10+ parimat WordPressi teemat Elementorile

Elementor on WordPressi üks paremaid pukseerimislehtede loomise pistikprogramme praegu. Selle pistikprogrammi abil saate hetkega luua pixel-täiuslikke, kiire laadimisega ja reageerivaid veebisaite.


Kuid teadmine, millised teemad seal Elementoriga kõige paremini toimivad, võib olla keeruline. Nii et siin on minu nimekiri neist, mis on selle lehe ehitaja pistikprogrammiga 100% ühilduvad.

Kui sa soovite, et teie WordPressi sait silma paistaks, vajate kujundust, mis aitab teil silma paista.

Kuigi on oluline omada veebikujundust, mis erineb enamikust teistest teie niši ajaveebidest, vajate teemat, mida saate kohandada omaette ilma programmeerimisteadmisteta .

Kuid kahjuks, kui te pole html / css kodeerimisega hästi kursis WordPress on piiratud disaini kohandamise osas.

Siin tuleb appi Elementor.

Sest see on a leheehitaja pistikprogramm mis asendab WordPressi põhitoimetaja lihtsa pukseerimisliidese abil, mis võimaldab teil luua kaunilt kujundatud veebisaite.

Et päästa teid sellega, et kulutate oma aega tundide raiskamisele Elementori teemade läbimisel, olen koostanud selle loendi parimatest parimatest Elementori teemadest, mis Elementoriga tegelikult töötavad..

Contents

Elementori kümme parimat WordPressi teemat 2020. aastal

parim elementor wordpress teemad

1. GeneratePress Elementori teemad

generatorpress elementori teemad

 • Hind: Tasuta versioon ja premium-versioon koos lisavõimalustega hinnaga 49,95 dollarit.
 • Ühildub Elementoriga: Jah

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

GeneratePress on kõikehõlmav WordPressi teemaraamistik, mida kõik Interneti professionaalsed blogijad kas kasutavad või on varem kasutanud.

See on kerge teema, mis kaalub alla 30 kb. Seda on vähem kui enamikul WordPressi teemadest. Enamik WordPressi teemasid sisaldab palju paisunud sisu, mis aeglustab teie veebisaidi toimimist.

See kerge teema pakub kõiki funktsioone, mida vajate mis tahes tüüpi veebisaidi loomiseks. Võite kohandamisvalikute abil kohandada lehti nii palju kui soovite, sealhulgas muuta tüpograafiat või värviskeemi.

Kui soovite, et teie veebisait laadiks kiiresti ja töötaks tõrgeteta, on see teie jaoks teema. GeneratePress pakub väljastpoolt ühilduvuse peaaegu kõigi seal asuvate leheehitaja pistikprogrammidega. Ja jah, see hõlmab ka Elementorit.

Parim osa selle teema kasutamisel on see, et see töötab Elementoriga nagu iga teine ​​leheehitaja. Seega, kui otsustate tulevikus üle minna uuele leheehitaja pistikprogrammile, võite olla kindel, et see teema töötab sellega.

Eelised:

 • Üks kiiremaid WordPressi teemasid turul. See kaalub vähem kui 30 kilo. Enamikul teemadel on kümneid ja kümneid funktsioone, mis võivad teie veebisaiti aeglustada. See on kerge teema, mis pakub ainult minimaalset, mida vajate.
 • Kõigi WordPressi lehe ehitaja pluginate, sealhulgas Elementori, tugi. See teema töötab isegi siis, kui vahetate tulevikus mõne muu lehekoostja.
 • Võimaldab teil kohandada peaaegu kõiki kujunduse aspekte, sealhulgas tüpograafiat, värve jne. WordPressi teema kohandajaga saate kõike kohandada.
 • Ühildub peaaegu kõigi WordPressi pistikprogrammidega.
 • Toetab RTL-i ja on saadaval 20 erinevas keeles.

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

2. WP Astra Elementori teemad

astra elementide teemad

 • Hind: Tasuta versioon ja lisaversiooniga Pro-versioon hinnaga 59 dollarit.
 • Ühildub Elementoriga: Jah

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

WP Astra loojad reklaamivad seda kui teemat, mis on loodud Elementorile. See teema sobib ideaalselt Elementorile on loodud kasutamiseks koos Elementori pistikprogrammiga.

Sellel teemal on kümmekond veebisaidi teemat, mida saate Elementori abil importida ja muuta. Selle teemaga ei pea te nullist alustama. Saate valida teema nende tohutu professionaalse ilmega teemade hulgast ja kohandada kõiki elemente, mis teile meeldivad.

Valikus on kümneid paigutusvalikuid. Saate soovitud pealkirja, esiletõstetud pildi või külgriba keelata.

WP Astra on a kerge, paistetusvaba teema, mis laadib kiiresti ja on kõigi veebisaidi kiiruse testimise tööriistade, sealhulgas GTMetrixi, Pingdomi ja Google PageSpeedi kõrge tulemus.

See teema on täielikult mobiilile reageeriv ja töötab sujuvalt kõigi ekraanisuurustega seadmetega. Samuti on kaasas tosin mobiilimenüü kohandamise võimalust.

Elementori abil saate seda teemat kohandada nii, nagu soovite.

Eelised:

 • Loodud Elementori lehe ehitajale, see teema töötab sujuvalt ja selle teema kõiki uusi versioone testitakse koos Elementoriga.
 • Valikus on palju erinevaid paigutusvalikuid.
 • Pakub kümneid demo-veebisaidimalle, mida saate Elementoriga kasutada ja kohandada.
 • Sisseehitatud tugi WooCommerce’ile. Võite luua oma veebipoe.
 • Kerge teema, mille suurus on alla 50 kb. Kõigi veebisaidi kiirustesti tööriistade tulemused on kõrged.

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

3. OceanWP Elementori teemad

ookeani wp elementide teemad

 • Hind: Tasuta ja lisaversioon koos enamate laiendustega alates 39 dollarist.
 • Ühildub Elementoriga: Jah

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

OceanWP toetab peaaegu kõiki lehe ehitajaid sealhulgas Elementor, Thrive Architect, Beaver Builder ja paljud teised. See teema on täielikult reageeriv ja töötab kõigi mobiilseadmetega. Sellel on sisseehitatud tugi WooCommerceile, nii et te ei pea e-poe saidi käivitamiseks installima kümmekond pistikprogrammi.

Sellel teemal on kümneid kauneid demosid, mida saate lihtsalt importida ühe klõpsuga ja hakake Elementorit kohandama või mõni muu lehe koostaja. Selle teema abil saate hõlpsalt kohandada oma veebisaidi kõiki lehti. See on tõlkevalmis ja toetab RTL keeli.

OceanWP on mitmeotstarbeline teema, mida saate kohandada kasutamiseks mis tahes nišis. Saate kohandada iga visuaalset elementi, sealhulgas tüpograafiat, värve, vahesid jne. Kõike saab kohandada pukseerimisliidese abil.

Eelised:

 • Toetab mitte ainult Elementorit, vaid ka kõiki teisi leheehitajate pluginaid, sealhulgas Thrive Architect ja Beaver Builder.
 • Mitmeotstarbeline teema, mida saab kasutada igas nišis. Komplektis on kümmekond kohandatavat demo malli, mida saate oma enda jaoks importida ja muuta.
 • Kiirust silmas pidades on see teema kõigi kiirkontrolli tööriistade jaoks kõrge.
 • Pakub täielikku tuge saidile WooCommerce.
 • Tal on WordPress.org teemahoidlas üle 1500 arvustuse.
 • Vastuvõtlik teema, mis näeb hea välja kõigis seadmetes.

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

4. Hestia elemendi teema

themeisle hestia elementor teema

 • Hind: Tasuta versioon ja Pro-versioon 98 dollarini.
 • Ühildub Elementoriga: Jah

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

ThemeIsle’s Hestia on a teema, mis on tehtud Elementorile. Võite olla kindel, et kõik selle teema uuemad versioonid töötavad Elementoriga sujuvalt. Komplekti kuulub kümneid lehemalle, mille hulgast saate valida, sealhulgas mallidena mobiilirakenduse avalehtedele, lehtedele ja hinnakujunduslehtedele. Selle teema abil saate kujundada mis tahes tüüpi veebisaite.

Erinevalt enamikust teemadest pakub Hestia täislaiusega lõuendit, mida saate siiski soovitud kujunduse loomiseks redigeerida. Lisaks saate valida, milliseid elemente soovite üksikutel lehtedel kuvada / peita. Võite igal lehel ülemaailmsed leheseaded alistada.

See teema ühildub täielikult WooCommerceiga ja pakub valmis malle, mida saate importida ühe klõpsuga. Võite valida paljude erinevate ajaveebi rullides saadaval olevate paigutuste stiilide ja üksikute ajaveebipostituste vahel. Võite otsustada peita külgriba blogipostitustes, kus soovite tähelepanu kõrvale juhtida.

Eelised:

 • Suur valmisvalmis mallide kogum, mille hulgast valida, sealhulgas WooCommerce-valmis mallid. Saate neid malle kohandada vastavalt oma kujundusvajadustele.
 • Kõigi oma lehtede ja ajaveebi postituste jaoks saate valida mitu paigutusvalikut. Alistage üksikute lehtede globaalsed seaded hõlpsalt.
 • Töötab Elementoriga sujuvalt, kuna see teema on loodud pistikprogrammi jaoks.
 • See teema on optimeeritud laadimiskiiruse jaoks ja töötab kõigi vahemälupistikprogrammidega, näiteks W3 kogu vahemälu.
 • Kohandage kõiki kujunduse elemente alates fondidest kuni nupuvärvideni.
 • Tõlkevalmis ja toetab RTL keeli.

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

5. Kentauri elemendi teema

kentauri elementide teema

 • Hind: 59 dollarit.
 • Ühildub Elementoriga: Jah

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

Kentaurus on WordPressi mitmeotstarbeline teema, mis pakub puhast ja minimaalset kujundust. Kuigi disain on minimaalne, aitab see teil silma paista. Sellel teemal on kümneid malle, mille hulgast saate valida mis tahes veebisaidi, sealhulgas e-kaubanduse saidi või reklaamiportfelli loomiseks.

Teema kujunduse kõiki aspekte saate kohandada WordPressi teema kohandaja abil. See teema pakub üle 500 erinevat kohandamisvõimalust mida saate niputada, puudutamata ühte koodirida. See teema mängib hästi koos Elementori ja teiste leheehitajatega. See pakub kõigi elementide täielik toetamine, mida Elementor pakub peab pakkuma.

Centaurus on varustatud esmaklassilise Revolution Slider-ga, mis on üks parimaid liugur-pistikprogramme turul. See pakub ka WooCommercei karbivälist tuge, nii et saate hõlpsalt veebipoe luua ja seda oma soovide järgi kohandada.

Selle teema parim osa on selle minimaalne, puhas kujundus. Erinevalt enamikust tuhandest elemendist räsitud teemadest paistab see teema silma minimaalse avara kujundusega.

Eelised:

 • Oma lehtede ja postituste jaoks saate valida paljude erinevate paigutusvalikute vahel.
 • Kümned erinevad mallid, mis aitavad teil täiuslikku veebisaiti luua. Mallide abil saate luua e-kaubanduse saiti, portfooliot või isiklikku ajaveebi.
 • Minimaalne disain on puhas ja avar, et aidata teil silma paista.
 • Elementori kõigi funktsioonide täielik toetus.
 • Üle 500 erineva kohandamisvõimaluse saate muuta, et muuta kujundus oma stiilile või kaubamärgile sobivaks.
 • WooCommerce’i sisseehitatud tugi võimaldab teil e-kaubanduse saidi avada vaid mõne klõpsuga.

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

6. Arteoni elemendi teema

arteoni elementide teema

 • Hind: 59 dollarit.
 • Ühildub Elementoriga: Jah

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

Arteon reklaamib ennast kui ülima WordPressi teemat. Sellel on mitu erinevat kodulehe malli, mille hulgast saate oma ettevõtte hulgast valida. Ükskõik, kas haldate miljoni dollari suurust veebikauplust või vabakutselist disaineriettevõtteid, on sellel teemal teie jaoks ideaalne mall.

Sellel teemal on professionaalselt kujundatud kaunid mallid, mida saate kasutada silma paistvate saitide loomiseks. See pakub minimaalset kujundust, mis sobib ideaalselt portfelli saidi loomiseks. Saate valida mitme portfelliteema hulgast, mida saate hõlpsalt oma vajadustele kohandada.

See teema pakub ka kauneid malle e-poe loomiseks. Kaasas WooCommerce’i täielik tugi, mis aitab teil luua sujuvalt liikuvat e-poe poodi.
Arteon ühildub Elementoriga ja võimaldab teil luua mis tahes tüüpi lehti.

Elementori abil saate luua sihtlehti või põhilehte. Samuti saate sadu kohandamisvalikuid, mis võimaldavad teil kohandada kõike alates tüpograafiast kuni nupuvärvidest kuni paigutuslaiuseni.

Eelised:

 • Täielikult reageeriv teema, mis töötab igat tüüpi seadmetega, sõltumata ekraani suurusest.
 • Kaasas WooCommerce’i toega ja pakub veebipoodidele kümneid kaunilt kujundatud malle.
 • Teema kujunduse kohandamiseks üle 500 kohandamisvõimaluse. Oma veebisaidil kasutamiseks võite valida enam kui 600 tasuta fondi hulgast Google’i fontide hulgast.
 • Kaasas lisatasu plugin Revolution Slider WordPress.

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

7. Qudos Elemendi teema

qudos elementori teema

 • Hind: 59 dollarit.
 • Ühildub Elementoriga: Jah

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

Qudos on mitmeotstarbeline WordPressi teema, mis pakub ilusat ühelehelist paigutust.

Kaasas palju erinevaid paigutusega liike, sealhulgas 3 ajaveebi paigutust ja 8 portfelli paigutust. See teema on kõige parem enda või oma ettevõtte jaoks portfelli saidi loomiseks. Sellega on kaasas palju erinevaid ilusaid sisulehte, sealhulgas umbes leht Teave, Missioon ja Kontaktleht.

Qudos kaasas täielik toetus Elementorile et saaksite oma lehti kujundada lihtsa lohistamisliidese abil. Elementori abil saate sadade erinevate valitud elementidega luua mis tahes tüüpi kujunduse.

See pakub e-kaubanduse poe loomiseks palju paigutusvalikuid ja pakub sisseehitatud tuge WooCommerce’ile. Selle teemaga veebipoe loomiseks pole teil vaja täiendavaid pistikprogramme.

Eelised:

 • Ideaalne portfelli saidi või agentuuri saidi või toote saidi loomiseks.
 • Pakub kodulehele puhast, minimaalset ühelehelist paigutust. Kujundus on ainulaadne ja aitab teil silma paista.
 • 8 erinevat portfelli paigutust, mille vahel portfelli saidil valida.
 • Täielik tugi WooCommerce’ile mitmete veebipoodide mallide vahel, mille vahel valida.
 • Kõigi Elementori pakutavate funktsioonide tugi.

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

8. Selferi elemendi teema

selfer elementori teema

 • Hind: 59 dollarit.
 • Ühildub Elementoriga: Jah

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

Selfer on ideaalne teema isikliku saidi loomiseks. Ükskõik, kas soovite luua oma töö jaoks isikliku ajaveebi või loomingulise portfooliosaali, sellel teemal on kõik vajalikud funktsioonid.

Selle professionaalne disain aitab teil silma paista ja pakub palju erinevaid paigutusvalikuid. Teil on kodulehe jaoks palju erinevaid paigutusvalikuid, millest saate valida ja mida saate kohandada. Selle teema lehtede kohandamiseks võite kasutada lehe Elementor ehitajat või WordPress Theme Customizerit.

See teema ühildub Elementoriga ja pakub Elementori jaoks üle 18 erineva vidina. See pakub kõigepealt mobiililahendust, mis töötab ja näeb hea välja kõigi ekraanisuuruste korral. See teema on loodud kiiruse jaoks ja seetõttu on see kõigi kiiruse testimise tööriistade jaoks kõrge.

Eelised:

 • Puhas ja minimaalne portfelliteema, mis pakub sadu erinevaid kohandamisvõimalusi.
 • Ilus portfooliosa kujundus oma loomingulise töö tutvustamiseks.
 • Elementori täielik tugi võimaldab teil kohandada ja luua igat tüüpi lehti.
 • GDPR-i valmiv teema.
 • Vastuvõtlik, esmajärjekorras mobiilne disain, mis näeb kõigis seadmetes hea välja.
 • Lisage või eemaldage oma portfellist üksusi vaid mõne klõpsuga.

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

9. Ashe Free Elementori teema

Ashe tasuta elemendi teema

 • Hind: Tasuta.
 • Ühildub Elementoriga: Jah

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

Ashe on üks paljudest Elementori veebisaidi ametlikult soovitatud teemad. See teema pakub Elementori ja kõigi pistikprogrammi pakutavate funktsioonide täielikku tuge. See pakub lihtsat ajaveebi kujundust põhivärviskeemiga, mida saate kohandada WordPressi teema kohandajaga.

Selle teema värve ja tüpograafiat saate hõlpsalt mõne klõpsuga kohandada. See teema võimaldab teil valida üle 800 tasuta Google’i fondi. Samuti pakub see nii postituste kui ka lehtede täpsemaid kohandamisvõimalusi.

See toetab palju erinevaid postitusvorminguid ja pakub valikulist kleepuvat navigeerimisriba. Ashe pakub WooCommerce’i täielikku tuge, mis muudab ilusa veebipoe loomise ülilihtsaks.

Eelised:

 • Saadaval on selle teema tasuta versioon, mis pakub vähem funktsioone kui premium-versioon.
 • Täielik toetus Elementorile ja pistikprogrammi pakutavatele paljudele erinevatele kohandamisfunktsioonidele.
 • Tõlkevalmidus ja RTL-i tugi on saadaval.
 • 14 sisseehitatud malli, mida saate kohandada WordPressi teema kohandajaga.
 • Võimaldab teil kohandada tüpograafia stiile ja valida enam kui 800 tasuta Google Fondi hulgast.
 • Paljud erinevad paigutusvalikud.
 • Täielik tugi WooCommerce’ile ja mallidele, mille hulgast valida.
 • Kleepuv navigeerimine, mis kerib koos kasutajaga ja mille saate WordPress Theme Customizeris keelata.
 • Elementori lehe ehitaja pistikprogrammi veebisait soovitab seda ametlikult.

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

10. Zakra tasuta elemendi teema

zakra tasuta elementide teema

 • Hind: Tasuta.
 • Ühildub Elementoriga: Jah

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

Zakra on mitmeotstarbeline teema, mida pakub ThemeGrill. Sellel on teie veebisaidi jaoks üle 10 erineva malli, mille vahel valida. See pakub täielik toetus nii Elementori kui ka Gutenbergi leheehitajatele. Postituste ja lehtede kujunduse kohandamiseks saate nende kahe vahel vahetada. See teema on GDPR-iga ühilduv, kuna see ei salvesta kasutaja andmeid.

Zakra pakub palju erinevaid kohandamisvalikuid, mida saate WordPressi teema kohandaja abil näpistada. Kõike saab kohandada alates värviskeemist ja päise stiilidest. Samuti saate kohandada tüpograafia stiile, sealhulgas fondi suurust, rea kõrgust ja muid võimalusi.

Valida saab üle 7 erineva vidinaala. Saate valida paljude erinevate paigutusvalikute hulgast, sealhulgas täislaiusega, parempoolse külgriba ja külgribata.

Eelised:

 • Saate kohandada selle teema kujunduse peaaegu kõiki aspekte.
 • Kaasas Elementori lehe ehitaja täielik toetus ja seda on pistikprogrammi veebisait ametlikult soovitanud.
 • Pakub palju erinevaid paigutusvalikuid, sealhulgas täislaiusega ja ilma külgribade paigutuseta. Samuti pakub see 7 vidinapiirkonda, kuhu saate vidinaid paigutada.
 • Tõlge on valmis ja sellega kaasneb RTL-keelte tugi.
 • Tüpograafiat ja värviskeeme saate hõlpsalt kohandada WordPressi teema kohandaja abil.
 • GDPR-iga ühilduv, kuna teema iseenesest ei salvesta kasutaja andmeid.

Lisateave / allalaaditav reaalajas demo

Mis on Elementor

Elementor on 10. enamkasutatud WordPressi pistikprogramm Internetis. Seda kasutab veidi alla miljoni veebisaidi; mis hõlmab arvatavasti ka teie konkurente.

See on lihtne, kuid võimas leheküljeehitaja plugin, mis aitab teil mitte ainult oma veebisaidi lehti kohandada, vaid ka kujundada neid vastavalt oma soovile.

mis on elementor

Elementori abil saate luua mis tahes tüüpi soovitud kujunduse.

Parim osa?

Teete seda pukseerimisliidese abil.

Lehe kujundamiseks peate vaid elemente lohistama ja neid lehele lohistama.

Ükskõik, kas soovite kujundada ilusa About lehe või täpsema gen-lehe, et saada rohkem tellijaid, pakub Elementor kõiki vajalikke tööriistu.

Erinevalt enamikust teistest leheehitajatest turul pakub Elementor kõik-ühes platvorm oma veebisaidi lehtede haldamiseks.

Kontakt- või maandumislehe loomiseks ei vaja te eraldi pistikprogrammi. Elementoriga saate seda kõike teha.

Parim asi, mis mulle Elementori puhul meeldib, on see ei vaja programmeerimisalast oskusteavet. Saate ise kauneid lehti üles ehitada, kirjutamata ühte koodirida.

Ja kui teate, kuidas koodi kirjutada, saate kasutada oma teadmisi võimalikult täpsemate lehtede loomiseks.

Miks vajate Elementorit

Kui alles alustate, on väga raske jaole pääseda. Kõik Interneti turud ja nišid muutuvad päevaga üha küllastunumaks.

Kõik avaldavad samu vanu näpunäiteid ja nõuandeid. Kui soovite, et teie ajaveeb eristuks, vajate kujundust, mis on parem kui teised, kes on teie nišis.

Professionaalse ilme loomiseks ei pea te olema auhinnatud disainer. Teil on vaja ainult õigeid tööriistu.

Sisestage Elementor.

See on Teie unistuste WordPressi leheehitaja plugin. See aitab teil oma veebisaidil luua igat tüüpi lehti. Ükskõik, kas soovite lihtsalt kontaktlehe üles panna või soovite luua täpsema müügilehe, on Elementor teid hõlmanud.

Elementori abil on ilusa välimusega lehe loomine sõna otseses mõttes sama lihtne kui elementide lohistamine ja nendele lehele viskamine. Parim on see, et saate luua professionaalse välimusega lehti, kirjutamata ühte koodirida.

Miks valida WordPressi teema, mis ühildub Elementoriga?

Elementor töötab kõigi WordPressi teemadega.

Aga..

..kui soovite, et Elementor töötaks tõrgeteta, vajate teemat, mis ühildub Elementoriga.

Lõppude lõpuks ei taha te, et teie müügi leht lakkamise päeval töötamise lõpetaks, eks?

Enamik sealseid teemasid reklaamib, et need ühilduvad Elementoriga.

millised teemad sobivad kõige paremini elementidegahttps://docs.elementor.com/article/78-themes

Kuid tõde on see, et enamik neist pole. Enamik teemaautoreid testib oma teemasid vaid mõne sekundi jooksul Elementoriga ja sildistavad need teemadeks kui “Elementoriga ühilduvad”

Kuid see ei saanud olla tõest kaugel.

Enamik teemasid ei tööta Elementoriga kohe välja.

Järeldus

Kõik selle loendi teemad pakuvad Elementorile karbivälist tuge.

Ükskõik, kas soovite luua kohaliku kohviku veebisaidi või oma loomingulise töö jaoks portfelli saidi, leiate sellest komplektist õige teema.

Kui otsite portfooliosaali alustamiseks professionaalse välimusega teemat, soovitan minna kummagi juurde Selfer või Quodos. Mõlemad pakuvad ilusaid paigutusi silmapaistva portfelli loomiseks ja mõlemad pakuvad reageerivat kujundust, mis töötab kõigis seadmetes.

Kui soovite mõnda toodet veebis müüa, siis minge ühega järgmistest GeneratePress või OceanWP. Mõlemad pakuvad palju erinevaid paigutusvalikuid ja lehemalle, mille vahel valida. Samuti saate sadu erinevaid kohandamisvalikuid, mida saate kasutada kujunduse kohandamiseks ilma ühte koodirida puudutamata.

Ükskõik mis tüüpi veebisaiti soovite luua, kõik need Elementori WordPressi teemad sobivad teie jaoks. Kõik nad pakuvad sadu malle, mida saate hõlpsalt oma vajadustele kohandada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map