Елементор проти Діві

Розробники сторінок стали зневагою для одних і рятувальником для інших. Незалежно від вашої точки зору, розробники сторінок можуть залишитися тут. Але ви це читаєте, тому що ви, напевно, вже вирішили самостійно зануритися в розробники сторінок. Перейти прямо до


Отже, справа не в тому, чи підходить вам конструктор сторінки, а який вибрати.

TL; DR Діві проти Елементора: Вибір між Елементором і Діві зійде дві речі. Ціна та простота використання. Діві дешевше, але має більш круту криву навчання і важче освоїти. Elementor, з іншого боку, набагато простіше вчитися, використовувати та опановувати, але це коштує дорожче. Використання Divi на необмежених веб-сайтах коштує 89 доларів на рік (або 249 доларів за весь час доступу). Використання Elementor на необмежених веб-сайтах коштує 199 доларів на рік (або 49 доларів на рік для лише одного веб-сайту).

Розкриття інформації: Деякі з посилань тут є “партнерськими посиланнями”. Це означає, що якщо ви натиснете на посилання та придбаєте товар, я отримаю партнерську комісію.

Можливо, ви абсолютно новачок, новачок або любитель WordPress, який прагне підняти свій веб-сайт на новий рівень у стилі. Можливо, ви розробник WordPress, який намагається ефективніше використовувати свій час, заощаджуючи години ручного кодування стилістичних змін у своєму редакторі.

З одного боку, розробники сторінок – знахідка для тих, хто не вміє кодувати, але хоче створити прекрасні веб-сайти.

З іншого боку, розробники скаржаться на те, що розробники сторінок додають зайвої ваги та роздуття, уповільнюють швидкість веб-сайту, руйнують SEO та залишають після себе безлад шорткодів для очищення, якщо ви вирішите змінити розробник сторінки або навіть саму тему..

Крім того, який справжній розробник навіть міркував би про використання конструктора сторінок? Використання побудовників сторінок дуже схоже на катання на мотопедах, і те й інше може бути цікавим, поки ваші друзі не побачать вас з одним.

Жартуючи вбік, у цьому дописі в блозі я не збираюся вступати в аргумент того, добре чи погано це стосується розробників сторінок..

Але лише для порівняння два найпопулярніших сьогодні розробників сторінок WordPress, Елементор і Діві.

елемент або діві

На відміну від інших оглядів, не буде оголошено переможця. На завершення цього порівняння ви повинні знати, який конструктор сторінок WordPress найкращий для вас.

Інтерфейс Frontend

Почнемо з інтерфейсів інтерфейсу. Обидва розробники сторінок є перетягни та Впусти, це означає, що ви просто натискаєте на потрібний елемент, а потім перетягуєте його в положення, в якому ви хочете, щоб він з’явився на вашій веб-сторінці і опустив його на місце. Це так просто, як це.

Діві

Divi логотип

Діві їх елементи відображаються прямо на макеті сторінки.

По суті, ви просто вибираєте потрібний елемент і переставляєте його в тому порядку, в якому ви хотіли б відображатися на сторінці.

Ви можете навіть додати додаткові елементи з додаткових модулів, що входять до комплекту.

Діві Фронтенд

Елементтор

Логотип Elementor

Тоді як с Елементтор, ваші елементи здебільшого містяться в лівій колонці, таким чином, ви отримуєте макет порожнього полотна. Потім ви вибираєте потрібний елемент і розташовуєте їх так, як ви хочете, щоб вони відображалися на вашій сторінці.

Як і у випадку Діві, ви також можете вибрати додаткові елементи для додавання з додаткових модулів, що входять до вашого пакету, Basic або Pro (версія Pro надає вам ще багато елементів на вибір).

Елемент Фронтенд

Змістові модулі

Обидва розробники сторінок надають вам додаткові модулі, які можна використовувати для покращення зовнішнього вигляду веб-сторінок та додання більшої функціональності вашого веб-сайту.

Діві

Divi логотип

Усі Діві модулі входять до їх пакету.

Модулі Divi

Елементтор

Логотип Elementor

На відміну від Діві, Елементтор включає деякі їх модулі зі своїм безкоштовним базовим пакетом, а потім надає вам ще багато модулів, коли ви купуєте їх Elementor Pro.

Модулі елемента(Модулі з маленькими червоними вкладками у верхньому правому куті входять лише в Elementor Pro)

Відгуки користувачів & переживання

Подивившись у Facebook та Twitter коментарів користувачів щодо їх досвіду та не знайшовши багато чого, я вирішив перейти до Reddit, де я знайшов набагато більше коментарів, ніж мені потрібно, і не піклувався перелічити, але ось декілька, щоб отримати уявлення:

Діві

Divi логотип

Реддіт Діві Коментар 1

Коментар Reddit Divi 2

Коментар Reddit Divi 3

Коментар Reddit Divi 4

Елементтор

Логотип Elementor

Коментар Reddit Elementor 1

Коментар Reddit Elementor 2

Коментар Reddit Elementor 3

Reddit нитка: Divi або Elementor?

Ось цікава тема на Reddit, що обговорює цю саму тему. Перевір!

Реддіт Діві проти Елементора

New to WordPress – Divi or Elementor? from WordPress

Який WordPress Page Builder найкращий для вас?

Сьогодні на ринку існує багато відгуків про порівняння та порівняння різних розробників сторінок. Спочатку я хотів зробити це Діві проти Елементтор змагання голова до голови та вибирати остаточного переможця.

Але розробники сторінок не такі нарізані та сухі. Здається, коли один виходить з оновленням та вдосконаленими функціями, то інший незабаром слід за прикладом і навпаки.

Шаблони елементів

Багато з цих удосконалень та нових функцій схожі, якщо не однакові, що ускладнює оголошення справжнього переможця. Однак обидва є достатньо унікальними за своїми сильними та слабкими сторонами, щоб ви могли самі вирішити, який із них найкращий.

У спільноті розробників є рішуче проти використання конструкторів сторінок разом, оскільки основні недоліки – це суєти брудних коротких кодів, повільніше завантаження сторінок, а також непотрібна вага та роздуття чисто кодованих тем. Однак, хотіли ми це чи ні, розробники сторінок поки що залишаються тут.

Від того, який саме розробник сторінки найкращий для вас, залежить не лише ваші потреби, а й рівень досвіду та вміння. Зрештою, я вірю наступні два є найважливішими вирішальними факторами між ними, і вони різні.

Два фактори: простота використання / зручність використання та ціна.

Простота використання / зручність для користувачів

Діві

Divi логотип

Діві є однією з таких тем / розробників сторінок, яку користувачі, схоже, люблять або ненавидять. Одне з головних переваг ДівіПобудова сторінки сторінок полягає в тому, що, хоча це агностичний конструктор сторінок і може використовуватися з більшою частиною теми WordPress, він спочатку був створений для Діві сама тема. Тож оновлення як теми, так і розробника сторінок чудово збігаються між собою.

Ще одна перевага Діві полягає в тому, що вони поєднують плагін зі своєю темою, а не окремо. Це, здається, не завищує ціну в порівнянні з Елементтор і я вважаю, що це ДівіСпосіб залучити користувачів у їхній світ.

Тепер я знаю, що ви можете подумати, мені ця тема не потрібна, оскільки я працюю з різними темами і т. Д. Однак переваги роботи з однією темою, одного конструктора сторінок, спеціально побудованого для цієї теми, і стати експертом з неї теж є численні для переліку тут.

Елементтор

Логотип Elementor

Елементор зростання Всесвітньої програми WordPress, всесвіт плагінів не відрізнявся від метеорного. Зараз він використовується на понад 1 мільйон веб-сайтів і підраховує. Це трохи менше 2 років і з поважних причин.

Елементтор це не тільки спрощений дизайн, але він також дуже інтуїтивний і простий у використанні. Це робить його ідеальним для перших користувачів WordPress.

Для досвідчених веб-розробників, які хочуть дати змогу побудувати сторінок, Елементтор Схоже, не залишає безлад шорткодів на відміну від численних звітів Діві користувачів.

Ціноутворення Elementor проти Divi

Діві

Divi логотип

Діві також дозволяє використовувати не тільки плагін для створення веб-сторінок, але й тему, а також на необмежених веб-сайтах. Незалежно від того, чи збираєтесь ви їх щорічний пакет у розмірі 89 доларів на рік, або разова ціна життя 249 доларів, це неймовірна угода.

ціни на діві

Не тільки для самого розробника сторінки, але і для тем, і оновлень. Хоча, Діві не має безкоштовної версії, вони мають 30-денну гарантію повернення грошей.

Якщо вам зручно працювати з шорт-кодами або ви хочете стати експертом в одній темі та відповідному розробнику сторінок Діві для вас. Ця потужна комбінація може використовуватися для копіювання декількох веб-сайтів як для себе, так і для клієнтів.

Елементтор

Логотип Elementor

Хоча платні версії Elementor Pro коштують дорожче, ніж Діві, вони мають змогу підключити нових та перших користувачів веб-сторінок для створення веб-сторінок за допомогою своєї безкоштовної базової версії. Як і у випадку Діві, це є Елементор спосіб залучення користувачів також у їхній світ.

ціноутворення за елементами

Однак одна з найбільших ручок для використання Elementor Pro є ціноутворення. При $ 49 на рік ви обмежені одним веб-сайтом, а 99 доларів на рік надає лише додаткові два веб-сайти.

Їх 199 доларів для необмежених веб-сайтів також є лише на рік, на відміну від 249 доларів США одноразово, ціна життя для необмежених веб-сайтів, які Діві пропозиції. Діві навіть зв’язує свої теми в пакет.

Підсумок Elementor хороший для недосвідчених веб-дизайнерів, які не мають досвіду кодування, які хочуть перенести свої навички веб-розробки на новий рівень.

Для більш досвідчених веб-розробників додаємо Елементтор Ви можете заощадити незліченну кількість годин стилістичних змін, що кодують вручну, без того, щоб мати справу, залишаючи занадто багато брудних шорт-кодів, щоб потім розібратися, якщо ви вирішите змінити теми, розробники сторінок або просто збивати розробників сторінок разом..

Діві проти Елементора: Як вони співпадають?

Діві

Divi логотип

Елементтор

Логотип Elementor

Плагін або тема?

Divi поставляється як плагін WordPress, так і тема WordPress. Насправді, купуючи одне, ви отримуєте і те, і інше, оскільки плагін не продається окремо.Elementor використовується лише як плагін WordPress і працює з більшістю тем (перелік тут), які відповідають стандартам кодування WordPress.
Зручний інтерфейс редагування фронтенів?Діві сторінка конструктор має щось для кожного. Якщо ви початківець, ви швидко знайдете основні елементи цього розробника сторінки дуже прості та досить інтуїтивні у використанні.

Якщо ви досвідчений розробник, незабаром ви відкриєте для себе всі вдосконалені функції, які допоможуть вам створити динамічні веб-сторінки для своїх клієнтів, без незліченних годин самостійного написання коду..

Краса Елементтор сторінку-конструктор – це простота. Як тільки ви активуєте плагін, ви побачите, що інтерфейс дуже простий і зрозумілий.

Просто перетягніть елементи на порожнє полотно, а потім заповніть свій вміст. Ви також можете пограти з модулями дизайну та анімації, поки не отримаєте вигляд, який вам потрібно.

Збереження вмісту після деактивації?

Так, після деактивації плагіна вміст, створений ним, залишається.

Однак жодне зі стилів та форматування не робить, лише короткі коди. І ці короткі коди можуть бути безладними.

Так, сторінки та вміст, створений за допомогою Елементтор має залишатися однаковим навіть після відключення плагіна. Хоча, від деяких стилів та форматування дуже залежить Елементтор і може не працювати. Деактивація його може вплинути на досить багато використаних стилів та форматів. Однак сторінка все ще виглядає досить читаною навіть з деякими з коротких кодів, залишених позаду.
Швидкість та продуктивність?

У звітах користувачів та порівнянні з іншими розробниками сторінок, Діві здавалося трохи повільним у порівнянні. В основному це пов’язано з розмірами файлів усіх модулів та опціями функціональності цього плагіна. Таким чином, ви багато в чому жертвуєте швидкістю для вибору.Беручи до уваги варіанти, які користувачі мають у створенні веб-сторінок, та простоту, яку пропонує цей плагін, це швидкість та продуктивність саме там, з найкращими з них. Вони досягають цього, фактично роблячи розміри файлів, які користувач повинен завантажувати меншими, тим самим збільшуючи його Швидкість та Продуктивність.
Функціонал короткого коду?Якщо у вас є штрихкодування, то цей плагін для вас. Діві начебто, короткий код для всього. У них навіть є бібліотека. Незалежно від того, які основні особливості цього розробника сторінки не містять або не можуть зробити, для нього обов’язково знайдеться короткий код. Однак це також може створити деякі проблеми. Якщо ви вирішите припинити користування конструктором сторінок або перейти на інший, вам, можливо, залишиться позаду шорстке море шорткодів, щоб розібратися.Елементтор не має подібної бібліотеки DIvi.

Хоча у них є віджет, який можна використовувати для будь-якого короткого коду, включаючи штрих-коди з сторонніх плагінів, а також шорткоди зі збережених шаблонів..

Готові до використання конструкції та макети?

Діві має понад 58 пакетів макетів, і вони додають 2 нових макети щотижня, все прямо з коробки. Це лише початок. З цих 58+ та підрахунку готових макетів ви можете створити різноманітні, здавалося б, нескінченні макети, всі налаштовані відповідно до потреб вашого веб-сторінки або вашого клієнта. Усі збережені, тому ви можете використовувати як власні власні шаблони.Елементтор має понад 100+ попередньо готових та готових до використання дизайнів.

Крім того, ви можете також налаштувати ці оригінальні 100+ заздалегідь виготовлені конструкції в незліченну кількість інших розроблених макетів. Ці конструкції також є збереженими.

Змістові модулі

Діві постачається з 46 змістовими модулями. Плюс багато інших доповнень, виготовлених від сторонніх розробників.Елементтор Поставляється з 29 модулями вмісту у безкоштовній версії + додаткові 30 із про-версією. Це на додаток до багатьох інших доповнень, зроблених сторонніми розробниками.
Тематична сумісність?The Діві сторінка-конструктор сумісна з більшістю тем WordPress, які дотримуються стандартів кодування WordPress (якщо ви хочете бути впевнені, просто зверніться до їх підтримки та запитайте).Елементтор сумісний з більшістю тем WordPress, які відповідають стандартам кодування WordPress (якщо ви хочете бути впевненими, просто зверніться до їх підтримки та запитайте).
Сумісність плагінів?Так. Хоча логічно це найкраще працює з Діві Сама тема WordPress.Так. Тому що Елементтор плагін був розроблений як конструктор сторінок, тому він створений для використання у більшості тем WordPress.
Підтримка?Діві має підтримку онлайн-чату та електронної пошти. Якщо чат зайнятий, вони надішлють вам вашу відповідь.Елементтор має підтримку лише електронною поштою.
Громада?Хоча, Діві на своєму веб-сайті немає форуму спільноти, тут є активна група у Facebook: https://www.facebook.com/groups/DiviThemeUsers/Елементтор на своєму веб-сайті немає форуму спільноти, але тут є активна група у Facebook: https://www.facebook.com/groups/Elementors/
Безкоштовний період випробовування?Діві не пропонує безкоштовну пробну версію. Однак вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені їх продуктом.Елементтор має безкоштовну версію, а також платну професійну версію. Немає безкоштовної пробної версії для професійної версії, але вона має 30-денну гарантію повернення грошей.
Ціна?Діві є $ 89 на рік для необмежених сайтів. $ 249 – це разовий платіж за довічний доступ та оновлення.Елемент або є $ 49 на рік для 1 ділянки. 99 доларів є на рік для 3-х сайтів. 199 доларів є на рік для необмежених сайтів.

Часті запитання

Що таке Діві?

Divi є і темою WordPress, і візуальним конструктором перетягування сторінок на елегантні теми. Тема Divi має вбудований Divi Builder, тоді як окремий конструктор сторінок Divi працює практично з будь-якою темою WordPress на ринку. Для отримання додаткової інформації дивіться мою статтю з огляду Divi.

Що таке Елементор?

Elementor – це візуальний плагін WordPress, який створює візуальні панелі для перетягування сторінок, який замінює стандартний редактор лицьових версій WordPress на покращений редактор, що працює на Elementor. Elementor постачається як у безкоштовній, обмеженій, так і в преміум-версії, що включає 50+ віджетів та 300+ шаблонів.

Чи Діві кращий за Елементора?

Це залежить. Діві дешевше, але він має більш круту криву навчання і важче освоїти. Elementor, з іншого боку, набагато простіше вчитися, використовувати та опановувати, але це коштує дорожче. Використання Divi на необмежених веб-сайтах коштує 89 доларів на рік (або 249 доларів за весь час доступу). Використання Elementor на необмежених веб-сайтах коштує 199 доларів на рік (або 49 доларів на рік для лише одного веб-сайту).

Чи будуть Діві та Елементор працювати з Гутенбергом?

Так, і Divi, і Elementor сумісні з Гутенбергом і працюють безперечно.

Отже, який конструктор сторінок WordPress ви отримаєте?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map