Astra WordPress tēmas apskats

Vai jums ir nepieciešama WordPress tēma, kas ir patiesi universāla, ātri ielādē un kurai ir visi dizaina elementi, kas jums varētu būt nepieciešami, lai izveidotu standout tiešsaistes veikalu, emuāru, uzņēmumu vai portfeli? Tad Astra ir jums nepieciešamā WordPress tēma!


Astra tēmas apskata kopsavilkums (galvenie punkti)

informācijas ikona Par
Astra ir patiesi daudzfunkcionāls, ielādē ātri, ir SEO draudzīgs un nāk ar visiem dizaina elementiem, kas nepieciešami, lai izveidotu standout tiešsaistes veikalu, emuāru, biznesu vai WordPress vietni.
dolāra ikona Izmaksas
Astra tēma ir pilnībā bez maksas – tagad un vienmēr. Pro papildinājums (ar pievienotajām funkcijām un sākuma vietām) sākas plkst 59 USD gadā vai 249 USD par mūžu.
happyface ikona Plusi
Iesācējiem Astra ir Vairāk nekā 600 000 aktīvu instalāciju un gandrīz 3 200+ piecu zvaigžņu vērtējums vietnē WordPress.org. Astra ir saderība ar visiem galvenajiem lapu veidotājiem. Astra ir viena no ātrākās tēmas, plus 100s lietošanai gatavu sākuma vietņu, un pielāgojamās iespējas ir neticami.
sadface ikona Mīnusi
Astra ir diezgan ideāla, taču negatīvie ir tas Lai atbloķētu, jums būs nepieciešams Pro papildinājums pārsteidzošākās funkcijas. Tomēr Astra Pro ir par ļoti pieņemamu cenu.
sprieduma ikona Spriedums
Astra ir fantastiska tēma, jo šī ir uz visiem laikiem brīva WordPress tēma, kas koncentrējas uz ātrumu, SEO un dizainu, un jūs varat iegūt Pro versiju par 59 ASV dolāriem ar papildu funkcijām un vairākām sākuma vietnēm..

wpastra.com
Pārlēkt uz: – – – – – WPAstra.com

Agrāk, iespējams, jums bija grūti atrast lielisku tēmu. Galu galā šodien tirgū ir dažas pārsteidzošas daudzfunkcionālas tēmas, kuras lepojas ar kaudzi funkciju. Bet problēma ir tā, ka daudzi no šiem gadījumiem upurē jūsu vietnes ātrumu un veiktspēju, lai sniegtu visu nepieciešamo (plus dažus).

Līdz šim brīdim tas ir.

Astra ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, ko izveidojis Prāta Vētras Spēks, un to izmanto 600 000 cilvēku, un to skaita. Komanda, kas atrodas aiz Astra, darbojas desmit gadu laikā, un to veido aizrautīgi izstrādātāji, dizaineri, rakstnieki un tirgotāji, kas zina, kas nepieciešams, lai izveidotu produktus, kas WordPress vietņu īpašniekiem nepieciešami un patīk.

Un, lai pierādītu jums, ka Astra ir vērts padomāt par jūsu vietni, mēs vispirms sāksim dalīties ar to, ka tā ir daļa no piecām populārākajām tēmām, kuras šobrīd tiek izmantotas..

astra ir populāra tēma

Neuztraucieties, šai elastīgajai tēmai ir vairāk nekā tikai popularitāte. Un šodien mēs apskatīsim, kāpēc šī WordPress tēma ir apskates vērta un kā tā var palīdzēt sasniegt jūsu mērķus.

Kas ir Astra?

astra wordpress tēma

Astra ir WordPress tēma, kas visu veidu vietņu īpašniekiem piedāvā vienkāršu, pieejamu un ērtu veidu, kā izveidot jebkura veida vietnes. Neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls profesors un vēlaties tīru un minimālu stilu, vai arī mākslinieks, kurš iznieko radošumu un krāsas, Astra ir tas, kas jums nepieciešams jūsu mērķu sasniegšanai.

Astra nesen WordPress.org ir šķērsojusi 600 000+ aktīvu instalāciju ar gandrīz 3 200+ piecu zvaigžņu vērtējumu.

Īss pārskats par to, ko jūs varat iegūt, lietojot Astra:

 • Ļoti ātrs sniegums
 • Lapu veidotāju integrācija
 • Lietotājam draudzīgs interfeiss
 • WooCommerce saderība
 • Pieejamība gatava
 • SEO draudzīgs marķējums
 • Tulkošana un RTL gatava
 • 100% atvērts avots

100% bezriska naudas atdošanas garantija! Pievienojieties vairāk nekā 600 000 vairāk Astra mīļotāju!

Tā kā tur ir tik daudz WordPress tēmu, kas Astra izceļas no konkursa?

Ātrums – Astra ir radīta ātrumam. Tā ir visvieglākā tēma, kas pieejama tirgū, un piedāvā nepārspējamu sniegumu. Ar noklusējuma WordPress datiem Astra ielādē mazāk nekā pussekundē pat ar visiem iespējotiem moduļiem. Tas ir veidots ātrumam un ir pilnībā optimizēts veiktspējai. Izmērs – Tam nepieciešami mazāk nekā 50 KB resursu, turpretim lielākajai daļai citu WordPress motīvu ir nepieciešami vismaz 300 KB. Vairāk nekā 200 vietņu – Astra tēma ir lieliski piemērota kādam, kurš sāk darbu. Izmantojot WordPress pielāgošanas rīka iestatījumus, jūs varat ne tikai kontrolēt vietnes izskatu un izskatu; taču jūs varat arī bez maksas importēt pilnu sākuma vietni, izmantojot spraudni Astra Sites. Viegla pielāgošana – Bez zināšanām par kodēšanu ikviens var ļoti viegli mainīt dizainu, izmantojot WordPress pielāgošanas rīku. Tā ir labākā tēma tādiem populāriem lapu veidotāju spraudņiem kā Elementor, Beaver Builder, Thrive Architect, Gutenberg & citi. Astra Pro nāk ar baltas etiķetes opciju. Tas ir ļoti noderīgi aģentūrām, lai viņi paši izveidotu pielāgotu zīmolu. Šī ir opcija, kas reti sastopama motīvu pro versijā. Koda kvalitāte – Astra ir ļoti labi kodēta, un komanda, kas to aizrauj, lieliski atbalsta. Tas lieliski darbojas arī ar WordPress jauno bloku redaktoru, kā arī Beaver Builder un Elementor, tāpēc tā ir lieliska iespēja neatkarīgi no tā, kā veidojat savu saturu. Astra piedāvā profesionālu, individuālu atbalstu mūsu klientiem, izmantojot biļešu pārdošanas sistēmu. ”
astra tēmas logotips
Sujay Pawar – Prāta Vētras Spēku līdzdibinātājs

Tagad padziļināti apskatīsim visas šīs galvenās iezīmes.

Astra labākās īpašības

Īpaši ātrs ātrums un veiktspēja

Kā viena no visvieglākajām tēmām tirgū, Astra uzņemas vadību kā viena no visātrāk ielādētajām daudzfunkcionālajām tēmām. Patiesībā Astra tika izstrādāta, ņemot vērā ātrumu.

astra sniegums un ātrums

Tas nāk ar 50 KB, kas ir daudz mazāk nekā lielākajai daļai WordPress motīvu, kas virzās ap 300 KB atzīmi bez vietnes satura. Turklāt tas ir labs rādītājs tādos ātruma testos kā Pingdom, Google Page Insights un GTmetrix.

Kā jūs varat redzēt šeit, pat ar nelielu demonstrācijas saturu Astra ielādējas gandrīz vienā sekundē un nopelna A uz Pingdom:

pingdom ātruma pārbaude

Astra izstrādātāji arī atspējoja jQuery, kas var traucēt jūsu ārējā ātruma optimizēšanai. Un, lai gan Astra izmantošana negarantēs jums ātrāko ielādes laiku internetā, ja to savienosit pārī ar citiem ātruma un veiktspējas optimizācijām, jums nekad nebūs problēmu.

Lapu veidotāju integrācija

Astra ne tikai labi darbojas ar daudziem WordPress spraudņiem, bet arī tika īpaši izstrādāta, lai labi darbotos ar tādiem lapu veidotāju spraudņiem kā Gūtenbergs, Beaver Builder, Elementor, Vietnes izcelsme, Vizuālais komponists, Thrive Architect un Divi.

lapu veidotāju integrācija

Faktiski Astra nemanāmi integrējas ar:

 • Galīgā Gūtenberga bloku bibliotēka: izmantojiet jaudīgās Gūtenberga bloku bibliotēkas priekšrocības, lai pielāgotu savu vietni, izmantojot WordPress Gūtenberga redaktoru. Pievienojiet tādas lietas kā informācijas lodziņš, pogas, komandas sadaļa, cenrādis, sociālo akciju pogas un pat atsauksmes – tas viss bez koda.
 • Jaunākie papildinājumi Beaver Builder: baudiet 60+ moduļus, 200+ rindu sadaļas un 100+ lapu veidnes veidņu mākonī (kas ir Astra pamatelements), lai pielāgotu savu vietni. Nemaz nerunājot, jūs varat izmantot baltas etiķetes funkciju, kas ir lieliski piemērota, lai izveidotu cienījamu aģentūru.
 • Jaunākie papildinājumi Elementor: Šis spraudnis ir komplektā ar unikālām Elementor tēmām un logrīkiem, kas jūsu vietnei papildina funkcionalitāti, lai uzlabotu lietotāju pieredzi un palielinātu reklāmguvumus. Tam ir bezgalīgas dizaina iespējas, tas palīdz ātrāk izveidot jūsu vietni, ir saderīgs ar WooCommerce un ir gatavs tulkošanai.

Izmantojot Astra motīvu, varat pat pielāgot lietas katrā lappusē, ja vēlaties. Tas notiek tāpēc, ka, aktivizējot Astra, redaktorā parādās jauns iestatījumu lodziņš (neatkarīgi no jūsu izmantotās lapas veidotāja), dodot jums nepieciešamo kontroli, lai izveidotu vietni, kas pārstāv jūsu zīmolu.

astra motīvu iestatījumi

WordPress pielāgošanas rīks un izmaiņas reāllaikā

Lai pielāgotu pašu Astra motīvu, tas izmanto reāllaika vietējo WordPress pielāgošanas rīku. Jūsu veiktās izmaiņas vietnē tiek parādītas priekšskatījuma panelī reāllaikā, tāpēc pirms noklikšķināšanas uz “Publicēt” jūs vienmēr zināt, kā jūsu vietne tiks parādīta..

Un, lai gan tas var šķist vispārējs elements, jo vairums WordPress motīvu nodrošina šāda veida piekļuvi, un tas, kas Astra atšķir no pārējiem, ir tāds, ka ir pieejams tik daudz dang pielāgošanas iespēju.

astra live customizer

Piemēram, jūs varat globāli pielāgot tādas lietas kā tipogrāfija, lai jūsu vietnei būtu nemainīgs izskats.

astra globālie iestatījumi

Varat arī mainīt sānjoslu parādīšanas veidu, iespējot rīvmaizi vai pat veikt izmaiņas atsevišķās ziņās attiecībā uz attēlotā attēla, nosaukuma un emuāra metadatiem, komentāriem, kategoriju un pat autoru.

astra post pielāgošana

Rezultātā Astra ir pielāgojama WordPress tēma, kas vietņu īpašniekiem sniedz vienkāršus veidus, kā veikt nepieciešamās izmaiņas, lai izveidotu perfektu vietni..

Gatavs vietņu importēšanai

Astra nāk ar vairāk nekā 100 iepriekš izstrādātām vietnēm, lai palīdzētu jums izveidot savu vietni. Un, lai piekļūtu viņiem viss, kas jums jādara, ir jāinstalē bezmaksas spraudnis Astra Starter Sites.

Bet pirms jūs to darāt, Astra dod jums iespēju izvēlēties, kuru lapu veidotāju vēlaties izmantot savas vietnes izveidošanai. Šī ir funkcija, kas nav redzama daudzās citās tirgus tēmās.

astra lapu celtnieki

Kad esat izvēlējies lapu veidotāju, jūs varēsit piekļūt Astra sākuma vietnēm, kuras visas ir sadalītas kategorijās, piemēram, emuāri, bizness un e-komercija, lai atvieglotu meklēšanu..

astra starta vietas

Un, ja atrodat sev tīkamu veidni, importēt to ir tikpat vienkārši kā noklikšķināt uz “Importēt vietni”..

Lai gan Astra ir paredzēta iesācējiem (tas nozīmē, jums nekad nav jāpieskaras nevienam kodam), ir labi zināt, ka Astra ir piemērota arī pieredzējušiem izstrādātājiem. Vietnes satura ērtai pievienošanai ir daudz āķu un filtru. Astra ir arī 100% atvērts avots, tāpēc, ja vēlaties apskatīt motīva kodu, varat to atrast vietnē Github.

Un tikai gadījumā, ja kāds no izstrādātājiem nevēlas tāda paša veida funkcijas, vienmēr ir spraudnis Astra Hooks, lai izveidotu unikālu saturu un kodu bez citām tehniskām zināšanām.

Jūs varat arī paplašināt Astra ar spraudņiem. WordPress.org vietnē ir ļoti daudz bezmaksas spraudņu, kas īpaši izstrādāti Astra un kurus varat izmantot.

astra WordPress spraudņi

Astra: Bezmaksas vs Pro

Astra ir pilnīgi bez maksas – tagad un mūžīgi. Tomēr, ja vēlaties izmantot ekskluzīvas papildu funkcijas, ir pieejama pieņemama tēmas versija par pieņemamu cenu, kurai ir šādas lietas:

 • Papildu importēšanai gatavas demonstrācijas vietnes
 • Piekļuve visiem izstrādātāju spraudņiem – Schema Pro, Convert Pro un WP Portfolio
 • Papildu galvenes pielāgošana, piemēram, mobilo, lipīgo un mega izvēlņu galvenes
 • Paaugstināta kājenes, sānjoslas pogas, emuāra un satura sadaļu tipogrāfija un krāsu kontrole
 • Citas izkārtojuma iespējas, piemēram, mūra, fragmenta saturs, pēcapstrāde un bezgalīga ielāde
 • Īpaša WooCommerce funkcionalitāte, piemēram, divpakāpju izrakstīšanās, Ajax ratiņi, ātrais skats, bezgalīgs ritinājums un daudz kas cits
 • Integrācija ar jaudīgiem spraudņiem, piemēram, LearnDash, LifterLMS un vienkāršām digitālajām lejupielādēm
 • Viens pret vienu e-pasta atbalsts

Tātad, ja jums ir nepieciešams nedaudz papildu, ieguldījumi Astra Pro varētu būt jums pareizā izvēle.

Astra bezmaksas tēma ir bezmaksas, taču kādi ir galvenie ieguvumi, iegūstot Astra Pro versiju?

“Astra tēma ir bezmaksas WordPress tēma ar visām nepieciešamajām funkcijām, kas nepieciešamas vietnes izveidošanai. Tā kā Astra Pro papildinājums pievieno uzlabotas funkcijas un funkcijas, lai ietaupītu jūsu laiku. Izmantojot Astra Pro, jūs iegūsit dažādus vietnes izkārtojumus, no kuriem izvēlēties. Jūs iegūstat arī labāku tipogrāfiju, vairākas krāsas & fona opcijas, lipīga galvene, vairāki emuāru izkārtojumi, unikālas funkcijas WooCommerce integrācijās, pielāgoti izkārtojumi un vēl daudz vairāk. ”
astra tēmas logotips
Sujay Pawar – Prāta Vētras Spēku līdzdibinātājs

100% bezriska naudas atdošanas garantija! Pievienojieties vairāk nekā 600 000 vairāk Astra mīļotāju!

Plāni un cenas

Astra var bez maksas lejupielādēt no WordPress krātuves. Tā vienmēr ir bijis un vienmēr būs – tagad un mūžīgi.

Tiem, kas vēlas Astra Pro, ir pieejami daži premium plāni:

 • Astra Pro (59 ASV dolāri): visas pro funkcijas, vairāk nekā 20 bezmaksas sākuma vietnes, viens pret vienu e-pasta atbalsts, plašas apmācības, neierobežota vietnes izmantošana
 • Mini aģentūras komplekts (169 USD): visas Astra Pro funkcijas, kā arī 60+ bezmaksas sākuma vietnes, WP portfeļa spraudnis un izvēle starp Ultimate Addons for Elementor vai Ultimate Addons for Beaver Builder.
 • Aģentūras pakete (249 ASV dolāri): visas Mini Agency paketes funkcijas, kā arī vairāk nekā 60 aģentūru sākuma vietnes, visi izstrādātāju spraudņi, SkillJet Academy un visi turpmākie spraudņi

Jūs esat aizsargāts ar 14 dienu 100% naudas atdošanas garantiju, tikai gadījumā, ja nolemjat, ka Astra (un viss, kas jums ar to paredzēts) nav tikai tas, kas jums nepieciešams.

BUJ

Šeit ir aprakstīti daži no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par Astra:

 1. Vai Astra tēma ir bezmaksas? Jā, Astra tēma ir mūžīgi brīva. Ir arī Astra Pro papildinājums, kas papildina citas funkcijas, kuru cena sākas ar 59 USD gadā (vai 249 USD uz mūžu)..
 2. Kādus lapu veidotājus es varu izmantot kopā ar Astra? Astra ir integrēta ar visiem galvenajiem lapu veidotāju spraudņiem, piemēram, Gūtenbergu, Bebru veidotāju, Elementoru, Vietnes izcelsmi, Vizuālo komponistu, Zelt arhitektu un Divi..
 3. Kas ir Astra Pro papildinājums?? Astra Pro (59 ASV dolāri gadā vai 249 ASV dolāri par mūžu) ir papildinājums, kas nodrošina citas funkcijas, piemēram, lipīgu galvenes galveneņu dizainu, vairākus tīmekļa vietņu izkārtojumus, labākās sākuma vietnes, pielāgotos izkārtojumus, tipogrāfiju un krāsas, balto etiķeti un daudz ko citu..
 4. Cik vietnēs es varu izmantot Astra? Astra un spraudņus varat izmantot neierobežotā skaitā vietņu.
 5. Kādu atbalstu es varu gaidīt? Izmantojot Astra bezmaksas versiju, varat saņemt noderīgu atbalstu, izmantojot WordPress.org forumu, vai arī saņemt individuālu e-pasta atbalstu ar jebkuru Astra tēmas iegādi..
 6. Vai man katru gadu ir jāatjauno tēmas licence?? Nē, Astra turpinās strādāt pēc jūsu sākotnējā pirkuma viena gada laikā. Katru gadu jums ir jāatjauno licence tikai tad, ja vēlaties turpināt saņemt atjauninājumus un atbalstu.
 7. Vai pastāv naudas atdošanas garantija?? Ir 14 dienu naudas atdošanas garantija, ja jūs vispār neapmierina pirkums.
 8. Vai es varu izmantot savus komplektētos spraudņus vietnēs, kurās netiek izmantota Astra? Jā, jūs varat izmantot mūsu spraudņus jebkurā vietnē, bez Astra tēmas vai bez tās.
 9. Kurus lapu veidotāju spraudņus izmanto vietņu demonstrācijās? Elementor, Beaver Builder vai Gutenberg tiek izmantoti vietnes izveidošanai, izmantojot demonstrācijas vietni.

Kopsavilkums

astra tēmas apskats

Noslēgumā Astra ir viena no labākajām daudzfunkcionālajām WordPress tēmām tirgū. Turklāt tas ir veidots SEO un ātrumam. Un, visbeidzot, tas ir arī viens no pieejamākajiem jo tas ir bez maksas.

Astra ir ērta visu WordPress motīvu lietošanas ērtībai, tāpēc iesācēju vietņu īpašnieki var izveidot vienreizējas vietnes, bez kodēšanas zināšanām vai tehniskām prasmēm.

Pateicoties jau iepriekš izveidotajām demonstrācijas sākuma vietnēm, ikvienam var būt pilnībā funkcionējoša vietne, kas darbojas un darbojas bez laika. Lai to padarītu daudzpusīgāku, Astra komplektācijā ir arī daudz iebūvētu izstrādātāju funkcionalitāšu, kas padara to par lielisku iespēju tiem, kam patīk kodēt vai veidot sarežģītas vietnes klientiem.

Tātad, neatkarīgi no tā, vai izmantojat bezmaksas Astra vai Astra Pro versiju, ir vērts padomāt par nākamo WordPress vietni, kuru plānojat izveidot.

100% bezriska naudas atdošanas garantija! Pievienojieties vairāk nekā 600 000+ Astra mīļotājiem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map