14 Paketat më të mira të WordPress Theme (a.k.a. Klubet me Temë ose Paketat e Zhvilluesve)

Krahasimi përfundimtar i paketave më të mira premium për WordPress për zhvilluesit, agjensitë dhe pronarët e faqeve që kërkojnë tema të zbritura me akses të jetës dhe licencë përdorimi të pakufizuar. Këtu është lista ime e


Kur bëhet fjalë për blerjen e një produkti, mund të jetë vërtet konfuze dhe zhgënjyese për të zgjedhur midis variacioneve të shumta të të njëjtit produkt.

Kur është fjala për blerja e një teme WordPress, i shihni të gjitha këto mundësi të ndryshme, por duhet të zgjidhni vetëm një që nuk mund ta zëvendësoni pasi ta blini dhe mund t’i përdorni vetëm në një sit.

Vendimi është më i ashpër se marrja e ngjyrës së iPhone tuaj të ri. Sepse pasi të blini temën, nuk mund ta zëvendësoni dhe do të duhet të blejë një të re nëse nuk i përshtatet markës së faqes suaj të internetit.

Kjo është ajo ku paketat e temave të WordPress vijnë për të shpëtuar. Por cilat janë paketat e temave të WordPress?

Paketat e temave (të quajtura gjithashtu paketat e zhvilluesve, paketat e temave ose klubet me tema) janë në thelb temat e WordPress për zhvilluesit që janë të licencuar për përdorim të pakufizuar dhe zbritur si një tarifë e njëhershme ose e përsëritur.

Krijuar për zhvilluesit e internetit, agjensitë dhe pronarët e faqeve që mund të kenë nevojë temat e shumta ose mund të ketë nevojë të instaloni ato tema faqet e internetit të klientëve të shumtë duke përdorur një licencë të përdorimit të pakufizuar.

14 paketat më të mira të zhvilluesve të temave të WordPress

paketat më të mira të wordpress për zhvilluesit

Më poshtë është një krahasim i shpejtë i klubeve premium më të mirë të temave WordPress dhe paketave të temave atje.

Klikoni në lidhjen për të lundruar në pjesën në lidhje me atë zhvilluesin e temave individuale.

Paketat e temaveNumri i temave të përfshiraMimet (muaji / viti / jeta)
60+ temat totale të fëmijëve janë përfshirë me Kornizën popullore të Zanafillës.Merrni hyrje në çdo temë të StudioPress për $ 499
Koleksion i madh i 100+ temat premium.$ 87 muajin e parë dhe më pas $ 19 një muaj pas kësaj
87+ tema premium dhe 3 shtesa premium.$ 89 në vit. Abonim gjatë gjithë jetës vetëm $ 249
42+ temat premium$ 79 në vit për një pajtim vetëm temë. $ 349 për planin e hyrjes në jetë
30+ tema të bukura$ 89 në vit deri në dy fusha. $ 199 për një pajtim të qasjes gjatë gjithë jetës
67+ temat profesionale$ 99 në vit për të gjitha temat dhe një Komplet Design Design Flat UI. Qasje gjatë gjithë jetës në dispozicion vetëm $ 299
50+ tema të bukura$ 99 në vit ose $ 269 për qasje gjatë gjithë jetës
21+ temat foto-centrike$ 59 në vit për përdorim të pakufizuar të faqes. Qasje gjatë gjithë jetës në dispozicion në $ 99
Mbledhja e 88 tema me një të re të shtuar çdo muaj.$ 59 në vit për përdorim të pakufizuar të faqes
57 temat premium$ 67 për vitin e parë dhe $ 33 në vit pas kësaj
26 temat fjalëformuese$ 93 në vit. Qasje gjatë gjithë jetës në dispozicion në $ 210
Mbledhja masive e 3500+ themes.$ 49 në muaj ose $ 240 në vit për qasje në gjithçka dhe përdorim të pakufizuar të faqes
40 temat premium$ 97 në vit
12 temat minimale$ 99 në vit

1. StudioPress (Mundësuar nga Korniza e Zanafillës)

Pako Gjithë Temeje StudioPress Pro Plus

Paketa me Temë të StudioPress Pro Plus nuk është vetëm një nga Zhvilluesit më të njohur të Temave, por edhe një nga ata më të besuarit. Nëse keni kaluar ndonjë kohë duke u marrë me WordPress, me siguri keni hasur në Kornizën e Temave të StudioPress Genesis të paktën një mijë herë. StudioPress është Kuadri më i popullarizuar dhe i fuqishëm i WordPress Theme.

(FYI kjo faqe interneti mundësohet nga Korniza e Zanafillës StudioPress, dhe është duke përdorur një temë për fëmijë të quajtur Centric.)

Features:

 • Korniza e Zanafillës është një nga kornizat më të fuqishme dhe më të besuara të WordPress.
 • Një pajtim ju jep mundësinë e përdorimit të të gjitha temave aktualisht të disponueshme dhe të ardhshme të krijuara nga StudioPress.
 • Rregulloni modelin e faqes tuaj të internetit me vetëm disa klikime duke përdorur Kornizën e Temave të Zanafillës.
 • Qasja në 50+ Temat e Fëmijëve për Kornizën e Zanafillës.

Zbulo me shume:

 • Pako të Gjitha Temave të StudioPress Pro Plus

Temat popullore të përfshira:

 • Temat e Kuadrit të StudioPress Genesis (kuadri më i popullarizuar i WordPress në botë sipas BuiltWith.com)
 • Akademia Pro
 • Foodie Pro

Numri i Temave të përfshira:

 • 60+ tema

Çmimi:

 • Merrni gjithçka për vetëm 499 dollarë.

2. MyThemeShop

MyThemeShop

Filloi në vitin 2012, MyThemeShop krenohet me mbi 400k konsumatorë. Ajo ofron mbi 103 Tema Premium WordPress dhe mbi 18 Plugins Premium WordPress. Moreshtë më shumë se çdo zhvillues tjetër i temave atje. Jo vetëm kaq, por ju merrni edhe 16 Temat e WordPress-it Falas, dhe 9 Plugins pa WordPress. Ju mund t’i përdorni këto shtojca dhe tema në deri në 5 fusha.

Features:

 • Besuar nga ekspertë të marketingut si Matthew Woodward, Zac Johnson dhe Jeremy “ShoeMoney” Schoemaker.
 • Temat e MyThemeShop WordPress janë me ngarkesë të lehtë dhe të shpejtë.
 • Koleksioni më i madh i të gjithë zhvilluesve të temave në këtë listë apo edhe në treg.
 • Përdorni deri në 5 fusha. Përdorni më shumë se pesë duke paguar një tarifë shtesë me zbritje të madhe.
 • 100+ tema profesionale dhe 30+ shtojca për të zgjedhur.

Zbulo me shume:

 • Uebfaqja e MyThemeShop

Temat popullore të përfshira:

 • sensacional
 • Ad-Sense
 • Vetëm Fit
 • skemë

Numri i Temave të përfshira:

 • 100+ (30+ shtesa)

Çmimi:

 • 87 dollarë muajin e parë dhe më pas 19 dollarë muaj pas kësaj

3. Temat Elegante

Paketat e Zhvilluesve të Temave Elegante

Temat Elegant është një nga Zhvilluesit më të njohur të Temave të WordPress. Ata kanë qenë në skenë për një kohë shumë të gjatë dhe ishin një nga zhvilluesit e parë që ofruan një paketë tematike gjithëpërfshirëse. Paketa e tyre e temave jo vetëm që ju lejon të keni akses në të gjitha temat e tyre, por gjithashtu ju lejon të keni akses në të gjitha shtojcat e tyre, përfshirë Monarch, Divi Builder dhe Bloom.

Features:

 • Qasje falas në Divi Builder ju lejon të modifikoni vetë hartimin e temave me zvarritje dhe rënie pa shkruar ndonjë kod.
 • Mbi 87 tema për të zgjedhur.
 • Përdorimi i pakufizuar i faqes së internetit.
 • Mbështetje premium.
 • Qasje falas në 3 shtesa premium (Divi Builder, Bloom) & Monark) që ju ndihmojnë të rriteni faqen tuaj të internetit.

Zbulo me shume:

 • Uebfaqe për Temat Elegante

Temat popullore të përfshira:

 • Divi 3.0 (një nga temat premium më të njohura të WordPress në botë sipas BuiltWith.com)
 • shtesë

Numri i Temave të përfshira:

 • 87+

Çmimi:

 • Fillon me 89 dollarë në vit për një pajtim të gjithanshëm. Plani i anëtarësimit gjatë gjithë jetës në dispozicion me 249 dollarë

4. Përmirësoni

Themify

Themify është një zhvillues i temave i njohur për ndërtuesin e tij Themify. Kjo ju lejon të rregulloni temat e tyre për të krijuar çdo lloj faqe interneti që dëshironi. Po, është përfshirë në planet e tyre të temave (klubit). Ata ofrojnë një koleksion të dhjetëra temave me pamje profesionale që janë të garantuara për të lënë një përshtypje të qëndrueshme për lexuesit tuaj.

Features:

 • Dhjetëra tema në dispozicion për të zgjedhur.
 • Ndërtuesi Themify ju lejon të përshtatni temat, megjithatë dëshironi. Vjen e përfshirë me të gjitha temat.
 • Qasje në të gjitha temat aktuale dhe botimet e ardhshme.
 • Përdorni tema në sa më shumë site që dëshironi.

Zbulo me shume:

 • Uebfaqja e Themify

Temat popullore të përfshira:

 • ultra
 • Shopee
 • pik

Numri i Temave të përfshira:

 • 42+

Çmimi:

 • Fillon me 79 dollarë në vit për një pajtim vetëm me temë. Nëse dëshironi të keni akses në të gjitha temat dhe shtojcat, duhet të regjistroheni në planin 139 $ / vit (Master) ose planin 349 $ (Jetëgjatësia)

5. ThemeIsle

Temat e licencës së zhvilluesit të ThemeIsle

ThemeIsle është një nga zhvilluesit më të njohur të temave WordPress që krenohet me mbi 450k konsumatorë. Ndërsa ata njihen më shumë për temat e tyre të WordPress falas, megjithatë, temat e tyre premium janë plotësisht të personalizueshme dhe ofrojnë të gjitha tiparet që mund të kërkoni.

Një gjë që nuk më pëlqen në lidhje me ThemeIsle është se ndryshe nga shumica e zhvilluesve të tjerë të temave në këtë listë, ata nuk ofrojnë një politikë të pakufizuar faqesh.

Features:

 • 30+ tema të bukura premium në dispozicion.
 • Përdorni temat në deri në 5 fusha (faqe).
 • 1 vit i mbajtjes në internet të përbashkët falas me çdo plan.
 • Vjen me mjaft shtesa të dobishme me çdo abonim.

Zbulo me shume:

 • Uebfaqja e ThemeIsle

Temat popullore të përfshira:

 • Hestia
 • Neve

Numri i Temave të përfshira:

 • 30+ (dhe 9 plugins)

Çmimi:

 • Fillon me 89 dollarë në vit për deri në dy emra domenesh
 • Nëse dëshironi të keni akses në të gjitha shtojcat, mbështetjen e përparësisë dhe licencën e zhvilluesit, mund të paguani 199 dollarë në vit për pajtimin e tyre të qasjes gjatë gjithë jetës.

6. Temat e Tesla

Temat e Tesla

Temat Tesla ka 67 tema me pamje profesionale për të ofruar që ju të mund të merrni akses për vetëm 99 dollarë në vit. Edhe në planin e tyre më themelor të pajtimit, ju mund t’i përdorni temat e tyre në aq shumë faqe në internet sa dëshironi. Jo vetëm kaq, por ju gjithashtu keni qasje në Kit e bukur të tyre të projektimit të sheshtë UI.

Features:

 • Përdorni temat në sa më shumë site që ju pëlqen.
 • Mbështetje Premium dhe dokumentacion i gjerë për të gjitha temat.
 • Kit UI Design Flat vjen i bashkuar.
 • 67 Temat e bukura të WordPress-it për të zgjedhur.
 • Vjen me mjaft shtesa të dobishme me çdo abonim.

Zbulo me shume:

 • Uebfaqja e Temave Tesla

Temat popullore të përfshira:

 • Ashtë një Pako
 • Mont Blanc
 • Materislism

Numri i Temave të përfshira:

 • 67

Çmimi:

 • 99 dollarë në vit për të gjitha temat dhe Kit UI Design Design Flat. Abonimi i Qasjes Lifetime në dispozicion me 299 dollarë që ju lejon të përdorni jo vetëm temat aktuale, por edhe temat e ardhshme

7. Siguresa e temës

Siguresë teme

Theme Fuse ofron mbi 50 tema të ndryshme të WordPress që lehtë mund t’i personalizoni dhe përdorni në çdo lloj uebsajti. Pavarësisht nëse po krijoni një faqe në internet të një ndërmarrje ndërtimi ose një faqe interneti në studio yoga, këta djem kanë marrë temën e duhur për ju.

Features:

 • 50+ Temat mahnitëse për të zgjedhur në kategori të shumta.
 • Mbështetje premium.
 • Të gjitha temat falas nëse regjistroheni me një partner pritës.
 • Qasja në të gjitha temat dhe shtesat e ardhshme në koleksion.

Zbulo me shume:

 • Uebfaqja e Siguresave të Temave

Temat popullore të përfshira:

 • Terren bazë
 • Moves
 • Yoga

Numri i Temave të përfshira:

 • 50+

Çmimi:

 • 99 $ / vit për të gjitha temat dhe përdorimin e pakufizuar të faqes së internetit. Qasja gjatë gjithë jetës në të gjitha temat dhe azhurnimet e disponueshme me vetëm 269 dollarë

8. Temat moderne

Temat moderne

Temat moderne ofrojnë tema të përgjegjshme të WordPress që ofrojnë një dizajn të bukur që është shumë foto-përqendror. Nëse zakonisht ndërtoni faqe interneti të rënda me figura, temat e ofruara nga ky zhvillues janë gjithçka që ju nevojitet. Me një pajtim 59 $ / vit, ju keni qasje në mbi 20 tema të dizajnuara bukur që duken të shkëlqyera në të gjitha pajisjet, pa marrë parasysh madhësinë e ekranit.

Features:

 • Një plan urbanistik fotografik-qendror që tërheq vëmendjen për imazhet.
 • Mbështetje premium.
 • Qasja në të gjitha temat dhe shtesat e ardhshme në koleksion.
 • 21 Temat e përgjegjshme të WordPress për të zgjedhur.

Zbulo me shume:

 • Uebfaqja moderne e Temave

Temat popullore të përfshira:

 • Premium Picletic
 • Instagal
 • shkëmbim

Numri i Temave të përfshira:

 • 21 Temat e WordPress

Çmimi:

 • 59 $ / vit për të gjitha temat dhe përdorimin e pakufizuar të faqes së internetit. Qasja gjatë gjithë jetës në të gjitha temat dhe azhurnimet në dispozicion me 99 dollarë

9. Ndezës CSS

CSS ndezës

CSS Igniter është një nga lojtarët më të vjetër në lojë. Ata ofrojnë 88 tema premium WordPress në kategori të shumta. Ju lehtë i personalizoni dhe përdorni këto tema në çdo lloj uebsajti. Një gjë që më pëlqen shumë nga këta njerëz është se ata lëshojnë një temë të re çdo muaj. Dhe mund të merrni akses në të gjitha temat për vetëm 59 dollarë në vit.

Features:

 • Një koleksion gjithnjë në rritje i 88 temave premium me një temë të re çdo muaj.
 • Modelet e disponueshme për pothuajse të gjitha llojet e faqeve të internetit.
 • Një nga paketat më të lira të temave në listë.
 • Përdorimi i pakufizuar i faqes së bashku me një licencë tregtare.

Zbulo me shume:

 • Uebfaqja CSS Igniter

Temat popullore të përfshira:

 • Blockchain
 • lense
 • xhaketë e shkurtët prej leshi

Numri i Temave të përfshira:

 • 88

Çmimi:

 • 59 dollarë në vit për të hyrë në të gjitha temat, përveç licencës së zhvilluesit

10. CyberChimps

CyberChimps

CyberChimps ofron mbi 50 tema premium që janë të përshtatshme për krijimin e çdo lloji të një faqe në internet. Thjesht redaktoni temën me opsione të thjeshta konfigurimi dhe jeni mirë të kaloni brenda disa minutash. Për dallim nga shumica e klubeve të temave në këtë listë, mund të merrni të gjitha 57 temat dhe shtojcat për vetëm 67 dollarë.

Features:

 • 12 tema të reja shtohen çdo vit.
 • Një koleksion 60+ modele të ndryshme për të zgjedhur.
 • Paketa me e lirë e temave në këtë listë.
 • Përdorni shtojcat dhe temat në faqet e pakufizuara.

Zbulo me shume:

 • Uebfaqja e CyberChimps

Temat popullore të përfshira:

 • Pro Një Biznes Pro
 • Vibrime pozitive
 • Të gjitha Temat

Numri i Temave të përfshira:

 • 57

Çmimi:

 • 97 dollarë për vitin e parë dhe 33 dollarë në vit pas kësaj

11. ThemeZee

ThemeZee

ThemeZee specializohet në krijimin e modeleve të bukura të revistës për WordPress. Temat vijnë me gjithçka që ju mund të kërkoni në një temë të revistës. Ata ofrojnë të gjitha temat e tyre, shtojcat dhe shtesat e tyre për vetëm 93 dollarë në vit. Ju gjithashtu mund të merrni një abonim të qasjes gjatë gjithë jetës për vetëm 210 dollarë.

Features:

 • Një koleksion 26 shabllone të revistave për të zgjedhur.
 • Mbështetje dhe azhurnime premium.
 • 7 shtojca të dobishme vijnë falas me pajtim.
 • Përdorni shtojcat dhe temat në faqet e pakufizuara.
 • Qasje falas në WordPress 101 Tutorials.

Zbulo me shume:

 • Uebfaqja e ThemeZee

Temat popullore të përfshira:

 • Plazhi Palm
 • Chronus
 • hap i parë

Numri i Temave të përfshira:

 • 26 tema

Çmimi:

 • 93 dollarë në vit për të gjitha temat, shtojcat dhe shtesat. Qasje gjatë gjithë jetës në dispozicion për vetëm 210 dollarë

12. InkTemat

InkThemes

InkThemes ofron koleksionin më të larmishëm të temave në këtë listë. Ata ofrojnë tema nga shumë zhvillues nën një licencë. Ju mund të shkoni ose me 49 $ / muaj ose 240 $ / vit për të marrë qasje në mbi 3500 tema dhe 19 Plugins WordPress.

Features:

 • Një koleksion prej 3500+ temash për të zgjedhur.
 • 19 shtesa premium WordPress.
 • Përdorni në sa më shumë faqe në internet që ju pëlqen.

Zbulo me shume:

 • Uebfaqja e InkThemes.com

Temat popullore të përfshira:

 • colorway
 • GeoCraft
 • SmartBooking

Numri i Temave të përfshira:

 • 3,500+

Çmimi:

 • 49 dollarë në muaj ose $ 240 / vit për qasje në gjithçka me përdorim të pakufizuar të faqes

13. Zmadhimi WP

Zmadhimi WP

WP Zoom mund të mos jetë aq i njohur sa disa nga interpretuesit më të mirë në këtë listë, por ata janë një nga zhvilluesit më të besueshëm kur bëhet fjalë për Temat e WordPress. Ata ofrojnë 40 tema të bukura të WordPress për një çmim mahnitës të vetëm 97 $ / vit. Një gjë që nuk më pëlqen në lidhje me WP Zoom është se ata nuk ofrojnë një anëtarësim të qasjes gjatë gjithë jetës. Isshtë e vetmja gjë e çuditshme për këtë zhvillues.

Features:

 • Qasje në një koleksion të 40 temave të bukura të WordPress.
 • Qasja në të gjitha temat e ardhshme.
 • Përdorni tema në faqet e Pafund.
 • Mbështetje Premium në dispozicion për të gjithë vitin e pajtimit tuaj.

Zbulo me shume:

 • Uebfaqja e WP Zoom

Temat popullore të përfshira:

 • Foodica
 • ekuilibër
 • VideoBox

Numri i Temave të përfshira:

 • 40

Çmimi:

 • $ 97 / vit. Asnjë anëtarësim pa qasje gjatë gjithë jetës, për dallim nga shumica e zhvilluesve të tjerë në këtë listë

14. Tematika

Themetry

Themetria ofron një abonim 99 $ / vit për një duzinë temash. Me abonimin premium, ju mund t’i përdorni këto tema në sa më shumë site që ju pëlqen. Këto tema ofrojnë një dizajn vërtet të pastër, modern, që është plotësisht i përgjegjshëm dhe duket i shkëlqyeshëm në të gjitha madhësitë e ekranit.

Features:

 • Përdorni tema në site dhe fusha të pakufizuara.
 • Mbështetje Premium dhe azhurnime për 1 vit.
 • Zgjidhni nga një koleksion i 12 temave minimale, të pastra WordPress.

Zbulo me shume:

 • Themetry

Temat popullore të përfshira:

 • Adonia
 • Adaline
 • Belmont & Co

Numri i Temave të përfshira:

 • 12

Çmimi:

 • 99 $ / vit për të gjitha temat aktuale dhe të ardhshme

Cilat janë paketat e temave të WordPress?

Paketat me temë WordPress ju lejojnë hyr në të gjitha temat (dhe në disa raste, të gjitha shtojcat gjithashtu) që zhvilluesi duhet të ofrojë për një çmim.

Ndërsa çmimi ndryshon nga zhvilluesi në zhvillues, thjesht është një shërbimi i pajtimit që ju lejon të shkarkoni të gjitha temat dhe t’i përdorni ato në sa më shumë site që dëshironi për sa kohë që keni një abonim aktiv.

Pjesa me e mire?

Shumica e zhvilluesve të temave të WordPress ofrojnë një abonim për tërë jetën për një çmim shumë të përballueshëm.

Nëse shkoni në planin e jetës, nuk do të merrni vetëm temat që janë aktualisht në dispozicion por edhe temat që zhvilluesi i saj do të dalë në të ardhmen.

Për kë janë paketat me temë WordPress?

Ju mund të jeni duke menduar që këto pako janë vetëm për pronarët e agjencive të dizajnit në internet dhe zhvilluesit e pavarur të internetit që duhet të punojnë me klientë të shumtë.

Por paketat me temë WordPress janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për çdo bloger që zotëron më shumë se një blog. Nëse zotëroni më shumë se një blog ose do të hapni disa faqe të tjera në të ardhmen, do të keni mundësi kurseni ca para serioze.

Në vend që të blini çdo temë individuale që ju pëlqen, ju merrni të gjitha temat për përdorim në sa më shumë site që dëshironi.

Dhe, edhe nëse nuk jeni të interesuar të zotëroni më shumë se një blog, mbase në të ardhmen e afërt mund të keni nevojë për një temë tjetër pasi blog-u juaj fillon të rritet. Kur kjo të ndodhë, ju me të vërtetë nuk doni të shpenzoni më shumë para për të blerë një temë që mund të përdorni vetëm në një faqe në internet.

Nëse edhe kjo nuk ju tërheq mjaft, ju gjithashtu merrni akses në të gjitha shtojcat që zhvilluesi duhet të ofrojë. Blerja e këtyre shtojcave individualisht do t’ju kushtojë qindra dollarë.

FAQ

Nëse po krijoni shumë faqe në internet duke përdorur WordPress, atëherë mund të kurseni para duke blerë një paketë teme të WordPress.

1. Cilat janë paketat e temave të WordPress?

Paketat e temave të WordPress (të quajtura gjithashtu paketat e zhvilluesve, paketat e temave ose klubet me tema) janë koleksione të temave premium WordPress, që zbriten si një çmim një herë, ose çmim i përsëritur mujor.

2. Për kë janë paketat me temë WordPress?

Paketat me tema të WordPress kryesisht kanë për qëllim zhvilluesit e WordPress, agjensitë e projektimit në internet dhe zhvilluesit e pavarur të internetit që punojnë me klientë të shumtë, të cilët kanë nevojë për qasje në tema të shumta të pakufizuara të licencuara me një çmim të përballueshëm.

3. Cilat janë përfitimet e përdorimit të një pakete teme të WordPress?

Ndërsa çmimi ndryshon, një paketë me temë WordPress është një shërbim i bazuar në pajtim që ju lejon të shkarkoni të gjitha temat dhe t’i përdorni ato në sa më shumë site që dëshironi për aq kohë sa keni një pajtim aktiv.

Dobia kryesore e përdorimit të një pakete teme të WordPress është që ju të keni akses në të gjitha temat e WordPress që janë aktualisht të disponueshme, dhe gjithashtu të keni qasje në çdo temë të WordPress që do të dalë në të ardhmen.

përfundim

Nëse akoma nuk mund të vendosni se me cilin zhvillues të temave do të filloni, më lejoni ta bëj më të lehtë për ju:

Nëse dëshironi tema premium që krijojnë frikë dhe bëjnë përshtypje të shkëlqyera të para, shkoni me StudioPress. Mimi është i rëndë por cilësia e justifikon lehtësisht atë.

Nëse jeni duke kërkuar të përfitoni sa më shumë nga gjiri juaj, shkoni me MyThemeShop, CyberChimps, Temat Moderne, ose CSS Ndezës. Ata të gjithë ofrojnë një numër temash me cilësi të lartë me një çmim të lirë.

A ju ndihmoi ky artikull të gjeni klubet më të mira të temave të WordPress atje? Shpresoj. A më ka munguar diçka? Më njoftoni sugjerimet dhe idetë tuaja në komentet këtu më poshtë.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map