7 parimat Trello alternatiivi

Trello on populaarne ja hõlpsasti kasutatav kanban ja projektijuhtimistarkvara. Kuid kui teil on vaja juhtida keerulisemaid projekte koos mitme sidusrühmaga, siis siin on mõned neist seal väljas.


Trello on umbes 50 miljonit registreeritud kasutajat ja 1,1 miljonit aktiivset igapäevast kasutajat. See teeb Trellost ühe juhtiva projektihaldustarkvara.

Parimad Trello alternatiivid 2020. aastal:

 • Parim üldine: on seal kõige populaarsem projektihaldustarkvara tänu oma hõlpsasti kasutatavale, intuitiivsele ja võimsale funktsioonile, mis aitab meeskondadel oma projekte koordineerida ja juhtida.
 • Teise koha saavutanud, üldarvestuses parim: on võimas projektijuhtimisriist, mis võimaldab väikestel ja suurtel ettevõtetel kavandada, koordineerida ja juhtida keerukate projektide tööd, kus on kaasatud mitu sidusrühma.
 • Parim Trello alternatiiv isiklikuks kasutamiseks: isiklik plaan (on 100% tasuta) abd on mõeldud spetsiaalselt vabakutselistele, üliõpilastele, peredele ja isiklikele projektidele.

Tänapäeva töökohad on täidetud projektidega, mille elluviimine peab olema õigeaegne ja tõhus. Projektijuhtimine on nüüd oskus, mida nõutakse üha enam töötajate arv. Enamiku tänapäeval töötajate käsitsetavate projektide keerukus eeldab tohutult traditsioonilisi ressursse, näiteks pearaamatuid, päevikuid, exceli lehti jne, et tulemuslikult juhtida või nendega silma peal hoida.

Õnneks saab suuremat osa projekti teabe jälgimisest ja korraldamisest lahendada paljude turul olevate tarkvaradega. Trello on üks juhtivaid tarkvarasid, mis pakub tööriistu projektijuhtimiseks ja Kanbanile.

See pakub vahendeid projektide aruandluseks, korraldamiseks, kavandamiseks ja õigeaegseks täitmiseks. Selliste tööriistade kasutamine nagu Trello on muutunud vajalikuks kõigile, kes soovivad projekte tõhusalt juhtida ja ellu viia.

Trellol on umbes 50 miljonit registreeritud kasutajat ja 1,1 miljonit aktiivset igapäevast kasutajat. See tõstab Trello välja ühe juhtiva projektihaldustarkvara. Kuid Trello pole ainus projektihaldustarkvara, mida tuleks kasutada. Seal on rohkem kui tosin muud projektijuhtimisriista, mis pakuvad samu või rohkem funktsioone kui Trello.

Kui otsite Trello alternatiive, lugege edasi, et leida rohkem.

Mis on Trello?

trello

Trello on Kanbani stiilis nimekirja koostamise rakendus, mille Fog Creek Software tegi 2011. aastal ja müüs hiljem Atlassianile 2017. aasta jaanuaris.

See on veebipõhine rakendus, kuid sellel on ka Androidi ja iOS-i versioonid. Trello on saadaval 21 keeles, sealhulgas inglise, soome, prantsuse, saksa, poola, vene, itaalia, jaapani jne.

Trello on produktiivsustarkvara, mis võimaldab meeskondade koostööd projektidel, projektijuhtimist ja ülesannete haldamist. Trello abil saavad kasutajad luua ülesandeid mitme veeruga, mis sisaldavad ülesannete olekuid nagu Teha, Käimas ja Valmis.

Trello sobib ideaalselt isiklikuks kasutamiseks ja tööks, näiteks tarkvaraprojektide juhtimine, koolibülletään, õppetundide kavandamine, raamatupidamine, veebidisain jne. Trello on varustatud rikkaliku API-ga, mis võimaldab sujuvat integreerimist ettevõttesüsteemide ja muude pilvepõhiste integratsiooniteenustega nagu IFTTT ja Zapier..

Trello funktsioonid

Trello on isiklikuks kasutamiseks igavesti tasuta, siiski tasuta plaan on piiratud mis sisaldavad 10 MB faili manuse kohta, 10 meeskonnatahvlit, 1 tahvli sisselülitamine, teie ülesannete lihtsat automatiseerimist, käsud on piiratud ühe kaardi, tahvli ja nupuga. Samuti saate iga juhatuse kohta ühe reegli. Teil on aga piiramatu arvu isiklikke tahvleid, piiramatuid kaarte ja piiramatuid loendeid.

Trello äriklassi plaan on 9,99 dollarit kuus. Selle äriklassi tellijad saavad kasutada piiramatuid isiklikke tahvleid, piiramatuid kaarte, piiramatut nimekirja, 250 MB faili manust, prioriteetset tuge, vaatlejaid, kohandatud tausta ja kleebiseid. Äriklassi plaani kasutajatel on ka meeskonna funktsioonid piiramatul hulgal meeskonnatahvleid ja tahvlikogusid.

Uuenduste tegemine on piiramatu kohandatud väljade, loendite, kaardivaate ja 100+ rakenduse integreerimisega. Saadaval on ka automaatikaülem, mis sisaldab üle 1000 käsu käitamise meeskonna kohta ja üle 200 käsu ühe kasutaja kohta. Administraatori ja turvafunktsioonide hulka kuulub kahefaktoriline autentimine, täpsemad administraatori õigused, Google’i rakenduste sisselogimine, domeeniga piiratud kutsed jne..

Trello ettevõtte plaan maksab 20,83 dollarit kasutaja kohta kuus 100 kasutaja jaoks, kusjuures hind väheneb, kuna kasutajate arv suureneb üle 100. Ettevõtteplaan sisaldab kõiki äriklassi funktsioone ja palju muud. Sellel on kogu organisatsiooni õigused, manustamispiirangud ja sisselülitamise haldus.

Trello plussid ja miinused

Trerelol on kindlasti mõnda suurepärast omadust. Nende vabast plaanist piisab isiklike ja muude mitte liiga keerukate projektide käsitlemiseks. Trello värskendused on reaalajas ja kiired. Iga projekti jaoks on olemas tahvel ja näete kogu teavet ühel lehel ning küsimusi on lihtne luua ja inimestele määrata..

Kuid Trerelol ei pruugi olla kõike, mida vajate. Näiteks Trellos pole Ganti diagrammi saadaval. Samuti ei saa tahvlite kohta dokumente ega viki kirjutada. Ja kirjutada saab ainult lihtsaid kirjeldusi. Lisaks on meeskonna suurusel piiratud piirang, mis suuremas ettevõttes võib-olla ei tööta. Nii et kui Trello ei tööta hästi, võiksite kaaluda mõnda muud alternatiivi.

Siin on veel seitse tarkvarariista, mis pakuvad Trello sarnaseid funktsioone projektijuhtimiseks ja Kanbani jaoks.

1. Asana

asana

Asana on suurepärane võimalus eesmärkide seadmiseks ja saavutamiseks. Saate hõlpsalt kavandada ja korraldada toiminguid, mida teie meeskond peab oma tähtaegadesse jõudmiseks tegema. Asanas on teil võimalus luua tabeleid koos määratud ülesannete ja alamülesannetega. Nende toimingute hõlpsaks sortimiseks on palju võimalusi, sealhulgas ka nende tähtpäevade järgi. Saate üksusi hõlpsalt nihutada lõpetamata käigult täielikuks. Ja Asana võimaldab kohandatud väljade ja veergude ümbernimetamist.

asana ülesanded

On olemas ajakava, mis määrab ja jälgib vastutust, võimaldades jagada plaane ja meeskonda kiiresti värskendada. Ajakavade loomiseks saate ka arvutustabeleid Asanasse üles laadida. Neil on kohandatav kalender, mis võimaldab teil vaadata projekti tähtpäeva ja alamülesandeid. Teie meeskond saab kasutada taotlusvorme ja luua kohandatud automaatikat, et tööprotsessi lihtsustada ja vältida täiendavaid vigu.

Asana pakub teile üle 100 integratsiooni ja võimaldab teil projektid erinevatesse portfellidesse jagada. Lisaks saate vaadata meeskonnaliikmete erinevat töökoormust, et veenduda, et keegi pole üle koormatud.

Asana plussid ja miinused

Asana ainulaadsed plussid on see, et neil on üleslaaditav arvutustabel ja su meeskonna töökoormuse tasakaalustamise võimalus. Asana miinuseks on see, et vaated asuvad eraldi platvormidel, kui soovite oma meeskonnaga seotumaid tundeid.

Miks Asana on parem kui Trello

Asanal on kohandatav kalender ning võimalus ülesannete määramiseks ja nende täitmise järelkontrolliks. Trerelol on rühmaülesanded, kuid tal pole meeskonnana suhtlemiseks nii palju võimalusi. Trello ülesande- / projektihaldustarkvara on kaardipõhine, Asana teeb ka kaarte, kuid koormus lisafunktsioone muudab selle mitmekülgsemaks ja võimsamaks.

2. esmaspäev.com

monday.com

Esmaspäev.com pakub mitu vaatamisvõimalust. Nende hulka kuuluvad Kanban, ajajoon, kalender, kaart ja diagrammivaated. See sisaldab kuni 50 GB salvestusruumi ja üle 150 erineva automatiseerimisega, et teie töövoog sujuvamaks muuta. Koos rakendusevalikute ja e-posti integreerimisega sisaldab Monday.com palju turvameetmeid ja tuge.

Selle programmi juhtpaneelid võimaldavad teil valida manustatud vormide ja kordumatute siltidega erinevaid veerutüüpe. Saate oma tahvleid jagada või omada privaatseid lauateadeid. Kuid üks huvitavamaid võimalusi, mida esmaspäev.com pakub, on tegevuslogi.

Esmaspäev.com plussid ja miinused

Plussideks on see, et esmaspäev.com pakub palju salvestusruumi ja võimalust manustatud vormidega jälgida iga meeskonnaliikme tegevust ja teavet. Miinused on see, et paljud neist funktsioonidest nõuavad kõige kallimat plaani, nii et peate võib-olla vajalike funktsioonide saamiseks rohkem täiendama.

Miks esmaspäev.com on parem kui Trello

Erinevalt Trello-st pakub Monday.com teile armatuurlaudade veergude kohandamist ja vaateid. Võite oma meeskonnaga jagada terveid tahvleid, mitte nende kaardiarhiive.

3. Wrike

wrike

Wrike on suurepärane võimalus projektideks, mis sisaldavad digitaalseid varasid. Nende lisafunktsioonid hõlmavad võimalusi teie digitaalsete ressursside jälgimiseks ja haldamiseks. Saate neid redigeerida, üle vaadata ja avaldada.

Tarkvara ise sisaldab ühte ühtset platvormi, mis aitab teie meeskonna liikmetel paremini ühenduses olla. Võite isegi saada reaalajas ülevaate projektide käekäigust. See aitab aja kokkuhoiuks vähendada tarbetuid e-kirju ja kohtumisi. Wrike’il on isikupärastatud armatuurlauavaated ja krüptitud andmevalikutega tugev turvalisus.

wrike armatuurlaud

Neil on palju projektimallide ideid ja nad pakuvad kalendrit, Gantti diagrammi ning analüütiliste aruannete valikuid. Wrike saab integreerida sadade rakendustega. Kuid kõige põnevam on nende aja ja eelarve jälgimine. Need võimaldavad teil kontrollida ka teie jagatavate dokumentide versioone.

Wrike plussid ja miinused

Plussideks on see, et Wrike’il on kõik üks platvorm, nii et meeskonna liikmed saavad olla tihedamalt seotud ning tõhususe tagamiseks on neil aega ja eelarvet. Miinused on see, et digitaalse varahaldusfunktsioonid on lisandmoodulid, mitte ei kuulu teie Wrike’i peamise tellimuse juurde.

Miks Wrike on parem kui Trello

Wrike sisaldab teie projekti reaalajas vaateid, et teie meeskonna juhtkond saaks reaalajas vastuseid ja värskendusi. Trello seevastu tugineb rohkem failide jagamisele.

4. Põhilaager

baaslaager

Basecampi ülesanne on registreeruda oma meeskonna ja juhtkonnaga. See sisaldab ülesandeloendeid ja ajakavasid koos alamprojektidega, et end paremini korraldada. Projekti ajakavas saab kõike jälgida, määrates meeskonnaliikmed asjadega, mis vajavad valmis saamist.

Kõigi ühenduses hoidmiseks pakub Basecamp sõnumitahvleid ja grupivestluse funktsiooni. See hõlmab ka teie halduriga automaatselt seadistatud registreerumisi. Nii saate hoida ühendust, tundes siiski, et teil on vabadus funktsioneerida ja esineda. Basecampil on isegi eraldi vaade juhtimisvaadetest versus meeskonna liikmete vaated.

See tarkvara sisaldab failide salvestusvõimalusi ja pakub künkadiagrammi vaadet. See võimaldab teil ka vabalt valitud tunde hõlpsalt seada, nii et te ei viitsi kella pealt vaeva näha.

Basecamp plussid ja miinused

Basecampi plussideks on see, et juhtkond saab hõlpsamini ülesandeid määrata ja registreeruda järjepidevalt ja automaatselt meeskonnaliikmetega. Basecampi miinused on see, et neil pole nii palju kohandatavaid funktsioone kui mõnel muul programmil.

Miks on Basecamp parem kui Trello

Basecamp sisaldab Ganti diagrammi asemel Hilli diagrammi. Basecamp väidab, et Hilli graafiku vaade on tegelikult parem, kuna see on selgem pilt teie projekti edenemisest. Mitmete allesjäänud ülesannete nägemise asemel saate aru saada, kus asjad võivad kitsaskohtadele tulla.

5. ZenHub

zenhub

Kui olete GitHubi fänn, siis armastate ZenHubi. See sisaldab palju GitHubi koostööd. Saate luua oma projektidele teekaardid, mis on sisuliselt ajagraafikud, mida kõik teie meeskonna liikmed saavad vaadata. Nendes vaadetes saate kohandada ülesandeid vastavalt oma prioriteetidele, lisaks siltide valimise ja filtreerimisvõimalusi. Samuti saate projekti edenemise jälgimiseks seada verstapostid.

ZenHub pakub rohkem ühendatud virtuaalset tööruumi, kus saate erinevatele meeskonnaliikmetele ülesandeid määrata. See programm on eriti hea võimalus, kui haldate tooteid ja laoseisu. ZenHub jälgib teie projekte ja aitab teil jälgida järeltellimusi ja püüda probleeme enne nende toimumist. Samuti saate tähelepanelikult jälgida oma toodete väljalasete suundumusi või stimuleerimisprobleeme.

ZenHubi plussid ja miinused

ZenHubi plussideks on see, et need võimaldavad teil rohkem toote väljalaskehaldust hallata, aidates teil suurendada oma tootlikkust ja vältida vigu. ZenHubi miinused on see, et neil pole ajakava koostamiseks lisafunktsioone, näiteks kalendrivaated või aruandeanalüüs.

Miks on ZenHub parem kui Trello

Kui Trello kasutab märkmete ja ülesannete jälgimiseks kaarte, loob ZenHub teile täielikud teekaardid, et saaksite näha oma toodete ajakavasid ja täita oma eesmärke.

6. MeisterTask

MeisterTask

MeisterTask on tõenäoliselt üks kohandatavamaid võimalusi, mis aitab teie meeskonnal oma tööaega nautida ja tõhusust suurendada. See sisaldab teie virtuaalse tööala kohandatud ikoone ja tausta.

Sellel programmil on palju automatiseerimisvõimalusi ja see võimaldab teil ühendada erinevaid ülesandeid, nii et saate hõlpsalt vaadata, kuidas need üksteist mõjutavad. Saate luua piiramatul hulgal ülesandeid ja alamülesandeid ning MeisterTask annab teile võimaluse jälgida neile kulutatud aega. Kui teil on asju, mida teete ikka ja jälle, võimaldab see programm luua kohandatud väljadega korduvaid ülesandeid. See aitab teil vigu vältida ja panna oma tööd kiiremale lehele liikuma.

MeisterTask pakub suurepäraseid jagamisvõimalusi rühmade vahel või projektide sees. See võimaldab teil oma meeskonna ja rühmade jaoks olla ka mitu administraatorit. Veel üks suurepärane omadus on see, et see sisaldab palju aruandeid, mida saate analüüsida ja jälgida. Need hõlmavad teie projekti statistikat ja vastavusaruandeid. Samuti saate andmeid eksportida. Üks ainulaadne omadus on see, et MeisterTaskil on lahendusi, mida integreerida teiste haldustarkvaradega, sealhulgas Trelloga.

MeisterTask plussid ja miinused

MeisterTaski plussideks on see, et need annavad teile aja jälgimise võimalused ja tõhususe automatiseerimise. MeisterTaski miinused seisnevad selles, et paljud nende kohandamisfunktsioonid on pigem välimuse kui töölahenduste jaoks.

Miks MeisterTask on parem kui Trello

MeisterTask saab tegelikult integreerida Trelloga, võimaldades teil koguda teavet nende platvormilt, et saaksite kasutada kõiki selle tarkvara lisafunktsioone.

7. Klõpsake nuppuUpsa

klõps

Klõps nupule ClickUp on juhtimisvalikud teie meeskonna jaoks. Need pakuvad teile mitmeid erinevaid vaateid, et saaksite virtuaalse tööruumi teie jaoks kasutada. Saate vaadata loendi, kasti, tahvli, kalendri, faili või vormi vaadet. Võite valida ka Gantti vaate.

Sõltuvalt oma meeskonna eesmärkidest saate filtri valikutega valida ka oma vaate keerukuse. Oma meeskonda hallates võimaldab see teil vaadata erinevaid profiile ning hõlpsasti nende jaoks ülesandeid luua ja redigeerida. Seejärel kuvatakse need ülesanded nende tegumiribal, võimaldades nende vahel kiiret edasi-tagasi liikumist.

ClickUp sisaldab märkmiku funktsiooni ja pilvesalvestust. Kui kommenteerite meeskonna dokumentide kohta, saate tegelikult oma kommentaaris toiminguid või rolle määrata ja olemas on ka reaalajas vestluse võimalus.

ClickUp plussid ja miinused

ClickUpi plussideks on see, et saate oma eesmärkide saavutamiseks kohandada, sealhulgas muuta projekte ja vahetada ülesandeid. ClickUpi miinused on sellised, et võib olla keeruline mitte dubleerida ülesandeid, kuna saate neid määrata paljudes erinevates kohtades.

Miks on ClickUp parem kui Trello

ClickUpil on rohkem organisatsiooni võimalusi kui Trello, eriti nende nimekirjade ja vaadete osas. Neil on rohkem kohandatud valikuid koos paremate aruandlusfunktsioonidega, nagu arvutustabelid, failid ja ajajälgimine.

Parimad Trello alternatiivid: kokkuvõte

trello alternatiivid

Kui otsite lihtsat, intuitiivset ja hõlpsasti kasutatavat projektihaldustarkvara, siis on Trello hea valik, kuid kui soovite Trellole võimsamat alternatiivi, pole Asana mõistusevaba valik..

Kui Trello on hõlpsasti kasutatav ja visuaalselt atraktiivne Kanbani-tüüpi tööriist ning sobib ideaalselt väiksemate meeskondade jaoks, kuid suuremates keerukates projektides, kus on kaasatud rohkem sidusrühmi, eriti kui tegemist on ülesannete delegeerimise ja mitme projekti juhtimisega, siis Asana ning selle keerukas ja võimas tarkvara on ilmne valik.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map