Elementor Divi

Leheehitajad neist on saanud osade põlgus ja teistele päästjad. Olenemata teie vaatepunktist on siin lehe ehitajad, et jääda. Kuid loete seda, sest olete ilmselt juba otsustanud asuda ise leheehitajate juurde. Hüppa otse


Niisiis, küsimus ei ole selles, kas leheehitaja sobib teile või mitte, vaid selles, milline valida.

TL; DR Divi vs Elementor: Elementori ja Divi vahel valides tuleb kokku kaks asja. Hind ja kasutusmugavus. Divi on odavam, kuid sellel on järsem õppimiskõver ja seda on raskem juhtida. Elementorit on seevastu palju lihtsam õppida, kasutada ja õppida, kuid see maksab rohkem. Divi kasutamine piiramatutel veebisaitidel maksab 89 dollarit aastas (ehk 249 dollarit eluaegse juurdepääsu eest). Elementori kasutamine piiramatutel veebisaitidel maksab 199 dollarit aastas (või 49 dollarit aastas ainult ühe veebisaidi korral).

Avalikustamine: mõned siin olevad lingid on sidusettevõtte lingid. See tähendab, et kui klõpsate lingil ja üksus ostate, saan sidusettevõtte vahendustasu.

Võib-olla olete absoluutne algaja, algaja või WordPressi harrastaja, kes soovib viia oma veebisaidi stiililt järgmisele tasemele. Võib-olla olete WordPressi arendaja, kes soovib oma aega tõhusamalt kasutada, säästes oma redaktorisse mitu tundi stiililiste muudatuste käsitsi kodeerimist..

Ühest küljest on leheehitajad jumalanna neile, kes ei tea, kuidas koodi kodeerida, kuid soovivad luua kauneid veebisaite.

Teisest küljest kurdavad arendajad, et leheehitajad lisavad ebavajalikku kaalu ja paisumist, aeglustavad veebisaidi kiirust, hävitavad SEO-d ja jätavad maha lühikese koodikoodide koristamise, kui otsustate muuta oma lehe ehitajat või isegi teemat ise.

Pealegi, milline tegelik arendaja võiks kaaluda isegi leheehitaja kasutamist? Leheehitajate kasutamine on palju nagu mopeedide sõitmine, mõlemad võivad olla lõbusad, kuni sõbrad näevad teid ühega.

Naljatades kõrvale, ei hakka ma selles blogipostituses laskuma argumenti, kas leheehitajad on head või halvad.

Aga ainult võrrelda kaks tänapäeval kõige populaarsemat WordPressi lehe ehitajat, Elementor ja Divi.

elementor vs divi

Erinevalt teistest arvustustest ei kuulutata võitjat. Selle võrdluse lõpuks peaksite teadma, milline WordPressi leheehitaja on teie jaoks parim.

Esipaneeli liides

Alustame esipaneeli liidestega. Mõlemad lehe ehitajad on tõmba ja lase lahti, see tähendab, et klõpsate lihtsalt soovitud elemendil, seejärel lohistage see soovitud kohta ja soovite, et see teie veebilehel ilmuks. See on sama lihtne.

Divi

Divi logo

Divi nende elemendid kuvatakse otse lehe paigutuses.

Põhimõtteliselt valite lihtsalt soovitud elemendi ja korraldate selle ümber sellises järjekorras, nagu soovite, et see lehel ilmuks.

Võite isegi lisada elemente paketiga kaasasolevatest lisamoodulitest.

Divi Frontend

Elementor

Elementori logo

Arvestades, et koos Elementor, teie elemendid on enamasti vasakpoolses veerus, andes teile seega tühja lõuendi kujunduse. Seejärel valite soovitud elemendi ja korraldate need viisil, nagu soovite, et need teie lehel ilmuksid.

Nagu ka Divi, saate oma paketis sisalduvate lisamoodulite hulgast valida ka lisaelemente – Basic või Pro (Pro versioon pakub teile palju rohkem elemente, mille vahel valida).

Elementor Frontend

Sisu moodulid

Mõlemad lehtede koostajad pakuvad teile lisatud mooduleid, mida saate kasutada oma veebilehtede ilme parandamiseks ja veebisaidile funktsioonide lisamiseks.

Divi

Divi logo

Kõik Divi moodulid sisalduvad nende paketis.

Divi moodulid

Elementor

Elementori logo

Erinevalt Divi, Elementor sisaldab mõnda nende moodulitest koos nende tasuta põhipaketiga ja pakub teile siis veel palju mooduleid nende ostmisel Elementor Pro.

Elementide moodulid(Moodulid, mille paremas ülanurgas on väikesed punased sakid, kuuluvad ainult Elementor Pro komplekti)

Kasutajate arvustused & kogemusi

Pärast seda, kui otsisin Facebookist ja Twitterist kasutajate kommentaare nende kogemuste kohta ega leidnud palju, otsustasin minna Redditi poole, kus leidsin palju rohkem kommentaare, kui vaja oleksin ega soovinud loetleda, kuid siin on mõned ideed idee saamiseks:

Divi

Divi logo

Reddit Divi kommentaar 1

Reddit Divi kommentaar 2

Reddit Divi 3. kommentaar

Reddit Divi kommentaar 4

Elementor

Elementori logo

Redditi elemendi kommentaar 1

Redditi elemendi kommentaar 2

Redditi elemendi kommentaar 3

Redditi niit: Divi või Elementor?

Siin on huvitav teema Redditi kohta, kus arutatakse seda sama teemat. Vaata järgi!

Reddit Divi vs Elementor

New to WordPress – Divi or Elementor? from WordPress

Milline WordPressi leheehitaja on teie jaoks parim?

Seal on palju ülevaateid, kus võrreldakse ja võrreldakse tänapäeval pakutavaid erinevaid leheehitajaid. Algselt olin tahtnud seda teha Divi vs. Elementor pea-pähe võistlus ja vali lõplik võitja.

Kuid leheehitajad pole nii lõigatud ja kuivad. Näib, kui üks tuleb välja värskenduse ja täiustatud funktsioonidega, siis teine ​​järgneb peagi eeskujule ja vastupidi.

Elementide mallid

Paljud neist parandustest ja uutest funktsioonidest on sarnased, kui mitte samad, mis raskendab tõelise võitja kuulutamist. Kuid mõlemad on oma tugevate ja nõrkade külgede poolest piisavalt ainulaadsed, et saaksite ise otsustada, milline neist on teie jaoks parim.

Arendajate kogukonnas on neid, kes on kindlalt lehetootjate kõigi kooskasutamise vastu, kuna peamisteks puudusteks on räpane lühinumbri tõmblused, aeglasem lehtede laadimine, samuti tarbetu kaal ja muidu puhtalt kodeeritud teemade puhitus. Vaatamata sellele, kas see meile meeldib või mitte, on leheehitajad siiski selleks, et jääda.

See, milline lehe koostaja teile kõige paremini sobib, sõltub mitte ainult teie vajadustest, vaid ka teie kogemusest ja oskuste tasemest. Lõpuks usun järgmised kaks on kõige olulisemad otsustavad tegurid nende vahel ja nad on erinevad.

Kaks tegurit on järgmised: kasutusmugavus / kasutajasõbralikkus ja hind.

Kasutusmugavus / kasutajasõbralikkus

Divi

Divi logo

Divi on üks neist teemadest / lehtede koostajatest, mida kasutajad näivad kas armastavat või vihkavat. Üks peamisi eeliseid DiviLehe koostaja seisneb selles, et kuigi see on agnostiline lehtede koostaja ja seda saab kasutada enamasti mis tahes WordPressi teemaga, loodi see algselt Divi teema ise. Nii et nii teema kui ka lehe koostaja värskendused langevad ideaalselt kokku.

Veel üks eelis Divi on see, et nad ühendavad pistikprogrammi oma teemaga, mitte eraldi. Tundub, et see ei suurenda hinda võrreldes Elementor ja ma usun, et see on nii DiviOn viis meelitada kasutajaid oma maailma.

Nüüd ma tean, et võite mõelda, mul pole seda teemat vaja, kuna töötan erinevate teemadega jne. Kuid ühe teemaga töötamise eelised, ühe spetsiaalselt selle teema jaoks loodud lehe ehitaja ja selle eksperdiks saamine on ka arvukalt siin loetleda.

Elementor

Elementori logo

Elemendi omad tõuseb WordPressi lehe ehitaja, pistikprogrammide universum pole olnud midagi meteooriat. Nüüd kasutatakse seda enam kui miljonil veebisaidil ja loendamisel. See on veidi vähem kui 2 aastat ja seda mõjuval põhjusel.

Elementor on mitte ainult lihtsustatud disainilahendusega, vaid ka väga intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav. See muudab selle ideaalseks WordPressi esmakordsetele kasutajatele.

Kogenud veebiarendajatele, kes soovivad lehtede koostajatele pilti teha, Elementor tundub, et erinevalt arvukatest aruannetest ei jäta lühinumbreid segaseks Divi kasutajad.

Elementor vs Divi hinnakujundus

Divi

Divi logo

Divi võimaldab teil lisaks piiramatule veebisaidile kasutada lisaks leheehitaja pistikprogrammile ka teemat. Ükskõik, kas lähete nende aastapaketi hinnaga 89 dollarit aastas või ühe korra eluea hinnaga 249 dollarit, on see uskumatu tehing.

divs hinnakujundus

Mitte ainult lehe koostaja enda jaoks, vaid ka teemade ja värskenduste jaoks. Kuigi, Divi ei ole tasuta versiooni, neil on 30-päevane raha tagasi garantii.

Kui soovite tegeleda lühikoodidega või soovite saada ühe teema eksperdiks ja sobivate lehtede koostajaks Divi on sinu jaoks. Seda võimsat kombinatsiooni saab kasutada mitmete veebisaitide paljundamiseks kas enda või klientide jaoks.

Elementor

Elementori logo

Isegi kui tasulise versiooni Elementor Pro on kallimad kui Divi, nad saavad uute tasuta esmaversioonide kasutajaid haarata oma tasuta põhiversiooni abil. Nagu ka Divi, see on Elemendi omad viis meelitada kasutajaid ka nende maailma.

elemendi hinnakujundus

Üks suurimaid kasutajate nõtkeid Elementor Pro on hinnakujundus. Aastas 49 USD on piiratud ühe veebisaidiga ja 99 USD aastas annab teile ainult kaks täiendavat veebisaiti.

Nende 199 dollarit piiramatute veebisaitide eest on ka ainult aastas, erinevalt 249 dollarist ühe korra elu hinnaga piiramatute veebisaitide eest, mis Divi pakkumised. Divi isegi kimbutab oma teemad paketti.

Alumine rida – Elementor on hea kogenematutele veebidisaineritele, kellel on vähe või üldse mitte kodeerimise kogemusi, kes soovivad viia oma veebiarendusoskused järgmisele tasemele.

Kogenenumate veebiarendajate jaoks, lisades Elementor võib säästa lugematuid tunde stiililisi muudatusi käsitsi kodeerimisel, ilma et peaksite hakkama jätma liiga palju räpaseid lühikoode, millega hiljem tegeleda, kui otsustate teemasid muuta, lehtede koostajaid või lihtsalt kraavida lehekülje koostajaid kõik koos.

Divi vs Elementor: kuidas nad omavahel sobivad?

Divi

Divi logo

Elementor

Elementori logo

Pistikprogramm või teema?

Divi on saadaval nii WordPressi pistikprogrammina kui ka WordPressi teemana. Tegelikult ostate ühe ostes mõlemad, kuna pistikprogrammi ei müüda eraldi.Elementor on saadaval ainult WordPressi pistikprogrammina ja töötab enamiku teemadega (loend siin), mis austavad WordPressi kodeerimisstandardeid.
Kasutajasõbralik kasutajaliidese kasutajaliides?Divi omad leheehitajal on midagi kõigile. Kui olete algaja, leiate selle lehe koostamise põhielemendid kiiresti ja hõlpsasti kasutatavaks.

Kui olete kogenud arendaja, leiate peagi kõik lisafunktsioonid, mis aitavad teil oma klientide jaoks dünaamilisi veebisaite luua ilma lugematuid tunde koodi ise kirjutamata..

Ilu Elementor lehe koostaja on oma lihtsuses. Niipea kui pistikprogramm aktiveerite, näete, et liides on väga lihtne ja iseenesest mõistetav.

Lihtsalt lohistage elemendid tühjale lõuendile ja seejärel täitke oma sisu. Saate mängida ka disaini- ja animatsioonimoodulitega, kuni saate ilme, mida soovite.

Sisu säilitamine pärast desaktiveerimist?

Jah, pärast pistikprogrammi deaktiveerimist jääb selle abil loodud sisu alles.

Ükski stiilimisest ja vormingust ei toimu, vaid ainult lühikoodid. Ja need lühikesed koodid võivad olla räpane.

Jah, saidiga loodud lehed ja sisu Elementor peaks jääma samaks ka pärast pistikprogrammi deaktiveerimist. Mõned stiilid ja vorming sõltuvad aga suuresti Elementor ja ei pruugi nii hästi töötada. Selle deaktiveerimine võib mõjutada paljusid kasutatavaid stiile ja vorminguid. Leht näeb siiski üsna loetav välja isegi mõne mahajäänud lühikoodi korral.
Kiirus ja jõudlus?

Kasutajate aruannetes ja teiste lehtede koostajatega võrreldes, Divi tundus veidi aeglane võrreldes. Põhjuseks on peamiselt kõigi selle pistikprogrammi moodulite failisuurused ja funktsioonide valikud. Nii et ohverdate paljuski kiirust valikulisuse nimel.Arvestades võimalusi, mis kasutajatel veebilehtede loomisel on, ja selle pistikprogrammi pakutavat lihtsust, on kiirus ja jõudlus just nende paremate seas. Nad saavutavad selle, tehes faili suuruse, mille kasutaja peab alla laadima, suurendades sellega faili kiirust ja jõudlust.
Lühikoodi funktsionaalsus?Kui olete kiirkorralduses, on see pistikprogramm teile. Divi näib olevat lühike kood kõige jaoks. Neil on isegi raamatukogu. Ükskõik, mida selle lehe koostaja põhifunktsioonid ei sisalda või ei saa, on selle jaoks kindlasti olemas lähiskood. Kuid see võib tekitada ka probleeme. Kui otsustate lehe ehitaja kasutamise lõpetada või mõnele teisele üle minna, võite võib-olla jätta enda arust lühikese lühinumbri mere äärde sorteerimiseks.Elementor pole lühikeste koodide kogu nagu DIvi.

Neil on küll vidin, mida saab kasutada kõigi lühikoodide jaoks, sealhulgas kolmandate osapoolte pistikprogrammide lühikoodid ja salvestatud mallide lühikoodid.

Kasutusvalmis kujundused ja paigutused?

Divi on üle 58 küljenduspaki ja nad lisavad igal nädalal 2 uut paigutust, kõik täiesti karbist välja. See on alles algus. Neist 58-st uuemast ja juba ettevalmistatud paigutustest lugedes saate teha mitmesuguseid näiliselt lõputuid paigutusi, mis on kohandatud vastavalt teie või teie kliendi veebilehe vajadustele. Kõik säästlikud, nii et saate neid kasutada oma kohandatud mallidena.Elementor on üle 100 valmis ja kasutusvalmis kujunduse.

Lisaks saate kohandada ka 100 algset eelvalmis disainilahendust lugematuteks muudeks kohandatud kujundusteks. Need kujundused on ka vabad.

Sisu moodulid

Divi kaasas 46 sisumoodulit. Lisaks paljud muud lisandmoodulid, mis on valmistatud kolmandate osapoolte arendajatelt.Elementor kaasas 29 sisumoodulit tasuta versioonis + veel 30 pro-versiooniga. See on lisaks paljudele teistele lisandmoodulitele, mille on teinud kolmandate osapoolte arendajad.
Teema ühilduvus? Divi lehe koostaja ühildub enamiku WordPressi teemadega, mis järgivad WordPressi kodeerimisstandardeid (kui soovite olla kindel, pöörduge lihtsalt nende poole ja küsige nende tuge).Elementor ühildub enamiku WordPressi teemadega, mis austavad WordPressi kodeerimisstandardeid (kui soovite kindel olla, pöörduge lihtsalt nende poole ja küsige nende tuge).
Pistikprogrammi ühilduvus?Jah. Ehkki loogiliselt võttes töötab see kõige paremini koos Divi WordPressi teema ise.Jah. Sest Elementor pistikprogramm oli mõeldud ainult leheehitajaks, nii et see on loodud kasutamiseks enamiku WordPressi teemadega.
Toetus?Divi omab nii veebivestlust kui ka e-posti tuge. Kui vestlus on hõivatud, saadavad nad teile vastuse meilisõnumiga.Elementor omab ainult e-posti tuge.
Kogukond?Kuigi, Divi nende veebisaidil pole kommuunifoorumit, neil on siin aktiivne Facebooki grupp: https://www.facebook.com/groups/DiviThemeUsers/Elementor nende veebisaidil pole kommuunifoorumit, kuid neil on siin aktiivne Facebooki grupp: https://www.facebook.com/groups/Elementors/
Tasuta prooviversioon?Divi ei paku tasuta prooviversiooni. Kuid kui te pole nende tootega rahul, pakuvad nad 30-päevast raha tagasi garantii.Elementor omab nii tasuta kui ka tasulist profiversiooni. Proversiooni jaoks pole tasuta prooviversiooni, kuid sellel on 30-päevane raha tagasi garantii.
Hind?Divi on 89 dollarit aastas piiramatu saitide jaoks. 249 dollarit on ühekordne makse eluaegse juurdepääsu ja värskenduste eest.Elementor on 49 dollarit aastas ühe saidi kohta. 99 dollarit on aastas 3 saidi kohta. 199 dollarit on aastas piiramatute saitide jaoks.

Korduma kippuvad küsimused

Mis on Divi?

Divi on nii WordPressi teema kui ka visuaalne pukseerimislehe ehitaja, mille autor on Elegant Themes. Divi-teemal on sisseehitatud Divi Builder, samal ajal kui eraldiseisev Divi-lehe ehitaja töötab praktiliselt kõigi turul pakutavate WordPressi teemadega. Lisateavet leiate minu artiklist Divi.

Mis on Elementor?

Elementor on visuaalne pukseerimislehe WordPressi pistikprogramm, mis asendab tavalise WordPressi esiredaktori täiustatud Elementori toega toimetajaga. Elementor on saadaval nii tasuta, piiratud versioonina kui ka premium-versioonina, mis sisaldab üle 50 vidina ja 300+ malli.

Kas Divi on parem kui Elementor?

See sõltub. Divi on odavam, kuid sellel on järsem õppimiskõver ja seda on raskem juhtida. Elementorit on seevastu palju lihtsam õppida, kasutada ja õppida, kuid see maksab rohkem. Divi kasutamine piiramatutel veebisaitidel maksab 89 dollarit aastas (ehk 249 dollarit eluaegse juurdepääsu eest). Elementori kasutamine piiramatutel veebisaitidel maksab 199 dollarit aastas (või 49 dollarit aastas ainult ühe veebisaidi korral).

Will Divi ja Elementor teevad koostööd Gutenbergiga?

Jah, nii Divi kui ka Elementor ühilduvad Gutenbergiga ja töötavad sujuvalt koos.

Millise WordPressi lehe ehitaja siis saate?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map