Astra WordPressi teema ülevaade

Kas vajate WordPressi teemat, mis on tõeliselt mitmeotstarbeline, laadib kiiresti lõõtsutades ja sisaldab kõiki kujunduselemente, mida võiksite vajada silmapaistva veebipoe, ajaveebi, ettevõtte või portfelli loomiseks? Siis on Astra vajalik WordPressi teema!


Astra teema ülevaate kokkuvõte (põhipunktid)

teabeikoon Umbes
Astra on tõeliselt mitmeotstarbeline, laadib kiire lõnga, SEO sõbralik ja sisaldab kõiki kujunduselemente, mida vajate veebipoe, ajaveebi, ettevõtte või portfelli loomiseks WordPressi saidil.
dollari ikoon Maksumus
Astra teema on täiesti tasuta – nüüd ja igavesti. Pro addon (lisatud funktsioonide ja käivitussaitidega) algab kell 59 dollarit aastas või 249 dollarit kogu eluks.
happyface ikoon Plussid
Alustuseks on Astra 600 000+ aktiivset installi ja peaaegu 3200+ viietärnihinnangut saidil WordPress.org. Astra on ühilduvus kõigi suuremate leheehitajatega. Astra on üks neist kiireimad teemad, pluss 100s kasutusvalmis stardisaidid ja kohandatavad valikud on uskumatud.
sadface ikoon Miinused
Astra on üsna täiuslik, kuid üks negatiivne külg on see avamiseks vajate lisandit Pro kõige hämmastavamad omadused. Astra Pro tuleb aga väga soodsa hinnaga.
kohtuotsuse ikoon Kohtuotsus
Astra on fantastiline teema, kuna see on igavesti vaba WordPressi teema, mis on keskendunud kiirusele, SEO-le ja kujundusele ning lisaks saate Pro-versiooni 59 dollari eest koos lisafunktsioonide ja rohkemate stardisaitidega.

wpastra.com
Hüppa: – – – – – WPAstra.com

Varem võis teil suurepärase teema leidmine olla keeruline. Lõppude lõpuks on täna turul hämmastavaid mitmeotstarbelisi teemasid, millel on palju funktsioone. Kuid probleem on selles, et paljud neist ohverdavad teie saidi kiirust ja jõudlust, et pakkuda teile kõike, mida vajate (pluss mõned).

Siiani on.

Astra on Brainstorm Forcei loodud mitmeotstarbeline WordPressi teema, mida kasutab 600 000 inimest ja loeb. Astra taga olev meeskond on tegutsenud kümmekond aastat ning koosneb kirglikest arendajatest, disaineritest, kirjutajatest ja turundajatest, kes teavad, mida WordPressi saidiomanike vajalike toodete jaoks on vaja, et neid armastada.

Ja tõestamaks teile, et Astra tasub teie veebisaidi jaoks kaaluda, jagame kõigepealt seda, et see on osa viiest populaarseimast teemast, mida praegu kasutatakse.

astra on populaarne teema

Kuid ärge muretsege, selles paindlikus teemas on rohkem kui lihtsalt populaarsus. Ja täna võtame vaatluse alla, miks see WordPressi teema on vaatamist väärt ja kuidas see aitab teil eesmärke täita.

Mis on Astra?

astra wordpressi teema

Astra on WordPressi teema, mis pakub igat tüüpi saidiomanikele lihtsat, taskukohast ja hõlpsat moodust igat tüüpi veebisaitide loomiseks. Olenemata sellest, kas olete professionaal, kes on puhas ja kes soovib puhast ja minimaalset stiili või on kunstnik, kes ammutab loovust ja värvi, on Astral oma eesmärkide saavutamiseks kõik, mida vajate.

Astra ületas WordPress.org-is hiljuti 600 000+ aktiivset installi, peaaegu 3200+ viietärnise hindega.

Siin on lühike ülevaade sellest, mida võite Astra kasutamisel oodata:

 • Super kiire esinemine
 • Lehtede koostaja integreerimine
 • Kasutajasõbralik liides
 • WooCommendi ühilduvus
 • Ligipääsetavus on valmis
 • SEO sõbralik märgistus
 • Tõlge ja RTL on valmis
 • 100% avatud lähtekoodiga

100% riskivaba raha tagasi garantii! Liituge enam kui 600 000 Astra-austajaga!

Nii palju WordPressi teemasid pakub Astra konkursist välja?

Kiirus – Astra on tehtud kiiruseks. See on turul saadaolev kõige kergem teema ja pakub võrratut jõudlust. WordPressi vaikeandmete korral laadib Astra vähem kui poole sekundiga isegi siis, kui kõik moodulid on lubatud. See on ehitatud kiiruse jaoks ja jõudluse jaoks täielikult optimeeritud. Suurus – See vajab vähem kui 50 kB ressursse, samas kui enamus teisi WordPressi teemasid vajab vähemalt 300 kB. Rohkem kui 200 stardisaiti – Astra teema sobib ideaalselt alustavatele inimestele. Lisaks saate WordPressi kohandaja sätete abil hõlpsalt saidi ilmet ja juhtimist juhtida; kuid võite Astra Sites-plugina abil tasuta importida ka täieliku stardisaidi. Lihtne kohandamine – Ilma kodeerimisteabeta saab igaüks WordPressi kohandaja abil kujundust väga hõlpsalt muuta. See on parim teema populaarsetele leheehitajate pistikprogrammidele, nagu Elementor, Beaver Builder, Thrive Architect, Gutenberg & teised. Astra Pro on varustatud valge sildiga valikuga. See on agentuuridele väga kasulik oma kohandatud kaubamärgi tegemiseks. See on valik, mida on teemade profiversioonis harva näha. Koodi kvaliteet – Astra on väga hästi kodeeritud ja meeskond, kes selle taga on, on väga toeks. See töötab suurepäraselt ka WordPressi uue ploki redigeerija ning Beaver Builderi ja Elementoriga, seega on see suurepärane võimalus, hoolimata sellest, kuidas oma sisu loote. Astra pakub piletimüügisüsteemi kaudu professionaalset, üks-ühele tuge meie klientidele. ”
astra teema logo
Sujay Pawar – Brainstorm Force kaasasutaja

Vaatame nüüd kõiki neid põhifunktsioone sügavamalt.

Astra parimad omadused

Üli kiire kiirus ja jõudlus

Kuna üks turu kergematest teemadest on Astra juhtpositsioonil kui üks kiiremini laadivaid mitmeotstarbelisi teemasid. Tegelikult oli Astra loodud kiirust silmas pidades.

astra jõudlus ja kiirus

See on saadaval 50KB, mis on palju vähem kui enamus WordPressi teemasid, mis hõljuvad 300KB märgi ümber ja millel pole saidi sisu. Lisaks on see hea kiiruskatsete, nagu Pingdom, Google Page Insights ja GTmetrix, testide osas.

Nagu siin näete, laadib Astra isegi mõne demosisu korral peaaegu ühe sekundiga ja teenib Pingdomil A:

pingdom kiiruskatse

Astra arendajad keelasid ka jQuery, mis võib takistada teie välise kiiruse optimeerimist. Ja kuigi Astra kasutamine ei taga teile kiireimaid laadimisaegu Internetis, kui sidute selle muude kiiruse ja jõudluse optimeerimisega, pole teil kunagi probleeme.

Leheehitaja integreerimine

Astra mitte ainult ei tööta hästi paljude WordPressi pistikprogrammidega, vaid oli mõeldud ka spetsiaalselt selleks, et töötada hästi koos selliste leheehitajate pistikprogrammidega nagu Gutenberg, Beaver Builder, Elementor, Site Origin, Visual Composer, Thrive Architect ja Divi.

lehe koostaja integratsioonid

Tegelikult integreerub Astra sujuvalt:

 • Ülim Gutenbergi plokkide raamatukogu: kasutage ära võimsa Gutenbergi blokkide kogu, et kohandada oma saiti WordPress Gutenbergi redigeerija abil. Lisage selliseid asju nagu infokast, nupud, meeskonna sektsioon, hinnakiri, suhtlusjaotusnupud ja isegi iseloomustused, kõik ilma koodita.
 • Ultimate lisad Beaver Builder: nautige oma saidi kohandamiseks mallide pilves (mis on Astra lipulaevafunktsioon) 60+ moodulit, 200+ reaosa ja 100+ lehemalli. Rääkimata võite kasutada valge sildi funktsiooni, mis sobib suurepäraselt usaldusväärse agentuuri loomiseks.
 • Ultimate lisad Elementorile: see pistikprogramm sisaldab ainulaadseid Elementori teemasid ja vidinaid, mis lisavad teie saidile funktsioone, et parandada kasutajakogemust ja suurendada konversioone. Sellel on lõputud kujundusvalikud, see aitab teil oma saidi kiiremini üles ehitada, ühildub WooCommerceiga ja on tõlkevalmis.

Astra teema kasutamisel saate soovi korral asju kohandada isegi lehekülgede kaupa. Selle põhjuseks on asjaolu, et kui Astra on aktiveeritud, ilmub redaktorisse uus säteteboks (sõltumata kasutatavast lehe koostajast), andes teile kontrolli, mida peate oma kaubamärki esindava saidi loomiseks.

astra teema seaded

WordPressi kohandaja ja reaalajas tehtavad muudatused

Astra teema enda kohandamiseks kasutab see reaalajas WordPress Customizerit. Oma veebisaidil tehtud muudatusi nähakse eelvaate paneelil reaalajas, nii et enne kui klõpsate valikul Avalda, teate alati, kuidas teie sait renderdatakse..

Ja kuigi see võib tunduda üldise funktsioonina, kuna enamik WordPressi teemasid pakub seda tüüpi juurdepääsu, eristab Astra muust seda, et saadaval on nii palju dang-kohandamise võimalusi.

astra live kohandaja

Näiteks saate globaalselt kohandada selliseid asju nagu tüpograafia, nii et teie veebisaidil oleks ühtlane välimus ja tunne.

astra globaalsed seaded

Võite ka muuta külgribade kuvamisviisi, lubada riivsaia või isegi muuta üksikute postituste funktsioone esiletoodud pildi, pealkirja ja ajaveebi metaandmete, kommentaaride, kategooria ja isegi autori osas.

astra postituse kohandamine

Lõpuks on Astra kohandatav WordPressi teema, mis annab saidiomanikele lihtsaid võimalusi täiusliku veebisaidi loomiseks vajalike muudatuste tegemiseks.

Stardisaidide importimiseks valmis

Astraga on kaasas 100+ eelnevalt kavandatud veebisaiti, mis aitavad teil oma saiti üles ehitada. Neile pääsemiseks peate installima tasuta pistikprogrammi Astra Starter Sites.

Kuid enne, kui seda teete, annab Astra teile võimaluse valida, millist lehtede koostajat soovite oma saidi loomiseks kasutada. Seda funktsiooni pole paljudes teistes turul pakutavates teemades nähtud.

astra lehe ehitajad

Kui olete lehe koostaja valinud, saate juurdepääsu Astra alustavatele saitidele, mis kõik on jaotatud kategooriatesse nagu ajaveeb, ettevõte ja e-kaubandus, et teie otsingut lihtsamaks muuta.

astra stardisaidid

Ja kui leiate malli, mis teile meeldib, on selle importimine sama lihtne kui klõpsates nuppu „Impordi sait”..

Kuigi Astra on loodud algajatele (see tähendab, et te ei pea kunagi ühtegi koodi puudutama), on hea teada, et Astra sobib ka kogenud arendajatele. Saidi sisu hõlpsaks lisamiseks on palju konkse ja filtreid. Astra on ka 100% avatud lähtekoodiga, nii et kui soovite teemakoodi vaadata, saate seda teha Githubis.

Ja igaks juhuks, kui arendaja ei soovi samu funktsioone, on alati olemas Astra Hooki pistikprogramm ainulaadse sisu ja koodi loomiseks ilma muude tehniliste teadmisteta.

Samuti saate Astra laiendada pistikprogrammidega. WordPress.org-is on palju Astra jaoks loodud tasuta pluginaid, mida saate kasutada.

astra WordPressi pluginad

Astra: tasuta vs Pro

Astra on täiesti tasuta – nüüd ja igavesti. Kui soovite kasutada eksklusiivseid lisafunktsioone, on selle teema jaoks taskukohane esmaklassiline versioon, mis sisaldab järgmisi asju:

 • Täiendavad impordivalmis demosaidid
 • Juurdepääs kõigile arendaja pistikprogrammidele – Schema Pro, Convert Pro ja WP Portfolio
 • Täiendav päise kohandamine, näiteks mobiil-, kleep- ja megamenüü päised
 • Jala-, külgriba-, ajaveebi- ja sisutükkide tüpograafia ja värvihaldus on täiustatud
 • Veel paigutusvalikuid, nagu müüritis, katkendlik sisu, leheküljelehekülg ja lõpmatu laadimine
 • WooCommendi spetsiifilised funktsioonid, näiteks kaheastmelised kassad, Ajaxi kärud, kiirvaade, lõpmatu kerimine ja palju muud
 • Integreerimine selliste võimsate pistikprogrammidega nagu LearnDash, LifterLMS ja hõlpsalt digitaalsed allalaadimised
 • Üks ühele e-posti tugi

Seega, kui vajate pisut lisa, võib Astra Pro-sse investeerimine olla teie jaoks õige valik.

Astra tasuta teema on – tasuta, kuid millised on Astra Pro versiooni saamise peamised eelised?

“Astra teema on tasuta WordPressi teema koos kõigi vajalike funktsioonidega, mida veebisaidi loomiseks vaja on. Arvestades, et Astra Pro lisandmoodul sisaldab aja säästmiseks veelgi täiustatud funktsioone ja funktsioone. Astra Pro abil saate valida mitmesuguseid saidipaigutusi. Samuti saate parema tüpograafia, mitu värvi & taustvalikud, kleepuv päis, mitmed ajaveebipaigutused, WooCommerce’i integreerimise unikaalsed funktsioonid, kohandatud paigutused ja palju muud. ”
astra teema logo
Sujay Pawar – Brainstorm Force kaasasutaja

100% riskivaba raha tagasi garantii! Liituge enam kui 600 000 Astra-austajaga!

Plaanid ja hinnakujundus

Astra on WordPressi hoidlast tasuta allalaaditav. See on alati olnud ja jääb alati olema – nüüd ja igavesti.

Neile, kes soovivad Astra Pro-d, on saadaval mõned lisatasu plaanid:

 • Astra Pro (59 dollarit): kõik profifunktsioonid, 20+ tasuta stardisaidid, üks ühele e-posti tugi, ulatuslik koolitus, saidi piiramatu kasutamine
 • Mini Agentuuri kimp (169 dollarit): kõik Astra Pro funktsioonid pluss 60+ tasuta stardisaidid, WP Portfolio pistikprogramm ja valik Ultimate Addons for Elementor või Ultimate Addons for Beaver Builder.
 • Agentuuri kimp (249 dollarit): kõik Mini Agency Bundle funktsioonid ja 60+ agentuuri stardisaidid, kõik arendaja pluginad, SkillJet Academy ja kõik tulevased pluginad

Teid kaitseb 14-päevane 100% raha tagasi garantii, igaks juhuks kui otsustate, et Astra (ja kõik, mis te sellega saate) pole just see, mida vajate.

KKK

Siin on mõned Astra kohta kõige sagedamini esitatavad küsimused:

 1. Kas Astra teema on tasuta? Jah, Astra teema on igavesti vaba. Samuti on Astra Pro lisandmoodul, mis lisab rohkem funktsioone, mis algavad 59 dollarist aastas (ehk 249 dollarist kogu elu eest).
 2. Milliseid leheehitajaid saan Astraga kasutada? Astra integreerub kõigi peamiste leheehitajate pistikprogrammidega nagu Gutenberg, Beaver Builder, Elementor, Site Origin, Visual Composer, Thrive Architect ja Divi.
 3. Mis on Astra Pro lisand? Astra Pro (59 dollarit aastas või 249 dollarit eluea eest) on lisandmoodul, mis pakub rohkem funktsioone, nagu kleepuvad päiste päisekujundused, mitmed veebisaidi paigutused, esmaklassilised alustamissaidid, kohandatud paigutused, tüpograafia ja värvid, valgete siltidega ja palju muud.
 4. Mitu saiti saan Astra kasutada? Astra ja pistikprogramme saate kasutada piiramatul arvul saitidel.
 5. Millist tuge võib oodata? Astra tasuta versiooni kasutamisel võite saada kasulikku tuge WordPress.org foorumi kaudu või saada suvalise Astra teemaostu korral üks-ühele e-posti tuge..
 6. Kas ma pean igal aastal oma teema litsentsi uuendama? Ei, Astra jätkab tööd pärast teie esialgset üheaastast ostu. Litsentsi peate igal aastal uuendama ainult siis, kui soovite värskenduste ja tugiteenuste saamist jätkata.
 7. Kas on olemas raha tagasi garantii?? Kui olete oma ostuga üldse rahul, kehtib 14-päevane raha tagasi garantii.
 8. Kas ma saan oma komplekteeritud pistikprogramme kasutada saitidel, mis ei kasuta Astra-d? Jah, saate meie pistikprogramme kasutada igal saidil, ilma Astra teemaga või ilma.
 9. Milliseid lehe koostaja pistikprogramme veebisaidi demosid kasutatakse? Demograafilise saidi abil luuakse saidi Elementor, Beaver Builder või Gutenberg.

Kokkuvõte

astra teema ülevaade

Lõpuks on Astra üks parimatest mitmeotstarbelistest WordPressi teemadest turul. Lisaks on see loodud SEO ja kiiruse jaoks. Ja pealegi on see üks taskukohasemaid sest see on tasuta.

Astraga on kaasas kõik WordPressi teemade kasutusmugavus, nii et algajate saidiomanikud saavad luua ainulaadseid veebisaite ilma kodeerimise teadmiste või tehniliste oskusteta.

Ja tänu eelnevalt sisseehitatud demo-stardisaitidele saab igaüks omada täielikult töötavat veebisaiti, mis töötaks kiiresti. Mitmekülgsemaks teemaks muutmiseks pakub Astra ka rohkesti sisseehitatud arendajafunktsioone, mis teeb sellest suurepärase valiku neile, kellele meeldib klientidele kodeerida või luua keerukaid saite.

Niisiis, kas kasutate Astra või Astra Pro tasuta versiooni, tasub kaaluda järgmise WordPressi saidi loomist, mille plaanite üles ehitada.

100% riskivaba raha tagasi garantii! Liituge enam kui 600 000+ Astra väljavalituga!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map