Genesis Framework & StudioPress Themes ülevaade

WordPressi teema valimine on tänapäeval üks raskemaid asju. Lõppude lõpuks muudab suur valikute valik valiku kitsendamise peaaegu võimatuks. Funktsioonikomplektidest turuplatsideni, rääkimata hinnapunktidest, kuidas sa tead, kust alustada? Sisestage Genesis Framework ja StudioPress teemad.


Õnneks püüame aidata teil valida oma veebisaidile ideaalse WordPressi teema, ja vaatame lähemalt ühte tööstuse seni kõige populaarsematest teemapoodidest – StudioPress.

Aidates enam kui 200 000 õnnelikku klienti, toites sisse pool miljonit veebisaiti ja kiites 10K kasutajaid ning arendajaid, võib StudioPress olla lihtsalt parim viis.

Ja kas ma mainisin, et meeldivad Matt Mullenweg (WordPressi asutaja), Yoast, WPBeginner, Copyblogger ja Problogger kõik kasutavad oma veebisaitide jaoks StudioPressi teemasid. (FYI see sait kasutab ka StudioPressi ja Centric lapse teema kohandatud versiooni)

geneesi raamistiku ja studiopressi teemade ülevaade

Kui see ei tõesta, et StudioPressi tasub kaaluda, pole ma kindel, mis seda saab. Selles öeldi Genesise raamistiku ja StudioPressi teemade ülevaade Ma vaatan, mida StudioPressi teemad teile igal juhul pakuvad, ja uurin, kas see ei muuda teie meelt.

Mis on StudioPress??

mis on studiopress?

StudioPress on erakordse Genesise raamistiku looja, mis just nii juhtubki olema üks kõige tuntumaid WordPressi teemaraamistikke. Brian Gardner lõi StudioPressi ja Genesise raamistiku juba 2010. aastal, et WordPressi saidiomanike jaoks hõlpsamaid teemavärskendusi kasutusele võtta. Juunis 2018 omandas WP Engine StudioPressi, sealhulgas Genesise raamistiku.

WordPress Genesis Framework

Genesise raamistik annab WordPressi veebisaitidele hästi kavandatud, turvalise, kiire laadimise ja SEO jaoks optimeeritud aluse, et saaksite oma unistuste saidi üles ehitada.

Vaadake mõnda Genesise parimat funktsiooni:

 • Mobiilisõbralik
 • Vidin on valmis
 • Sisseehitatud kommentaaride süsteem
 • Automaatse suurusega esiletõstetud pildid
 • Reklaamifunktsioonid
 • Mitu paigutusvalikut
 • Reaalajas teema kohandaja
 • Kohandatud lehe mallid

Viimaseks on see kaasas näiteks piiramatu toe, värskenduste ja veebisaitidega – kõik ühe madala hinnaga.

Genesise raamistik on piisavalt arenenud, et asjatundlikud arendajad saaksid seda algusest peale ära kasutada ja kohandada, ning samal ajal piisavalt lihtne, et isegi kõige algajad veebisaidiomanikud saaksid midagi väärtuslikku üles ehitada..

Ehkki Genesis sobib suurepäraselt iseseisva alustalateemana, on oluline arvestada, et see on põhiteema, millel on põhifunktsioonid ja disain. Tegelikult on see rohkem sihtasutus kui teema. Tõeline lõbu saabub siis, kui hakkate oma WordPressi veebisaidile raamistikku Genesise lapseteemasid lisama.

Teisisõnu: kui teie saidi keskmes on WordPress, sihtasutus Genesis ning disaini ja funktsionaalsust pakkuvad StudioPressi lapseteemad, siis on teil kiiresti silmapaistev veebisait.

StudioPress lapseteemad

Rakendusega Genesis saab kasutada ainult neid lapseteemasid, mis on loodud töötama Genesise raamistikuga. Sellegipoolest saab igaüks luua Genesise jaoks lapseteema. Tegelikult on paljud inimesed teinud just seda enda ja teiste heaks.

StudioPress Genesise lapseteemad

Genesise lapseteemad võimaldavad teil luua mis tahes veebisaidid, millele võite mõelda. Kui teil on huvi, kuidas StudioPressi veebisait teile võiks välja näha, siis vaadake lihtsalt kõigi blogimistasemete blogijate, kujundajate ja arendajate kujundatud veebisaitide StudioPress Showcase..

StudioPressi pistikprogrammid

Justkui poleks seni kõige populaarsema WordPressi raamistiku loomine piisav, koos paljude lapseteemadega veebisaidi omaniku unistuste täiendamiseks, pakub StudioPress ka mitmesuguseid pistikprogramme, mis aitavad teie veebisaidi kujundust ja funktsionaalsust laiendada.

Siin on algusloend, mis annab teile ülevaate saadaolevast:

 • AgentPress Listings: looge kirjete haldamise süsteem
 • Genesis Connect WooCommerce jaoks: ehitage e-poe pood populaarse WooCommerce’i pistikprogrammi abil
 • Genesise lihtne jagamine: lisage kaunid suhtlusjaotusnupud igale Genesise lapseteemale
 • Lihtsad URL-id: looge, hallake ja jälgige kõiki väljaminevaid linke kohandatud postitustüüpide ja 301 ümbersuunamise abil

Ja see on alles algus! WordPressi pistikprogrammide hoidlas on sadu tasuta StudioPressi pluginaid, mida saate kasutada.

Vaatame nüüd head osa ja vaatame StudioPressi teemafunktsioone, mis pakuvad teile kindlasti kõike, mida vajate eduka veebisaidi loomiseks.

StudioPressi teemade funktsioonid

Kõikidel StudioPressi teemadel on standardsed funktsioonid, nagu kiire laadimisaeg, reageeriv disain, puhas kood turvalisuse tagamiseks, SEO optimeerimine ja minimaalsed võimalused saidi loomise sujuvamaks kasutamiseks.

Ja kuigi StudioPressi kujundused on kavandatud võimalikult paistetamatuks, on hea teada, et see ei toimi kõigi jaoks. Tegelikult tahavad mõned inimesed rohkem mitmeotstarbelisi teemasid, näiteks Divi (loe minu Divi arvustust siit) või Avada, et nad saaksid saidi loomise ajal juurde pääseda võimalikult paljudele funktsioonidele.

StudioPressi teemasid on aga palju rohkem kui silmaga silmitsi, eriti kui valite õige lapseteema.

Vaatame lähemalt.

1. Otsingumootori optimeerimine (SEO)

StudioPressi teemad on üles ehitatud puhtale koodile, mis vastab kõrgeimatele WordPressi koodistandarditele. Selle tulemusel töötab teie veebisait maksimaalse kasutajakogemuse saavutamiseks alati kiiresti, turvaliselt ja sujuvalt.

Ja mida paremini teie veebisait taustaprogrammil töötab, seda rahulolevamad on teie kliendid esiküljel (kui peaksite pakkuma saidi külastajatele kvaliteetset sisu, tooteid / teenuseid ja palju muud).

studiopressi otsimootori optimeerimine

Kui saidikülastajad tegelevad teie saidi sisuga ja märkavad kiirust ja toimivust, viibivad nad kauem teie saidil, jagavad teie sisu sõprade ja perega ning teevad isegi rohkem oste – see kõik aitab parandada teie otsingumootori paremusjärjestust.

Lihtsalt veenduge, et te ei tugine ainult SEO optimeerimisele Genesise raamistikule ega Genesise lapseteemadele. Saidi sisu, saidiplaani ja piltide optimeerimiseks on kõige parem kasutada pistikprogrammi nagu Yoast SEO.

2. Kiire ja kerge

Omades kiiret laadimiskohta, mis on harjunud toredalt olemas olema, kuid tänapäeval on see kohustuslik. Kiire WordPressi teema omamine on kasutajakogemuse, konversioonimäära ja SEO jaoks kriitiline.

Üks asi, mis eristab StudioPressi teemasid ülejäänud turul populaarsetest WordPressi teemadest, on asjaolu, et need kõik on ehitatud kiireks ja kergeks. Teisisõnu, neid ei pakuta kõiki inimkonnale teadaolevaid funktsioone juhuks, kui teil seda vaja on.

Selle asemel on need teemad üles ehitatud selleks, et pakkuda teile parimat funktsionaalsust, mis võimaldaks luua hästitoimiva veebisaidi ilma igasuguse koodipuhumiseta, mis võib teie saidi kiirust vähendada ja mõjutada üldist toimivust.

Ja kui leiate, et vajate rohkem disaini ja funktsionaalsust, kui see on teie valitud lapseteema jaoks sisseehitatud, saate kasutada tuhandeid saadaolevaid tasuta ja esmaklassilisi WordPressi pistikprogramme (näiteks WP Rocketi vahemälupistikprogrammi), et teha lihtsalt et oma veebisaidile liiga teha ei tohiks ja kasutajakogemust segama ei peaks.

3. Mobiilne reageeriv disain

Mobiilisõbraliku veebisaidi omamine on tänapäeval kohustuslik. Lõppude lõpuks teatas Google ametlikult juba 2015. aastal, et mobiilisõbralike veebisaitidega veebisaitidele antakse paremusjärjestus.

studiopressi teemad mobiilne reageeriv disain

Õnneks on kõik StudioPressi teemad mobiilselt reageerivad, nii et saidi külastajad, kes klõpsavad teie saidil mis tahes tüüpi seadmelt või ekraanisuurusest, näevad teie veebisaiti tervikuna ilma liigse suumimise või kerimiseta.

Lisaks on StudioPressi teemad üles ehitatud HTML5 märgistusega, mis tähendab, et nad:

 • Funktsionaalsuse huvides tuginege vähem pistikprogrammidele
 • Töötage kõigi veebibrauseritega
 • Neil on seadmest sõltumata sama lõppkogemus
 • Kas teil on tõhusam sisu
 • Kasutage vähem ribalaiust ja laadige kiiremini

4. Turvalisus

Saidi turvalisus on teie edu võti. Lõppude lõpuks, kui teie saiti häkitakse ja teie veebisait on ohustatud, ei risk te mitte ainult kaotada kogu oma raske töö, vaid ka kliente.

StudioPress tõi kohale asjatundja ja WordPressi arendaja Mark Jaquithi, et veenduda, et Genesise raamistik on kõige turvalisem raamistik.

5. Juurdepääsetavus

Mida paljud veebisaitide omanikud ei arvesta, on see, kui hõlpsalt on nende sait puudega inimestele kättesaadav. Tegelikult võib nägemis-, kuulmis-, värvipimedate või vigastuse või haiguse tõttu ajutiselt puudega isikutel olla raske oma sisu huvides oma veebisaiti täies mahus vaadata..

Viimane asi, mida soovite teha, on suure osa oma sihtrühmast võõrandamine, kuna neil pole juurdepääsu kõigile teie veebisaitidele.

stuudiopressis juurdepääsetavad teemad

StudioPressi teemad muudavad teie veebisaidil hõlpsasti juurdepääsu hõlbustavaks, nii et iga puudega inimene saaks teie veebisaiti nautida.

6. Automaatsed värskendused

Veel üks viis, kuidas teie sait rünnakule haavatavaks saab, on vananenud WordPressi tuum, samuti vananenud pistikprogrammid ja teemad. Ja kahjuks, hoolimata sellest teada saamisest, ei suuda paljud saidikülastajad regulaarselt värskendusi teha.

Lisaks teostavad mõnikord veebisaitide omanikud õigeid värskendusi ja siis jookseb midagi nende veebisaidil kokku. Ja kui see juhtub, võib probleemi leidmiseks ja ebaõnnestunud värskenduse tagajärjel juhtunu parandamiseks kuluda ekspert.

StudioPressi teemaga värskendatakse automaatselt teie WordPressi tuuma ja Genesise lapseteemasid, nii et te ei pea kunagi muretsema nende käsitsi värskendamise pärast.

studiopressi teemade automaatsed värskendused

Ja kui eelistate neid kahte asja käsitsi värskendada, lülitage automaatne värskendus lihtsalt välja ja klõpsake ühte nuppu. Kuna StudioPress võtab kõigi värskenduste põhjaliku testimise enda peale, siis teate, et kõik teie värskendused on teie veebisaidiga ühilduvad.

7. Kaasaegne disain

studiopress moodne sesign

Taustprogrammi funktsionaalsuse osas pole midagi hullemat kui unistuste teema leidmine, ainult selleks, et teada saada, kas esikülje kujundus on vananenud ja pole midagi head.

Kuid StudioPressil on kaasaegne disain, mis sobib igat tüüpi veebisaidile, meeldib kõigile saidi külastajatele ja toimib nii, nagu see peaks.

Akadeemia Pro StudioPressi teema

Vaatame lühidalt mõnda StudioPressi teema parimat kujundusfunktsiooni:

 • Kergesti installitav demosisu
 • Värviskeemi, fondi ja paigutuse kohandamine
 • Kohandatud lehe mallid, sealhulgas eksklusiivne sihtleht
 • Vidinaga valmis koduleht
 • 6 vaikimisi paigutuse suvandeid, sealhulgas külgriba valikud
 • Kohandatud päis logo üleslaadimisvõimalusega
 • Suhtlusikoon ja jagamisnupud
 • Viimased postitused koos esiletoodud piltidega
 • Sisseehitatud otsinguriba ja juhtnupuga navigeerimine

8. Gutenberg valmis

Gutenberg on WordPressi uus postituse / lehe redigeerija ja see on täiesti uus redigeerimise kogemus tänapäevastele veebisaididele, kus kasutatakse meediumirikkaid lehti ja postitusi. Gutenberg võimaldab WordPressi arendajatel ja disaineritel luua korduvkasutatavaid mooduleid disaini ja sisu jaoks.

Genesise ja StudioPressi teemad on sada protsenti ühilduv Gutenbergiga toimetaja.

9. Ühe klõpsuga teema seadistamine

Kui olete kunagi uue teema installinud, siis teate, kui sujuvalt võib kõike konfigureerida nii, et teie sait näeks välja nagu teemademosait.

ühe klõpsuga teema seadistamine teeb sellest mineviku. Nüüd saate uue teema demonstratsioonisisu, pistikprogrammid ja ideaalselt kujundatud Gutenbergi plokid oma saidi avalehele laadida automaatselt ja mõne minutiga!

Praegu pole kõik StudioPressi teemad selle hämmastava funktsiooniga kaasas. Siin on ühe klõpsuga teema seadistamisega kaasnevad teemad:

 • Genesise näidisteema
 • Autoriteet Pro
 • Mustvalge Pro
 • Essence Pro
 • Ajakiri Pro
 • Revolution Pro
 • Navigeerimispro

10. Suur kogukond

WordPressi üks suurimaid asju on kogukond, mis on selle sisuhaldussüsteemi ümber üles ehitanud. Ja lihtsalt juhtub, et StudioPressil on samalaadne kogukond.

StudioPress Genesis Facebooki grupp

Kuna StudioPressi kogukonnas on kaasatud üle 10 000 inimese, koosnedes nii kasutajatest kui ka arendajatest, saate abi disaini, funktsionaalsuse, saidi turvalisuse ja tõrkeotsingu osas.

Lisaks võite saada inspiratsiooni teistelt, kes on oma veebisaidid loonud Genesise raamistikus, nii et teie veebisait saab olema parim, kui see võimalik on.

StudioPressi ametlik foorum

Selle suurepärase kogukonna koosseisu kuulumine on lahe, et seal on Genesise kasutajatele pühendatud veebisait. Siit leiate järgmist:

 • Facebooki leht
 • Twitteri konto
 • Lohakad kogukonnad
 • Kommuuni Wiki
 • Kogukonna värskendused, koodilõigud ja näpunäited
 • StudioPress Podcast
 • Tibutav
 • ja muidugi ametlikud StudioPressi kogukonna foorumid

Lisaks, kui teil on vaja kedagi, kes aitaks teil kohandatud veebisaiti kujundada või välja töötada, on StudioPressil Genesise spetsialistide kureeritud loend, mis aitab teid mis tahes vajalike tööde tegemisel. Vaadake arendajaprofiile, nende tööportfellereid ja kontaktteavet, et saaksite oma veebisaidi loomise alustama inimestega, kes tõesti teavad, kuidas Genesise raamistikku kasutada.

11. Dokumentatsioon ja tugi

Kvaliteetne teema poleks hea, kui sellel poleks piisavat dokumentatsiooni ja tuge. Ja kuna maailmas on kõige populaarsem WordPressi raamistik, peaksite eeldama, et StudioPressil on mõlemast parim.

 • StudioPressi kasutajatel on juurdepääs eksklusiivsele kasutajakontole, kust leiate abi ja dokumentatsiooni. Neile, kes vajavad abi Genesise lapseteemaliste teemade osas, leiate KKK-jaotise ja ajakohastatud ajaveebi kõige kohta, mis on seotud StudioPressi, veebisaidi loomise, infolehe, uudisteartiklite ja muuga.
 • StudioPressi teema kasutajad pääsevad juurde foorumiosale, mida majutatakse StudioPressi veebisaidil. Esitage küsimusi, leidke vastuseid ja võtke ühendust kasvava kogukonnaga.

studiopressi teema seadistamine ja juhised

 • Pärast teema ostmist saate juurdepääsu hõlpsasti jälgitavale teema seadistamise juhised ja kuidas saate seda kohandada.

Populaarsed StudioPressi teemad

Valida on nii palju suurepäraseid StudioPressi teemasid, et proovida teile proovi anda, oleme ümardanud mõned parimad. Pidage ainult meeles, et kõiki lapseteemasid saab kohandada vastavalt enda vajadustele.

1. Akadeemia Pro

Akadeemia Pro StudioPressi teema

Akadeemia Pro on mõeldud neile, kes soovivad luua veebikursust, liikmelisuse saitide omanikke ja haridussisu turundajaid.

Peamised omadused:

 • Reaalajas teema kohandaja
 • Kohandatav päis koos logo üleslaadimisega
 • Mobiilisõbralik ja reageeriv disain
 • 6 sisseehitatud vidina ala
 • WooCommerce ühilduv
 • Hinnakujunduse lehe mall
 • Tõlge on valmis
 • Eksklusiivne maandumisleht

Veel üksikasjad ja reaalajas demo – https://my.studiopress.com/themes/academy/

2. Foodie Pro

Foodie Pro - StudioPressi teema

Foodie Pro on minimalistlik Genesise lapseteema, mis kannab pealkirja ka seni kõige paindlikumaks Genesise-teemaks.

Peamised omadused:

 • Kohandatud lehe mallid
 • 3 kodulehe paigutuse varianti
 • 5 saidi lai vidinaala
 • Mobiilne reageeriv disain
 • Tõlkevõimalused
 • HYML5 märgistus

Veel üksikasjad ja reaalajas demo – https://my.studiopress.com/themes/foodie/

3. Tegija Pro

Maker Pro StudioPressi teema

Tegija Pro sobib suurepäraselt neile, kellel on palju ideid, mida nad soovivad oma lojaalsete lugejatega jagada, samuti neile, kes otsivad suurepärast kohta oma kaunite piltide tutvustamiseks.

Peamised omadused:

 • Palju sisseehitatud vidinapiirkondi
 • Eelnevalt valmistatud kohandatud lehe mallid
 • 3 paigutusvalikut
 • Kohandatud päis koos logo üleslaadimisega
 • Reaalajas teema kohandaja
 • Mobiilsõbralik disain
 • Tõlge on valmis
 • Eelnevalt kavandatud autori-, maandumis- ja kontaktleht

Veel üksikasjad ja reaalajas demo – https://my.studiopress.com/themes/maker/

4. AgentPress Pro

AgentPress Pro StudioPress teema

AgentPress Pro sobib kinnisvaraäris tegutsejatele, kes soovivad luua edukat äri ja rahulolevaid kliente välja tõmmata.

Peamised omadused:

 • Nutikate loendite funktsionaalsus
 • Kodulehe vidinate alad
 • Kohandatud postitustüübid, taksonoomiad ja vidinad
 • Vastuvõtlik disain
 • Lihtne luua, kohandatav päiseosa
 • 4 ainulaadset värvilahendust
 • 6 erinevat paigutusvalikut
 • Täpsema otsingu funktsioon
 • Esiletõstetud pildid ja postituste kirjeldused

Veel üksikasjad ja reaalajas demo – https://my.studiopress.com/themes/agentpress/

5. StudioPress Pro Plus kõigi teemade pakett

Kõikide teemade pakett StudioPress Pro Plus

Kui teile meeldib mõte pääseda juurde kõigile StudioPressi loodud Genesise lapseteemadele igal ajal, kui soovite, või kui arvate, et soovite oma veebisaidi kujundust sageli vahetada, võiksite investeerida Pro Plus kõik teemapakett.

Ühekordse 499,95 dollarise makse eest saate kõigi StudioPressi loodud teemade kohese ja piiramatu juurdepääsu ning toe ja värskendused (Pluss juurdepääs tulevastele teemaväljaannetele), lisaks StudioPressi toetatud kolmandate osapoolte teemad.

Ja pealegi on teil juurdepääs Genesise raamistikule, mis on suurepärane, kui soovite seda esimest korda StudioPressi teemat kasutada. Oleme siin katnud terve rea teisi WordPressi teemapakette.

StudioPressi teemaplaanid & Hinnakujundus

studiopressi plaanid ja hinnakujundus

Nagu juba teate, peab StudioPressi lapseteemade kasutamiseks olema Genesise raamistik. See raamistik maksab 59,95 dollarit, kuigi kui see on juba olemas, ei pea te seda kunagi uuesti ostma, hoolimata sellest, mitu korda lapseteemasid muudate.

Mis puutub StudioPressi lapseteemadesse, siis maksavad kõik StudioPressi loodud teemad 129,95 dollarit (ühekordne makse) ja sisaldama Genesise raamistikku. Kõigile StudioPressi veebisaidil müüdavatele kolmandate osapoolte teemadele kehtivad eraldi hinnad ja need sisaldavad ka Genesise raamistikku.

Nii et lihtsalt kokkuvõtteks: Genesise raamistik omaette on 59,95 dollarit (ühekordne maksumus ja sisaldab starditeemat) ja StudioPressi teema on 129,95 dollarit (ühekordne maksumus ja sisaldab Genesise raamistikku).

StudioPressi saidid WordPressi hostimine

Erinevalt paljudest teemapoodidest pakub StudioPress ka veebisaitide omanike hallatavat WordPressi hostimist koos kõigi funktsioonidega, mida kvaliteetselt hostingu pakkujalt oodata võiksite.

Uuenda: Juunis 2018 omandas WP Engine StudioPressi ja StudioPress Sites on nüüd toiteallikaks WP Engine. (loe minu WP Mootori ülevaadet siit). Nende WordPressi hostimislahendused pakuvad teie saitidele kõrget kättesaadavust, kiirust, mastaapsust ja turvalisust, mida toetab auhinnatud klienditoe meeskond, kes on teile kättesaadav 24/7/365.

StudioPress saite WordPress hosting

StudioPress Sites täielikult hallatud WordPressi hostimise pakkumine:

 • Pühendumine optimaalsele kiirusele ja jõudlusele
 • Kindel turvalisus Sucuri saidi jälgimisega
 • Advanced SEO funktsioonid
 • Suurepärane ööpäevaringne tugi
 • Eelinstalleeritud WordPress CMS
 • 24 eelinstalleeritud StudioPressi teemat + Genesis Framework
 • Automaatsed WordPressi ja Genesise värskendused
 • Soovitatud pistikprogrammide installimine ühe klõpsuga
 • Pole liikluspiiranguid ega varjatud tasusid
 • Ühe klõpsuga SSL-sertifikaadi installimine

Sõltuvalt teie individuaalsetest vajadustest on saadaval kolm hostimiskava:

studiopress saidid plaanivad hinnakujundust

Ja kui te pole kindel, milline plaan teile sobib, on olemas väike väike viktoriin, mille abil saate valida teile parima hostimisplaani.

StudioPress Teemad plussid ja miinused

Kuigi StudioPress on suurepärane teemaettevõte, on enne lõpliku otsuse tegemist siiski kindlaid plusse ja miinuseid.

Plussid

 • Kõik teemad on täielikult reageerivad ja mobiilisõbralikud, koos HTML5 märgistusega
 • Kindlale Genesise raamistikule tuginedes on asi turvaline
 • Genesise kasutajate ja arendajate vahel on suur kogukond, kellega suhelda
 • Kiire laadimisaeg, piiratud funktsioonide komplektid ja lapseteemade kasutamine = parem jõudlus ja turvalisus
 • Paljud kättesaadavad dokumendid ja tugi abivajamiseks
 • Puhas kood järgib WordPressi parimaid tavasid
 • Teemad on 100% WordPress Gutenbergiga ühilduvad

Miinused

 • Hinnapunkt on mõne inimese jaoks natuke palju
 • Ulatuslike funktsioonide komplektide puudumine muudab teemad sarnaseks
 • Lisandunud disaini ja funktsionaalsuse toetamine pistikprogrammidele lisab aega, vaeva ja raha
 • Kui olete WordPressi täielik saidi loomise alustaja, pole Genesis teie ideaalne valik
 • Soovin, et rohkem teemasid tuleks ühe klõpsuga teema seadistamisega

StudioPressi teemade ülevaade: lõplikud mõtted

Kui otsite oma veebisaidi jaoks kvaliteetset ja turvalist WordPressi teemat, on StudioPressi teemadega tutvumine alati hea mõte. Kõigil nende teemadel on tugev alus, mis viib tee populaarsusele, sellel on piisavalt disaini ja funktsionaalsust konkurentsivõimelise veebisaidi loomiseks ning neid on lihtne kasutada, kui olete arenenud arendaja või uue veebisaidi omanik.

Loodan, et teile meeldis see StudioPressi ja Genesise raamistiku ülevaade. Kas ma olen märganud midagi olulist, mis tuleks teie arvates siia lisada? Siis oleks hea meel sellest kõigest allpool olevates kommentaarides kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map