Wix vs ruut (võrdlus pea vahel)

See pea-pähe annab teile kõik peamised erinevused kahe praegu kõige populaarsema veebisaidiehitaja vahel.


Arvan, et nõustute, kui ütlen:

Veebisaidi loomine algajaks on vaeva nägemine!

Kust sa isegi alustad? Kas vajate teadmisi kodeerimise kohta? Kas teate, kuidas seadistada veebimajutust, SSL-sertifikaate või CMS-i installida? Millised on kulud? Kui kaua see aega võtab?

Need on ilmselt mõned rasked küsimused, mis hoiavad teid eemal unistuste veebisaidil.

Hea uudis on see, et lahendus on olemas.

Teie ettevõttele ideaalse veebisaidi loomine on veebisaidi koostajatega uskumatult lihtne nagu Wix ja Squarespace.

Asjatundmatule on veebisaidi koostaja tööriist (programm, tarkvara jne), mis aitab teil veebisaite luua visuaalselt ilma koodi kirjutamata või midagi alla laadima / installima.

Selles Wixi ja ruuturuumi võrdlus Postitan, hakkan kahte parimat veebisaidi ehitajat teineteise vastu.

WixRuuturuum
libistage paremalewixruut
KokkuvõteMa isiklikult soovitan Squarespace’i Wixi kohal, kuid te ei pea kummaski pettuma – sest mõlemad on suurepärased veebisaidi ehitajad. Suurim erinevus on redaktor ja kui eelistate struktureeritud või struktureerimata lohistamisredaktorit.
PõhijoonedHind: 13–49 dollarit kuus
Toimetaja: Struktureerimata lohistamine. Elemente saab lohistada ja kukutada kõikjal lehel.
Teemad / mallid: 500+
Tasuta domeen & SSL: Jah
Tasuta plaan: Jah
Hind: 12–46 dollarit kuus
Toimetaja: Struktureeritud pukseerimine. Elemendid lohistatakse ja kukutatakse lehel kindla struktuuri piires.
Teemad / mallid: 80+
Tasuta domeen & SSL: Jah
Tasuta plaan: Ei (ainult tasuta prooviversioon)
Kasutuslihtsus⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ��
Kujundus & Paigutused⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ��
Rakendused & Lisandmoodulid⭐⭐⭐⭐⭐ ��⭐⭐⭐⭐⭐
SEO & Turundus⭐⭐⭐⭐⭐ ��⭐⭐⭐⭐⭐ ��
Pood⭐⭐⭐⭐⭐ ��⭐⭐⭐⭐⭐ ��
Blogimine⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ��
Raha väärtus⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ��

Kuid enne kui Wix vs Squarespace võrdlusesse asume, esmalt mõned faktid:

BuiltWithi sõnul on Wix kõige populaarsem veebisaidi ehitaja, kes seda kontrollib 38% turuosast.

veebisaidi ehitaja kasutamise statistika

Ruutruum on populaarsuselt teine, võimsus 19% veebisaitidest, mis kasutavad lihtsat veebisaitide koostajat. Wix ja Squarespace kontrollivad koos 57% turuosast.

Ükskõik, kas leiate andmeid BuiltWithilt, Statista.comilt või mõnelt muult saidilt, ilmub Wix alati ülaosas, millele järgneb Squarespace koos Weebly ja teistega, kes tagaosa üles toovad.

Sellegipoolest on Google Trendsi andmetel huvi veebisaidi ehitajate suhtes alates 2004. aastast pidevalt kasvanud, nagu on näha allolevas kenas graafikus.

wix vs ruutvõrdluse suundumused

On selge, et veebisaidi ehitajad ei lähe kuhugi. Tegelikult on neist saamas nii algajate kui ka kogenud kasutajate alustala. Kuid ma kahanen.

Minu eesmärk on aidata teil valida oma veebisaidile ideaalne veebisaidi koostaja. Ükskõik, kas valite Wixi või Squarespace’i, on see täielikult teie otsustada.

Ilma täiendava vaevata alustame, kuna katta on palju.

Mis on Wix ja ruut?

wix vs ruutaruumi ülevaade

Wix ja Squarespace on seal kaks kõige populaarsemat veebisaidi koostajat. Mõlemad tööriistad aitavad teil veebisaiti luua ilma teadmisi kodeerimata.

Kuidas?

Nad tarnivad koos lohistage visuaalse lehe ehitajaid mis muudavad veebisaidi loomise sama lihtsaks kui A, B, C.

Lisaks eemaldavad veebisaidi ehitajad veebisaidi loomise tehnilised aspektid. 

Teisisõnu pakub veebisaidi koostaja teile algajatele sõbralikku viisi tõhusate veebisaitide loomiseks, muretsemata keerukate asjade pärast.

Kui otsustate kasutada näiteks WordPressi, peate seadistama veebimajutuse, installima CMS-i, SSL-sertifikaadid ja hoolitsema paljude administratiivsete ülesannete eest.

Kõik need ülesanded on keerulised, eriti kui te pole asjatundlik. Wixi ja Squarespace’i poisid hoolitsevad tehnikate eest, nii et saate keskenduda olulistele; oma ettevõtte üles ehitamine.

Tasulise paketi eest saate veebisaidi koostaja, veebimajutuse, SSL-sertifikaadid, domeenid, tugiteenused ja nii edasi ühes paketis. Sellisena on veebisaidiehitajad ideaalsed tööriistad veebisaitide kiireks juurutamiseks.

Ja need on ka mitmekülgsed, kuna saate kiiresti luua lihtsaid ajaveebid, poode ja paljusid muid veebisaite.

Nüüd, kui me teame, millega me töötame, liigume edasi järgmisse ossa.

Eelseisvates jaotistes võrdlen Squarespace vs Wix kasutusmugavuse, kujundusvõimaluste, turunduse, poodide, kolmandate osapoolte integreerimise, ajaveebimisvõimaluste ja hinnakujunduse osas.

Kasutuslihtsus

On ütlematagi selge, et teie valitud veebisaidi koostaja peab olema hõlpsasti kasutatav. Kindlasti on olemas õppimiskõver, kuid nii Wixit kui ka Squarespace’i on uskumatult lihtne kasutada. Peate olema valmis ja töötama kiiresti.

Alustuseks on kummagi teenuse kasutajaks registreerumine lihtne. Kõik, mida peate tegema, on luua konto ja alustada oma veebisaidi loomist. Mõlemad on sõnast minema üsna sirgjoonelised.

Wix ja Squarespace pakuvad veebisaidi üles ehitamiseks higi purustamata, koos intuitiivsete visuaalsete lehtede koostajatega. Jah, komplekt koos Võta tagasi nuppu juhuks, kui segadusse ajada.

Teie töövoog seisneb vaid elementide valimises, lohistamises ja lohistamises ning teil on veebisait. See ei saa lihtsamaks minna.

Nende kahe vahel on siiski suur erinevus. lehetoimetajad!

Alustame Wix Editorist.

Wixi lehe redigeerija

Wix on rohkem tühi lõuend, see tähendab, et saate elemente lohistada kuhu iganes soovite. Oma unistuste veebisaidi loomiseks on teil täielik kujundusvabadus.

Wixi ainus piirang on teie kujutlusvõime. Selline loominguline vabadus muudab Wixi suurepäraseks loovisikutele, kes saavad hõlpsalt teada, kui nad on vea teinud.

Samal ajal võib see suurepärasele rohehornile, kes pole kunagi varem veebisaiti üles ehitanud, üle jõu käivat.

Probleemi lahendamiseks koostas Wix Wix ADI (tehisliku disaini intelligentsus) – vapustava tööriista, mis teeb teie jaoks olulised disainiotsused.

Vastake lihtsalt mõnele küsimusele ja Wix ADI loob veebisaidi, mille saate seejärel oma sisuga täita.

Ruuturuumi lehe redigeerija

ruudukujulise lehe ehitaja

Ruuturuum seevastu ei lase teil elemente paigutada kuhu iganes soovite. Te töötate eelnevalt kavandatud paigutustega, mis ei lase teil elemente lohistada kuhu soovite. Teisisõnu, igal elemendil on kindel piirkond.

Selline lähenemisviis hoiab disainilahendused ja paigutused kontrolli all, kuna teil pole vabadust teha igasuguseid hirmutavaid vigu. Teil on eelvalmis paigutus, mille saate oma sisuga täita, segamata üldist kujundust.

Just sel põhjusel sobib Squarespace suurepäraselt algajale, kes soovib professionaalse ilmega veebisaiti, ilma et oleks vaja vaeva parandada vigu, nagu näiteks veeriste joondamine jne..

Kohandage lihtsalt malli oma sisuga ja teil on hea minna. See tähendab ka seda, et Squarespace pakub teile suurepärast viisi oma veebisaidi kiireks kujundamiseks.

Võitja on:

Ruuturuum

Kasutusmugavuse tagamiseks soovitan minna Squarespace’iga. Ärge saage minust valesti aru, mõlemad on väga hõlpsasti kasutatavad, kuid ruut Ruum on intuitiivne ja jääb teie hulgast välja.

Wix seevastu on miljon ja üks funktsioon, mis sobib suurepäraselt loomingulistele disaineritele, kuid pole tingimata teretulnud algajatele.

Ruuturuumis pole ühtegi segadust; lihtsalt muutke malli ja teil on hea minna. Wixi lehe ehitaja pakub teile rohkem disaini paindlikkust, kuid see ei tähenda, et seda oleks lihtsam algajale kasutada.

Kujundus, kujundus & Mallid

Ilmselt ei soovi te, et teie veebisait näeks välja nagu kõik teised veebisaidid. Tahad silma paista ja tahad seda nüüd.

Armastan mitmekesisust ja nii ka sina, mis tähendab – selle jaotise jaoks – valime veebisaidi koostaja, mis pakub rohkem kujundus- ja paigutusvalikuid.

Nii Wix kui ka Squarespace pakuvad teile ulatuslikku loendit kujundus- ja paigutusvalikute kohta. Teisisõnu – teil pole kunagi puudu neist võimalustest, mida teil on vaja tähelepanuväärse veebisaidi loomiseks.

Wix pakub teile üle 500 valmis ja väga kohandatava malli, mis sobivad ideaalselt igas äris. Kahjuks pole kõik mallid mobiilisõbralikud ega reageerivad.

Wixi mallid

Wix pakub aga veebisaidi mobiiliversiooni loomiseks teile eraldi toimetajat. Ma ei tea sinust, aga see on sinu jaoks tõeliselt hea mõte.

Peale selle, kui olete Wixist malli valinud, olete sellega ummikus. Malli muutmisel peate oma saidi nullist üles ehitama. Milline põrutaja.

Siiski pakub Wix teile palju erinevaid kujundus- ja paigutusvalikuid. Nad pakuvad teile mitut tekstivalikut, vektorkujundust, galeriisid, menüüsid, pilte, nuppe, ruute, ruume, loendeid, sotsiaalmeediat ja palju muud. Põhimõtteliselt on olemas võimalus kõigeks, mida vajate.

Saate iga elemendi hõlpsalt oma veebisaidile lisada ja Wix Editoris seda ulatuslikult kohandada. Kuna Wixil on vabas vormis toimetaja, saate iga elemendi paigutada kuhu iganes soovite.

Ruutruumi mallid

Ruuturuum, teiselt poolt käitleb disaini erinevalt. Veebisaidi koostaja pakub teile üle 60 malli ja laia valikut elemente, mida tuntakse sisublokkidena.

Kõik mallid reageerivad “get-go” -le täielikult, see tähendab, et hiljem ei pea te ise omaloomingut tegema. Lisaks on sisuplokid läbimõeldud ja täisfunktsionaalsed, võimaldades teil oma veebisaidi plokkide kaupa üles ehitada.

Iga sisuplokk pakub teile hulgaliselt valikuid värvide, kirjastiili, paigutuse ja muu jaoks. Igat sisuplokki saate hõlpsalt muuta, et luua täiesti uus kujundus.

Kui Wix võimaldab teil malli võtta ja seda täielikult kohandada, siis ruut Ruum võimaldab teil teha elemendi kohta sügavaid modulaarseid muudatusi..

Teisisõnu, Wix on piisavalt paindlik, mis võimaldab teil luua uue teema nullist, midagi, mida te ei saa ruuduga teha.

Samal ajal võimaldab ruut Ruum kohandada oma veebisaiti vaid mõne klõpsuga tänu oma raamistiilis lähenemisele veebidisainile.

Võitja on:

Ruuturuum

Ruuturuum on disaini- ja paigutusvalikute osas eksimatu võitja. Wixil võib olla rohkem malle, kuid klassikalisel juhul, kui kvaliteet ületab kvantiteedi, viib Squarespace pokaali koju.

Wix pakub teile palju kujunduslikku paindlikkust, et kohandada mis tahes malli kuni kukutamiseni. Kuid malli muutmisel peate oma veebisaidi nullist üles ehitama.

Ruuturuum ei paku teile palju lohistamisfunktsioone, kuid saate malle hõlpsalt muuta ilma oma veebisaiti algusest peale üles ehitamata. Mallid reageerivad nahkhiirelt täielikult, mis on lisatud pluss.

Kolmanda osapoole rakendused & Lisandmoodulid

Suurepärane veebisait on midagi enamat kui lihtsalt suurepärane esteetika. Eduka veebisaidi käitamiseks vajate kõiki tööriistu. Enamik veebisaitide ehitajaid pakub teile vaikimisi palju põhifunktsioone.

Kui olete põhivarustuse ammendanud ja vajate rohkem jõudu, pöördute kolmanda osapoole rakenduste poole.

Wixi rakenduste turgWix App Market

Nüüd ma ei valeta; Wixil on suurem rakenduste turg kui Squarespace. Nagu 17 korda suurem.

Wixi veebisaidi laiendamiseks mitmel viisil saate kõikvõimalikke tasuta ja esmaklassilisi rakendusi. Näiteks saate hõlpsalt lisada Facebooki vestlust, suurendada liiklust, luua sündmusi, koguda e-kirju ja palju muud.

Täpselt nii, Wixi rakenduste turg pakub teile üle 235 rakenduse.

Teisest küljest pakub Squarespace’i turg teile kirjutamise ajal kümmekond laiendit.

Ruutruumi rakenduste turg

Teil on muu hulgas saatmise, maksude, tellitava printimise, laohalduse ja tellimuste jälgimise rakendused.

Kui vajate rohkem Squarespace’i lisandmooduleid, peaks piisama kiirest otsingust Google’is. Otsige alati usaldusväärsete arendajate rakendusi.

Ruuduruumis on aga suurepäraseid sisseehitatud valikuid, mis kompenseerivad kolmanda osapoole rakenduste puudumise. Näiteks on Squarespace koos sisseehitatud Instagrami galeriidega, mille jaoks on vaja rakendust Wixis.

Muud sisseehitatud integratsioonid hõlmavad muu hulgas audio / video manuseid, kaarte, Google AMP, Disqus Comments ja Google Fonts.

Võitja on:

Wix

Wix edestab lisandmoodulite osakonnas Squarespace’i, suure hulga rakenduste loendiga. Samamoodi sõltuvad kolmanda osapoole lisandmoodulid ja rakendused, mida te kasutate, täielikult teie vajadustest ja eelistustest.

Wix pakub teile rohkem rakendusi kui Squarespace, kuid viimases on sisseehitatud integratsioonid, mis peaaegu korvavad kolmanda osapoole rakenduste puudumise.

SEO & Turundus

Veebisaitide omanikud ja turundajad kulutavad palju aega ja raha, et tekitada asjakohast liiklust, kuna see on mis tahes veebisaidi elujõud. Ilma liikluseta on teie veebisait sama hea kui surnud.

Nagu Wix ja Squarespace pakuvad SEO ja turunduse osas? Noh, mõlemad veebisaidi ehitajad pakuvad teile kõiki vajalikke põhilisi turundustööriistu.

Ükskõik, kas valite Wixi või Squarespace’i, saate e-posti teel turundamise, Google’i reklaamid, Google Analyticsi, MailChimpi integreerimise, logo valmistaja, Facebooki reklaamid ja sotsiaalse jagamise kastist välja.

Lisaks on teie käsutuses palju kolmanda osapoole turundusrakendusi. Näiteks võimaldab iga veebisaidi koostaja teil integreeruda e-turunduse pakkujatega, näiteks MailChimp.

Lisaks pakub iga platvorm teile piisavaid SEO võimalusi, et optimeerida oma veebisaiti otsimootorite jaoks. Saate lisada metakirjeldusi, SEO pealkirju ja nii edasi.

SEO ja turunduse osas on teil piisavalt võimalusi, et hoida teid hõivatud. Mõlemad veebisaidi koostajad on SEO-sõbralikud, võimaldades teil oma veebisaidile rohkem orgaanilist liiklust suunata.

Võitja on:

Seotud

Arvestades teie SEO ja turunduskampaaniate edukust on otseselt võrdeline teie panustatud tööga, on võitjat raske otsustada. Lisaks pakuvad nii Wix kui ka Squarespace teile kõiki vajalikke tööriistu edukate turunduskampaaniate käivitamiseks.

Kui arvestame iga tööriistaga seotud arvukate turundusrakendustega, kannab Wix seda päeva. Ruuturuumil pole Wixil koguse osas midagi. Sellegipoolest ei tähenda turundus ainult teie käsutuses olevaid tööriistu, vaid seda, kuidas kasutate teile kättesaadavaid tööriistu.

Kas sa pole nõus??

Pood funktsioonid

Kui soovite teada, kas saate müüa kas Wixis või Squarespace’is, meeldib see jaotis. Otse karbist välja pakub iga veebisaidi koostaja teile palju e-poe funktsioone.

Ükskõik, kas lähete Wixi või Squarespace’iga, on teil kõikvõimalikud võimalused luua igasuguseid veebipoode – nii väikeseid kui ka suuri.

Mõlemad pakuvad teile tugevaid poodimisvõimalusi, nagu mitu makseväravat, automaatsed maksud, meililistid, digitaalmüük & füüsilised tooted, saatmine, laohaldus ja tellimused.

Lisaks on teil palju kolmanda osapoole rakendusi, et laiendada oma veebipoodi ainulaadsetel viisidel. Näiteks saate müüa sotsiaalmeedias ja taastada hüljatud vankrid nagu boss.

Veebipoe seadistamine Wixi või Squarespace’i abil on neljanda klassi õpilaste asi. Te ei vaja kodeerimisoskust üldse. Valige paigutus, kohandage oma stiile ja importige oma tooteid.
Pange aga tähele, et teil peab olema äriplaan, mida müüa koos Wixi ja Squarespace’iga.

Võitja on:

Seotud

Poodifunktsioonide osas on meil lips. Mõlemad veebisaidi koostajad pakuvad teile kõiki funktsioone, mida vajate e-poe veebisaidi käitamiseks nagu profid. Teil on kõik võimalused pakkuda sujuvamat ostlemiskogemust alates tellimisest kuni saatmiseni ja kaugemalegi.

Blogimisvõimalused

Armastan blogimist, seetõttu otsin pidevalt tööriistu, mis hõlbustavad sisu avaldamist ja haldamist. Kui mõni tööriist raskendab ajaveebi pidamist, siis ma ei puutu seda 10-jalase mastiga.

Sisu loojatele meeldib teile see, et Wix ja Squarespace tarnivad hiilgavate blogimisvõimalustega.

Postituste loomine Wixis ja ruudus on lihtne, ma ei eelda, et teil tekiks probleeme. Mõlemal veebisaidi koostajal on intuitiivsed postitustoimetajad, millel on tavalised valikud.

Saate hõlpsalt mustandeid salvestada, postitusi ajastada, kategooriaid lisada, mitu autorit määrata, pilte lisada ja oma postitusi üldjuhul üles seada.

Mõlemad tööriistad aitavad teil postitusi luua ja redigeerida, jälgides samal ajal, kuidas postitus lugejatele ilmub. Kui teil on midagi öelda, tagavad Wix ja Squarespace, et teie hääl oleks kuuldav.

Võitja on:

Ruuturuum

Ruuturuum pakub Wixiga võrreldes paremaid blogimisvõimalusi. Ehkki mõlemal on suurepärased ajaveebisüsteemid, pakub Squarespace teile keerukamaid funktsioone kui Wix.

Lisaks on Squarespace’i blogimisfunktsioonid sisseehitatud, kuid Wixi ajaveeb sõltub tõesti võimsate ajaveebifunktsioonide rakendusest.

Plaanid & Hinnakujundus

Kogu funktsioonide spektri korral olete ilmselt mõelnud, kui palju maksab veebisaidi loomine Wixi või Squarespace’i abil. Iga tööriist pakub teile erinevaid hinnapakette erinevate eelarvete ja vajaduste jaoks.

Alustuseks pakub Wix teile tasuta kava, mis võimaldab teil vetesid testida. Ruuduruumis seevastu on tasuta prooviversioon, mis aegub kahe nädala pärast.

Oma veebisaidil müümiseks on teil vaja lisatasu paketti, olenemata sellest, kas lähete Wixi või Squarespace’iga.

Wix pakub teile nelja isiklikku plaani, mis sobivad ideaalselt portfellide ja muude lihtsate veebisaitide jaoks.

wixi hinnakujundus

 Piiramatu Plaan, mis maksab 12,50 dollarit kuus, on vabakutselistele ja ettevõtjatele kõige täiuslikum pakett. Uksest pääseb sisse vaid 4,50 dollariga kuus, kuid saate oma põhiliste funktsioonide ja Wix-reklaamide näitamiseks oma pingutuste eest.

Kui vajate täieõigusliku e-poe saidi jaoks rohkem energiat, pakub Wix teile kolme äriplaani.

wixi hinnakujundusega ettevõtte veebisait

Siin valitud plaan sõltub täielikult teie eelarvest ja vajadustest. Soovitan alati valida plaan, mis sobib teie ettevõtte vajadustega.

Kui teil on aga keeruline valida, võite selle nimel pöörduda Äri piiramatu, kolme paketi kõige populaarsem kava, kõigest 25 dollarit kuus.

Ruuturuum, teisest küljest pakub teile neli hinnakujunduskava, nagu allpool näidatud.

Teil on 16 dollarit kuus Isiklik plaan, mis sobib lihtsate veebisaitide jaoks. Poodide haldamiseks ja maksete vastuvõtmiseks on teil vaja ühte kolmest teisest plaanist.

Võite valida Äri plaan, mis tagastab teile 26 dollarit kuus, Põhiline kaubandus plaan 30 dollarit kuus või Täiustatud kaubandus, mis maksab 46 dollarit kuus. Jällegi minge plaani, mis vastab teie eelarvele ja ärivajadustele.

Parim hinna ja kvaliteedi suhe on:

Ruuturuum

Ruuturuum võidab tänu lihtsamale hinnastruktuurile, mis sobib suurepäraselt iga eelarve jaoks. Wix seevastu pakub teile kuni seitset hinnakujunduskava, mis on keeruline, eriti kuna Wixi kasutajad peavad uuendama sagedamini kui Squarespace.

Plussid & Miinused

Olen katnud peaaegu kõik meie Wix vs Squarespace võrdluspostituses. Nüüd katkem iga platvormi plussid ja miinused, nii et saate lõpuks otsustada, kellega veebisaidi luua.

Wixi plussid

 • Vabas vormis visuaalsete lehtede koostaja, mis pakub teile täielikku disaini juhtimist
 • Teil on tasuta plaan, mis sobib ideaalselt vete testimiseks
 • Tohutu rakenduste turg
 • Palju disainivõimalusi
 • Proovige Wixi tasuta

Wix miinused

 • Keeruline hinnastruktuur
 • Lisatasude põhiplaan on kuulutustega kaasas
 • Liiga palju kujundusvõimalusi võib algajatele üle jõu käia
 • Asjade riputamiseks on olemas õppimiskõver
 • Malli muutmine tähendab veebisaidi nullist uuesti üles ehitamist

Ruutaruumi plussid

 • Raamstiilis lähenemisviis kujundusele muudab selle kasutamise hõlpsaks
 • Lihtne hinnastruktuur
 • Eelnevalt kujundatud küljendused, mis sobivad suurepäraselt algajatele, kes soovivad veebisaidi mõne klikiga avada
 • Suurepärased blogimisvõimalused
 • Üheski lisatasukavas pole ühtegi kuulutust
 • proovige Squarespace’i tasuta

Ruudukujulised miinused

 • Piiratud arv malle
 • Väike arv kolmanda osapoole rakendusi
 • Oma veebisaidi avaldamise eest peate maksma

Korduma kippuvad küsimused

Mis on Wix ja ruut?

Wix ja Squarespace on pilvepõhised veebisaitide loomise tööriistad, mis on suunatud inimestele, kes soovivad veebisaiti visuaalselt luua, kasutades pukseerimist ilma koodi kirjutamata.

Kumb on parem, Wix või Squarespace?

Ruuturuum on parem kui Wix, kuid te ei pea kummaski pettuma, sest mõlemad on suurepärased veebisaidi ehitajad. Suurim erinevus on redaktor ja kui eelistate struktureeritud (piiratud) või struktureerimata (tühi lõuend) lohistamist.

Kas Wix ja Squarespace on tasuta plaaniga?

Wix pakub tasuta paketti, kuid sellega kaasnevad piirangud ja reklaam. Wixi tasulised plaanid algavad kõigest 13 dollarist kuus. Ruuturuum ei paku tasuta plaani, vaid kahenädalane tasuta prooviperiood. Ruuturuumi plaanid algavad kõigest 12 dollarist kuus.

Wix vs ruut: kokkuvõte

wix vs ruut

Soovitan Squarespace’i Wixi kohal kuid kummagi veebisaidi koostajaga ei saa valesti minna. Mõlemal saidi ehitajal on natuke õppimiskõver ja lõppkokkuvõttes erinevus nende kahe vahel on seotud isikliku eelistusega millist toimetajat tunnete end kõige mugavamalt kasutada.

Wixil on palju kohandamisvõimalusija kõrge juhtimisastmega, peaaegu kuni punktini, kus saaksite isegi oma teema nullist üles kujundada.

Ruuturuum, teisest küljest on palju rohkem kontrolli (ja vähem valikut). Need pakuvad kureeritud ja läbimõeldud vaikeseadeid, mida saate enesekindlalt kasutada ilma muudatusi tegemata.

Nii Wixi kui ka Squarespace’i jaoks on saadaval tasuta prooviversioonid. Proovige Wixi tasuta ja tasuta ruutu Squarespace.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map