Генезис фреймворку та огляд тем StudioPress

Вибір теми WordPress – одна з найскладніших речей, яку потрібно зробити сьогодні. Зрештою, велика кількість варіантів робить звуження вашого вибору практично неможливим. Від наборів функцій до торгових майданчиків, не кажучи вже про ціни, як ви знаєте, з чого почати? Введіть Генезис фреймворку та теми StudioPress.


На щастя, намагаючись допомогти вам підібрати ідеальну тему WordPress для свого веб-сайту, ми детально ознайомимось з одним із найпопулярніших тематичних магазинів на сьогоднішній день – StudioPress.

Допомагаючи понад 200 000 задоволених клієнтів, працює на півмільйона веб-сайтів та похвалившись спільнотою 10-мільйонів користувачів та розробників, StudioPress просто може бути найкращим способом..

І я зазначив, що подобаються Метт Малленвег (засновник WordPress), Yoast, WPBeginner, Copyblogger та Problogger всі використовують теми StudioPress для своїх веб-сайтів. (FYI на цьому веб-сайті також використовується StudioPress та спеціальна версія дочірньої теми Centric)

огляд рамок генезису та теми студіїпреси

Якщо це не доводить, що StudioPress варто розглянути, я не впевнений, що буде. Що сказано, в цьому Огляд рамок генезису та тематики StudioPress Я погляну на те, які теми StudioPress все-таки можуть запропонувати вам, і побачу, чи це не передумає.

Що таке StudioPress?

що таке studiopress?

StudioPress – це творець виняткової рамки Genesis, яка, як буває, є однією з найвідоміших рамок тем WordPress навколо. Брайан Гарднер створив StudioPress та рамку Genesis ще в 2010 році, щоб розгорнути простіші оновлення тем для власників WordPress. У червні 2018 року WP Engine придбало StudioPress, включаючи систему Genesis Framework.

WordPress Genesis Framework

Рамка Genesis надає веб-сайтам WordPress добре розроблений, безпечний, швидкий завантаження та оптимізовану для SEO основу, щоб ви могли створити сайт своєї мрії.

Ознайомтеся з найкращими можливостями Genesis:

 • Для мобільних пристроїв
 • Віджет готовий
 • Вбудована система коментарів
 • Образні зображення в автоматичному розмірі
 • Функціональність реклами
 • Кілька варіантів компонування
 • Настроювання теми живої теми
 • Спеціальні шаблони сторінок

Нарешті, він постачається з такими речами, як необмежена підтримка, оновлення та веб-сайти, і все це за одну низьку ціну.

Рамка Genesis є достатньо просунутою, щоб експертні розробники могли скористатися та налаштувати з нуля, в той же час досить легко навіть самим новачкам власників веб-сайтів створити щось вартісне.

Хоча Genesis ідеально підходить як окрема тема для початківців, важливо зазначити, що це основна тема з базовою функціональністю та дизайном. Насправді це скоріше фундамент, ніж тема. Справжня забава настає, коли ви починаєте додавати теми для дітей Genesis в рамки свого веб-сайту WordPress.

Іншими словами, якщо WordPress є основою вашого веб-сайту, Genesis, що забезпечує основу, і дочірні теми StudioPress, що пропонують дизайн та функціональність, ви отримаєте вражаючий веб-сайт за короткий час.

Теми для дітей StudioPress

Тільки дочірні теми, які були розроблені для роботи з Рамою генезису, можуть використовуватися з Genesis. Однак, кожен може створити для дитини тему для Буття. Насправді багато людей зробили саме це для себе та інших.

Теми для дітей StudioPress Genesis

Теми для дітей, що перебувають у ґенезі, дають вам можливість створювати будь-який веб-сайт, який ви можете придумати. Якщо вам цікаво, як може виглядати веб-сайт StudioPress, просто перегляньте виставку StudioPress веб-сайтів, розроблених блогерами, дизайнерами та розробниками всіх рівнів кваліфікації.

Плагіни StudioPress

Якби створення найпопулярнішої на сьогоднішній день системи WordPress було недостатньо, в комплекті з безліччю дитячих тем, щоб доповнити мрії будь-якого власника веб-сайту, StudioPress також пропонує широкий спектр плагінів, які допоможуть розширити дизайн та функціональність вашого веб-сайту.

Ось список початківців, щоб дати вам уявлення про те, що є в наявності:

 • Список агентів AgressPress: створити систему управління списками
 • Genesis Connect для WooCommerce: створити магазин електронної комерції за допомогою популярного плагіна WooCommerce
 • Genesis Simple Share: Додайте красиві кнопки спільного доступу до будь-якої теми дочірньої книги
 • Прості URL-адреси: створюйте, керуйте та відстежуйте всі вихідні посилання за допомогою спеціальних типів публікацій та 301 переадресації

І це лише початок! У сховищі плагінів WordPress є сотні безкоштовних плагінів StudioPress, якими ви можете користуватися.

Тепер давайте перейдемо до хорошої частини та ознайомимось із функціями теми StudioPress, які обов’язково дадуть вам усе необхідне для створення успішного веб-сайту.

Особливості теми StudioPress

Усі теми StudioPress оснащені стандартними функціями, такими як швидкий час завантаження, чуйний дизайн, чистий код для безпеки, SEO оптимізація та мінімальні функції для спрощеного досвіду створення сайтів..

І хоча теми StudioPress розроблені таким чином, щоб бути максимально беззахисним, добре знати, що це працюватиме не для всіх. Насправді, деякі люди хочуть більш багатоцільових тем, таких як Divi (читайте мій огляд Divi тут) або Avada, щоб вони могли отримати доступ до якомога більше функцій під час створення сайтів..

Однак у темах StudioPress є набагато більше, ніж очі, особливо якщо ви вибрали правильну дочірню тему.

Погляньмо.

1. Оптимізація пошукових систем (SEO)

Теми StudioPress побудовані на чистому коді, який відповідає найвищим стандартам коду WordPress. Як результат, ваш веб-сайт завжди працюватиме швидко, надійно та плавно для максимальної роботи користувачів.

І, чим краще ваш веб-сайт працює на бекенді, тим більш задоволеними будуть ваші клієнти на передовій (якщо ви надаєте якісний контент, продукти / послуги та інше для відвідувачів сайту).

оптимізація пошукових систем studiopress

Коли відвідувачі сайту залучаються до вмісту вашого сайту та помічають його швидкість та ефективність, вони залишаться на вашому сайті довше, діляться вашим вмістом з друзями та родиною та навіть роблять більше покупок, що допоможе підвищити рейтинг вашої пошукової системи..

Просто переконайтеся, що ви не покладаєтесь на рамки Genesis або дочірні теми Genesis виключно для SEO оптимізації. Краще використовувати плагін типу Yoast SEO для оптимізації вмісту, карти сайту та зображень вашого сайту.

2. Швидкий і легкий

Маючи сайт для швидкого завантаження, звик приємно мати, але сьогодні це обов’язково. Наявність швидкої теми WordPress має вирішальне значення для досвіду користувача, коефіцієнта конверсії та SEO.

Однією з речей, що відрізняє теми StudioPress від решти популярних тем WordPress на ринку, є той факт, що всі вони створені для того, щоб бути швидкими та легкими. Іншими словами, вони не є укомплектовані будь-якою функцією, відомою людству, на випадок, якщо вам це потрібно.

Натомість ці теми створені для того, щоб отримати найкращий набір можливостей для створення високофункціонального веб-сайту без усього коду, який може знизити швидкість вашого сайту та вплинути на загальну ефективність.

І якщо вам здається, що вам потрібно більше дизайну та функціональності, ніж вбудована дочірня тема, яку ви вибрали, ви можете скористатися тисячами доступних безкоштовних та преміальних плагінів WordPress (наприклад, плагін кешування WP Rocket), щоб зробити це просто що, не перевантажуючи ваш веб-сайт і не псуючись із користувацьким досвідом.

3. Мобільний чуйний дизайн

В наші дні наявність веб-сайту, придатного для мобільних пристроїв, є обов’язковим. Зрештою, Google ще офіційно оголосив ще у 2015 році, що веб-сайти із зручними для мобільних веб-сторінок отримають підвищення рейтингу.

Студіапрес теми мобільний чуйний дизайн

На щастя, всі теми StudioPress реагують на мобільний телефон, тому відвідувачі сайту, натискаючи на ваш сайт із будь-якого типу пристрою чи розміру екрана, можуть бачити ваш веб-сайт у повному обсязі без надмірного масштабування чи прокрутки.

Крім того, теми StudioPress побудовані з розміткою HTML5, тобто вони:

 • Менш плагіни для функціональності
 • Працюйте з усіма веб-браузерами
 • Майте однаковий досвід роботи незалежно від пристрою
 • Майте більш ефективний контент
 • Використовуйте меншу пропускну здатність і швидше завантажуйте

4. Безпека

Безпека сайту – запорука вашого успіху. Зрештою, якщо ваш сайт зламаний і ваш веб-сайт порушений, ви не тільки ризикуєте втратити всю свою важку роботу, ви ризикуєте втратити клієнтів.

StudioPress запросив експерта та основного розробника WordPress Марка Джакіта, щоб переконатися, що Framework Genesis є найбільш безпечною основою навколо.

5. Доступність

Багато власників веб-сайтів не вважають, наскільки доступний їхній сайт тим, хто має порушення. Насправді, у людей із вадами зору, слуху, кольоровими сліпою або навіть тимчасово відключеними через травму чи хворобу, можливо, буде важко повноцінно переглядати веб-сайт під час взаємодії зі своїм вмістом..

Останнє, що ви хочете зробити, – відчужувати велику частину вашої цільової аудиторії, оскільки вони не мають доступу до всіх ваших веб-сайтів.

студіювати доступні теми

Однак теми StudioPress полегшують доступність вашого веб-сайту, тому кожен, хто має інвалідність, зможе насолоджуватися вашим веб-сайтом.

6. Автоматичні оновлення

Ще один спосіб, коли ваш сайт стає вразливим до атаки, – це застаріле ядро ​​WordPress, а також застарілі плагіни та теми. І на жаль, незважаючи на це, багато відвідувачів сайту не здійснюють регулярних оновлень.

Крім того, іноді власники веб-сайтів виконують правильні оновлення, і тоді щось на їх веб-сайті виходить з ладу. І якщо це станеться, може знадобитися експерт, щоб знайти проблему та виправити все, що сталося внаслідок невдалого оновлення.

Завдяки темі StudioPress ваше ядро ​​WordPress та дочінна тема Genesis автоматично оновлюються, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про оновлення їх вручну.

автоматичне оновлення тем студіїpresspress

А якщо ви віддаєте перевагу вручну оновлювати ці дві речі, просто вимкніть автоматичні оновлення та натисніть одну кнопку. Оскільки StudioPress бере на себе ретельне тестування всіх оновлень, ви будете знати, що всі запущені оновлення сумісні з вашим веб-сайтом.

7. Сучасний дизайн

studiopress сучасний sesign

Немає нічого гіршого, ніж знайти тему своєї мрії, коли мова йде про функціональність резервного сервера, лише щоб дізнатись, що дизайн інтерфейсу застарів і нічого хорошого.

Однак StudioPress оснащений сучасним дизайном, який підходить будь-якому типу веб-сайтів, звертається до всіх відвідувачів сайту та функціонує так, як належить.

Тема академії Pro StudioPress

Давайте коротко ознайомимося з деякими найкращими дизайнерськими темами StudioPress:

 • Легко встановлений демо-контент
 • Налаштування кольорів, шрифту та макета
 • Спеціальні шаблони сторінок, включаючи ексклюзивну цільову сторінку
 • Готова домашня сторінка віджетів
 • 6 параметрів компонування за замовчуванням, включаючи параметри бічної панелі
 • Спеціальний заголовок із можливістю завантаження логотипу
 • Соціальна піктограма та кнопки спільного використання
 • Останні публікації, доповнені обраними зображеннями
 • Вбудована панель пошуку та навігація сухаря

8. Гутенберг готовий

Гутенберг – це новий редактор публікацій / сторінок у WordPress, і це абсолютно новий досвід редагування сучасних веб-сайтів, використовуючи багаті медіа-сторінки та публікації. Gutenberg дозволяє розробникам та дизайнерам WordPress створювати багаторазові модулі для дизайну та контенту.

Генезис і теми StudioPress є на сто відсотків сумісний з Гутенбергом редактор.

9. Налаштування теми одним клацанням кнопки

Якщо ви коли-небудь встановлювали нову тему, то ви знаєте, наскільки хитро можна налаштувати все, щоб ваш сайт виглядав як демонстраційний сайт теми..

The налаштування теми одним кліком робить це справою минулого. Тепер ви можете завантажувати демо-вміст нової теми, плагіни та ідеально розроблені блоки Гутенберга на домашню сторінку вашого сайту автоматично і за лічені хвилини!

Зараз не всі теми StudioPress мають цю дивовижну функцію. Ось теми, які постачаються з налаштуванням теми одним кліком:

 • Тема зразка генезису
 • Authority Pro
 • Монохромний Pro
 • Essence Pro
 • Журнал Pro
 • Revolution Pro
 • Навігація Pro

10. Велика громада

Однією з найбільших речей щодо WordPress є спільнота, яка створила навколо цієї системи управління вмістом. І так просто трапляється, що StudioPress має такий самий тип спільноти.

StudioPress Genesis Facebook Group

Оскільки в спільноті StudioPress, що складається з користувачів та розробників, залучено понад 10 000 людей, ви можете отримати підтримку, коли справа стосується дизайну, функціональності, безпеки сайту та усунення несправностей..

Крім того, ви можете отримати натхнення від інших, хто створив свої веб-сайти на Радці Genesis, щоб ваш веб-сайт був найкращим, який він може бути.

Офіційний форум StudioPress

Класна річ, що є частиною цієї великої спільноти – це те, що існує веб-сайт, присвячений користувачам Genesis. Тут ви можете знайти:

 • Сторінка Facebook
 • Обліковий запис Twitter
 • Слабкі громади
 • Вікі спільноти
 • Оновлення, фрагменти коду та поради та рекомендації від спільноти
 • StudioPress Podcast
 • Дриблінг
 • і звичайно офіційні форуми спільноти StudioPress

Крім того, якщо вам потрібен хтось, хто допоможе вам розробити або розробити спеціальний веб-сайт для вас, StudioPress має кураторний список професіоналів Genesis, які можуть допомогти вам у будь-якій роботі, яка вам потрібна. Перегляньте профілі розробників, портфоліо їх роботи та контактну інформацію, щоб ви могли створити свій веб-сайт із людьми, які дійсно знають, як користуватися рамкою Genesis.

11. Документація та супровід

Якісна тема не була б корисною, якби вона не мала належної документації та підтримки. І, як найпопулярніша рамка WordPress у світі, слід очікувати, що StudioPress матиме найкраще з обох.

 • Користувачі StudioPress мають доступ до ексклюзивного облікового запису користувача, де можна знайти допомогу та документацію. Однак для тих, кому потрібна допомога щодо сторонніх дитячих тем Genesis, ви знайдете розділ FAQ та оновлений блог про все, що стосується StudioPress, створення веб-сайту, інформаційного бюлетеня, новинних статей тощо.
 • Користувачі теми StudioPress можуть отримати доступ до розділу форуму, розміщеного на веб-сайті StudioPress. Задайте питання, знайдіть відповіді та залучіться до зростаючої спільноти.

налаштування теми та інструкції щодо студіїpresspress

 • Після придбання вашої теми ви отримуєте доступ до легкого підписання інструкції щодо налаштування теми і як ви можете налаштувати його.

Популярні теми StudioPress

Є так багато чудових тем StudioPress, на які можна вибрати, тому, прагнучи надати вам зразок, ми округлили кілька найкращих. Пам’ятайте лише про те, що всі дочірні теми можуть бути налаштовані так, як ви вважаєте за потрібне.

1. Академія Про

Тема академії Pro StudioPress

Академія Про призначений для тих, хто хоче створити онлайн-курс, власників веб-сайтів для членства та маркетологів навчального контенту.

Основні характеристики:

 • Настроювання теми живої теми
 • Настроюваний заголовок із завантаженням логотипу
 • Мобільний та чуйний дизайн
 • 6 вбудованих віджетів
 • WooCommerce сумісний
 • Шаблон сторінки з цінами
 • Переклад готовий
 • Ексклюзивна цільова сторінка

Більше деталі та демонстрація в прямому ефірі – https://my.studiopress.com/themes/academy/

2. Foodie Pro

Foodie Pro - Тема StudioPress

Foodie Pro це мінімалістська дитяча тема Genesis, яка також має назву як найбільш гнучка тема генезису на сьогоднішній день.

Основні характеристики:

 • Спеціальні шаблони сторінок
 • 3 варіанти макета домашньої сторінки
 • 5 областей віджетів на широкому сайті
 • Мобільний чуйний дизайн
 • Можливість перекладу
 • Розмітка HYML5

Більше деталі та демонстрація в прямому ефірі – https://my.studiopress.com/themes/foodie/

3. Maker Pro

Тема Maker Pro StudioPress

Maker Pro ідеально підходить для тих, хто має багато ідей, якими хоче поділитися зі своїми вірними читачами, а також тих, хто шукає прекрасне місце для демонстрації своїх красивих образів.

Основні характеристики:

 • Багато вбудованих віджетів
 • Попередньо створені спеціальні шаблони сторінок
 • 3 варіанти компонування
 • Спеціальний заголовок у комплекті із завантаженням логотипу
 • Настроювання теми живої теми
 • Мобільний дизайн
 • Переклад готовий
 • Попередньо розроблена авторська, цільова та контактна сторінка

Більше деталі та демо-версію – https://my.studiopress.com/themes/maker/

4. AgentPress Pro

Тема AgentPress Pro StudioPress

AgentPress Pro підходить для тих, хто в галузі нерухомості прагне створити успішний бізнес і забезпечити задоволення клієнтів.

Основні характеристики:

 • Функціональність інтелектуальних списків
 • Області віджетів домашньої сторінки
 • Спеціальні типи публікацій, таксономії та віджети
 • Чуйний дизайн
 • Легкий у створенні, що настроюється розділ заголовка
 • 4 унікальні кольорові гами
 • 6 різних варіантів компонування
 • Функція розширеного пошуку
 • Пропоновані зображення та описи публікацій

Більше деталі та демо-версію – https://my.studiopress.com/themes/agentpress/

5. Універсальний пакет StudioPress Pro Plus

Універсальний пакет StudioPress Pro Plus

Якщо вам подобається думка про доступ до всіх дочірніх тем Genesis, створених StudioPress, у будь-який час, або ви думаєте, що хочете часто змінювати дизайн свого веб-сайту, можете подумати про те, щоб інвестувати в Політематичний пакет Pro Plus.

За одноразовий платіж у розмірі 499,95 доларів ви отримуєте миттєвий та необмежений доступ, а також підтримку та оновлення для всіх тем, створених StudioPress (Доступ PLUS до майбутніх випусків тем), а також сторонні теми, які підтримує StudioPress.

І на завершення, у вас є доступ до Genesis Framework, що чудово, якщо ви вперше хочете використовувати тему StudioPress. Ми розглянули низку інших пакетів тем WordPress тут.

Плани тем StudioPress & Ціноутворення

плани та ціноутворення studiopress

Як ви вже знаєте, для того, щоб використовувати будь-яку тему StudioPress для дітей, у вас має бути Genesis Framework. Ця рамка коштує 59,95 дол, хоча колись у вас є, вам ніколи не доведеться купувати його знову, незалежно від того, скільки разів ви змінюєте тему своєї дитини.

Що стосується дочірних тем StudioPress, то всі теми, створені StudioPress, коштують 129,95 дол (разовий платіж) та включають Рамки генезису. Будь-які сторонні теми, що продаються на веб-сайті StudioPress, є індивідуальними цінами, а також містять рамки Genesis.

Тож просто резюмувати: Рамка Буття сама по собі є 59,95 дол (разова вартість і включає стартову тему) і темою StudioPress є 129,95 дол (разова вартість і включає рамки генезису).

Сайти StudioPress Сайти для WordPress

На відміну від багатьох тематичних магазинів, StudioPress також пропонує власникам веб-сайтів, які керують хостингом WordPress, разом із усіма функціями, які ви очікуєте від високоякісного хостинг-провайдера.

Оновлення: У червні 2018 року WP Engine придбало StudioPress та Сайти StudioPress тепер працюють від WP Engine. (читайте мою огляд WP Engine тут). Їх рішення для хостингу WordPress надають вашим веб-сайтам високу доступність, швидкість, масштабованість та безпеку, підкріплену нагородами, доступною для вас командою підтримки клієнтів 24/7/365.

веб-сайти studiopress хостинг

Сайти StudioPress повністю керовані пропозицією хостингу WordPress:

 • Прихильність до оптимальної швидкості та продуктивності
 • Постійна безпека за допомогою моніторингу сайту Sucuri
 • Розширені можливості SEO
 • Покращена підтримка 24/7
 • Попередньо встановлена ​​CMS WordPress
 • 24 попередньо встановлені теми StudioPress + Genesis Framework
 • Автоматичні оновлення WordPress та Genesis
 • Встановлення рекомендованих плагінів одним натисканням кнопки
 • Без обмежень руху та прихованих зборів
 • Встановлення SSL сертифікату одним клацанням миші

Доступні три плани хостингу залежно від ваших індивідуальних потреб:

сайти studiopress планують ціноутворення

І якщо ви не впевнені, який план підходить саме вам, ви можете взяти акуратну невелику вікторину, яка допоможе вам вибрати найкращий план хостингу для вас..

Плюси і мінуси StudioPress

Хоча StudioPress є чудовою тематичною компанією, є певні плюси і мінуси, які слід врахувати, перш ніж приймати остаточне рішення.

Плюси

 • Усі теми повністю реагують на мобільні пристрої та мають розмітку HTML5
 • Побудова на міцній основі Буття робить все безпечним
 • Існує велика спільнота користувачів і розробників Genesis, з якими можна взаємодіяти
 • Швидкий час завантаження, обмежений набір функцій та використання дочірньої теми = краща продуктивність та безпека
 • Багато доступної документації та підтримки, коли вам потрібна допомога
 • Чистий код відповідає найкращим практикам WordPress
 • Теми сумісні на 100% WordPress Gutenberg

Мінуси

 • Цінова точка є дещо значною для деяких людей
 • Відсутність широких наборів функцій робить теми схожими
 • Покладаючись на додатки для додаткового дизайну та функціональності, додає час, зусилля та гроші
 • Якщо ви початківець WordPress, який намагається створити сайт, то Genesis не є ідеальним варіантом
 • Хочеться, щоб більше тем було встановлено з налаштуванням теми одним кліком

Огляд тем StudioPress: Фінальні думки

Якщо ви шукаєте якісну, безпечну тему WordPress для свого веб-сайту, перейти з темами StudioPress – це завжди хороша ідея. Усі їх теми мають міцну основу, яка лідирує у популярності, має достатньо дизайну та функціональності для створення конкурентоспроможного веб-сайту, і його легко використовувати, будь то досвідчений розробник чи власник нового веб-сайту..

Я сподіваюся, що вам сподобався цей огляд StudioPress та Genesis Framework. Чи пропустив я щось важливе, що, на вашу думку, слід включити сюди? Тоді я хотів би почути все про це в коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map