Vabakutseline majandus ehk gigamajandus kasvab kiiresti ja Fiverr on muutunud üheks peamiseks vabakutseliseks turuks seal. Ärge saage minust valesti aru, Fiverr on suurepärane koht vabakutseliste leidmiseks, kuid seal on ka paremaid seal väljas


Fiverr.com on vabakutseline turg, kus leiate teenuseid alates graafilisest disainist kuni muusika / video redigeerimise ja turunduse ning tekstikirjutamiseni. Fiverr on hea koht alustamiseks, kui otsite kvaliteedi ja hinna ristumist.

Parimad Fiverri alternatiivid 2020. aastal:

 • Parim üldine: on üks suurimaid veebis tegutsevaid vabakutseliste turge ja ma armastan Upworki lihtsust. Räägite neile oma projektist ja nad vastavad teile vabakutselistega, siis käivad läbi vasted ja valivad ühe, kellega soovite töötada.
 • Teise koha saavutanud, parim üldiselt: nende turul on peaaegu 30 miljonit vabakutselist. Armastan selle läbipaistvust, kuna saate oma projekti jaoks tasuta pakkumisi ja töö eest maksate ainult siis, kui kaastöö on valmis.
 • Parim “lisatasu” alternatiiv Fiverrile: kiidab heaks ainult 3% registreerunud vabakutselistest ja maksab teile rohkem, nii et kui muretsete rohkem oma eelarve kui töö kvaliteedi pärast, ei pruugi TopTal olla teie jaoks parim platvorm.

Ehkki mõned Fiverri teenusepakkujad pakuvad erakordseid teenuseid, pole enamikul platvormi müüjatel väärt kvaliteetset tööd soovides raha kulutada..

Mis on Fiverr

Fiverr on platvorm / turuplats kontsertpakendina pakutavate veebiteenuste ostmiseks ja müümiseks.

fiverri alternatiivid

Need teenused ulatuvad veebidisainist, graafilisest disainist, videotest, hääle ülekandmisest, copywritingust muusika / podcastini / videotöötluseni. Veebiettevõtte juhtimisel aitavad Fiverri teenused enamikku teie probleemidest lahendada.

fiverri kategooriadFiverril on üle 150 kategooria, mille vahel valida

Fiverr alustas platvormina 5 dollarit teenust, seega nime Fiverr. Ehkki see on kuulus 5-dollarise hinnasildi poolest, on platvorm algsest eesmärgist välja kasvanud ja pakub nüüd igat tüüpi teenuseid alates 5 dollarist kuni 1000 dollarini..

Fiverri eelised

Kui teil on veebiettevõte, teate juba, et enamik teie loendis sisalduvatest ülesannetest (näiteks oma saidi kohta lehe kirjutamine) pole teie aega väärt. Enamikku neist ülesannetest ei pea tegema ideaalselt; neid tuleb lihtsalt teha.

Mõistlik oleks need ülesanded tellida Internetis kellelegi, et säästa aega ja teha seda kelleltki, kes seda terve päeva jooksul teeb. Siit tuleb Fiverr.

Need pakuvad rist kvaliteeti ja hinda. Kui sa tahad kiire, odav töö tehtud, Fiverr on koht, kuhu peaksite minema.

Kuid kui olete tõsine ettevõtte omanik, kellel on mõned tõsised vajadused, mille eest tuleb hoolt kanda, ei pruugi Fiverr olla parim platvorm.

Parimad Fiverri alternatiivid

Siin on minu nimekiri parimad Fiverri alternatiivid praegu peate konkureerivate saitide nagu Fiverr abil kaaluma selle kasutamist.

1. Upwork.com

püsti

 • Ametlik veebisait: www.upwork.com
 • Upwork on üks vanimaid ja usaldusväärseimaid vabakutselisi platvorme Internetis.
 • Teenused ulatuvad graafilisest disainist rakenduste arendamiseni ja kõige selle vahele.
 • Erinevalt Fiverrist saadab Upwork postituse üles ja siis saadavad vabakutselised teile pakkumise tööettepanekud.

Miks kasutada Fiverri asemel Upworkit?

Kui soovite, et töö saaks tehtud eksperdi poolt, siis on Upwork see tee. Saate valida sadade ekspertide hulgast, kes pöörduvad teie töökuulutuse poole. Üleslaadimine maksab teile pisut rohkem kui Fiverr, kui soovite kvaliteetseid tulemusi.

Miks kasutada Upworki asemel Fiverrit?

Kui soovite oma esimest taskuhäälingusaadet redigeerida, on mõistlik see odavalt teha. Minge koos Fiverriga, kui teie tööd tuleb lihtsalt hästi teha.

2. Freelancer.com

vabakutseline

 • Ametlik veebisait: www.freelancer.com
 • Freelancer.com on juba pikka aega aidanud miljonitel ettevõtetel leida vabakutselisi.
 • Platvorm töötab sarnaselt Upworkiga ja sellel on üle 32 miljoni registreeritud vabakutselise.
 • Võite korraldada ideekonkursi, kus saavad konkureerida kõik platvormi disainerid.

Miks kasutada Fiverri asemel Freelancerit?

Kui soovite saada kvaliteetset tööd ja omada head eelarvet, peaksite minema Freelancer.com-i. Nad lubavad isegi ideekonkursse, kus premeerite auhinnaraha parima tööga.

Miks kasutada Freelanceri asemel Fiverrit?

Ehkki Fiverril on tuhandeid andekaid vabakutselisi, kes on asjatundjad, on Fiverr kõige sobivam, kui soovite madala hinnaga kiiresti tööd teha..

3. PeoplePerHour.com

inimesedperhour

 • Ametlik veebisait: www.peopleperhour.com
 • Kuigi PeoplePerHour pole nii populaarne kui mõned muud selle loendi platvormid, on see olnud olemas juba 2007. aastast peale.
 • Enne platvormile lisamist küsitletakse kõiki platvormi vabakutselisi.

Miks kasutada Fiverri asemel PeoplePerHouri?

Vabakutselise palkamine on kokkulangemise mäng, kus jääb puudu rohkem, kui lüüakse. Suurepäraste vabakutseliste leidmiseks peate tavaliselt paar tuhat dollarit välja kiskima, enne kui lõpuks leiate selle töö jaoks hea.

PeoplePerHouri abil võite olla kindel, et keegi, kelle te tööle võtate, teab, mida nad teevad.

Miks kasutada PeoplePerHouri asemel Fiverrit?

Kui soovite suurepäraseid vabakutselisi, kellel pole arvamist, minge rakendusse PeoplePerHour. Kui soovite odavamaid vabakutselisi töötajaid, kes saaksid selle töö tehtud, palkage arvustuste põhjal keegi Fiverrist.

4. Guru.com

guru

 • Ametlik veebisait: www.guru.com
 • Guru platvorm annab teile juurdepääsu enam kui 3 miljonile vabakutselisele kogu maailmast.
 • Ükskõik, kas vajate kirjutatud artiklit või vajate uut logo, mis on mõeldud teie tellise- ja mördiettevõtete jaoks, on Guru platvorm teid katma.

Miks kasutada Fiverri asemel Guru?

Guru pakub teile juurdepääsu miljonitele kogenud vabakutselistele, keda saate palgata. Kui soovite leida kogenud vabakutselist, saate luua pideva suhte, minge Guru juurde.

Miks kasutada Guru asemel Fiverrit?

Valige Fiverr, kui hind on oluline tegur ja kui soovite maksta ainult selle eest, mida vajate.

5. TopTal.com

toptal

 • Ametlik veebisait: www.toptal.com
 • TopTal reklaamib ennast platvormina, kus inimesed käivad lehel „Hinnake 3% vabakutselisi talente”.
 • Usaldavad sellised tööstushiiglased nagu Hewlett Packard ja Airbnb.
 • Lugege minu üksikasjalikku Toptali ülevaadet siit.

Miks kasutada Fiverri asemel TopTalit?

TopTal pole platvorm, kuhu lähete palkama kolmanda maailma vabakutselisi, kes pakuvad veebisaitide loomist vähem kui 50 dollari eest. Kui soovite palgata ühe 3% -lise talentina maailmas, siis on TopTal teie platvorm.

Erinevalt teistest selles loendis olevatest platvormidest, nagu Upwork, pakub TopTal vabakutselisi ainult valitud väheste erinevate oskuste hulgas. Sellel platvormil pole ühtegi kirjanikku ega sotsiaalmeedia turundajat.

Miks kasutada TopTali asemel Fiverrit?

Kui alles alustate ja muretsete rohkem oma eelarve kui töö kvaliteedi pärast, siis ei pruugi TopTal olla teie jaoks parim platvorm. Nende hinnad algavad 60 dollarist tunnis.

6. kodeeritav.io

kodeeritav

 • Ametlik veebisait: www.codeable.io
 • Codeable.io on teie kõigi asjade WordPress kõigi asjade kauplus.
 • Erinevalt teistest platvormidest sobitab Codeable’s Team teid vabakutselistega, selle asemel, et ise neid valida.

Miks kasutada Fiverri asemel Codeable.io

Ükskõik, kas soovite oma saidil tõrke parandada või vajate välja töötatud kohandatud pistikprogrammi, on Codeable’il vabakutselised arendajad selle teostamiseks.

Nad pakuvad täielikku tagasimakse poliitikat, kui teile see töö ei meeldi. Maksate ainult siis, kui töö on teie rahulolu. Teil on ööpäevaringne juurdepääs ka klienditoe meeskonnale, kuhu saate ühendust e-posti või telefoni teel.

Miks kasutada Codeable.io asemel Fiverrit?

Kui soovite, et teie saidil oleks midagi odavat, siis on Fiverr see tee. Kui teie sait ei tööta WordPressil, pole Codeable.io teile midagi kasulikku.

7. Outsourcely.com

sisseostetavad

 • Ametlik veebisait: www.outsourcely.com
 • Outsourcely pakub alustavatele ettevõtetele hõlpsat juurdepääsu oma talentide kogumile, kuhu kuulub üle 400 tuhande vabakutselise.
 • Platvormil vabakutseliste poolt pakutavatele teenustele lisatasu ei lisandu.

Miks kasutada Fiverri asemel Outsourcelyt?

Ehkki nad reklaamivad oma platvormi alustavate ettevõtete vabakutselise rentimisplatvormina, saate Outsourcely platvormil teha igat tüüpi tööd, isegi kui asute startimisjärgust kaugemale..

Kui soovite hõlpsat ja kiiret juurdepääsu tõelistele, kogenud vabakutselistele, on Outsourcely palju parem kui Fiverr.

Miks kasutada Outsourcely asemel Fiverrit?

Fiverr on tuntud oma 5-dollarise hinnasildi poolest ja sellisena on platvorm keskendunud pigem odavate teenuste pakkumisele kui kõrgeima kvaliteediga teenuste pakkumisele. Kui teie eelarve on väike ja alles alustate, minge koos Fiverriga.

8. Truelancer.com

tõeseltsimees

 • Ametlik veebisait: www.truelancer.com
 • Ehkki suhteliselt uustulnuk, on Truelancer end nime pannud, pakkudes odavate hindadega kvaliteetset tööd.
 • Enamasti pakub ta vabakutselisi kolmanda maailma riikidest nagu India, Pakistan jms.

Miks kasutada Fiverri asemel Truelancerit?

Kui soovite, et mõni töö saaks kiiresti tehtud, ja ei hooliks eriti kvaliteedist, siis võib see platvorm olla hea valik. Truelancer on kohandatud töö jaoks parem platvorm kui Fiverr.

Miks kasutada Truelanceri asemel Fiverrit?

Kui teil on meeles töö, mis ei nõua palju kohandatud töid ja on vaja see odavalt teha, siis minge koos Fiverriga.

Korduma kippuvad küsimused

Millised on Fiverri plussid?

Fiverr on juhtiv turg, mis ühendab vabakutselisi (müüjaid) klientidega (ostjaid). See on odav, vabakutselisi leiate alates 5 dollarist. Saadaval on tohutu hulk vabakutselisi, mis on saadaval kontsertide (töökohtade) jaoks peaaegu igas kategoorias, millele võite mõelda. Kasulik tugi, mis võtab alati ostja poole.

Millised on Fiverri miinused?

Mõnikord saate selle, mille eest maksate, ärge lootke, et töö kvaliteet on silmapaistev millegi eest, mille eest olete maksnud 5 dollarit (eriti keerukate ja keerukate tööde eest). Mõni müüja seab ebamõistlikud tähtajad ja te peate kiiremini kohale jõudmiseks maksma lisatasu.

Millised on Fiverri parimad alternatiivid?

Kui soovite kiiret ja odavat tööd teha, on Fiverr sinna, kuhu peaksite minema. Kui soovite aga tööstuse eksperdi tehtud tööd teha, on Fiverr.com-i paremad alternatiivid sellised vabakutselised turuplatsid nagu Upwork ja Toptal.

Parimad Fiverri alternatiivid – kokkuvõte

Kas Fiverr on vabakutselistele hea?

Jah, Fiverr täidab oma eesmärki odavate vabakutseliste leidmise kohana.

Kuid seal on hunnik häid saite, nagu Fiverr.

Kui soovite odavat tööd kiiresti teha, peaksite minema sellise platvormiga nagu Truelancer. Nende talent koosneb peamiselt vabakutselistest kolmanda maailma riikidest.

Kui soovite, et teie töö saaks tehtud eelarvega, ilma et see kahjustaks kvaliteeti, peaksite minema saidile nagu Upwork või Freelancer.com. Mõlemad pakuvad juurdepääsu miljonitele vabakutselistele, kellel on mitmesuguseid oskusi ja nad on parimad Fiverri konkurendid seal.

Ja kui raha pole teie jaoks oluline probleem, minge koos Toptaliga. Nad reklaamivad end platvormina, mis aitab teil palgata Internetis 3% kõige rohkem talente.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me