7 parimat pCloudi alternatiivi

pCloud on turvaline ja hõlpsasti kasutatav pilvesalvestusteenus, mis annab teile 10 GB tasuta salvestusruumi ja pakub taskukohaseid eluplaane kuni 2 TB. Ärge saage minust valesti aru, see on suurepärane teenus, kuid seal on head.


pCloud on üks populaarsemaid pilvesalvestusvõimalusi turul. See pakub registreerumisel tasuta 10 GB salvestusruumi ja hulgaliselt muid suurepäraseid funktsioone.

Parimad pCloudi alternatiivid 2020. aastal:

 • Parim üldine: on suurepärane pilvesalvestuse pakkuja ja sarnaneb pCloudiga, kuid turvalisuse osas on Sync.com parem, kuna nullteadmiste krüptimine on kaasas tasuta, pCloudiga peate selle eest lisatasu maksma.
 • Teise koha saavutanud, üldarvestuses parim: on suurepärane valik ettevõtetele ja koostöömeeskondadele, kuna see pakub palju rohkem koostöö- ja turvafunktsioone kui pCloud.
 • Parim tasuta alternatiiv pCloudile: on parim tasuta valik ja selle integreerimine Google’i dokumentide, arvutustabelite ja kolmandate osapoolte rakendustega muudab selle isikliku kasutaja jaoks suurepäraseks võimaluseks.

Pilv on lai mõiste, mis üldiselt viitab kaugarvutiteenuste kasutamisele ja kasutamisele Interneti kaudu. See hõlmab füüsilise arvutiriistvaraga suhtlemist kaugetes kohtades spetsiaalse tarkvara kaudu Interneti kaudu.

Kui laadite faili üles pilvesalvestusteenusesse nagu pCloud või Sync.com, salvestatakse fail füüsilises asukohas andmekeskuses kuskil mujal maailmas. Andmekeskuse asukoht pole oluline, kuna kõik andmekeskused on ühendatud internetiga ja neile on juurde pääseda kõikjal maailmas.

Pilveteenuste kasutamine vabastab meid tavapärasest isiklikust salvestusruumist, näiteks kõvaketastest, kus kõvaketta varguse, hävimise või rikke tõttu võib meie teave kaduma minna..

Mis on pCloud?

pCloud on pilvepõhine salvestusteenuse pakkuja, mis võimaldab teil oma digitaalseid andmeid pilves talletada.

pcloud

pCloud pakub isiklikku salvestusruumi, kus saab hoida kõiki teie faile ja kaustu. Nende teenustele pääseb juurde oma tarkvara kaudu laua- ja mobiilirakenduste kujul. pCloud on saadaval domeeni jaoks iOS, Android, Windows, MacOSX ja Linux. Salvestusruum on juurdepääsetav kõikides seadmetes, mis tähendab, et kui laadin faili üles oma arvuti abil, on see fail saadaval minu telefonis või tahvelarvutis.

pCloud pakub turvalisust ka üleslaaditud failidele. Nad tagavad, et failid on häkkerite ja muude küberkurjategijate eest kaitstud. Nende uusima turvafunktsiooniga, mida nimetatakse pCloud Crypto, failid on teie arvutis krüptitud isegi enne nende üleslaadimist. Krüptimine toimub privaatvõtme abil, mille genereerib ja tunneb ainult teie arvuti. See tähendab, et isegi pCloud ei tea, millist tüüpi faili te üles laadite. Krüptimine toimub otsast lõpuni.

pCloudi funktsioonid

pCloud annab kasutajatele võimaluse oma faile pilve salvestada, kinnitades, et failid jäävad puutumatuks ja turvaliseks.

Nendele failidele pääseb juurde kõikjal maailmas, lihtsalt logides sisse pCloudi kontole. Kiire sünkroonimine tagab, et ühte arvutisse üles laaditud failid on kõigis teistes arvutites kasutamiseks kohe saadaval.

pcloudi liides

pCloud võimaldab failide jagamist ja koostööd. Failide ühiskasutust saab teha tavaliselt kolmel viisil, kõigepealt luues lingi ja jagades seda kõigile, kes saavad seda linki kasutada failide allalaadimiseks. Teine viis failide jagamiseks on teiste pCloudi kasutajate kutsumine kausta. Jagatud kausta juhtimine on eranditult kutsutaja käes. Kutsuja võib dokumendiga koostöö lubamiseks anda juurdepääsu redigeerimisele.

pCloud plussid ja miinused

PCloudi kasutamise suurim eelis on see, et saate 10 GB vaba salvestusruumi registreerumiseks. Samuti saate oma tasuta salvestusruumi suurendada, installides mobiilirakenduse ja suunates sõbrad ja pereliikmed. See on üks odavamaid pilvesalvestuse pakkujaid. Selle lisatasukavad algavad 3,99 dollarist kuus 500 GB-ga.

pCloud pakub elukestva juurdepääsu plaane hinnaga 175 dollarit. Samuti pakub see integratsiooni Facebooki, Instagrami, OneDrive’i ja teistega, nii et sinna üles laaditud faile saab kohe pCloudisse varundada. pCloud pakub ka sõjaväelise krüptimisega turvalisuse tagamiseks. pCloudil on ka lihtne ja intuitiivne kasutajaliides.

PCloudi miinused hõlmavad selliste redigeerimisfunktsioonide puudumist nagu Google Docs. Ka oma Krüpto, otsast lõpuni krüptimise funktsioon, on saadaval ainult a-vormingus tasuline lisa. Selle pidevad värskendused võivad kasutajatele üle jõu käia ja andmeid tarbida. Allpool käsitletakse pCloudi suurepäraseid alternatiive.

1. Sync.com

sync.com

Sync.com on pilvesalvestusteenuse pakkuja, mis teeb teie failide salvestamise, jagamise ja neile juurdepääsu kõikjal hõlpsaks. Selle peamine turvafunktsioon on krüptimine otsast lõpuni, mis tagab üleslaaditud failide 100% ohutuse.

Failide ühiskasutus on sync.com-iga lihtne. Kasutajad saavad jagada faile mis tahes suuruses ja vormingus, isegi kui vastuvõtjatel pole sünkroonimiskontot. Kasutajad saavad jagada kaustu ja kasutada muid funktsioone, nagu paroolikaitse, teatised, aegumiskuupäevad ja õigused, et säilitada kontroll jagatud kaustade üle. Failide muudatused salvestatakse ja saate taastada dokumendi varasema versiooni. Kustutatud faile saab ka ühe nupuvajutusega taastada.

Sünkrooni tasuta pakett pakub 5 GB tasuta salvestusruumi, kuigi andmeedastuse maht on piiratud. Tasulised plaanid pole ka kallid, alates 49 dollarist aastas, 500 GB salvestusruumiga. Lisatasu plaanid pakuvad 2TB-st piiramatut andmeedastust ja salvestamist, millest peaks isiklikuks kasutamiseks piisama. Prioriteetsete e-posti tugi on saadaval koos plaanide tegevusloogidega.

Sünkroonimisrakendused on saadaval Windowsi, Androidi, iOS ja Mac platvormidele. Sünkroonimine on saadaval mis tahes platvormil, mida kasutate. Sünkroonimisel toimub failide viivitamatu sünkroonimine, nii et saate oma failid olla ükskõik kus. Sünkrooni mobiilirakendustel on kauglukustamise funktsioon, mis võimaldab kasutajatel lukustada oma seade kõigist muudest seadmetest, mis on nende sünkroonimiskontole sisse logitud.

Sync.com plussid ja miinused

Sünkrooni kasutamise plussideks on see, et sellel on otsast lõpuni krüptimissüsteem, mis tagab, et kasutajate andmeid hoitakse kogu aeg privaatsena ja turvalisena. Sünkroonimine hoiab ka dokumentide eelmisi versioone, mis hõlbustab kasutajatel eelmise versiooni või kustutatud failide taastamist.

Sync kasutamise miinused on see, et see on kallim kui pCloud. Lisaks saab üks pCloudis 10 GB tasuta salvestusruumi, samal ajal kui Sync pakub ainult 5 GB.

Miks on sünkroonimine parem kui pCloud

Sünkroonimise peamine eelis pCloudi ees on see, et sünkroonimisel on kõigi kasutajate jaoks standardne otsest-lõpuni krüptimine. Sünkroonimisel on ka serveri blokeerimise funktsioon, mis kaitseb teie kontot, kui peaksite kahtlustama oma sisse logitud seadmetes ebaharilikku tegevust. Mõlemad funktsioonid muudavad sünkroonimise pCloudi jaoks suurepäraseks alternatiiviks.

2. Dropbox

dropbox

Dropbox on ka pilvesalvestusteenuse pakkuja, kes on laiendanud oma teenuseid, et hõlmata koostööd ja pidevat juurdepääsu salvestatud materjalidele kõikjal maailmas. See on maailma esimene nutikas tööruum. Dropbox võimaldab teil keskenduda olulistele asjadele.

Dropbox on loodud selleks, et kasutajad püsiksid korras. Ühest seadmest tehtud muudatused sünkroonitakse kõigis seadmetes, välistades vajaduse seadmete või failide kaasaskandmiseks.

Dropbox pakub Dropboxi paberdokumente, mis võimaldavad kasutajatel luua ja redigeerida dokumente – Microsoft Office ja muud vormingud otse nende Dropboxi kontol. See vähendab aega, mille oleks võinud kulutada töö ajal rakenduste otsimisele või vahetamisele. See funktsioon võimaldab ka suurepärast koostööd, mis tähendab, et kaks või enam inimest saavad dokumenti koos redigeerida.

Dropbox analüüsib kasutaja tegevust, et luua nutika töölaua kasutuskogemus, soovitada teile sisu ja aidata teil kogu aeg korras olla. Nutikas soovitus võimaldab teil ka tagasi minna failidele, mida tõenäoliselt vajate, hoides need kõik teie jaoks valmis.

Dropboxi tasuta pakk pakub 2 GB tasuta salvestusruumi ja seda saab sünkroonida ainult kolmes seadmes. Selle professionaalsed plaanid algavad 10 dollarist kuus koos 2 TB salvestusruumiga.

Dropboxi plussid ja miinused

Dropboxi peamine eelis on see, et sellel on dokumentide loomise ja redigeerimise funktsioon, mis võimaldab dokumentide sujuvat koostööd. Dropboxi kalender soovitab arukalt ka kohtumiste sisu märkmete tegemise mallidega, mis muudab koosoleku hostimise hõlpsaks.

Dropboxi kasutamise miinused on see, et see pole nii odav kui pCloud. See on ka vähem turvaline kui pCloud. See pakub ainult 2 GB tasuta salvestusruumi.

Miks on Dropbox parem kui pCloud

Dropbox on suurepärane alternatiiv pCloudile, kuna see võimaldab kasutajatel dokumente samaaegselt luua ja redigeerida. Vaatamata paljudele funktsioonidele on Dropbox endiselt väga hõlpsasti kasutatav, mis sobib suurepäraselt õppijatele, kes eelistavad midagi hõlpsasti õpitavat.

3. Box.com

box.com

Box.com on pilvesisu haldamise ja failide jagamise teenus ettevõtetele. Box pakub sisu turvamiseks, haldamiseks ja jagamiseks ühte kohta. Sellel on lõplik andmekaitse koos 2FA ja vesimärgisega, et vältida andmete lekkimist.

Box toetab ka koostööd. Boxi abil saate luua keskse tööruumi, kus faile hoitakse, ja meeskonnad saavad hõlpsalt redigeerida, kommenteerida, faile jagada ja ülesandeid määrata.

Boxi töövoog võimaldab kasutajatel automatiseeritavaid korduvaid toiminguid minutitega. See vabastab kasutaja kulutama rohkem aega kõige olulisemale. Box pakub ka laia valikut integratsioone enam kui 1400 rakenduses.

Selle tasuta paketi juurde kuulub 10 GB tasuta salvestusruum, samas kui lisatasu pakett pakub 100 GB kuus 10 dollarit.

Box.com plussid ja miinused

Suurim Boxi kasutamise eelis on selle lai integreerimisvõimalus. See tähendab, et olenemata dokumendi allikast, saate selle sujuvalt Boxi integreerida. Boxi kasutamise suurimaks miinuseks on see, et see on kallis, kuna see oli mõeldud ettevõtetele.

Miks Box.com on parem pCloud

Box.com on suurepärane alternatiiv pCloudile, kuna see pakub laias valikus integratsioone, mida pCloudist ei leia. Kui töötate paljude dokumentidega, on Box kuhu minna.

4. Google Drive

google drive

Google Drive on Google’i pakutav pilvesalvestusteenus. Kõigil, kellel on Gmaili konto, on automaatselt Google Drive ja 15 GB salvestusruumi. Lisaks salvestab Google teie pildid teile tasuta, ehkki kvaliteet pole just kõige parem.

Google Drive pakub ka reaalajas koostööks dokumentide redigeerimist veebis Google Docs kaudu. Samuti pakub see integratsiooni Microsoft Office’iga kontori- ja google-dokumentide sujuvaks ühendamiseks.

Google’i premium-pakett algab 1,95 dollarist kuus koos 100 GB salvestusruumiga.

Google Drive’i plussid ja miinused

Google Drive’i kasutamise suurim eelis on see, et saate tasuta 15 GB tasuta salvestusruumi. Google Drive võimaldab ka võrguühenduseta juurdepääsu. Lisaks annab Google Drive’i kasutamine suurepäraseid jagamis- ja koostöövahendeid.

Google Drive’i kasutamise peamised miinused on faili suuruse piirangud. Muude dokumentide manustatud kujutised ei tohiks ületada 2 MB ja tekstidokumendi tähemärgid võivad olla piiratud 1024 000-ga.

Miks on Google Drive parem kui pCloud?

Google Drive on pCloudi jaoks suurepärane alternatiiv, kuna see pakub Google Docsi kaudu suuremat koostööd kui pCloud. Ka Google Drive on odavam kui pCloud.

5. Microsoft OneDrive

microsoft onedrive

OneDrive on Microsofti omandis ja haldaja. Selle pilveteenused on suurepärased ja nende tasuta konto sisaldab 5 GB tasuta salvestusruumi. OneDrive Premiumi plaanid annavad teile ka Microsofti kontori tasuta tellimuse.

OneDrive pakub ka suurepärast integratsiooni erinevate rakenduste vahel. Selle rakendused on saadaval ka kõigil platvormidel, Androidis, iOS-is ja Macis. Nende lisatasu plaanid algavad 1,99 dollarist kuus koos 100 GB tasuta salvestusruumiga.

OneDrive plussid ja miinused

OneDrive’i peamine eelis on see, et see on odav. Lisaks pakuvad premium-kavad teile Microsofti kontori tasuta tellimust. OneDrive’i kasutamise eeldus on see, et see ei paku krüptimist lõpuni.

Miks on OneDrive parem kui pCloud

OneDrive on parem kui pCloud, kuna see on odavam. Samuti pakub see sujuvat integreerimist MS Office’iga.

6. mega

mega

Mega pilveteenused on kõigi failide jaoks lõpliku krüptimisega, kasutades AES 128. Need pakuvad pilvesalvestust, sisu korraldamist, koostööd ja jagamist. Nende rakendused on saadaval Androidi, iOS-i, Windowsi ja Linuxi platvormidel. Mega tasuta kontodel on 15 GB tasuta salvestusruumi, kuid piiratud ülekandekvoodiga kuus.

Mega plussid ja miinused

Mega pakub failide edastamiseks krüptimist lõpuni. Suureks probleemiks on see, et ülekannetele kuus on piirang.

Miks on Mega parem kui pCloud?

Mega on pCloudile suurepärane alternatiiv, kuna see pakub krüptimist otsast lõpuni, samas kui pCloud’s Crypto on saadaval ainult tasulise lisandmoodulina.

7. iDrive

Ma sõidan

iDrive’i pilveteenused on keskendunud ettevõtetele, spetsialistidele ja ettevõtetele. Nende tasuta paketis on 5 GB tasuta salvestusruumi, samas kui tasulised plaanid algavad 59,12 dollarist aastas koos 2TB salvestusruumiga. Nad pakuvad teie failide jaoks koostöövahendeid ja taastamisvalikuid. Nende rakendused on saadaval kõikidel platvormidel.

iDrive plussid ja miinused

iDrive on odav, arvestades 2TB suurt salvestusruumi hinnaga 59,12 dollarit aastas. IDrive’i suur puudus on see, et neil pole piiramatut salvestusruumi.

Miks on iDrive parem kui pCloud

iDrive on suurepärane alternatiiv pCloudile, kuna see on odavam, arvestades 2TB ruumi suurt salvestusruumi hinnaga 50,12 dollarit.

Korduma kippuvad küsimused

Mis on pCloud?

pCloud on turvaline ja hõlpsasti kasutatav pilvesalvestusteenuse pakkuja, mis annab teile 10 GB tasuta pilvesalvestust ja pakub taskukohaseid eluplaane kuni 2 TB.

Millised on pCloudi plussid ja miinused?

pCloud pakub hõlpsasti kasutatavat liidest, ööpäevaringset tuge, taskukohaseid elukestva juurdepääsu kavasid ja heldelt 10 GB vaba salvestusruumi. pCloudi peamine halvemus on see, et otsast lõpuni krüptimine tuleb ainult tasulise lisandina.

Millised on parimad pCloudi alternatiivid?

PCloudi kõige paremini tasustatud alternatiivid on Sync.com ja Box.com. Parim tasuta alternatiiv on Google Drive.

Parimad pCloudi alternatiivid – kokkuvõte

parimad pcloud-alternatiivid

pCloud.com pakub suurepäraseid pilvesalvestusteenuseid, kuid teised pilvesalvestuse pakkujad konkureerivad nendega. Kui otsite tasuta ja lihtsat salvestusruumi, siis minge edasi Google Drive, nende 15 GB tasuta salvestusruumiga.

Kui olete uus ja soovite midagi väga lihtsat kasutada, minge edasi Dropbox nende lihtsustatud kasutajaliidestega. Töödele ja ettevõtetele turvalise otspunktist krüpteeritud pilve talletamise jaoks soovitan tungivalt Sync.com oma ulatuslike funktsioonide ja lihtsuse tõttu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map