10 ir daugiau geriausių „WordPress“ temų „Elementor“

„Elementor“ yra vienas iš geriausių „WordPress“ „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonės papildinių dabar. Naudodamiesi šiuo įskiepiu galite akimirksniu sukurti pikselius, greitai įkeliančias ir greitai reaguojančias svetaines.


Tačiau žinoti, kurios temos geriausiai tinka „Elementor“, gali būti sudėtinga. Taigi čia yra mano sąrašas, kuris yra 100% suderinamas su šio puslapio kūrimo priemonės papildiniu.

Jei tu norite, kad jūsų „WordPress“ svetainė išsiskirtų, jums reikia dizaino, kuris padėtų jums išsiskirti.

Nors svarbu turėti interneto dizainą, kuris būtų kitoks nei dauguma kitų savo nišos tinklaraščių, jums reikia temos, kurią galite tinkinti pats be jokių programavimo žinių .

Bet deja, nebent jūs gerai mokote HTML / CSS „WordPress“ yra ribotas kalbant apie dizaino pritaikymą.

Štai kur „Elementor“ ateina į gelbėjimą.

Nes tai yra a puslapių kūrimo priemonės papildinys kuris pakeičia pagrindinį „WordPress“ redaktorių paprastu vilkimo sąsaja, leidžiančia kurti gražiai suprojektuotas svetaines.

Norėdami sutaupyti laiko iššvaistymo valandų, susijusių su „Elementor“ temomis, aš sukūriau šį geriausių geriausių „Elementor“ temų, kurios iš tikrųjų veikia su „Elementor“, sąrašą.

Contents

10 geriausių „Elementor“ „WordPress“ temų 2020 m

geriausios „WordPress“ temos

1. „GeneratePress Elementor“ temos

generatoriaus elementų temos

 • Kaina: Nemokama ir „Premium“ versija su daugiau funkcijų už 49,95 USD.
 • Suderinamas su „Elementor“: Taip

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

„GeneratePress“ yra universalus „WordPress“ temos pagrindas, kurį naudoja arba anksčiau naudojo kiekvienas profesionalus interneto tinklaraštininkas..

Tai yra lengva tema, sverianti mažiau nei 30 kb. Tai mažiau nei dauguma „WordPress“ temų. Daugelyje „WordPress“ temų yra daug išsipūtusio turinio, kuris sulėtina jūsų svetainę.

Šioje lengvoje temoje yra visos funkcijos, kurių jums prireiks kuriant bet kokio tipo norimą svetainę. Galite naudoti tinkinimo parinktis, norėdami tinkinti puslapius tiek, kiek norite, įskaitant tipografijos ar spalvų schemos pakeitimą.

Jei norite, kad jūsų svetainė būtų greitai įkeliama ir sklandžiai veiktų, tai jums yra tema. „GeneratePress“ siūlo suderinamumą su beveik visais ten esančiais puslapių kūrimo priemonės papildiniais. Taip, tai apima „Elementor“.

Geriausia šios temos naudojimo dalis yra ta dirba su „Elementor“ kaip ir bet kuris kitas puslapių kūrėjas. Taigi, jei nuspręsite ateityje pereiti prie naujo puslapio kūrimo priemonės papildinio, galite būti tikri, kad ši tema veiks su ja.

Privalumai:

 • Viena greičiausių „WordPress“ temų rinkoje. Jis sveria mažiau nei 30kb. Daugelyje temų yra dešimtys ir dešimtys funkcijų, kurios gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą. Tai lengva tema, siūlanti tik būtiniausią.
 • Visų „WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildinių, įskaitant „Elementor“, palaikymas. Ši tema veiks, net jei ateityje pereisite prie kito puslapio kūrėjo.
 • Leidžia tinkinti beveik visus dizaino aspektus, įskaitant tipografiją, spalvas ir tt. Viską galite tinkinti naudodamiesi „WordPress“ temos tinkinimo priemone..
 • Suderinamas su beveik visais „WordPress“ papildiniais.
 • Palaiko RTL ir yra prieinamas 20 skirtingų kalbų.

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

2. „WP Astra Elementor“ temos

astra elementor temos

 • Kaina: Nemokama versija ir „Pro“ versija su daugiau funkcijų už 59 USD.
 • Suderinamas su „Elementor“: Taip

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

„WP Astra“ kūrėjai tai reklamuoja kaip „Elementor“ sukurtą temą. Ši tema puikiai tinka „Elementor“ yra skirtas naudoti su „Elementor“ įskiepiu.

Ši tema pateikiama su dešimtimis svetainių temų, kurias galite importuoti ir modifikuoti naudodami „Elementor“. Naudodamiesi šia tema, jums nereikia pradėti nuo nulio. Galite pasirinkti temą iš didžiulės profesionaliai atrodančių temų bibliotekos ir pritaikyti visus jums patinkančius elementus.

Komplekte yra dešimtys pasirinkimo variantų. Bet kuriame norimame puslapyje galite neleisti pavadinimo, rodomo vaizdo ar šoninės juostos.

„WP Astra“ yra lengva, greitai išsiplečianti tema ir įvertina visus svetainės greičio tikrinimo įrankius, įskaitant „GTMetrix“, „Pingdom“ ir „Google PageSpeed“.

Ši tema yra visiškai reaguojanti į mobilųjį telefoną ir sklandžiai veikia su bet kokio dydžio ekranu. Taip pat pridedama keliolika mobiliųjų telefonų meniu pritaikymo parinkčių.

Naudodami „Elementor“ galite pritaikyti šią temą taip, kaip norite.

Privalumai:

 • Skirta „Elementor“ puslapio kūrėjui, ši tema veikia sklandžiai ir kiekviena nauja šios temos versija yra išbandoma kartu su „Elementor“.
 • Pateikiama su daugybe skirtingų išdėstymo variantų.
 • Siūlo dešimtis demonstracinių svetainių šablonų, kuriuos galite naudoti ir pritaikyti naudodami „Elementor“.
 • Integruotas „WooCommerce“ palaikymas. Galite pradėti savo internetinę parduotuvę.
 • Lengva tema, kurios dydis mažesnis nei 50 kb. Visų svetainių greičio tikrinimo įrankių balai yra aukšti.

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

3. „OceanWP Elementor“ temos

vandenyno wp elementoriaus temos

 • Kaina: Nemokama ir „Premium“ versija su daugiau plėtinių nuo 39 USD.
 • Suderinamas su „Elementor“: Taip

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

„OceanWP“ palaiko beveik visus puslapių kūrėjus įskaitant „Elementor“, „Thrive Architect“, „Beaver Builder“ ir daugelį kitų. Ši tema yra visiškai atsakinga ir veikia su visais mobiliaisiais įrenginiais. Kartu pateikiamas integruotas „WooCommerce“ palaikymas, todėl jums nereikia įdiegti keliolikos papildinių, kad paleistumėte el. Prekybos svetainę..

Ši tema pateikiama su dešimtimis nuostabių demonstracinių rinkinių, kuriuos galite tiesiog importuoti vienu paspaudimu ir pradėkite tinkinti naudodami „Elementor“ ar bet kuris kitas puslapio kūrėjas. Šia tema galite lengvai tinkinti bet kurį savo svetainės puslapį. Jis paruoštas vertimui ir palaiko RTL kalbas.

„OceanWP“ yra daugiafunkcinė tema, kurią galite pritaikyti naudoti bet kurioje norimoje nišoje. Galite tinkinti kiekvieną vaizdinį elementą, įskaitant spausdinimą, spalvas, tarpus ir tt. Viską galite tinkinti naudodamiesi vilkimo sąsaja..

Privalumai:

 • Palaiko ne tik „Elementor“, bet ir visus kitus puslapių kūrimo priemonės papildinius, įskaitant „Thrive Architect“ ir „Beaver Builder“.
 • Universali tema, kurią galima naudoti bet kurioje nišoje. Pateikiama dešimtys tinkinamų demonstracinių šablonų, kuriuos galite importuoti ir redaguoti, kad sukurtumėte savo.
 • Sukurtas atsižvelgiant į greitį, ši tema įvertina visus greičio tikrinimo įrankius.
 • Siūlo visišką „WooCommerce“ palaikymą.
 • „WordPress.org“ temų saugykloje turi daugiau nei 1500 apžvalgų.
 • Jautri tema, kuri gerai atrodo visuose įrenginiuose.

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

4. „Hestia Elementor“ tema

temaisle hestia elementor tema

 • Kaina: Nemokama versija ir „Pro“ versija už 98 USD.
 • Suderinamas su „Elementor“: Taip

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

„ThemeIsle’s Hestia“ yra tema, sukurta „Elementor“. Galite būti tikri, kad visos naujesnės šios temos versijos sklandžiai veiks su „Elementor“. Komplekte yra dešimtys šablonų, iš kurių galima pasirinkti, įskaitant šablonus, skirtus „Mobile App“ paleidimo puslapiams, apie puslapius ir kainų puslapius. Šia tema galite sukurti bet kokio tipo svetaines.

Skirtingai nuo daugelio temų, „Hestia“ siūlo viso pločio drobę, kurią galite redaguoti, tačiau sukurkite norimą dizaino tipą. Ne tik jūs galite pasirinkti, kokius elementus norėtumėte parodyti / paslėpti atskiruose puslapiuose. Kiekviename atskirame puslapyje galite nepaisyti bendrųjų puslapio nustatymų.

Ši tema yra visiškai suderinama su „WooCommerce“ ir siūlo paruoštus šablonus, kuriuos galite importuoti vienu mygtuko paspaudimu. Galite pasirinkti iš daugybės skirtingų stilių, kuriuos galite naudoti savo tinklaraščių sąraše, ir atskirų tinklaraščių įrašų. Galite nuspręsti paslėpti šoninę juostą tinklaraščių žinutėse ten, kur norite, kad skaitymo aplinka netrukdytų.

Privalumai:

 • Didelė paruoštų šablonų biblioteka, kurią galite pasirinkti, įskaitant „WooCommerce“ paruoštus šablonus. Šiuos šablonus galite tinkinti pagal savo dizaino poreikius.
 • Kelios išdėstymo parinktys, kurias galite pasirinkti visiems savo tinklalapiams ir tinklaraščio įrašams. Lengvai nepaisykite bendrųjų nustatymų atskiruose puslapiuose.
 • Sklandžiai veikia su „Elementor“, nes ši tema yra skirta papildiniui.
 • Ši tema yra optimizuota įkėlimo greičiui ir veikia su visais talpyklos papildiniais, tokiais kaip „W3 Total Cache“.
 • Tinkinkite visus dizaino elementus nuo šriftų iki sagų spalvų.
 • Parengta vertimui ir palaiko RTL kalbas.

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

5. Kentauro elementoriaus tema

Kentauro elementoriaus tema

 • Kaina: 59 USD.
 • Suderinamas su „Elementor“: Taip

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

„Kentauras“ yra daugialypė „WordPress“ tema, siūlanti švarų, minimalų dizainą. Nors dizainas yra minimalus, jis padės išsiskirti. Šioje temoje yra dešimtys šablonų, iš kurių galite pasirinkti bet kurį tinklalapį, įskaitant el. Prekybos svetainę ar kūrybinį aplanką..

Galite tinkinti visus šios temos dizaino aspektus naudodami „WordPress“ temos tinkinimo priemonę. Ši tema siūlo daugiau 500 skirtingų pritaikymo parinkčių kad galite suspausti neliesdami nė vienos kodo eilutės. Ši tema gerai žaidžia su „Elementor“ ir kitais puslapių kūrėjais. Siūloma visiškas visų „Elementor“ funkcijų palaikymas turi pasiūlyti.

„Kentauras“ yra su aukščiausios klasės „Revolution Slider“, kuris yra vienas iš geriausių „Slider“ papildinių rinkoje. Jis taip pat siūlo „WooCommerce“ palaikymą, todėl galite lengvai sukurti internetinę parduotuvę ir pritaikyti ją kiek norite.

Geriausia šios temos dalis yra minimalus, švarus dizainas. Skirtingai nuo daugelio temų, perkrautų tūkstančiu elementų, ši tema išsiskiria minimaliu erdviu dizainu.

Privalumai:

 • Galite pasirinkti daugybę skirtingų puslapių ir įrašų išdėstymo variantų.
 • Dešimtys skirtingų šablonų, kurie padės sukurti tobulą svetainę. Šablonus galite naudoti norėdami sukurti el. Prekybos svetainę, aplanką ar asmeninį tinklaraštį.
 • Minimalus dizainas yra švarus ir erdvus, kad padėtų jums išsiskirti.
 • Visiškas visų „Elementor“ funkcijų palaikymas.
 • Daugiau nei 500 skirtingų pritaikymo parinkčių galite pakeisti, kad dizainas atitiktų jūsų stilių ar prekės ženklą.
 • Integruotas „WooCommerce“ palaikymas leidžia vos keliais paspaudimais paleisti el. Prekybos svetainę.

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

6. „Arteon Elementor“ tema

arteon elementor tema

 • Kaina: 59 USD.
 • Suderinamas su „Elementor“: Taip

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

Arteonas reklamuoja save kaip aukščiausią „WordPress“ temą. Kartu su keliais skirtingais pagrindinio puslapio šablonais galite pasirinkti, atsižvelgiant į jūsų verslą. Nesvarbu, ar vykdote milijono dolerių internetinę batų parduotuvę, ar paprastą laisvai samdomų dizainerių verslą, ši tema turi puikų šabloną.

Ši tema pateikiama su profesionaliai sukurtais gražiais šablonais, kuriuos galite naudoti kurdami svetaines, kurios išsiskiria. Tai siūlo minimalų dizainą, kuris puikiai tinka kurti portfelio svetainę. Galite pasirinkti iš kelių aplanko temų, kurias galite lengvai pritaikyti pagal savo poreikius.

Ši tema taip pat siūlo gražius internetinės parduotuvės kūrimo šablonus. Komplektuojamas visiškas „WooCommerce“ palaikymas, padėsiantis sukurti sklandžią elektroninės prekybos parduotuvę.
„Arteon“ yra suderinamas su „Elementor“ ir leidžia kurti bet kokio tipo puslapius.

„Elementor“ galite naudoti nukreipimo puslapiams arba pagrindiniam puslapiui kurti. Taip pat gausite šimtus tinkinimo parinkčių, leidžiančių tinkinti viską – nuo spausdinimo iki mygtukų spalvų iki išdėstymo pločio..

Privalumai:

 • Visiškai reaguojanti tema, veikianti su visų tipų įrenginiais, nesvarbu, koks ekrano dydis.
 • Palaikomas „WooCommerce“ ir siūlo daugybę gražiai suprojektuotų šablonų internetinėms parduotuvėms.
 • Daugiau nei 500 tinkinimo parinkčių, kad būtų galima pritaikyti temos dizainą. Galite pasirinkti iš daugiau nei 600 nemokamų „Google“ šriftų, kuriuos norite naudoti savo svetainėje.
 • Komplektuojamas su aukščiausios klasės „Revolution Slider WordPress“ papildiniu.

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

7. „Qudos Elementor“ tema

qudos elementor tema

 • Kaina: 59 USD.
 • Suderinamas su „Elementor“: Taip

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

„Qudos“ yra daugialypė „WordPress“ tema, siūlanti gražų vieno puslapio išdėstymą.

Jis pateikiamas su daugybe skirtingų tipų maketų, įskaitant 3 tinklaraščių maketus ir 8 portfelio maketus. Ši tema yra geriausia kuriant portfelio svetainę sau ar savo įmonei. Kartu pateikiami daugybė skirtingų gražaus turinio puslapio šablonų, įskaitant apie puslapį, misijos puslapį ir kontaktinį puslapį.

Qudos ateina su visiškas „Elementor“ palaikymas kad galėtumėte kurti savo puslapius naudodamiesi paprasta vilkimo sąsaja. Naudodami „Elementor“ galite sukurti bet kokį norimą dizainą, naudodami šimtus skirtingų elementų.

Jis siūlo daugybę el. Prekybos parduotuvės kūrimo variantų ir siūlo integruotą „WooCommerce“ palaikymą. Norint sukurti internetinę parduotuvę šia tema, jums nereikia jokių papildomų papildinių.

Privalumai:

 • Puikiai tinka portfelio ar agentūros ar produktų svetainėms kurti.
 • Siūlo švarų, minimalų vieno puslapio išdėstymą pagrindiniame puslapyje. Dizainas yra unikalus ir padės išsiskirti.
 • 8 skirtingi portfelio išdėstymai, kuriuos galite pasirinkti portfelio svetainei.
 • Visiškas „WooCommerce“ palaikymas su daugybe internetinių parduotuvių šablonų.
 • Visų „Elementor“ siūlomų funkcijų palaikymas.

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

8. „Selfer Elementor“ tema

selfer elementor tema

 • Kaina: 59 USD.
 • Suderinamas su „Elementor“: Taip

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

„Selfer“ yra tobula tema asmeninės svetainės kūrimui. Nesvarbu, ar norite susikurti asmeninį tinklaraštį, ar savo darbo kūrybinę aplanko svetainę, ši tema turi visas jums reikalingas funkcijas.

Profesionalus dizainas padeda išsiskirti ir siūlo daugybę skirtingų išdėstymo variantų. Gaunate daug įvairių pagrindinio puslapio išdėstymo variantų, iš kurių galite pasirinkti ir tinkinti. Norėdami pritaikyti šios temos puslapius, galite naudoti „Elementor“ puslapių kūrimo priemonę arba „WordPress Theme Customizer“.

Ši tema yra suderinama su „Elementor“ ir joje yra daugiau nei 18 skirtingų „Elementor“ valdiklių. Tai siūlo pirmąjį mobilųjį dizainą, kuris veikia ir atrodo puikiai bet kokio dydžio ekrane. Ši tema yra sukurta greičiui ir yra visų visų greičio tikrinimo priemonių įvertinimas.

Privalumai:

 • Švari, minimali aplanko tema, siūlanti šimtus skirtingų pritaikymo parinkčių.
 • Gražus portfelio skyriaus dizainas, skirtas parodyti jūsų kūrybą.
 • Visiškas „Elementor“ palaikymas leidžia tinkinti ir kurti bet kokio tipo puslapius.
 • „GDPR Ready“ tema.
 • Reaguojanti, pirmoji mobilioji konstrukcija, kuri puikiai atrodo visuose įrenginiuose.
 • Vos keliais paspaudimais lengvai pridėkite arba pašalinkite elementus iš savo portfelio.

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

9. „Ashe Free Elementor“ tema

„Ashe Free Elementor“ tema

 • Kaina: Laisvas.
 • Suderinamas su „Elementor“: Taip

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

Pelenas yra vienas iš daugelio „Elementor“ svetainėje oficialiai rekomenduojamos temos. Ši tema siūlo visišką „Elementor“ palaikymą ir visas papildinio siūlomas funkcijas. Tai siūlo paprastą tinklaraščio dizainą su pagrindine spalvų schema, kurią galite tinkinti naudodamiesi „WordPress“ temos tinkinimo priemone.

Keliais paspaudimais galite lengvai pritaikyti šios temos spalvas ir tipografiją. Ši tema leidžia pasirinkti iš daugiau nei 800 nemokamų „Google“ šriftų. Tai taip pat siūlo išplėstines žinučių ir puslapių tinkinimo parinktis.

Tai palaiko daugelį skirtingų tipų pašto formatų ir siūlo neprivalomą lipnią naršymo juostą. „Ashe“ yra visiškai palaikomas „WooCommerce“, todėl labai lengva sukurti gražią internetinę parduotuvę.

Privalumai:

 • Yra nemokama šios temos versija, siūlanti mažiau funkcijų nei „premium“ versija.
 • Visiškas „Elementor“ palaikymas ir daugybė skirtingų pritaikymo funkcijų, kurias siūlo įskiepis.
 • Parengtas vertimas ir galimas RTL palaikymas.
 • 14 įmontuotų šablonų, kuriuos galite tinkinti naudodami „WordPress“ temos tinkinimo priemonę.
 • Leidžia tinkinti spausdinimo stilius ir pasirinkti iš daugiau nei 800 nemokamų „Google“ šriftų.
 • Daugybė skirtingų išdėstymo variantų.
 • Visas „WooCommerce“ palaikymas ir šablonai, iš kurių galima rinktis.
 • Lipni navigacija, kuri slinka su vartotoju ir kurią galite išjungti naudodamiesi „WordPress“ temos tinkinimo priemone.
 • Oficialiai rekomenduoja „Elementor“ puslapio kūrimo priemonės papildinių svetainė.

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

10. „Zakra Free Elementor“ tema

„zakra free elementor“ tema

 • Kaina: Laisvas.
 • Suderinamas su „Elementor“: Taip

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

„Zakra“ yra daugialypė tema, kurią siūlo „ThemeGrill“. Komplekte yra daugiau nei 10 skirtingų jūsų svetainės šablonų. Siūloma visiškas „Elementor“ ir „Gutenberg“ puslapių kūrėjų palaikymas. Jei norite tinkinti savo įrašų ir puslapių dizainą, galite pereiti iš vieno į kitą. Ši tema atitinka GDPR, nes joje nėra saugomi jokie vartotojo duomenys.

„Zakra“ siūlo daugybę skirtingų tinkinimo parinkčių, kurias galite patobulinti naudodamiesi „WordPress“ temos tinkinimo priemone. Galite tinkinti viską iš spalvų schemos ir antraštės stilių. Taip pat galite tinkinti tipografijos stilius, įskaitant šrifto dydį, eilutės aukštį ir kitas parinktis.

Virš 7 skirtingų valdiklių sričių. Galite pasirinkti iš daugelio skirtingų išdėstymo variantų, įskaitant viso pločio, dešinę šoninę juostą ir be šoninės juostos.

Privalumai:

 • Galite tinkinti beveik visus šios temos dizaino aspektus.
 • Komplektuojama su „Elementor“ puslapio kūrimo palaikymu ir oficialiai rekomenduojama papildinio svetainėje.
 • Siūlo daugybę skirtingų išdėstymo variantų, iš kurių galima pasirinkti, įskaitant viso pločio ir be šoninės juostos išdėstymo. Tai taip pat siūlo 7 valdiklių sritis, kuriose galite patalpinti valdiklius.
 • Parengtas vertimas ir kartu su RTL kalbų palaikymu.
 • Galite lengvai pritaikyti tipografiją ir spalvų schemas naudodami „WordPress Theme Customizer“.
 • Suderinta su GDPR, nes pati tema nesaugo jokių vartotojo duomenų.

Daugiau informacijos / atsisiųskite tiesioginę demonstracinę versiją

Kas yra „Elementor“

„Elementor“ yra 10-asis dažniausiai naudojamas „WordPress“ papildinys internete. Jį naudoja vos mažiau nei 1 milijonas svetainių; tai tikriausiai apima jūsų konkurentus.

Tai paprastas, bet galingas puslapių kūrimo priemonės papildinys, padedantis ne tik tinkinti savo svetainės puslapius, bet ir kurti juos taip, kaip norite.

kas yra elementorius

Naudodami „Elementor“ galite sukurti bet kokį norimą puslapio dizainą.

Geriausia dalis?

Tai darote naudodamiesi nuvilkimo sąsaja.

Norėdami suprojektuoti puslapį, viskas, ką jums reikia padaryti, tai vilkite elementus ir numeskite juos ant puslapio.

Nesvarbu, ar norite sukurti gražų „Apie“ puslapį ar patobulintą pagrindinio „general gen“ puslapį, kad gautumėte daugiau abonentų, „Elementor“ siūlo visus įrankius, kurių jums prireiks.

Skirtingai nuo daugumos kitų puslapių kūrėjų rinkoje, „Elementor“ siūlo „viskas viename“ platforma, skirta jūsų svetainės puslapiams tvarkyti.

Norint sukurti kontaktų ar nukreipimo puslapius, nereikia atskiro papildinio. Viską galite padaryti naudodamiesi „Elementor“.

Geriausias dalykas, kuris man patinka „Elementor“, yra tai nereikalauja jokių žinių apie programavimą. Galite patys kurti gražius puslapius, nerašydami vienos eilutės kodo.

Ir jei jūs žinote, kaip rašyti kodą, galite panaudoti savo žinias kurdami kuo pažangesnius puslapius.

Kodėl jums reikia „Elementor“

Jei tik pradedate, labai sunku įsitvirtinti. Visos rinkos ir nišos internete tampa vis labiau prisotintos.

Visi skelbia tuos pačius senus patarimus ir patarimus. Jei norite, kad jūsų tinklaraštis išsiskirtų, jums reikia geresnio nei kiti jūsų nišos dizaino.

Norėdami sukurti profesionaliai atrodantį dizainą, nebūtinai turite būti apdovanotas dizaineris. Jums tiesiog reikia tinkamų įrankių.

Įveskite „Elementor“.

Tai yra Jūsų svajonių „WordPress“ puslapio kūrėjo papildinys. Tai padeda sukurti visų tipų puslapius savo svetainėje. Nesvarbu, ar norite tiesiog sukurti kontaktų puslapį, ar norite sukurti išplėstinį pardavimo puslapį, „Elementor“ jus įtraukė.

Naudodamiesi „Elementor“ gražiai atrodantį puslapį sukurti tiesiog taip paprasta, kaip vilkti elementus ir mesti juos į puslapį. Geriausia yra tai, kad galite kurti profesionaliai atrodančius puslapius, neparašydami vienos eilutės kodo.

Kodėl verta pasirinkti „WordPress“ temą, suderinamą su „Elementor“?

„Elementor“ dirba su visomis „WordPress“ temomis.

Bet..

..jei norite, kad „Elementor“ veiktų sklandžiai, jums reikia su „Elementor“ suderinamos temos.

Galų gale, jūs nenorite, kad pardavimo puslapis nustotų veikti paleidimo dieną, tiesa?

Daugelis ten esančių temų skelbia, kad jos suderinamos su „Elementor“.

kurios temos geriausiai veikia su elementuhttps://docs.elementor.com/article/78-themes

Tačiau tiesa ta, kad dauguma jų nėra. Daugelis temų autorių tiesiog išbando savo temas kelioms sekundėms naudodamiesi „Elementor“ ir pažymi jas kaip „suderinamas su„ Elementor “.

Bet tai negalėjo būti toli nuo tiesos.

Daugelis temų neveikia kartu su „Elementor“.

Išvada

Visos šio sąrašo temos siūlo „Elementor“ palaikymą.

Nesvarbu, ar norite sukurti vietinės kavinės svetainę, ar savo kūrybinio darbo portfelio svetainę, šiame rinkinyje rasite tinkamą temą.

Jei ieškote profesionaliai atrodančios temos, kaip pradėti portfelio svetainę, rekomenduoju eiti kartu Savarankiškai arba Kvodos. Abiejuose siūlomi gražūs išdėstymo planai, kurie išsiskiria, ir abu siūlo reaguojantį dizainą, kuris veiks visuose įrenginiuose.

Jei norite parduoti produktą internete, eikite į bet kurį iš jų „GeneratePress“ arba „OceanWP“. Jie abu siūlo daugybę skirtingų išdėstymo variantų ir puslapio šablonų, iš kurių galite rinktis. Taip pat gausite šimtus skirtingų tinkinimo parinkčių, kurias galite naudoti norėdami pritaikyti dizainą neliesdami vienos kodo eilutės.

Nesvarbu, kokio tipo svetainę norite sukurti, visos šios „Elementor WordPress“ temos jums tiks. Visi jie siūlo šimtus šablonų, kuriuos galite lengvai pritaikyti pagal savo poreikius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map