Ako nainštalovať a nakonfigurovať raketu WP (s odporúčanými nastaveniami)

Nie je to frustrujúce, keď kliknete na webovú stránku, čakáte a čakáte na to, čo vyzerá ako veky, a kliknete na tlačidlo Späť z frustrácie. Pravda je, že je veľmi málo, čo obťažuje návštevníkov stránok viac ako pomalé načítanie webovej stránky a to je to, kde WP Rocket prichádza


Štúdia spoločnosti Forrester Consulting uvádza, že „47% spotrebiteľov očakáva, že sa webová stránka načíta za dve alebo menej sekúnd“.

Je smutné, že veľa majiteľov webových stránok si neuvedomuje, že pomalé načítavanie webovej stránky nielenže frustruje peklo ľudí, ale môže mať negatívny vplyv aj na vaše hodnotenie Google a môže mať vplyv na príjmy z dolného riadku.!

Dobrá vec je, že existujú spôsoby, ako urýchliť načítanie webovej stránky, najmä ak je táto stránka poháňaná programom WordPress. Pretože tu vás prevediem, ako začať WP Rocket (a áno, je to doplnok, ktorý používam na zrýchlenie svojej webovej stránky).

ako nainštalovať a nakonfigurovať raketu wp s odporúčanými nastaveniami

Toto sa dozviete v tomto príspevku:

Čo je to raketa WP?

WP Rocket je prémiový doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress, ktorý je mimoriadne efektívny pri zrýchľovaní času načítania vašich webových stránok.

Doplnok vyrovnávacej pamäte rakety WP

Plány a ceny WP Rocket:

 • 49 dolárov ročne – 1 rok podpory a aktualizácií pre 1 webová stránka.
 • 99 dolárov ročne – 1 rok podpory a aktualizácií pre 3 webové stránky.
 • 249 dolárov ročne – 1 rok podpory a aktualizácií pre neobmedzené webové stránky.

Na rozdiel od väčšiny ostatných doplnkov pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress, ktoré sú známe tým, že sú plné mätúcich možností a nastavení. Prečítajte si viac informácií o rakete WP a zistite, aké sú najlepšie alternatívy k rakete WP Rocket.

1. Stiahnite si & Nainštalujte WP Rocket

Najprv zamierte do Webová stránka WP Rocket a zakúpte si doplnok WordPress.

Vyberte si plán, ktorý vám najlepšie vyhovuje, a vykonajte potrebné kroky na zadanie objednávky.

Ďalej vám bude zaslaný e-mail s prihlasovacími údajmi do vášho účtu na adrese wp-rocket.me. Choďte a prihláste sa a v časti „Môj účet“ nájdete odkaz na stiahnutie. Stiahnite a uložte súbor zip do počítača.

stiahnuť raketu wp

Ďalej sa prihláste na svoj web WordPress a prejdite na stránku Doplnky -> Pridať nové -> Odovzdať doplnok.

Jednoducho nahrajte a nainštalujte verziu súboru WP Rocket vo formáte zip.

nainštalujte raketu wp

Nakoniec choďte a aktivujte WP Rocket a doplnok je teraz nainštalovaný. Jéj!

2. Najlepšie raketa WP & Odporúčané nastavenia

Teraz je čas nakonfigurovať WP Rocket podľa odporúčaných nastavení.

Najprv prejdite do časti Nastavenia -> WP Rocket a dostanete sa na stránku s nastaveniami doplnku. K dispozícii je 10 kariet alebo oddielov, ktoré budete musieť nakonfigurovať a vylepšiť:

 1. (predvolená karta)
 • bonus:
 • bonus:
 • bonus:
 • bonus:

Teraz prejdeme na konfiguráciu odporúčaných nastavení pre WP Rocket pre každú z 10 sekcií.

Palubná doska rakety WP

palubná doska rakety wp

Informačný panel poskytuje informácie o vašej licencii a po uplynutí jej platnosti. Môžete sa tiež rozhodnúť byť Raketový tester (program na testovanie verzie beta) a Analytika rakiet (umožnite spoločnosti WP Rocket anonymný zber údajov). Nájdete tu tiež odkazy na podporu a často kladené otázky o WP Rocket.

Na informačnom paneli môžete Odstráňte všetky súbory vo vyrovnávacej pamäti (odporúča sa, keď ste vykonali konfiguráciu nastavení WP Rocket), Spustiť predbežné načítanie vyrovnávacej pamäte (vytvára vyrovnávaciu pamäť pre vašu domovskú stránku a všetky interné odkazy na domovskej stránke) a Vyčistite OPcache Obsah (vyčistí OPcahce, ktorý zabraňuje problémom pri aktualizácii doplnku WP Rocket).

Nastavenia vyrovnávacej pamäte rakety WP

Nastavenia vyrovnávacej pamäte rakety wp

1. Povoliť ukladanie do vyrovnávacej pamäte pre mobilné zariadenia by sa mala aktivovať, pretože umožňuje ukladanie mobilných zariadení do vyrovnávacej pamäte a robí vaše webové stránky priateľskejšími.

Tiež vyberte Oddeľte súbory vyrovnávacej pamäte pre mobilné zariadenia. Pretože mobilné ukladanie do vyrovnávacej pamäte WP Rocket funguje najbezpečnejšie s povolenými oboma možnosťami. Ak máte pochybnosti, oboje ponechajte.

2. Povoľte ukladanie do vyrovnávacej pamäte pre prihlásených používateľov systému WordPress, odporúča sa aktivovať iba vtedy, keď máte členskú stránku alebo podobne, keď sa používatelia musia prihlásiť, aby sa mohol zobraziť obsah.

3. Životnosť vyrovnávacej pamäte sa automaticky nastaví na 10 hodín a to znamená, že súbory v vyrovnávacej pamäti sa automaticky odstránia po 10 hodinách pred opätovným vytvorením. Ak svoje stránky len zriedka aktualizujete alebo máte veľa statického obsahu, môžete to zvýšiť.

Uložte a otestujte, dôkladne! Deaktivujte nastavenia, ak na vašom webe zistíte niečo poškodené.

WP Rocket CSS & Nastavenia optimalizácie súborov JS

Nastavenia optimalizácie súborov WP Rocket CSS a JS

Minifikujú sa súbory zmenšiť veľkosť súborov a zlepšiť čas načítania. Minifikácia odstraňuje medzery a komentáre zo statických súborov, umožňuje prehliadačom a vyhľadávacím nástrojom rýchlejšie spracovávať súbory HTML, CSS a JavaScript.

Kombinovanie súborov spojí súbory do menších skupín, aby sa zabezpečila kompatibilita s témou / doplnkom a lepší výkon. Vynútenie zreťazenia do jedného súboru sa však neodporúča, pretože prehliadače rýchlejšie sťahujú až 6 menších súborov paralelne ako 1-2 veľké súbory..

Kombinácia CSS a JS do menšieho počtu súborov sa v rámci protokolu HTTP / 1 považuje za najlepší postup, čo sa nemusí nevyhnutne týkať protokolu HTTP / 2. Ak sú vaše stránky prevádzkované na protokole HTTP / 2, mali by ste zvážiť nasledujúce veci .

1. Minifikujte súbory HTML odstráni medzery a komentáre, aby sa zmenšila veľkosť webových stránok na vašom webe.

2. Kombinujte súbory Google Fonts zníži počet požiadaviek HTTP (najmä ak používate viac písiem).

3. Odstráňte reťazce dopytov zo statických zdrojov môže vylepšiť výkonnostný stupeň GT Metrix. Toto nastavenie odstráni reťazec dotazu na verziu zo statických súborov (napr. Style.css? Ver = 1.0) a namiesto toho ho zakóduje do názvu súboru (napr. Style-1-0.css)..

4. Minifikujte súbory CSS odstráni medzery a komentáre, aby sa zmenšili veľkosti súborov šablón so štýlmi.

5. Kombinujte súbory CSS zlúči všetky vaše súbory do jedného súboru, čím sa zníži počet požiadaviek HTTP. Neodporúča sa, ak vaše stránky používajú protokol HTTP / 2.

dôležité: Môže to zlomiť veci! Ak po aktivácii tohto nastavenia zistíte na svojom webe nejaké chyby, jednoducho ho deaktivujte a vaše stránky sa vrátia do normálneho stavu..

6. Optimalizujte doručovanie CSS eliminuje CSS blokujúce vykreslenie na vašom webe pre rýchlejšie vnímanie času načítania. To znamená, že sa vaša stránka začne načítavať bez štýlov CSS, a to je niečo, čo Google PageSpeed ​​Insights berie do úvahy pri hodnotení rýchlosti stránky..

Kritická cesta CSS znamená, že vaša stránka sa začne načítavať bez všetkých jej štýlov CSS. To znamená, že počas nakládky by to mohlo vyzerať trochu čudne.

Toto sa nazýva FOUC (flash of unstyled content). Aby ste tomu zabránili, musíte použiť tzv. CSS s kritickou cestou. To znamená, že CSS obsahu v hornej časti stránky sa musí umiestniť priamo do HTML, aby sa počas načítania stránky zabránilo FOUC..

Na vygenerovanie CSS s kritickou cestou môžete použiť tento nástroj Generátor CSS s kritickou cestou.

7. Minifikujte súbory JavaScript odstráňte medzery a komentáre, aby ste zmenšili veľkosť súborov JS.

8. Kombinujte súbory JavaScript skombinujte JavaScripty na svojich stránkach s menším počtom súborov, čím sa znížia požiadavky na HTTP. Neodporúča sa, ak vaše stránky používajú protokol HTTP / 2.

dôležité: Môže to zlomiť veci! Ak po aktivácii tohto nastavenia zistíte na svojom webe nejaké chyby, jednoducho ho deaktivujte a vaše stránky sa vrátia do normálneho stavu..

9. Načítanie JavaScriptu odložené eliminuje na vašom webe blokovanie vykreslenia a môže zvýšiť rýchlosť načítania. To je niečo, čo Google PageSpeed ​​Insights berie do úvahy pri hodnotení rýchlosti stránky.

10. Núdzový režim pre JQuery zabezpečuje podporu vložených odkazov jQuery z tém a doplnkov načítaním jQuery v hornej časti dokumentu ako skript blokujúci vykreslenie.

Uložte a otestujte, dôkladne! Deaktivujte nastavenia, ak na vašom webe zistíte niečo poškodené.

Nastavenia médií Rocket WP

Nastavenia médií rakety wp

1. Lenivé načítanie obrázkov znamená, že obrázky sa načítajú iba vtedy, keď vstúpia (alebo sa chystajú vstúpiť) do výrezu, t. Lenivé načítanie znižuje počet požiadaviek HTTP, ktoré môžu zlepšiť časy načítania.

(Niekedy zakážem lenivé načítanie obrázkov, iba ak je aktivované lenivé načítanie, kotevné odkazy smerujúce k pozícii pod lenivým načítaným obrázkom sa posúvajú na nesprávnu polohu webovej stránky)

2. Lenivé načítanie prvkov iframe a videí Znamená to, že prvky iframe a videá sa načítajú iba vtedy, keď vstúpia (alebo sa chystajú vstúpiť) do výrezu, t. Lenivé načítanie znižuje počet požiadaviek HTTP, ktoré môžu zlepšiť časy načítania.

3. Nahraďte iframe YouTube obrázkom ukážky môže výrazne zlepšiť čas načítania, ak máte na stránke veľa videí YouTube.

Lazyload je možné vypnúť na jednotlivých stránkach / príspevkoch (toto nastavenie nájdete na postrannom paneli stránky / príspevku)

4. Vypnite Emoji by malo byť vypnuté, pretože namiesto načítania emodži z WordPress.org by sa mal použiť predvolený emoji prehliadača návštevníkov. Zakázaním ukladania emodži do vyrovnávacej pamäte sa zníži počet požiadaviek HTTP, ktoré môžu zlepšiť časy načítania.

6. Vloženia WordPress by mali byť vypnuté, pretože bránia ostatným v vkladaní obsahu z vašich stránok, tiež vám bránia vkladaniu obsahu z iných webových stránok a odstraňujú žiadosti o JavaScript súvisiace s vložením WordPress.

Uložte a otestujte, dôkladne! Deaktivujte nastavenia, ak na vašom webe zistíte niečo poškodené.

Nastavenia predbežného načítania rakety WP

Nastavenia predpätia rakety wp

1. Predbežné načítanie súboru Sitemap používa všetky adresy URL vo vašom súbore XML sitemap na predbežné načítanie po uplynutí životnosti vyrovnávacej pamäte a po vymazaní celej vyrovnávacej pamäte.

2. Váš sitemap XML XML. WP Rocket automaticky zistí súbory XML vygenerované pomocou doplnku Yoast SEO. Túto možnosť môžete skontrolovať a predbežne ju načítať.

3. Predinštalovať robot by sa mali aktivovať a používať iba na dobre fungujúcich serveroch. Po aktivácii sa automaticky spustí po pridaní alebo aktualizovaní obsahu na vašom webe. Ak to spôsobuje vysoké problémy s využívaním CPU alebo výkonom, zmeňte ho na Manual.

Keď píšete alebo aktualizujete nový príspevok alebo stránku, program WP Rocket automaticky vymaže vyrovnávaciu pamäť pre tento konkrétny obsah a akýkoľvek iný obsah s ním súvisiaci. Robot predbežného načítania tieto adresy URL indexovo prehľadá a okamžite vygeneruje vyrovnávaciu pamäť.

4. Predbežne načítať požiadavky DNS umožňuje, aby sa rozlíšenie názvu domény vyskytlo paralelne (namiesto sériového) načítania skutočného obsahu stránky.

Môžete určiť externých hostiteľov (napríklad //fonts.googleapis.com) & //maxcdn.bootstrapcdn.com) na predbežné načítanie, pretože predbežné načítanie DNS môže rýchlejšie načítavať externé súbory, najmä v mobilných sieťach.

Najbežnejšie adresy URL, ktoré sa majú predbežne načítať, sú:

 • //maxcdn.bootstrapcdn.com
 • //platform.twitter.com
 • //s3.amazonaws.com
 • //ajax.googleapis.com
 • //cdnjs.cloudflare.com
 • //netdna.bootstrapcdn.com
 • //fonts.googleapis.com
 • //connect.facebook.net
 • //www.google-analytics.com
 • //www.googletagmanager.com
 • //maps.google.cz

Uložte a otestujte, dôkladne! Deaktivujte nastavenia, ak na vašom webe zistíte niečo poškodené.

Nastavenia pokročilých pravidiel rakety WP

Nastavenia statických súborov rakety WP

Tieto nastavenia slúžia na pokročilú správu vyrovnávacej pamäte, zvyčajne na vylúčenie stránok s nákupmi a platbami na stránkach elektronického obchodu.

1. Nikdy neukladať adresy URL do vyrovnávacej pamäte umožňuje zadať adresy URL stránok alebo príspevkov, ktoré by sa nikdy nemali ukladať do vyrovnávacej pamäte.

2. Nikdy neukladajte súbory cookie do vyrovnávacej pamäte vám umožňuje zadať ID súborov cookie, ktoré by v prípade, že je nastavená v prehliadači návštevníka, mali zabrániť tomu, aby sa stránka mohla uložiť do vyrovnávacej pamäte.

3. Nikdy neukladajte do vyrovnávacej pamäte užívateľské agenty umožňuje určiť reťazce agenta používateľa, ktoré by nikdy nemali vidieť stránky v pamäti.

4. Vždy vyčistite adresy URL umožňuje zadať adresy URL, ktoré chcete vždy vymazať z vyrovnávacej pamäte, kedykoľvek aktualizujete akýkoľvek príspevok alebo stránku.

5. Reťazce dopytov do vyrovnávacej pamäte umožňuje zadať reťazce dopytov pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte.

Uložte a otestujte, dôkladne! Deaktivujte nastavenia, ak na vašom webe zistíte niečo poškodené.

Nastavenia databázy rakiet WP

Nastavenia databázy rakiet WP

Táto časť obsahuje množstvo nastavení na vyčistenie a optimalizáciu WordPress.

1. Vyčistite príspevok odstráni revízie, automatické koncepty a príspevky a stránky v koši. Odstrániť, pokiaľ nemáte staré verzie príspevkov (alebo odstránené príspevky).

2. Vyčistenie komentárov odstráni nevyžiadanú poštu a komentáre z koša.

3. Prechodné čistenie vymaže uložené údaje, ktoré majú radi spoločenské hodnoty, ale niekedy, keď uplynie platnosť prechodných období, zostanú v databáze a dajú sa bezpečne odstrániť.

4. Vyčistenie databázy optimalizuje tabuľky v databáze WordPress.

5. Automatické čistenie. Zvyčajne vykonávam čistenie ad hoc, ale môžete tiež naplánovať spustenie automatizovaného vyčistenia databázy pomocou programu WP Rocket..

V ideálnom prípade by ste mali zálohovať databázu pred spustením vyčistenia, pretože po vykonaní optimalizácie databázy už neexistuje žiadny spôsob, ako ju vrátiť späť..

Nastavenia CDN rakety WP Rocket

Nastavenia CDN rakety WP Rocket

Používanie siete na doručovanie obsahu (CDN) znamená, že všetky adresy URL statických súborov (CSS, JS, obrázky) sa prepíšu do CNAME, ktoré poskytnete..

1. Povoľte CDN. Povoľte to, ak používate sieť na doručovanie obsahu. WP Rocket je kompatibilný s väčšinou CDN ako Amazon Cloudfront, MaxCDN, KeyCDN (ktoré používam) a ďalšími. Zistite viac o tom, ako používať WP Rocket s CDN

2. CDN CNAME. Skopírujte CNAME (doménu), ktorú ste dostali od vášho poskytovateľa CDN, a zadajte ju do CNN CDN. Týmto sa prepíšu všetky adresy URL vašich aktív (statické súbory)..

3. Vylúčte súbory umožňuje určiť adresy URL súborov, ktoré by sa nemali zobrazovať prostredníctvom CDN.

Uložte a otestujte, dôkladne! Deaktivujte nastavenia, ak na vašom webe zistíte niečo poškodené.

Doplnky rakety WP (cloudflare)

Doplnky rakety WP (cloudflare)

WP Rocket vám umožňuje integrovať váš účet Cloudflare s funkciou add-on.

1. Globálny kľúč API. Kľúč API nájdete v pravom hornom rohu účtu Cloudflare. Jednoducho prejdite na svoj profil a prejdite nadol a uvidíte svoj globálny kľúč API. Musíte to len skopírovať a vložiť do WP Rocket.

2. E-mail účtu. Toto je e-mailová adresa, ktorú používate pre svoj účet Cloudflare.

3. Doména. Toto je názov vašej domény, napr. websitehostingrating.com.

4. Režim vývoja. Na svojej webovej stránke dočasne aktivujte režim vývoja. Toto nastavenie sa automaticky vypne po 3 hodinách. To je užitočné, keď na svojom webe robíte veľa zmien.

5. Optimálne nastavenia. Automaticky vylepšuje konfiguráciu služby Cloudflare z hľadiska rýchlosti, stupňa výkonu a kompatibility. Táto možnosť aktivuje optimálne nastavenie funkcie Cloudflare.

6. Relatívny protokol. Malo by sa používať iba s flexibilnou SSL funkciou Cloudflare. URL statických súborov (CSS, JS, obrázky) sa prepíšu tak, aby používali // namiesto http: // alebo https: //.

WP Rocket Tools

WP Rocket Tools

1. Export nastavení umožňuje exportovať nastavenia WP Rocket na použitie na inom webe.

2. Import nastavení umožňuje importovať vaše prednastavené nastavenia rakety WP.

3. Vrátenie vám umožňuje vrátiť sa k predchádzajúcej verzii, ak vám nová verzia aplikácie WP Rocket spôsobí nejaké problémy.

Konfigurácia WP Rocket pre HTTP / 2

HTTP / 2 je aktualizácia HTTP, ktorá existuje od roku 1999 na správu komunikácie medzi webovými servermi a prehliadačmi. HTTP / 2 pripravuje cestu pre rýchlejšie načítanie stránky lepšou kompresiou údajov, multiplexovaním požiadaviek a ďalšími vylepšeniami rýchlosti.

Mnoho serverov a prehliadačov podporuje protokol HTTP / 2 a väčšina webových hostiteľov, napríklad SiteGround, teraz podporuje protokol HTTP / 2. Táto kontrola protokolu HTTP / 2 vám oznámi, či vaše stránky dokážu používať protokol HTTP / 2.

Ak je na vašom webe možné použiť protokol HTTP / 2, môžete preň nakonfigurovať WP Rocket.

Zreťazenie (kombinovanie) všetkých súborov CSS a JS do čo najmenšieho počtu súborov nie je najlepšou praxou pre protokol HTTP / 2 a spoločnosť WP Rocket vám odporúča neaktivovať zreťazenie súborov v .

Konfigurácia WP Rocket pre HTTP / 2

Spoločnosť WP Rocket vám odporúča nechajte tieto dve políčka nezaškrtnuté. Viac informácií nájdete v tomto článku o rakete WP.

Ako používať WP Rocket s KeyCDN

Nastavenie rakety WP s KeyCDN je celkom jednoduché. (FYI KeyCDN je sieť na doručovanie obsahu, ktorú používam a odporúčam)

Najskôr vytvorte oblasť vytiahnutia v KeyCDN. Potom prejdite na a začiarknite políčko Povoliť sieť na doručovanie obsahu.

ako nastaviť raketu wp pomocou keycdn

Teraz aktualizujte názov hostiteľa stránky Nahradiť: “adresou URL získanou z hlavného panela KeyCDN (v časti Zóny) > URL adresy zóny, ktorú ste vytvorili. URL bude vyzerať podobne ako lorem-1c6b.kxcdn.com)

Alternatívne a odporúčanú možnosť použite CNAME podľa vašej zvolenej adresy URL (napríklad https://static.websitehostingrating.com)

Ktorí hostitelia webových stránok pracujú s programom WP Rocket?

WP Rocket je kompatibilný s takmer všetkými webovými hostiteľmi. Niektorí, najmä riadení hostitelia WordPress, však nemusia pracovať s WP Rocket. Ak váš poskytovateľ hostingu nie je uvedený nižšie, neznamená to, že nie je kompatibilný s WP Rocket. Najlepším spôsobom, ako si byť 100% istý, je kontaktovať svojho hostiteľa a požiadať ho.

 • KINŠTA: Kinsta podporuje iba verziu WP Rocket verzie 3.0 a vyššej. Ukladanie stránok do vyrovnávacej pamäte WP Rocket je automaticky zakázané, aby sa predišlo konfliktu so zabudovaným ukladaním do vyrovnávacej pamäte spoločnosti Kinsta. Kinsta je oficiálnym partnerom spoločnosti WP Rocket.
 • WP Engine: WP Rocket je jediným doplnkom pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte, ktorý je povolený v službe WP Engine. Spoločnosť WP Engine je oficiálnym partnerom spoločnosti WP Rocket.
 • SiteGround: WP Rocket je kompatibilný so statickým, dynamickým ukladaním a ukladaním do pamäte cache typu SiteGround. SiteGround je oficiálnym partnerom spoločnosti WP Rocket.
 • Hosting A2: WP Rocket je plne kompatibilný s A2 Hosting. Pred inštaláciou doplnku WP Rocket však musíte na svoje miesto nainštalovať WordPress. A2 Hosting je oficiálnym partnerom spoločnosti WP Rocket.
 • WebHostFace: WebHostFace podporuje (a je oficiálnym partnerom) WP Rocket.
 • Savvii: Savvii podporuje (a je oficiálnym partnerom) WP Rocket.
 • FastComet: Ponúka špeciálne optimalizovaný balík pre WordPress a WP Rocket. FastComet je oficiálnym partnerom spoločnosti WP Rocket.
 • Bluehost Spravované plány WordPress: Bluehost Managed WordPress plánuje, že konfigurácia laku preruší minifikáciu WP Rocket, takže musíte buď vypnúť lak Bluehost, alebo vypnúť minifikáciu WP Rocket..
 • Cloudový hosting WordPress: Pri použití minifikácie WP Rocket s technológiou Cloudways ‘Varnish musíte v nastaveniach aplikácie Cloudways vytvoriť pravidlo vylúčenia pre aplikáciu Varnish..
 • zotrvačník: Musíte sa obrátiť na podporu zotrvačníka a požiadať ich o aktiváciu WP Rocket.
 • HostGator Spravované plány WordPress: WP Rocket nie je povolený na hosťovaní hostiteľa WordPress.
 • syntéza: W3 Total Cache je predinštalovaný na Syntézu, ale môže byť odstránený a nahradený WP Rocket.
 • WebSavers.ca: WebSavers.ca je oficiálnym partnerom spoločnosti WP Rocket.

Prečítajte si viac o kompatibilnom webovom hostiteľovi s WP Rocket na stránke https://docs.wp-rocket.me/article/670-hosting-compatibility.

Stiahnite si môj konfiguračný súbor WP Rocket

Uľahčil som pridanie rovnakej konfigurácie WP Rocket, ktorú tu používam na mojich stránkach. Jednoducho si stiahnite tento konfiguračný súbor WP Rocket a potom ho importujte do sekcie Nástroje správcu WP Rocket.

bezplatne stiahnuť konfiguračný súbor rakety wp

Kúpte si kópiu WP Rocket a potom choďte a stiahnite si môj konfiguračný súbor WP Rocket a importujte presné nastavenia, ktoré odporúčam a používam na tejto stránke..

3. Pomocník rakety WP & Úradná dokumentácia

Ak z nejakého dôvodu narazíte na problémy s programom WP Rocket, na webovej stránke spoločnosti WP Rocket je k dispozícii množstvo užitočných informácií. Nezabudnite, že pri nákupe získate aj 1-ročnú podporu.

Pomocník rakety wp

Tu je zoznam tutoriálov WP Rocket, ktoré mi boli najužitočnejšie:

 • Začíname
 • Kompatibilita hostingu
 • Ako skontrolovať, či WP Rocket ukladá vaše stránky do vyrovnávacej pamäte
 • SSL s raketou WP
 • Raketa WP s CDN
 • WP Rocket With Cloudflare
 • Vyriešte 500 interných chýb servera
 • Riešenie problémov s minifikáciou
 • Konfigurácia NGINX pre WP Rocket

Aká je vaša skúsenosť s používaním doplnku cache pre WP Rocket pre WordPress? Vynechal som nejaké dôležité informácie? V nasledujúcich poznámkach by som o tom rád počul všetko!

Ak vám tento návod na nastavenie WP Rocket pomôže, jeho zdieľanie na sociálnych sieťach sa vždy ocení.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map