Elementor için 10+ En İyi WordPress Temaları

Elementor, WordPress için en iyi sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentilerinden biridir şimdi. Bu eklenti ile anında piksel mükemmel, hızlı yükleme ve duyarlı web siteleri oluşturabilirsiniz.


Ancak, Elementor ile hangi temaların en iyi çalıştığını bilmek zor olabilir. İşte bu sayfa oluşturucu eklentisi ile% 100 uyumlu olan listem.

Eğer sen WordPress sitenizin öne çıkmasını isteyin, öne çıkmanıza yardımcı olacak bir tasarıma ihtiyacınız var.

Her ne kadar nişinizdeki diğer bloglardan farklı bir web tasarımına sahip olmak önemli olsa da, özelleştirebileceğiniz bir temaya ihtiyacınız var kendi başına programlama bilgisi olmadan .

Ne yazık ki, html / css kodlamasında iyi değilseniz WordPress sınırlıdır tasarım özelleştirme açısından.

İşte Elementor kurtarmaya geliyor.

Çünkü bu bir sayfa oluşturucu eklentisi temel WordPress düzenleyicisini, güzel tasarlanmış web siteleri oluşturmanıza olanak tanıyan basit bir sürükle ve bırak arayüzü ile değiştirir.

Elementor temalarından geçen zamanınızı boşa harcamaktan kurtulmak için, aslında Elementor ile çalışan en iyi Elementor temalarının en iyi listesini oluşturdum..

Contents

2020’de Elementor için En İyi WordPress Temaları

en iyi eleman wordpress temaları

1. GeneratePress Elementor Temaları

elektor temaları oluşturma

 • Fiyat: Ücretsiz sürüm ve daha fazla özelliğe sahip Premium sürüm 49,95 $.
 • Elementor ile uyumlu: Evet

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

GeneratePress, İnternet’teki her profesyonel blogcunun geçmişte kullandığı veya kullandığı çok yönlü WordPress tema çerçevesidir..

Bu bir 30kb’ın altındaki hafif tema. Bu, WordPress temalarının çoğundan daha az. Çoğu WordPress teması, web sitenizi yavaşlatan çok sayıda şişkin içerikle gelir.

Bu hafif tema, istediğiniz herhangi bir web sitesi türü oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunar. Tipografiyi veya renk düzenini değiştirmek de dahil olmak üzere sayfaları istediğiniz kadar özelleştirmek için özelleştirme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Web sitenizin hızlı yüklenmesini ve sorunsuz çalışmasını istiyorsanız, bu sizin için bir temadır. GeneratePress, neredeyse tüm sayfa oluşturucu eklentileriyle birlikte kutudan çıkma uyumluluğu sunar. Ve evet, bu Elementor’u da içeriyor.

Bu temayı kullanmanın en iyi yanı, Elementor ile diğer sayfa oluşturucular gibi çalışır. Gelecekte yeni bir sayfa oluşturucu eklentisine geçmeye karar verirseniz, bu temanın onunla çalışacağından emin olabilirsiniz.

Yararları:

 • Piyasadaki en hızlı WordPress temalarından biri. 30kb’den daha hafiftir. Çoğu tema, web sitenizi yavaşlatabilecek düzinelerce ve özelliklerle birlikte gelir. Bu, yalnızca ihtiyacınız olan minimum değeri sunan hafif bir temadır..
 • Elementor dahil tüm WordPress sayfa oluşturucu eklentileri için destek. Gelecekte başka bir sayfa oluşturucuya geçseniz bile bu tema işe yarar.
 • Tipografi, renkler vb.Dahil olmak üzere tasarımın hemen hemen tüm yönlerini özelleştirmenizi sağlar. WordPress Tema Özelleştirici ile her şeyi özelleştirebilirsiniz.
 • Hemen hemen tüm WordPress eklentileri ile uyumlu.
 • RTL’yi destekler ve 20 farklı dilde kullanılabilir.

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

2. WP Astra Elementor Temaları

astra temel temaları

 • Fiyat: Ücretsiz sürüm ve 59 $ için daha fazla özelliğe sahip bir Pro sürümü.
 • Elementor ile uyumlu: Evet

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

WP Astra’nın yaratıcıları onu Elementor için yapılmış bir tema olarak tanıtmaktadır. Bu tema Elementor için mükemmel Elementor eklentisi ile kullanım için yapılmıştır.

Bu tema, Elementor kullanarak içe aktarabileceğiniz ve değiştirebileceğiniz düzinelerce web sitesi temasıyla birlikte gelir. Bu tema ile sıfırdan başlamanıza gerek yok. Profesyonel görünümlü temalar içeren büyük kütüphanelerinden bir tema seçebilir ve beğendiğiniz tüm öğeleri özelleştirebilirsiniz..

Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce düzen seçeneği ile birlikte gelir. İstediğiniz sayfadaki başlığı, öne çıkan resmi veya kenar çubuğunu devre dışı bırakabilirsiniz.

WP Astra bir hızlı yüklenen hafif, şişmesiz tema ve GTMetrix, Pingdom ve Google PageSpeed ​​dahil tüm web sitesi hız testi araçlarında yüksek puanlar alır.

Bu tema tamamen mobil uyumludur ve tüm ekran boyutlarındaki cihazlarla sorunsuz çalışır. Ayrıca mobil menü için bir düzine özelleştirme seçeneği ile geliyor.

Elementor ile bu temayı istediğiniz gibi görünecek şekilde özelleştirebilirsiniz..

Yararları:

 • Elementor sayfa oluşturucu için tasarlanan bu tema sorunsuz çalışıyor ve bu temanın her yeni sürümü Elementor ile test edildi.
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı düzen seçeneği ile birlikte gelir.
 • Elementor ile kullanabileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz düzinelerce demo web sitesi şablonu sunar.
 • WooCommerce için yerleşik destek. Kendi çevrimiçi mağazanızı başlatabilirsiniz.
 • Boyutu 50 kb’den az olan hafif bir tema. Tüm web sitesi hız testi araçlarında yüksek puanlar.

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

3. OceanWP Elementor Temaları

ocean wp elementor temaları

 • Fiyat: 39 $ ‘dan daha fazla uzantıya sahip ücretsiz sürüm ve Premium sürüm.
 • Elementor ile uyumlu: Evet

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

OceanWP neredeyse tüm sayfa oluşturucuları destekler Elementor, Thrive Architect, Beaver Builder ve daha fazlası dahil. Bu tema tamamen duyarlı ve tüm mobil cihazlarla çalışır. WooCommerce için yerleşik destek ile birlikte gelir, bu nedenle bir e-Ticaret sitesi başlatmak için bir düzine eklenti yüklemenize gerek yoktur.

Bu tema, içe aktarabileceğiniz düzinelerce güzel demo ile geliyor Elementor kullanarak tek bir tıklama ve özelleştirmeye başlayın veya başka bir sayfa oluşturucu. Bu tema ile web sitenizdeki herhangi bir sayfayı kolayca özelleştirebilirsiniz. Çeviriye hazırdır ve RTL dillerini destekler.

OceanWP, istediğiniz herhangi bir nişte kullanmak için özelleştirebileceğiniz çok amaçlı bir temadır. Tipografi, renkler, aralık vb. Dahil olmak üzere her görsel öğeyi özelleştirebilirsiniz. Sürükle ve bırak arayüzü ile her şeyi özelleştirebilirsiniz.

Yararları:

 • Sadece Elementor’u değil, Thrive Architect ve Beaver Builder dahil olmak üzere diğer tüm sayfa oluşturucu eklentilerini destekler.
 • Herhangi bir niş içinde kullanılabilen çok amaçlı bir tema. Kendi yapmak için içe aktarabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz düzinelerce özelleştirilebilir demo şablonu ile birlikte gelir.
 • Hız göz önünde bulundurularak oluşturulan bu tema, tüm hız testi araçlarında yüksek puan alır.
 • WooCommerce için tam destek sunar.
 • WordPress.org tema deposunda 1500’den fazla inceleme var.
 • Tüm cihazlarda iyi görünen duyarlı bir tema.

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

4. Hestia Elementor Teması

themeisle hestia elementer teması

 • Fiyat: 98 $ için ücretsiz sürüm ve Pro sürümü.
 • Elementor ile uyumlu: Evet

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

ThemeIsle’den Hestia bir Elementor için yapılan tema. Bu temanın tüm yeni sürümlerinin Elementor ile sorunsuz çalışacağından emin olabilirsiniz. Mobil Uygulama başlatma sayfaları, sayfalar ve fiyatlandırma sayfaları hakkında şablonlar dahil olmak üzere onlarca sayfa şablonu ile birlikte gelir. Bu tema ile istediğiniz her türlü web sitesini tasarlayabilirsiniz.

Çoğu temadan farklı olarak, Hestia istediğiniz tasarım türünü oluşturmak için düzenleyebileceğiniz tam genişlikte tuval sunar. Sadece bu değil, tek tek sayfalarda hangi öğeleri göstermek / gizlemek istediğinizi de seçebilirsiniz. Her sayfadaki genel sayfa ayarlarını geçersiz kılabilirsiniz.

Bu tema WooCommerce ile tamamen uyumludur ve sadece tek bir tıklama ile içe aktarabileceğiniz hazır şablonlar sunar. Blog rulonuz ve bireysel blog yayınlarınız için mevcut birçok farklı düzen stili arasından seçim yapabilirsiniz. Dikkat dağıtıcı olmayan bir okuma ortamı istediğiniz blog yayınlarında kenar çubuğunu gizlemeye karar verebilirsiniz.

Yararları:

 • WooCommerce için hazır şablonlar dahil olmak üzere seçebileceğiniz hazır şablonlardan oluşan büyük bir kütüphane. Bu şablonları tasarım gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.
 • Tüm sayfalarınız ve blog yayınlarınız için seçim yapabileceğiniz çoklu düzen seçenekleri. Tek tek sayfalardaki genel ayarları kolayca geçersiz kılın.
 • Bu tema eklenti için yapıldığından Elementor ile sorunsuz çalışır.
 • Bu tema yükleme hızı için optimize edilmiştir ve W3 Total Cache gibi tüm önbellek eklentileriyle çalışır.
 • Yazı tiplerinden Düğme Renklerine kadar tasarımın tüm öğelerini özelleştirin.
 • Çeviri için hazır ve RTL dillerini destekler.

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

5. Erboğa Elementor Teması

Erboğa Elementor teması

 • Fiyat: 59 $.
 • Elementor ile uyumlu: Evet

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

Centaurus, temiz ve minimal bir tasarım sunan WordPress için çok amaçlı bir temadır. Tasarım minimal olsa da, öne çıkmanıza yardımcı olacaktır. Bu tema, e-ticaret sitesi veya reklam öğesi portföyü dahil her türlü web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz düzinelerce şablonla birlikte gelir.

WordPress Tema Özelleştirici’yi kullanarak bu temanın tasarımının tüm yönlerini özelleştirebilirsiniz. Bu tema, 500 farklı özelleştirme seçeneği tek bir kod satırına dokunmadan ince ayar yapabilirsiniz. Bu tema Elementor ve diğer sayfa oluşturucularla iyi oynuyor. Sunduğu Elementor’un tüm özellikleri için tam destek sunmak zorunda.

Centaurus, piyasadaki en iyi kaydırıcı eklentilerinden biri olan premium Revolution Slider ile birlikte gelir. Ayrıca WooCommerce için kutudan çıkma desteği sunar, böylece kolayca çevrimiçi bir mağaza oluşturabilir ve istediğiniz kadar özelleştirebilirsiniz.

Bu temanın en iyi kısmı minimal, temiz tasarımıdır. Bin öğeyle dolu çoğu temanın aksine, bu tema minimal geniş tasarımıyla dikkat çekiyor.

Yararları:

 • Sayfalarınız ve yayınlarınız için seçim yapabileceğiniz birçok farklı düzen seçeneği.
 • Mükemmel web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak düzinelerce farklı şablon. Şablonları bir e-Ticaret sitesi, bir portföy veya kişisel bir blog oluşturmak için kullanabilirsiniz.
 • Minimum tasarım temiz ve ferahtır..
 • Elementor’un tüm özellikleri için tam destek.
 • 500’den fazla farklı özelleştirme seçeneği, tasarımı stilinize veya markanıza uyacak şekilde değiştirmek için ince ayar yapabilirsiniz.
 • WooCommerce için yerleşik destek, sadece birkaç tıklamayla bir e-Ticaret sitesi başlatmanıza izin verir.

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

6. Arteon Elementor Teması

arteon elementor teması

 • Fiyat: 59 $.
 • Elementor ile uyumlu: Evet

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

Arteon, kendisini Ultimate WordPress Teması olarak tanıtıyor. İşletmenize bağlı olarak seçim yapabileceğiniz birden fazla farklı ana sayfa şablonu ile birlikte gelir. İster bir milyon dolarlık çevrimiçi ayakkabı mağazası, ister basit bir serbest tasarımcı işi yönetin, bu tema sizin için mükemmel bir şablona sahiptir.

Bu tema, öne çıkan siteler oluşturmak için kullanabileceğiniz profesyonel olarak tasarlanmış güzel şablonlarla birlikte gelir. Portföy sitesi oluşturmak için mükemmel olan minimal bir tasarım sunar. İhtiyaçlarınıza göre kolayca özelleştirebileceğiniz birden fazla portföy teması arasından seçim yapabilirsiniz.

Bu tema ayrıca bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için güzel şablonlar sunar. Sorunsuz bir e-ticaret mağazası oluşturmanıza yardımcı olmak için WooCommerce için tam destek ile birlikte gelir.
Arteon Elementor ile uyumludur ve istediğiniz herhangi bir sayfa türü oluşturmanıza izin verir.

Elementor’u, açılış sayfaları veya temel bir sayfa oluşturmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, Tipografi’den Düğme Renklerine ve Düzen Genişliğine kadar her şeyi özelleştirmenizi sağlayan yüzlerce özelleştirme seçeneği de elde edersiniz.

Yararları:

 • Ekran boyutu ne olursa olsun her tür cihazla çalışan tamamen duyarlı bir tema.
 • WooCommerce desteği ile birlikte gelir ve çevrimiçi mağazalar için düzinelerce güzel tasarlanmış şablon sunar.
 • Temanın tasarımını değiştirmek için 500’den fazla özelleştirme seçeneği. Web sitenizde kullanmak için Google yazı tiplerinden 600’den fazla ücretsiz yazı tipi arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Premium Revolution Slider WordPress eklentisi ile birlikte gelir.

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

7. Qudos Elementor Teması

qudos elementor teması

 • Fiyat: 59 $.
 • Elementor ile uyumlu: Evet

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

Qudos, tek sayfalık güzel bir düzen sunan çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

3 blog düzeni ve 8 portföy düzeni dahil olmak üzere birçok farklı düzen ile birlikte gelir. Bu tema, kendiniz veya şirketiniz için bir portföy sitesi oluşturmak için en iyisidir. Sayfa Hakkında, Görev sayfası ve İletişim Sayfası dahil olmak üzere birçok farklı güzel içerik sayfası şablonu ile birlikte gelir.

Qudos ile birlikte gelir Elementor için tam destek sayfalarınızı basit bir sürükle ve bırak arayüzü ile tasarlamanıza olanak tanır. Elementor ile seçebileceğiniz yüzlerce farklı elemanla istediğiniz her türlü tasarımı yaratabilirsiniz.

Bir e-ticaret mağazası oluşturmak için birçok düzen seçeneği sunar ve WooCommerce için yerleşik destek sunar. Bu temayla çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için fazladan eklentilere ihtiyacınız yok.

Yararları:

 • Portföy sitesi, ajans sitesi veya ürün sitesi oluşturmak için mükemmel.
 • Ana sayfa için temiz, minimum tek sayfalık bir düzen sunar. Tasarım benzersizdir ve öne çıkmanıza yardımcı olacaktır.
 • Bir portföy sitesi için seçebileceğiniz 8 farklı portföy düzeni.
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi çevrimiçi mağaza şablonuyla WooCommerce için tam destek.
 • Elementor tarafından sunulan tüm özellikler için destek.

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

8. Selfer Elementor Teması

selfer elementor teması

 • Fiyat: 59 $.
 • Elementor ile uyumlu: Evet

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

Selfer, kişisel bir site oluşturmak için mükemmel bir temadır. İşiniz için kişisel bir blog veya yaratıcı bir portföy sitesi oluşturmak istiyorsanız, bu tema ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir.

Profesyonel tasarımı öne çıkmanıza yardımcı olur ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı düzen seçeneği ile birlikte gelir. Ana sayfadan seçim yapabileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz birçok farklı düzen seçeneği elde edersiniz. Bu temanın sayfalarını özelleştirmek için Elementor sayfa oluşturucuyu veya WordPress Tema Özelleştirici’yi kullanabilirsiniz..

Bu tema Elementor ile uyumludur ve Elementor için 18’in üzerinde farklı widget ile birlikte gelir. Tüm ekran boyutlarında çalışan ve harika görünen mobil ilk tasarım sunar. Bu tema hız için tasarlanmıştır ve bu nedenle tüm hız test araçlarında yüksek puanlar alır.

Yararları:

 • Yüzlerce farklı özelleştirme seçeneği sunan temiz, minimal bir portföy teması.
 • Yaratıcı çalışmalarınızı sergilemek için güzel portföy bölümü tasarımı.
 • Elementor için tam destek, istediğiniz her tür sayfayı özelleştirmenizi ve oluşturmanızı sağlar.
 • GDPR Hazır Teması.
 • Tüm cihazlarda harika görünen duyarlı, mobil ilk önce tasarım.
 • Sadece birkaç tıklamayla portföyünüze kolayca öğe ekleyin veya kaldırın.

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

9. Ashe Ücretsiz Elementor Tema

Ashe Ücretsiz Elementor Tema

 • Fiyat: Bedava.
 • Elementor ile uyumlu: Evet

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

Ashe birçok Elementor web sitesi tarafından resmi olarak önerilen temalar. Bu tema Elementor ve eklenti tarafından sunulan tüm özellikler için tam destek sunuyor. WordPress Tema Özelleştirici ile özelleştirebileceğiniz basit bir renk düzenine sahip basit bir blog tasarımı sunar.

Birkaç tıklamayla bu temanın renklerini ve tipografisini kolayca özelleştirebilirsiniz. Bu tema 800’den fazla ücretsiz Google yazı tipi arasından seçim yapmanızı sağlar. Ayrıca, hem yayınlar hem de sayfalar için gelişmiş özelleştirme seçenekleri sunar.

Birçok farklı yazı formatını destekler ve isteğe bağlı bir yapışkan gezinme çubuğu sunar. Ashe, WooCommerce için tam bir destekle birlikte gelir ve güzel bir çevrimiçi mağaza oluşturmayı süper kolaylaştırır.

Yararları:

 • Bu temanın premium sürümden daha az özellik sunan ücretsiz bir sürümü var.
 • Elementor ve eklenti tarafından sunulan birçok farklı özelleştirme özelliği için tam destek.
 • Çeviri için hazır ve RTL desteği mevcut.
 • WordPress Tema Özelleştirici ile özelleştirebileceğiniz 14 yerleşik şablon.
 • Tipografi stillerini özelleştirmenize ve 800’den fazla ücretsiz Google Yazı Tipi arasından seçim yapmanıza olanak tanır.
 • Birçok farklı düzen seçeneği.
 • WooCommerce ve seçim için şablonlar için tam destek.
 • WordPress Tema Özelleştiricisi’nden devre dışı bırakabileceğiniz kullanıcıyla kaydırılan yapışkan gezinme.
 • Elementor sayfa oluşturucu eklentisi web sitesi tarafından resmi olarak tavsiye edilir.

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

10. Zakra Ücretsiz Elementor Tema

zakra ücretsiz elementor tema

 • Fiyat: Bedava.
 • Elementor ile uyumlu: Evet

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

Zakra, ThemeGrill tarafından sunulan çok amaçlı bir temadır. Web siteniz için seçim yapabileceğiniz 10’dan fazla farklı şablonla birlikte gelir. Sunduğu hem Elementor hem de Gutenberg sayfa oluşturucuları için tam destek. Yazılarınızın ve sayfalarınızın tasarımını özelleştirmek için ikisi arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu tema herhangi bir kullanıcı verisi saklamadığından GDPR uyumludur.

Zakra, WordPress Tema Özelleştirici’yi kullanarak değiştirebileceğiniz birçok farklı özelleştirme seçeneği sunar. Renk düzeninden ve başlık stillerinden her şeyi özelleştirebilirsiniz. Yazı tipi boyutu, satır yüksekliği ve diğer seçenekler de dahil olmak üzere tipografi stillerini özelleştirebilirsiniz..

Aralarından seçim yapabileceğiniz 7’den fazla farklı widget alanı. Tam genişlik, sağ kenar çubuğu ve kenar çubuğu yok gibi birçok farklı düzen seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz.

Yararları:

 • Bu temanın tasarımının neredeyse tüm yönlerini özelleştirebilirsiniz.
 • Elementor sayfa oluşturucu için tam destek ile birlikte gelir ve eklentinin web sitesi tarafından resmi olarak önerilir.
 • Tam genişlikli ve kenar çubuğu düzenleri içermeyen birçok farklı düzen seçeneği sunar. Ayrıca, widget yerleştirebileceğiniz 7 widget alanı sunar.
 • Çeviri hazır ve RTL dilleri desteği ile geliyor.
 • WordPress Tema Özelleştirici’yi kullanarak tipografi ve renk düzenlerini kolayca özelleştirebilirsiniz.
 • Tema tek başına herhangi bir kullanıcı verisi saklamadığından, GDPR uyumlu.

Daha fazla bilgi / indir Canlı demo

Elementor nedir

Elementor, internette en çok kullanılan 10. WordPress eklentisidir. 1 milyonun altında web sitesi tarafından kullanılmaktadır; muhtemelen rakiplerinizi de içerir.

Sadece web sitenizin sayfalarını özelleştirmenize değil, aynı zamanda istediğiniz gibi tasarlamanıza yardımcı olan basit ama güçlü bir sayfa oluşturucu eklentisidir..

elementer nedir

Elementor ile istediğiniz her türlü sayfa tasarımını oluşturabilirsiniz.

En iyi kısım?

Sürükle ve bırak arabirimini kullanarak yaparsınız.

Bir sayfa tasarlamak için tek yapmanız gereken öğeleri sürükleyip sayfaya bırakmaktır.

İster daha fazla abone almak için güzel bir Hakkında sayfası ister gelişmiş bir potansiyel müşteri sayfası tasarlamak isteyin, Elementor ihtiyacınız olan tüm araçları sunar.

Elementor, piyasadaki diğer birçok sayfa üreticisinin aksine, web sitenizin sayfalarını yönetmek için hepsi bir arada platform.

Kişi sayfası veya açılış sayfası oluşturmak için ayrı bir eklentiye ihtiyacınız yoktur. Hepsini Elementor ile yapabilirsiniz.

Elementor hakkında sevdiğim en iyi şey herhangi bir programlama bilgisi gerektirmez. Tek bir kod satırı yazmadan kendi başınıza güzel sayfalar oluşturabilirsiniz.

Ve nasıl kod yazacağınızı biliyorsanız, mümkün olduğunca gelişmiş sayfalar oluşturmak için bilginizi kullanabilirsiniz.

Neden Elementor’a İhtiyacınız Var?

Yeni başlıyorsanız, bir yer kazanmak çok zordur. İnternetteki tüm pazarlar ve nişler gün geçtikçe daha doygun hale geliyor.

Herkes aynı eski ipuçlarını ve tavsiyeleri yayınlıyor. Blogunuzun öne çıkmasını istiyorsanız, nişinizdeki diğerlerinden daha iyi bir tasarıma ihtiyacınız var.

Profesyonel görünümlü bir tasarım oluşturmak için ödüllü bir tasarımcı olmanıza gerek yok. Sadece doğru araçlara ihtiyacınız var.

Elementor’a girin.

O Hayallerinizin WordPress sayfa oluşturucu eklentisi. Web sitenizdeki tüm sayfa türlerini oluşturmanıza yardımcı olur. İster sadece bir iletişim sayfası hazırlayın ister gelişmiş bir satış sayfası oluşturun, Elementor sizi ele geçirdi.

Elementor ile güzel görünen bir sayfa oluşturmak, öğeleri sürükleyip sayfaya bırakmak kadar kolaydır. En iyi yanı, tek bir kod satırı yazmadan profesyonel görünümlü sayfalar oluşturabilmenizdir.

Elementor ile Uyumlu Bir WordPress Teması Neden Seçilmeli??

Elementor tüm WordPress temalarıyla çalışır.

Fakat..

..Elementor’un sorunsuz çalışmasını istiyorsanız, Elementor ile uyumlu bir temaya ihtiyacınız var.

Sonuçta, satış sayfanızın lansman gününde çalışmayı durdurmasını istemiyorsunuz,?

Çoğu tema orada Elementor ile uyumlu olduklarını.

hangi temalar elemanla en iyi çalışırhttps://docs.elementor.com/article/78-themes

Ama gerçek şu ki, çoğu değil. Çoğu tema yazarı Elementor ile temalarını birkaç saniye test ediyor ve temalarını “Elementor Uyumlu” olarak etiketliyor

Ama bu gerçeklerden uzak olamazdı.

Çoğu tema Elementor ile kutudan çıkmıyor.

Sonuç

Bu listedeki tüm temalar, Elementor için kutudan çıkarılmış destek sunuyor.

İster yerel bir kahve dükkanı için bir web sitesi ister yaratıcı çalışmalarınız için bir portföy sitesi oluşturmak isteyin, bu sette doğru temayı bulacaksınız.

Bir portföy sitesi başlatmak için profesyonel görünümlü bir tema arıyorsanız, Selfer veya Quodos. Her ikisi de öne çıkan bir portföy oluşturmak için güzel düzenler sunar ve her ikisi de tüm cihazlarda çalışacak duyarlı bir tasarım sunar.

Çevrimiçi olarak bir ürün satmak istiyorsanız, GeneratePress veya OceanWP. Her ikisi de birçok farklı düzen seçeneği ve seçim için sayfa şablonları sunar. Ayrıca, tek bir kod satırına dokunmadan tasarımı özelleştirmek için kullanabileceğiniz yüzlerce farklı özelleştirme seçeneği de elde edersiniz.

Ne tür bir web sitesi oluşturmak istersiniz, bu Elementor WordPress temalarının tümü sizin için çalışacaktır. Hepsi ihtiyaçlarınıza göre kolayca özelleştirebileceğiniz yüzlerce şablon sunar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map