7 parimat LastPassi alternatiivi

Nõrgad paroolid on üks peamisi põhjuseid, miks veebikontosid häkkitakse. Järgmine loendi põhjus on sama parooli kasutamine mitme veebisaidi või kõigi teie kontode jaoks. LastPass on suurepärane paroolide haldur, kuid seal on tõesti häid seal väljas.


Siin tulevad sisse paroolide haldurid, näiteks LastPass. Need mitte ainult ei aita teil luua tugevamaid paroole, vaid mäletavad neid ka teie jaoks.

Parimad LastPassi alternatiivid 2020. aastal:

 • Parim üldine:. See on minu lemmikparoolide haldur oma puhta, lihtsa kasutajaliidese, turvalisuse ja tasuta VPN ja Dark Web jälgimise tõttu.
 • Teise koha saavutanud, üldarvestuses parim:. Teise koha saavutanud 1Password on tänu oma kasutusmugavusele, funktsioonidele ja suurepärasele turvalisusele.
 • Parim tasuta alternatiiv LastPassile: on parim tasuta paroolide haldur turul, see sisaldab funktsioone, kuid seda pole kõige lihtsam kasutada ja liides on vananenud.

Mis on LastPass (ja kuidas see töötab)

parimad viimase läbimise alternatiivid

LastPass on lihtne tööriist, mis haldab teie paroole ja suurendab kõigi teie veebikontode turvalisust. LastPass salvestab kõik teie paroolid teie LastPassi kontol põhiparooli taga. Kasutades paroolihaldustööriista, näiteks LastPass saab teie võrguturvet 10-kordselt suurendada. Kõigil saitidel sama nõrga parooli asemel võite kasutada LastPassi kõigi kasutatavate veebisaitide tugevate paroolide loomiseks ja salvestamiseks..

Ja kuna LastPass hoolitseb teie jaoks paroolide meeldejätmise eest, te ei pea valima nõrku või hõlpsasti meeldejäävaid paroole. LastPass on midagi enamat kui lihtsalt paroolide haldur. See võib salvestada mitte ainult paroole, vaid ka muud olulist teavet, nagu teie krediitkaardiandmed, pangakonto üksikasjad ja isegi serveri administreerimise üksikasjad (kui olete seda laadi asjades).

Pealegi saab salvestage isiklikke andmeid nagu nimi, aadress, telefoninumber jne. See teave täidetakse brauseris vaid ühe klõpsuga, selle asemel, et kõike ise sisestada. Sellele teabele pääsete juurde mis tahes seadmes, kuhu olete LastPassi installinud. LastPass pakub rakendusi kõigi seadmete jaoks ja laiendusi peaaegu kõigile brauseritele.

LastPassi funktsioonid ja plaanid

Ehkki LastPass pakub kümneid turvafunktsioone, on kasutajaliides kõigi teie paroolide ja isikliku teabe haldamiseks nii lihtne kui võimalik. Välja arvatud kõigi oma paroolide salvestamine ja mäletamine teie jaoks pakub see ka turvafunktsioone, näiteks kohandatud Kahefaktoriline autentimine süsteemi, mida saate kasutada rakenduste jaoks, mida võiksite kaitsta, näiteks pangandusega seotud rakenduste jaoks.

viimase läbimise plaanid

Kui olete lubanud 2FA (kahefaktoriline autentimine), rakendus, milles selle lubate, küsib ühekordset parooli, millele pääsete juurde rakendusest LastPass. Kuid see pole veel kõik, mida LastPass pakub. Sellega on kaasas ka lihtne funktsioon, mis võimaldab teil oma paroole hõlpsalt ja turvaliselt teistega jagada (kui ja kui vaja). 

Plusside ja miinuste kohta LastPass

On palju põhjuseid, miks võiksite oma paroolide haldamiseks kasutada LastPassi. Esimene neist on lihtsus ja juurdepääsetavus. LastPassi kasutamise õppimine võtab vähem kui minut või kaks.

Ja see pakub rakendusi kõigi seadmete ja platvormide jaoks, sealhulgas Android, iOS, Mac, brauserilaiendid ja veeb. Ükskõik, kuhu lähete, ükskõik millist seadet kasutate, saate ka hõlpsalt juurde pääseda kõigile oma paroolidele vaid mõne klõpsu või koputusega. Teine põhjus, miks inimesed LastPassi armastavad, on see, et see võib täita kõik teie kasutaja mandaadid teie jaoks vaid ühe klõpsuga kõigil seadmetel, kus see on saadaval.

Selle asemel, et otsida, kopeerida ja kleepida oma parool iga kord, kui soovite veebisaidile sisse logida, teeb LastPass selle teie jaoks vaid ühe klõpsuga või kaks. Võite ka lubada Automaatne täitmine või isegi automaatne sisselogimine funktsioon teie lemmikveebisaitidele. Ehkki LastPassi armastavate inimeste jaoks on palju põhjuseid, on mõned põhjused, miks võiksite kaaluda muid paroolihalduri rakendusi.

Üks sellistest põhjustest on see, et töölauarakendus, nagu mõned kasutajad on teatanud, on natuke lollakas ja saadaval ainult Macis, mitte Windowsis. Pealegi ei paku tasuta versioon kõiki jagamisfunktsioone ja seab LastPassi autentikaatori kasutamisele piirangud. Isegi kui arvate, et LastPass on teie jaoks parim valik, on siin mõned alternatiivid, mida peaksite kaaluma enne paroolide halduris all-in kasutamist:

Parimad LastPassi alternatiivid praegu

1. Dashlane

dashlane paroolihaldur

 • Dashlane on parim alternatiiv LastPassile
 • Tasuta pakett- ja lisatasupaketid alates 3,33 dollarist kuus
 • Veebisait: https://dashlane.com/

Dašlane on üks populaarsemaid paroolide haldajaid turul. See pakub puhast ja lihtsat kasutajaliidest kõigi paroolide talletamiseks ja haldamiseks. See pakub rakendusi kõigile seadmetele ja platvormidele, sealhulgas Windows, Mac, iOS ja Android.

Parim osa Dashlase kohta on see, et see on premium-plaan kaasas tasuta VPN ja Dark Web Monitoring. Kui mõni veebisait häkkib, müüakse varastatud paroole tavaliselt pimedas veebis. Dark Web Monitoring jälgib teie kasutajakontosid häkkinud veebisaitide loendite alusel ja hoiatab teid, kui ta leiab teie loenditest nende kasutajanime. See annab teile võimaluse paroole vahetada enne, kui keegi teie kontosid kuritarvitab.

Dashlase plaanid:
kuigi vaba kava pakub kümneid hämmastavaid funktsioone ja enamikule kasutajatest on see piisav, see võimaldab teil ainult seda teha salvestage 50 parooli ja seda saab kasutada ainult ühes seadmes. Dashlase esmaklassiline versioon seevastu võimaldab piiramatuid paroole ja seadmeid. Samuti pakub see tumeda veebi jälgimist ja tasuta VPN-teenust.

Miks on Dashlane hea alternatiiv LastPassile:
Dashlane on saadaval rohkemates seadmetes ja platvormidel kui LastPass ning lisatasukava on kaasas VPN-teenusega.

2. 1Parool

1Parool

 • Paroolihaldurit on turul kõige lihtsam kasutada
 • Tasuta pakett- ja lisatasupaketid alates 2,99 dollarist kuus
 • Veebisait: https://1password.com/

1Password on soovitatud kümnetes väljaannetes, näiteks Fast Company, The Wirecutter, Wired ja TrustPilot. See on üks paroolide haldurirakendusi on turul kõige lihtsam kasutada. Liides on minimaalne ega häiri teid tuhande valikuga.

See rakendus pakub kümneid funktsioone, mis aitavad teil hoida kõiki oma Interneti-kontosid turvalisena, näiteks ohustatud sisselogimiste ja 2FA-d toetavate saitide jälgimine. See pakub iseseisvaid rakendusi Maci, iOS-i, Windowsi, Androidi, Linuxi ja Chrome OS-i jaoks. 

1Parooliplaanid:
tasuta versioon piirab kasutajaid ainult ühe seadmega. Kuid lisatasu versioon võimaldab teil salvestada piiramatuid paroole ja üksusi. Samuti pakub see dokumentide hoiustamiseks kuni 1 GB.

Miks on 1Password hea alternatiiv LastPassile:
1Password pakub lihtsamat liidest kui enamik teisi paroolihalduri rakendusi.

3. Kindel parool

StickyPassword

 • Parim tasuta igavesti paroolide haldur
 • Tasuta pakett- ja lisatasupaketid alates 29,99 dollarist aastas
 • Veebisait: https://www.stickypassword.com/

Kindel parool on üks parimad tasuta paroolide haldurid turul. Tasuta versioon võimaldab teil kõigis seadmetes salvestada nii palju paroole ja dokumente, kui soovite. Sellel rakendusel on kõigi seadmete ja platvormide rakendused, sealhulgas Mac, iOS, Android ja Windows. See võimaldab teil salvestada piiramatuid paroole, märkmeid ja dokumente. Kaasas ka kahefaktoriline autentimine.

Kleepuva parooli tasuta versioon sarnaneb rohkem kohaliku paroolide haldamise rakendusega, mis salvestab teie seadmetes paroolid. Erinevalt teistest paroolihalduritest ei paku kleepuva parooli tasuta versioon kõigi teie seadmete vahel sünkroonimist. Teie paroole salvestatakse ainult nendes seadmetes, kus need loote. Parim osa selle rakenduse premium-versiooni kasutamisel on see, et nad annetavad osa teie maksest ohustatud manaatide (jah, manaadid!) Säästmiseks..

Kindel parool:
kuigi tasuta versioon pakub sama palju turvafunktsioone kui premium-versioon, tasuta versioon ei paku pilvesünkroonimist ja seetõttu ei sünkroonita teie paroole kõigi teie seadmete vahel. Lisatasu plaan sünkroonib kõik teie paroolid ja dokumendid kõigis teie seadmetes ning varundab need pilve.

Miks kleepuv parool on LastPassile hea alternatiiv:
Kleepuv parool ei piira erinevalt LastPassist kahe parooli autentimise kasutamist isegi tasuta paketis.

4. Enpass

Enpass

 • Parim võrguühenduseta paroolihaldur
 • Tasuta pakett- ja lisatasupaketid alates 11,99 dollarist (ühekordne hind)
 • Veebisait: https://enpass.io/

Enpass pakub kaunilt minimaalset liidesedisaini, mis teeb kõigi paroolide haldamise lihtsaks. Selle rakendused on saadaval operatsioonisüsteemides Android, iOS, Mac, Linux ja Windows. Tasuta versioon pakub peaaegu sama palju funktsioone kui selle rakenduse premium versioonid.

Ainsad piirangud on, et saate salvestage tasuta versioonis ainult 20 parooli ega saa andmete eraldamiseks mitu võlvi luua. Selle rakenduse hõlpsamad versioonid võimaldavad salvestada piiramatuid paroole ja võimaldavad luua erinevaid võlve, mis põhinevad kasutusjuhtudel (nt töö, perekond jne)..

Plaanide hõlmamine:
Selle rakenduse tasuta versioon võimaldab salvestada ainult 20 parooli. Parim osa selle rakenduse kohta on see, et premium-versioonid on saadaval ühekordse tasu eest. Ehkki peate ostma rakenduse iga platvormi jaoks, kus soovite seda kasutada, peate selle kogu elu jooksul hoidma ainult 11,99 dollarit platvormi kohta.

Miks on Enpass hea alternatiiv LastPassile:
Enpass on palju odavam kui LastPass. LastPassi aastatellimuse hinna eest saate kogu eluea Enpass.

5. RoboForm

RoboForm

 • Parim freemium paroolide haldur
 • Tasuta kava ja lisatasu plaanid alates 1,99 dollarist kuus
 • Veebisait: https://roboform.com/

RoboForm on tasuta paroolide haldur, mis on saadaval kõikidele seadmetele ja platvormidele, sealhulgas iOS, Android, Mac ja Windows. See on saadaval ka brauserilaiendina kõigile brauseritele, sealhulgas Firefox, Chrome, Opera ja Safari. Kasutaja liides on sarnane LastPassile ja lihtne kasutada.

RoboFormi plaanid:
tasuta versioon Selle rakenduse versioon võimaldab teil kõigis seadmetes salvestada piiramatuid paroole, kuid ei paku pilve varundamist ega pilvesünkroonimist teie seadmete vahel. Lisatasu versioon pakub kõike seda ja turvalisi jagamisfunktsioone.

Miks on RoboForm hea alternatiiv LastPassile:
RoboForm on saadaval rohkemate platvormide ja seadmete jaoks kui LastPass.

6. Hoidja

Hoidja turvalisus

 • Klassi parima turbega paroolide haldur
 • Tasuta pakett- ja lisatasupaketid alates 2,49 dollarist kuus
 • Veebisait: https://keepersecurity.com/

Hoidja on turvaline paroolide haldur turustatakse ettevõtetele. Erinevalt teistest selles loendis olevatest rakendustest on Keeper mõeldud ettevõtetele ja meeskondadele ning pakub sellisena kümneid turvafunktsioone ja eeliseid. See on peaaegu kõigi platvormide, sealhulgas Google Play, G2Crowd, Apple Store, GetApp ja Trustpilot, parimate haldurite parimate rakenduste parool. Komplektis on kõigi seadmete, sealhulgas Androidi, iOSi, Maci ja Windowsi rakendused.

Hoidja plaanid:
tasuta versioon saab kasutada ainult ühes seadmes. Lisatasu versioon võimaldab sünkroonimist piiramatute seadmete vahel ja pakub kümneid turvafunktsioone.

Miks on Keeper hea alternatiiv LastPassile:
Hoidja on mõeldud ettevõtetele ja meeskondadele, kes soovivad oma andmeid võimalikult turvalisena hoida. Keeper pakub LastPassist paremat turvalisust ja on loodud meeskondadele.

7. Bitwarden

Bitwarden

 • Parim avatud lähtekoodiga ja tasuta paroolide haldur
 • Tasuta pakett- ja lisatasupaketid alates 1 dollarist kuus
 • Veebisait: https://bitwarden.com/

Bitwarden on tasuta avatud lähtekoodiga paroolide haldur. See pakub rakendusi kõikidele platvormidele, sealhulgas Windows, Mac, Linux, Android ja iOS. Samuti on kaasas kõigi kaasaegsete brauserite brauserilaiendid. Veelgi enam, kui olete asjatundlik või veebiarendaja, pääsete Bitwardenile juurde ka saidilt käsurealiides. Parim külg Bitwardeni kohta on see, et soovi korral saate selle tasuta oma kohandatud serverisse üles seada.

Bitwardeni plaanid:
Bitwarden on täiesti tasuta ja pakub kõiki funktsioone, mida kunagi vaja läheb. Tasuta versioon võimaldab teil piiramatutes paroolides piiramatuid paroole salvestada ja sünkroonida. Kaasas ka kahefaktoriline autentimine. Selle rakenduse esmaklassiline versioon pakub mõnda täiendavat turvafunktsiooni ja 1 GB krüpteeritud failide salvestusruumi.

Miks on Bitwarden hea alternatiiv LastPassile:
Bitwarden pakub tasuta kõiki funktsioone, mille eest LastPass maksab.

LastPassi alternatiivid: kokkuvõte

Kuigi LastPass on suurepärane ja pakub sadu turvafunktsioone, pole see kõigi jaoks parim.

Kui te ei saa otsustada, millistest nendest LastPassi alternatiividest valite, soovitan minna Dashlasega. See sisaldab kõiki funktsioone, mida kunagi vaja läheb, ja seda on natuke lihtsam kasutada kui LastPassit.

Parim osa Dashlase kohta on see, et selle lisatasu versioon pakub tasuta sirvimiskogemuse tagamiseks VPN-teenust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map