8 parimat Dropboxi alternatiivi

Suurem osa meie tänapäevasest tööst on tehtud ja salvestatud veebis. Pilvesalvestuse pakkujad, näiteks Dropbox teeb lihtsaks mitte ainult meie töö ja isiklike failide varundamise, vaid hõlbustab ka teistega koostööd. Ärge saage minust valesti aru, Dropbox on hea, tõesti hea, kuid on ka paremaid seal väljas.


Enam kui 500 miljoni kasutajaga kogu maailmas Dropbox on kahtlemata üks populaarsemaid pilvesalvestuse pakkujaid. Kuid seal on ka konkureerivaid saite nagu Dropbox, mis pakuvad paremat turvalisust, funktsioone ja soodsama hinnaga.

Parimad Dropboxi alternatiivid 2020. aastal:

 • Parim üldine:. See on minu lemmik pilvesalvestuse pakkuja, kuna rakendust Sync.com on lihtne kasutada, see on suurepärase turvalisuse ja kõigi võimalustega taskukohase hinnaga.
 • Teise koha saavutanud, üldarvestuses parim:. Teise koha saavutamine on pCloud tänu odavale hinnale, turvafunktsioonidele, näiteks kliendipoolne krüptimine, ja ma armastan ühekordse hinnaga elutellimust.
 • Parim tasuta alternatiiv Dropboxile: on parim tasuta ja hinna ja kvaliteedi suhe, ma armastan integreerimist Google’i dokumentide, arvutustabelite ja kolmandate osapoolte rakendustega, kuid turvalisus ja sünkroonimine võiks olla parem.

Ükskõik, kas peate tegema koostööd oma kirjutatava raamatu toimetajaga või vajate kedagi, kes saadaks dokumendi kiiresti ülemusele ülevaatuseks, võimaldavad need tööriistad seda teha vaid mõne hiireklõpsuga.

Isegi kui teete suurema osa oma tööst võrguühenduseta, peaksite oluliste andmete kaotamise vältimiseks ikkagi varundama oma tööd pilvesalvestusteenuse veebisaidile nagu Dropbox..

Mis on Dropbox?

parimad dropboxi alternatiivid

Dropbox käivitus platvormina, mis võimaldab kasutajatel seda teha varundage oma failid võrgus ja pääsete neile juurde kõigist nende seadmetest. Kuid nüüd on sellest saanud palju enamat. See võimaldab teil seda teha teha koostööd teistega ja veenduge teie töö on alati kättesaadav teile ükskõik, kuhu lähete või millist seadet kasutate.

Nende teenuseid kasutab meeskonnad, vabakutselised töötajad ja tarbijad kogu maailmas ning neid usaldavad paljud suured kaubamärgid. Nende teenus on saadaval kõikidel platvormidel, sealhulgas laua- ja mobiilseadmetel, mis võimaldab teil oma failidele juurde pääseda ükskõik millisest seadmest.

Dropboxi funktsioonid ja plaanid

Dropbox pakub erinevaid plaane erinevateks kasutusjuhtudeks. Mõned pakuvad rohkem funktsioone kui teised. Kui olete keegi, kes vajab lihtsalt oma failide varundamiseks kohta, pakuvad nad a tasuta plaan, mis lubab kuni 2 GB salvestuses ja sünkroonitakse kuni 3 seadmes.

dropboxi plaanid

Kui olete professionaal, soovite minna koos nende Plus-kavaga, mis pakub kuni 2 TB (terabaiti) salvestusruumi, sünkroonimine piiramatutes seadmetes, 30-päevane failitaaste ja palju muud vaid 10 dollari eest kuus. Samuti pakuvad nad kavasid meeskondadele, kellel on palju lisafunktsioone, näiteks ühekordne sisselogimine, haldustööriistad ja reaalajas vestluse tugi.

Dropbox pakub ka selliseid tööriistu nagu Dropboxi paber, mis aitab teil dokumentide veebis hõlpsalt veebis koostööd teha.

Dropboxi plussid ja miinused

Parim osa Dropboxi kasutamisel on lihtsus mis on omane kõigile nende teenustele ja tööriistadele. Erinevalt enamikust teistest pilvesalvestuse pakkujatest turul usub Dropbox hoides asju lihtsana ja muutes kõik hõlpsasti juurdepääsetavaks. Isegi kui teil pole arvutitega hea, saate köied mõne sekundi jooksul hõlpsalt selgeks õppida. Jah, see on nii lihtne.

Dropbox pakub rakendust peaaegu kõigile seadmetele, sealhulgas Android, Windows, Mac ja iOS, mis hõlbustab failide juurdepääsu ja sünkroonimist kõigi oma seadmete vahel.

Ehkki Dropbox pakub palju funktsioone, ei sobi selle teenus kõigil kasutusjuhtudel. Näiteks, Dropbox pakub oma tasuta plaanil ainult 2 GB salvestusruumi mõned meie loendis olevad teenused pakuvad aga koguni 15 GB tasuta. Veelgi enam, kuigi nad pakuvad hõlpsat koostööd Dropbox Paperiga, pole neil selles loendis teistega koostööks nii palju tööriistu ja võimalusi kui teistel.

Ükskõik, kas soovite rohkem vaba ruumi või koostöö jaoks mõeldud paremat töövoogu, on siin mõned parimad Dropboxi alternatiivid, mida peaksite proovima:

Parimad alternatiivid Dropboxile

1. Sync.com

sync.com

 • Odavam alternatiiv ja rohkem funktsioone kui Dropbox
 • Tasuta pakett- ja lisatasupaketid alates 49 dollarist aastas
 • Veebisait: https://www.sync.com/

Sync.com on Kanadas asuv koostööl põhinev pilvesalvestusteenus, mille eesmärk on muuta inimestele failide pilve talletamine odavamaks. Selle tasuta pakett pakub 5 GB tasuta salvestusruumi ja põhilisi koostöövõimalusi.

See pakub tasuta rakendused opsüsteemidele Windows, Mac, iOS ja Android, nii et saate kõigi oma seadmete failidele sünkroonida ja neile juurde pääseda. Nende mobiilirakendused on kaasas seadme kauglokeerimine funktsiooni, mida saate kasutada seadme lukustamiseks kõigist muudest seadmetest, mis on teie Sync.com-i kontole sisse logitud. See suurendab teie seadme turvalisust ja privaatsust.

Sync.com funktsioonid:

 • Odavam kui Dropbox.
 • Pakub 5 GB tasuta salvestusruumi oma tasuta plaanil.
 • Kõigi oma seadmete varundamine ja sünkroonimine reaalajas.
 • Rakendused opsüsteemidele Windows, Mac, iOS ja Android.
 • Turvalisuse suurendamiseks seadme kauglokeerimine.

Sync.com plaanid:
Nende tasuta plaan pakub 5 GB tasuta salvestusruumi kuid piirab andmeedastuse mahtu. Nende tasulised plaanid algavad 49 dollarist aastas ja pakuvad muude turva- ja privaatsusfunktsioonide hulgas 500 GB salvestusmahtu ja piiramatut andmeedastust.

Miks on Sync.com Dropboxi jaoks hea alternatiiv:
Sync.com on palju odavam variant ja parim Dropboxi äri alternatiiv. Isegi tasuta plaani korral pakuvad nad erinevalt Dropboxist, mis pakub ainult 2 GB, 5 GB tasuta salvestusruumi.

2. pCloud

pcloud

 • Odavaim alternatiiv Dropboxile
 • Tasuta pakett- ja lisatasupaketid alates 3,99 dollarist kuus
 • Veebisait: https://www.pcloud.com/

pCloud on üks odavaimad pilvesalvestusvõimalused turul. See pakub registreerumisel tasuta 10 GB salvestusruumi. Lisaks sellele, et teete mõned lihtsad toimingud, näiteks installite rakenduse oma telefoni ja suunate sõbra, saate ka oma salvestustasule lisada 5 GB rohkem.

pCloudi funktsioonid:

 • Rakendused opsüsteemidele Windows, Mac, Linux, iOS, Android ja Adobe Lightroom.
 • pCloud pakub kümneid funktsioone, mis teevad koostöö lihtsaks.
 • Pakub tasuta 10 GB kettaruumi.
 • Palju odavam kui enamus pilvesalvestusteenuseid.

pCloudi plaanid:
tasuta plaan pakub 10 GB salvestusruumi. Nende lisatasukavad algavad 3,99 dollarist kuus. See pakub 500 GB salvestusruumi ja võimaldab 500 GB andmeedastuse ribalaiust jagamiseks. Erinevalt enamikust muudest pilvesalvestusteenustest pakub pCloud ka a eluaegne plaan kõigest 175 dollarit. See on ühekordne maksumus ja saate terve eluaja eest 500 GB.

Miks pCloud on Dropboxile hea alternatiiv:
pCloud.com on üks parimaid võimalusi, kui otsite pilveteenust kõigi oma failide varundamiseks. See on Dropboxist palju odavam ja turvalisem ning seda on lihtne kasutada.

3. Google Drive

google drive

 • Parim tasuta alternatiiv Dropboxile
 • Tasuta kava ja lisatasu plaanid alates 1,99 dollarist kuus
 • Veebisait: https://www.google.com/drive/

Google Drive on tasuta pilvesalvestusteenus, mis on osa Google’i rakenduste komplektist. Kaasas 15 GB vaba salvestusruumi ja see võimaldab teil kõigi piltide tasuta varundamist madalama kvaliteediga, ilma et neid arvestaksite tasuta 15 GB-ga. Google Drive on üks järgmistest parimad võimalused enamiku kasutajate jaoks, kes soovivad lihtsalt oma isiklikest failidest varundada.

Google Drive’i funktsioonid:

 • Kümned koostööriistad ja funktsioonid.
 • Pakub 15 GB tasuta salvestusruumi.
 • Varundage kõik oma pildid tasuta.
 • Rakendused kõigile teie seadmetele, sealhulgas Android, iOS, Mac ja teised.

Google Drive’i plaanid:
Alustatav tasuta plaan pakub 15 GB tasuta salvestusruumi. Lisaks ei arvesta nad pilte teie salvestusruumiga, kui varundate madala kvaliteediga versiooni. Lisatasu plaan algab kell 1,99 dollarit kuus ja pakub 100 GB laos.

Miks on Google Drive Dropboxi jaoks hea alternatiiv:
Google Drive on hea alternatiiv, mis pakub suurepäraseid koostöövahendeid ja millel on tasuta juurdepääs nende kontorirakenduste komplektile, nagu Google Docs, Sheets jne..

4. Microsoft OneDrive

microsoft onedrive

 • Suurepärane tasuta alternatiiv Dropboxile ja tasuta Microsoft Office
 • Tasuta pakett- ja lisatasupaketid alates 69,99 dollarist aastas
 • Veebisait: https://onedrive.live.com/

OneDrive on Microsofti pakutav pilvesalvestusteenus. Selle tasuta plaan sisaldab 5 GB salvestusruumi. Parim osa OneDrive’i kohta on see, et kui kasutate Microsoft Office’i, saate 1TB salvestusruumi ja a Microsoft Office’i tasuta tellimus ainult 69,99 dollari eest aastas.

OneDrive’i funktsioonid:

 • Pakub 5 GB tasuta salvestusruumi.
 • Lisatasupakettide kaudu saate tasuta Microsoft Office’i tellimuse.
 • Rakendused kõigile teie seadmetele.

OneDrive’i plaanid:
OneDrive’i lisatasu plaanid algavad 1,99 dollarist kuus. See pakub 100 GB salvestusruumi. Nende professionaalsed plaanid pakuvad Microsoft Office’i tasuta tellimust.

Miks on OneDrive Dropboxi jaoks hea alternatiiv:
OneDrive pakub 5 GB tasuta salvestusruumi, erinevalt Dropboxi ainult 2 GB tasuta salvestusruumist. Plussipreemiate plaanid tulevad koos Microsoft Office’i tasuta tellimusega (Word, Excel, PowerPoint, Outlook jne)

5. Tresorit

tresorit

 • Parim turvalisuse ja privaatsuse alternatiiv Dropboxile
 • Tasuta pakett- ja lisatasupaketid alates 10,42 dollarist kuus
 • Veebisait: https://tresorit.com/

Tresorit turustada oma teenust kui Üliturvaline koht, kus oma faile veebis hoida. Nende sihtkliendid on ettevõtted ja koostöömeeskonnad. Nende teenust kasutab SAP, Canon, Ühendemiraadid, ja mõned teised suured kaubamärgid kogu maailmas.

Tresorit omadused:

 • Šveitsi ettevõttena pakub teenus Šveitsi privaatsust.
 • Rakendused Linuxi, Microsofti, Maci, iOS-i ja Androidi jaoks.
 • GDPR-iga ühilduv.
 • Üks kõige turvalisemaid pilvesalvestusteenuseid.

Tresoriori plaanid:
Tasuta plaan võimaldab teil jagada teiste inimestega suuri kuni 5 GB suuruseid faile. Nende lisatasukavad algavad kell 10,42 dollarit kuus ja pakkuge 200 GB ladustamine.

Miks Tresorit on Dropbox Businessile hea alternatiiv:
Tresorit ei ole üksikisikute jaoks parim valik. Kui soovite vaid mõnda faili talletada või oma perefotodest varukoopia teha, võib Dropbox olla parem valik. Kuid kui soovite parimat, mida turvalisuse ja privaatsuse tagamiseks saate, on Tresorit parim valik.

6. Kast

box.com

 • Parim pilvesalvestuse pakkuja koostööks ja meeskondadele
 • Tasuta kava ja lisatasu plaanid alates 10 dollarist kuus
 • Veebisait: https://www.box.com/

Kast on pilvesalvestusteenus, mis on mõeldud ettevõtetele ja koostöömeeskondadele. See pakub kümneid tööriistu ja funktsioone parandage oma töövoogu ja tehke hõlpsasti koostööd teistega oma meeskonnas. See on tehtud koostööks.

Karbi omadused:

 • Pakub tasuta mahuga 10 GB salvestusruumi.
 • Rakendused kõigile teie seadmetele.
 • Microsoft Office 365 integratsioonid.
 • Kasutajahaldusriistad.

Kasti plaanid:
tasuta plaan pakub 10 GB panipaik. Box pakub üksikisikutele ainult ühte lisatasu paketti, mis pakub 100 GB salvestusruumi 10 dollarit kuus. Alustaja äriplaan nõuab vähemalt 3 kasutajat.

Miks Box on Dropboxi jaoks hea alternatiiv:
Box.com on üks parimaid pilvesalvestusvõimalusi ettevõtetele ja koostöötiimidele. Nad pakuvad palju rohkem koostöö- ja turvafunktsioone kui Dropbox.

7. SpiderOak

ämblikuvõrk

 • Mahukas 21-päevane tasuta prooviperiood, kuid tasuta plaani pole
 • Lisatasu plaanid alates 6 dollarist kuus
 • Veebisait: https://spideroak.com/

SpiderOak on ettevõtetele mõeldud pilvesalvestusrakenduste komplekt. Ehkki nende teenus on loodud ettevõtetele, pakuvad nad pilve salvestamise varundusteenust nimega SpiderOak One. Parim osa SpiderOaki kohta on see, et nende rakendused on olemas ehitatud privaatsuse ja turvalisusega meeles.

SpiderOaki omadused:

 • Ehitatud privaatsust silmas pidades.
 • Rakendused Linuxi, Maci, Windowsi, Androidi ja iOS-i jaoks.
 • Kümned koostöövahendid.
 • 21-päevane tasuta prooviversioon.

SpiderOak plaanid:
Erinevalt teistest selles loendis pakutavatest teenustest ei paku SpiderOak tasuta paketti. Kuid nad pakuvad a 21-päevane tasuta prooviversioon. Nende stardiplaan pakub 150 GB salvestusruumi 6 dollari eest kuus.

Miks on SpiderOak Dropboxi jaoks hea alternatiiv:
SpiderOak.com pakub palju täiustatud funktsioone ja turbeeeliseid, mis Dropboxil puuduvad.

8. IDrive

Ma sõidan

 • Parim pilvesalvestuse pakkuja ettevõtjatele
 • Tasuta pakett- ja lisatasupaketid alates 59,12 dollarist aastas
 • Veebisait: https://www.idrive.com/

Ma sõidan pakub kümneid pilvesalvestuslahendusi ettevõtjate, edasimüüjate, spetsialistide ja ettevõtete vajadused. Nende vaba plaan tuleb kaasa 5 GB vaba salvestusruumi.

IDrive’i omadused:

 • Rakendused iOS-i, Maci, Androidi ja Windowsi jaoks.
 • Koostöövahendid ja funktsioonid.
 • Varundage või hankige kõik oma andmed füüsilisel kujul üks kord aastas tasuta.
 • Kümned privaatsus- ja turvafunktsioonid.

IDrive plaanid:
Tasuta plaan pakub 5 GB tasuta salvestusruumi. Nende lisatasukavad algavad kell 59,12 dollarit esimesel aastal aastas. See pakub 2 TB salvestusruumi ja maksab peaaegu poole vähem kui Dropbox teeb.

Miks IDrive on Dropboxile hea alternatiiv:
IDrive.com tasuta plaanid pakuvad 5 GB salvestusruumi ja nende lisatasu pakett pakub esimesel aastal 2 TB salvestusmahtu vaid 59,12 dollari eest..

Korduma kippuvad küsimused

Millised on Dropboxi plussid?

Kasutusmugavus ja võimalus failidele juurde pääseda igal ajal ja igal pool. Integreerub Microsoft Office Online’iga. Kiire ja nutikas failide sünkroonimine. Ajaloo funktsioon, mis võimaldab juurdepääsu failide eelmistele versioonidele.

Millised on Dropboxi miinused?

Pro versioon on kallis. See võiks olla rohkem privaatsusele suunatud. Tasuta versioon on piiratud (ainult 2 GB salvestusruumi). Pole kausta üleslaadimist ega koostööd.

Millised on parimad Dropboxi alternatiivid?

Dropboxi kõige paremini tasustatud alternatiivid on Sync.com ja pCloud.com. Parim tasuta alternatiiv on Google Drive.

Dropboxi alternatiivid: kokkuvõte

Kui otsite lihtsalt vaba ruumi oma isiklike failide varundamiseks, soovitan Google Drive. Kaasas 15 GB tasuta salvestusruumi ja see võimaldab teil tasuta piltide madalama kvaliteediga versioonidest varundada, ilma et see arvestaks teie salvestuskvooti.

Ettevõtete ja tööfailide jaoks ning kui soovite koostööd kogu oma meeskonnaga, siis soovitan minna Sync.com-i, kuna nende teenus on loodud ühistööks meeskonnatööna. See on parim Dropbox Businessi alternatiiv seal.

Kui teil on parim turg, mida turg pakub, siis minge koos Tresorit. See on Šveitsi ettevõte ja pakub Šveitsi privaatsust, millest riik on tuntud.

Kõigil neil Dropboxi konkurentidel on peaaegu kõigi seadmete ja platvormide, sealhulgas Windowsi, Maci, iOSi ja Androidi jaoks mõeldud rakendused, nii et saate oma failidele hõlpsalt sünkroonida ja juurde pääseda ükskõik millises oma seadmetes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map