Як дізнатися, чи варто використовувати безкоштовний плагін WordPress

Створити веб-сайт WordPress не є за своєю суттю складною. Однак існує багато відомостей про WordPress, які багато власників веб-сайтів не зрозуміють, поки вони не користуються цим деякий час.


Принаймні, так у мене все було.

Коли ви вирішили створити веб-сайт за найпопулярнішою, гнучкою та простою у використанні системою управління вмістом (CMS), вам слід почати з ідеї. Звідси виходять такі речі, як:

 • Доменне ім’я. Придбайте доменне ім’я свого веб-сайту (він же називає адресу веб-сайту).
 • Провайдер хостингу. Виберіть постачальника хостингу для розміщення файлів вашого веб-сайту.
 • Встановлення WordPress. Встановіть WordPress на свій веб-сайт. Наприклад, SiteGround робить встановлення WordPress дуже простим.

Коротше кажучи, це все, що потрібно, щоб закласти основу хорошого веб-сайту. Однак, як власник веб-сайту WordPress, вам потрібно буде доповнити основний дизайн вашого веб-сайту темою WordPress та впровадити додаткову функціональність за допомогою плагінів WordPress..

І іноді це означає використання безкоштовних тем та плагінів, доступних користувачам WordPress

Але чи варто використовувати безкоштовні плагіни WordPress?

Сьогодні я збираюся дати вам короткий огляд того, що таке плагін WordPress, де їх знайти для вашого веб-сайту та як сказати, чи варто використовувати безкоштовний плагін.

Що таке плагін WordPress?

Відповідно до кодексу WordPress, плагіни пропонують веб-сайти, які, як правило, легкі та гнучкі, розширені спеціальні функції для задоволення індивідуальних потреб власника веб-сайту..

Плагіни WordPress – це програмне забезпечення із спеціальними функціями, які дозволяють новій функції на вашому веб-сайті або змушують ваш веб-сайт виконувати певну функцію (наприклад, додати контактну форму або заблокувати спам).

Плагіни WordPress написані мовою програмування PHP і безперешкодно інтегруються в ядро ​​WordPress. Більше того, вони спрощують власників веб-сайтів усіх рівнів додавати функції на свої веб-сайти, не розуміючи складного характеру коду.

Безкоштовні плагіни WordPress - сховище WordPressWordPress Repository та знайдіть безліч безкоштовних плагінів.

В офіційному сховищі WordPress доступні буквально тисячі плагінів WordPress. Насправді, як і зараз, вони є 51,090 безкоштовних плагінів WordPress на вибір. Звичайно, вам ніколи не знадобиться стільки плагінів на вашому веб-сайті.

Це тому, що багато плагінів пропонують дуже схожі функції. Ось чому ви повинні провести дослідження та вибрати найкраще для ваших конкретних потреб.

Де знайти плагіни WordPress

Крім сховища WordPress, багато інших сторонніх ринків пропонують безкоштовні та преміальні плагіни для користувачів WordPress. Тому переосмислити тисячі варіантів і прийняти рішення важко.

Хороша новина, однак, існує стільки високоякісних безкоштовних плагінів WordPress, щоб вибрати з того, що інвестування в преміальний плагін не завжди є єдиним варіантом. Насправді, деякі безкоштовні плагіни там набагато перевершують преміальних конкурентів, що дозволяє витрачати гроші в іншому місці.

Але де найкраще знайти безкоштовні плагіни WordPress?

Ну, відповідь на це непроста. Хоча WordPress Repository має безліч варіантів для вас, також є кілька неймовірних сторонніх компаній та розробників, які безкоштовно надають плагіни WordPress власникам веб-сайтів преміум якості..

Ось чому, замість того, щоб перераховувати кожне місце, де ви можете знайти безкоштовний плагін WordPress, я поділюся з вами деякими порадами щодо того, як знати, як рухатись та встановити безкоштовний плагін WordPress на своєму веб-сайті, а коли бути обережним – незалежно від того звідки вона походить.

Поради щодо вибору безкоштовного плагіну WordPress

1. Якщо воно надходить із сховища. Це добре

Безкоштовні плагіни WordPress - приклад плагінів репозиторію WordPressЄ безкоштовні плагіни для кожного дизайну та функціональних потреб; їх просто потрібно знайти.

Гаразд, я знаю, я вже казав, що там є чудові чужі компанії та розробники плагінів, які надають якісні безкоштовні плагіни власникам веб-сайтів. І, я все ще стою цього.

Однак якщо ви дійсно хочете переконатися, що ваш безкоштовний плагін хороший, отримайте його з офіційного сховища WordPress. Каталог плагінів на WordPress.org не дозволяє там перелічити будь-який безкоштовний плагін WordPress.

Насправді у них є дуже суворий процес скринінгу, розроблений для захисту власників веб-сайтів від роздутих, погано кодованих та вразливих плагінів, що сприймають хаос на веб-сайтах.

2. Забезпечити якість коду

Безкоштовні плагіни WordPress - чистий кодWPMU DEV є надійним джерелом вмісту та плагінів WordPress.

Це може бути складно, якщо ви вирішите використовувати плагін, який є з іншого джерела, ніж каталог плагінів WordPress. Це тому, що кожен може стверджувати, що їх плагін “чисто закодований”, “без залишку” та “надійний у використанні”.

Але правда полягає в тому, що там є багато безкоштовних плагінів, які погано кодуються недосвідченими розробниками плагінів. Що ще гірше, там є деякі, які мають на меті викрити ваш веб-сайт хакерам та зловмисним програмам, піддаючи свій веб-сайт ризику.

Один з найкращих способів забезпечити безпеку використання безкоштовного плагіна – це зробити деякі дослідження щодо розробника плагінів. Якщо розробник має міцну присутність у спільноті WordPress, має відомий веб-сайт WordPress, має багаторічний досвід розробки плагінів та має соціальний доказ від існуючих користувачів, то це, ймовірно, безпечно у використанні.

3. Перевірте статистику

Безкоштовні плагіни WordPress - статистика JetpackПопулярний (і безкоштовний) плагін Jetpack може похвалитися понад 3 мільйонами активних користувачів.

Існує кілька статистичних даних, які ви можете перевірити, якщо мова йде про вибір безкоштовного плагіну WordPress для вашого веб-сайту:

 • Останнє оновлення. Переконайтеся, що плагін оновлювався протягом останніх 6 місяців. У застарілих плагінах можуть бути помилки в них, які можуть зробити ваш сайт уразливим. Крім того, оновлення вашої версії WordPress може не працювати з застарілим плагіном.
 • Активні встановлення. Чим більше людей активно використовують плагін, тим менше ймовірність викликати у вас проблеми. Наприклад,
  Yoast має понад 3 мільйони встановлень.
 • Версія WordPress. Як і вибір сучасного плагіна, важливо, щоб плагін добре працював з найновішою версією WordPress.
 • Рейтинги. Соціальний доказ може (і, можливо, повинен) впливати на ваш вибір плагінів.

Безкоштовні плагіни WordPress - Jetpack Stats - рейтингОцінки слід враховувати при виборі безкоштовного плагіна.

4. Шукайте підтримку

Безкоштовні плагіни WordPress - Форум підтримки JetpackФорум підтримки Jetpack завжди метушиться активністю.

Одне, що не завжди мають безкоштовні плагіни – це підтримка. Зрештою, якщо ви не платите за плагін, розробник не зобов’язаний надавати будь-яку підтримку. Однак це не означає, що підтримка зайва. Якщо у вас є проблеми зі своїм плагіном, добре знати, що хтось там допоможе.

Будь-який якісний плагін матиме якусь підтримку. Зазвичай безкоштовні плагіни мають форум підтримки. Однак є розробники плагінів, які допоможуть вам безпосередньо. Більше того, деякі сторонні компанії мають команди підтримки, які допоможуть вам навіть з їх безкоштовними плагінами.

5. Тестуйте швидкість сайту

Безкоштовні плагіни WordPress - монітор запитівВикористовуйте плагін Монітор запитів, щоб оцінити ефекти безкоштовних плагінів на вашому веб-сайті.

Для того, щоб переконатися, що безкоштовний плагін, який ви використовуєте на своєму веб-сайті, справді легкий, важливо виміряти швидкість та ефективність вашого сайту до і після, і встановити його. Ось кілька чудових способів зробити саме це:

 • Використовуйте онлайн-інструмент, наприклад Pingdom або GTmetrix
 • Використовуйте плагін Монітор запитів
 • Перевірте нову установку плагіна в тестовому середовищі

Фінальні думки

Зрештою, немає жодної причини, чому ви не повинні використовувати безкоштовні плагіни на своєму веб-сайті WordPress. Настільки багато надійних там надають достатньо функцій, що вам не доведеться витрачати свої важко зароблені гроші на преміальний плагін “просто тому”.

При цьому, безумовно, слід дотримуватися запобіжних заходів, встановлюючи безкоштовний плагін на своєму веб-сайті. Особливо, якщо він не надходить із надійного сховища WordPress. І навіть тоді застарілі, не підтримувані плагіни повинні використовуватися з обережністю.

Загалом, якщо ви прислухаєтесь до моїх порад і зробите свої дослідження, ви опинитеся з арсеналом високоякісних, безкоштовних плагінів WordPress, які відповідають всім вашим потребам.

Який у вас досвід використання безкоштовних плагінів WordPress? Чи залишив я важливу пораду для вирішення того, чи варто використовувати безкоштовний плагін чи ні? Я хотів би почути все про це в коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map