Toptal ülevaade

Toptal võimaldab ettevõtetel palgata oma ülemaailmselt kontrollitud talentide võrgustikust ainult parimaid vabakutselisi. See Toptal ülevaade uurib lähemalt, mida neil pakkuda on, et aidata teil otsustada, kas see on õige vabakutseline turg, mida oma ettevõtte jaoks kasutada või mitte.


Toptal ülevaate kokkuvõte (põhipunktid)

teabeikoon Umbes
Toptal võimaldab ainult parimatel vabakutselistel oma platvormiga liituda, nii et kui soovite top 3% maailmas vabakutseliste hulgast, siis on see koht, kus neid palgata.
dollari ikoon Maksumus
Toptalist vabakutselise palkamise hind sõltub rolli tüübist, kuid võite oodata vahemikus 60–200 dollarit + tunnis ().
happyface ikoon Plussid
Toptal kiitleb a 95% proovivõttust palkamise edukuse määr, koos 0-dollarine värbamistasu ülemaailmse vabakutselise talentpool’i 3% -le. Sa saad tutvustati kandidaatidele 24 tunni jooksul pärast registreerumist, ja 90% klientidest võtab tööle Toptali esimese kandidaadi.
sadface ikoon Miinused
Kui vajate abi ainult väiksema projekti korral või olete a kitsas eelarve ja saab ainult endale lubada kogenematud ja odavad vabakutselised – siis pole Toptal teie jaoks vabakutseline turg.
kohtuotsuse ikoon Kohtuotsus
Toptali andekate range sõelumisprotsess garantiid, mille abil saate palgata ainult parimad vabakutselised mis on kontrollitud, usaldusväärsed ja asjatundlikud disaini, arendus-, finants- ning projekti- ja tootehalduse alal.

üleskutse tegevusele
Hüppa: – – – – – – – –

Täistööajaga töötajate palkamine ei ole alati parim lahendus, eriti kui peate lühiajalise projekti jaoks tööle võtma vaid kellegi. Vabakutselised sobivad kõige paremini seda tüüpi projektidesse, kus vajate eksperti, kuid te ei soovi / ei pea neid täiskohaga tööle võtma.

Kuigi neid on sadu vabakutselisi turge seal, enamik nende platvormide vabakutselisi pole eksperdid. Usaldusväärse vabakutselise leidmiseks, kellega saate töötada mitme keeruka projektiga, peate palkama paar vabakutselist, enne kui leiate ühe, mis sobib teie vajadustega ideaalselt. Isegi siis võite nad kaotada, kui nad otsustavad tõsta oma intressimäärasid, lahkuda ettevõttest või lihtsalt kaduda.

Siit tuleb Toptal. Nende platvorm aitab sind palgata parimaid 3% vabakutselisi maailmas enam kui 100 riigist ja enamik neist asuvad Ameerikas ja Euroopas.

toptaal kolm protsenti

Toptaliga töötades saate leiate hõlpsalt vabakutselise eksperdi oma projekti jaoks esimesel katsel, nagu kõik vabakutselised on kontrollitud ja küsitletud enne kui nad platvormile lubatakse. Ja olete kindlates kätes kuna Toptal töötab selliste ettevõtetega nagu Airbnb, Hewlett Packard, Zendesk, Motorola, Bridgestone, Shopify ja paljud teised.

Laenutage oma projekti jaoks 3% vabakutselistest – 0 dollarit värbamistasu ja 2-nädalane nullriskiga tasuta prooviversioon!

Mis on Toptal.com?

toptali ülevaade

Toptal on vabakutseline turg sarnane meeldib Üles. Toptal eristab teistest turgudest seda, et see annab teile juurdepääsu parimatest vabakutselistest parim kogu maailmast. Erinevalt teistest vabakutselistest võrkudest / turuplatsidest on Toptal loomaarstid ja intervjueerivad vabakutselisi ja võtab vastu ainult eksperte, kes suudavad ennast tõestada.

Toptal võib olla teie partner, kes aitab teil kõik projektid lõpetada. Kas teil on vaja kedagi, kes kujundaks teie uue iPhone’i rakenduse kasutajaliidese või keeruka veebiserveri rakenduse taustaprogrammi, saab Toptal aitab teil leida eksperdi, kes saaks selle töö valmis. Nende võrku kuuluvad projektijuhid, tootejuhid, rahanduseksperdid, disainerid ja arendajad.

toptal talentLaenutage maailmatasemel talente, nagu iOS-i arendajad, kasutajaliidese arendajad, UX-i disainerid, UI-disainerid, rahanduseksperdid, digitaalprojektide juhid, tootejuhid

Laenutage oma projekti jaoks 3% vabakutselistest – 0 dollarit värbamistasu ja 2-nädalane nullriskiga tasuta prooviversioon!

Kuidas Toptal töötab

Erinevalt teistest vabakutselistest turgudest, Toptali meeskond aitab teil isiklikult leida oma ettevõtte vajaduste jaoks parima vabakutselise töötaja. Toptal lubab ainult parimatel parimatel vabakutselistel oma platvormiga liituda pärast ranget intervjuuprotsessi, mis võib võtta nädalaid. Sellel platvormil saadaolevate vabakutseliste talentide kvaliteet on nende suurim eristaja.

värbamisprotsess

Registreerudes peate seda tegema täitke lihtne küsitlus, mis võtab vähem kui kaks minutit. See aitab Toptal paremini mõista teie projekti vajadusi. Kui olete registreerunud, saate seda määras eksperdi kes võtab sinuga paremini ühendust mõista oma projekti nõudeid. See samm aitab Toptali meeskonnal mõista, kui suur ja keeruline teie projekt saab olema.

Seejärel leiab Toptali meeskond vabakutselise, kes vastab teie nõudmistele. Sa saad tutvustati kandidaatidele 24 tunni jooksul pärast registreerumist, ja 90% ettevõtetest võtab tööle esimese kandidaadi, keda Toptal neile tutvustab.

Sõelumisprotsess

Mis eristab Toptalit teistest vabakutselistest turgudest, on see range sõelumisprotsess mis võtab vastu ainult 3% kõigist taotlejatest. Nende jõulise sõelumise ja küsitlemise põhjuseks on madala kvaliteediga vabakutseliste rookimine, kellel pole piisavalt kogemusi.

Toptal’s sõelumisprotsessil on 5 sammu ja ainult kogenud ja asjatundlikud vabakutselised, kes suhtuvad oma töösse tõsiselt, lõpetavad selle edukalt.

toptali sõelumisprotsess

esimene samm protsessi kõik on seotud suhtlemisoskuse ja isiksuse testimine. Taotleja peab oskama suhelda inglise keeles eriti hästi. Samuti testivad nad, kas taotleja on tegelikult kirglik ja tegeleb täielikult oma tööga.

Sellest sammust ületab vaid 26,4% taotlejatest.

teine ​​samm on oskuste põhjalik ülevaade kustutab kõik madala kvaliteediga vabakutselised, kes pole oma töös erandlikud. See samm testib taotleja võimekust probleemide lahendamisel ja intellekti. Taotleja peab oma oskuste tõendamiseks täitma mitmesuguseid ülesandeid.

Sellest sammust pääseb vaid 7,4% taotlejatest.

kolmas samm on otseülekanne, kus taotleja viibib sõelub läbi ekspert. See samm sarnaneb rohkem kui üks-ühele vestlusega taotleja esmase ekspertiisi valdkonna eksperdiga.

Sellest sammust ületab vaid 3,6% taotlejatest.

See neljas samm määrab taotlejale testprojekt mis jäljendab reaalse maailma stsenaariume ja paneb proovile nende võime reaalse maailma probleeme lahendada. Sellest sammust ületab vaid 3,2% taotlejatest.

viimane samm on jätkuva tipptaseme test. Toptal ei võta madala kvaliteediga tööd ja kehva suhtlust kergekäeliselt. See samm tagab, et võrku jäävad ainult parimad vabakutselised.

Sellest sammust ületab vaid 3,0% taotlejatest ja neil lubatakse Toptali võrgus vabakutseliseks saada.

Kuidas registreeruda (kliendi / tööandjana)

Toptalis kliendi / tööandjana registreerumine on väga lihtne. Selleks, et anda Toptali meeskonnale ülevaade teie projekti nõuetest, on vaja vastata ainult mõnele küsimusele.

Kui näete, näete küsitluse vormi:

toptali registreerumisprotsess - 1

Esimene küsimus, millele peate vastama, on see, keda otsite palgata. Selle näite puhul teeme koostööd disaineritega. Kui olete palgatud talentide tüübi valinud, klõpsake nuppu Alusta.

Nüüd peate valima, millist tüüpi projekti jaoks vajate abi:

toptali registreerumisprotsess - 2

Enamikul juhtudel töötate uue projekti kallal, nii et valime projekti tüübiks „Uus projekt”. Jätkamiseks klõpsake vormi paremas alanurgas suurt sinist nuppu Edasi.

Nüüd peate valima, kas teil on projekti jaoks selged spetsifikatsioonid või mitte. Põhimõtteliselt ütleb see Toptalile, kui kaugele olete jõudnud ideeprotsessis:

toptali registreerumisprotsess - 3

Enamik teie projekte saab kasu ekspertide kujundajatest või arendajatest. Kui teil pole juba oma projektide jaoks selgeid tehnilisi andmeid, valige suvand „Mul on umbkaudne idee, mida ma tahan ehitada“ ja klõpsake nuppu Järgmine.

Nüüd peate otsustama, kui kaua te disainerit vajate:

toptali registreerumisprotsess - 4

Enamiku projektide jaoks on see vaid mõni nädal, nii et valime “1-4 nädalat”. Kui te pole veel kindel või soovite jätta selle arutamiseks avatuks, valige „Otsustan hiljem”.

Nüüd peate valima, kui palju disainereid te vajate:

toptali registreerumisprotsess - 5

Enamiku projektide jaoks vajate enamat kui lihtsalt kujundajat või arendajat. Projekti muude osadega tegelemiseks on vaja teie meeskonda kedagi. Valime siis „Funktsionaalne meeskond”.

Kui te pole veel kindel või soovite jätta selle arutamiseks avatuks, valige „Otsustan hiljem”. Jätkamiseks klõpsake nuppu Edasi.

Nüüd peate valima aja, mille teie projekt nõuab:

toptali registreerumisprotsess - 6

Tõsiste äriprojektide puhul on see täistööajaga või vähemalt osalise tööajaga, nii et valime osalise tööajaga. Kui te pole veel kindel või soovite jätta selle arutamiseks avatuks, valige „Otsustan hiljem”. Jätkamiseks klõpsake nuppu Edasi.

Valige nüüd oskused, mis teie ideaalsele kandidaadile selle projekti jaoks on:

toptali registreerumisprotsess - 7

Veebidisaini projekti jaoks vajate veebidisaini, tundlikku veebidisaini ja kasutajaliidese kujundust. Valige sobivad oskused ja klõpsake nuppu Edasi.

Valige nüüd teie ettevõttes töötavate töötajate arv:

toptali registreerumisprotsess - 8

Valime selle näite jaoks vähem kui 10. Jätkamiseks klõpsake nuppu Edasi.

Nüüd valige, millal peate teiega koostöö alustamiseks kavandama:

toptali registreerumisprotsess - 9

Enamiku projektide jaoks on see vähemalt 1 nädal. Kui te pole veel kindel või soovite jätta selle arutamiseks avatuks, valige „Otsustan hiljem”. Jätkamiseks klõpsake nuppu Järgmine.

Nüüd peate otsustama, kas olete avatud Remote talent’iga töötamiseks või mitte:

toptali registreerumisprotsess - 10

Enamiku, isegi keerukate, tüüpi projektide puhul pole see oluline, kuid kui te pole milleski kindel, valige “Ma pole kindel”. Jätkamiseks klõpsake nuppu Järgmine.

Nüüd valige selle rolli jaoks oma eelarve:

toptali registreerumisprotsess - 11

Soovitan valida “$ 51 – $ 75 / h”, kuna enamik vabakutselisi tasub platvormil vähemalt 60 USD / tund. Jätkamiseks klõpsake nuppu Edasi.

Nüüd registreerumise lõpetamiseks sisestage oma kontaktandmed:

toptali registreerumisprotsess - 13

Nüüd sisestage oma kontaktandmed, et Toptali meeskond saaks teile helistada, et protsessi käivitada:

See on kõik. Olete registreerunud. Nüüd saate Toptalilt käivituskõne, kus ekspert vastab kõigile teie küsimustele ja küsib teie projekti kohta rohkem üksikasju, et nad saaksid teid projekti jaoks kõige sobivama vabakutselise abil üles seada..

Laenutage oma projekti jaoks 3% vabakutselistest – 0 dollarit värbamistasu ja 2-nädalane nullriskiga tasuta prooviversioon!

Toptali hinnakujundus

Esimese vabakutselise palkamiseks Toptalisse peate tegema ühekordse makse, tagasimakse tagatisraha 500 USD. Kui otsustate protsessi ühes etapis mitte palgata, makstakse teile tagasimakse. Muidu lisatakse 500 dollarit hiljem teie kontole krediidina ja seda kasutatakse vabakutseliste tasustamiseks, kellega koos töötate. See sissemakse ütleb Toptalile, et kavatsete vabakutselise palgata tõsiselt.

Erinevalt platvormidest nagu Upwork, te ei leia sellelt platvormilt odavaid vabakutselisi. Parimatest vabakutselistest parimad tulevad koos kalli hinnasildiga. Enamik selle võrgu vabakutselisi küsige vähemalt 60 dollarit tunnis või veelgi enam, sõltuvalt oskuste ja kogemuste tasemest.

Kui palju Toptal maksab?

Toptal pakub paindlikku hinnakujundust sõltuvalt kliendi vajadustest ja tema geograafilisest asukohast. Allpool toodud toptal.com-i kulunumbreid saab kasutada suunisena:

Arendaja maksumus:

 • Tund: 60–95 dollarit + / tund
 • Osaline tööaeg: 1000–1600 dollarit + / nädal
 • Täistööaeg: 2000–3200 dollarit + / nädal

Kujundaja maksumus:

 • Tund: 60–150 dollarit + tunnis
 • Osaline tööaeg: 1200 dollarit – 2600 dollarit + nädalas
 • Täistööaeg: 2400–5200 dollarit + nädalas

Finantseksperdi kulud:

 • Tunnis: 60–200 dollarit + tund
 • Osaline tööaeg: 2000–3200 dollarit + nädalas
 • Täistööaeg: 4000–600 dollarit + nädalas

Projektijuhi maksumus:

 • Tund: 60–150 dollarit + tunnis
 • Osalise tööajaga: 1300–2600 dollarit + nädalas
 • Täistööaeg: 2600–5200 dollarit + nädalas

Tootehalduri maksumus:

 • Tunnis: 60–180 dollarit + tund
 • Osaline tööaeg: 1500–2800 dollarit + nädalas
 • Täistööaeg: 3000–500 dollarit + nädalas

Pidage meeles. Kui te pole esimese kahe nädala jooksul esinemisega rahul, siis Toptal seda teeb tagastame teile nii sissemakse kui ka kõik muud tasud vabakutselise töö eest.

Toptal Kupongi kood

Saa $ 150 Amazoni kinkekaart tasuta, kui registreerute tööandja / kliendina ja hakkate kasutama Toptalit.

toptal kupongi kood

Elandamiseks peate kasutama seda registreerumislinki ja jätkama riskivaba prooviperioodi möödumist.

Kui olete oma esimese eduka järelmaksu Toptalis teinud, saatke meile e-kiri ja taotlege oma 150-dollarilist Amazoni kinkekaarti.

Toptal plussid ja miinused

suurim kasu Toptalist vabakutseliste talentide palkamine on see, et nende range sõelumisprotsess kõrvaldab kõik, kes pole asjatundjad. Kui palkate kellegi Toptalist, võite olla kindel, et ta teab, kuidas teie probleemi lahendada või teid projektiga aidata.

Kuid see on ka see üks suuremaid miinuseid Toptaliga töötamine. Sest nad pakuvad ainult juurdepääsu 3% vabakutselised, hinnad võivad olla üsna kallid kui alles alustate või on eelarve vähene.

Kui olete a väike eelarve või vajavad abi ainult väikese projekti puhul, siis on palju mõttekam minna vabakutselisele turule, näiteks Upwork.

Kuid kui minna vabakutselisele turule, näiteks Upwork, mis võimaldab kõigil liituda vabakutselisena, silmitsi teiega Toptali täpse probleemiga. Ideaalse vabakutselise palkamine võtab natuke katse-eksitus meetod.

Ja see võib paljudel juhtudel tähendada raha (ja aja) kaotamine oma projekti jaoks parima vabakutselise leidmiseks.

Veel üks Toptaliga töötamise suur eelis on see, et te ei ole üksi. Erinevalt teistest platvormidest ja turgudest, kus antakse teile lihtsalt vabakutseliste nimekiri, Toptali ekspertide meeskond teeb teiega koostööd, et leida teie vajadustele tuginedes projekti jaoks ideaalne vabakutseline talent.

Laenutage oma projekti jaoks 3% vabakutselistest – 0 dollarit värbamistasu ja 2-nädalane nullriskiga tasuta prooviversioon!

KKK

Kas Toptal legit?

Toptal on mainekas ülemaailmne vabakutseliste talentide turg, mis teeb koostööd selliste tuntud kaubamärkidega nagu Airbnb, HP, Zendesk ja Motorola. Selle asutasid 2010. aastal Taso Du Val (tegevjuht) ja Breanden Beneschott ning selle peakorter asub Silicon Valleys.

Kui palju Toptal maksab?

Toptalis vabakutselise palkamise kulud sõltuvad rolli tüübist, kuid loodetakse, et vabakutselise tasu maksab vahemikus 60–200 USD + tund. Samuti on ühekordne tagasimaksega sissemakse 500 dollarit. Kui otsustate protsessi ühes etapis mitte palgata, makstakse teile tagasimakse. Vastasel juhul lisatakse 500 dollarit hiljem teie kontole krediidina.

Kelle jaoks on Toptal hea??

Toptal sobib suurepäraselt ettevõtetele, kes otsivad võtmepartnerit, kes suudaks tagada tipptasemel vabakutseliste ekspertide ande, ilma et oleks vaja palgata kedagi täistööajaga või majja keerukate projekteerimis-, arendus- ja finantsteenuste projektide jaoks.

Toptal vs Upwork

Toptali konkurente on seal palju ja Upwork on peamine. Peamised Toptal vs Upwork erinevused on sõelumisprotsess ja vabakutseliste kvaliteet. Kui soovite palgata parimaid vabakutselisi, kelle teadmised on lühikese aja jooksul kontrollitud, siis vali Toptal. Kui teil on aega läbida kontrollimis- ja palkamisprotsess, et leida ise head vabakutselised, siis valige Upwork.

Milliseid makseviise Toptal aktsepteerib?

Toptal võtab vastu makseid kõigist suurematest krediitkaartidest (Visa, Mastercard, Amex), pangaülekandega ja PayPaliga.

Mis on Toptali prooviperiood ja raha tagasi garantii?

Toptal annab klientidele 14 päeva vabakutselise proovimiseks täiesti tasuta. Ainult siis, kui olete vabakutselisega 100% rahul, alles siis algab kihlus Toptaliga. Kui te ei ole tutvustatud vabakutselistega 100% rahul, lubatakse teil prooviprotsessi korrata veel kuni 5 vabakutselisega.

Kes omab vabakutseliste loodud töö intellektuaalset omandit?

Klient teeb. Toptali ainus roll on ühendada vabakutselisi eksperte klientidega. Kõigis lepingutes on kirjas, et kogu Toptali vabakutselise loodud töö kuulub kliendi, mitte Toptali – mitte vabakutselise omandisse.

Mis on Toptali jälgija?

Toptal tracker (TopTracker) on vaba aja jälgimise tarkvara. Seda saab kasutada edusammude ja aruannete hõlpsaks jälgimiseks. Kliendid / töötajad saavad seda kasutada, et hõlpsalt jälgida edusamme mis tahes seadmest, sealhulgas Windowsi ja Maci töölauarakendustest.

Toptal Trackeri funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Ajastatud ekraanipildid.
 • Aktiivsuse taseme jälgimine – klaviatuuri sisestuse ja hiire liigutustega.
 • Projekti loomine ja töötajate jaotamine projektipõhiselt.
 • Töötajate privaatsuse kontroll ekraanipiltide ülevaatamiseks või tagasilükkamiseks.
 • Üksikasjalikud tootlikkuse aruanded eksportivate (csv ja pdf) funktsioonidega.
 • Manuaalsed ja automaatsed aja sisestamised.

Toptal ülevaade: kokkuvõte

toptal.com ülevaade

Toptal on fantastiline vabakutseliste talentide turg kui soovite palgata parimat vabakutselist talenti Internetis. Nende range küsitluse sõelumisprotsess võimaldab ainult 3% taotlejatest läbi viia ja kõrvaldab kõik madala kvaliteediga kandidaadid.

See enam kui kahekordistab võimalusi leida oma projektidest ideaalse vabakutselise eksperdi annet. Erinevalt teistest vabakutselistest turgudest, näiteks Upwork, ei pea te nende platvormi kasutamisel sõltuma katsetest ja vigadest.

Ehkki Toptal muudab suurepäraste vabakutseliste leidmise pargis jalutuskäiguks, maksavad platvormi vabakutselised palju rohkem kui teie tehase odavate vabakutseliste käitus. Kui te alles alustate või eelarved on liiga madalad, siis ma ei soovita Toptalit kasutada.

Laenutage oma projekti jaoks 3% vabakutselistest – 0 dollarit värbamistasu ja 2-nädalane nullriskiga tasuta prooviversioon!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map