Як пришвидшити сайт WordPress?

Люди часто вибирають WordPress для своїх веб-проектів, оскільки він простіший у використанні та потребує меншої технічної експертизи порівняно зі своїми колегами. Користувач з обмеженими кодованими знаннями або їх відсутністю також може створити сайт, використовуючи платформу, теми та плагіни, доступні майже для кожної ніші.


Але для роботи успішного сайту потрібні не тільки теми та плагіни.

Важливість швидкості WordPress не може бути занижена. Уявіть, що ви відвідуєте сайт, а завантаження займає півхвилини. Неприємності та розчарування, які він може викликати, нестерпні. Тепер, що робити, якщо ваш сайт WordPress викликає ті ж неприємності та розчарування у ваших відвідувачів?

як пришвидшити сайт WordPress

Відвідувачі, яких ви розвивали в часі та після того, як наполегливо працювали над створенням правильного контенту та дотриманням кращих маркетингових практик. Це все марно, оскільки шанси на те, що вони коли-небудь знову повернуться на ваш сайт.

Усього цього клопоту і безладу можна уникнути, якщо ми знаємо як оптимізувати наш сайт WordPress. Оптимізація може здатися трохи складною, і це може створити враження, що вам доведеться писати багато коду, але, на щастя, це не так.

Насправді в цій статті ми перерахували лише ті методи, які не потребують кодування чи складності. Це прості, але ефективні методи, які можуть пришвидшити ваш сайт WordPress.

Ми маємо намір висвітлити наступні методи в цій статті про те, як можна пришвидшити сайт WordPress.

 • Веб хостинг
 • Легка тема
 • Кешування
 • Стиснення Gzip
 • Мінімізація CSS та JS
 • Оптимізація бази даних
 • Оптимізація зображень
 • Мережа доставки вмісту (CDN)
 • Кращі практики

Постачальник веб-хостингу

Багато уваги потрібно при вирішенні питання про те, яку хостинг-компанію вибрати для розміщення вашого сайту.

веб хостинг

Постачальник хостингу, який ви використовуєте, має величезний вплив на загальну ефективність веб-сайту, і це не відрізняється у випадку WordPress. Є багато хостинг-компаній, які пропонують оптимізований для WordPress хостинг, який попередньо налаштований для роботи WordPress плавно і швидко.

Можливо, ви отримаєте необмежений простір і пропускну спроможність від свого поточного постачальника хостингу, але це лише на папері. Насправді цей необмежений простір та пропускну здатність також ділиться із сотнями різних сайтів, які призводять до повільних та вразливих сайтів.

Якщо ви плануєте довгостроково керувати своїм бізнесом і в кінцевому рахунку хочете отримувати прибуток від цього, тоді витрачайте гроші на хороший хостинг WordPress, наприклад Cloudways або Kinsta, який вважається одним з найкращих хмарних хостингів WordPress.

Cloudways також пропонує стек оптимізації в поєднанні з різними шарами кешування, що допомагає покращити час завантаження сторінки; налаштування оптимізовано лише для WordPress із чудовими інструментами кешування (обговорено далі в цій статті).

Ще один аспект, на який слід звернути увагу, – це розташування вашого центру обробки даних. Рекомендується вибирати центр обробки даних ближче до вашого цільового ринку, щоб уникнути затримок та збільшити швидкість веб-сайту.

Використовуйте тему швидкої та легкої ваги

Користувачі WordPress мають можливість вибирати з тисяч тем, доступних в Інтернеті. Ці теми можуть виглядати як ідеально підходить для вашого бізнесу, але встановлення їх може уповільнити ваш веб-сайт. Це тому, що не всі теми добре закодовані та оптимізовані для найкращого виконання.

Теми для дітей StudioPress Genesis

Існує ряд тем для завантаження WordPress, як безкоштовних, так і платних.

Astra – це легка тема, яка працює безперебійно і завантажується швидше, ніж більшість тем там. Це багатоцільова тема, яку можуть використовувати блогери, агенції та незалежні розробники.

Кешування

Кешування відіграє важливу роль у наданні швидкого сайту WordPress відвідувачам. Це зберігає вигляд вашого веб-сайту WordPress, щоб уникнути візуалізації знову і знову для кожного користувача.

Кешування виконується як на сервері, так і на рівні клієнтів. На рівні сервера ми можемо використовувати Лак для кешування зворотного проксі-сервера HTTP. Інший інструмент, який використовується при кешуванні на стороні сервера, – це NGINX який використовується для збалансування навантаження для вирішення великих навантажень.

Хороший плагін для кешування WordPress може допомогти вам у впровадженні ефективного механізму кешування для вашого сайту WordPress.

Вітерець

Breeze – один з популярних плагінів кешування WordPress, який підтримує всі основні компоненти кешування.

Breeze плагін

Він легкий і підтримує мінімізацію, стиснення GZIP, кешування браузера, базу даних та оптимізацію тощо. Це безкоштовний плагін, який можна завантажити з WordPress.org.

Ракета WP

WP Rocket – це широко використовуваний плагін кешування для веб-сайтів WordPress.

Ракета WP

Плагін пропонує такі функції, як кешування сторінок, стиснення GZIP, кешування браузера, оптимізація бази даних та мінімізація тощо. Плагін можна придбати на офіційному веб-сайті.

Стиснення Gzip

Всі ми відчули зменшення розміру, коли велика папка накопичується. Подібну концепцію можна застосувати і тут, використовуючи компресію GZIP на вашому сайті WordPress.

Це зменшує розмір файлів вашого веб-сайту, який завантажується швидше в кінці користувача. Кажуть, що цей метод зменшує розмір вмісту вашого сайту WordPress на 70%.

Щоб застосувати стиснення GZIP у плагіні Breeze, перейдіть до плагінів Основні параметри та встановіть прапорець перед стисненням GZIP та натисніть на Зберегти зміни застосувати зміни.

Примітка: Стиснення Gzip може бути реалізовано лише за умови, що це підтримується вашим сервером.

Мінімізація CSS та JS

Зазвичай WordPress використовує багато файлів CSS. CSS – це стильовий аркуш, який надає форму та колір макетів вашого сайту. Мінімізація означає зменшити розмір файлу, видаливши пробіли та коментарі, які використовувались під час розробки, і якщо в даний момент ваш сайт не використовує певний CSS, його не слід називати.

Щоб застосувати мінімізацію у Бриз, перейдіть на сторінку ОСНОВНІ ВАРІАНТИ і встановіть усі вікна HTML, CSS, JS, Inline JS та Inline CSS.

Крім мінімізації, слід також уникати блокування візуалізації CSS. CSS, що блокує візуалізацію, може уповільнити належне відображення веб-сторінки. Щоб запобігти цьому; використовуйте меншу кількість CSS-файлів і спробуйте об’єднати декілька в один, якщо можливо.

Щоб застосувати групування в Breeze, перейдіть до РОЗШИРЕНІ ОПЦІЇ і встановіть прапорець перед файлами групи, щоб увімкнути групування файлів CSS та JS.

Оптимізація бази даних

З часом база даних засмічується непотрібними таблицями та даними з різних плагінів. Цей безлад може уповільнити час реакції вашого сервера. Регулярне очищення бази даних може пришвидшити ваш WordPress сайт, оскільки буде менше запитів для запуску, а база даних буде менш переповненою.

Якщо ви використовуєте Breeze як плагін кешування, то ви можете знайти ряд варіантів оптимізації вашої бази даних всередині База даних вкладка плагіна. Ви можете або вибрати всі варіанти, або вибрати лише вибрані, встановивши прапорець перед ним.

Оптимізація зображень

Веб-сайт неповний із зображеннями. Деякі використовують менше, а інші використовують навантаження зображень залежно від типу веб-сайту. Зображення можуть уповільнити веб-сайти WordPress, оскільки вони потребують часу для завантаження та візуалізації. Для вирішення цих проблем у нас є чудові плагіни, які оптимізують зображення, зменшуючи їх розмір та підтримуючи високу якість.

Стислий стиснення зображень

Раніше відомий як Smush, це плагін для стиснення зображень.

smush плагін

Після установки плагін запускає автоматичне сканування і починає стискати наявні зображення, які використовуються на вашому сайті. Це оптимізує зображення оптом і автоматично стискає нові зображення, що завантажуються на сайт WordPress.

WP Compress

WP Compress – ще один чудовий плагін для оптимізації зображення.

wp плагін для стиснення

Їх вдосконалений механізм стиснення має три рівні оптимізації, що дійсно економить кожен останній біт місця. Цей плагін дуже простий у використанні, а також має параметри зміни розміру.

Мережа доставки вмісту (CDN)

Необхідний інструмент, особливо для тих WordPress сайтів, які мають глобальну аудиторію. CDN працює як кешування, і він зберігає копію вашого веб-сайту у своїй мережі, поширювану по всьому світу. Це забезпечує швидку доставку як статичного, так і динамічного вмісту вашого веб-сайту навіть людям, які переглядають далеко від місця розміщення вашого сервера..

CDN має багато переваг, а вибір правильного CDN – завдання не з легких. Для вибору правильного CDN доцільно перевірити його ефективність у реальних робочих сценаріях, а порівняльний аналіз CDN – найкращий спосіб перевірити це.

Інші кращі практики

Це хороша практика запустити повне сканування сайту WordPress, використовуючи будь-який хороший плагін безпеки, як Sucuri або MalCare.

Це видаляє зловмисне програмне забезпечення та погані сценарії, які можуть спричинити проблеми з роботою на вашому сайті WordPress. Також встановлюючи будь-який новий плагін, переконайтеся, що його сумісність та останнє оновлення. Якщо розробники його не оновлюють часто, то спробуйте шукати його альтернативи.

Перевірте свою поточну настройку WordPress щодо застарілих плагінів та тем, оскільки вони можуть спричинити проблеми з продуктивністю та безпекою. Переконайтеся, що часто оновлюйте та приймайте повну резервну копію перед кожним великим оновленням.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map