Elementor to jedna z najlepszych wtyczek narzędzi do tworzenia stron typu „przeciągnij i upuść” dla WordPress teraz. Dzięki tej wtyczce możesz błyskawicznie stworzyć doskonałe strony internetowe, szybkie ładowanie i responsywne strony internetowe.


Ale wiedza, które motywy działają najlepiej z Elementorem, może być trudna. Oto moja lista, które są w 100% kompatybilne z tą wtyczką do tworzenia stron.

Jeśli ty chcesz, aby Twoja witryna WordPress się wyróżniała, potrzebujesz projektu, który pomoże Ci się wyróżnić.

Chociaż ważne jest, aby mieć projektowanie stron internetowych inne niż większość innych blogów w Twojej niszy, potrzebujesz motywu, który możesz dostosować samemu bez znajomości programowania .

Ale niestety, chyba że jesteś dobry w kodowaniu HTML / CSS WordPress jest ograniczony w zakresie dostosowywania projektu.

To tutaj Elementor przybywa na ratunek.

Ponieważ to jest wtyczka kreatora stron który zastępuje podstawowy edytor WordPress prostym interfejsem przeciągania i upuszczania, umożliwiającym tworzenie pięknie zaprojektowanych stron internetowych.

Aby uniknąć kłopotów z marnowaniem godzin na przeglądanie motywów Elementor, stworzyłem listę najlepszych z najlepszych motywów Elementor, które faktycznie działają z Elementorem.

Contents

10 najlepszych motywów WordPress dla Elementora w 2020 roku

najlepsze motywy elementarne lub wordpress

1. GeneratePress Elementor Themes

generuje motywy elementów

 • Cena £: Darmowa wersja i wersja Premium z dodatkowymi funkcjami za 49,95 USD.
 • Kompatybilny z Elementor: Tak

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

GeneratePress to wszechstronna platforma motywów WordPress, z której korzysta każdy profesjonalny bloger w Internecie lub w przeszłości.

To jest lekki motyw o wadze poniżej 30kb. To mniej niż większość dostępnych motywów WordPress. Większość motywów WordPress zawiera dużo obrzmiałych treści, które spowalniają twoją stronę.

Ten lekki motyw oferuje wszystkie funkcje potrzebne do utworzenia dowolnego typu strony internetowej. Możesz użyć opcji dostosowywania, aby dostosować strony tak, jak chcesz, w tym zmienić typografię lub schemat kolorów.

Jeśli chcesz, aby Twoja strona ładowała się szybko i działała płynnie, ten motyw jest właśnie dla Ciebie. GeneratePress oferuje gotową do użycia kompatybilność z prawie wszystkimi wtyczkami programu budującego strony. I tak, to obejmuje Elementor.

Najlepszą częścią korzystania z tego motywu jest to, że współpracuje z Elementor jak z każdym innym programem budującym strony. Jeśli więc zdecydujesz się w przyszłości przejść na nową wtyczkę do tworzenia stron, możesz mieć pewność, że ten motyw będzie z nią działał.

Korzyści:

 • Jeden z najszybszych motywów WordPress na rynku. Waży mniej niż 30kb. Większość motywów zawiera dziesiątki funkcji, które mogą spowolnić działanie witryny. Jest to lekki motyw, który oferuje tylko minimum, którego potrzebujesz.
 • Obsługa wszystkich wtyczek do konstruktorów stron WordPress, w tym Elementor. Ten motyw będzie działał, nawet jeśli w przyszłości przełączysz się na inny program budujący strony.
 • Umożliwia dostosowanie prawie wszystkich aspektów projektu, w tym typografii, kolorów itp. Możesz dostosować wszystko za pomocą programu WordPress Theme Customizer.
 • Kompatybilny z prawie wszystkimi wtyczkami WordPress.
 • Obsługuje RTL i jest dostępny w 20 różnych językach.

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

2. Motywy WP Astra Elementor

motywy astra elementor

 • Cena £: Darmowa wersja i wersja Pro z dodatkowymi funkcjami za 59 USD.
 • Kompatybilny z Elementor: Tak

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

Twórcy WP Astra reklamują go jako motyw stworzony dla Elementora. Ten motyw jest idealny dla Elementora jest przeznaczony do użytku z wtyczką Elementor.

Ten motyw zawiera dziesiątki motywów stron internetowych, które można importować i modyfikować za pomocą Elementora. Dzięki temu motywowi nie musisz zaczynać od zera. Możesz wybrać motyw z ogromnej biblioteki profesjonalnie wyglądających motywów i dostosować wszystkie elementy, które lubisz.

Jest wyposażony w dziesiątki opcji układu do wyboru. Możesz wyłączyć tytuł, wyróżniany obraz lub pasek boczny na dowolnej stronie, którą chcesz.

WP Astra to lekki, pozbawiony wzdęć motyw, który szybko się ładuje i osiąga wysokie wyniki we wszystkich narzędziach do testowania szybkości witryny, w tym GTMetrix, Pingdom i Google PageSpeed.

Ten motyw jest w pełni responsywny i działa płynnie z urządzeniami o wszystkich rozmiarach ekranu. Zawiera również tuzin opcji dostosowywania menu mobilnego.

Dzięki Elementor możesz dostosować ten motyw, aby wyglądał tak, jak chcesz.

Korzyści:

 • Stworzony dla konstruktora stron Elementor, ten motyw działa płynnie, a każda nowa wersja tego motywu jest testowana z Elementorem.
 • Posiada wiele różnych opcji układu do wyboru.
 • Oferuje dziesiątki szablonów stron demonstracyjnych, których można używać i dostosowywać za pomocą Elementor.
 • Wbudowana obsługa WooCommerce. Możesz założyć własny sklep internetowy.
 • Lekki motyw o rozmiarze mniejszym niż 50 KB. Wysokie wyniki we wszystkich narzędziach do testowania prędkości witryny.

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

3. Motywy OceanWP Elementor

motywy ocean wp elementor

 • Cena £: Darmowa wersja i wersja Premium z większą liczbą rozszerzeń od 39 USD.
 • Kompatybilny z Elementor: Tak

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

OceanWP obsługuje prawie wszystkie programy budujące strony w tym Elementor, Thrive Architect, Beaver Builder i wiele innych. Ten motyw jest w pełni responsywny i działa na wszystkich urządzeniach mobilnych. Ma wbudowaną obsługę WooCommerce, więc nie trzeba instalować tuzina wtyczek, aby uruchomić witrynę eCommerce.

Ten motyw zawiera dziesiątki pięknych demonstracji, które można zaimportować za pomocą jednym kliknięciem i zacznij dostosowywać za pomocą Elementora lub dowolny inny program do tworzenia stron. Za pomocą tego motywu możesz łatwo dostosować dowolną stronę w swojej witrynie. Jest gotowy do tłumaczenia i obsługuje języki RTL.

OceanWP to uniwersalny motyw, który można dostosować do użycia w dowolnej niszie. Możesz dostosować każdy element wizualny, w tym typografię, kolory, odstępy itp. Możesz dostosować wszystko za pomocą interfejsu przeciągnij i upuść.

Korzyści:

 • Obsługuje nie tylko Elementor, ale wszystkie inne wtyczki kreatora stron, w tym Thrive Architect i Beaver Builder.
 • Uniwersalny motyw, który można wykorzystać w dowolnej niszy. W zestawie dziesiątki konfigurowalnych szablonów demonstracyjnych, które możesz importować i edytować, aby tworzyć własne.
 • Ten motyw, opracowany z myślą o szybkości, osiąga wysokie wyniki we wszystkich narzędziach do testowania prędkości.
 • Oferuje pełne wsparcie dla WooCommerce.
 • Ma ponad 1500 recenzji na temat repozytorium motywów WordPress.org.
 • Responsywny motyw, który wygląda dobrze na wszystkich urządzeniach.

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

4. Motyw Hestia Elementor

themeisle hestia elementor theme

 • Cena £: Darmowa wersja i wersja Pro za 98 USD.
 • Kompatybilny z Elementor: Tak

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

ThemeIsle’s Hestia to motyw stworzony dla Elementora. Możesz być pewien, że wszystkie nowsze wersje tego motywu będą działać płynnie z Elementorem. Zawiera dziesiątki szablonów stron do wyboru, w tym szablony stron uruchamiania aplikacji mobilnych, stron i stron z cennikami. Za pomocą tego motywu możesz zaprojektować dowolną witrynę internetową.

W przeciwieństwie do większości motywów, Hestia oferuje płótno o pełnej szerokości, które można jednak edytować, aby stworzyć pożądany projekt. Ponadto możesz wybrać elementy, które chcesz pokazać / ukryć na poszczególnych stronach. Możesz zastąpić globalne ustawienia strony na każdej stronie.

Ten motyw jest w pełni kompatybilny z WooCommerce i oferuje gotowe szablony, które można zaimportować jednym kliknięciem. Możesz wybierać spośród wielu różnych stylów układów dostępnych dla swojego bloga i poszczególnych postów na blogu. Możesz zdecydować o ukryciu paska bocznego w postach na blogu, gdzie chcesz mieć środowisko do czytania bez rozpraszania uwagi.

Korzyści:

 • Duża biblioteka gotowych szablonów do wyboru, w tym szablony gotowe do WooCommerce. Możesz dostosować te szablony do swoich potrzeb projektowych.
 • Wiele opcji układu do wyboru dla wszystkich stron i postów na blogu. Z łatwością zastępuj ustawienia globalne na poszczególnych stronach.
 • Działa płynnie z Elementorem, ponieważ ten motyw jest przeznaczony dla wtyczki.
 • Ten motyw jest zoptymalizowany pod kątem szybkości ładowania i działa ze wszystkimi wtyczkami buforującymi, takimi jak W3 Total Cache.
 • Dostosuj wszystkie elementy projektu, od czcionek po kolory przycisków.
 • Gotowy do tłumaczenia i obsługuje języki RTL.

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

5. Motyw Centaurus Elementor

centaurus elementor theme

 • Cena £: 59 USD.
 • Kompatybilny z Elementor: Tak

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

Centaurus to uniwersalny motyw do WordPressa, który oferuje czysty, minimalistyczny wygląd. Chociaż konstrukcja jest minimalna, pomoże Ci się wyróżnić. Ten motyw zawiera dziesiątki szablonów do wyboru, których możesz użyć do stworzenia dowolnego rodzaju strony internetowej, w tym witryny eCommerce lub kreatywnego portfolio.

Możesz dostosować wszystkie aspekty projektu tego motywu za pomocą programu WordPress Theme Customizer. Ten temat oferuje ponad 500 różnych opcji dostosowywania że możesz dostosować, nie dotykając ani jednego wiersza kodu. Ten motyw dobrze współpracuje z Elementorem i innymi programami do tworzenia stron. Oferuje pełne wsparcie dla wszystkich funkcji, które Elementor ma do zaoferowania.

Centaurus jest wyposażony w wysokiej jakości suwak Revolution, który jest jedną z najlepszych wtyczek suwaków na rynku. Oferuje także gotową obsługę WooCommerce, dzięki czemu możesz łatwo stworzyć sklep internetowy i dostosować go tak, jak chcesz.

Najlepszą częścią tego motywu jest jego minimalny, czysty wygląd. W przeciwieństwie do większości motywów wypełnionych tysiącem elementów, ten motyw wyróżnia się minimalnym przestronnym wyglądem.

Korzyści:

 • Wiele różnych opcji układu do wyboru dla stron i postów.
 • Dziesiątki różnych szablonów, które pomogą Ci stworzyć idealną stronę internetową. Za pomocą szablonów możesz utworzyć witrynę eCommerce, portfolio lub osobistego bloga.
 • Minimalna konstrukcja jest czysta i przestronna, aby pomóc Ci się wyróżnić.
 • Pełne wsparcie dla wszystkich funkcji Elementora.
 • Ponad 500 różnych opcji dostosowywania, możesz dostosować, aby zmienić projekt, aby pasował do Twojego stylu lub marki.
 • Wbudowana obsługa WooCommerce umożliwia uruchomienie strony eCommerce za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

6. Temat Arteon Elementor

motyw arteon elementor

 • Cena £: 59 USD.
 • Kompatybilny z Elementor: Tak

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

Arteon reklamuje się jako najlepszy motyw WordPress. Zawiera wiele różnych szablonów stron głównych do wyboru w zależności od firmy. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep z butami za milion dolarów, czy też prostą firmę projektową, ten szablon ma dla Ciebie idealny szablon.

Ten motyw zawiera profesjonalnie zaprojektowane piękne szablony, których można używać do tworzenia wyróżniających się witryn. Oferuje minimalistyczny wygląd, który idealnie nadaje się do stworzenia witryny z portfolio. Masz do wyboru wiele motywów portfolio, które możesz łatwo dostosować do własnych potrzeb.

Ten motyw oferuje również piękne szablony do tworzenia sklepu internetowego. Jest wyposażony w pełne wsparcie dla WooCommerce, aby pomóc Ci stworzyć sprawnie działający sklep eCommerce.
Arteon jest kompatybilny z Elementor i pozwala na tworzenie dowolnych stron.

Możesz użyć Elementora do tworzenia stron docelowych lub podstawowych informacji o stronie. Otrzymasz również setki opcji dostosowywania, które pozwalają dostosować wszystko, od typografii po kolory przycisków i szerokość układu.

Korzyści:

 • W pełni responsywny motyw, który działa na wszystkich typach urządzeń bez względu na rozmiar ekranu.
 • Pochodzi z obsługą WooCommerce i oferuje dziesiątki pięknie zaprojektowanych szablonów dla sklepów internetowych.
 • Ponad 500 opcji dostosowywania w celu ulepszenia projektu motywu. Możesz wybierać spośród ponad 600 darmowych czcionek z czcionek Google do użycia w swojej witrynie.
 • Pochodzi z wysokiej jakości wtyczką Revolution Slider WordPress.

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

7. Motyw Qudos Elementor

motyw qudos elementor

 • Cena £: 59 USD.
 • Kompatybilny z Elementor: Tak

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

Qudos to uniwersalny motyw WordPress, który oferuje piękny układ jednostronicowy.

Ma wiele różnych rodzajów układów, w tym 3 układy blogów i 8 układów portfolio. Ten motyw najlepiej nadaje się do tworzenia witryny portfolio dla siebie lub swojej firmy. Zawiera wiele różnych pięknych szablonów stron treści, w tym Strona z informacjami, Strona z misją i Strona z kontaktami.

Qudos pochodzi pełne wsparcie dla Elementora aby umożliwić projektowanie stron za pomocą prostego interfejsu przeciągnij i upuść. Dzięki Elementor możesz tworzyć dowolne projekty z setkami różnych elementów, które możesz wybrać.

Oferuje wiele opcji układu do tworzenia sklepu eCommerce oraz wbudowaną obsługę WooCommerce. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych wtyczek, aby stworzyć sklep internetowy z tym motywem.

Korzyści:

 • Idealny do tworzenia witryny portfolio lub witryny agencji lub witryny produktu.
 • Oferuje czysty, minimalny układ jednostronicowy strony głównej. Projekt jest wyjątkowy i pomoże Ci się wyróżnić.
 • 8 różnych układów portfela do wyboru dla strony portfela.
 • Pełna obsługa WooCommerce z wieloma szablonami sklepów internetowych do wyboru.
 • Obsługa wszystkich funkcji oferowanych przez Elementor.

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

8. Temat Selfer Elementor

Selfer Elementor Theme

 • Cena £: 59 USD.
 • Kompatybilny z Elementor: Tak

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

Selfer to idealny motyw do stworzenia osobistej strony. Niezależnie od tego, czy chcesz utworzyć osobistego bloga, czy kreatywną stronę portfolio dla swojej pracy, ten motyw ma wszystkie potrzebne funkcje.

Jego profesjonalna konstrukcja pomaga się wyróżnić i oferuje wiele różnych opcji układu do wyboru. Masz wiele różnych opcji układu strony głównej do wyboru i dostosowania. Możesz użyć programu budującego strony Elementor lub narzędzia dostosowywania motywów WordPress, aby dostosować strony tego motywu.

Ten motyw jest zgodny z Elementor i zawiera ponad 18 różnych widżetów dla Elementor. Oferuje projekt mobilny, który działa i wygląda świetnie na wszystkich rozmiarach ekranu. Ten motyw został opracowany z myślą o szybkości i jako taki jest wysoki we wszystkich narzędziach do testowania prędkości.

Korzyści:

 • Czysty, minimalny motyw portfolio, który oferuje setki różnych opcji dostosowywania.
 • Piękny projekt sekcji portfolio, aby pokazać swoją twórczą pracę.
 • Pełna obsługa Elementor umożliwia dostosowanie i tworzenie dowolnego rodzaju stron.
 • Motyw gotowy RODO.
 • Responsywna, po pierwsze mobilna konstrukcja, która świetnie wygląda na wszystkich urządzeniach.
 • Z łatwością dodawaj lub usuwaj elementy ze swojego portfolio za pomocą kilku kliknięć.

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

9. Motyw Ashe Free Elementor

Motyw Ashe Free Elementor

 • Cena £: Wolny.
 • Kompatybilny z Elementor: Tak

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

Ashe jest jednym z wielu oficjalnie zalecane motywy na stronie internetowej Elementor. Ten motyw oferuje pełną obsługę Elementora i wszystkich funkcji oferowanych przez wtyczkę. Oferuje prosty projekt bloga z podstawową kolorystyką, którą można dostosować za pomocą programu WordPress Theme Customizer.

Za pomocą kilku kliknięć możesz łatwo dostosować kolory i typografię tego motywu. Ten motyw pozwala wybierać spośród ponad 800 darmowych czcionek Google. Oferuje również zaawansowane opcje dostosowywania zarówno postów, jak i stron.

Obsługuje wiele różnych typów formatów postów i oferuje opcjonalny lepki pasek nawigacyjny. Ashe ma pełną obsługę WooCommerce, dzięki czemu bardzo łatwo można stworzyć piękny sklep internetowy.

Korzyści:

 • Dostępna jest darmowa wersja tego motywu, która oferuje mniej funkcji niż wersja premium.
 • Pełna obsługa Elementora i wiele różnych funkcji dostosowywania oferowanych przez wtyczkę.
 • Dostępne tłumaczenie i obsługa RTL.
 • 14 wbudowanych szablonów, które można dostosować za pomocą programu WordPress Theme Customizer.
 • Pozwala dostosować style typografii i wybierać spośród ponad 800 darmowych czcionek Google.
 • Wiele różnych opcji układu.
 • Pełna obsługa WooCommerce i szablonów do wyboru.
 • Lepka nawigacja, która przewija się wraz z użytkownikiem, który można wyłączyć w programie WordPress Theme Customizer.
 • Oficjalnie zalecany przez witrynę wtyczki do konstruktora stron Elementor.

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

10. Motyw Zakra Free Elementor

zakra darmowy elementor motywu

 • Cena £: Wolny.
 • Kompatybilny z Elementor: Tak

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

Zakra to uniwersalny motyw oferowany przez ThemeGrill. Zawiera ponad 10 różnych szablonów do wyboru. Oferuje pełne wsparcie dla konstruktorów stron Elementor i Gutenberg. Możesz przełączać się między nimi, aby dostosować wygląd swoich postów i stron. Ten motyw jest zgodny z RODO, ponieważ nie przechowuje żadnych danych użytkownika.

Zakra oferuje wiele różnych opcji dostosowywania, które można modyfikować za pomocą programu WordPress Theme Customizer. Możesz dostosować wszystko, od schematu kolorów i stylów nagłówków. Możesz także dostosować style typografii, w tym rozmiar czcionki, wysokość linii i inne opcje.

Do wyboru ponad 7 różnych obszarów widżetów. Możesz wybierać spośród wielu różnych opcji układu, w tym pełnej szerokości, prawego paska bocznego i bez paska bocznego.

Korzyści:

 • Możesz dostosować prawie wszystkie aspekty projektu tego motywu.
 • Posiada pełne wsparcie dla konstruktora stron Elementor i jest oficjalnie rekomendowany przez stronę internetową wtyczki.
 • Oferuje wiele różnych opcji układu do wyboru, w tym układy o pełnej szerokości i bez pasków bocznych. Oferuje również 7 obszarów widżetów, w których można umieszczać widżety.
 • Tłumaczenie gotowe i zawiera obsługę języków RTL.
 • Za pomocą programu WordPress Theme Customizer możesz łatwo dostosować typografię i schematy kolorów.
 • Zgodny z RODO, ponieważ sam motyw nie przechowuje żadnych danych użytkownika.

Więcej informacji / pobierz demo na żywo

Co to jest Elementor

Elementor to 10. najczęściej używana wtyczka WordPress w Internecie. Jest używany przez prawie 1 milion stron internetowych; to prawdopodobnie obejmuje twoich konkurentów.

Jest to prosta, ale potężna wtyczka do tworzenia stron, która pomaga nie tylko dostosowywać strony witryny, ale także projektować je w dowolny sposób.

czym jest elementor

Dzięki Elementor możesz tworzyć dowolne projekty stron.

Najlepsza część?

Robisz to za pomocą interfejsu przeciągnij i upuść.

Aby zaprojektować stronę, wystarczy przeciągnąć elementy i upuścić je na stronie.

Niezależnie od tego, czy chcesz zaprojektować piękną stronę About lub zaawansowaną stronę wiodącą, aby uzyskać więcej subskrybentów, Elementor oferuje wszystkie narzędzia, których potrzebujesz.

W przeciwieństwie do większości innych programów budujących strony na rynku, Elementor oferuje kompleksowa platforma do zarządzania stronami Twojej witryny.

Nie potrzebujesz osobnej wtyczki, aby utworzyć stronę kontaktową lub stronę docelową. Możesz to wszystko zrobić z Elementorem.

Najbardziej podoba mi się w Elementorze nie wymaga żadnej wiedzy programistycznej. Możesz samodzielnie tworzyć piękne strony bez pisania ani jednego wiersza kodu.

A jeśli wiesz, jak pisać kod, możesz wykorzystać swoją wiedzę do tworzenia stron tak zaawansowanych, jak to możliwe.

Dlaczego potrzebujesz Elementora

Jeśli dopiero zaczynasz, bardzo trudno jest zdobyć przyczółek. Wszystkie rynki i nisze w Internecie stają się coraz bardziej nasycone z dnia na dzień.

Wszyscy publikują te same stare wskazówki i porady. Jeśli chcesz, aby Twój blog się wyróżniał, potrzebujesz projektu, który jest lepszy niż inne w Twojej niszy.

Nie musisz być wielokrotnie nagradzanym projektantem, aby stworzyć profesjonalnie wyglądający projekt. Potrzebujesz tylko odpowiednich narzędzi.

Wprowadź elementor.

To jest Wtyczka kreatora stron WordPress twoich marzeń. Pomaga tworzyć wszystkie typy stron w Twojej witrynie. Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu założyć stronę kontaktową, czy chcesz utworzyć zaawansowaną stronę sprzedaży, Elementor zapewni Ci ochronę.

Dzięki Elementorowi tworzenie pięknie wyglądającej strony jest dosłownie tak proste, jak przeciąganie elementów i upuszczanie ich na stronę. Najlepsze jest to, że możesz tworzyć profesjonalnie wyglądające strony bez pisania ani jednego wiersza kodu.

Dlaczego warto wybrać motyw WordPress zgodny z Elementor?

Elementor działa ze wszystkimi motywami WordPress.

Ale..

..jeśli chcesz, aby Elementor działał płynnie, potrzebujesz motywu zgodnego z Elementorem.

W końcu nie chcesz, aby strona sprzedaży przestała działać w dniu premiery, prawda?

Większość motywów reklamuje, że są one kompatybilne z Elementorem.

które motywy działają najlepiej z elementoremhttps://docs.elementor.com/article/78-themes

Ale prawda jest taka, że ​​większość z nich nie jest. Większość autorów motywów po prostu testuje swoje motywy na kilka sekund za pomocą Elementora i oznacza je jako „Kompatybilne z Elementorem”

Ale to nie może być dalekie od prawdy.

Większość motywów nie działa od razu z Elementorem.

Wniosek

Wszystkie motywy z tej listy oferują gotową obsługę elementu Elementor.

Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować witrynę dla lokalnej kawiarni lub stronę portfolio dla swojej twórczej pracy, znajdziesz odpowiedni motyw w tym zestawie.

Jeśli szukasz profesjonalnie wyglądającego motywu do założenia witryny z portfolio, zalecamy skorzystanie z jednego z nich Selfer lub Quodos. Oba oferują piękne układy do stworzenia wyróżniającego się portfolio i oba oferują responsywny projekt, który będzie działał na wszystkich urządzeniach.

Jeśli chcesz sprzedać produkt online, skorzystaj z jednego z nich GeneratePress lub OceanWP. Oba oferują wiele różnych opcji układu i szablonów stron do wyboru. Dostajesz także setki różnych opcji dostosowywania, których możesz użyć do dostosowania projektu bez dotykania jednego wiersza kodu.

Niezależnie od typu witryny, którą chcesz zbudować, wszystkie te motywy Elementor WordPress będą dla Ciebie działać. Wszystkie oferują setki szablonów, które można łatwo dostosować do własnych potrzeb.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me