10+ найкращих тем WordPress для елемента

Elementor – один з найкращих плагінів для перетворення сторінок для перетягування та перетягування сторінок для WordPress зараз. За допомогою цього плагіна ви можете створити ідеальні пікселі, які швидко завантажуються та реагують на мить.


Але знати, які теми найкраще працюють з Elementor, може бути складним. Тож ось мій список тих, які на 100% сумісні з плагіном для цього розробника сторінки.

Якщо ви хочу, щоб ваш сайт WordPress виділявся, вам потрібен дизайн, який допоможе вам виділитися.

Хоча важливо мати веб-дизайн, який відрізняється від більшості інших блогів у вашій ніші, вам потрібна тема, яку ви можете налаштувати на свій розсуд без будь-яких знань з програмування .

Але, на жаль, якщо ви добре не кодуєте html / css WordPress обмежений з точки зору налаштування дизайну.

Тут на допомогу приходить Елементор.

Тому що це a плагін для побудови сторінки який замінює базовий редактор WordPress простим інтерфейсом перетягування, що дозволяє створювати прекрасно розроблені веб-сайти.

Щоб заощадити час на те, щоб витратити години свого часу на теми Elementor, я створив цей список найкращих з найкращих тем Elementor, які фактично працюють з Elementor.

Contents

10 найкращих тем WordPress для Elementor у 2020 році

кращий елемент WordPress теми

1. Створити теми елементу стиску

генерувати елементи стихії елементу

 • Ціна: Безкоштовна версія та Преміум-версія з додатковими можливостями за $ 49,95.
 • Сумісний з Elementor: Так

Детальніше / завантажити демо-версію

GeneratePress – всебічна тема теми WordPress, яку кожен професійний блогер в Інтернеті використовує або використовував у минулому.

Це легка тема, яка важить менше 30 кбіт. Це менше, ніж більшість тем WordPress. Більшість тем WordPress надходять з великим вмістом, що сповільнює ваш веб-сайт.

Ця невелика тема пропонує всі функції, які вам знадобляться для створення будь-якого типу веб-сайту, який ви хочете. Ви можете використовувати параметри налаштування, щоб налаштувати сторінки настільки, наскільки вам потрібно, включаючи зміну типографії або кольорової гами.

Якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт швидко завантажувався і працював безперебійно, це тема для вас. GeneratePress пропонує сумісність майже з усіма плагінами для створення сторінок. І так, це включає Елементор.

Найкраща частина використання цієї теми – це те, що вона працює з Elementor, як і з будь-яким іншим розробником сторінок. Отже, якщо ви вирішите перейти на новий плагін для створення веб-сторінок у майбутньому, ви можете бути впевнені, що ця тема буде працювати з ним.

Переваги:

 • Одна з найшвидших тем WordPress на ринку. Він важить менше 30 кб. Більшість тем мають десятки і десятки функцій, які можуть уповільнити ваш веб-сайт. Це легка тема, яка пропонує лише той мінімум, що вам потрібно.
 • Підтримка всіх плагінів для створення веб-сторінок WordPress, включаючи Elementor. Ця тема буде спрацьовувати, навіть якщо в майбутньому ви перейдете до іншого розробника сторінок.
 • Дозволяє налаштувати майже всі аспекти дизайну, включаючи типографіку, кольори тощо. Ви можете налаштувати все за допомогою програми налаштування теми WordPress.
 • Сумісний практично з усіма плагінами WordPress.
 • Підтримує RTL та доступний на 20 різних мовах.

Детальніше / завантажити демо-версію

2. Теми WP Astra Elementor

теми елементів стихії

 • Ціна: Безкоштовна версія та версія Pro з додатковими функціями за $ 59.
 • Сумісний з Elementor: Так

Детальніше / завантажити демо-версію

Творці WP Astra рекламують це як тему, яку роблять для Elementor. Ця тема ідеально підходить Elementor призначений для використання з плагіном Elementor.

Ця тема оснащена десятками тем веб-сайтів, які ви можете імпортувати та змінювати за допомогою Elementor. З цією темою вам не потрібно починати з нуля. Ви можете вибрати тему з їх величезної бібліотеки професійних на вигляд тем і налаштувати всі елементи, які вам подобаються.

У комплекті є кілька десятків варіантів компонування. Ви можете відключити заголовок, зображене зображення або бічну панель на будь-якій сторінці, яку ви хочете.

WP Astra – це легка вага, без здуття, яка швидко завантажується і отримує високий бал у всіх інструментах тестування швидкості веб-сайту, включаючи GTMetrix, Pingdom та Google PageSpeed.

Ця тема повністю чутлива до мобільних пристроїв і працює безперебійно з пристроями будь-якого розміру екрана. Він також постачається з десятком параметрів налаштування мобільного меню.

За допомогою Elementor ви можете налаштувати цю тему так, як ви хочете.

Переваги:

 • Ця тема створена для розробників сторінок Elementor, ця тема працює безперебійно, і кожна нова версія цієї теми тестується за допомогою Elementor.
 • Поставляється з багатьма різними варіантами макета на вибір.
 • Пропонує десятки демо-шаблонів веб-сайтів, які ви можете використовувати та налаштовувати за допомогою Elementor.
 • Вбудована підтримка WooCommerce. Ви можете запустити власний інтернет-магазин.
 • Легка тема розміром менше 50 кбіт. Набирає високі результати на всіх інструментах тестування швидкості веб-сайту.

Детальніше / завантажити демо-версію

3. Теми елементів елемента OceanWP

океанські теми елементів елемента

 • Ціна: Безкоштовна версія та Преміум-версія з більшим розширенням від 39 доларів.
 • Сумісний з Elementor: Так

Детальніше / завантажити демо-версію

OceanWP підтримує майже всіх розробників сторінок включаючи Elementor, Thrive Architect, Beaver Builder та багато іншого. Ця тема повністю відповідає і працює з усіма мобільними пристроями. Він оснащений вбудованою підтримкою WooCommerce, тому для запуску сайту електронної комерції вам не потрібно встановлювати десяток плагінів..

Ця тема оснащена десятками прекрасних демонстрацій, які ви можете просто імпортувати одним клацанням миші і почніть налаштування за допомогою Elementor або будь-який інший розробник сторінок. Ви можете легко налаштувати будь-яку сторінку вашого веб-сайту з цією темою. Він готовий до перекладу і підтримує мови RTL.

OceanWP – це багатоцільова тема, яку ви можете налаштувати для використання в будь-якій потрібній вам ніші. Ви можете налаштувати кожен візуальний елемент, включаючи типографіку, кольори, інтервал тощо. Ви можете налаштувати все за допомогою інтерфейсу перетягування.

Переваги:

 • Підтримує не лише Elementor, але й усі інші плагіни для розробників сторінок, включаючи Thrive Architect та Beaver Builder.
 • Багатоцільова тема, яку можна використовувати в будь-якій ніші. Поставляється з десятками налаштованих демо-шаблонів, які ви можете імпортувати та редагувати, щоб зробити власні.
 • Розроблена з урахуванням швидкості, ця тема набирає високий рейтинг у всіх інструментах тестування швидкості.
 • Пропонує повну підтримку WooCommerce.
 • Має понад 1500 відгуків про сховище тем WordPress.org.
 • Чуйна тема, яка добре виглядає на всіх пристроях.

Детальніше / завантажити демо-версію

4. Тема елемента елемента Гестії

тема стилю елемента гестії

 • Ціна: Безкоштовна версія та версія Pro за 98 доларів.
 • Сумісний з Elementor: Так

Детальніше / завантажити демо-версію

Гестія ThemeIsle – це тема, яка зроблена для Elementor. Ви можете бути впевнені, що всі новіші версії цієї теми будуть працювати безперебійно з Elementor. Він оснащений десятками шаблонів сторінок на вибір, включаючи шаблони для запуску сторінок мобільних додатків, сторінки та ціни. Ви можете створити будь-який тип веб-сайту, який ви хочете, за допомогою цієї теми.

На відміну від більшості тем, Hestia пропонує повне ширину полотна, яке ви можете редагувати, щоб створити потрібний тип дизайну. Мало того, ви можете вибрати елементи, які хотіли б показати / ховати на окремих сторінках. Ви можете змінити налаштування глобальної сторінки на кожній окремій сторінці.

Ця тема повністю сумісна з WooCommerce та пропонує готові шаблони, які можна імпортувати лише одним клацанням миші. Ви можете вибирати між багатьма різними стилями макетів, доступних для вашого блогу роликів та окремих публікацій блогу. Ви можете вирішити приховати бічну панель у публікаціях блогу, де потрібно середовище читання, що не відволікає уваги.

Переваги:

 • Велика бібліотека готових шаблонів на вибір, включаючи шаблони, готові до WooCommerce. Ви можете налаштувати ці шаблони відповідно до ваших потреб дизайну.
 • Вибір варіантів макета для всіх ваших сторінок і публікацій блогу. Легко перекрийте глобальні налаштування на окремих сторінках.
 • Працює з Elementor плавно, оскільки ця тема створена для плагіна.
 • Ця тема оптимізована для швидкості завантаження та працює з усіма плагінами кешування, такими як W3 Total Cache.
 • Налаштуйте всі елементи дизайну від шрифтів до кольорів кнопок.
 • Готовий до перекладу та підтримує мови RTL.

Детальніше / завантажити демо-версію

5. Тема Елемента Кентавра

тема елемента кентавра

 • Ціна: $ 59.
 • Сумісний з Elementor: Так

Детальніше / завантажити демо-версію

Centaurus – це багатоцільова тема WordPress, яка пропонує чіткий, мінімальний дизайн. Хоча дизайн мінімальний, він допоможе вам виділитися. Ця тема оснащена десятками шаблонів на вибір, які ви можете використовувати для створення веб-сайту будь-якого типу, включаючи веб-сайт електронної комерції або творчий портфель.

Ви можете налаштувати всі аспекти дизайну цієї теми, використовуючи інструмент для налаштування теми WordPress. Ця тема пропонує більше 500 різних варіантів налаштування що ви можете налаштувати, не торкаючись жодного рядка коду. Ця тема добре грає з Elementor та іншими розробниками сторінок. Він пропонує повна підтримка всіх функцій Elementor може запропонувати.

Centaurus поставляється з преміум-повзунком Revolution, який є одним з найкращих плагінів на ринку. Він також пропонує технічну підтримку WooCommerce, тому ви можете легко створити інтернет-магазин і налаштувати його на скільки завгодно.

Найкраща частина цієї теми – її мінімальний, чистий дизайн. На відміну від більшості тем, захаращених тисячею елементів, ця тема виділяється своїм мінімально просторим дизайном.

Переваги:

 • Для різних сторінок і публікацій можна вибрати багато варіантів компонування.
 • Десятки різних шаблонів, які допоможуть вам створити ідеальний веб-сайт. Ви можете використовувати шаблони для створення веб-сайту електронної комерції, портфоліо чи особистого блогу.
 • Мінімальний дизайн чистий та просторий, щоб допомогти вам виділитися.
 • Повна підтримка всіх можливостей Elementor.
 • Більше 500 різних варіантів налаштування ви можете налаштувати, щоб змінити дизайн відповідно до вашого стилю або бренду.
 • Вбудована підтримка WooCommerce дозволяє запустити сайт електронної комерції за допомогою лише декількох клацань миші.

Детальніше / завантажити демо-версію

6. Тема «Елемент Артеона»

тема елементів артеона

 • Ціна: $ 59.
 • Сумісний з Elementor: Так

Детальніше / завантажити демо-версію

Arteon рекламує себе як Ultimate WordPress Theme. У комплекті є кілька різних шаблонів домашніх сторінок, на вибір, залежно від вашого бізнесу. Незалежно від того, чи ведете ви інтернет-магазин взуття на мільйон доларів чи простий бізнес-дизайнер-фрілансер, ця тема має ідеальний шаблон для вас.

Ця тема має професійно розроблені красиві шаблони, які ви можете використовувати для створення сайтів, які виділяються. Він пропонує мінімальний дизайн, який ідеально підходить для створення портфоліо сайту. Ви можете вибрати з декількох тем портфоліо, які ви можете легко налаштувати під свої потреби.

Ця тема також пропонує красиві шаблони для створення інтернет-магазину. Він надає повну підтримку WooCommerce, щоб допомогти вам створити магазин електронної комерції з плавним вітрилом.
Arteon сумісний з Elementor і дозволяє створювати будь-який тип сторінки, який ви хочете.

Ви можете використовувати Elementor для створення цільових сторінок або основної сторінки. Ви також отримуєте сотні варіантів налаштування, які дозволяють налаштувати все, починаючи з друкарні, кольорів кнопок до ширини макета.

Переваги:

 • Повна чуйна тема, яка працює з усіма типами пристроїв, незалежно від розміру екрана.
 • Поставляється з підтримкою WooCommerce та пропонує десятки красиво оформлених шаблонів для інтернет-магазинів.
 • Більше 500 варіантів налаштування для налаштування дизайну теми. Ви можете вибрати з понад 600 безкоштовних шрифтів із шрифтів Google, які використовуєте на своєму веб-сайті.
 • Поставляється з преміальним плагіном Revolution Slider WordPress.

Детальніше / завантажити демо-версію

7. Тема елемента Кудос

тема стихії qudos

 • Ціна: $ 59.
 • Сумісний з Elementor: Так

Детальніше / завантажити демо-версію

Qudos – це багатоцільова тема WordPress, яка пропонує красивий макет на одній сторінці.

Він постачається з багатьма різними типами макетів, включаючи 3 макети блогу та 8 макетів портфоліо. Ця тема найкраще підходить для створення веб-сайту для себе або своєї компанії. Він постачається з багатьма різноманітними шаблонами сторінок із вмістом, включаючи сторінку про сторінку, сторінку місії та сторінку контактів.

Кудос поставляється разом повна підтримка Elementor щоб ви могли створити свої сторінки за допомогою простого інтерфейсу перетягування. За допомогою Elementor ви можете створювати будь-який тип дизайну, який ви хочете, за допомогою сотень різних елементів, які ви можете вибрати.

Він пропонує безліч варіантів компонування для створення магазину електронної комерції та пропонує вбудовану підтримку WooCommerce. Вам не потрібні додаткові плагіни для створення інтернет-магазину з цією темою.

Переваги:

 • Ідеально підходить для створення портфоліо, сайту агентства або продукту.
 • Пропонує чисту мінімальну розкладку однієї сторінки для домашньої сторінки. Дизайн унікальний і допоможе вам виділитися.
 • 8 різних макетів портфоліо на вибір портфоліо.
 • Повна підтримка WooCommerce з безліччю шаблонів інтернет-магазинів на вибір.
 • Підтримка всіх функцій, пропонованих Elementor.

Детальніше / завантажити демо-версію

8. Тема Сельфер Елементор

тема саморобної стихії

 • Ціна: $ 59.
 • Сумісний з Elementor: Так

Детальніше / завантажити демо-версію

Selfer – ідеальна тема для створення особистого сайту. Незалежно від того, чи хочете ви створити особистий блог або сайт творчого портфоліо для своєї роботи, ця тема має всі необхідні функції.

Її професійний дизайн допомагає вам виділитися та пропонує безліч різних варіантів компонування. У вас є багато різних варіантів компонування для домашньої сторінки на вибір та налаштування. Для налаштування сторінок цієї теми можна скористатися конструктором сторінок Elementor або інструментом тематизації WordPress.

Ця тема сумісна з Elementor і має понад 18 різних віджетів для Elementor. Він пропонує мобільний перший дизайн, який працює і чудово виглядає на всіх розмірах екрана. Ця тема розрахована на швидкість і як такою набирає високі оцінки на всіх інструментах тестування швидкості.

Переваги:

 • Чиста, мінімальна тема портфоліо, яка пропонує сотні різних варіантів налаштування.
 • Прекрасний дизайн секції портфоліо для демонстрації вашої творчої роботи.
 • Повна підтримка Elementor дозволяє налаштувати та створити будь-який тип сторінок, який ви хочете.
 • Готова тема GDPR.
 • Чуйний мобільний дизайн, який чудово виглядає на всіх пристроях.
 • Легко додайте або видаліть елементи зі свого портфоліо за допомогою лише декількох клацань миші.

Детальніше / завантажити демо-версію

9. Тема вільного елементу

Тема вільного елемента золи

 • Ціна: Безкоштовно.
 • Сумісний з Elementor: Так

Детальніше / завантажити демо-версію

Ясень – одна з багатьох офіційно рекомендовані теми на веб-сайті Elementor. Ця тема пропонує повну підтримку Elementor та всіх функцій, пропонованих плагіном. Він пропонує простий дизайн блогу з базовою кольоровою гамою, яку ви можете налаштувати за допомогою програми налаштування тем WordPress.

Ви можете легко налаштувати кольори та типографіку цієї теми за допомогою декількох клацань. Ця тема дозволяє вибрати з 800+ безкоштовних шрифтів Google. Він також пропонує розширені варіанти налаштування як публікацій, так і сторінок.

Він підтримує безліч різних типів публікацій і пропонує додатковий клейкий панель навігації. Ashe оснащена повною підтримкою WooCommerce, що дозволяє легко створити прекрасний інтернет-магазин.

Переваги:

 • Доступна безкоштовна версія цієї теми, яка пропонує менше функцій, ніж премійна версія.
 • Повна підтримка Elementor та безліч різноманітних функцій налаштування, пропонованих плагіном.
 • Доступний переклад та підтримка RTL.
 • 14 вбудованих шаблонів, які ви можете налаштувати за допомогою програми налаштування тем WordPress.
 • Дозволяє налаштовувати стилі типографії та вибирати з понад 800 безкоштовних шрифтів Google.
 • Багато різних варіантів компонування.
 • Повна підтримка WooCommerce та шаблони на вибір.
 • Клейка навігація, яка прокручується з користувачем, яку ви можете відключити за допомогою програми налаштування тем WordPress.
 • Офіційно рекомендовано веб-сайтом для плагінів для створення сторінки Elementor.

Детальніше / завантажити демо-версію

10. Тема «Вільний елемент Закра»

тема безкоштовної стихії закра

 • Ціна: Безкоштовно.
 • Сумісний з Elementor: Так

Детальніше / завантажити демо-версію

Zakra – багатоцільова тема, яку пропонує ThemeGrill. Він оснащений понад 10 різними шаблонами для вашого веб-сайту на вибір. Він пропонує повна підтримка як для Elementor, так і для користувачів Гутенберга. Ви можете переключатися між двома, щоб налаштувати дизайн ваших публікацій та сторінок. Ця тема сумісна з GDPR, оскільки вона не зберігає жодних даних користувачів.

Zakra пропонує безліч різноманітних варіантів налаштування, які можна налаштувати за допомогою програми налаштування тем WordPress. Ви можете налаштувати все, починаючи з кольорової гами та стилів заголовків. Ви також можете налаштувати стилі типографії, включаючи розмір шрифту, висоту рядка та інші параметри.

Більше 7 областей віджетів на вибір. Ви можете вибрати один з різних варіантів компонування, включаючи повну ширину, праву бічну панель і без бічної панелі.

Переваги:

 • Ви можете налаштувати майже всі аспекти дизайну цієї теми.
 • Поставляється з повною підтримкою для розробників сторінок Elementor і офіційно рекомендується веб-сайтом плагіна.
 • Пропонує безліч різних варіантів компонування, включаючи макети повної ширини та відсутність бічної панелі. Він також пропонує 7 областей віджетів, де можна розмістити віджети.
 • Переклад готовий і постачається з підтримкою мов RTL.
 • Ви можете легко налаштувати типографіку та кольорові схеми, використовуючи інструмент для налаштування теми WordPress.
 • GDPR-сумісна тема сама по собі не зберігає жодних даних користувачів.

Детальніше / завантажити демо-версію

Що таке Елементор

Elementor – це 10-й найпоширеніший плагін WordPress в Інтернеті. Він використовується трохи менше 1 мільйона веб-сайтів; що, ймовірно, включає ваших конкурентів.

Це простий, але потужний плагін для створення веб-сторінок, який допоможе вам не тільки налаштувати сторінки вашого веб-сайту, але і спроектувати їх, як вам завгодно.

що таке елемент

За допомогою Elementor ви можете створити будь-який тип дизайну сторінки, який хочете.

Найкраща частина?

Ви робите це за допомогою інтерфейсу перетягування.

Щоб створити сторінку, все, що вам потрібно зробити, це перетягнути елементи та опустити їх на сторінку.

Незалежно від того, чи хочете ви створити прекрасну сторінку про About або розширену сторінку провідних клієнтів, щоб отримати більше підписників, Elementor пропонує всі необхідні інструменти.

На відміну від більшості інших розробників сторінок на ринку, Elementor пропонує всебічна платформа для управління сторінками вашого веб-сайту.

Для створення контактної сторінки чи цільової сторінки вам не потрібен окремий плагін. Ви можете все це зробити з Elementor.

Найкраще, що мені подобається в Elementor, це те, що це не вимагає ніяких ноу-хау з програмування. Ви можете створювати красиві сторінки самостійно, не записуючи жодного рядка коду.

І якщо ви справді знаєте, як писати код, ви можете використовувати свої знання, щоб створити сторінки максимально розширені.

Для чого потрібен елемент

Якщо ви тільки починаєте, дуже важко закріпитися. Всі ринки та ніші в Інтернеті з кожним днем ​​стають все більш насиченими.

Усі публікують однакові старі поради та поради. Якщо ви хочете, щоб ваш блог виділявся, вам потрібен дизайн, який краще, ніж інші у вашій ніші.

Для створення дизайну, який виглядає професійно, вам не потрібно бути нагородженим дизайнером. Вам просто потрібні правильні інструменти.

Введіть елемент.

Це Плагін WordPress для веб-сторінок для вашої мрії. Це допомагає вам створювати всі типи сторінок на своєму веб-сайті. Незалежно від того, чи хочете ви створити сторінку контактів, чи ви хочете створити розширену сторінку продажів, Elementor вас охопив.

З Elementor створити красиву вигляд сторінки буквально так само просто, як перетягувати елементи та переносити їх на сторінку. Найкраще – ви можете створювати професійні сторінки, не записуючи жодного рядка коду.

Чому вибирайте тему WordPress, сумісну з Elementor?

Elementor працює з усіма темами WordPress.

Але..

..якщо ви хочете, щоб Elementor працював безперебійно, вам потрібна тема, сумісна з Elementor.

Зрештою, ви не хочете, щоб ваша сторінка продажів перестала працювати в день запуску, правильно?

Більшість тем там рекламують, що вони сумісні з Elementor.

які теми найкраще працюють з елементомhttps://docs.elementor.com/article/78-themes

Але правда полягає в тому, що більшість з них – ні. Більшість авторів тем просто тестують свої теми за кілька секунд за допомогою Elementor і маркують їх теми як “сумісний з елементами”

Але це не могло бути далеко від правди.

Більшість тем не спрацьовує з Elementor.

Висновок

Усі теми у цьому списку пропонують підтримку Elementor.

Незалежно від того, чи хочете ви створити веб-сайт для місцевої кав’ярні або портфоліо для своєї творчої роботи, ви знайдете правильну тему в цьому наборі.

Якщо ви шукаєте професійну тему для створення сайту з портфоліо, рекомендую перейти з будь-яким Сельфер або Кводо. Обидва пропонують гарні макети для створення портфоліо, що виділяється, і обидва пропонують чуйний дизайн, який буде працювати на всіх пристроях.

Якщо ви хочете продати товар в Інтернеті, перейдіть з будь-яким СтворитиПрес або OceanWP. Вони обидва пропонують багато варіантів компонування та шаблонів сторінок на вибір. Ви також отримуєте сотні різних варіантів налаштування, які можете використовувати для налаштування дизайну, не торкаючись жодного рядка коду.

Незалежно від типу веб-сайту, який ви хочете створити, усі ці елементи Elementor WordPress будуть працювати для вас. Усі вони пропонують сотні шаблонів, які ви можете легко налаштувати під свої потреби.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map