Elementor je jedním z nejlepších plug-in modulů pro tvorbu drag and drop stránek pro WordPress právě teď. Pomocí tohoto pluginu můžete okamžitě vytvořit pixel perfektní, rychlé načítání a reagovat na webové stránky.


Ale vědět, která témata tam fungují nejlépe s Elementorem, může být složité. Tady je můj seznam těch, které jsou 100% kompatibilní s tímto pluginem pro tvorbu stránek.

jestli ty chcete, aby váš web WordPress vynikl, potřebujete design, který vám pomůže vyniknout.

I když je důležité mít webový design, který se liší od většiny ostatních blogů ve vaší nika, potřebujete téma, které si můžete přizpůsobit na vlastní pěst bez znalosti programování .

Ale bohužel, pokud nejste dobří v html / css kódování WordPress je omezený z hlediska přizpůsobení designu.

Tady přichází Elementor, aby zachránil.

Protože to je plugin pro tvorbu stránek který nahrazuje základní editor WordPress jednoduchým rozhraním drag and drop, které vám umožní vytvářet krásně navržené webové stránky.

Abych vám ušetřil potíže s plýtváním hodin časem procházením témat Elementoru, vytvořil jsem tento seznam nejlepších z nejlepších témat Elementoru, které skutečně pracují s Elementorem.

Contents

10 nejlepších témat WordPress pro společnost Elementor v roce 2020

nejlepší elementor wordpress témata

1. GenerovatPress Elementor Themes

vygenerovat témata elementů

 • Cena: Bezplatná verze a prémiová verze s více funkcemi za 49,95 $.
 • Kompatibilní s prvkem Elementor: Ano

Více informací / stažení Živá ukázka

GeneratePress je všestranný rámec WordPress, který každý profesionální blogger na internetu používá nebo v minulosti používal.

Je to lehké téma, které váží méně než 30kb. To je méně než většina témat WordPress. Většina témat WordPress přichází se spoustou nafouknutého obsahu, který zpomaluje váš web.

Toto lehké téma nabízí všechny funkce, které budete potřebovat k vytvoření jakéhokoli typu webu, který chcete. Možnosti přizpůsobení můžete použít k přizpůsobení stránek, jak chcete, včetně změny typografie nebo barevného schématu.

Pokud chcete, aby se váš web načítal rychle a hladce pracoval, je to téma pro vás. GeneratePress nabízí okamžitou kompatibilitu s téměř všemi zásuvnými moduly pro tvorbu stránek. A ano, to zahrnuje Elementora.

Nejlepší část o používání tohoto tématu je, že pracuje s Elementorem jako s jakýmkoli jiným tvůrcem stránek. Pokud se tedy v budoucnu rozhodnete přejít na nový plugin pro tvorbu stránek, můžete si být jisti, že toto téma s ním bude fungovat.

Výhody:

 • Jedno z nejrychlejších témat WordPress na trhu. Váží méně než 30kb. Většina témat přichází s desítkami a desítkami funkcí, které mohou zpomalit váš web. Toto je lehké téma, které nabízí pouze minimum, které potřebujete.
 • Podpora všech pluginů pro tvorbu stránek WordPress včetně aplikace Elementor. Toto téma bude fungovat, i když v budoucnu přepnete na jiný tvůrce stránek.
 • Umožňuje přizpůsobit téměř všechny aspekty designu, včetně typografie, barev atd. Vše můžete přizpůsobit pomocí WordPress Theme Customizer.
 • Kompatibilní s téměř všemi doplňky WordPress.
 • Podporuje RTL a je k dispozici ve 20 různých jazycích.

Více informací / stažení Živá ukázka

2. Témata elementů WP Astra

témata elementů astra

 • Cena: Bezplatná verze a verze Pro s více funkcemi za 59 USD.
 • Kompatibilní s prvkem Elementor: Ano

Více informací / stažení Živá ukázka

Tvůrci WP Astra to propagují jako téma určené pro Elementor. Toto téma je ideální pro Elementor jako to je vyroben pro použití s ​​pluginem Elementor.

Toto téma obsahuje desítky motivů webových stránek, které můžete importovat a upravovat pomocí aplikace Elementor. S tímto motivem nemusíte začínat od nuly. Můžete si vybrat téma z jejich obrovské knihovny profesionálně vypadajících témat a přizpůsobit všechny prvky, které se vám líbí.

Dodává se s desítkami možností rozvržení z čeho vybírat. Na libovolné stránce můžete zakázat název, doporučený obrázek nebo postranní panel.

WP Astra je lehké téma bez nadýmání, které se načítá rychle a skóre na všech nástrojích pro testování rychlosti webových stránek, včetně GTMetrix, Pingdom a Google PageSpeed.

Toto téma je plně citlivé na mobily a funguje hladce se zařízeními všech velikostí obrazovky. Součástí nabídky je také tucet možností přizpůsobení pro mobilní nabídku.

S Elementor můžete přizpůsobit toto téma tak, aby vypadalo tak, jak chcete.

Výhody:

 • Vytvořeno pro tvůrce stránek Elementor, toto téma funguje hladce a každá jeho nová verze je testována pomocí Elementoru.
 • Dodává se s mnoha různými možnostmi rozvržení z čeho vybírat.
 • Nabízí desítky demonstračních šablon webových stránek, které můžete použít a přizpůsobit s Elementor.
 • Vestavěná podpora pro WooCommerce. Můžete si založit vlastní internetový obchod.
 • Lehké téma, které má velikost menší než 50 kB. Skóre vysoké ve všech nástrojích pro testování rychlosti webových stránek.

Více informací / stažení Živá ukázka

3. Témata elementů OceanWP

motivy elementů oceánu wp

 • Cena: Bezplatná verze a prémiová verze s dalšími rozšířeními od 39 USD.
 • Kompatibilní s prvkem Elementor: Ano

Více informací / stažení Živá ukázka

OceanWP podporuje téměř všechny tvůrce stránek včetně Elementor, Thrive Architect, Beaver Builder a mnoho dalších. Toto téma je plně citlivé a funguje se všemi mobilními zařízeními. Je dodáván s vestavěnou podporou pro WooCommerce, takže nemusíte instalovat tucet pluginů, abyste mohli začít s eCommerce webem.

Toto téma přichází s desítkami krásných ukázek, se kterými můžete importovat právě jedním kliknutím a začít přizpůsobovat pomocí Elementor nebo jakýkoli jiný tvůrce stránek. Pomocí tohoto motivu můžete snadno přizpůsobit libovolnou stránku na svém webu. Je připraven na překlad a podporuje jazyky RTL.

OceanWP je víceúčelové téma, které si můžete přizpůsobit pro použití v libovolném výklenku, který chcete. Můžete přizpůsobit každý vizuální prvek včetně typografie, barev, mezer atd. Všechno můžete přizpůsobit pomocí rozhraní drag and drop.

Výhody:

 • Podporuje nejen elementor, ale všechny ostatní doplňky pro tvorbu stránek, včetně Thrive Architect a Beaver Builder.
 • Víceúčelové téma, které lze použít v libovolném výklenku. Dodává se s desítkami přizpůsobitelných demonstračních šablon, které můžete importovat a upravit a vytvořit si vlastní.
 • Toto téma, které je postaveno s ohledem na rychlost, má vysoké hodnocení u všech nástrojů pro testování rychlosti.
 • Nabízí plnou podporu pro WooCommerce.
 • Má přes 1500 recenzí na úložišti témat WordPress.org.
 • Citlivé téma, které vypadá dobře na všech zařízeních.

Více informací / stažení Živá ukázka

4. Téma elementu Hestia

téma motivu hestia elementor

 • Cena: Bezplatná verze a verze Pro za 98 $.
 • Kompatibilní s prvkem Elementor: Ano

Více informací / stažení Živá ukázka

ThemeIsle’s Hestia je téma, které je určeno pro Elementor. Můžete si být jisti, že všechny novější verze tohoto tématu budou s Elementorem hladce fungovat. Dodává se s desítkami šablon stránek, z nichž si můžete vybrat, včetně šablon pro spouštěcí stránky mobilní aplikace, stránek a cenových stránek. S tímto motivem můžete navrhnout jakýkoli typ webových stránek.

Na rozdíl od většiny témat nabízí Hestia plátno plné šířky, které však můžete upravit, abyste vytvořili požadovaný typ designu. Nejen to, že si vyberete, jaké prvky chcete na jednotlivých stránkách zobrazit / skrýt. Na každé jednotlivé stránce můžete přepsat globální nastavení stránky.

Toto téma je plně kompatibilní s WooCommerce a nabízí hotové šablony, které můžete importovat jediným kliknutím. Můžete si vybrat mezi mnoha různými styly rozložení dostupných pro svůj blog a jednotlivé blogové příspěvky. Můžete se rozhodnout skrýt postranní panel na blogových příspěvcích, kde chcete číst prostředí bez rozptylování.

Výhody:

 • Velká knihovna hotových šablon, z nichž si můžete vybrat, včetně šablon připravených pro WooCommerce. Tyto šablony můžete přizpůsobit vašim potřebám designu.
 • Více možností rozvržení na výběr pro všechny vaše stránky a příspěvky v blogu. Snadno potlačte globální nastavení na jednotlivých stránkách.
 • Funguje hladce s Elementor, protože toto téma je vytvořeno pro plugin.
 • Toto téma je optimalizováno pro rychlost načítání a pracuje se všemi pluginy pro ukládání do mezipaměti, jako je W3 Total Cache.
 • Přizpůsobte všechny prvky návrhu od písem až po barvy tlačítek.
 • Připraven na překlad a podporuje jazyky RTL.

Více informací / stažení Živá ukázka

5. Téma elementu Centaurus Elementor

téma elementu kentaura

 • Cena: 59 $.
 • Kompatibilní s prvkem Elementor: Ano

Více informací / stažení Živá ukázka

Centaurus je víceúčelové téma pro WordPress, které nabízí čistý, minimální design. Přestože je design minimální, pomůže vám vyniknout. Toto téma je dodáváno s desítkami šablon, ze kterých můžete vybrat jakýkoli web, včetně webu elektronického obchodu nebo kreativního portfolia..

Můžete přizpůsobit všechny aspekty designu tohoto motivu pomocí WordPress Theme Customizer. Toto téma nabízí více než 500 různých možností přizpůsobení že můžete vyladit, aniž byste se dotkli jediného řádku kódu. Toto téma hraje dobře s Elementor a dalšími tvůrci stránek. To nabízí plná podpora všech funkcí, které Elementor musí nabídnout.

Centaurus přichází s prémiovým posuvníkem Revolution, který je jedním z nejlepších zásuvných modulů na trhu. Nabízí také podporu pro WooCommerce z krabice, takže můžete snadno vytvořit internetový obchod a přizpůsobit ho, jak budete chtít.

Nejlepší část tohoto tématu je jeho minimální, čistý design. Na rozdíl od většiny témat, která jsou zaplněna tisíci prvky, vyniká toto téma svým minimálním prostorovým designem.

Výhody:

 • Mnoho různých možností rozvržení, ze kterých si můžete vybrat pro své stránky a příspěvky.
 • Desítky různých šablon, které vám pomohou vytvořit dokonalý web. Pomocí šablon můžete vytvořit web eCommerce, portfolio nebo osobní blog.
 • Minimální design je čistý a prostorný, aby vám pomohl vyniknout.
 • Plná podpora všech funkcí Elementoru.
 • Více než 500 různých možností přizpůsobení můžete vylepšit tak, aby odpovídaly vašemu stylu nebo značce.
 • Vestavěná podpora pro WooCommerce vám umožní spustit web eCommerce pouhými několika kliknutími.

Více informací / stažení Živá ukázka

6. Téma Arteon Elementor

téma arteon elementor

 • Cena: 59 $.
 • Kompatibilní s prvkem Elementor: Ano

Více informací / stažení Živá ukázka

Arteon se inzeruje jako téma Ultimate WordPress. Dodává se s několika různými šablonami domovské stránky, z nichž si můžete vybrat v závislosti na vaší firmě. Ať už provozujete internetový obchod s obuví miliónů dolarů nebo jednoduché obchodní návrháře na volné noze, toto téma má pro vás perfektní šablonu.

Toto téma přichází s profesionálně navrženými krásnými šablonami, které můžete použít k vytváření vynikajících webů. Nabízí minimální design, který je ideální pro vytvoření portfolia webu. Můžete si vybrat z několika témat portfolia, která si můžete snadno přizpůsobit podle svých potřeb.

Toto téma také nabízí krásné šablony pro vytvoření internetového obchodu. Je dodáván s plnou podporou WooCommerce, která vám pomůže vytvořit hladký obchod s eCommerce.
Arteon je kompatibilní s prvkem Elementor a umožňuje vám vytvořit jakýkoli typ stránky, kterou chcete.

Elementor můžete použít k vytvoření vstupních stránek nebo základní stránky. Získáte také stovky možností přizpůsobení, které vám umožní přizpůsobit vše od typografie přes barvy tlačítek až po šířku rozvržení.

Výhody:

 • Plně citlivé téma, které pracuje se všemi typy zařízení bez ohledu na velikost obrazovky.
 • Dodává se s podporou pro WooCommerce a nabízí desítky krásně navržených šablon pro internetové obchody.
 • Více než 500 možností přizpůsobení vyladit design motivu. Můžete si vybrat z více než 600 bezplatných písem z písem Google, která chcete použít na svém webu.
 • Dodává se s prémiovým modulem Revolution Slider WordPress.

Více informací / stažení Živá ukázka

7. Téma Qudos Elementor

téma elementu qudos

 • Cena: 59 $.
 • Kompatibilní s prvkem Elementor: Ano

Více informací / stažení Živá ukázka

Qudos je víceúčelové téma WordPress, které nabízí krásné jednostránkové rozvržení.

Dodává se s mnoha různými typy rozvržení, včetně 3 rozvržení blogů a 8 rozvržení portfolia. Toto téma je nejlepší pro vytvoření portfolia stránek pro sebe nebo vaši společnost. Dodává se s mnoha různými krásnými šablonami stránek s obsahem, včetně O stránce, Stránka mise a Kontaktní stránka.

Qudos přichází plná podpora pro Elementor abyste mohli navrhnout své stránky pomocí jednoduchého rozhraní drag and drop. Pomocí Elementoru můžete vytvořit jakýkoli typ designu, který chcete, se stovkami různých prvků, které si můžete vybrat.

Nabízí mnoho možností rozvržení pro vytvoření elektronického obchodu a nabízí vestavěnou podporu pro WooCommerce. K vytvoření internetového obchodu s tímto tématem nepotřebujete žádné další doplňky.

Výhody:

 • Ideální pro vytvoření portfolia nebo agentury stránky nebo produktové stránky.
 • Nabízí čisté, minimální rozvržení jedné stránky pro domovskou stránku. Design je jedinečný a pomůže vám vyniknout.
 • 8 různých rozvržení portfolia, z nichž si můžete vybrat pro web portfolia.
 • Plná podpora WooCommerce s řadou šablon online obchodu, ze kterých si můžete vybrat.
 • Podpora všech funkcí nabízených společností Elementor.

Více informací / stažení Živá ukázka

8. Selfer Elementor Theme

Selfer elementor téma

 • Cena: 59 $.
 • Kompatibilní s prvkem Elementor: Ano

Více informací / stažení Živá ukázka

Selfer je perfektní téma pro vytvoření osobního webu. Ať už chcete pro svou práci vytvořit osobní blog nebo kreativní portfolio, toto téma má všechny funkce, které potřebujete.

Jeho profesionální design vám pomůže vyniknout a přichází s mnoha různými možnostmi rozvržení. Z domovské stránky získáte mnoho různých možností rozvržení, z nichž si můžete vybrat a přizpůsobit. K přizpůsobení stránek tohoto motivu můžete použít Tvůrce stránek Elementor nebo WordPress Theme Customizer.

Toto téma je kompatibilní s Elementor a přichází s více než 18 různými widgety pro Elementor. Nabízí design první mobilní, který funguje a vypadá skvěle na všech velikostech obrazovky. Toto téma je navrženo pro rychlost a jako takové skóre vysoké u všech nástrojů pro testování rychlosti.

Výhody:

 • Čisté, minimální téma portfolia, které nabízí stovky různých možností přizpůsobení.
 • Krásný design sekce portfolia představí vaši tvůrčí práci.
 • Plná podpora pro Elementor vám umožní přizpůsobit a vytvořit jakýkoli typ stránek, které chcete.
 • Téma připravené na GDPR.
 • Citlivý, mobilní-první design, který vypadá skvěle na všech zařízeních.
 • Snadno přidejte nebo odeberte položky ze svého portfolia několika kliknutími.

Více informací / stažení Živá ukázka

9. Ashe Free Elementor Theme

Ashe Free Elementor Theme

 • Cena: Volný, uvolnit.
 • Kompatibilní s prvkem Elementor: Ano

Více informací / stažení Živá ukázka

Ashe je jedním z mnoha oficiálně doporučená témata na webových stránkách Elementor. Toto téma nabízí úplnou podporu pro Elementor a všechny funkce nabízené pluginem. Nabízí jednoduchý design blogu se základním barevným schématem, které si můžete přizpůsobit pomocí WordPress Theme Customizer.

Barvy a typografii tohoto motivu si můžete snadno přizpůsobit několika kliknutími. Toto téma vám umožňuje vybrat si z více než 800 bezplatných písem Google. Nabízí také pokročilé možnosti přizpůsobení pro příspěvky i stránky.

Podporuje mnoho různých typů formátů příspěvků a nabízí volitelný lepivý navigační panel. Ashe přichází s kompletní podporou pro WooCommerce, takže je velmi snadné vytvořit krásný internetový obchod.

Výhody:

 • K dispozici je bezplatná verze tohoto tématu, která nabízí méně funkcí než prémiová verze.
 • Plná podpora pro Elementor a mnoho různých funkcí přizpůsobení, které nabízí plugin.
 • Připraven na překlad a podpora RTL.
 • 14 vestavěných šablon, které můžete přizpůsobit pomocí WordPress Theme Customizer.
 • Umožňuje přizpůsobit typografické styly a vybrat si z více než 800 bezplatných písem Google.
 • Mnoho různých možností rozvržení.
 • Plná podpora WooCommerce a šablon z čeho vybírat.
 • Lepkavá navigace, která se posouvá s uživatelem, kterou můžete zakázat z WordPress Theme Customizer.
 • Oficiálně doporučeno webovým serverem pluginu pro tvorbu stránek Elementor.

Více informací / stažení Živá ukázka

10. Zakra téma volných elementů

zakra zdarma elementor téma

 • Cena: Volný, uvolnit.
 • Kompatibilní s prvkem Elementor: Ano

Více informací / stažení Živá ukázka

Zakra je víceúčelové téma nabízené společností ThemeGrill. Pro vaše webové stránky je k dispozici více než 10 různých šablon. To nabízí plná podpora pro tvůrce stránek Elementor i Gutenberg. Můžete mezi nimi přepínat a přizpůsobovat design vašich příspěvků a stránek. Toto téma je v souladu s GDPR, protože neukládá žádná uživatelská data.

Zakra nabízí mnoho různých možností přizpůsobení, které můžete vyladit pomocí WordPress Theme Customizer. Můžete přizpůsobit vše podle barevného schématu a stylů záhlaví. Můžete také upravit typografické styly včetně velikosti písma, výšky řádku a dalších možností.

Více než 7 různých oblastí widgetů na výběr. Můžete si vybrat z mnoha různých možností rozvržení, včetně plné šířky, pravého postranního panelu a bez postranního panelu.

Výhody:

 • Můžete přizpůsobit téměř všechny aspekty designu tohoto motivu.
 • Dodává se s plnou podporou pro tvůrce stránek Elementor a je oficiálně doporučován webem pluginu.
 • Nabízí mnoho různých možností rozvržení, z nichž si můžete vybrat, včetně rozložení na celé šířce a bez rozložení na postranním panelu. Nabízí také 7 oblastí widgetů, kam můžete umístit widgety.
 • Překlad je připraven a přichází s podporou jazyků RTL.
 • Typografii a barevná schémata si můžete snadno přizpůsobit pomocí WordPress Theme Customizer.
 • HDPR kompatibilní jako téma samo o sobě neukládá žádná uživatelská data.

Více informací / stažení Živá ukázka

Co je Elementor

Elementor je 10. nejpoužívanější plugin WordPress na internetu. Používá jej necelý milion webových stránek; to pravděpodobně zahrnuje vaše konkurenty.

Je to jednoduchý, ale výkonný plugin pro tvorbu stránek, který vám pomůže nejen přizpůsobit stránky vašeho webu, ale také je navrhnout, jak chcete.

co je elementor

Pomocí Elementoru můžete vytvořit jakýkoli typ návrhu stránky, který chcete.

Nejlepší část?

Děláte to pomocí rozhraní drag-and-drop.

Chcete-li navrhnout stránku, stačí pouze přetáhnout prvky a umístit je na stránku.

Ať už chcete navrhnout krásnou stránku O stránce nebo stránku pro pokročilé, abyste získali více odběratelů, Elementor nabízí všechny nástroje, které budete potřebovat.

Na rozdíl od většiny ostatních tvůrců stránek na trhu nabízí Elementor platforma all-in-one pro správu stránek vašeho webu.

Pro vytvoření kontaktní stránky nebo vstupní stránky nepotřebujete samostatný plugin. Můžete to udělat všechno s Elementorem.

To nejlepší, co se mi na Elementoru líbí, je to nevyžaduje žádné programovací know-how. Můžete si vytvářet krásné stránky sami, aniž byste museli psát jediný řádek kódu.

A pokud náhodou víte, jak napsat kód, můžete své znalosti použít k vytvoření stránek tak pokročilých, jak je to možné.

Proč potřebujete Elementora

Pokud právě začínáte, je velmi těžké získat oporu. Všechny trhy a výklenky na internetu jsou každým dnem čím dál sytější.

Každý vydává stejné staré tipy a rady. Pokud chcete, aby váš blog vynikal, potřebujete design, který je lepší než ostatní ve vaší nika.

Nemusíte být oceněným návrhářem, abyste vytvořili profesionální vzhled. Potřebujete pouze správné nástroje.

Zadejte Elementor.

Je to Doplněk pro tvorbu stránek WordPress vašich snů. Pomůže vám vytvořit všechny typy stránek na vašem webu. Ať už si jen chcete postavit kontaktní stránku, nebo chcete vytvořit stránku pokročilého prodeje, Elementor vás zahalil.

S Elementorem je vytváření krásné vypadající stránky doslova stejně snadné jako přetahování prvků a jejich přetažení na stránku. Nejlepší na tom je, že můžete vytvářet profesionálně vypadající stránky, aniž byste museli psát jediný řádek kódu.

Proč si vybrat téma WordPress, které je kompatibilní s elementem?

Elementor pracuje se všemi tématy WordPress.

Ale..

..pokud chcete, aby Elementor pracoval hladce, potřebujete téma, které je kompatibilní s Elementorem.

Koneckonců nechcete, aby vaše prodejní stránka přestala fungovat v den zahájení, správně?

Většina témat tam inzeruje, že jsou kompatibilní s Elementor.

která témata fungují nejlépe s elementemhttps://docs.elementor.com/article/78-themes

Pravda je ale taková, že většina z nich není. Většina autorů motivů pouze testuje svá témata na pár sekund pomocí Elementoru a označí je jako „Kompatibilní s elementy“

Ale to nemůže být daleko od pravdy.

Většina motivů nefunguje s Elementorem.

Závěr

Všechna témata v tomto seznamu nabízejí mimo elementovou podporu Elementoru.

Ať už chcete pro svou tvůrčí práci vytvořit webovou stránku pro místní kavárnu nebo webovou stránku portfolia, najdete v této sadě ten správný motiv..

Pokud hledáte profesionální téma pro spuštění portfolia, doporučuji jít s jedním z nich Selfer nebo Quodos. Oba nabízejí krásné rozložení pro vytvoření portfolia, které vyniká, a oba nabízejí citlivý design, který bude fungovat na všech zařízeních.

Pokud chcete prodat produkt online, jděte na některý z nich GeneratePress nebo OceanWP. Obě nabízejí mnoho různých možností rozvržení a šablon stránek. Získáte také stovky různých možností přizpůsobení, které můžete použít k přizpůsobení návrhu, aniž byste se dotkli jediného řádku kódu.

Ať už chcete vytvořit jakýkoli web, všechna tato témata Elementor WordPress pro vás budou fungovat. Všechny nabízejí stovky šablon, které můžete snadno přizpůsobit vašim potřebám.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me