8 parimat GoDaddy alternatiivi

Usaldusväärset 77 miljonit domeeninime haldab GoDaddy.com ja see teeb temast suurima domeeninimede registripidaja Internetis. Siit leiate parimad GoDaddy alternatiivid.


Parimad GoDaddy alternatiivid 2020. aastal:

 • Parim üldine: on GoDaddy jaoks parim domeeninime registreerimise alternatiiv, peamine põhjus on see, et Namecheap pakub tasuta WHOISe privaatsuskaitset kõigi nende domeeninimedega.
 • Teise koha saavutanud, üldarvestuses parim: on üks odavaimaid teenusepakkujaid turul, mis pakub algajatele sõbralikku ja kvaliteetset veebimajutust. Veebimajutuskava ostmisel on domeeninime registreerimine tasuta.

Ettevõtted usaldavad GoDaddy nende veebisaitidega ja ehkki GoDaddyga on palju head, võib-olla on mõni asi, mille korral võiksite kuulsale domeeniregistrile alternatiivi otsida.

Üks selline asi on kõrgemad domeeninime pikendamise hinnad. GoDaddy võtab sinult esimesel aastal palju vähem tasu kui pikendamise eest. See kõlab nagu allahindlus, kuid maksab teile palju rohkem kui enamik teisi domeeninimede registripidajaid.

Selles loendis juhendan teid järgmistest parimad GoDaddy alternatiivid ja konkurentide saidid.

Mis on GoDaddy?

godaddy alternatiivid

GoDaddy on üks usaldusväärsemaid ja tuntumaid domeeninimede registripidajaid Internetis. Nende platvorm on koht, kuhu minnakse oma veebisaidile domeeninime ostma. Kui teie veebisait on Facebook, siis on teie domeeninimi Facebook.com.

GoDaddy eelised

GoDaddyga ühinemise suurim eelis on see, et nad pakuvad väga erinevaid teenuseid. GoDaddy.com-ist domeeni ostes pääsete juurde kõikidele muudele veebisaidi käitamiseks vajalikele teenustele ühest kohast.

Nad pakuvad kõike alates veebimajutusest, veebisaitide loomise tööriistadest, poodide tarkvarast ja e-posti hostimisest kuni ettevõtte tasemel SSL-sertifikaatideni.

1. Namecheap.com (sisaldab tasuta WHOISe privaatsust)

nimeahelad domeenid

 • Ametlik veebisait: www.namecheap.com
 • Üks populaarsemaid domeeniregistreid Internetis. Namecheap on GoDaddy jaoks parim alternatiiv.
 • Kõigi domeenide Namecheap.com domeenidel on WHOISe tasuta privaatsus. Teised domeeninimede registripidajad, sealhulgas GoDaddy, võtavad selle eest lisatasu.
 • On tegutsenud alates 2001. aastast.

Miks kasutada GoDaddy asemel Namecheap?

Erinevalt GoDaddyst pakub Namecheap kõigi nende domeeninimedega tasuta WHOISe privaatsuskaitset. Ja erinevalt GoDaddyst pakub Namecheap pikendamist sama hinnaga kui oma domeeni ostmisel.

Miks kasutada nime Goap asemel GoDaddy?

Namecheap on tuntud ainult domeeninimede registripidajana, kuid nad pakuvad ka veebimajutust. Kui soovite parimat oma veebipõhise väikeettevõtte juhtimiseks ja soovite hallata kõike ühes kohas nagu hostimine, e-kirjad, pood – siis minge koos GoDaddyga.

2. Bluehost.com (kõik ühes domeeninimes, veebimajutus ja ajaveeb)

sinise serveri domeenid

 • Ametlik veebisait: www.bluehost.com
 • Usaldab sadu tuhandeid ettevõtteid kogu maailmas.
 • Domeeninimi tasuta saab, kui ostate iga-aastase veebimajutuskava.
 • Üks valdkonna kõrgeimalt hinnatud tugimeeskondi.

Miks kasutada GoDaddy asemel Bluehostit?

Kui teie veebisait töötab WordPressil, siis pole äris keegi parem kui Bluehost. Nad on võitnud arvukalt toetuse auhindu ja nad on WordPress.org ametlikul veebisaidil üks soovitatud hoste.

Miks kasutada Bluehost’i asemel GoDaddy?

Kui juhite ettevõtet, mis kasvab väga kiiresti, peaksite minema GoDaddyga. Bluehost’i teenused sobivad rohkem väikeettevõtetele ja professionaalsetele blogijatele.

3. HostGator.com (odavaim domeeninimi ja hostikombinatsioon)

hostgaatori domeenid

 • Ametlik veebisait: www.hostgator.com
 • Kõigi iga-aastaste jagatud veebimajutuskavade juurde kuulub tasuta domeeninimi, mida uuendatakse igal aastal tasuta teie tellimusega.
 • Pakub igat tüüpi veebimajutusteenuseid, sealhulgas jagatud hostimine, VPS-i hostimine ja hallatav WordPress-hostimine.

Miks kasutada GoDaddy asemel HostGatorit?

Kui soovite lihtsalt ajaveebi või väikest uudiste saiti pidada, on selleks tee HostGator. Ükskõik, kas juhite jalgratta remonditöökoda või uudiste saiti, mis külastab miljoneid külastajaid, saab HostGator kõige sellega hakkama.

Miks kasutada HostGatori asemel GoDaddy?

Kui soovite, et teie veebisaiti saaks hõlpsalt miljonitele külastajatele laiendada, on GoDaddy parim valik. Nende klientide hulgas on nii kohalikke butiikkauplusi kui ka suuri kaubamärke.

4. Hostinger.com (odav veebimajutus)

hostingeri domeenid

 • Ametlik veebisait: www.hostinger.com
 • Hostinger on endale nime teinud, pakkudes odavaimaid veebimajutusplaane.
 • Plaanid alates ainult 1,96 dollarist kuus.
 • Kõigil iga-aastastel veebimajutuskavadel on tasuta domeeninimi.

Miks kasutada GoDaddy asemel Hostingerit?

Kui alles alustate ja soovite odavaimaid veebimajutuse hindu, minge koos Hostingeriga. Ehkki nad on populaarsed odavate veebimajutusteenuste osas, ei tähenda see, et nende veebimajutusteenused ei saaks konkureerida teiste selle loendi suurte mängijatega.

Miks kasutada Hostingeri asemel GoDaddy?

Kui teile ei meeldi kvaliteedi nimel raha eest ohtu seada, ei pruugi Hostinger olla teie ettevõtte jaoks parim veebi.

5. Domeenid.Google (Google’is registreeritud domeeninimed)

google.domains

 • Ametlik veebisait: www.domains.google
 • Kas soovite Google’i turvalisust ja usaldusväärsust? Domains.Google on Google’i domeeninime teenus väikeettevõtetele ja ettevõtjatele.
 • Hallake kõiki oma ettevõtte kõiki rakendusi, sealhulgas Google Drive ja Gmaili.

Miks kasutada GoDaddy asemel Google’i domeene?

Ehkki Google Domains pole nii populaarne kui enamik teisi selles loendis olevaid domeeninimede pakkujaid, usaldavad nende domeeninimede teenust tuhanded ettevõtted kogu maailmas.

Google’i kõigi oma teenuste, sealhulgas Google Domeenide eesmärk on teha veebisaitide seadistamine ja haldamine ettevõtte omanikele lihtsaks. Kui otsite lihtsat viisi oma veebisaidi seadistamiseks ja haldamiseks, võite loota Google’i domeeninimeteenuste lihtsusele.

Miks kasutada Google Domeenide asemel GoDaddy?

Kui soovite, et saaksite hallata kõike, sealhulgas teie veebimajutuskontosid ja domeeninimesid, kõik ühe veebisaidi all, siis minge koos GoDaddyga.

6. Dynadot.com (hea alternatiiv GoDaddyle)

dünadot

 • Ametlik veebisait: www.dynadot.com
 • Üks vanimaid domeeninimede registreerijaid Internetis, asutatud 2002. aastal.
 • Pakkuge tasuta WHOISe privaatsuse kaitset, mis sisaldub kõigi nende domeenide baashinnas.
 • Kõigi domeenidega pakutav tasuta veebisaitide koostaja, mis võimaldab teil mõne minuti jooksul luua professionaalse ilmega veebisaite.

Miks kasutada GoDaddy asemel Dynadot?

Kui soovite, et WHOISe privaatsuskaitse sisalduks teie domeeninime hinnas, siis minge koos Dynadotiga. Dynadot, te ei piirdu ainult tasuta veebisaidi koostajaga; saate oma veebisaiti hostida ka VPS-serveris otse samalt armatuurlaualt.

Miks kasutada Dynadoti asemel GoDaddy-d?

GoDaddy pakub laiemat teenuste ja toodete valikut, millest võib abi olla ettevõtte laiendamisel.

7. DreamHost.com (usaldusväärne pakkuja)

unelmahost domeenid

 • Ametlik veebisait: www.dreamhost.com
 • Äsja alustavate blogijate ja ettevõtjate jaoks üks soovitatavamaid veebimajutajaid.
 • Kõigi iga-aastaste jagatud hostimiskavadega kaasneb tasuta domeeninimi, mis uueneb teie tellimusega igal aastal.
 • Tugimeeskond on üks parimaid tööstuses.

Miks kasutada GoDaddy asemel DreamHosti?

DreamHost on tuntud oma suurepärase tugimeeskonna poolest ja on 4 aastat järjest olnud PCMag Editors Choice võitja. DreamHosti abil saate valida vanilje jagatud hostimise või minna hallatava WordPressi hostimisplaani juurde. Nende plaanid ja pakkumised on hõlpsasti teie ettevõtte jaoks sobivad.

Miks kasutada DreamHosti asemel GoDaddy?

Kui soovite enamat kui lihtsalt veebimajutust ja domeeninime, minge koos GoDaddyga. GoDaddy pakub kõike alates Premium SSL-sertifikaatidest kuni e-turundusteenusteni.

8. Domeen.com (olnud juba aastaid)

domeen.com

 • Ametlik veebisait: www.domain.com
 • Ettevõttele kuulub domeeninimi Domain.com.
 • On tegutsenud alates 2000. aastast.

Miks kasutada GoDaddy asemel domeeni.com?

Nende eesmärk oma teenusepakkumistega on lihtsustada veebisaidi omamise protsessi ja muuta see võimalikult lihtsaks. Ja et see reaalsuseks muuta, pakuvad nad tasuta veebisaitide koostajat, mis aitab teil mõne esimese minuti jooksul oma veebisaidi avaldada ilma veebidisainerit palkamata..

Miks kasutada domeeni.com asemel GoDaddy?

Mis mulle selle registripidaja juures ei meeldi, on see, et erinevalt enamikust teistest selles nimekirjas, ei paku nad oma domeenidega tasuta WHOISe privaatsuskaitset. Kõigi oma domeenide eest peate selle eest eraldi maksma.

Kui soovite, et saaksite hallata kõike, mida teie veebisait vajab, ühest kohast, minge koos GoDaddyga.

Parimad GoDaddy alternatiivid – kokkuvõte

Kas GoDaddy on parim valik?

Kuigi ma armastan GoDaddy teenuseid ja olen aastaid klient olnud, on üks neist, mis mulle nende juures ei meeldi, see, et nende pikendamishinnad on palju kõrgemad kui registreerumishinnad.

Ja erinevalt paljudest ülaltoodud domeeniregistripidajatest ei paku nad WHOISe privaatsuse kaitset tasuta.

Nagu ma siin kajastasin, on domeeni registreerimiseks ja veebimajutuseks olemas paar head GoDaddy alternatiivi.

Kui olete alles alustanud, soovitan kasutada Namecheapit tasuta WhoisGuard’i domeeni privaatsuse kaitse või Bluehost’i tõttu, kuna neil on üks parimaid tugimeeskondi tööstuses ja nad on üks kõige soovitatavamaid veebimajutajaid algajatele..

Neid soovitab isegi ametlik WordPress.org kogukonna sait.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map