Eletors pret Divi

Lapu veidotāji dažiem tas ir kļuvis par nicinājumu, bet citiem – par glābēju. Neatkarīgi no jūsu viedokļa, lapu veidotāji ir šeit, lai paliktu. Bet jūs to lasāt, jo jūs, iespējams, jau esat nolēmis pats ienirt lapu veidotājos. Pārlec taisni uz


Tātad, tas nav jautājums par to, vai lapas veidotājs jums ir piemērots, bet gan tas, kuru izvēlēties.

TL; DR Divi vs Elementor: Izvēloties starp Elementor un Divi, nāks klajā divas lietas. Cena un lietošanas ērtums. Divi ir lētāks, taču tam ir stāvāka mācīšanās līkne, un to ir grūtāk apgūt. Elementor, no otras puses, ir daudz vieglāk iemācīties, lietot un apgūt, bet tas maksā vairāk. Divi lietošana neierobežotās vietnēs maksā 89 USD gadā (jeb 249 USD par piekļuvi mūža garumā). Elementor izmantošana neierobežotās vietnēs maksā 199 USD gadā (vai 49 USD gadā tikai vienai vietnei).

Informācijas atklāšana: dažas no šeit esošajām saitēm ir “saistītās saites”. Tas nozīmē, ka, noklikšķinot uz saites un iegādājoties preci, es saņemšu filiāles komisiju.

Varbūt jūs esat absolūts iesācējs, iesācējs vai WordPress hobijs, kurš vēlas jūsu vietni noformēt nākamajā līmenī. Iespējams, ka jūs esat WordPress izstrādātājs, kurš vēlas efektīvāk izmantot savu laiku, ietaupot sev vairākas stundas, kad ar redaktoru kodē stilistiskās izmaiņas..

No vienas puses, lapu veidotāji ir nelaime tiem, kas nezina, kā kodēt, bet vēlas izveidot skaistas vietnes.

No otras puses, izstrādātāji sūdzas, ka lapu veidotāji palielina lieko svaru un uzpūšas, palēnina vietnes ātrumu, sagrauj SEO un atstāj saīsinātu saīsnes kodu, ja izvēlaties mainīt lapas veidotāju vai pat pašu motīvu..

Turklāt kurš reālais izstrādātājs pat apsvērtu domu par lapu veidotāju izmantošanu? Lapu veidotāju izmantošana ir daudz līdzīga braukšanai ar mopēdiem. Abi var būt jautri, kamēr draugi jūs neredzēs ar vienu.

Jokojot malā, šajā bloga ierakstā es neiedziļināšos argumentā par to, vai lapu veidotāji ir labi vai slikti.

Bet tikai salīdzināt divi šodien populārākie WordPress lapu veidotāji, Eletors un Divi.

elementor vs divi

Atšķirībā no citām recenzijām uzvarētājs netiks paziņots. Pēc šī salīdzinājuma beigām jums jāzina, kurš WordPress lapu veidotājs jums ir vislabākais.

Frontend interfeiss

Sāksim ar interfeisa interfeisiem. Abi lapas veidotāji ir vilkt un nomest, tas nozīmē, ka jūs vienkārši noklikšķiniet uz vajadzīgā elementa, pēc tam velciet to vietā, kurā vēlaties, lai tas parādās jūsu tīmekļa lapā, un nometiet to vietā. Tas ir tik vienkārši.

Divi

Divi logotips

Divi to elementi tiek parādīti tieši pašā lapas izkārtojumā.

Būtībā jūs vienkārši atlasāt vēlamo elementu un pārkārtojat to tādā secībā, kādā vēlaties, lai tas parādās lapā.

Jūs pat varat pievienot papildu elementus no papildu moduļiem, kas iekļauti komplektā.

Divi Frontends

Eletors

Elementor logotips

Tā kā ar Eletors, lielākoties jūsu elementi ir izvietoti kreisajā kolonnā, tādējādi dodot tukšu audekla izkārtojumu. Pēc tam jūs izvēlaties vēlamo elementu un sakārtojat tos tā, kā vēlaties, lai tie parādās jūsu lapā.

Kā ar Divi, jūs varat arī izvēlēties papildu elementus, kurus pievienot, no papildu moduļiem, kas iekļauti jūsu paketē, Basic vai Pro (Pro versija dod jums daudz vairāk elementu, no kuriem izvēlēties).

Elementoram Frontendam

Satura moduļi

Abi lapu veidotāji nodrošina jums pievienotus moduļus, kurus varat izmantot, lai uzlabotu savu tīmekļa lapu izskatu un pievienotu savai vietnei vairāk funkcionalitātes.

Divi

Divi logotips

Visi Divi moduļi ir iekļauti to paketē.

Divi moduļi

Eletors

Elementor logotips

Atšķirībā no Divi, Eletors iekļauj dažus viņu moduļus ar savu bezmaksas pamata paketi un pēc tam nodrošina jūs ar vēl daudziem moduļiem, kad jūs tos iegādājaties Elementor Pro.

Elementoru moduļi(Moduļi ar mazām sarkanām cilnēm augšējā labajā stūrī ir iekļauti tikai Elementor Pro)

Lietotāju atsauksmes & pārdzīvojumi

Pēc tam, kad sociālajos tīklos Facebook un Twitter biju meklējis lietotāju komentārus par viņu pieredzi un neko daudz neatradu, es nolēmu pāriet uz Reddit, kur atradu daudz vairāk komentāru, nekā man bija nepieciešams, un man nebija par ko rūpēties, bet šeit ir daži, lai iegūtu ideju:

Divi

Divi logotips

Reddit Divi 1. komentārs

Reddit Divi 2. komentārs

Reddit Divi 3. komentārs

Reddit Divi 4. komentārs

Eletors

Elementor logotips

Reddit Elementor komentārs 1

Reddit elementa komentārs 2

Reddit elementa komentārs 3

Reddit pavediens: Divi vai Elementor?

Šeit ir interesants pavediens par Reddit, kurā tiek apspriesta šī pati tēma. Pārbaudiet to!

Reddit Divi vs Elementor

New to WordPress – Divi or Elementor? from WordPress

Kurš WordPress lapu veidotājs jums ir vislabākais?

Ir daudz atsauksmju, kas salīdzina un pretstata dažādus mūsdienu lapu veidotājus mūsdienu tirgū. Sākotnēji es gribēju to izdarīt Divi vs. Eletors galvu pret galvu un izvēlies galveno uzvarētāju.

Bet lapu veidotāji nav tik sagriezti un sausi. Šķiet, kad viens iznāk ar atjauninājumu un uzlabotām funkcijām, tad otrs drīz seko šim piemēram un otrādi.

Elementu veidnes

Daudzi no šiem uzlabojumiem un jaunajām funkcijām ir līdzīgi, ja ne tie paši, kas apgrūtina patiesa uzvarētāja paziņošanu. Tomēr abi ir pietiekami unikāli, ņemot vērā stiprās un vājās puses, lai jūs pats varētu izlemt, kurš no jums ir vislabākais.

Izstrādātāju sabiedrībā ir stingri pret lapu veidotāju izmantošanu kopā, jo galvenie trūkumi ir nesakārtotu īso kodu sajaukšana, lēnāka lapu ielāde, kā arī nevajadzīgi svītrots un citādi tīri kodētu motīvu uzpūšanās. Tomēr neatkarīgi no tā, vai mums tas patīk vai nē, lapu veidotāji pagaidām ir šeit, lai paliktu.

Tas, kurš lapu veidotājs jums ir vislabākais, ir atkarīgs ne tikai no jūsu vajadzībām, bet arī no jūsu pieredzes un prasmju līmeņa. Beigu beigās es ticu šādi divi ir vissvarīgākie izšķirošie faktori starp viņiem, un viņi ir atšķirīgi.

Divi faktori ir: lietošanas vienkāršība / draudzīgums lietotājam un cena.

Lietošanas ērtums / draudzīgums lietotājam

Divi

Divi logotips

Divi ir viena no tām tēmām / lapu veidotājiem, kuru lietotāji, šķiet, mīl vai ienīst. Viena no galvenajām priekšrocībām DiviLapas veidotājs ir tas, ka, lai arī tas ir agnostisks lapu veidotājs un to var izmantot lielākoties ar jebkuru WordPress motīvu, tas sākotnēji tika izveidots Divi pati tēma. Tātad gan motīvu, gan lapu veidotāju atjauninājumi lieliski sakrīt.

Vēl viena priekšrocība Divi ir tas, ka viņi saiņo spraudni ar savu motīvu, nevis atsevišķi. Liekas, ka tas nepalielina cenu salīdzinājumā ar Eletors un es ticu, ka tā ir DiviIr veids, kā piesaistīt lietotājus viņu pasaulei.

Tagad es zinu, ka jūs domājat, ka šī tēma man nav vajadzīga, jo es strādāju ar dažādām tēmām utt. Tomēr ir arī priekšrocības, kas saistītas ar darbu ar vienu tēmu, vienas lapas veidotāju, kas īpaši izstrādāta šai tēmai, un kļūšanu par tās ekspertu. daudz šeit uzskaitīt.

Eletors

Elementor logotips

Elementoram pieaugums WordPress lapu veidotājā, spraudņu visums nav bijis nekas īsts meteoriskais. Tagad tas tiek izmantots vairāk nekā 1 miljonā vietņu un tiek skaitīts. Tas ir tikai nepilnu 2 gadu laikā, un laba iemesla dēļ.

Eletors ir ne tikai vienkāršots dizains, bet arī ļoti intuitīvs un ērti lietojams. Tas padara to par ideālu WordPress pirmo reizi lietotājiem.

Pieredzējušiem tīmekļa izstrādātājiem, kas vēlas izmantot lapu veidotājus, Eletors šķiet, ka atšķirībā no daudzajiem ziņojumiem, neatstāj saīsinātu kodu īslaicīgu kodēšanu Divi lietotājiem.

Elementor vs Divi cenu noteikšana

Divi

Divi logotips

Divi ļauj arī izmantot ne tikai lapu veidotāju spraudni, bet arī tēmu, neierobežotās vietnēs. Neatkarīgi no tā, vai meklējat viņu gada paketi par 89 ASV dolāriem gadā vai vienreizēju cenu 249 ASV dolāriem, tas ir neticami daudz.

divi cenu noteikšana

Ne tikai pašam lapu veidotājam, bet arī motīviem un atjauninājumiem. Lai gan, Divi nav bezmaksas versijas, taču viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Ja jums ir darīšanas ar īskodiem vai ja vēlaties kļūt par vienas tēmas ekspertu un atbilstošu lapu veidotāju Divi ir Tev. Šo jaudīgo kombināciju var izmantot, lai kopētu vairākas vietnes sev vai klientiem.

Eletors

Elementor logotips

Kaut arī maksas versijas Elementor Pro ir dārgākas nekā Divi, viņi var piesaistīt jaunus un pirmo reizi lapu veidotājus, izmantojot savu bezmaksas pamata versiju. Kā ar Divi, tas ir Elementoram veids, kā piesaistīt lietotājus arī viņu pasaulei.

elementu cenu noteikšana

Tomēr viena no lielākajām lietošanas grūtībām Elementor Pro ir cena. Ar USD 49 gadā jums ir atļauta tikai viena vietne, un USD 99 gadā ir tikai divas papildu vietnes.

Viņu 199 ASV dolāri par neierobežotām vietnēm ir arī tikai gadā, atšķirībā no 249 ASV dolāriem vienreiz, mūža cena neierobežotām vietnēm, kas Divi piedāvājumus. Divi pat iesaiņo savas tēmas paketē.

Grunts līnija: Elementor ir piemērots nepieredzējušiem web dizaineriem, kuriem ir maza vai nav kodēšanas pieredze un kuri vēlas savas Web izstrādes prasmes pārcelt uz nākamo līmeni.

Vairāk pieredzējušiem tīmekļa izstrādātājiem, pievienojot Eletors var ietaupīt neskaitāmas stundas ar stilistisko izmaiņu kodēšanu ar roku, neveicot darījumus, atstājot pārāk daudz nekārtīgu īskodu, ar kuriem vēlāk rīkoties, ja nolemjat mainīt tēmas, lapu veidotājus vai vienkārši grāvju lapu veidotājus kopā.

Divi vs Elementor: Kā viņi sader?

Divi

Divi logotips

Eletors

Elementor logotips

Spraudnis vai motīvs?

Divi ir gan kā WordPress spraudnis, gan kā WordPress tēma. Faktiski, iegādājoties vienu, jūs saņemat abus, jo spraudnis netiek pārdots atsevišķi.Elementor nāk tikai kā WordPress spraudnis un darbojas ar lielāko daļu motīvu (saraksts šeit), kas ievēro WordPress kodēšanas standartus.
Lietotājam draudzīgs interfeisa rediģēšanas interfeiss?Divi’s lapu veidotājam ir kaut kas ikvienam. Ja esat iesācējs, ātri atradīsit šīs lapas veidotāja pamatelementus ļoti viegli un diezgan intuitīvi lietojamiem.

Ja esat pieredzējis izstrādātājs, drīz atklāsit visas uzlabotās funkcijas, kas palīdzēs jums izveidot dinamiskas tīmekļa lapas saviem klientiem, neskaitāmas stundas pats rakstot kodu.

Skaistums Eletors lapu veidotājs ir savā vienkāršībā. Tiklīdz aktivizēsit spraudni, redzēsit, ka interfeiss ir ļoti vienkāršs un pats par sevi saprotams.

Vienkārši velciet un nometiet elementus tukšajā audeklā, pēc tam aizpildiet savu saturu. Varat arī spēlēties ar dizaina un animācijas moduļiem, līdz iegūstat savu izskatu.

Satura saglabāšana pēc deaktivizēšanas?

Jā, pēc spraudņa deaktivizēšanas paliek ar to izveidotais saturs.

Tomēr neviens no stilizācijas un formatēšanas veidiem to nedara, tikai īskodus. Un šie īsie kodi var būt netīri.

Jā, lapas un saturs, kas izveidots ar Eletors jāpaliek nemainīgam pat pēc spraudņa deaktivizēšanas. Lai gan daži stili un formatēšana ir ļoti atkarīga no tā Eletors un var nedarboties tik labi. Tā deaktivizēšana var ietekmēt diezgan daudzus izmantotos stilus un formātus. Tomēr lapa joprojām ir diezgan lasāma pat ar dažiem no īsceļu kodiem.
Ātrums un veiktspēja?

Lietotāju pārskatos un salīdzinājumā ar citiem lapu veidotājiem, Divi likās nedaudz lēns, salīdzinot. Tas galvenokārt ir saistīts ar visu moduļu failu izmēriem un šī spraudņa funkcionalitātes opcijām. Tātad daudzējādā ziņā jūs upurējat ātrumu pēc izvēles.Ņemot vērā iespējas, kas lietotājiem ir tīmekļa lapu izveidē, un šī spraudņa piedāvāto vienkāršību, ātrums un veiktspēja ir vislabākie. Viņi to panāk, faktiski padarot faila lielumu lietotājam lejupielādējamu mazāku, tādējādi palielinot tā ātrumu un veiktspēju.
Īskoda funkcionalitāte?Ja esat īskods, tad šis spraudnis ir paredzēts jums. Divi šķiet, ka visam ir īss kods. Viņiem pat ir bibliotēka. Neatkarīgi no tā, kādas ir šīs lapas veidotāja galvenās funkcijas, vai ko tās nevar darīt, tam noteikti būs īss kods. Tomēr tas var radīt arī dažas problēmas. Ja jūs nolemjat pārtraukt lapu veidotāju izmantošanu vai pāriet uz citu, iespējams, atstājot aiz sevis aptuvenu īskodu jūru, lai sakārtotu.Eletors nav tādas īso kodu bibliotēkas kā DIvi.

Lai gan viņiem ir logrīks, ko var izmantot jebkuram īskodam, ieskaitot īskodus no trešo pušu spraudņiem, kā arī īskodus no saglabātajām veidnēm.

Lietošanai gatavi dizaini un izkārtojumi?

Divi ir vairāk nekā 58 izkārtojumu pakotnes, un viņi katru nedēļu pievieno 2 jaunus izkārtojumus, un tas viss ir pieejams. Tomēr tas ir tikai sākums. No tiem 58 gadiem un, ņemot vērā iepriekš sagatavotus izkārtojumus, varat izveidot dažādus šķietami bezgalīgus citus izkārtojumus, kas visi ir pielāgoti jūsu vai klienta tīmekļa lapu vajadzībām. Visi savvaļas, tāpēc jūs varat tos izmantot kā savas pielāgotas veidnes.Eletors ir vairāk nekā 100 iepriekš sagatavotu un lietošanai gatavu dizainu.

Turklāt jūs varat arī pielāgot šos oriģinālos 100 vai vairāk sagatavotos dizainus neskaitāmos citos pielāgotos izstrādātajos izkārtojumos. Šie dizainparaugi ir arī nemanāmi.

Satura moduļi

Divi nāk ar 46 satura moduļiem. Turklāt daudzi citi papildinājumi, kas izgatavoti no trešo pušu izstrādātājiem.Eletors nāk ar 29 satura moduļiem bezmaksas versijā + papildu 30 ar pro versiju. Tas ir papildus daudziem citiem papildinājumiem, ko izstrādājuši trešo pušu izstrādātāji.
Tēmas savietojamība? Divi lapu veidotājs ir savietojams ar lielāko daļu WordPress motīvu, kas ievēro WordPress kodēšanas standartus (ja vēlaties būt pārliecināti, vienkārši sazinieties ar viņu atbalstu un jautājiet).Eletors ir savietojams ar lielāko daļu WordPress motīvu, kas ievēro WordPress kodēšanas standartus (ja vēlaties būt pārliecināti, vienkārši sazinieties ar viņu atbalstu un jautājiet).
Spraudņa saderība?Jā. Lai arī loģiski, tas vislabāk darbojas ar Divi Pati WordPress tēma.Jā. Tāpēc ka Eletors spraudnis tika izveidots tikai kā lapu veidotājs, tāpēc tas ir paredzēts izmantošanai ar lielāko daļu WordPress motīvu.
Atbalsts?Divi ir gan tiešsaistes tērzēšana, gan e-pasta atbalsts. Ja tērzēšana ir aizņemta, viņi jums atbildi nosūtīs pa e-pastu.Eletors ir tikai e-pasta atbalsts.
Kopiena?Lai gan, Divi viņu vietnē nav kopienas foruma, viņiem šeit ir aktīva Facebook grupa: https://www.facebook.com/groups/DiviThemeUsers/Eletors viņu vietnē nav kopienas foruma, bet viņiem šeit ir aktīva Facebook grupa: https://www.facebook.com/groups/Elementors/
Bezmaksas izmēģinājuma versija?Divi nepiedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju. Tomēr viņi piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, ja neesat apmierināts ar viņu produktu.Eletors ir bezmaksas versija, kā arī maksas pro versija. Pro versijai nav bezmaksas izmēģinājuma versijas, taču tai ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.
Cena?Divi ir 89 USD gadā neierobežotām vietnēm. 249 USD ir vienreizējs maksājums par piekļuvi un atjauninājumiem mūža garumā.Eletors ir 49 USD gadā 1 vietnei. 99 USD ir gadā 3 vietnēm. 199 USD ir gadā neierobežotām vietnēm.

Bieži uzdotie jautājumi

Kas ir Divi?

Divi ir gan WordPress tēma, gan Elegant Themes vizuāla vilkšanas un nomešanas lapas veidotāja. Divi tēmai ir iebūvēts Divi Builder, savukārt patstāvīgais Divi lapu veidotājs strādā ar praktiski jebkuru WordPress motīvu tirgū. Papildinformāciju skatiet manā Divi pārskata rakstā.

Kas ir Elementor?

Elementor ir vizuāls vilkšanas un nomešanas lapu veidotājs WordPress spraudnis, kas standarta WordPress front-end redaktoru aizstāj ar uzlabotu Elementor darbināmu redaktoru. Elementor ir pieejama gan bezmaksas, gan ierobežotā versijā, kā arī premium versijā, kas ietver vairāk nekā 50 preces un 300 un vairāk veidnes.

Vai Divi ir labāks par Elementoru?

Tas ir atkarīgs no. Divi ir lētāks, taču tam ir stāvāka mācīšanās līkne, un to ir grūtāk apgūt. Elementor, no otras puses, ir daudz vieglāk iemācīties, lietot un apgūt, bet tas maksā vairāk. Divi lietošana neierobežotās vietnēs maksā 89 USD gadā (jeb 249 USD par piekļuvi mūža garumā). Elementor izmantošana neierobežotās vietnēs maksā 199 USD gadā (vai 49 USD gadā tikai vienai vietnei).

Vai Divi un Eletors darbosies kopā ar Gūtenbergu?

Jā, gan Divi, gan Elementor ir saderīgi ar Gūtenbergu un nemanāmi strādā kopā.

Tātad, kuru WordPress lapu veidotāju jūs iegūsit?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map