10+ najlepších WordPress Témy pre Elementor

Elementor je pre WordPress jedným z najlepších doplnkov na tvorbu drag and drop stránok práve teraz. Pomocou tohto doplnku môžete okamžite vytvoriť pixel perfektné, rýchle načítanie a pohotovo reagujúce webové stránky.


Ale vedieť, ktoré témy tam s Elementorom fungujú najlepšie, môže byť zložité. Tu je môj zoznam tých, ktoré sú 100% kompatibilné s týmto doplnkom na tvorbu stránok.

Ak ty chcete, aby vaše stránky WordPress vynikli, Potrebujete dizajn, ktorý vám pomôže vyniknúť.

Aj keď je dôležité mať webový dizajn, ktorý sa líši od väčšiny ostatných blogov vo vašom výklenku, Potrebujete tému, ktoré si môžete prispôsobiť na vlastnú päsť bez akýchkoľvek znalostí programovania .

Ale bohužiaľ, pokiaľ nie ste dobrí v html / css kódovaní WordPress je obmedzený z hľadiska prispôsobenia dizajnu.

Tu prichádza Elementor na záchranu.

Pretože toto je doplnok na tvorbu stránok ktorý nahrádza základný editor WordPress jednoduchým rozhraním drag and drop, ktoré vám umožňuje vytvárať krásne navrhnuté webové stránky.

Aby som vám ušetril ťažkosti so stratou času stráveným prechádzaním témou Elementoru, vytvoril som tento zoznam najlepších z najlepších tém témy Elementor, ktoré skutočne pracujú s prvkami Elementor..

Contents

10 najlepších WordPress Témy pre Elementora v roku 2020

Najlepšie elementor wordpress témy

1. GenerujtePress Témy elementov

vygenerovať témy elementov

 • cena: Bezplatná verzia a prémiová verzia s ďalšími funkciami za 49,95 dolárov.
 • Kompatibilné s prvkom Elementor: Áno

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

GeneratePress je všestranný tematický rámec WordPress, ktorý každý profesionálny blogger na internete používa alebo v minulosti používal..

Je to ľahký motív s hmotnosťou menej ako 30 kB. To je menej ako väčšina tém WordPress. Väčšina tém WordPress prichádza s množstvom nadúvaného obsahu, ktorý spomaľuje vaše webové stránky.

Táto ľahká téma ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete na vytvorenie akéhokoľvek typu webovej stránky, ktorú chcete. Možnosti prispôsobenia môžete použiť na prispôsobenie stránok tak, ako chcete, vrátane zmeny typografie alebo farebnej schémy.

Ak chcete, aby sa vaše webové stránky načítali rýchlo a hladko fungovali, toto je téma pre vás. GeneratePress ponúka okamžitú kompatibilitu s takmer všetkými doplnkami nástroja na tvorbu stránok. A áno, to zahŕňa aj Elementora.

Najlepšia časť o používaní tejto témy je, že pracuje s prvkom Elementor ako s akýmkoľvek iným nástrojom na tvorbu stránok. Ak sa teda v budúcnosti rozhodnete prepnúť na nový doplnok na tvorbu stránok, môžete si byť istí, že táto téma s ním bude fungovať.

výhody:

 • Jedna z najrýchlejších tém WordPress na trhu. Váži menej ako 30kb. Väčšina tém obsahuje desiatky a desiatky funkcií, ktoré môžu spomaliť vaše webové stránky. Toto je téma s nízkou hmotnosťou, ktorá ponúka iba minimum, ktoré potrebujete.
 • Podpora všetkých doplnkov nástroja na tvorbu stránok WordPress vrátane produktu Elementor. Táto téma bude fungovať, aj keď v budúcnosti prepnete na iný nástroj na tvorbu stránok.
 • Umožňuje vám prispôsobiť si takmer všetky aspekty dizajnu vrátane typografie, farieb atď. Všetko môžete prispôsobiť pomocou prispôsobovača tém WordPress..
 • Kompatibilný s takmer všetkými doplnkami WordPress.
 • Podporuje RTL a je k dispozícii v 20 rôznych jazykoch.

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

2. Témy elementov WP Astra

témy elementov astra

 • cena: Bezplatná verzia a verzia Pro s ďalšími funkciami za 59 dolárov.
 • Kompatibilné s prvkom Elementor: Áno

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

Tvorcovia WP Astra ho propagujú ako tému, ktorá je vytvorená pre spoločnosť Elementor. Táto téma je pre spoločnosť Elementor ideálna je určený na použitie s doplnkom Elementor.

Táto téma sa dodáva s desiatkami tém webových stránok, ktoré môžete importovať a upravovať pomocou aplikácie Elementor. S touto témou nemusíte začať od nuly. Môžete si vybrať tému zo svojej obrovskej knižnice profesionálne vyzerajúcich tém a prispôsobiť si všetky prvky, ktoré sa vám páčia.

Dodáva sa s desiatkami možností rozloženia z čoho vyberať. Na ľubovoľnej stránke môžete zakázať názov, odporúčaný obrázok alebo bočný panel.

WP Astra je a ľahký, bezfarebný motív, ktorý sa načíta rýchlo a vysoké skóre vo všetkých nástrojoch na testovanie rýchlosti webových stránok vrátane GTMetrix, Pingdom a Google PageSpeed.

Táto téma je plne responzívna na mobilné zariadenia a funguje hladko so zariadeniami všetkých veľkostí obrazovky. Je tiež dodávaný s tuctom možností prispôsobenia pre mobilné menu.

S prvkom Elementor si môžete túto tému prispôsobiť tak, ako chcete.

výhody:

 • Táto téma je vytvorená pre tvorcov stránok Elementor a funguje hladko a každá nová verzia tejto témy sa testuje pomocou Elementoru.
 • Dodáva sa s mnohými rôznymi možnosťami rozloženia, z ktorých si môžete vybrať.
 • Ponúka desiatky šablón demo webových stránok, ktoré môžete použiť a prispôsobiť s prvkom Elementor.
 • Vstavaná podpora pre WooCommerce. Môžete si založiť vlastný internetový obchod.
 • Ľahký motív s veľkosťou menšou ako 50 kB. Skóre najvyššie vo všetkých nástrojoch na testovanie rýchlosti webových stránok.

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

3. Témy elementov OceanWP

motívy elementov oceánu wp

 • cena: Bezplatná verzia a prémiová verzia s ďalšími rozšíreniami od 39 dolárov.
 • Kompatibilné s prvkom Elementor: Áno

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

OceanWP podporuje takmer všetkých tvorcov stránok vrátane Elementor, Thrive Architect, Beaver Builder a mnoho ďalších. Táto téma je plne responzívna a funguje so všetkými mobilnými zariadeniami. Dodáva sa so zabudovanou podporou pre WooCommerce, takže na spustenie webovej stránky elektronického obchodu nemusíte inštalovať tucet doplnkov..

Táto téma je dodávaná s desiatkami krásnych ukážok, ktoré môžete importovať len za sebou jedným kliknutím a začnite prispôsobovať pomocou Elementoru alebo akýkoľvek iný nástroj na tvorbu stránok. Pomocou tohto motívu môžete ľahko prispôsobiť ľubovoľnú stránku na svojom webe. Je pripravený na preklad a podporuje jazyky RTL.

OceanWP je viacúčelová téma, ktorú môžete prispôsobiť tak, aby ste ju mohli používať v ľubovoľnom výklenku. Môžete prispôsobiť každý vizuálny prvok vrátane typografie, farieb, medzier atď. Všetko môžete prispôsobiť pomocou rozhrania drag and drop.

výhody:

 • Podporuje nielen modul Element, ale aj všetky ďalšie doplnky na tvorbu stránok, vrátane Thrive Architect a Beaver Builder.
 • Viacúčelová téma, ktorú je možné použiť v ľubovoľnom výklenku. Dodáva sa s desiatkami prispôsobiteľných ukážkových šablón, ktoré môžete importovať a upraviť a vytvoriť si vlastné.
 • Táto téma, postavená s ohľadom na rýchlosť, dosahuje vysoké skóre vo všetkých nástrojoch na testovanie rýchlosti.
 • Ponúka plnú podporu pre WooCommerce.
 • Má viac ako 1500 recenzií na úložisku tém WordPress.org.
 • Citlivá téma, ktorá vyzerá dobre na všetkých zariadeniach.

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

4. Téma elementu Hestia

téma elementu hestia elementor

 • cena: Bezplatná verzia a verzia Pro za 98 dolárov.
 • Kompatibilné s prvkom Elementor: Áno

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

ThemeIsle’s Hestia je téma, ktorá je určená pre Elementor. Môžete si byť istí, že všetky novšie verzie tejto témy budú s prvkom Elementor plynule fungovať. Dodáva sa s desiatkami šablón stránok, z ktorých si môžete vybrať, vrátane šablón pre spúšťacie stránky mobilnej aplikácie, stránok a cenových stránok. S touto témou môžete navrhnúť akýkoľvek typ webovej stránky.

Na rozdiel od väčšiny tém ponúka Hestia plátno s plnou šírkou, ktoré však môžete upravovať, aby ste vytvorili požadovaný typ dizajnu. Nielen to si vyberiete, ktoré prvky chcete na jednotlivých stránkach zobraziť / skryť. Globálne nastavenia stránky môžete prepísať na každej jednotlivej stránke.

Táto téma je plne kompatibilná s WooCommerce a ponúka hotové šablóny, ktoré môžete importovať jediným kliknutím. Môžete si vybrať medzi mnohými rôznymi štýlmi rozloženia, ktoré sú k dispozícii pre váš blog a jednotlivé blogové príspevky. Môžete sa rozhodnúť skryť bočný panel na blogových príspevkoch, kde chcete čítať prostredie bez rozptyľovania.

výhody:

 • Veľká knižnica hotových šablón, z ktorej si môžete vybrať, vrátane šablón pripravených pre WooCommerce. Tieto šablóny si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb.
 • Pre všetky vaše stránky a príspevky do blogu si môžete vybrať z niekoľkých možností rozloženia. Ľahko prepísať globálne nastavenia na jednotlivých stránkach.
 • S prvkom Elementor pracuje hladko, pretože táto téma je určená pre doplnok.
 • Táto téma je optimalizovaná pre rýchlosť načítania a pracuje so všetkými doplnkami z vyrovnávacej pamäte, ako je W3 Total Cache.
 • Prispôsobte všetky prvky dizajnu od písma po farbu gombíkov.
 • Pripravený na preklad a podporuje jazyky RTL.

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

5. Téma elementu Centaurus Elementor

téma elementu kentaura

 • cena: 59 dolárov.
 • Kompatibilné s prvkom Elementor: Áno

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

Centaurus je viacúčelová téma pre WordPress, ktorá ponúka čistý a minimálny dizajn. Aj keď je dizajn minimálny, pomôže vám vyniknúť. Táto téma je dodávaná s desiatkami šablón, z ktorých si môžete vytvoriť akýkoľvek druh webovej stránky vrátane webovej stránky elektronického obchodu alebo kreatívneho portfólia..

Môžete prispôsobiť všetky aspekty dizajnu tejto témy pomocou Prispôsobovača tém WordPress. Táto téma ponúka viac 500 rôznych možností prispôsobenia ktoré môžete vyladiť bez toho, aby ste sa dotkli jediného riadku kódu. Táto téma hrá dobre s Elementor a ďalšími tvorcami stránok. Ponúka plná podpora všetkých funkcií, ktoré Elementor ponúka musí ponúknuť.

Centaurus prichádza s prémiovým jazdcom Revolution, ktorý je jedným z najlepších zásuvných modulov na trhu. Ponúka tiež podporu pre WooCommerce po vybalení z krabice, takže môžete ľahko vytvoriť internetový obchod a prispôsobiť ho podľa vlastného uváženia..

Najlepšia časť tejto témy je jej minimálny a čistý dizajn. Na rozdiel od väčšiny tém, ktoré sú zaplnené tisíckami prvkov, táto téma vyniká svojím minimálnym priestranným dizajnom.

výhody:

 • Pre vaše stránky a príspevky je k dispozícii veľa rôznych možností rozloženia.
 • Desiatky rôznych šablón, ktoré vám pomôžu vytvoriť perfektný web. Pomocou šablón môžete vytvoriť webovú stránku elektronického obchodu, portfólio alebo osobný blog.
 • Minimálny dizajn je čistý a priestranný, aby vám pomohol vyniknúť.
 • Plná podpora všetkých funkcií produktu Elementor.
 • Viac ako 500 rôznych možností prispôsobenia môžete vyladiť a zmeniť tak vzhľad tak, aby vyhovoval vášmu štýlu alebo značke.
 • Vstavaná podpora pre WooCommerce vám umožňuje spustiť stránku elektronického obchodu pomocou niekoľkých kliknutí.

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

6. Téma Arteon Elementor

téma elementu arteónu

 • cena: 59 dolárov.
 • Kompatibilné s prvkom Elementor: Áno

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

Arteon sa propaguje ako téma Ultimate WordPress. Dodáva sa s niekoľkými rôznymi šablónami domovskej stránky, z ktorých si môžete vybrať v závislosti od vašej firmy. Či už prevádzkujete online obchod s topánkami za milión dolárov alebo jednoduchú obchodnú činnosť na voľnej nohe, táto téma má pre vás ideálnu šablónu.

Táto téma je dodávaná s profesionálne navrhnutými krásnymi šablónami, pomocou ktorých môžete vytvárať vynikajúce weby. Ponúka minimálny dizajn, ktorý je ideálny na vytvorenie portfólia. Môžete si vybrať z viacerých tém portfólia, ktoré si môžete ľahko prispôsobiť podľa svojich potrieb.

Táto téma ponúka tiež krásne šablóny na vytvorenie internetového obchodu. Dodáva sa s plnou podporou pre WooCommerce, ktorá vám pomôže vytvoriť obchod s elektronickým obchodom s hladkými plachtami.
Arteon je kompatibilný s prvkom Elementor a umožňuje vám vytvoriť akýkoľvek typ stránky, ktorú chcete.

Elementor môžete použiť na vytvorenie vstupných stránok alebo základných informácií o stránke. Získate tiež stovky možností prispôsobenia, ktoré vám umožňujú prispôsobiť všetko od typografie po farby tlačidiel až po šírku rozloženia.

výhody:

 • Plne responzívna téma, ktorá pracuje so všetkými typmi zariadení bez ohľadu na veľkosť obrazovky.
 • Dodáva sa s podporou pre WooCommerce a ponúka desiatky krásne navrhnutých šablón pre internetové obchody.
 • Viac ako 500 možností prispôsobenia vyladiť vzhľad témy. Môžete si vybrať z viac ako 600 bezplatných fontov z fontov Google, ktoré chcete použiť na svojich webových stránkach.
 • Dodáva sa s prémiovým doplnkom Revolution Slider WordPress.

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

7. Téma Qudos Elementor

téma elementu qudos

 • cena: 59 dolárov.
 • Kompatibilné s prvkom Elementor: Áno

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

Qudos je viacúčelová téma WordPress, ktorá ponúka krásne jednostránkové rozloženie.

Dodáva sa s mnohými rôznymi typmi rozloženia, vrátane 3 rozložení blogov a 8 rozložení portfólia. Táto téma je najlepšia na vytvorenie portfólia pre seba alebo vašu spoločnosť. Dodáva sa s mnohými rôznymi krásnymi šablónami stránok s obsahom vrátane stránky O stránke, Stránka misie a Stránka kontaktov.

Qudos prichádza s plná podpora pre Elementor aby ste mohli navrhnúť svoje stránky pomocou jednoduchého rozhrania drag and drop. S prvkom Elementor môžete vytvoriť akýkoľvek požadovaný dizajn pomocou stoviek rôznych prvkov, ktoré si môžete vybrať.

Ponúka veľa možností rozloženia na vytvorenie elektronického obchodu a ponúka zabudovanú podporu pre WooCommerce. Na vytvorenie internetového obchodu s touto témou nepotrebujete ďalšie doplnky.

výhody:

 • Ideálne na vytváranie stránok portfólia alebo agentúrnych alebo produktových stránok.
 • Ponúka čisté, minimálne jednostránkové rozloženie pre domovskú stránku. Dizajn je jedinečný a pomôže vám vyniknúť.
 • 8 rôznych rozložení portfólia, z ktorých si môžete vybrať pre portfólio.
 • Plná podpora pre WooCommerce s množstvom šablón internetového obchodu, z ktorých si môžete vybrať.
 • Podpora všetkých funkcií ponúkaných spoločnosťou Elementor.

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

8. Téma Selfer Elementor

téma selektora elementu

 • cena: 59 dolárov.
 • Kompatibilné s prvkom Elementor: Áno

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

Selfer je ideálna téma na vytvorenie osobnej stránky. Či už chcete pre svoju prácu vytvoriť osobný blog alebo tvorivé portfólio, táto téma má všetky potrebné funkcie.

Jeho profesionálny dizajn vám pomôže vyniknúť a prichádza s mnohými rôznymi možnosťami rozloženia. Domovská stránka obsahuje mnoho rôznych možností rozloženia, z ktorých si môžete vybrať a prispôsobiť. Na prispôsobenie stránok tejto témy môžete použiť nástroj na tvorbu stránok Elementor alebo Prispôsobovač tém WordPress.

Táto téma je kompatibilná s prvkom Elementor a obsahuje viac ako 18 rôznych miniaplikácií pre prvok Elementor. Ponúka dizajn pre mobilné zariadenia, ktorý funguje a vyzerá skvele na všetkých veľkostiach obrazovky. Táto téma je navrhnutá pre rýchlosť a ako taká má vysoké skóre na všetkých nástrojoch na testovanie rýchlosti.

výhody:

 • Čistá téma minimálneho portfólia, ktorá ponúka stovky rôznych možností prispôsobenia.
 • Krásny dizajn sekcie portfólia, ktorý predstavuje vašu tvorivú prácu.
 • Plná podpora pre Elementor vám umožňuje prispôsobiť a vytvoriť akýkoľvek typ stránok, ktoré chcete.
 • Téma pripravená na GDPR.
 • Citlivý, prvý mobilný dizajn, ktorý vyzerá skvele na všetkých zariadeniach.
 • Jednoduchým pridaním alebo odstránením položiek z portfólia jednoducho kliknite.

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

9. Téma Ashe Free Elementor

Ashe Free Elementor Theme

 • cena: Zadarmo.
 • Kompatibilné s prvkom Elementor: Áno

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

Ashe je jedným z mnohých oficiálne odporúčané témy na webovej stránke spoločnosti Elementor. Táto téma ponúka úplnú podporu pre Elementor a všetky funkcie, ktoré ponúka doplnok. Ponúka jednoduchý dizajn blogu so základnou farebnou schémou, ktorú si môžete prispôsobiť pomocou WordPress Theme Customizer.

Farby a typografiu tejto témy môžete ľahko upraviť pomocou niekoľkých kliknutí. Táto téma vám umožňuje vybrať si z viac ako 800 bezplatných písiem Google. Ponúka tiež rozšírené možnosti prispôsobenia pre príspevky aj stránky.

Podporuje mnoho rôznych typov formátov príspevkov a ponúka voliteľnú lepivú navigačnú lištu. Ashe prichádza s úplnou podporou pre WooCommerce, vďaka čomu je veľmi ľahké vytvoriť krásny internetový obchod.

výhody:

 • K dispozícii je bezplatná verzia tejto témy, ktorá ponúka menej funkcií ako prémiová verzia.
 • Plná podpora pre Elementor a mnoho rôznych funkcií prispôsobenia ponúkaných doplnkom.
 • K dispozícii je preklad a podpora RTL.
 • 14 vstavaných šablón, ktoré môžete prispôsobiť pomocou WordPress Theme Customizer.
 • Umožňuje vám prispôsobiť typografické štýly a vybrať si z viac ako 800 bezplatných fontov Google.
 • Mnoho rôznych možností rozloženia.
 • Plná podpora WooCommerce a šablón na výber.
 • Lepkavá navigácia, ktorá sa posúva s používateľom a ktorú môžete zakázať v aplikácii WordPress Theme Customizer.
 • Oficiálne odporúčané webovou stránkou doplnku nástroja na tvorbu stránok Elementor.

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

10. Zakra téma bezplatných elementov

téma zakra bezplatný element

 • cena: Zadarmo.
 • Kompatibilné s prvkom Elementor: Áno

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

Zakra je viacúčelová téma, ktorú ponúka ThemeGrill. Je dodávaný s viac ako 10 rôznymi šablónami, z ktorých si môžete vybrať. Ponúka plná podpora pre tvorcov stránok Elementor aj Gutenberg. Medzi nimi môžete prepínať a prispôsobiť tak vzhľad svojich príspevkov a stránok. Táto téma je v súlade s GDPR, pretože neuchováva žiadne používateľské údaje.

Zakra ponúka mnoho rôznych možností prispôsobenia, ktoré môžete vyladiť pomocou WordPress Theme Customizer. Môžete prispôsobiť všetko podľa farebnej schémy a štýlov hlavičky. Môžete tiež prispôsobiť štýly typografie vrátane veľkosti písma, výšky riadku a ďalších možností.

Viac ako 7 rôznych oblastí miniaplikácií. Môžete si vybrať z mnohých rôznych možností rozloženia vrátane plnej šírky, pravého bočného panela a bez bočného panela.

výhody:

 • Môžete prispôsobiť takmer všetky aspekty dizajnu tejto témy.
 • Dodáva sa s plnou podporou pre tvorcu stránok Elementor a je oficiálne odporúčaný webovou lokalitou doplnku.
 • Ponúka mnoho rôznych možností rozloženia, z ktorých si môžete vybrať, vrátane rozloženia v plnej šírke a bez rozloženia bočného panela. Ponúka tiež 7 oblastí miniaplikácií, do ktorých môžete umiestniť miniaplikácie.
 • Preklad je pripravený a je dodávaný s podporou jazykov RTL.
 • Typografické a farebné schémy si môžete ľahko prispôsobiť pomocou WordPress Theme Customizer.
 • HDPR kompatibilné ako téma samo o sebe neukladá žiadne užívateľské dáta.

Viac informácií / stiahnutie Živé ukážky

Čo je to Elementor

Elementor je 10. najpoužívanejší doplnok WordPress na internete. Používajú ho takmer 1 milión webových stránok; ktoré pravdepodobne zahŕňajú vašich konkurentov.

Je to jednoduchý, ale výkonný doplnok na tvorbu stránok, ktorý vám pomôže nielen prispôsobiť stránky vášho webu, ale tiež ich navrhnúť, ako chcete.

čo je elementárne

S prvkom Elementor môžete vytvoriť akýkoľvek požadovaný typ dizajnu stránky.

Najlepšia časť?

Urobíte to pomocou rozhrania drag-and-drop.

Na navrhnutie stránky stačí iba pretiahnuť prvky a presunúť ich na stránku.

Či už chcete navrhnúť krásnu stránku O stránke alebo stránku pre pokročilých, aby ste získali viac predplatiteľov, Elementor ponúka všetky nástroje, ktoré potrebujete.

Na rozdiel od väčšiny ostatných tvorcov stránok na trhu platforma all-in-one na správu stránok vašich webových stránok.

Na vytvorenie kontaktnej stránky alebo vstupnej stránky nepotrebujete samostatný doplnok. Môžete to urobiť všetko s Elementor.

To najlepšie, čo sa mi na Elementorovi páči, je to nevyžaduje žiadne programovacie know-how. Môžete si vytvoriť krásne stránky sami, bez toho, aby ste museli písať jediný riadok kódu.

A ak náhodou viete, ako napísať kód, môžete svoje znalosti použiť na vytváranie stránok tak pokročilých, ako je to možné.

Prečo potrebujete Elementora

Ak práve začínate, je veľmi ťažké získať oporu. Všetky trhy a miesta na internete sú každým dňom čoraz viac nasýtené.

Každý vydáva rovnaké staré tipy a rady. Ak chcete, aby váš blog vynikal, potrebujete dizajn, ktorý je lepší ako ostatní vo vašom výklenku.

Na vytvorenie profesionálne vyzerajúceho dizajnu nemusíte byť oceneným dizajnérom. Potrebujete iba správne nástroje.

Zadajte Elementor.

Je to Doplnok na tvorbu stránok WordPress vašich snov. Pomôže vám vytvoriť všetky typy stránok na vašom webe. Či už chcete len vložiť stránku s kontaktmi alebo chcete vytvoriť stránku s pokročilým predajom, spoločnosť Elementor vás pokryla.

S prvkom Elementor je vytváranie krásne vyzerajúcej stránky doslova také ľahké ako pretiahnutie prvkov a ich presunutie na stránku. Najlepšie na tom je, že môžete vytvárať profesionálne vyzerajúce stránky bez toho, aby ste museli písať jediný riadok kódu.

Prečo si vybrať tému WordPress, ktorá je kompatibilná s prvkom Elementor?

Elementor pracuje so všetkými témami WordPress.

ale..

..Ak chcete, aby Elementor pracoval hladko, potrebujete tému, ktoré je kompatibilné s Elementor.

Koniec koncov, nechcete, aby vaša predajná stránka prestala fungovať v deň začatia, nie?

Väčšina tém tam inzeruje, že sú kompatibilné s prvkom Elementor.

ktoré témy najlepšie fungujú s prvkamihttps://docs.elementor.com/article/78-themes

Pravda je, že väčšina z nich nie je. Väčšina autorov tém iba otestuje svoje témy na pár sekúnd pomocou programu Elementor a označí ich témy ako „Elementor Compatible“

Ale toto nemôže byť ďaleko od pravdy.

Väčšina tém nefunguje s Elementorom.

záver

Všetky témy v tomto zozname poskytujú podporu pre Elementor.

Či už chcete vytvoriť svoju webovú stránku pre miestnu kaviareň alebo stránku portfólia pre svoju tvorivú prácu, v tejto sade nájdete tú správnu tému.

Ak hľadáte profesionálne vyzerajúcu tému pre založenie portfólia, odporúčam vám ísť s jedným Selfer alebo Quodos. Obe ponúkajú krásne rozloženie na vytvorenie portfólia, ktoré vyniká a obidve ponúkajú citlivý dizajn, ktorý bude fungovať na všetkých zariadeniach.

Ak chcete predať produkt online, choďte s jedným z nich GeneratePress alebo OceanWP. Obe ponúkajú veľa rôznych možností rozloženia a šablón stránok, z ktorých si môžete vybrať. Získate tiež stovky rôznych možností prispôsobenia, ktoré môžete použiť na prispôsobenie návrhu bez toho, aby ste sa dotkli jediného riadku kódu.

Bez ohľadu na typ webových stránok, ktoré chcete vytvoriť, budú všetky tieto témy elementu WordPress pracovať pre vás. Všetky ponúkajú stovky šablón, ktoré si môžete ľahko prispôsobiť podľa svojich potrieb.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map