10+ labākās WordPress motīvi Elementor

Elementor ir viens no labākajiem WordPress vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju spraudņiem tieši tagad. Izmantojot šo spraudni, jūs varat vienā mirklī izveidot pikseļu perfektas, ātri ielādējamas un atsaucīgas vietnes.


Bet zināt, kuras tēmas tur vislabāk darbojas kopā ar Elementor, var būt sarežģīti. Tātad, šeit ir mans saraksts ar 100% saderīgiem ar šīs lapas veidotāja spraudni.

Ja jūs vēlaties, lai jūsu WordPress vietne izceltos, jums ir nepieciešams dizains, kas palīdz izcelties.

Lai gan ir svarīgi, lai būtu tāds web dizains, kas atšķiras no vairuma citu emuāru jūsu nišā, jums nepieciešama tēma, kuru varat pielāgot pats par sevi bez programmēšanas zināšanām .

Bet skumji, ja vien jūs labi pārzināt html / css kodēšanu WordPress ir ierobežots dizaina pielāgošanas ziņā.

Šeit Elementor nonāk glābšanā.

Jo tas ir a lapu veidotāja spraudnis kas aizstāj pamata WordPress redaktoru ar vienkāršu vilkšanas un nomešanas saskarni, ļaujot jums izveidot skaisti noformētas vietnes.

Lai ietaupītu problēmas, kas saistītas ar stundu tērēšanu, izmantojot Elementor tēmas, esmu izveidojis šo labāko no labākajām Elementor tēmām, kas faktiski darbojas ar Elementor.

Contents

Elementor 10 labākās WordPress motīvas 2020. gadā

labāko elementu WordPress tēmas

1. GeneratePress Elementor motīvi

generatorpress elementor tēmas

 • Cena: Bezmaksas versija un Premium versija ar vairākām funkcijām par 49,95 USD.
 • Savietojams ar Elementor: Jā

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

GeneratePress ir daudzpusīga WordPress tēmas ietvars, ko visi profesionāli emuāru autori internetā izmanto vai ir izmantojuši iepriekš.

Tas ir viegla tēma, kuras svars nepārsniedz 30 KB. Tas ir mazāk nekā lielākajā daļā WordPress tēmu. Lielākajā daļā WordPress motīvu ir daudz uzpūsta satura, kas palēnina jūsu vietnes darbību.

Šī vieglā tēma piedāvā visas funkcijas, kas jums būs vajadzīgas, lai izveidotu jebkura veida vietni, kuru vēlaties. Varat izmantot pielāgošanas opcijas, lai pielāgotu lapas tik daudz, cik vēlaties, ieskaitot tipogrāfijas vai krāsu shēmas mainīšanu.

Ja vēlaties, lai jūsu vietne tiktu ielādēta ātri un darbotos nevainojami, šī ir šī tēma. GeneratePress piedāvā saderību ar gandrīz visiem tur esošajiem lapu veidotāju spraudņiem. Jā, tas ietver Elementor.

Labākā šīs tēmas izmantošanas sastāvdaļa ir tā strādā ar Elementor tāpat kā ar jebkuru citu lapu veidotāju. Tātad, ja jūs nolemjat nākotnē pāriet uz jaunu lapu veidotāju spraudni, varat būt drošs, ka šī tēma ar to darbosies.

Ieguvumi:

 • Viena no ātrākajām WordPress tēmām tirgū. Tas sver mazāk par 30 kb. Lielākajai daļai motīvu ir desmitiem un desmitiem funkciju, kas var palēnināt jūsu vietnes darbību. Šī ir viegla tēma, kas piedāvā tikai nepieciešamo.
 • Atbalsts visiem WordPress lapu veidotāju spraudņiem, ieskaitot Elementor. Šī tēma darbosies, pat ja nākotnē nomainīsit citu lapu veidotāju.
 • Ļauj pielāgot gandrīz visus dizaina aspektus, ieskaitot tipogrāfiju, krāsas utt. Visu var pielāgot, izmantojot WordPress Theme Customizer.
 • Savietojams ar gandrīz visiem WordPress spraudņiem.
 • Atbalsta RTL un ir pieejams 20 dažādās valodās.

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

2. WP Astra Elementor motīvi

astra elementu tēmas

 • Cena: Bezmaksas versija un Pro versija ar vairākām funkcijām par 59 USD.
 • Savietojams ar Elementor: Jā

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

WP Astra veidotāji to reklamē kā tēmu, kas paredzēta Elementor. Šī tēma ir lieliski piemērota Elementor ir paredzēts lietošanai ar spraudni Elementor.

Šajā tēmā ir desmitiem vietņu motīvu, kurus varat importēt un modificēt, izmantojot Elementor. Izmantojot šo tēmu, jums nav jāsāk no nulles. Jūs varat izvēlēties motīvu no viņu milzīgās profesionāla izskata tēmu bibliotēkas un pielāgot visus elementus, kas jums patīk.

Tam ir desmitiem izkārtojuma opciju, no kurām izvēlēties. Jebkurā vēlamajā lapā varat atspējot virsrakstu, piedāvāto attēlu vai sānjoslu.

WP Astra ir a viegla tēma, kas neuzpūšas un ātri ielādējas un visi vietņu ātruma testēšanas rīki, ieskaitot GTMetrix, Pingdom un Google PageSpeed, ir augsti.

Šī tēma pilnībā reaģē uz mobilajām ierīcēm un vienmērīgi darbojas ar jebkura izmēra ekrāniem. Tas nāk arī ar duci pielāgošanas iespēju mobilajai izvēlnei.

Izmantojot Elementor, jūs varat pielāgot šo motīvu tā, kā vēlaties.

Ieguvumi:

 • Šī tēma, kas paredzēta vietnes Elementor veidotājam, darbojas nevainojami, un katra jaunā šīs tēmas versija tiek pārbaudīta kopā ar Elementor.
 • Nāk ar daudzām dažādām izkārtojuma opcijām, no kurām izvēlēties.
 • Piedāvā desmitiem demonstrācijas vietņu veidņu, kuras varat izmantot un pielāgot, izmantojot Elementor.
 • Iebūvēts WooCommerce atbalsts. Jūs varat izveidot savu tiešsaistes veikalu.
 • Viegla tēma, kuras izmērs ir mazāks par 50 KB. Visiem vietnes ātruma pārbaudes rīkiem ir augsti rezultāti.

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

3. OceanWP Elementor motīvi

okeāna wp elementu tēmas

 • Cena: Bezmaksas versija un Premium versija ar vairāk paplašinājumiem no 39 USD.
 • Savietojams ar Elementor: Jā

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

OceanWP atbalsta gandrīz visus lapu veidotājus tostarp Elementor, Thrive Architect, Beaver Builder un daudz ko citu. Šī tēma ir pilnībā atsaucīga un darbojas ar visām mobilajām ierīcēm. Tam ir iebūvēts WooCommerce atbalsts, tāpēc jums nav jāinstalē duci spraudņu, lai sāktu e-komercijas vietni..

Šī tēma nāk ar desmitiem skaistu demonstrāciju, kuras varat importēt tikai ar ar vienu klikšķi un sāciet pielāgot, izmantojot Elementor vai kāds cits lapu veidotājs. Izmantojot šo motīvu, jūs varat viegli pielāgot jebkuru savas vietnes lapu. Tas ir gatavs tulkošanai un atbalsta RTL valodas.

OceanWP ir daudzfunkcionāla tēma, kuru varat pielāgot izmantošanai jebkurā vēlamajā nišā. Varat pielāgot katru vizuālo elementu, ieskaitot tipogrāfiju, krāsas, atstarpes utt. Visu var pielāgot, izmantojot vilkšanas un nomešanas interfeisu.

Ieguvumi:

 • Atbalsta ne tikai Elementor, bet arī visus citus lapu veidotāju spraudņus, ieskaitot Thrive Architect un Beaver Builder.
 • Daudzfunkcionāla tēma, kuru var izmantot jebkurā nišā. Nāk ar desmitiem pielāgojamu demonstrācijas veidņu, kuras varat importēt un rediģēt, lai izveidotu savu.
 • Šī tēma, kas veidota, paturot prātā ātrumu, ir ļoti populāra visos ātruma pārbaudes rīkos.
 • Piedāvā pilnu atbalstu vietnei WooCommerce.
 • Ir vairāk nekā 1500 atsauksmes WordPress.org tēmu krātuvē.
 • Atsaucīga tēma, kas labi izskatās visās ierīcēs.

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

4. Hestia Elementor tēma

themeisle hestia elementor tēma

 • Cena: Bezmaksas versija un Pro versija par 98 ASV dolāriem.
 • Savietojams ar Elementor: Jā

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

ThemeIsle’s Hestia ir a tēma, kas veidota Elementor. Jūs varat būt pārliecināti, ka visas šīs tēmas jaunākās versijas nevainojami darbosies ar Elementor. Tas ir aprīkots ar desmitiem lapu veidņu, no kurām izvēlēties, ieskaitot veidnes mobilajām lietotnēm paredzēto atvēršanas lapu, par lapām un cenu lapām. Izmantojot šo motīvu, jūs varat izveidot jebkura veida vietni, kuru vēlaties.

Atšķirībā no vairuma motīvu, Hestia piedāvā pilna platuma audeklus, kurus tomēr var rediģēt, lai izveidotu vēlamo dizaina veidu. Ne tikai tas, ka jums jāizvēlas, kādus elementus jūs vēlētos parādīt / paslēpt atsevišķās lapās. Katrā atsevišķā lapā varat ignorēt globālos lapas iestatījumus.

Šī tēma ir pilnībā savietojama ar WooCommerce un piedāvā gatavas veidnes, kuras varat importēt tikai ar vienu klikšķi. Jūs varat izvēlēties starp daudziem dažādiem izkārtojuma stiliem, kas pieejami jūsu emuāru sarakstam, un atsevišķām emuāra ziņām. Varat izlemt slēpt sānjoslu emuāru ierakstos, kur vēlaties lasīšanas vidi, kas novērš uzmanību.

Ieguvumi:

 • Liela gatavu veidņu bibliotēka, no kuras izvēlēties, ieskaitot WooCommerce gatavās veidnes. Jūs varat pielāgot šīs veidnes, lai tās atbilstu jūsu dizaina vajadzībām.
 • Vairāki izkārtojuma varianti, no kuriem izvēlēties visām savām lapām un emuāra ziņām. Viegli ignorējiet globālos iestatījumus atsevišķās lapās.
 • Gludi darbojas ar Elementor, jo šī tēma ir paredzēta spraudnim.
 • Šī tēma ir optimizēta ielādēšanas ātrumam un darbojas ar visiem kešatmiņas spraudņiem, piemēram, W3 kopējo kešatmiņu.
 • Pielāgojiet visus dizaina elementus no fontiem līdz pogas krāsām.
 • Tulkošanai gatavs un atbalsta RTL valodas.

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

5. Kentauru elementa tēma

kentaura elementa tēma

 • Cena: 59 USD.
 • Savietojams ar Elementor: Jā

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

Kentaurs ir WordPress daudzfunkcionāla tēma, kas piedāvā tīru, minimālu dizainu. Lai gan dizains ir minimāls, tas palīdzēs jums izcelties. Šajā tēmā ir desmitiem veidņu, no kurām izvēlēties, kuras varat izmantot jebkura veida tīmekļa vietnes izveidošanai, ieskaitot e-komercijas vietni vai radošo portfeli..

Visus šīs motīva dizaina aspektus var pielāgot, izmantojot WordPress Theme Customizer. Šī tēma piedāvā vairāk 500 dažādas pielāgošanas iespējas ka jūs varat iekniebt, nepieskaroties vienai koda rindai. Šī tēma labi spēlē ar Elementor un citiem lapu veidotājiem. Tā piedāvā Pilns visu Elementor funkciju atbalsts ir ko piedāvāt.

Kentaurs nāk ar premium Revolution Slider, kas ir viens no labākajiem slīdņa spraudņiem tirgū. Tas arī piedāvā WooCommerce atbalstu ārpus komplekta, lai jūs varētu viegli izveidot tiešsaistes veikalu un pielāgot to, cik vēlaties..

Labākā šīs tēmas sastāvdaļa ir tās minimālais, tīrais dizains. Atšķirībā no vairuma motīvu, kas ir pārblīvēti ar tūkstoš elementiem, šī tēma izceļas ar minimāli ietilpīgo dizainu.

Ieguvumi:

 • Daudzas dažādas lapu un ziņu izkārtojuma iespējas.
 • Desmitiem dažādu veidņu, lai palīdzētu jums izveidot perfektu vietni. Jūs varat izmantot veidnes, lai izveidotu e-komercijas vietni, portfeli vai personīgo emuāru.
 • Minimālais dizains ir tīrs un ietilpīgs, lai palīdzētu jums izcelties.
 • Pilns visu Elementor funkciju atbalsts.
 • Vairāk nekā 500 dažādu pielāgošanas iespēju varat pielāgot, lai nomainītu dizainu atbilstoši jūsu stilam vai zīmolam.
 • Iebūvētais WooCommerce atbalsts ļauj jums izveidot e-komercijas vietni tikai ar dažiem klikšķiem.

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

6. Arteon Elementor tēma

arteon elementor tēma

 • Cena: 59 USD.
 • Savietojams ar Elementor: Jā

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

Arteon sevi reklamē kā galveno WordPress tēmu. Tam ir vairākas dažādas mājas lapu veidnes, no kurām izvēlēties, atkarībā no jūsu biznesa. Neatkarīgi no tā, vai jūs vadāt tiešsaistes apavu veikalu par miljonu dolāru vai vienkāršu ārštata dizaineru biznesu, šai tēmai ir ideāls paraugs.

Šajā tēmā ir profesionāli izstrādātas skaistas veidnes, kuras varat izmantot, lai izveidotu vietnes, kas izceļas. Tas piedāvā minimālu dizainu, kas ir lieliski piemērots portfeļa vietnes izveidošanai. Jūs varat izvēlēties no vairākām portfeļa tēmām, kuras varat viegli pielāgot savām vajadzībām.

Šī tēma piedāvā arī skaistas veidnes tiešsaistes veikala izveidošanai. Tas tiek pilnībā atbalstīts WooCommerce, lai palīdzētu jums izveidot vienmērīgas burāšanas e-komercijas veikalu.
Arteon ir savietojams ar Elementor un ļauj jums izveidot jebkura veida lapas.

Varat izmantot Elementor, lai izveidotu galvenās lapas vai pamata lapu. Jūs saņemat arī simtiem pielāgošanas opciju, kas ļauj pielāgot visu, sākot no tipogrāfijas līdz pogas krāsām un beidzot ar izkārtojuma platumu..

Ieguvumi:

 • Pilnībā atsaucīga tēma, kas darbojas ar visu veidu ierīcēm neatkarīgi no ekrāna izmēra.
 • Nāk ar WooCommerce atbalstu un piedāvā desmitiem skaisti izstrādātu veidņu tiešsaistes veikaliem.
 • Vairāk nekā 500 pielāgošanas iespēju, lai pielāgotu motīva dizainu. Jūs varat izvēlēties no vairāk nekā 600 bezmaksas fontiem no Google fontiem, ko izmantot savā vietnē.
 • Nāk ar prēmijas Revolution Slider WordPress spraudni.

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

7. Qudos Elementor tēma

qudos elementor tēma

 • Cena: 59 USD.
 • Savietojams ar Elementor: Jā

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

Qudos ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas piedāvā skaistu vienas lapas izkārtojumu.

Tam ir daudz dažādu izkārtojumu veidu, ieskaitot 3 emuāru izkārtojumus un 8 portfeļa izkārtojumus. Šī tēma ir vislabākā, lai izveidotu portfeļa vietni sev vai savam uzņēmumam. Tam ir daudz dažādu skaistu satura lapu veidnes, tostarp About Page, Mission page un Contact page.

Qudos nāk ar pilns atbalsts Elementor lai jūs varētu noformēt savas lapas, izmantojot vienkāršu vilkšanas un nomešanas saskarni. Izmantojot Elementor, jūs varat izveidot jebkura veida dizainu, izmantojot simtiem dažādu elementu, kurus jūs varat izvēlēties.

Tas piedāvā daudzas izkārtojuma iespējas e-komercijas veikala izveidošanai un piedāvā iebūvētu atbalstu WooCommerce. Lai izveidotu tiešsaistes veikalu ar šo motīvu, nav nepieciešami papildu spraudņi.

Ieguvumi:

 • Lieliski piemērots portfeļa vietnes, aģentūras vietnes vai produkta vietnes izveidošanai.
 • Piedāvā tīru, minimālu vienas lapas izkārtojumu mājas lapai. Dizains ir unikāls un palīdzēs jums izcelties.
 • 8 dažādi portfeļa izkārtojumi, no kuriem izvēlēties portfeļa vietnei.
 • Pilns WooCommerce atbalsts ar vairākām tiešsaistes veikalu veidnēm, no kurām izvēlēties.
 • Atbalsts visām Elementor piedāvātajām funkcijām.

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

8. Selfer Elementor tēma

selfer elementor tēma

 • Cena: 59 USD.
 • Savietojams ar Elementor: Jā

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

Selfers ir ideāla tēma personīgas vietnes izveidošanai. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot personīgu emuāru vai radoša portfeļa vietni savam darbam, šai tēmai ir visas nepieciešamās funkcijas.

Tā profesionālais dizains palīdz jums izcelties, un tam ir daudz dažādu izkārtojuma iespēju, no kurām izvēlēties. Jūs saņemat daudz dažādu mājas lapas izkārtojuma opciju, no kuras izvēlēties un ko pielāgot. Lai pielāgotu šīs motīva lapas, varat izmantot Elementor lapu veidotāju vai WordPress Theme Customizer.

Šī tēma ir savietojama ar Elementor, un tai ir pievienoti vairāk nekā 18 dažādi Elementor logrīki. Tas piedāvā pirmo mobilo ierīci, kas darbojas un izskatās lieliski visos ekrāna izmēros. Šī tēma ir paredzēta ātrumam, un tā ir augsta visiem visiem ātruma pārbaudes rīkiem.

Ieguvumi:

 • Tīrs, minimāls portfeļa motīvs, kas piedāvā simtiem dažādu pielāgošanas iespēju.
 • Skaists portfeļa sadaļas dizains, lai parādītu savu radošo darbu.
 • Pilns Elementor atbalsts ļauj jums pielāgot un izveidot jebkura veida lapas.
 • GDPR gatava tēma.
 • Atsaucīgs, pirmais mobilais dizains, kas lieliski izskatās visās ierīcēs.
 • Ar dažiem klikšķiem ērti pievienojiet vai noņemiet vienumus no sava portfeļa.

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

9. Ashe Free Elementor tēma

Ashe Free Elementor tēma

 • Cena: Bezmaksas.
 • Savietojams ar Elementor: Jā

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

Ašs ir viens no daudzajiem Elementor mājas lapā oficiāli ieteiktās tēmas. Šī tēma nodrošina pilnīgu Elementor atbalstu un visas spraudņa piedāvātās iespējas. Tas piedāvā vienkāršu emuāra dizainu ar pamata krāsu shēmu, kuru varat pielāgot, izmantojot WordPress Theme Customizer.

Ar dažiem klikšķiem varat viegli pielāgot šī motīva krāsas un tipogrāfiju. Šī tēma ļauj jums izvēlēties no vairāk nekā 800 bezmaksas Google fontiem. Tas piedāvā arī uzlabotas pielāgošanas iespējas gan ziņām, gan lapām.

Tas atbalsta daudz dažādu veidu pasta formātus un piedāvā izvēles lipīgu navigācijas joslu. Ashe ir pilnībā atbalstīts WooCommerce, padarot skaista tiešsaistes veikala izveidošanu ļoti vienkāršu.

Ieguvumi:

 • Ir pieejama šīs motīva bezmaksas versija, kas piedāvā mazāk funkciju nekā premium versija.
 • Pilns Elementor atbalsts un daudzās dažādās pielāgošanas funkcijas, ko piedāvā spraudnis.
 • Tulkošanai gatavs un pieejams RTL atbalsts.
 • 14 iebūvētas veidnes, kuras varat pielāgot, izmantojot WordPress Theme Customizer.
 • Ļauj pielāgot tipogrāfijas stilus un izvēlēties no vairāk nekā 800 bezmaksas Google fontiem.
 • Daudz dažādu izkārtojuma iespēju.
 • Pilns WooCommerce un veidņu atbalsts.
 • Stingra navigācija, kas ritina kopā ar lietotāju un kuru jūs varat atspējot no WordPress Theme Customizer.
 • Oficiāli to iesaka vietnes Elementor veidotāju spraudņu vietne.

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

10. Zakra bezmaksas elementa tēma

zakra bezmaksas elementa tēma

 • Cena: Bezmaksas.
 • Savietojams ar Elementor: Jā

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

Zakra ir daudzfunkcionāla tēma, ko piedāvā ThemeGrill. Tam ir vairāk nekā 10 dažādu veidņu jūsu vietnei, no kuras izvēlēties. Tā piedāvā pilns atbalsts gan Elementor, gan Gūtenberga lapu veidotājiem. Varat pārslēgties starp diviem, lai pielāgotu savu ziņu un lapu noformējumu. Šī tēma ir saderīga ar GDPR, jo tajā netiek glabāti nekādi lietotāja dati.

Zakra piedāvā daudzas dažādas pielāgošanas iespējas, kuras varat pielāgot, izmantojot WordPress Theme Customizer. Var pielāgot visu, sākot no krāsu shēmas un galvenes stiliem. Varat arī pielāgot tipogrāfijas stilus, ieskaitot fonta lielumu, līnijas augstumu un citas iespējas.

Vairāk nekā 7 dažādu logrīku apgabalu, no kuriem izvēlēties. Jūs varat izvēlēties no daudzām dažādām izkārtojuma opcijām, ieskaitot pilna platuma, labās puses sānjoslas un bez sānjoslas.

Ieguvumi:

 • Varat pielāgot gandrīz visus šīs motīva dizaina aspektus.
 • Nāk ar pilnu atbalstu Elementor lapu veidotājam, un to oficiāli iesaka spraudņa vietne.
 • Piedāvā daudzas dažādas izkārtojuma opcijas, no kurām izvēlēties, ieskaitot pilna platuma un bez sānjoslas izkārtojumiem. Tas piedāvā arī 7 logrīku zonas, kur varat ievietot logrīkus.
 • Tulkošana ir sagatavota, un tai ir pievienots atbalsts RTL valodām.
 • Izmantojot WordPress Theme Customizer, varat viegli pielāgot tipogrāfiju un krāsu shēmas.
 • GDPR saderīgs, jo pati tēma neuzglabā nekādus lietotāja datus.

Vairāk informācijas / lejupielādēt tiešraides demonstrāciju

Kas ir Elementor

Elementor ir 10. visvairāk izmantotais WordPress spraudnis internetā. To izmanto tikai nepilns 1 miljons vietņu; kas, iespējams, ietver jūsu konkurentus.

Tas ir vienkāršs, bet jaudīgs lapu veidotāju spraudnis, kas palīdz ne tikai pielāgot savas vietnes lapas, bet arī noformēt tās, cik vien vēlaties.

kas ir eletors

Izmantojot Elementor, jūs varat izveidot jebkura veida lapu dizainu.

Labākā daļa?

Jūs to darāt, izmantojot vilkšanas un nomešanas saskarni.

Lai noformētu lapu, viss, kas jums jādara, ir velciet un nometiet elementus lapā.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot skaistu lapu Par lapu vai uzlaboto vadošā uzņēmuma lapu, lai iegūtu vairāk abonentu, Elementor piedāvā visus nepieciešamos rīkus.

Atšķirībā no vairuma citu lapu veidotāju tirgū, Elementor piedāvā all-in-one platforma savas vietnes lapu pārvaldīšanai.

Lai izveidotu kontaktinformācijas lapu vai galveno lapu, jums nav nepieciešams atsevišķs spraudnis. To visu var paveikt ar Elementor.

Vislabākais, kas man patīk attiecībā uz Elementor, ir tas neprasa nekādas programmēšanas zināšanas. Jūs pats varat izveidot skaistas lapas, nerakstot vienu koda rindu.

Un, ja jūs zināt, kā rakstīt kodu, varat izmantot savas zināšanas, lai izveidotu pēc iespējas uzlabotas lapas.

Kāpēc jums ir nepieciešams Elementor

Ja jūs tikko sākat darbu, ir ļoti grūti iegūt stabilu vietu. Visi tirgus un nišas internetā ar katru dienu kļūst arvien piesātinātākas.

Visi publicē vienus un tos pašus vecos padomus un padomus. Ja vēlaties, lai jūsu emuārs izceltos, jums ir nepieciešams dizains, kas būtu labāks nekā citi jūsu nišā.

Lai izveidotu profesionāla izskata dizainu, jums nav jābūt godalgotajam dizainerim. Jums vienkārši nepieciešami pareizie rīki.

Ievadiet Elementor.

Tas ir Jūsu sapņu lapas WordPress veidotājs spraudnis. Tas palīdz jums izveidot visu veidu lapas savā vietnē. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties vienkārši izveidot kontaktinformācijas lapu vai vēlaties izveidot uzlabotu pārdošanas lapu, Elementor ir nodrošinājis jūs.

Izmantojot Elementor, skaista izskata lapas izveidošana burtiski ir tikpat vienkārša kā elementu vilkšana un nomešana uz lapu. Vislabākais ir tas, ka varat izveidot profesionāla izskata lapas, nerakstot vienu koda rindu.

Kāpēc izvēlēties WordPress motīvu, kas ir savietojams ar Elementor?

Elementor darbojas ar visām WordPress tēmām.

Bet..

..ja vēlaties, lai Elementor darbotos nevainojami, jums ir nepieciešama tēma, kas ir saderīga ar Elementor.

Galu galā jūs nevēlaties, lai pārdošanas lapa pārstātu darboties atklāšanas dienā, vai ne?

Lielākā daļa tur esošo tēmu reklamē, ka tās ir saderīgas ar Elementor.

kuras tēmas vislabāk darbojas ar elementuhttps://docs.elementor.com/article/78-themes

Bet patiesība ir tāda, ka vairums no tiem nav. Lielākā daļa motīvu autoru tikai dažas sekundes pārbauda savas tēmas ar Elementor un atzīmē savas tēmas kā “Elementor saderīgas”.

Bet tas nevarēja būt tālu no patiesības.

Lielākā daļa tēmu nedarbojas, izmantojot Elementor.

Secinājums

Visas šajā sarakstā iekļautās tēmas piedāvā Elementor atbalstu.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot vietējā kafijas veikala vietni vai radošā darba portfeļa vietni, šajā komplektā atradīsit pareizo tēmu..

Ja jūs meklējat profesionāla izskata tēmu portfeļa vietnes izveidošanai, iesaku izvēlēties kādu no tām Selfers vai Kodošs. Abas piedāvā skaistus izkārtojumus, lai izveidotu izceļamu portfeli, un abi piedāvā adaptīvu dizainu, kas darbosies visās ierīcēs.

Ja vēlaties pārdot produktu tiešsaistē, dodieties uz kādu no tiem GeneratePress vai OceanWP. Abas no tām piedāvā daudz dažādu izkārtojuma opciju un lapu veidnes, no kurām izvēlēties. Jūs saņemat arī simtiem dažādu pielāgošanas iespēju, kuras varat izmantot, lai pielāgotu dizainu, nepieskaroties vienai koda rindai.

Neatkarīgi no tā, kāda veida vietni vēlaties izveidot, visas šīs Elementor WordPress tēmas darbosies jūsu labā. Visi no tiem piedāvā simtiem veidņu, kuras varat viegli pielāgot savām vajadzībām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map