Greičiausios „WordPress“ temos

Jūsų svetainės srautas nieko vertas – jei daugumai žmonių reikia laukti amžiaus, kol ji įkeliama, tada nusivylimo metu spustelėkite mygtuką „Atgal“. Štai kodėl turėtumėte gauti lengvą ir greitą „WordPress“ temą. Čia yra mano kolekcija


Štai ką sužinosite šiame įraše:

Kokia šiuo metu yra greičiausia „WordPress“ tema?

 • „GeneratePress“ (Laisvas & premija), Astra (Laisvas & premija), Schema (priemoka) ir „OceanWP“ (Laisvas & priemoka) yra visos greitai įkeliamos „WordPress“ temos.
 • Remiantis greičio bandymais, kuriuos atlikome greičiausiai, yra „WordPress“ tema „GeneratePress“.
 • Tai tikrai nėra Avada tema. Avada kraunasi lėtai, mano bandymuose Avada pakrovė 8,6 sekundės.
 • interneto priegloba naudojate didelę įtaką jūsų „WordPress“ temos našumui.
„GeneratePress“DiviAstraSchema„OceanWP“„StudioPress“
Greičio rezultatas:A (95%)B (85%)B (85%)A (93%)A (91%)A (95%)
Pilnai pakrautas laikas:1,3 sekundės1 sekundė1 sekundė1,8 sek1,5 sekundės0,7 sekundės
Bendras puslapio dydis:696 KB1,13 MB833 KB529 KB1,06 MB1,26 MB
Prašymų skaičius:245152391548
Kaina:49,95 USD (galimos nemokamos temos)89–249 USD (tik mokama tema)59 USD (galimos nemokamos temos)59 USD (tik mokama tema)39 USD (galimos nemokamos temos)99,95 USD (tik mokamos temos)
Skaityti daugiau:Peršokti į ⇣Peršokti į ⇣Peršokti į ⇣Peršokti į ⇣Peršokti į ⇣Peršokti į ⇣

Jūs uždirbsite pinigus iš savo svetainės tik tuo atveju, jei jūsų srautas bus konvertuotas. Priešingu atveju, visas laikas ir pinigai, kuriuos išleidžiate generuodami eismą, yra švaistomi.

Konvertavimas ne visada reiškia pardavimą. Tai gali reikšti, kad jūs užsiprenumeruojate savo el. Pašto sąrašą arba spustelėkite skelbimą. Visi nori aukšto perskaičiavimo kurso. Bet štai šokiruotojas:

Jei jūsų svetainės puslapis yra lėtas Na tada dauguma jūsų .

Ir jei žmonės neliks jūsų svetainėje, nėra jokio būdo, kad jie kada nors konvertuotųsi. Paprasta.

Kaip sužinosite vėlesniame skyriuje, jūsų „WordPress“ svetainės tema daro didžiulį poveikį jūsų svetainės greičiui. Pasirinkite lėtą „WordPress“ temą ir jūsų svetainė bus lėta kaip sraigė.

Taigi, jei norite, kad daugiau žmonių liktų jūsų svetainėje ir keistųsi (parduokite ar užsiprenumeruokite), jums reikės greitesnės svetainės

Pradėkime nuo paaiškinimo, kodėl taip svarbu greitai įkelti „WordPress“ temą.

Kodėl svetainės greitis yra svarbus

„KissMetrics“ teigimu, jei jūsų svetainė užima daugiau nei 3 sekundės pakrauti, 40 proc. iš jūsų lankytojų išvyks.

kodėl svarbu svetainės greitis

Kai žmonės išeina iš jūsų svetainės, jūs ne tik prarandate potencialias pajamas, bet ir visus pinigus ir laiką, kurį praleidote generuodami srautą į savo svetainę.

Ir jei norite patekti į pirmasis „Google“ puslapis ir pasilik ten, jums reikia svetainės, kuri greitai įkeliama.

„Google“ algoritmai teikia pirmenybę svetainėms, kurios teikia didelę patirtį vartotojams (o svetainės greitis yra didžiulis veiksnys). „Google“ akimis, svetainė, siūlanti gerą vartotojo patirtį, paprastai turi mažesnį atmetimo rodiklį ir greitai įkeliama.

Jei jūsų svetainė yra lėta, dauguma lankytojų atsitraukia, o tai lems praradimas paieškos sistemų reitinguose. Be to, jei norite daugiau lankytojų paversti klientais ar abonentais, jūsų svetainė turi greitai įkelti.

Kaip rašo svetainėOptimization.com, lėtoje svetainėje ne tik suvokiama žemos kokybės kokybė, bet ir sumažėja srautas iki 20 proc..

Esmė?

Jei norite, kad jūsų svetainė būtų įkelta greitai ir būtų užtikrinta pirmoji vieta paieškos variklių rezultatuose, jums reikės „WordPress“ temos, kuri būtų visiškai optimizuota greičiui.

Jūsų naudojama „WordPress“ tema turės masinis poveikis kaip greitai įkeliama jūsų svetainė.

Jei jūsų tema siūlo visas po saule esančias funkcijas, yra išsipūtusi su scenarijais ir šaltiniais ir pateikia daug žemos kokybės kodų, nukentės jūsų svetainės greitis.

Jei jūsų tema nėra optimizuota greičio, tai, ką darote norėdami pagerinti savo svetainės greitį, bus veltui.

7 populiariausios „WordPress“ temos

Aš žinau, kaip gali būti sunku pereiti tūkstančius nemokamų ir aukščiausios kokybės „WordPress“ temų, prieinamų internete, ir rasti geriausią jūsų svetainei..

Kokia greičiausia „WordPress“ tema?

Taigi, žemiau aš sudariau sąrašą greičiausiai įkeliamos „WordPress“ temos 2020 m. Visos šios yra lengvos „WordPress“ temos, pateikiamos kartu su kokybės kodu, norint pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę.

1. „GeneratePress WordPress“ tema

 • Interneto svetainė: https://generatepress.com
 • Kaina: 49,95 USD su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Galima nemokama versija: Taip
 • „Google“ greičio balas: A (95%)

„GeneratePress“ - greičiausia „WordPress“ tema

„GeneratePress“ yra graži, lengva „WordPress“ tema. Jis ateina taip tiek nemokama, tiek premium versija, tačiau mokama versija turi daug daugiau naudingų funkcijų.

„GeneratePress“ yra daugiafunkcinė tema ir yra visiškai pritaikomas, todėl galite naudoti jį kurdami bet kokio pobūdžio svetainę. Ši tema baigta 500 5 žvaigždučių įvertinimų „WordPress“ temų kataloge.

Aukščiausios kokybės „GeneratePress“ versija (49,95 USD) aprūpinta lengva ir moduline karkasa, leidžiančia išjungti funkcijas, kurių nenorite naudoti.

Yra 15 modulių kurie leidžia panaudoti temos funkcionalumą ir galite suaktyvinti / išjungti nenaudojamus modulius, kad įsitikintumėte, jog jie neprideda papildomos apkrovos jūsų svetainėje. Šis modulinis požiūris leidžia jums patiems patobulinti svetainės greitį.

Nors nemokamoje temos versijoje yra dešimtys nuostabių funkcijų, aukščiausios klasės temos versijoje yra beveik viskas, ko galite paprašyti „WordPress“ temoje..

„generatorpress premium“ funkcijos„GeneratePress Premium“ – 15 pritaikomų modulių

Pvz., „Premium“ versija aprūpinta „WooCommerce“ palaikymu, leiskite atlikti tipografijos, stilių ir spalvų pakeitimus ir galėsite savo puslapiuose kurti pasirinktinius skyrius. Taip pat pridedami pasirinktiniai kabliukai ir funkcija išjungti tam tikrus elementus tam tikruose puslapiuose ir žinutėse. Aukščiausios klasės versija yra naudojama visą gyvenimą, 1 metų atnaujinimai & palaikymas ir dosni 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei nesate patenkintas.

O kaip dėl greičio? „GeneratePress“ yra viena greičiausių „WordPress“ temų, demo svetainė pakrauna kiek daugiau nei per 1 sekundę! Oho!

„GeneratePress“ yra atleidžiama nuo rankų greičiausias pakrovimo greitis, kokį aš kada nors bandžiau. Aš rimtai apsvarsčiau galimybę perkelti visas savo svetaines į „GeneratePress“ (įskaitant šią).

Čivināšana

Jei norite, kad jūsų „WordPress“ svetainė įkrautų žaibiškai, „GeneratePress“ yra ta tema, kurios ieškote.

Funkcijos:

 • Įtaisytas palaikymas Schemos žymėjimas padėti jums pasiekti geresnį reitingą ir aukštesnį PR paieškos sistemose.
 • Svetainės biblioteka importuojamų paruoštų naudoti demonstracinių svetainių, kad būtų galima paleisti „WordPress“ svetainę
 • Visiškai reaguojantis dizainas kad puikiai atrodo visuose įrenginiuose
 • Tema yra parengtas vertimui, todėl galite lengvai išversti jį į kelias kalbas.
 • Jos lengvas karkasas Jūsų svetainė įkeliama ypač greitai.
 • Ateina visiškas palaikymas „WordPress“ temos tinkinimo priemonė, taigi galite lengvai atlikti tiesioginius savo svetainės dizaino pakeitimus, nerašydami vienos eilutės kodo.
 • Išplėstinis pritaikymas kuri leidžia išjungti konkrečius elementus tam tikruose puslapiuose ir įrašuose, kurti unikalius maketus naudojant puslapius, esančius jūsų puslapiuose, ir kabliukus, leidžiančius į savo pasirinktą turinį įtraukti įvairiose jų vietose..
 • Palaikoma tokių puslapių kūrėjų, kaip „Elementorius“ ir „Bebras“ statytojas padėti jums pasiekti aukštesnį pritaikymo lygį.
 • Leidžia jums lengvai pritaikyti kiekvienas atskiras jūsų svetainės puslapis. Galite pasirinkti, ar norite rodyti šoninę juostą, kurioje pusėje. Taip pat galite tinkinti kiekvieno poraščio ir puslapio poraštės valdiklius.

Greitis:
5/5 Kaina:
Laisvas. „Premium“ versija kainuoja 49,95 USD (rekomenduojama) Tiesioginė demonstracinė versija:
„GeneratePress“ tiesioginė demonstracinė versija

Nauji ir įdomūs „GeneratePress Premium“ atnaujinimai

„GeneratePress Premium 1.6“ Didžiausias atnaujinimas, be abejonės, yra „GeneratePress“ svetainės. Tai yra paruoštos, stulbinančios ir greito įkėlimo svetainės, kurias galite importuoti, kad galėtumėte pradėti kurti kurdami naują svetainę.

generuoti spaudos svetainesVisiškai naujoje „GeneratePress“ svetainės bibliotekoje yra daugiau nei 20 demonstracinių svetainių, kurias galite importuoti tiesiai prietaisų skydelyje

Įdiegę „Premium 1.6“, „GeneratePress“ svetaines galite rasti „Appearance“ > „GeneratePress“ > Sklypai. „GeneratePress“ svetainėse yra visos „GeneratePress“ premijos parinktys ir demonstracinis turinys.

Šiuo metu yra daugiau nei 20 „GeneratePress“ svetainių, iš kurių galite pasirinkti, tačiau jų bus daugiau ir jos automatiškai bus pristatytos į jūsų prietaisų skydelį. Viena iš nuostabių savybių yra tai, kad galite kurti ir parduoti savo „GeneratePress“ svetaines, nes jas labai lengva eksportuoti ir supakuoti.

Skaitykite daugiau tinklalapyjegenepress.com/gp-premium-1-6

2. „Divi WordPress“ tema

 • Interneto svetainė: https://www.elegantthemes.com
 • Kaina: Nuo 89 USD (per metus) iki 249 USD (visą gyvenimą) su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Galima nemokama versija: Ne
 • „Google“ greičio balas: B (85%)

tema WordPress tema

„Divi by Elegant“ temos yra viena galingiausių, tačiau lengvai naudojama ir tinkinanti „WordPress“ temas.

„Divi“ temą teikia „Divi“ puslapio kūrimo priemonė, todėl ji yra viena pažangiausių „WordPress“ sąsajų redaktorių ir vaizdinių puslapių kūrimo priemonė.

Divi iš tikrųjų nurodo du atskirus dalykus. „Divi“ tema ir „Divi“ puslapio kūrėjas.

Divi tema yra a daugiafunkcinė „WordPress“ tema, tai reiškia, kad galite naudoti ją kurdami bet kokio tipo svetaines, kurios jums patinka.

„Divi“ yra tik aukščiausios kokybės tema, o metinės (einamosios) išlaidos yra 89 USD o gyvenimo (vienkartinės) išlaidos yra 249 USD.

Tinklalapių kūrimas naudojant „Divi“ yra labai paprastas dalykas, nes tai leidžia kiekvienam lengvai kurti gražias svetaines nereikia koduoti ar įdiegti trečiųjų šalių papildinių..

Divas vaizdinis redaktorius

O kaip dėl greičio? Ar „Divi“ yra greito įkėlimo tema? Taip tai yra. Nes visai neseniai (2019 m. Birželio mėn.) „ElegantThemes“ pakeitė „Divi“ bazinę bazę, kuri žymiai pagerino puslapio įkėlimo greitį standartinėse „Divi“ diegimo vietose..

dvi greitis

Anot „ElegantThemes“, „Divi“ naujosios talpyklos optimizavimas veikia kartu su Divi statiniu CSS failų generavimu ir „Visual Builder“ Javascript parinkčių talpykla, kad būtų generuojamos ypač greitos puslapio apkrovos, net jei nenaudojate talpyklos papildinio “.

Funkcijos:

 • Viskas viename „WordPress“ tema, apimanti „Divi Builder“.
 • „Divi Builder“: galingas „drag and drop“ puslapių kūrėjas, leidžiantis vizualiai kurti „WordPress“ svetaines.
 • Daugiau nei 800 iš anksto paruoštų svetainių maketų ir daugiau nei 100 svetainių paketų.
 • Naudokite temas ir papildinius neribotose svetainėse nenusipirkdami papildomų licencijų.
 • „WooCommerce“ integracija, pasaulinės klasės palaikymas, 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir daugiau.
 • Kai prisiregistruojate į narystę (89 USD per metus arba 249 USD per gyvenimą), jūs gaunate prieigą prie visokių elegantiškų temų, įskaitant „Divi“, „Extra“, „Bloom“, „Monarch“, „Divi Builder“ papildinį, visas kitas „WordPress“ temas, „premium“ palaikymą ir atnaujinimus. Su neribotu naudojimu!

Greitis:
5/5 Kaina:
„Premium“ versija yra nuo 89 USD iki 249 USD Tiesioginė demonstracinė versija:
„Divi“ demonstracinis filmas

3. „Astra WordPress“ tema

 • Interneto svetainė: https://wpastra.com
 • Kaina: 59,00 USD su 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Galima nemokama versija: Taip
 • „Google“ greičio balas: B (85%)

Astra yra lengva, greita, puslapių kūrėjams draugiška „WordPress“ tema, kurią sukūrė Smegenų audros jėga. „Astra“ yra rimtas varžovas „GeneratePress“.

astra wordpress tema

„Astra“ yra lengvai pritaikoma ir lengvai valdoma tema, kuri palengvins jūsų gyvenimą kuriant savo svetainę.

Ne tik tai – „Astra“ taip pat yra viena iš greičiausiai įkeliančių temų.

O ir aš taip pat turėčiau paminėti, kad Astra yra 100% nemokama atsisiųsti! Niekam nemokama pradėti dirbti ir tai nėra išankstinė kaina. Bet jūs galite pratęsti Astra naudodamiesi prieinami priedai kurie praplečia pritaikymo galimybes.

„Astra“ temos puslapio greitis

Tai yra tema, kuri yra sukurtas puslapio greičiui. Astra pakrauna per mažiau nei pusę sekundės. Tai taip pat optimizuotas našumas ir plunksninis, nes to reikia mažiau nei 50 KB išteklių pakrauti. Jis naudoja ne jQuery, vietoj jo naudojamas „Vanilla JavaScript“.

Jei ieškote greito, elegantiško ir lengvai pritaikomo „WordPress“ tema, tuomet negalėtumėte ir neturėtumėte ieškoti „Astra“ praeities.

Čivināšana

„Astra WordPress“ tema yra nemokama, tačiau kaip jau minėjau, galite ją išplėsti papildymais, suteikiančiais jums daugiau pažangių funkcijų.

„Astra Pro Addon“ (59 USD) yra papildinys, kuris praplečia nemokamą „Astra“ temą ir prideda joje daugiau funkcijų. „Astra“ agentūros paketas (249 USD) siūlo paruoštas svetaines ir apima visus papildinius, kurie naudojami kuriant tas svetaines.

„astra pro“ temos priedas

Atnaujinti: „Astra 2.0“ buvo paleista padėti sukurti „WordPress“ svetaines greičiau nei bet kada anksčiau. „Astra 2.0“ atnaujinimas iš naujo sugalvojo „WordPress“ tinkinimo priemonės struktūrą ir greitį. Komplekte yra naujos parinktys, kurios „Astra“ padaro viena lengviausių šiandienos temų..

Funkcijos:

 • Suderinamumas su puslapių statytojai kaip „BeaverBuilder“, „SiteOrigin“, „Elementor“ ir „Divi +“
 • Paprasta naudoti su švaria administratoriaus sąsaja
 • Paprasta, dar gražūs dizainai bet kokio tipo verslui, kuriame dirbate
 • Tuzinai iš anksto suprojektuotas ir stulbinančiai atrodančios pradedančiųjų svetainės, kurias galite importuoti
 • Lengva pritaikyti nereikia spręsti kodo. Galite pakeisti dizainą naudodamiesi daugybe variantų gimtojoje „WordPress“ tinkinimo priemonėje
 • SEO draugiškas pamatai ir visas reikalingas „Schema.org“ žymėjimas
 • Išplečiama su kabliukais ir filtrais, leidžiančiais tinkinti bet kurią „Astra“ temą
 • Besiūliai „WooCommerce“ integracija internetinėms parduotuvėms kurti
 • Dosnus 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Vienos iš geriausių „WordPress“ temų rinkoje!

Greitis:
5/5 Kaina:
Laisvas. „Premium“ versija kainuoja 59 USD (rekomenduojama) Tiesioginė demonstracinė versija:
„Astra Live“ demonstracinis filmas

4. Schema WordPress tema

 • Interneto svetainė: https://mythemeshop.com/themes/schema/
 • Kaina: 59,00 USD su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Galima nemokama versija: Ne
 • „Google“ greičio balas: A (93%)

„MyThemeShop“ apžvalgos schema

„MyThemeShop“ schema yra dar viena lengva „WordPress“ tema. Jis siūlo reaktyvų dizainą ir yra visiškai pritaikomas. Tai puiki tema kuriant bet kokio pobūdžio tinklaraštį.

Ši tema ateina įmontuotas atsiliepimų palaikymas padėti jums sukurti gražiai atrodančius apžvalgos puslapius. Čia taip pat yra įmontuoti trumpieji kodai, balsavimo funkcijos ir atlikimo parametrai.

„mythemeshop“ schemos našumo parametrai

Ši tema gali būti ne tokia greita kaip „GeneratePress“, tačiau nuvertinti, ką ši tema gali padaryti jums, būtų klaida. Ši tema pateikiama su viskuo, ko reikia tinklaraščiui tvarkyti.

O kaip greitis? Ar „Schema“ greitai įkeliama „WordPress“ tema? Taip tai yra.

„mythemeshop“ schemos peržiūra

Funkcijos:

 • Visiškai reaguojantis dizainas. Lengvai prisitaiko prie visų ekrano dydžių.
 • Ateina su Skelbimų valdymas skydelis padės jums lengvai valdyti skelbimus savo svetainėje.
 • Parengta vertimui, šią temą galite naudoti kurdami daugiakalbę svetainę.
 • Parama „Google“ šriftai leidžia pasirinkti iš šimtų „Google“ šriftų, kuriuos norėtumėte pamatyti savo svetainėje.
 • Ateina su įmontuotu palaikymu susijusios žinutės. Nereikia diegti jokio papildinio.
 • Įtaisytas palaikymas duonos trupiniai.
 • Ateina palaikymas turtingi fragmentai. Jei jūsų įrašas yra peržiūra, „Google“ rodys žvaigždutes žvaigždutėmis jūsų paieškos variklio rezultatų fragmente.

Greitis:
5/5 Kaina:
„Premium“ versija kainuoja 59 USD Tiesioginė demonstracinė versija:
„Schema Live Demo“

5. „OceanWP WordPress“ tema

 • Interneto svetainė: https://oceanwp.org
 • Kaina: 39,00 USD su 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Galima nemokama versija: Taip
 • „Google“ greičio balas: A (91%)

„OceanWP WordPress“ tema

„OceanWP“ yra 100% NEMOKAMA daugiafunkcinė „WordPress“ tema, leidžianti kurti gražiai atrodančias svetaines naudojant „WordPress“. Nicolas Lecocq yra kūrėjas ir galite atsisiųsti temą iš WordPress.org čia.

„OceanWP“ yra susijęs su patogumu vartotojui ir vienu spustelėjimu galite importuoti paruoštas naudoti demonstracines svetaines naudodami nemokamą importo plėtinį..

Kartu pateikiama nemokama versija 7 nemokami plėtiniai bet taip pat ateina su „OceanWP“ 11 premium plėtinių tai leidžia pratęsti temą toliau. Galite nusipirkti juos atskirai, kiekviename nuo 9,99 USD, arba galite gauti „premium“ paketą, pradedant nuo 39 USD, už vienos svetainės licenciją.

„OceanWP“ tema nemokami ir „premium“ plėtiniai

Nemokama „OceanWP“ versija yra su šiais nemokamais plėtiniais:

 1. Modalinis langas
 2. Žinutės slankiklis
 3. Demonstracinis importas
 4. Tinkinta šoninė juosta
 5. Produkto bendrinimas
 6. Bendrinimas socialiniame tinkle
 7. Vandenyno priedai

„Premium“ priedų pranašumai prasideda nuo 9,99 USD arba už vienos svetainės licenciją galite gauti „premium“ paketą, pradedant nuo 39 USD.

 1. Iššokantis prisijungimas
 2. „Instagram“
 3. Balta etiketė
 4. Portfelis
 5. „Woo Popup“
 6. Lipni poraštė
 7. Vandenyno kabliukai
 8. „Elementor“ valdikliai
 9. Šoninis skydelis
 10. Lipni antraštė
 11. Poraštės išnaša

O kaip puslapio greitis? Ar „OceanWP“ yra viena greičiausių „WordPress“ temų? Taip, tikrai.

„OceanWP“ temos įkėlimo laikas

Funkcijos:

 • Visiškai mobilus, reaguojantis į bet kurį ekrano dydį
 • Integruotas SEO – geresniam indeksavimui ir paieškos eiliškumui nustatyti
 • „WooCommerce“ el. Prekyba paruošta
 • Integruotos „WordPress“ tinkinimo priemonės parinktys
 • Išplėstinis „Mega“ meniu
 • Palaikymas visiems populiariems puslapių kūrėjams, tokiems kaip „Elementor“
 • Nemokamas 1 paspaudimas, paruoštas naudoti temoms

Greitis:
5/5 Kaina:
„Premium“ versija kainuoja 39 USD Tiesioginė demonstracinė versija:
„OceanWP Live Demo“

6. „StudioPress“ temos

 • Interneto svetainė: https://www.studiopress.com
 • Kaina: Nuo 99,95 USD (įeina „Genesis Framework“)
 • Galima nemokama versija: Ne
 • „Google“ greičio balas: A

„studiopress“?

„StudioPress“ temos naudojimas suteikė daugiau nei 200 000 „WordPress“ vartotojų tvirtą ir greitą savo svetainės (įskaitant šią svetainę) įkrovimo pagrindą. Visos „StudioPress“ temos reaguoja į mobiliuosius įrenginius ir turi švarų, lengvą kodą, užtikrinantį, kad jūsų svetainė būtų optimizuota greičiui.

„StudioPress“ temos, ir „Genesis Framework“ ji pagaminta, užtikrinkite greitį ir jūs iškart tai pastebėsite, kai ja naudositės. Čia pateiktas vienos iš populiaresnių „StudioPress“ temų greičio testas, jis įkraunamas per mažiau nei 1 sekundę! Oho!

studijos spaudimo greitis

Funkcijos:

 • Greitas svetainių įkėlimo laikas ir didelis dėmesys saugumui
 • Tinklainės paruoštas ir visiškai reaguojantis HTML5 dizainas mobiliųjų įrenginių vartotojams
 • Jokio padidėjusio integruotų funkcijų pliūpsnio ir švaraus kodo, kuris patiks kūrėjams
 • Powered by paieškos sistemos optimizuota „Genesis Framework“ kodo bazė
 • Lengva nuolat atnaujinti, nes naujus atnaujinimus galima automatiškai atsisiųsti ir įdiegti
 • Neribota parama visą gyvenimą ir galimybė naudotis „Genesis“ ekspertų komanda bei didele bendruomene

Greitis:
5/5 Kaina:
Nuo 99,95 USD (į kurį įeina pirminė „Genesis Framework“) Tiesioginė demonstracinė versija:
„StudioPress“ demonstracija

ir pagaliau čia yra pora 100% nemokama greita „WordPress“ tema kad galėtumėte naudoti:

7. Odos „WordPress“ tema

 • Interneto svetainė: https://wordpress.org/themes/skin
 • Kaina: Laisvas
 • Galima nemokama versija: Taip
 • „Google“ greičio balas: A

Odos temos apžvalga

Skirtingai nuo kitų šio straipsnio temų, „Oda“ yra visiškai nemokama (ir greitai įkeliama) „WordPress“ tema.

Nors jis gali pasiūlyti ne tiek daug funkcijų, kaip kitos dvi temos, jis turi daugybę funkcijų. Jis visiškai reaguoja, todėl puikiai atrodys visuose įrenginiuose.

Tai ateina su 3 skirtingi turinio išdėstymai ir 2 rodomi slankmačiai pasirinkti iš. Ši tema taip pat suderinama su „WooCommerce“, todėl galite ją naudoti norėdami atidaryti el. Prekybos svetainę.

Funkcijos:

 • Pateikiama su 3 skirtingais turiniais išdėstymo parinktys pasirinkti iš.
 • Visiškas palaikymas „WooCommerce“ padėti jums sukurti nuostabias internetines parduotuves.
 • Visas „WordPress“ palaikymas Temų tinkinimo priemonė. Be to, leidžia pasirinkti „Google“ šriftus, kuriuos norėtumėte naudoti savo svetainėje.
 • Ateina su 4 skirtingais antraštės stiliai pasirinkti iš.
 • Parama daugialypis.
 • Įtaisytas rodymo palaikymas susijusios žinutės.

Greitis:
4/5 Kaina:
Laisvas Tiesioginė demonstracinė versija:
Apsilankykite „Odos tema“

8. „Elementor Hello“ tema

 • Interneto svetainė: https://wordpress.org/themes/hello-elementor/
 • Kaina: Laisvas
 • Galima nemokama versija: Taip
 • „Google“ greičio balas: A

elementor sveika tema

Jei esate „Elementor“, „WordPress“ nuvilkimo puslapio kūrimo priemonės papildinio, gerbėjas, tada „Elementor Hello“ tema skirta jums, jei esate lengvos ir švarios temos.

Tai yra pradžios tema kuris visiškai nėra stiliaus, išskyrus pagrindinį naršyklės suderinamumo stilių. Tačiau pasinaudojant „Elementor“ galia, įvyksta magija ir jūs galite paprasčiausiu ir greičiausiu būdu sukurti gražią „WordPress“ svetainę..

Ši tema skirta naudoti tik naudojant puslapių kūrimo priemonę, tokią kaip „Elementor“. Taigi, jei neturite „Elementor“ (arba „Elementor Pro“), pirmiausia turėsite tai įsigyti. Jei nenaudojate arba neketinate naudoti „Elementor“ puslapio kūrimo priemonės, ši tema nėra jums.

„Elementor“ teigia, kad tai „greičiausia kada nors sukurta„ WordPress “tema, tačiau jų atliktame palyginime nebuvo jokių kitų temų, kurios žinomos dėl greičio.

Funkcijos:

 • Tai 100% NEMOKAMA ir viena greičiausių „WordPress“ temų
 • Jokio prapūtimo ar perteklinio kodo (nepridėkite modulių, elementų ar konkrečių temų dalykų, kurių jums nereikia
 • Galite išplėsti temą kabliukais
 • Vaiko tema paskelbta „GitHub“
 • Galima naudoti tik su „Elementor“ ir „Elementor Pro“

„Elementor Hello“ tema iš esmės yra lengva pradedančiųjų tema, siūlanti 100% suderinamumą su „Elementor“.

Greitis:
5/5 Kaina:
Laisvas Tiesioginė demonstracinė versija:
Apsilankykite „Elementor Hello“ tema

Kodėl dauguma „WordPress“ temų nėra optimizuotos greičiui

Ieškodami „WordPress“ temų „Google“, susidursite su dešimtimis temų, kurios atrodo profesionaliai ir siūlo puikų dizainą.

Ką matote, kaip jautriai reaguoja į temą ar koks gražus dizainas atrodo, tačiau ko nematote, yra temos kodas.

Dauguma „WordPress“ temų yra blogai koduota ir ateik išsipūtęs naudojant daugybę išteklių (vaizdų CSS ir „javascripts“), kurie gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą.

Daugelis „WordPress“ temų kūrėjų iš savo stogo šauks, kad visos jų temos yra optimizuotos greičiui.

Bet čia yra sąžininga tiesa: Daugelis „WordPress“ temų visai nėra optimizuotos greičiui.

Tiesą sakant, dauguma „WordPress“ temų net nesilaiko „WordPress“ bendruomenės kodavimo standartų. Bet kuri tema, neatitinkanti šių standartų, gali ir laikui bėgant tapti piratų pažeidėjais.

Šie kodavimo standartai yra skirti įsitikinti, kad temos koduojamos efektyviai ir nėra pažeidžiamos įsilaužėlių.

Kaip patikrinti „WordPress“ temos įkėlimo laiką?

Jei dar nenusipirkote temos arba nesate jos kūrėjas, tada vienintelis būdas sužinoti, ar tema optimizuota greičiui – yra išbandykite „WordPress“ temos demonstracinės svetainės įkėlimo greitį.

naudokite gtmetrix, norėdami patikrinti „WordPress“ temos greitį

Norėdami patikrinti „WordPress“ temos demonstravimo svetainės greitį, įveskite temos demonstracinės svetainės URL ir spustelėkite pateikti.

Įrankis užtruks keletą sekundžių, kad patikrintų svetainę, tada parodys sekundžių skaičių, kurio reikia įkeliant svetainę.

Kitas geras įrankis, leidžiantis patikrinti daugybę puslapių vienu metu, yra „BatchSpeed“. Šis nemokamas įrankis leidžia masiškai tikrinti kelis URL naudojant „Google“ puslapio greičio tikrintuvą.

Jei demonstracinė svetainė pakrovimas trunka daugiau nei 5 sekundes, tada jūsų svetainėje reikės laiko įkelti naudojant tą „WordPress“ šabloną.

Kai kurie tyrimai rodo, kad jums gali tekti tik keturios sekundės, kol žiniatinklio vartotojas pereis, t. Y. Jūs turite labai mažai laiko susidaryti gerą pirmąjį įspūdį..

Kaip tiksliau nuspėti „WordPress“ temos įkėlimo laiką?

Naudoti 5 sekundes ar mažiau yra geras etalonas, tačiau vien tik tikrasis temos demonstracinės versijos įkėlimo laikas nėra pats tiksliausias būdas patikrinti, ar tema iš tikrųjų yra. Kodėl?

Nes kur yra demonstracinės temos priglobimas ir žiniatinklio prieglobos serverių našumas yra labai svarbus, ir greičiausiai naudosite kitokius žiniatinklio prieglobos įrenginius nei tai, ką naudoja „WordPress“ temų kūrėjas.

Geriau nustatyti temos greitį yra žiūrėti į bendrą sumą puslapio dydis ir užklausų skaičius reikia puslapio įkelti.

Ši metrika yra nepriklausoma nuo to, kurį žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją naudoja temos savininkas. Dėl mažiau išteklių užklausų („JavaScript“, CSS failų, HTML, vaizdų ir t. T.) Mažesnis bendras puslapio dydis ir dėl to greitesnis puslapio įkėlimo laikas.

Kodėl „Avada“ nėra greita „WordPress“ tema

Štai pavyzdys, kaip tai atrodytų naudojant Avada tema kaip pavyzdys (populiariausia tema „Themeforest“ – bet jokiu būdu ne greičiausia). Avada demonstracinė svetainė įkeliama labai lėtai:

avada tema lėtas įkėlimas Avada pakrovimo laikas yra 8,6 sekundės. Oi, tai nėra gerai!

Beveik 9 sekundės iki galo!
Dydis yra beveik 3 MB!
ir 116 HTTP užklausų!

Vėlgi. Jei „GTMetrix“ parodys, kad demonstracinės temos demonstracija užtrunka daugiau nei 5 sekundes, tema greičiausiai sulėtins jūsų svetainę ir tikriausiai nėra geriausias pasirinkimas jums.

Dar vienas dalykas, kurio jums reikia norint greitai įkelti svetainę

Tema, kurią naudojate savo „WordPress“ svetainėje, turės didelę įtaką jūsų svetainės greičiui. Bet interneto priegloba tikriausiai turėsite tokį patį poveikį kaip ir jūsų svetainės tema.

Tai yra priežastis, kodėl interneto priegloba yra svarbiausias veiksnys „WordPress“ oficialiame optimizavimo vadove.

Jei priglobsite savo svetainę apgaulingoje interneto prieglobos tarnyboje, gausite beprotiškų rezultatų, susijusių su svetainės greičiu. Daugelis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų siūlo pigius planus.

Bet šie žiniatinklio prieglobos failai per daug paskyrų viename žemos kokybės serveryje. Tai lėtai veikia visose svetainėse. Ir jei viena iš jūsų kaimyninių svetainių pradės naudoti per daug serverio išteklių, gali sumažėti visas serveris, dėl kurio jūsų svetainė sumažės.

Jei norite, kad jūsų svetainė būtų įkeliama greitai ir visada būtų naudojama, turėtumėte eiti su „SiteGround“. Tai mano pirmasis pasirinkimas, kai kalbame apie „WordPress“ prieglobos paslaugas.

„WordPress“ svetainių talpinimas

„SiteGround“ siūlo nemokamą perkėlimo paslaugą, o jų naudingas ir kvalifikuotas palaikymas per kelias sekundes atsakys į jūsų klausimus. Kitos verta paminėti prieglobos ypatybes:

 • Nemokamas atsarginių kopijų kūrimas svetainėje kasdien
 • Rekomenduoja „WordPress“
 • Spustelėkite mygtuką „WordPress“ diegimas vienu mygtuko paspaudimu
 • Tvarko „WordPress“ prieglobą visuose planuose
 • Integruotas „SuperCacher“ talpyklos sprendimas
 • Naujoviškos greičio technologijos, tokios kaip SSD, HTTP / 2, PHP7, NGINX
 • Etapas ir GIT (tik pagal „GoGeek“ planą)
 • Nemokamas SSL sertifikatas & „CloudFlare“ CDN
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Kainos prasideda tik nuo 3,95 USD / mėn

Peržiūrėkite mano sąžiningą ir nemokamą „SiteGround“ apžvalgą, kad sužinotumėte, kodėl aš myliu ir pasitikiu „SiteGround“, ar jums labiau patinka pradedantiesiems draugiškas kompiuteris, pavyzdžiui, „Bluehost“ žiniatinklio priegloba. Jei jums labiau patinka visiškai valdomas „WordPress“ pagrindinis kompiuteris, tada aš rekomenduoju „Kinsta“ „WordPress“ prieglobą.

Dažnai užduodami klausimai

Kokia greičiausia „WordPress“ tema?

„GeneratePress“ (nemokama & priemoka), Astra (nemokama & priemoka), schema (tik priemoka) ir „OceanWP“ (nemokama & priemoka) yra visos greitai įkeliamos „WordPress“ temos.

Kaip patikrinti „WordPress“ temos įkėlimo laiką?

Jei dar nenusipirkote temos arba jei nesate jos kūrėjas, tada vienintelis būdas sužinoti, ar tema optimizuota greičiui, yra išbandyti pakrovimo greitį naudojant tokį įrankį kaip „GTmetrix“ ar „Pingdom“..

Kas yra svarbiausia krovos metu?

Jūsų naudojamas žiniatinklio priegloba daro didžiulį poveikį ir yra svarbiausias jūsų „WordPress“ temos greičio veiksnys.

Baigiamieji žodžiai

Tikiuosi, kad šis tinklaraščio įrašas padėjo jums suprasti, kokią didelę įtaką jūsų naudojamai temai gali padaryti jūsų „WordPress“ svetainės sparta.

Greičiausios „WordPress“ temos, kurias aš čia aptariau, yra reaguojančios ir siūlo dešimtis tinkinimo parinkčių, kurios padės pagerinti apkrovos laiką.

Mano mėgstamiausias ir greičiausias „WordPress“ šablonas yra „GeneratePress“. Tai yra nuleista rankas viena greičiausių „WordPress“ temų su daugybe funkcijų, kurias aš kada nors išbandžiau.

Jei manęs užduotumėte klausimą „kokia yra greičiausia„ WordPress “tema?“ Aš sakyčiau „GeneratePress“ be abejonės.

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, praneškite man apie tai žemiau pateiktuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map