En Hızlı WordPress Temaları

Web sitenizin trafiği hiçbir değere değmez – çoğu insanın yüklenmesi için yaşları beklemesi gerekiyorsa ve ardından hayal kırıklığından geri düğmesine tıklayın. Bu yüzden hafif ve hızlı bir WordPress teması almalısınız. İşte benim koleksiyonum


İşte bu yazıda öğrenecekleriniz:

Şu anda en hızlı WordPress teması nedir?

 • GeneratePress (Bedava & ödül), Astra (Bedava & ödül), Şema (premium) ve OceanWP (Bedava & premium) hepsi hızlı yüklenen WordPress temalarıdır.
 • En hızlı WordPress temasını yaptığımız hız testlerine dayanarak GeneratePress.
 • O kesinlikle değil Avada teması. Avada yavaş yükleniyor, testlerimde Avada’nın yüklenmesi 8.6 saniye sürdü.
 • ağ sağlayıcısı kullandığınız WordPress temanızın hız performansı üzerinde büyük bir etkisi var.
GeneratePressDiviAstraŞemaOceanWPStudioPress
Hız performans puanı:A (% 95)B (% 85)B (% 85)A (% 93)A (% 91)A (% 95)
Tam yüklü zaman:1,3 saniye1 saniye1 saniye1.8 saniye1,5 saniye0.7 saniye
Toplam sayfa boyutu:696 KB1.13 MB833 KB529 KB1.06 MB1.26 MB
Talep sayısı:245152391548
Fiyat:$ 49.95 (Ücretsiz temalar mevcut)89 $ – 249 $ (yalnızca ücretli tema)$ 59 (Ücretsiz temalar mevcut)59 $ (Yalnızca ücretli tema)$ 39 (Ücretsiz temalar mevcut)99,95 $ (Yalnızca ücretli temalar)
Daha fazla oku:Atla ⇣Atla ⇣Atla ⇣Atla ⇣Atla ⇣Atla ⇣

Sitenizden yalnızca trafiğiniz dönüştüğünde para kazanırsınız. Aksi takdirde, trafik oluşturmak için harcadığınız her zaman ve para bir israftır.

Dönüştürmenin her zaman bir satış anlamına gelmesi gerekmez. Bu, e-posta listenize abone olmak veya bir reklamı tıklamak anlamına gelebilir. Herkes yüksek bir dönüşüm oranı ister. Ama işte şok edici:

Web sitenizin sayfa hızı yavaşsa iyi o zaman çoğu .

Kullanıcılar web sitenizde kalmazsa, dönüşüm gerçekleştirmeleri mümkün değildir. Bu kadar basit.

Daha sonraki bölümde öğreneceğiniz gibi, WordPress sitenizin teması sitenizin hızı üzerinde büyük bir etki yaratır. Yavaş bir WordPress teması seçin ve web siteniz bir salyangoz kadar yavaş olacaktır.

Dolayısıyla, daha fazla kişinin web sitenizde kalmasını ve dönüşüm sağlamasını istiyorsanız (satış yapın veya abone olun), daha hızlı bir web sitesine ihtiyacınız olacak

Hızlı yüklenen bir WordPress temasının neden bu kadar önemli olduğunu açıklayarak başlayalım..

Site Hızı Neden Önemli?

KissMetrics’e göre, web siteniz 3 saniye yüklemek için, % 40 ziyaretçilerinden çıkacak.

web sitesi hızı neden önemlidir?

Kullanıcılar web sitenizden ayrıldığında, yalnızca potansiyel geliri kaybetmekle kalmaz, aynı zamanda web sitenize trafik oluşturmak için harcadığınız tüm para ve zamanı da kaybedersiniz.

Ve eğer Google’ın ilk sayfası ve orada kal, hızlı yüklenen bir web sitesine ihtiyacınız var.

Google’ın algoritmaları, harika bir kullanıcı deneyimi sunan web sitelerini görüntülemeyi tercih eder (ve site hızı büyük bir faktördür). Google’ın gözünde, iyi bir kullanıcı deneyimi sunan bir web sitesi genellikle daha düşük hemen çıkma oranına sahiptir ve hızlı bir şekilde yüklenir.

Web siteniz yavaşsa, ziyaretçilerinizin çoğu geri döner ve bu da bir arama motoru sıralamalarında kayıp. Ayrıca, daha fazla ziyaretçiyi müşteriye veya aboneye dönüştürmek istiyorsanız, web sitenizin hızlı yüklenmesi gerekiyor.

WebsiteOptimization.com’a göre, yavaş bir web sitesi sadece düşük kaliteli olarak algılanmakla kalmaz, aynı zamanda trafikte de bir azalma görür. % 20.

Alt çizgi?

Web sitenizin hızlı yüklenmesini ve arama motoru sonuçlarındaki ilk noktayı güvence altına almasını istiyorsanız, hız için tamamen optimize edilmiş bir WordPress temasına ihtiyacınız olacak.

Kullandığınız WordPress temasında bir büyük etki web sitenizin ne kadar hızlı yüklendiğiyle ilgili.

Temanız güneşin altındaki her özelliği sunuyorsa, komut dosyalarıyla ve kaynaklarla doluysa ve çok sayıda düşük kaliteli kodla geliyorsa, web sitenizin hızı düşecektir.

Temanız hız için optimize edilmemişse, web sitenizin hızını artırmak için yaptığınız her şey boşuna kanıtlanır.

En Hızlı 7 WordPress Teması

Çevrimiçi olarak sunulan binlerce ücretsiz ve premium WordPress temasından geçmenin ve siteniz için mükemmel olanı bulmanın ne kadar zor olabileceğini biliyorum..

En hızlı WordPress teması nedir?

Yani, aşağıda bir listesini derledim 2020’de en hızlı yüklenen WordPress temaları. Tüm bunlar, WordPress sitenizi hızlandırmak için kalite kodu ile birlikte gelen hafif WordPress temalarıdır.

1. GeneratePress WordPress teması

 • İnternet sitesi: https://generatepress.com
 • Fiyat: 30 gün para iade garantisi ile 49.95 $
 • Ücretsiz sürüm mevcut: Evet
 • Google Hız Puanı: A (% 95)

GeneratePress - en hızlı wordpress teması

GeneratePress, WordPress için güzel, hafif bir temadır. Gibi geliyor hem ücretsiz hem de premium sürüm, ancak ücretli sürümde çok daha kullanışlı özellikler var.

GeneratePress bir çok amaçlı tema ve tamamen özelleştirilebilir, böylece herhangi bir web sitesi oluşturmak için kullanabilirsiniz. Bu temanın bitti 500 5 yıldızlı değerlendirme WordPress Tema Dizini’nde.

GeneratePress’in premium sürümü (49,95 $) hafif ve modüler bir çerçeveyle birlikte gelir ve kullanmak istemediğiniz özellikleri devre dışı bırakmanıza olanak tanır.

Var 15 modül temanın işlevselliğinden yararlanmanıza olanak tanır ve sitenize fazladan yük eklemediklerinden emin olmak için kullanmadığınız modülleri etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilirsiniz. Bu modüler yaklaşım, site hızınızı tek başınıza artırmanıza olanak tanır.

Temanın ücretsiz sürümü düzinelerce harika özellikle birlikte gelirken, temanın premium sürümü bir WordPress temasında isteyebileceğiniz hemen hemen her şeyle birlikte gelir.

özel baskı özellikleriGeneratePress Premium – 15 Özelleştirilebilir Modül

Örneğin, premium sürüm WooCommerce desteği ile birlikte gelir, tipografi, stiller ve renkler üzerinde değişiklik yapmanıza ve sayfalarınızda özel bölümler oluşturmanıza izin verir. Ayrıca özel kancalar ve belirli sayfalarda ve yazılarda belirli öğeleri devre dışı bırakma işleviyle birlikte gelir. Premium sürüm, ömür boyu kullanım, 1 yıllık güncelleme ile birlikte gelir & mutlu değilseniz, destek ve 30 günlük cömert para iade garantisi.

Hız ne olacak? GeneratePress, demo sitesi olan en hızlı WordPress temalarından biridir. 1 saniyenin biraz üzerinde yükler! vay!

GeneratePress, denediğim en hızlı yükleme hızı. Ciddi GeneratePress için tüm siteler üzerinden hareket düşündüm (bu dahil).

cıvıldamak

WordPress web sitenizin yıldırım hızıyla yüklenmesini istiyorsanız, GeneratePress aradığınız temadır.

Özellikleri:

 • İçin dahili destek Şema İşaretlemesi arama motorlarında daha iyi sıralamalar ve daha yüksek bir TO elde etmenize yardımcı olmak için.
 • Site kütüphanesi sitenizi başlatmak için kullanıma hazır demo sitelerinin açıklaması
 • Tamamen duyarlı tasarım tüm cihazlarda harika görünen
 • Tema çeviri hazır, böylece kolayca birden çok dile çevirebilirsiniz.
 • Onun hafif çerçeve web sitenizin süper hızlı yüklenmesini sağlar.
 • İçin tam destek ile geliyor WordPress Tema Özelleştirici, tek bir kod satırı yazmadan web sitenizin tasarımında kolayca canlı değişiklikler yapabilirsiniz.
 • Gelişmiş özelleştirme belirli sayfalarda ve yayınlarda belirli öğeleri devre dışı bırakmanıza, sayfalarınızdaki bölümleri kullanarak benzersiz mizanpajlar oluşturmanıza ve bu sayfalardaki çeşitli alanlara kendi özel içeriğinizi eklemenize olanak tanıyan kancalara olanak tanır.
 • Gibi sayfa oluşturucuları destekliyor Elementor ve Kunduz Yapıcı daha yüksek düzeyde kişiselleştirme elde etmenize yardımcı olmak için.
 • Yapmanıza olanak sağlar kolayca özelleştir web sitenizdeki her bir sayfa. Kenar çubuğunu görüntülemek isteyip istemediğinizi ve hangi tarafta görüneceğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca, her bir gönderi ve sayfa için altbilgi widget’larını özelleştirebilirsiniz.

hız:
5/5 Fiyat:
Bedava. Premium sürümün maliyeti 49,95 $ (önerilir) Canlı demo:
GeneratePress Canlı Demo

GeneratePress Premium için yeni ve heyecan verici güncellemeler

GeneratePress Premium 1.6 en büyük güncelleme şüphesiz ki GeneratePress Siteleri. Bunlar, yeni bir web sitesi oluştururken size bir başlangıç ​​yapmak için içe aktarabileceğiniz hazır ve çarpıcı ve hızlı yükleme siteleridir..

baskı siteleriGeneratePress yeni site kütüphanesi, doğrudan gösterge tablonuzun içine aktarabileceğiniz 20’den fazla demo sitesi ile birlikte gelir

Premium 1.6’yı yükledikten sonra GeneratePress Sitelerini Görünümde bulabilirsiniz > GeneratePress > Siteler. GeneratePress Siteleri, tüm GeneratePress premium seçenekleri ve demo içeriği ile birlikte gelir.

Şu anda seçim yapabileceğiniz 20’den fazla GeneratePress Sitesi var, ancak daha fazlası gelecek ve bunlar otomatik olarak Gösterge Tablonuza teslim edilecektir. Harika bir özellik, kendi GeneratePress Sitelerinizi oluşturabilmeniz ve satabilmenizdir, çünkü dışa aktarmak ve paketlemek çok kolaydır.

Generatorpress.com/gp-premium-1-6 hakkında daha fazla bilgi edinin

2. Divi WordPress teması

 • İnternet sitesi: https://www.elegantthemes.com
 • Fiyat: 30 gün para iade garantisi ile 89 $ (yıllık) – 249 $ (ömür boyu)
 • Ücretsiz sürüm mevcut: Hayır
 • Google Hız Puanı: B (% 85)

divi wordpress teması

Divi by Elegant temaları, WordPress temalarının en güçlü, ancak kullanımı ve özelleştirilmesi kolaylarından biridir.

Divi teması, onu en gelişmiş WordPress ön uç düzenleyicisinden ve görsel sayfa oluşturucusundan biri yapan Divi sayfa oluşturucu tarafından desteklenmektedir

Divi aslında iki ayrı şeyi ifade eder. Divi teması ve Divi sayfa oluşturucu.

Divi teması bir çok amaçlı WordPress teması, yani istediğiniz herhangi bir web sitesi türünü oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Divi sadece premium bir tema olarak geliyor, yıllık (devam eden) maliyet $ 89 ömür boyu (bir kerelik) maliyet 249 $.

Divi ile web siteleri oluşturmak, herkesin 3. taraf eklentileri kodlamak veya yüklemek zorunda kalmadan kolayca güzel web siteleri oluşturmasına izin verdiği için bir esinti..

divi görsel düzenleyici

Hız ne olacak? Divi hızlı bir yükleme teması mı? Evet öyle. Çünkü son zamanlarda (Haziran 2019’da) ElegantThemes, standart Divi yüklemelerinde sayfa yükleme hızlarını önemli ölçüde iyileştiren Divi kod tabanını elden geçirdi.

divi hızı

ElegantThemes’e göre “Divi’nin yeni önbellek optimizasyonları, önbellek eklentisi kullanmasanız bile süper hızlı sayfa yüklemeleri oluşturmak için Divi’nin statik CSS dosya oluşturma ve Visual Builder’ın Javascript seçenekleri önbelleği ile birlikte çalışır.”

Özellikleri:

 • Divi Builder’ı içeren hepsi bir arada çok amaçlı WordPress teması.
 • Divi Builder: WordPress sitelerini görsel olarak oluşturmanıza izin veren güçlü sürükle ve bırak sayfa oluşturucu.
 • 800’den fazla önceden hazırlanmış web sitesi düzeni ve 100’den fazla tam web sitesi paketi.
 • Ek lisans satın almadan sınırsız web sitesinde tema ve eklenti kullanın.
 • WooCommerce entegrasyonu, birinci sınıf destek, 30 günlük para iade garantisi ve daha fazlası.
 • Bir üyeliğe kaydolduğunuzda (yıllık 89 $ veya ömür boyu 249 $) Elegant Temalar’ın Divi, Extra, Bloom, Monarch, Divi Builder eklentisi, diğer tüm WordPress temaları, premium destek ve güncellemeler dahil her şeye erişebilirsiniz. Sınırsız kullanım ile!

hız:
5/5 Fiyat:
Premium sürüm 89 $ – 249 $ Canlı demo:
Divi Demosu

3. Astra WordPress teması

 • İnternet sitesi: https://wpastra.com
 • Fiyat: 14 gün para iade garantisi ile 59,00 $
 • Ücretsiz sürüm mevcut: Evet
 • Google Hız Puanı: B (% 85)

Astra tarafından tasarlanan hafif, hızlı, sayfa oluşturucu dostu bir WordPress teması Beyin Fırtınası Gücü. Astra GeneratePress için ciddi bir rakip.

astra wordpress teması

Astra, web sitenizi oluştururken hayatınızı çok daha kolaylaştıracak, kullanımı ve ustalaşması çok kolay özelleştirilebilir bir temadır.

Sadece bu da değil – Astra aynı zamanda en hızlı yükleme temalarından biridir.

Oh ve ben de Astra’nın % 100 ücretsiz indirilebilir! Başlamak herkes için ücretsizdir ve hiçbir ön ödeme yoktur. Ama Astra’yı uygun fiyatlı eklentiler özelleştirme olanaklarını genişleten.

Astra tema sayfa hızı

Bu bir tema sayfa hızı için tasarlandı. Astra yarım saniyeden kısa sürede yükler. Ayrıca performansı optimize edilmiş ve tüy ışığı da var, çünkü ihtiyacı var 50 KB’den az kaynak yüklemek için. Kullanır jQuery yok, bunun yerine Vanilya JavaScript kullanıyor.

Hızlı, zarif ve özelleştirilebilir bir WordPress teması arıyorsanız, Astra’nın arkasına bakamazsınız ve bakmamalısınız.

cıvıldamak

Astra WordPress teması ücretsizdir, ancak bahsettiğim gibi, size daha gelişmiş özellikler kazandıran eklentilerle genişletebilirsiniz..

Astra Pro Eklentisi ($ 59), ücretsiz Astra temasını genişleten ve içine daha fazla özellik ekleyen bir eklentidir. Astra Ajansı paketi (249 $), hazır web siteleri sunar ve bu web sitelerini oluşturmak için kullanılan tüm eklentileri içerir.

astra pro tema eklentisi

Güncelleme: Astra 2.0 WordPress web sitelerini her zamankinden daha hızlı oluşturmanıza yardımcı olmak için başlatıldı. Astra 2.0 yükseltmesi, WordPress özelleştiricisinin yapısını ve hızını yeniden keşfetti ve Astra’yı bugün mevcut en kolay temalardan biri haline getiren yeni seçeneklerle geliyor.

Özellikleri:

 • İle uyumluluk sayfa oluşturucular BeaverBuilder, SiteOrigin, Elementor ve Divi + daha fazlası
 • Kullanımı kolay temiz bir yönetici arayüzü ile
 • Basit, henüz güzel tasarımlar içinde bulunduğunuz her tür iş için
 • Düzinelerce önceden tasarlanmış ve içe aktarabileceğiniz anahtar teslim çarpıcı görünümlü başlangıç ​​siteleri
 • Özelleştirmesi kolay kodla uğraşmadan. Tasarımı, yerel WordPress özelleştiricisindeki seçenekler aralığıyla değiştirebilirsiniz
 • SEO dostu temel ve gerekli tüm Schema.org işaretlemesi
 • uzatılabilir herhangi bir Astra temasını özelleştirmenizi sağlayan kancalar ve filtrelerle
 • sorunsuz WooCommerce entegrasyonu online mağaza oluşturmak için
 • Cömert 14 gün para iade garantisi
 • Piyasadaki en iyi WordPress temalarından bazıları!

hız:
5/5 Fiyat:
Bedava. Premium sürümün maliyeti $ 59 (önerilir) Canlı demo:
Astra Canlı Demo

4. Şema WordPress teması

 • İnternet sitesi: https://mythemeshop.com/themes/schema/
 • Fiyat: 30 gün para iade garantisi ile 59,00 $
 • Ücretsiz sürüm mevcut: Hayır
 • Google Hız Puanı: A (% 93)

Şema MyThemeShop incelemesi

MyThemeShop’tan şema başka bir hafif WordPress temasıdır. Duyarlı bir tasarım sunar ve tamamen özelleştirilebilir. Her türlü blog oluşturmak için harika bir tema.

Bu tema ile birlikte gelir incelemeler için yerleşik destek güzel görünümlü inceleme sayfaları oluşturmanıza yardımcı olmak için. Ayrıca dahili kısa kodlar, oylama işlevselliği ve performans ayarları.

mythemeshop şeması performans ayarları

Bu tema GeneratePress kadar hızlı olmayabilir, ancak bu temanın sizin için neler yapabileceğini küçümsemek bir hata olur. Bu tema bir blog çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir.

Hız ne olacak? Şema hızlı yüklenen bir WordPress teması mı? Evet öyle.

efsane şeması incelemesi

Özellikleri:

 • Tamamen duyarlı tasarım. Tüm ekran boyutlarına kolayca uyum sağlar.
 • İle geliyor reklam yöneticiliği web sitenizdeki reklamları kolayca yönetmenize yardımcı olacak panel.
 • Tercüme hazır, çok dilli bir web sitesi oluşturmak için bu temayı kullanabilirsiniz.
 • İçin destek Google Yazı Tipleri web sitenizde görmek istediğiniz yüzlerce Google yazı tipi arasından seçim yapmanızı sağlar.
 • İçin dahili destek ile birlikte gelir İlgili Mesajlar. Ek bir eklenti kurmanıza gerek yok.
 • İçin dahili destek galeta unu.
 • İçin destek ile geliyor Zengin snippet’ler. Yayınınız bir inceleme ise Google, Arama Motoru sonuç snippet’inizde bir yıldız derecelendirmesi gösterir.

hız:
5/5 Fiyat:
Premium sürümün maliyeti $ 59 Canlı demo:
Şema Canlı Demo

5. OceanWP WordPress teması

 • İnternet sitesi: https://oceanwp.org
 • Fiyat: 14 gün para iade garantisi ile 39,00 $
 • Ücretsiz sürüm mevcut: Evet
 • Google Hız Puanı: A (% 91)

OceanWP WordPress teması

OceanWP WordPress ile güzel görünümlü web siteleri oluşturmanıza izin veren% 100 ÜCRETSİZ çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Nicolas Lecocq yaratıcısıdır ve temayı WordPress.org’dan indirebilirsiniz..

OceanWP tamamen kullanıcı dostu olmakla ilgilidir ve ücretsiz ithalat uzantısını kullanarak kullanıma hazır demo sitelerini tek bir tıklamayla içe aktarabilirsiniz.

Ücretsiz sürüm ile birlikte gelir 7 ücretsiz uzantı ancak OceanWP de 11 premium uzantı bu temayı daha da genişletmenizi sağlar. Bunları her biri 9,99 ABD dolarından başlayarak tek tek satın alabilir veya tek bir site lisansı için 39 ABD dolarından başlayan prim paketini alabilirsiniz..

OceanWP teması ücretsiz ve premium uzantılar

OceanWP’nin ücretsiz sürümü şu ücretsiz uzantılarla birlikte gelir:

 1. Kalıcı Pencere
 2. Yayınlar Kaydırıcısı
 3. Demo İçe Aktarma
 4. Özel Kenar Çubuğu
 5. Ürün Paylaşımı
 6. Sosyal paylaşım
 7. Okyanus Ekstraları

Premium uzantılar her biri 9,99 ABD dolarından başlar veya tek bir site lisansı için 39 ABD dolarından başlayan prim paketini alabilirsiniz.

 1. Popup Girişi
 2. Instagram
 3. Beyaz etiket
 4. Portföy
 5. Woo Popup
 6. Yapışkan Altbilgi
 7. Okyanus Kancaları
 8. Elementor Widget’ları
 9. Yan panel
 10. Yapışkan Başlık
 11. Altbilgi Bilgisi

Sayfa hızı ne olacak? OceanWP en hızlı WordPress temalarından biri mi? Evet, kesinlikle.

OceanWP tema yükleme süreleri

Özellikleri:

 • Herhangi bir ekran boyutuna tamamen mobil duyarlı ayarlama
 • Daha iyi indeksleme ve arama sıralamaları için yerleşik SEO
 • WooCommerce e-ticaret hazır
 • Yerleşik WordPress özelleştirici seçenekleri
 • Gelişmiş Mega Menü
 • Elementor gibi tüm popüler sayfa oluşturucular için destek
 • Kullanıma hazır ücretsiz 1 tıklama teması

hız:
5/5 Fiyat:
Premium sürümün maliyeti 39 $ Canlı demo:
OceanWP Canlı Demo

6. StudioPress Temaları

 • İnternet sitesi: https://www.studiopress.com
 • Fiyat: 99,95 $ ‘dan (Genesis Çerçevesi dahil)
 • Ücretsiz sürüm mevcut: Hayır
 • Google Hız Puanı: A

StudioPress?

Bir StudioPress teması kullanmak, 200.000’den fazla WordPress kullanıcısına siteleri için sağlam ve hızlı bir yükleme temeli sağlamıştır (bu site dahil). Tüm StudioPress temaları mobil uyumludur ve sitenizin hız için optimize edilmesini sağlayan temiz, hafif bir koda sahiptir..

StudioPress temaları, ve Genesis Çerçeve üretilmiştir, hız sağlar ve bunu kullandığınızda bunu hemen fark edersiniz. İşte StudioPress’teki en popüler temalardan birinin hız testi, 1 saniyenin altında yükleniyor! vay!

studiopress hızı

Özellikleri:

 • Hızlı web sitesi yükleme süreleri ve güvenliğe büyük önem
 • Mobil kullanıcılar için Retina hazır ve tamamen duyarlı HTML5 tasarımı
 • Aşırı yerleşik özelliklerden hiçbir engel ve geliştiricilere hitap edecek temiz kod yok
 • Arama motoru optimize Genesis Framework kod temeli tarafından desteklenmektedir
 • Yeni güncellemeler otomatik olarak indirilip yüklenebildiğinden güncel tutulması kolaydır
 • Sınırsız, ömür boyu destek ve Genesis uzman ekibine ve geniş bir topluluğa erişim

hız:
5/5 Fiyat:
99.95 $ ‘dan (üst Genesis Çerçevesini içerir) Canlı demo:
StudioPress Demosu

ve nihayet burada birkaç % 100 ücretsiz hızlı WordPress temaları kullanmanız için:

7. Cilt WordPress Teması

 • İnternet sitesi: https://wordpress.org/themes/skin
 • Fiyat: Bedava
 • Ücretsiz sürüm mevcut: Evet
 • Google Hız Puanı: A

Dış görünüm teması incelemesi

Bu makaledeki diğer temaların aksine, Skin tamamen ücretsiz (ve hızlı yükleme) WordPress teması.

Diğer iki tema kadar çok özellik sunmasa da, düzinelerce özellik ile birlikte geliyor. Tamamen duyarlı, bu nedenle tüm cihazlarda harika görünecek.

İle geliyor 3 farklı içerik düzeni ve 2 özellikli kaydırıcı ndan şeçmek. Bu tema WooCommerce ile de uyumludur, bu yüzden onu bir e-Ticaret sitesi başlatmak için kullanabilirsiniz.

Özellikleri:

 • 3 farklı içerikle geliyor düzen seçenekleri ndan şeçmek.
 • İçin tam destek WooCommerce çarpıcı çevrimiçi mağazalar oluşturmanıza yardımcı olmak için.
 • WordPress için tam destek Tema Özelleştirici. Ayrıca, web sitenizde kullanmak istediğiniz Google Yazı Tiplerini seçmenize olanak tanır.
 • 4 farklı gelir başlık stilleri ndan şeçmek.
 • İçin destek çoklu.
 • Görüntüleme için yerleşik destek İlgili Mesajlar.

hız:
4/5 Fiyat:
Bedava Canlı demo:
Skin Temasını Ziyaret Edin

8. Elementor Merhaba Teması

 • İnternet sitesi: https://wordpress.org/themes/hello-elementor/
 • Fiyat: Bedava
 • Ücretsiz sürüm mevcut: Evet
 • Google Hız Puanı: A

elementor merhaba teması

WordPress için sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisi olan Elementor hayranıysanız, hafif ve temiz bir temanın peşindeyseniz Elementor Hello Teması tam size göre.

Bu bir başlangıç ​​teması temel tarayıcı uyumluluk stili dışında hiç stil içermez. Ancak, Elementor’un gücü ile sihir gerçekleşir ve mümkün olan en kolay ve en hızlı şekilde güzel bir WordPress web sitesi oluşturabilirsiniz..

Bu tema için tasarlanmıştır yalnızca Elementor gibi bir sayfa oluşturucu kullanılarak kullanılabilir. Yani, Elementor (veya Elementor Pro) yoksa, önce bunu almanız gerekir. Elementor sayfa oluşturucusunu kullanmazsanız veya kullanmayı düşünmüyorsanız, bu tema sizin için değildir.

Elementor bunun “şimdiye kadar oluşturulan en hızlı WordPress teması” olduğunu iddia ediyor, ancak yaptıkları karşılaştırmada hız performansı için bilinen başka herhangi bir tema bulunmuyor.

Özellikleri:

 • % 100 ÜCRETSİZ ve en hızlı WordPress temalarından biri
 • Şişkinlik veya fazla kod yok (ihtiyacınız olmayan modüller, öğeler veya temaya özgü şeylerle birlikte gelmeyin
 • Temayı kanca kullanarak genişletebilirsiniz
 • GitHub’da kullanılabilir alt tema
 • Sadece Elementor ve Elementor Pro ile kullanılmalıdır

Elementor Hello Theme temel olarak Elementor ile% 100 uyumluluk sağlayan hafif bir başlangıç ​​temasıdır.

hız:
5/5 Fiyat:
Bedava Canlı demo:
Elementor Merhaba Temasını Ziyaret Edin

Çoğu WordPress teması neden hız için optimize edilmedi?

Google’da WordPress temalarını aradığınızda, profesyonel görünen ve harika tasarım sunan düzinelerce temayla karşılaşacaksınız.

Görebileceğiniz şey, temanın ne kadar duyarlı olduğu veya tasarımın ne kadar havalı olduğu, ancak göremediğiniz şey temanın arkasındaki kod.

Çoğu WordPress temalarının çoğu kötü kodlanmış ve gel kabarmış web sitenizi yavaşlatabilecek düzinelerce kaynak (resim css ve javascripts) ile.

Çoğu WordPress tema geliştiricisi, tüm temalarının hız için optimize edildiği çatılarından bağırır.

Ama işte dürüst gerçek: Çoğu WordPress teması hız için optimize edilmemiştir.

Aslında, çoğu WordPress teması WordPress Topluluk Kodlama Standartlarına uymuyor. Bu standartlara uymayan herhangi bir tema zamanla bilgisayar korsanlarına karşı savunmasız hale gelebilir.

Bu kodlama standartları, temaların verimli çalışacak şekilde kodlandığından ve bilgisayar korsanlarına karşı savunmasız olmadığından emin olmak için vardır.

WordPress temasının yükleme süresi nasıl test edilir??

Temayı henüz satın almadıysanız veya temanın geliştiricisi değilseniz, bir temanın hız için optimize edilip edilmediğini öğrenmenin tek yolu – öyle WordPress temasının demo sitesinin yükleme hızını test edin.

wordpress tema hızını test etmek için gtmetrix kullanın

Bir WordPress tema demo sitesinin hızını test etmek için tema demo sitesinin URL’sini girin ve gönder’i tıklayın.

Aracın web sitesini test etmesi birkaç saniye sürecek, ardından siteyi yüklemek için geçen süreyi gösterecektir..

Birçok sayfayı aynı anda kontrol etmek için başka bir iyi araç BatchSpeed’dir, bu ücretsiz araç Google’ın Sayfa Hızı denetleyicisini kullanarak birden çok URL’yi toplu olarak test etmenize olanak tanır

Demo sitesi yüklemesi 5 saniyeden uzun sürüyor, sitenizin bu WordPress şablonunu kullanarak yüklenmesi gereken süredir.

Bazı çalışmalar, bir web kullanıcısının devam etmeden önce yalnızca dört saniyeniz olabileceğini gösteriyor, yani iyi bir ilk izlenim bırakmak için çok az zamanınız var..

Bir WordPress temasının yükleme süresini daha doğru tahmin etme?

5 saniye veya daha kısa bir süre kullanmak iyi bir ölçüttür, ancak bir tema demosunun yalnızca gerçek yükleme süresine bakmak, temanın gerçekte ne kadar hızlı olduğunu kontrol etmenin en doğru yolu değildir. Neden?

Demo temasının barındırıldığı ve web barındırma sunucularının performansının çok önemli olduğu ve büyük olasılıkla WordPress tema üreticisinin kullandığından farklı web barındırıcıları kullanacağınız için.

Bir temanın hızını belirlemenin daha iyi bir yolu, toplamın sayfa boyutu ve istek sayısı sayfanın yüklenmesi gerekir.

Bu metrikler, tema sahibinin hangi web barındırma sağlayıcısını kullandığından bağımsızdır. Daha az kaynak talebi (JavaScript, CSS dosyaları, HTML, resimler vb.) Nedeniyle toplam sayfa boyutu daha küçüktür ve sonuç olarak sayfa yükleme süresi daha hızlıdır.

Avada neden hızlı bir WordPress teması değil

Aşağıda, Avada teması örnek olarak (Themeforest’ta 1 numaralı satış temasıdır – ancak hiçbir şekilde en hızlı değildir). Avada demo sitesi çok yavaş yükleniyor:

avada tema yavaş yükleniyor Avada’nın yükleme süresi 8,6 saniyedir. Whoa bu iyi değil!

Tamamen yüklemek için neredeyse 9 saniye!
Boyutu neredeyse 3MB!
ve 116 HTTP isteği gerçekleşiyor!

Tekrar. GTMetrix bir tema demosunun yüklenmesi 5 saniyeden uzun sürüyorsa, tema muhtemelen web sitenizi yavaşlatır ve muhtemelen sizin için en iyi seçim değildir.

Hızlı Yükleme Sitesi İçin İhtiyacınız Olan Bir Şey Daha

WordPress sitenizde kullandığınız temanın sitenizin hızı üzerinde büyük bir etkisi olacaktır. Fakat ağ sağlayıcısı kullandığınız hizmet muhtemelen sitenizin teması kadar büyük bir etkiye sahip olacaktır.

Bu yüzden web hosting # 1 performans faktörü WordPress’in resmi optimizasyon kılavuzunda.

Eğer web sitenizi berbat bir web barındırma hizmeti üzerinde barındırıyorsanız, site hızı açısından berbat sonuçlar elde edersiniz. Çoğu web barındırma hizmeti sağlayıcıları ucuz planlar sunuyor.

Ancak bu web, tek bir düşük kaliteli sunucuda çok fazla hesap barındırıyor. Bu, tüm web siteleri için yavaş bir deneyim sağlar. Komşu sitelerinizden biri çok fazla sunucu kaynağı kullanmaya başlarsa, sunucunun tamamı kapanabilir ve siteniz bu sitenin.

Web sitenizin hızlı yüklenmesini ve her zaman hazır olmasını istiyorsanız, SiteGround ile gitmelisiniz. WordPress barındırma hizmetleri söz konusu olduğunda benim 1 numaralı seçimim.

siteground wordpress barındırma

SiteGround ücretsiz bir taşıma hizmeti sunar ve yardımcı ve yetenekli desteği sorgularınızı saniyeler içinde yanıtlar. Bahsetmeye değer diğer barındırma özellikleri şunlardır:

 • Günlük ücretsiz web sitesi yedekleri
 • WordPress tarafından tavsiye edilir
 • WordPress kurulum düğmesine 1 tıklama
 • Tüm planlarda yönetilen WordPress barındırma
 • Yerleşik SuperCacher önbellek çözümü
 • SSD, HTTP / 2, PHP7, NGINX gibi yenilikçi hız teknolojileri
 • Evreleme ve GIT (yalnızca GoGeek planında)
 • Ücretsiz SSL sertifikası & CloudFlare CDN
 • 30-gün para iade garantisi
 • Fiyatlar sadece 3,95 $ / ay’dan başlıyor

SiteGround’u neden sevdiğime ve güvendiğimi öğrenmek veya Bluehost’un web barındırma gibi yeni başlayan bir dostu ana bilgisayarı tercih etmek için dürüst ve bs içermeyen SiteGround incelememi inceleyin. Tamamen yönetilen bir WordPress ana bilgisayarını tercih ediyorsanız, Kinsta’nın WordPress hostingini öneririm.

Sıkça Sorulan Sorular

En hızlı WordPress teması nedir?

GeneratePress (ücretsiz & premium), Astra (ücretsiz & premium), Schema (yalnızca premium) ve OceanWP (ücretsiz & premium) hepsi hızlı yüklenen WordPress temalarıdır.

WordPress temasının yükleme süresi nasıl test edilir??

Temayı henüz satın almadıysanız veya temanın geliştiricisi değilseniz, bir temanın hız için optimize edilip edilmediğini öğrenmenin tek yolu, yükleme hızını GTmetrix veya Pingdom gibi bir araç kullanarak test etmektir..

Yükleme süreleri için en önemli şey nedir?

Kullandığınız web barındırma büyük bir etkiye sahiptir ve WordPress temanızın hız performansının tek en önemli faktörüdür.

Son sözler

Umarım bu blog gönderisi, kullandığınız temanın WordPress sitenizin hızı üzerindeki etkisinin ne kadar büyük olabileceğini anlamanıza yardımcı olmuştur..

Burada ele aldığım en hızlı WordPress temaları duyarlı ve yükleme sürelerini iyileştirmenize yardımcı olacak düzinelerce özelleştirme seçeneği sunuyor.

En sevdiğim ve en hızlı WordPress şablonum GeneratePress. Eller aşağı en hızlı WordPress temalarından biri şimdiye kadar denediğim birçok özellik ile.

Bana “en hızlı WordPress teması nedir?” Sorusunu soracak olsaydın. şöyle söylerdim GeneratePress şüphesiz.

Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, aşağıdaki yorumlarda bana bildirin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map