Genesis Framework un StudioPress motīvu apskats

WordPress tēmas izvēle ir viena no grūtākajām lietām, kas jādara šajās dienās. Galu galā milzīgais iespēju skaits ļauj gandrīz sašaurināt izvēli. Sākot ar funkciju komplektiem un beidzot ar tirdzniecības vietām, nemaz nerunājot par cenu punktiem, kā jūs zināt, kur sākt? Ievadiet Genesis Framework un StudioPress motīvi.


Par laimi, cenšoties palīdzēt jums izvēlēties perfektu WordPress motīvu savai vietnei, mēs tuvāk apskatīsim vienu no populārākajiem nozares veikaliem līdz šim – StudioPress.

Palīdzot vairāk nekā 200 000 laimīgu klientu, darbinot pusmiljonu vietņu un lepojoties ar 10 000 lietotāju un izstrādātāju kopienu, StudioPress varētu būt labākais veids, kā iet.

Un vai es pieminēju, ka patīk Matt Mullenweg (WordPress dibinātājs), Yoast, WPBeginner, Copyblogger un Problogger visi savās vietnēs izmanto StudioPress motīvus. (FYI šajā vietnē tiek izmantota arī StudioPress un pielāgotas Centric child tēmas versija)

ģenēzes ietvara un studiopress tēmu apskats

Ja tas nepierāda, ka StudioPress ir vērts padomāt, es neesmu pārliecināts, kas notiks. Tas teica, šajā Genesis ietvara un StudioPress tēmu apskats Es apskatīšu, kādas StudioPress tēmas jums jebkurā gadījumā var piedāvāt, un redzēsim, vai tas nemaina jūsu domas.

Kas ir StudioPress?

kas ir studiopress?

StudioPress ir ārkārtas Genesis Framework, kas gluži vienkārši ir viens no vispazīstamākajiem WordPress motīvu ietvariem, radītājs. Braiens Gārdners izveidoja StudioPress un Genesis ietvaru jau 2010. gadā, lai WordPress vietņu īpašniekiem būtu vieglāk ieviest motīvu atjauninājumus. 2018. gada jūnijā WP Engine iegādājās StudioPress, ieskaitot Genesis Framework.

WordPress Genesis Framework

Genesis ietvars nodrošina WordPress vietnēm labi izstrādātu, drošu, ātru ielādi un SEO optimizētu pamatu, lai jūs varētu izveidot savu sapņu vietni..

Iepazīstieties ar dažām no Genesis labākajām funkcijām:

 • Mobilam draudzīgs
 • Logrīks ir gatavs
 • Iebūvēta komentāru sistēma
 • Automātiska izmēra piedāvātie attēli
 • Reklāmas funkcionalitāte
 • Vairākas izkārtojuma iespējas
 • Tiešās tēmas pielāgotājs
 • Pielāgotas lapu veidnes

Visbeidzot, tas nāk ar citām lietām, piemēram, neierobežotu atbalstu, atjauninājumiem un vietnēm – par vienu zemu cenu.

Genesis pamatprogramma ir pietiekami attīstīta, lai ekspertu izstrādātāji varētu izmantot priekšrocības un pielāgot to jau sākotnēji, un tajā pašā laikā pietiekami viegli, lai pat visieteicamākie vietņu īpašnieki varētu izveidot kaut ko vērtīgu..

Lai gan Genesis ir ideāls kā patstāvīgs motīvs, ir svarīgi atzīmēt, ka tā ir pamata tēma ar pamata funkcionalitāti un dizainu. Faktiski tas ir vairāk pamats, nevis tēma. Patiesās izklaides rodas, kad sākat pievienot Genesis bērnu tēmas ietvariem savā WordPress vietnē.

Citiem vārdiem sakot, tā kā WordPress ir jūsu vietnes pamatā, Genesis nodrošina pamatu, un StudioPress bērnu motīvi, kas piedāvā dizainu un funkcionalitāti, jums tūlīt būs iespaidīga vietne..

Bērnu motīvi StudioPress

Genesis var izmantot tikai tādas bērnu tēmas, kas ir izstrādātas darbam ar Genesis ietvaru. Tomēr ikviens var izveidot “Genesis” bērna tēmu. Patiesībā daudzi cilvēki ir izdarījuši tieši to sev un citiem.

StudioPress Genesis bērnu motīvi

Genesis bērnu tēmas dod jums iespēju izveidot jebkura veida tīmekļa vietnes, par kurām varat domāt. Ja jums ir interese par to, kā jums varētu izskatīties StudioPress vietne, vienkārši apskatiet StudioPress vitrīnu vietnēs, kuras ir izstrādājuši emuāru autori, dizaineri un visu prasmju līmeņu izstrādātāji.

StudioPress spraudņi

It kā ar līdz šim vispopulārākā WordPress ietvara izveidošanu nebūtu pietiekami, un to papildinātu ar daudzām bērnu tēmām, lai papildinātu jebkura vietnes īpašnieka sapņus, StudioPress piedāvā arī plašu spraudņu klāstu, lai palīdzētu paplašināt jūsu vietnes dizainu un funkcionalitāti..

Šis ir sākuma saraksts, lai sniegtu jums priekšstatu par pieejamo:

 • AgentPress saraksti: izveidojiet sarakstu pārvaldības sistēmu
 • Genesis Connect WooCommerce: izveidojiet e-komercijas veikalu, izmantojot populāro WooCommerce spraudni
 • Genesis Simple Share: jebkurai Genesis bērna tēmai pievienojiet skaistas sociālo koplietošanas pogas
 • Vienkārši vietrāži URL: izveidojiet, pārvaldiet un izsekojiet visas izejošās saites, izmantojot pielāgotos ziņu veidus un 301 novirzīšanu

Un tas ir tikai sākums! WordPress spraudņu krātuvē ir simtiem bezmaksas StudioPress spraudņu, kurus varat izmantot.

Tagad pievērsīsimies labajai pusei un apskatīsim StudioPress tēmas funkcijas, kuras noteikti nodrošina visu nepieciešamo veiksmīgas vietnes izveidošanai.

StudioPress motīvu iespējas

Visām StudioPress tēmām ir standarta funkcijas, piemēram, ātrs ielādes laiks, reaģējošs dizains, tīrs drošības kods, SEO optimizācija un minimālas iespējas racionalizētai vietnes veidošanas pieredzei..

Un, lai gan StudioPress motīvi ir izstrādāti tā, lai tie būtu pēc iespējas bez uzpūšanās, ir labi zināt, ka tas nederēs visiem. Faktiski daži cilvēki vēlas vairāk daudzfunkcionālu tēmu, piemēram, Divi (lasiet manu Divi pārskatu šeit) vai Avada, lai vietņu veidošanas procesā viņi varētu piekļūt pēc iespējas vairāk funkcijām..

Tomēr StudioPress motīvos ir daudz vairāk, nekā ir redzams acīs, it īpaši, ja izvēlaties pareizo bērna motīvu.

Apskatīsim.

1. Meklētājprogrammu optimizācija (SEO)

StudioPress motīvi ir veidoti uz tīra koda, kas atbilst augstākajiem WordPress koda standartiem. Tā rezultātā jūsu vietne vienmēr darbosies ātri, droši un nevainojami, lai nodrošinātu maksimālu lietotāja pieredzi.

Un jo labāk jūsu vietne darbosies uz aizmugures pamata, jo apmierinātāki būs jūsu klienti priekšpusē (ja vietnes apmeklētājiem jūs piedāvājat augstas kvalitātes saturu, produktus / pakalpojumus un daudz ko citu).

studiopress meklētājprogrammu optimizācija

Kad vietnes apmeklētāji nodarbojas ar jūsu vietnes saturu un pamana ātrumu un veiktspēju, viņi ilgāk uzturas jūsu vietnē, dalās ar jūsu saturu ar draugiem un ģimenes locekļiem un pat veic vairāk pirkumu – tas viss palīdzēs uzlabot jūsu meklētājprogrammu klasifikāciju..

Tikai pārliecinieties, ka SEO optimizācijas nolūkos nepaļaujaties uz Genesis Framework vai Genesis bērnu tēmām. Vietnes satura, vietnes kartes un attēlu optimizēšanai vislabāk ir izmantot tādu spraudni kā Yoast SEO.

2. ātrs un viegls

Ātri iekraušanas vietne ir pieradusi pie jauka-to-have, bet šodien tas ir nepieciešams. Ātra WordPress tēma ir ļoti svarīga lietotāja pieredzei, reklāmguvumu līmenim un SEO.

Viena no lietām, kas atšķir StudioPress tēmas no pārējām tirgū populārajām WordPress tēmām, ir fakts, ka tās visas ir veidotas, lai būtu ātras un vieglas. Citiem vārdiem sakot, tie nav komplekti ar visām cilvēcei zināmajām funkcijām tikai gadījumā, ja jums tas ir nepieciešams.

Tā vietā šīs tēmas ir veidotas, lai sniegtu vislabāko iespējamo funkciju kopu, lai izveidotu labi funkcionējošu vietni, bez koda uzpūšanās, kas var samazināt jūsu vietnes ātrumu un ietekmēt kopējo veiktspēju.

Un, ja jūs atradīsit vairāk dizaina un funkcionalitātes, nekā tas ir iebūvēts izvēlētajā bērna tēmā, varat izmantot tūkstošiem pieejamo bezmaksas un premium WordPress spraudņu (piemēram, WP Rocket kešatmiņas spraudņa) priekšrocības, lai veiktu tikai ka nepārslogojat savu vietni un nesajaucaties ar lietotāju pieredzi.

3. Mobilais atsaucīgais dizains

Mūsdienās mobilajām ierīcēm draudzīgas vietnes izveidošana ir obligāta prasība. Galu galā Google jau 2015. gadā oficiāli paziņoja, ka vietnēm ar mobilajām ierīcēm draudzīgām vietnēm tiks piešķirta ranga paaugstināšana.

studiopress motīvi mobilais atsaucīgais dizains

Par laimi, visas StudioPress tēmas reaģē uz mobilajām ierīcēm, tāpēc vietņu apmeklētāji, noklikšķinot uz jūsu vietnes no jebkura veida ierīces vai ekrāna lieluma, var redzēt jūsu vietni kopumā bez pārmērīgas tālummaiņas vai ritināšanas..

Turklāt StudioPress motīvi ir veidoti ar HTML5 marķējumu, kas nozīmē:

 • Paļaujieties mazāk uz spraudņiem uz funkcionalitāti
 • Darbs ar visām tīmekļa pārlūkprogrammām
 • Neatkarīgi no ierīces, jums ir tāda pati pieredze
 • Ir efektīvāks saturs
 • Izmantojiet mazāku joslas platumu un ielādējiet ātrāk

4. Drošība

Vietnes drošība ir jūsu panākumu atslēga. Galu galā, ja jūsu vietne tiek uzlauzta un jūsu vietne ir apdraudēta, jūs ne tikai riskējat zaudēt visu smago darbu, bet arī zaudēt klientus.

StudioPress pieaicināja ekspertu un galveno WordPress izstrādātāju Marku Jaquithu, lai pārliecinātos, ka Genesis Framework ir visdrošākais ietvars.

5. Pieejamība

Daudzi vietņu īpašnieki neuzskata, ka viņu vietne ir pieejama lietotājiem ar traucējumiem. Faktiski tiem, kas ir vājredzīgi, vājdzirdīgi, aklā krāsā vai pat īslaicīgi atspējoti ievainojuma vai slimības dēļ, iesaistoties jūsu saturā, var būt grūti pilnībā apskatīt jūsu vietni..

Pēdējais, ko vēlaties darīt, ir atsavināt lielu daļu jūsu mērķauditorijas, jo viņi nevar piekļūt visām jūsu vietnēm.

studiopress pieejamās tēmas

Tomēr StudioPress motīvi ļauj ērti iespējot piekļuvi jūsu vietnei, lai ikviens ar jebkāda veida invaliditāti varētu baudīt jūsu vietni.

6. Automātiska atjaunināšana

Cits veids, kā jūsu vietne kļūst neaizsargāta pret uzbrukumiem, ir novecojis WordPress kodols, kā arī novecojuši spraudņi un motīvi. Diemžēl, neskatoties uz to, daudzi vietņu apmeklētāji regulāri neveic atjauninājumus.

Turklāt dažreiz vietņu īpašnieki veic pareizos atjauninājumus, un pēc tam kaut kas viņu vietnē avarē. Un, ja tas notiek, var būt nepieciešams eksperts, lai atrastu problēmu un labotu visu, kas notika neveiksmīgas atjaunināšanas rezultātā.

Izmantojot StudioPress motīvu, jūsu WordPress kodols un Genesis bērna tēma tiek automātiski atjaunināta, tāpēc jums nekad nav jāuztraucas par manuālu atjaunināšanu..

studiopress motīvu automātiskie atjauninājumi

Un, ja jūs vēlaties manuāli atjaunināt šīs divas lietas, vienkārši izslēdziet automātiskos atjauninājumus un noklikšķiniet uz vienas pogas. Tā kā StudioPress uzņemas visu atjauninājumu rūpīgu pārbaudi, jūs zināt, ka visi jūsu veiktie atjauninājumi ir saderīgi ar jūsu vietni.

7. Mūsdienu dizains

studiopress mūsdienu sesign

Nav nekas sliktāks par savu sapņu tēmas atrašanu, kad runa ir par aizmugures funkcionalitāti, tikai lai uzzinātu, ka priekšējās daļas dizains ir novecojis un nav labs.

Tomēr StudioPress ir aprīkots ar modernu dizainu, kas būs piemērots jebkura veida vietnei, pievilcīgs visiem vietnes apmeklētājiem un darbosies tā, kā tas ir paredzēts..

Academy Pro StudioPress tēma

Īsi apskatīsim dažas no StudioPress motīvu labākajām dizaina funkcijām:

 • Viegli instalējams demonstrācijas saturs
 • Krāsu shēmas, fonta un izkārtojuma pielāgošana
 • Pielāgotas lapu veidnes, ieskaitot ekskluzīvu galveno lapu
 • Logrīkam gatava mājas lapa
 • 6 noklusējuma izkārtojuma opcijas, ieskaitot sānjoslas opcijas
 • Pielāgota galvene ar logotipa augšupielādes iespējām
 • Sociālā ikona un kopīgošanas pogas
 • Jaunākās ziņas ar pilniem attēliem
 • Iebūvēta meklēšanas josla un rīka navigācija

8. Gūtenbergs gatavs

Gūtenbergs ir jaunais WordPress ziņu / lapu redaktors, un tā ir pilnīgi jauna rediģēšanas pieredze mūsdienu vietnēm, kurās tiek izmantotas multividei bagātas lapas un ziņas. Gūtenbergs ļauj WordPress izstrādātājiem un dizaineriem izveidot atkārtoti izmantojamus moduļus dizainam un saturam.

Genesis un StudioPress tēmas ir šādas simtprocentīgi saderīgs ar Gūtenbergu redaktors.

9. Viena klikšķa motīva iestatīšana

Ja esat kādreiz instalējis jaunu motīvu, tad jūs zināt, cik dedzīgi var konfigurēt visu, lai jūsu vietne izskatās kā motīvu demonstrācijas vietne..

viena klikšķa motīva iestatīšana padara to par pagātni. Tagad jūs varat automātiski un dažu minūšu laikā ielādēt jaunās tēmas demonstrācijas saturu, spraudņus un perfekti noformētus Gūtenberga blokus savas vietnes sākumlapā.!

Šobrīd ne visām StudioPress tēmām ir šī pārsteidzošā funkcija. Šīs ir tēmas, kas nāk ar viena klikšķa motīvu iestatīšanu:

 • Genesis parauga tēma
 • Autoritāte Pro
 • Vienkrāsains Pro
 • Essence Pro
 • Žurnāls Pro
 • Revolution Pro
 • Navigācija Pro

10. Lieliska kopiena

Viena no lielākajām WordPress lietām ir kopiena, kas ir izveidojusies ap šo satura pārvaldības sistēmu. Un tieši tā notiek, ka StudioPress ir tāda paša veida kopiena.

StudioPress Genesis Facebook grupa

Tā kā StudioPress kopienā ir iesaistīti vairāk nekā 10 000 cilvēku, kurus veido gan lietotāji, gan izstrādātāji, jūs varat saņemt atbalstu attiecībā uz dizainu, funkcionalitāti, vietnes drošību un problēmu novēršanu..

Turklāt jūs varat gūt iedvesmu no citiem, kas ir izveidojuši savas vietnes Genesis ietvarā, lai jūsu vietne būtu vislabākā, kāda tā var būt..

StudioPress oficiālais forums

Forši, ka esat daļa no šīs lieliskās kopienas, ir tas, ka šeit ir vietne, kas paredzēta Genesis lietotājiem. Šeit jūs varat atrast:

 • Facebook lapa
 • Twitter konts
 • Liekas kopienas
 • Kopienas Wiki
 • Atjauninājumi, koda fragmenti un padomi un ieteikumi no sabiedrības
 • StudioPress Podcast
 • Drūms
 • un, protams, oficiālie StudioPress kopienas forumi

Turklāt, ja jums ir nepieciešams kāds, kurš palīdzēs jums izveidot vai izveidot jums pielāgotu vietni, StudioPress ir izveidots Genesis profesionāļu saraksts, kas var jums palīdzēt jebkura veida darbā. Skatiet izstrādātāju profilus, viņu darba portfeļus un kontaktinformāciju, lai jūs varētu sākt savas vietnes veidošanu kopā ar cilvēkiem, kuri tiešām zina, kā lietot Genesis Framework..

11. Dokumentācija un atbalsts

Kvalitatīva tēma nebūtu laba, ja tai nebūtu atbilstošas ​​dokumentācijas un atbalsta. Un kā vispopulārākais WordPress ietvars pasaulē, jums jārēķinās, ka StudioPress būs labākais no abiem.

 • StudioPress lietotājiem ir piekļuve ekskluzīvam lietotāja kontam, kur var atrast palīdzību un dokumentāciju. Tomēr tiem, kam nepieciešama palīdzība saistībā ar trešo personu Genesis bērnu tēmām, jūs atradīsit FAQ sadaļu un atjauninātu emuāru par visu, kas saistīts ar StudioPress, vietnes izveidi, biļetenu, ziņu rakstiem un citu..
 • StudioPress motīvu lietotāji var piekļūt foruma sadaļai, kas ir mitināta StudioPress vietnē. Uzdodiet jautājumus, atrodiet atbildes un iesaistieties pieaugošajā sabiedrībā.

studiopress tēmas iestatīšana un instrukcijas

 • Kad esat iegādājies savu motīvu, jūs piekļūstat tam viegli sekot instrukcijas par motīva iestatīšanu un kā jūs to varat pielāgot.

Populāras StudioPress motīvi

Ir tik daudz lielisku StudioPress motīvu, no kuriem izvēlēties, tāpēc, cenšoties sniegt jums paraugu, esam noapaļojuši dažus no labākajiem. Vienkārši paturiet prātā, ka visas bērnu tēmas var pielāgot savām vajadzībām.

1. Akadēmija Pro

Academy Pro StudioPress tēma

Akadēmija Pro ir paredzēts tiem, kas vēlas izveidot tiešsaistes kursu, dalības vietņu īpašniekiem un izglītības satura tirgotājiem.

Galvenās iespējas:

 • Tiešās tēmas pielāgotājs
 • Pielāgojama galvene ar logotipa augšupielādi
 • Mobilam draudzīgs un atsaucīgs dizains
 • 6 iebūvēti logrīku apgabali
 • WooCommerce saderīgs
 • Cenu lapas veidne
 • Tulkojums gatavs
 • Ekskluzīva galvenā lapa

Vairāk detaļas un tiešraides demonstrācija – https://my.studiopress.com/themes/academy/

2. Foodie Pro

Foodie Pro - StudioPress tēma

Foodie Pro ir minimālisma Genesis bērnu tēma, kurai arī nosaukums pieder kā līdz šim elastīgākā Genesis tēma.

Galvenās iespējas:

 • Pielāgotas lapu veidnes
 • 3 mājas lapas izkārtojuma iespējas
 • 5 vietnes plašas logrīku zonas
 • Mobils atsaucīgs dizains
 • Tulkošanas iespējas
 • HYML5 marķējums

Vairāk detaļas un tiešraides demonstrācija – https://my.studiopress.com/themes/foodie/

3. Maker Pro

Maker Pro StudioPress tēma

Maker Pro ir lieliski piemērots tiem, kuriem ir daudz ideju, kurus viņi vēlas dalīties ar saviem pastāvīgajiem lasītājiem, kā arī tiem, kas meklē lielisku vietu, kur parādīt savus skaistos attēlus.

Galvenās iespējas:

 • Daudz iebūvētu logrīku apgabalu
 • Iepriekš sagatavotas pielāgotas lapu veidnes
 • 3 izkārtojuma iespējas
 • Pielāgota galvene ar logotipa augšupielādi
 • Tiešās tēmas pielāgotājs
 • Mobilam draudzīgs dizains
 • Tulkojums gatavs
 • Iepriekš izstrādāta autora, nosēšanās un kontaktu lapa

Vairāk detaļas un tiešraides demonstrācija – https://my.studiopress.com/themes/maker/

4. AgentPress Pro

AgentPress Pro StudioPress tēma

AgentPress Pro ir piemērots tiem, kas darbojas nekustamā īpašuma nozarē, kuri vēlas izveidot veiksmīgu biznesu un krāpt apmierinātus klientus.

Galvenās iespējas:

 • Viedā saraksta funkcionalitāte
 • Vietnes logrīku apgabali
 • Pielāgoti pastu veidi, taksonomijas un logrīki
 • Atsaucīgs dizains
 • Viegli izveidojama, pielāgojama galvenes sadaļa
 • 4 unikālas krāsu shēmas
 • 6 dažādas izkārtojuma iespējas
 • Papildu meklēšanas funkcija
 • Piedāvātie attēli un ziņu apraksti

Vairāk detaļas un tiešraides demonstrācija – https://my.studiopress.com/themes/agentpress/

5. StudioPress Pro Plus visu tēmu pakete

StudioPress Pro Plus visu tēmu pakete

Ja jums patīk doma par iespēju piekļūt visām Genesis bērnu tēmām, kuras ir izveidojusi StudioPress, jebkurā laikā, kad vēlaties, vai domājat, ka vēlēsities bieži mainīt savas vietnes dizainu, varat apsvērt iespēju ieguldīt Pro Plus visu tēmu pakete.

Par vienreizēju 499,95 USD maksājumu jūs saņemat tūlītēju un neierobežotu piekļuvi, kā arī atbalstu un atjauninājumus visām tēmām, kuras ir izveidojis StudioPress (PLUS pieeja nākotnes tēmu izlaidumiem), kā arī trešo pušu motīvi, kurus atbalsta StudioPress.

Un, visbeidzot, jums ir pieeja Genesis Framework, kas ir lieliski, ja šī ir pirmā reize, kad vēlaties izmantot StudioPress motīvu. Šeit mēs esam apskatījuši virkni citu WordPress tēmu pakešu.

StudioPress motīvu plāni & Cenu noteikšana

studiopress plāni un cenas

Kā jūs jau zināt, lai izmantotu jebkuru StudioPress bērnu motīvu, jums ir jābūt Genesis Framework. Šis ietvars maksā 59,95 USD, lai gan pēc tam, kad esat to ieguvis, jums tas nekad nav jāpērk vēlreiz, neatkarīgi no tā, cik reizes maināt bērna tēmu.

Ciktāl tas attiecas uz StudioPress bērnu tēmām, visas StudioPress radītās tēmas maksā 129,95 USD (vienreizējs maksājums) un iekļaujiet Genesis ietvaru. Jebkuras trešo personu motīvas, kas tiek pārdotas StudioPress vietnē, tiek noteiktas individuāli, un tajās ir iekļauts arī Genesis ietvars.

Tātad tikai atgādinājumam: pats Genesis ietvars ir 59,95 USD (vienreizējas izmaksas un ietver sākuma motīvu) un StudioPress tēma ir 129,95 USD (vienreizējas izmaksas un ietver Genesis ietvaru).

Vietnes WordPress mitināšana

Atšķirībā no daudziem atrakciju veikaliem, StudioPress piedāvā arī vietņu īpašnieku pārvaldītu WordPress mitināšanu, komplektā ar visām funkcijām, kuras jūs varat sagaidīt no augstas kvalitātes mitināšanas pakalpojumu sniedzēja..

Atjaunināt: 2018. gada jūnijā WP Engine iegādājās StudioPress un StudioPress Sites tagad darbina WP Engine. (lasiet manu WP Engine pārskatu šeit). Viņu WordPress mitināšanas risinājumi nodrošina jūsu vietnēm augstu pieejamību, ātrumu, mērogojamību un drošību, ko atbalsta godalgotā klientu atbalsta komanda, kas jums pieejama 24/7/365.

vietne WordPress hostings

StudioPress Sites pilnībā pārvaldīts WordPress mitināšanas piedāvājums:

 • Apņemšanās sasniegt optimālu ātrumu un veiktspēju
 • Liela drošība ar Sucuri vietnes uzraudzību
 • Uzlabotas SEO funkcijas
 • Lielisks diennakts atbalsts
 • Iepriekš instalēta WordPress CMS
 • 24 iepriekš instalētas StudioPress motīvi + Genesis Framework
 • Automātiski WordPress un Genesis atjauninājumi
 • Ieteikto spraudņu instalēšana ar vienu klikšķi
 • Nav satiksmes ierobežojumu vai slēptu maksu
 • Vienu klikšķi SSL sertifikāta instalēšana

Atkarībā no jūsu individuālajām vajadzībām ir pieejami trīs hostinga plāni:

studiopress vietnes plāno cenu veidošanu

Un, ja neesat pārliecināts, kurš plāns ir piemērots jums, ir pieejama neliela viktorīna, kuru varat izmantot, lai izvēlētos sev labāko hostinga plānu.

StudioPress Motīvi Plusi un mīnusi

Lai arī StudioPress ir lieliska tēmu kompānija, pirms galīgā lēmuma pieņemšanas ir daži noteikti plusi un mīnusi, kas jāņem vērā.

Plusi

 • Visas motīvi ir pilnībā atsaucīgi un draudzīgi mobilajām ierīcēm, kā arī HTML5 marķējums
 • Tā kā tā ir veidota uz cietā Genesis ietvara, tā tiek nodrošināta
 • Mijiedarbībā ir liela Genesis lietotāju un izstrādātāju kopiena
 • Ātri ielādes laiki, ierobežota funkciju kopa un bērnu motīvu izmantošana = labāka veiktspēja un drošība
 • Daudz pieejamo dokumentu un atbalsta gadījumos, kad jums nepieciešama palīdzība
 • Tīrais kods seko WordPress paraugpraksei
 • Motīvi ir 100% saderīgi ar WordPress Gutenberg

Mīnusi

 • Cenas punkts dažiem cilvēkiem ir mazliet par daudz
 • Plašu funkciju kopumu trūkums padara tēmas līdzīgas
 • Paļaušanās uz spraudņiem, lai iegūtu papildinātu dizainu un funkcionalitāti, prasa laiku, pūles un naudu
 • Ja esat iesācējs WordPress, kurš mēģina izveidot vietni, Genesis nav jūsu ideālā iespēja
 • Es vēlētos, lai vairāk motīvu būtu ar viena klikšķa motīvu iestatīšanu

StudioPress motīvu apskats: nobeiguma domas

Ja jūs savai vietnei meklējat augstas kvalitātes un drošu WordPress motīvu, vienmēr ieteicams izmantot StudioPress motīvus. Visām viņu tēmām ir spēcīgs pamats, kas ved priekšgalā popularitātei, tām ir pietiekami daudz dizaina un funkcionalitātes, lai izveidotu konkurētspējīgu vietni, un tās ir viegli izmantot neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis izstrādātājs vai jauns vietnes īpašnieks.

Es ceru, ka jums patika šis StudioPress un Genesis Framework pārskats. Vai esmu palaidis garām kaut ko svarīgu, kas, jūsuprāt, būtu jāiekļauj šeit? Tad es labprāt uzzinātu visu par to zemāk esošajos komentāros!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map