Genesis Çerçeve ve StudioPress Temaları İncelemesi

Bir WordPress teması seçmek, bugünlerde yapılacak en zor şeylerden biridir. Sonuçta, çok sayıda seçenek seçimlerinizi daraltmak neredeyse imkansız hale geliyor. Özellik setlerinden pazar yerlerine, fiyat noktalarından bahsetmeden, nereden başlayacağınızı nasıl bileceksiniz? Giriş Genesis Framework ve StudioPress temaları.


Neyse ki, web siteniz için mükemmel WordPress temasını seçmenize yardımcı olmak için bugüne kadar sektördeki en popüler tema mağazalarından birine daha yakından bakacağız – StudioPress.

200.000’den fazla mutlu müşteriye yardımcı olmak, yarım milyon web sitesine güç vermek ve 10 bin kullanıcı ve geliştiriciden oluşan bir topluluğa sahip StudioPress, gitmenin en iyi yolu olabilir.

Matt Mullenweg (WordPress’in kurucusu), Yoast, WPBeginner, Copyblogger ve Problogger gibi şeylerden bahsetmiş miydim? tümü web siteleri için StudioPress temalarını kullanır. (FYI bu site ayrıca StudioPress ve Centric alt temasının özelleştirilmiş bir sürümünü kullanıyor)

genesis framework ve studiopress temaları incelemesi

Bu StudioPress’in dikkate değer olduğunu kanıtlamazsa, ne yapacağından emin değilim. Bununla birlikte, Genesis Framework ve StudioPress Temaları İncelemesi StudioPress temalarının size neler sunabileceğine bir göz atacağım ve bunun fikrinizi değiştirip değiştirmediğine bakacağım.

StudioPress nedir?

studiopress nedir?

StudioPress, etrafındaki en tanınmış WordPress tema çerçevelerinden biri olan olağanüstü Genesis Framework’ün yaratıcısıdır. Brian Gardner, WordPress site sahipleri için daha kolay tema güncellemeleri sunmak amacıyla 2010 yılında StudioPress ve Genesis çerçevesini oluşturdu. Haziran 2018’de WP Engine, Genesis Framework dahil StudioPress’i satın aldı.

WordPress Genesis Çerçevesi

Genesis Framework, WordPress web sitelerine iyi tasarlanmış, güvenli, hızlı yükleme ve SEO için optimize edilmiş bir temel sağlar, böylece hayallerinizdeki siteyi inşa edebilirsiniz.

Genesis’in en iyi özelliklerinden bazılarına göz atın:

 • Mobil cihazlar için uygun
 • Widget hazır
 • Dahili yorum sistemi
 • Otomatik boyutlu özellikli görüntüler
 • Reklam işlevselliği
 • Birden çok düzen seçeneği
 • Canlı Tema Özelleştirici
 • Özel sayfa şablonları

Son olarak, hepsi tek bir düşük fiyata, sınırsız destek, güncelleme ve web siteleri gibi şeylerle birlikte gelir.

Genesis Framework, uzman geliştiricilerin avantajlarından yararlanmak ve sıfırdan özelleştirmek için yeterince gelişmişken, aynı zamanda web sitesi sahiplerinin en acemi üyeleri için bile değerli bir şey inşa etmek için yeterince kolay.

Genesis bağımsız bir başlangıç ​​teması olarak mükemmel olsa da, temel işlevsellik ve tasarıma sahip temel bir tema olduğunu belirtmek önemlidir. Aslında, bir temadan çok bir temel. WordPress web sitenizdeki çerçeveye Genesis çocuk temaları eklemeye başladığınızda gerçek eğlence geliyor.

Diğer bir deyişle, sitenizin merkezinde yer alan WordPress, temeli sağlayan Genesis ve tasarım ve işlevsellik sunan StudioPress çocuk temaları ile hiçbir zaman muhteşem bir web siteniz olacak.

StudioPress Çocuk Temaları

Genesis ile birlikte yalnızca Genesis Framework ile çalışmak üzere tasarlanmış alt temalar kullanılabilir. Bununla birlikte, herkes Genesis için bir çocuk teması oluşturabilir. Aslında, birçok insan bunu kendileri ve diğerleri için yaptı.

StudioPress Genesis Çocuk Temaları

Genesis çocuk temaları aklınıza gelebilecek her türlü web sitesi oluşturma esnekliği sağlar. Bir StudioPress web sitesinin sizin için nasıl olabileceğini merak ediyorsanız, blogcular, tasarımcılar ve tüm beceri düzeylerindeki geliştiriciler tarafından tasarlanan web sitelerinin StudioPress Vitrini’ne göz atmanız yeterlidir..

StudioPress Eklentileri

Bugüne kadar en popüler WordPress çerçevesini oluşturmak yeterli değilse, herhangi bir web sitesi sahibinin hayallerini tamamlamak için tonlarca çocuk temasıyla tamamlanmış gibi, StudioPress ayrıca web sitenizin tasarımını ve işlevselliğini genişletmeye yardımcı olacak çok çeşitli eklentiler sunar.

İşte size neyin kullanılabilir olduğu hakkında bir fikir vermek için bir başlangıç ​​listesi:

 • AgentPress Listings: bir liste yönetim sistemi oluşturun
 • WooCommerce için Genesis Connect: popüler WooCommerce eklentisini kullanarak bir e-ticaret mağazası oluşturun
 • Genesis Simple Share: Herhangi bir Genesis alt temasına güzel sosyal paylaşım düğmeleri ekleyin
 • Basit URL’ler: Özel gönderi türlerini ve 301 yönlendirmelerini kullanarak tüm giden bağlantıları oluşturun, yönetin ve izleyin

Ve bu sadece başlangıç! WordPress eklenti deposunda kullanabileceğiniz yüzlerce ücretsiz StudioPress eklentisi vardır.

Şimdi iyi bölüme geçelim ve başarılı bir web sitesi yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi vereceğiniz StudioPress tema özelliklerine bir göz atalım.

StudioPress Tema Özellikleri

Tüm StudioPress temaları, hızlı yükleme süreleri, duyarlı tasarım, güvenlik için temiz kod, SEO optimizasyonu ve aerodinamik bir site oluşturma deneyimi için minimum özellikler gibi standart özelliklerle birlikte gelir.

StudioPress temaları mümkün olduğunca şişmesiz olarak tasarlanmış olsa da, bunun herkes için işe yaramayacağını bilmek güzel. Aslında, bazı insanlar site oluşturma sürecinde fiziksel olarak mümkün olduğunca çok özelliğe erişebilmeleri için Divi (burada Divi incelememi okuyun) veya Avada gibi daha çok amaçlı temalar istiyor.

Ancak, özellikle doğru alt temayı seçerseniz, StudioPress temalarında gözle görülenden çok daha fazlası var.

Hadi bir bakalım.

1. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

StudioPress temaları, en yüksek WordPress kod standartlarını karşılayan temiz bir kod üzerine kurulmuştur. Sonuç olarak, web siteniz en üst düzey kullanıcı deneyimi için her zaman hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışır.

Ayrıca, web siteniz arka uçta ne kadar iyi çalışırsa, müşterileriniz ön uçta o kadar memnun olur (site ziyaretçileri için yüksek kaliteli içerik, ürün / hizmet ve daha fazlasını sağlamalısınız).

studiopress arama motoru optimizasyonu

Site ziyaretçileri sitenizin içeriğiyle etkileşime girdiğinde ve hız ve performansı fark ettiğinde, sitenizde daha uzun süre kalacak, içeriğinizi arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşacak ve hatta daha fazla satın alma gerçekleştirecek ve bunların tümü arama motoru sıralamalarınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

Yalnızca SEO optimizasyonu için Genesis Framework veya Genesis alt temalarına güvenmediğinizden emin olun. Sitenizin içeriğini, site haritasını ve resimlerini optimize etmek için Yoast SEO gibi bir eklenti kullanmak en iyisidir.

2. Hızlı ve Hafif

Hızlı bir yükleme sitesine sahip olmak güzeldi, ama bugün olması gerekiyor. Hızlı bir WordPress temasına sahip olmak kullanıcı deneyimi, dönüşüm oranı ve SEO için kritik öneme sahiptir.

StudioPress temalarını piyasadaki popüler WordPress temalarından ayıran şeylerden biri, hepsinin hızlı ve hafif olacak şekilde üretilmesidir. Başka bir deyişle, ihtiyaç duymanız durumunda insanlığın bildiği her özellikle birlikte gelmezler..

Bunun yerine, bu temalar, sitenizin hızını azaltabilecek ve genel performansı etkileyebilecek tüm kod şişirmeleri olmadan, oldukça işlevsel bir web sitesi oluşturmak için mümkün olan en iyi özellik setini sunmak için oluşturulmuştur..

Ayrıca, seçtiğiniz çocuk temasında yerleşik olandan daha fazla tasarıma ve işlevselliğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, sadece binlerce WP Rocket önbellek eklentisi gibi ücretsiz ve premium WordPress eklentilerinden yararlanabilirsiniz. web sitenizi ezmeden ve kullanıcı deneyimiyle uğraşmadan.

3. Mobil Duyarlı Tasarım

Günümüzde mobil cihazlara uygun bir web sitesine sahip olmak şarttır. Ne de olsa Google, 2015 yılında resmi olarak mobil uyumlu web sayfalarına sahip web sitelerine sıralama artışı verileceğini açıkladı.

studiopress temaları mobil duyarlı tasarım

Neyse ki, tüm StudioPress temaları mobil uyumludur, böylece sitenizi herhangi bir cihaz türünden veya ekran boyutundan tıklayan site ziyaretçileri, web sitenizi aşırı yakınlaştırma veya kaydırma yapmadan bütünüyle görebilir.

Ayrıca, StudioPress temaları HTML5 işaretlemesi ile oluşturulmuştur, yani:

 • İşlevler için eklentilere daha az güvenin
 • Tüm web tarayıcılarıyla çalışma
 • Cihaz ne olursa olsun aynı son deneyime sahip olun
 • Daha verimli içeriğe sahip olun
 • Daha az bant genişliği kullanın ve daha hızlı yükleyin

4. Güvenlik

Site güvenliği başarınızın anahtarıdır. Sonuçta, siteniz saldırıya uğradıysa ve web siteniz tehlikeye atıldıysa, yalnızca tüm sıkı çalışmanızı kaybetmekle kalmaz, aynı zamanda müşteri kaybetme riskiniz de vardır.

StudioPress, Genesis Framework’ün en güvenli çerçeve olduğundan emin olmak için uzman ve çekirdek WordPress geliştiricisi Mark Jaquith’i getirdi.

5. Erişilebilirlik

Birçok web sitesi sahibinin dikkate almadığı bir şey, sitelerinin engelli olanlar için ne kadar erişilebilir olduğudur. Aslında, görme engelli, işitme engelli, renk körlüğü veya hatta bir yaralanma veya hastalık nedeniyle geçici olarak devre dışı bırakılanlar, içeriğinizle etkileşime girerken web sitenizi tam olarak görüntülemeyi zor bulabilir.

Yapmak istediğiniz son şey, tüm web sitelerinize erişemedikleri için hedef kitlenizin büyük bir bölümünü yabancılaştırmaktır.

studiopress erişilebilir temalar

Bununla birlikte, StudioPress temaları web sitenizde erişilebilirliği etkinleştirmeyi kolaylaştırır, böylece her türlü engelli herkes web sitenizin tadını çıkarabilir.

6. Otomatik Güncellemeler

Sitenizin saldırılara karşı savunmasız hale gelmesinin bir başka yolu, eski bir WordPress çekirdeğinin yanı sıra eski eklentiler ve temalara sahip olmaktır. Ne yazık ki, bunu bilmesine rağmen, birçok site ziyaretçisi düzenli güncellemeler yapamıyor.

Buna ek olarak, bazen web sitesi sahipleri doğru güncellemeleri yapar ve web sitelerinde bir şey kilitlenir. Ve bu olursa, sorunu bulmak ve başarısız bir güncellemenin sonucu olanları düzeltmek için bir uzman gerekebilir.

StudioPress temasıyla WordPress çekirdeğiniz ve Genesis alt temanız otomatik olarak güncellenir, böylece bunları manuel olarak güncelleme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

studiopress temaları otomatik güncellemeler

Ve bu iki şeyi manuel olarak güncellemeyi tercih ederseniz, otomatik güncellemeleri kapatın ve bir düğmeyi tıklayın. StudioPress tüm güncellemeleri kapsamlı bir şekilde test etmeyi kendi başına üstlendiğinden, çalıştırdığınız tüm güncellemelerin web sitenizle uyumlu olduğunu bilirsiniz.

7. Modern Tasarım

studiopress modern sesign

Arka uç işlevselliği söz konusu olduğunda hayallerinizin temasını bulmaktan daha kötü bir şey yoktur, sadece ön uç tasarımının modası geçmiş ve iyi olmadığını öğrenmek için.

Bununla birlikte, StudioPress her tür web sitesine uyacak, tüm site ziyaretçilerine hitap edecek ve olması gerektiği gibi çalışacak modern bir tasarıma sahiptir..

Academy Pro StudioPress Teması

Şimdi StudioPress’in temalarının en iyi tasarım özelliklerine bir göz atalım:

 • Kolayca kurulan demo içeriği
 • Renk şeması, yazı tipi ve düzen özelleştirme
 • Özel bir açılış sayfası da dahil olmak üzere özel sayfa şablonları
 • Widget hazır ana sayfası
 • Kenar çubuğu seçenekleri dahil 6 varsayılan düzen seçeneği
 • Logo yükleme özelliğine sahip özel başlık
 • Sosyal simge ve paylaşım düğmeleri
 • Öne çıkan resimlerle birlikte en son yayınlar
 • Yerleşik arama çubuğu ve hesapta görüntülenen yeri gösteren gezinti

8. Gutenberg Hazır

Gutenberg, WordPress’teki yeni yazı / sayfa editörüdür ve medya açısından zengin sayfalar ve yayınlar kullanan modern web siteleri için tamamen yeni bir düzenleme deneyimidir. Gutenberg, WordPress geliştiricilerinin ve tasarımcılarının tasarım ve içerik için yeniden kullanılabilir modüller oluşturmalarını sağlar.

Genesis ve StudioPress temaları Gutenberg ile yüzde yüz uyumlu editör.

9. Tek Tıkla Tema Kurulumu

Yeni bir tema yüklediyseniz, sitenizin tema demo sitesi gibi görünmesini sağlamak için her şeyi yapılandırmanın ne kadar zor olabileceğini biliyorsunuz..

tek tıklamayla tema kurulumu bunu geçmişte bırakıyor. Artık yeni temanın demo içeriğini, eklentilerini ve mükemmel tasarlanmış Gutenberg bloklarını sitenizin ana sayfasına otomatik olarak ve birkaç dakika içinde yükleyebilirsiniz!

Şu anda tüm StudioPress temaları bu şaşırtıcı özellikle birlikte gelmiyor. İşte tek tıklamayla tema kurulumu ile gelen temalar:

 • Genesis Örnek Tema
 • Authority Pro
 • Monokrom Pro
 • Essence Pro
 • Magazine Pro
 • Devrim Pro
 • Navigation Pro

10. Büyük Topluluk

WordPress ile ilgili en iyi şeylerden biri, bu içerik yönetim sistemi etrafında toplanan topluluktur. StudioPress’in de aynı türde bir topluluğa sahip olması.

StudioPress Genesis Facebook Grubu

StudioPress topluluğuna katılan, hem kullanıcılardan hem de geliştiricilerden oluşan 10.000’den fazla kişiyle tasarım, işlevsellik, site güvenliği ve sorun giderme konularında destek alabilirsiniz.

Ayrıca, web sitenizi Genesis Framework üzerinde inşa eden diğerlerinden ilham alabilirsiniz, böylece web siteniz olabilecek en iyi şey olabilir.

StudioPress Resmi Forumu

Bu büyük topluluğun bir parçası olmanın en güzel yanı, Genesis kullanıcılarına adanmış bir web sitesi olmasıdır. Burada aşağıdakileri bulabilirsiniz:

 • Facebook sayfası
 • Twitter hesabı
 • Gevşek topluluklar
 • Topluluk Wiki
 • Topluluktan güncellemeler, kod snippet’leri ve ipuçları ve püf noktaları
 • StudioPress Podcast
 • Dribbble
 • ve tabii ki resmi StudioPress topluluk forumları

Ayrıca, sizin için özel bir web sitesi tasarlamanıza veya geliştirmenize yardımcı olacak birine ihtiyacınız varsa, StudioPress, ihtiyacınız olan her türlü işte size yardımcı olabilecek bir küratör Genesis uzmanı listesine sahiptir. Genesis Çerçevesini gerçekten nasıl kullanacağını gerçekten bilen kişilerle web sitenizin oluşturulmasını sağlamak için geliştirici profillerini, çalışmalarının portföylerini ve iletişim bilgilerini görüntüleyin..

11. Dokümantasyon ve Destek

Yüksek kaliteli bir tema, yeterli dokümantasyon ve destekle birlikte gelmezse iyi olmaz. Ve, dünyanın en popüler WordPress çerçevesi olarak, StudioPress’in her ikisinin de en iyisine sahip olmasını beklemelisiniz..

 • StudioPress kullanıcıları, yardım ve belgelerin bulunabileceği özel bir kullanıcı hesabına erişebilir. Ancak, üçüncü taraf Genesis alt temalarıyla ilgili yardıma ihtiyaç duyanlar için StudioPress, web sitesi oluşturma, bülten, haber makaleleri ve daha fazlası ile ilgili her şey hakkında bir SSS bölümü ve güncellenmiş bir blog bulacaksınız..
 • StudioPress teması kullanıcıları, StudioPress web sitesinde bulunan forum bölümüne erişebilir. Sorular sorun, cevaplar bulun ve büyüyen topluluğa katılın.

studiopress tema kurulumu ve talimatları

 • Temanızı satın aldıktan sonra takip etmesi kolay temanın nasıl ayarlanacağına ilişkin talimatlar ve nasıl özelleştirebileceğiniz.

Popüler StudioPress Temaları

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda harika StudioPress teması var, bu yüzden size bir örnek vermek için en iyilerden bazılarını topladık. Tüm çocuk temalarının uygun gördüğünüz şekilde özelleştirilme potansiyeline sahip olduğunu unutmayın..

1. Academy Pro

Academy Pro StudioPress Teması

Academy Pro çevrimiçi bir kurs, üyelik sitesi sahipleri ve eğitim içeriği pazarlamacıları oluşturmak isteyenler için tasarlanmıştır.

En iyi özellikler:

 • Canlı Tema Özelleştirici
 • Logo yüklemeli özelleştirilebilir başlık
 • Mobil uyumlu ve duyarlı tasarım
 • 6 yerleşik widget alanı
 • WooCommerce uyumlu
 • Fiyatlandırma sayfası şablonu
 • Çeviri hazır
 • Özel açılış sayfası

Daha detaylar ve canlı demo – https://my.studiopress.com/themes/academy/

2. Foodie Pro

Foodie Pro - StudioPress Teması

Foodie Pro aynı zamanda bugüne kadarki en esnek Genesis teması olarak da yer alan minimalist bir Genesis çocuk teması..

En iyi özellikler:

 • Özel sayfa şablonları
 • 3 ana sayfa düzeni seçeneği
 • 5 site çapında widget alanı
 • Mobil uyumlu tasarım
 • Çeviri yeteneği
 • HYML5 işaretlemesi

Daha detaylar ve canlı demo – https://my.studiopress.com/themes/foodie/

3. Maker Pro

Maker Pro StudioPress Teması

Maker Pro sadık okuyucularıyla paylaşmak istedikleri birçok fikri olanlar ve güzel görüntülerini sergilemek için harika bir yer arayanlar için mükemmel.

En iyi özellikler:

 • Çok sayıda yerleşik widget alanı
 • Önceden hazırlanmış özel sayfa şablonları
 • 3 düzen seçeneği
 • Logo yükleme ile tamamlanan özel başlık
 • Canlı Tema Özelleştirici
 • Mobil uyumlu tasarım
 • Çeviri hazır
 • Önceden tasarlanmış yazar, açılış ve iletişim sayfası

Daha detaylar ve canlı demo – https://my.studiopress.com/themes/maker/

4. AgentPress Pro

AgentPress Pro StudioPress Teması

AgentPress Pro başarılı bir iş kurmak ve memnun müşterileri çalmak isteyen gayrimenkul sektöründe olanlar için uygundur.

En iyi özellikler:

 • Akıllı listeleme işlevi
 • Ana sayfa widget alanları
 • Özel yayın türleri, sınıflandırmalar ve widget’lar
 • Duyarlı tasarım
 • Oluşturması kolay, özelleştirilebilir başlık bölümü
 • 4 benzersiz renk şeması
 • 6 farklı düzen seçeneği
 • Gelişmiş arama fonksiyonu
 • Öne çıkan resimler ve yayın açıklamaları

Daha detaylar ve canlı demo – https://my.studiopress.com/themes/agentpress/

5. StudioPress Pro Plus Tüm Tema Paketi

StudioPress Pro Plus Tüm Tema Paketi

StudioPress tarafından oluşturulan tüm Genesis çocuk temalarına istediğiniz zaman erişebilmeyi seviyorsanız veya web sitenizin tasarımını sık sık değiştirmek isteyeceğinizi düşünüyorsanız, Pro Plus Tüm Tema Paketi.

Bir kerelik $ 499.95 ödeme için StudioPress tarafından oluşturulan tüm temalar için anında ve sınırsız erişim, destek ve güncellemeler alırsınız (PLUS gelecekteki tema sürümlerine erişim) ve StudioPress tarafından desteklenen üçüncü taraf temaları.

Üstelik Genesis Framework’e erişiminiz var, ki bu StudioPress temasını ilk kez kullanmak istiyorsanız harika. Burada bir dizi diğer WordPress tema paketini ele aldık.

StudioPress Tema Planları & Fiyatlandırma

studiopress planları ve fiyatlandırma

Bildiğiniz gibi, herhangi bir StudioPress alt temasını kullanabilmek için Genesis Framework’e sahip olmalısınız. Bu çerçeve maliyeti $ 59.95, Bir kez sahip olduğunuzda, çocuk temanızı kaç kez değiştirirseniz değiştirin bir daha asla satın almanız gerekmez.

StudioPress alt temaları söz konusu olduğunda, StudioPress tarafından oluşturulan tüm temalar maliyeti $ 129.95 (bir kerelik ödeme) ve Genesis Çerçevesini dahil et. StudioPress web sitesinde satılan tüm üçüncü taraf temaları ayrı ayrı fiyatlandırılır ve Genesis Framework’ü de içerir.

Özetlemek gerekirse: Genesis Çerçevesi tek başına $ 59.95 (bir kerelik maliyet ve başlangıç ​​temasını içerir) ve bir StudioPress teması $ 129.95 (Bir defalık maliyet ve Genesis Çerçevesini içerir).

StudioPress Siteleri WordPress Barındırma

Birçok tema mağazasının aksine StudioPress, web sitesi sahiplerine yüksek kaliteli bir barındırma sağlayıcısından beklediğiniz tüm özelliklerle birlikte yönetilen WordPress barındırma hizmeti sunar.

Güncelleme: Haziran 2018’de WP Engine, StudioPress ve StudioPress Siteleri artık WP Engine tarafından desteklenmektedir. (WP Engine incelememi buradan okuyun). WordPress barındırma çözümleri, sitelerinize 7/24/365 erişebileceğiniz ödüllü bir müşteri destek ekibi tarafından desteklenen yüksek kullanılabilirlik, hız, ölçeklenebilirlik ve güvenlik sağlar.

studiopress siteleri wordpress hosting

StudioPress Siteleri tam olarak yönetilen WordPress barındırma teklifi:

 • Optimum hız ve performans taahhüdü
 • Sucuri saha izleme ile sağlam güvenlik
 • Gelişmiş SEO özellikleri
 • Üstün 7/24 destek
 • Önceden yüklenmiş WordPress CMS
 • Önceden yüklenmiş 24 StudioPress teması + Genesis Framework
 • Otomatik WordPress ve Genesis güncellemeleri
 • Önerilen eklentilerin tek tıklamayla yüklenmesi
 • Trafik limiti veya gizli ücret yok
 • Tek tıkla SSL sertifikası kurulumu

Bireysel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak üç hosting planı vardır:

studiopress siteleri fiyatlandırma planları

Ve hangi planın sizin için doğru olduğundan emin değilseniz, sizin için en iyi barındırma planını seçmenize yardımcı olacak düzgün bir küçük sınav var.

StudioPress Temaları Artıları ve Eksileri

StudioPress harika bir tema şirketi olmasına rağmen, nihai bir karar vermeden önce dikkate alınması gereken bazı artıları ve eksileri vardır.

Artıları

 • Tüm temalar HTML5 işaretlemesi ile birlikte tamamen duyarlı ve mobil uyumludur
 • Sağlam Genesis Framework üzerine inşa edilmesi işleri güvenli hale getirir
 • Etkileşime girecek geniş bir Genesis kullanıcısı ve geliştiricisi topluluğu var
 • Hızlı yükleme süreleri, sınırlı özellik kümeleri ve alt tema kullanımı = daha iyi performans ve güvenlik
 • Yardıma ihtiyacınız olduğunda çok sayıda belge ve destek
 • Temiz kod WordPress en iyi uygulamalarını takip eder
 • Temalar% 100 WordPress Gutenberg uyumlu

Eksileri

 • Bazı insanlar için fiyat noktası biraz fazla
 • Kapsamlı özellik setlerinin olmaması, temaların benzer görünmesini sağlar
 • Ek tasarım ve işlevsellik için eklentilere güvenmek zaman, çaba ve para kazandırır
 • WordPress’e yeni bir site oluşturmaya yeni başlayan biriyseniz, Genesis sizin ideal seçeneğiniz değildir
 • Keşke daha fazla tema tek tıklamayla tema kurulumu ile gelse

StudioPress Temaları İncelemesi: Son Düşünceler

Web siteniz için yüksek kaliteli, güvenli bir WordPress teması arıyorsanız, StudioPress temalarına gitmek her zaman iyi bir fikirdir. Tüm temaları popülerliğe öncülük eden, rekabetçi bir web sitesi oluşturmak için yeterli tasarıma ve işlevselliğe sahip olan ve gelişmiş bir geliştirici veya yeni bir web sitesi sahibi olun, kullanımı kolay güçlü bir temel ile birlikte gelir.

Umarım bu StudioPress ve Genesis Framework incelemesini beğenmişsinizdir. Buraya dahil edilmesi gerektiğini düşündüğünüz önemli bir şeyi kaçırdım mı? Sonra aşağıdaki yorumlarda her şeyi duymak isterim!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map