7 parimat Hootsuite’i alternatiivi

Kui soovite oma sotsiaalmeedias ettevõtte või mõjutajana kasvada, peate looma ja postitama palju sisu. See on koht, kus meeldib sotsiaalmeedia juhtimisvahend Hootsuite tuleb sisse. Kuid on toredaid seal väljas.


Ükskõik millisel platvormil soovite oma jälgimist laiendada, on kõige olulisem uue sisu regulaarselt postitamine, et oma jälgijaid ka edaspidi huvitaks. Ehkki sisu loomine on midagi sellist, mida te ei saa automatiseerida, saate selle sotsiaalmeedias postitamist hõlpsalt automatiseerida selliste tööriistadega nagu Hootsuite.

Parimad Hootsuite’i alternatiivid 2020. aastal:

 • Parim üldine: on minu arvates parim kõik-ühes sotsiaalmeedia halduse tööriist kõigi teie sotsiaalmeedia kontode ajastamiseks ja haldamiseks.
 • Teise koha saavutanud, üldarvestuses parim: ärge tulge koos tasuta paketiga, kuid sellel on odavam lisatasu pakett, mis ühendab kuni viis sotsiaalmeedia kontot. Armastan ka SocialPiloti sisu kureerimisvõimalusi.
 • Parim tasuta alternatiiv Hootsuite’ile: on parim tasuta sotsiaalmeedia haldamise sait nagu Hootsuite seal, tasuta kava võimaldab teil ühendada kuni kolm, mis tahes kombinatsiooni, Facebook, Instagram, Twitter ja LinkedIn.

Mis on Hootsuite?

parimad hootsuite alternatiivid

Hootsuite lubab hallake kõiki oma sotsiaalmeedia profiile ühest armatuurlaualt. Kuid see pole parim osa. parim osa Hootsuite’i kasutamise kohta on see, et see võimaldab teil seda teha looge sisu reklaamikalender.

Iga päev uue sisu loomise ja postitamise asemel loote tonni sisu ette ja automatiseerida postitust Hootsuite abil.

Sotsiaalmeedia postituste kavandamine on vaid üks osa sellest, mida Hootsuite pakub. See võimaldab ka teil seda teha automatiseerida sisu uuesti postitamist. Ilma sellise tööriistata nagu Hootsuite pole teil võimalust teada saada, kuidas teie sotsiaalmeedia postitused toimivad.
Hootsuite pakub juhtpaneeli, kus saate kontrollida oma sisu toimimist sotsiaalmeediaplatvormidel, nagu Facebook, Twitter, Pinterest ja Instagram.

Hootsuite funktsioonid ja plaanid

Hootsuite on midagi enamat kui lihtsalt sotsiaalmeedia postituse ajastamise tööriist. See võimaldab teil seda teha hallake kõiki oma sotsiaalmeedia profiile ühest armatuurlaualt ja pakub linnulennult ülevaate, kuidas teie ettevõte kogu sotsiaalmeedias toimib.

hootsuite plaanid

Hootsuite võimaldab hallata üle 35 sotsiaalvõrgustikku, sealhulgas Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, LinkedIn, Pinterest ja palju muud. See võimaldab teil kavandada piiramatut arvu postitusi kõigil neil platvormidel. Samuti pakub see sisu hooldamise tööriistu, mis aitavad teil vähem sisu luua rohkem sisu.

Hootsuite stardiplaan võimaldab teil hallata kuni 10 sotsiaalmeedia profiili. Stardikava pakutakse kell 29 dollarit kuus kui seda makstakse igal aastal.

Hootsuite plussid ja miinused

Hootsuite saab teid aidata automatiseerida oma sotsiaalmeedia haldamist ja säästate iga kuu tunde, mille saate kulutada rohkem sisu loomisele. Samuti pakub kõigi teie sotsiaalmeedia kontode analüüs mis annab teile linnulennult ülevaate, kuidas teie sotsiaalmeedia postitused toimivad ja kus saaksite paremini hakkama saada.

Kui juhite ettevõtet, võib Hootsuite säästa palju vaeva ja muuta sisuturunduse teie jaoks veelgi tõhusamaks, lubades teil kavandage oma sisu reklaamimine.
Hootsuite pakub sadu funktsioone ja see võib olla dramaatiline edasiminek oma sotsiaalmeedias viibimise haldamisel.

Kuid samal ajal ka võib olla natuke kallis kui alles alustate. See on mõeldud ettevõtetele, mitte üksikisikutele või mõjutajatele, kes alles alustavad.

Parimad Hootsuite’i alternatiivid 2020. aastal

Ükskõik, mis põhjusel olete, on siin mõned neist parimad Hootsuite’i alternatiivid leiate Internetist:

1. Saattav

saadetav

 • Kava alates 29 dollarist kuus või 24 dollarist kuus, kui arveldatakse igal aastal (30-päevane tasuta prooviversioon)
 • Veebisait: https://www.sendible.com/

Saadetav on sotsiaalmeedia haldamise tööriist, mida kasutab üle 10 000 ettevõtte kogu maailmas. See toetab postituste kavandamist Facebooki, Instagrami, Twitteri, Pinteresti ja paljude teiste sotsiaalmeedia saitide jaoks. Samuti pakutakse ajakava postitusi ajaveebiplatvormidel, sealhulgas WordPress, Medium, Blogger ja Tumblr.

Sendible abil saate juurdepääsu sellistele funktsioonidele nagu sisseehitatud analüütika kõigi toetatud sotsiaalmeedia platvormide ja igihaljas sisu automaatne ringlussevõtt. Sendible abil saate oma sotsiaalmeedia olemasolu hõlpsalt automatiseerida.

Saadatav võimaldab teil luua ja hallata oma sisu reklaamikalender kõigi sotsiaalmeedia ja ajaveebiplatvormide jaoks ühes kohas. Postitusi saate hõlpsalt kavandada mitu kuud ette.

Saadetavad kavad:
Sendible pakub 30-päevast tasuta prooviversiooni, mille jaoks saate registreeruda ilma oma krediitkaardiandmeid sisestamata. Nende stardiplaanis saate piiramatut ajakava planeerida ainult 12 teenusele (sotsiaalmeedia kontodele) 29 dollarit kuus.

Miks Sendible on Hootsuite’ile hea alternatiiv:
Hootsuite lubab oma stardiplaanis ühendada ainult kuni 10 sotsiaalmeedia kontot, mis maksab 29 dollarit kuus; Seevastu Sendible võimaldab kuni 12 sotsiaalmeedia kontot.

2. AgoraPulse

agorapulse

 • Kava on alates 99 dollarist kuus või 89 dollarist kuus, kui arveldatakse igal aastal (28-päevane tasuta prooviversioon)
 • Veebisait: https://agorapulse.com/

AgoraPulse kasutab üle 17 000 sotsiaalmeedia turundaja kogu maailmas. See on sotsiaalmeedia haldamise tööriist, mis on loodud tõsistele ettevõtete omanikele ja agentuuridele, kes käitlevad kümneid kliente.

See mitte ainult ei muuda seda lihtsaks ajakava sisu sotsiaalmeediaplatvormidele, kuid see aitab ka teid hallata ja vastata kommentaaridele lihtsa postkasti kaudu, millele pääsevad juurde kõik teie meeskonnakaaslased.

Parim osa AgoraPulse kohta on see, et see pakub a sisseehitatud CRM mis aitab teil kõiki oma kliente sotsiaalse meedia platvormidel hallata. Oma Facebooki, Twitteri, Instagrami, YouTube’i ja Linkedini kontosid saate AgoraPulse’iga ühendada ja hallata ühe juhtpaneeli kaudu.

Kuigi AgoraPulse pakub kümneid hämmastavaid funktsioone, mis võivad muuta sotsiaalmeedia haldamise viisi, ei soovita ma seda tööriista, kui te alles alustate, kuna see võib algajatele veidi kulukaks osutuda.

AgoraPulse plaanid:
AgoraPulse plaanid algavad kell 99 dollarit kuus ja lubada ühendada kuni 10 sotsiaalmeedia kontot kuni 2 kasutajakontoga (haldamiseks).

Miks on AgoraPulse hea alternatiiv Hootsuite’ile:
AgoraPulse sobib rohkem ettevõtetele, kus on palju kliente. See pakub lihtsat CRM-i, mida saate kasutada oma klientide haldamiseks ja jälgimiseks toetatud sotsiaalmeedia platvormidel.

3. Sprout Social

ida sotsiaalne

 • Plaanid alates 99 dollarist kuus (30-päevane tasuta prooviversioon)
 • Veebisait: https://sproutsocial.com/

Sprout Social kasutavad mõned suured online-turunduses osalejad, näiteks Glassdoor, Grubhub ja Vice. See pakub lihtsat viisi oma sotsiaalse meedia kohaloleku haldamiseks platvormidel ja tavalise sisu ajastamiseks.

See annab teile tööriistad, mida vajate sotsiaalse meedia sisu reklaamimise ajakava koostamiseks ja haldamiseks. Sprout Social abil saate ka jälgida sotsiaalmeediat märksõnade, profiilide ja asukohtade jaoks.

See annab teile ka võime halda kommentaare kõigist oma sotsiaalmeedia profiilidest otse ühest postkastist, millele kogu teie meeskond pääseb. See muudab kommentaaridele vastamise uskumatult lihtsaks ja jääb jälgima, mida teie jälgijad räägivad.

Nii nagu AgoraPulse, ei sobi ka Sprout Social algajatele ega ettevõtetele, kes alles alustavad sotsiaalmeedia turundusega. Sprout Social stardiplaan maksab 99 dollarit kuus kasutaja kohta ja see võimaldab hallata ainult 5 profiili. Sprout Socialist on aga uskumatult palju abi, kui teil on sotsiaalmeedias palju jälgijaid.

Sprout Sotsiaalsed plaanid:
Sprout Sociali stardiplaan võimaldab hallata kuni 5 sotsiaalmeedia profiili ja maksab 99 dollarit kasutaja kohta kuus.

Miks Sprout Social on Hootsuite’ile hea alternatiiv:
Sprout Social on loodud meeskondadele, kes soovivad hallata tuhandeid jälgijaid ühest postkastist. Sprout Social pakub palju paremaid CRM-e ja kliendihaldusfunktsioone kui Hootsuite.

4. SocialPilot

sotsiaalpiloot

 • Kava alates 30 dollarist kuus või 25 dollarist kuus, kui arveldatakse igal aastal (14-päevane tasuta prooviversioon)
 • Veebisait: https://socialpilot.co/

SocialPilot on kõik-ühes sotsiaalmeedia turunduse juhtimise tööriist, mida kasutavad näiteks turundusguru Neil Patel. See võimaldab teil ajastada kõigi suuremate sotsiaalsete platvormide, nagu Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram jms postitusi.

See võimaldab ka teil seda teha ajastage postitusi kalendrivaate abil visuaalselt. Erinevalt teistest selle loendi tööriistadest on SocialPilot loodud väikeettevõtetele, ajaveebi pidajatele ja neile, kes alles alustavad tegevust. Nende stardiplaan pakub ühendada kuni 25 profiili, 3 kasutajakontot ja piiramatu ajakava ainult 30 dollariga kuus.

SocialPiloti plaanid:
SocialPiloti käivitusplaan võimaldab hallata ja ajastada kuni 25 profiili postitusi just teie jaoks 30 dollarit kuus või 25 dollarit kuus, kui maksate igal aastal.

Miks on SocialPilot hea alternatiiv Hootsuite’ile:
SocialPilot on Hootsuite’ist kolm korda odavam, kuna see võimaldab 25 sotsiaalmeediaprofiili ja kolme kasutajakonto ühendamist vaid 30 dollariga kuus, samas kui Hootsuite lubab ainult 10 profiili ja ühte kasutajakontot 29 dollarit kuus..

5. eClincher

eClincher

 • Plaanid alates 59 dollarist kuus ja 15% soodsamad, kui aastaarve esitatakse (14-päevane tasuta prooviversioon)
 • Veebisait: https://eclincher.com/

eClincher on võimas sotsiaalmeedia sõiduplaani koostamise tööriist, mis töötab koos Facebooki, Twitteri, Instagrami, LinkedIni ja muu suurema sotsiaalmeedia platvormiga. Kaasas kõik, mida vajate oma sotsiaalse meedia kohaloleku haldamiseks ja kasvatamiseks.

Sisukalendri saate saidile ajakava postitusi nädalaid või kuid ette. Samuti saate a sotsiaalne postkast hallata kõiki kommentaare ja vestlusi klientide ja jälgijatega ühes kohas.

Üks asi, mis mulle selle tööriista juures ei meeldi, on see, et kui soovite Twitteri CRM-i funktsioone, peate tellima lisandmooduli, mis maksab 50 dollarit kuus profiili kohta. Mõned muud selle loendi tööriistad pakuvad seda tasuta.

eClincheri plaanid:
eClincheri põhiplaan võimaldab ühendada kuni 10 profiili ja võimaldab piiramatute postituste ajastamist just õiglase jaoks 59 dollarit kuus.

Miks on eClincher hea alternatiiv Hootsuite’ile:
eClincher on edasijõudnud kasutajatele loodud täiustatud sotsiaalmeedia halduse tööriist. Kui soovite rohkem teadmisi ja lisafunktsioone, on eClincher suurepärane valik.

6. Puhver

Puhver

 • Tasuta (piiratud) pakett ja lisatasu plaanid alates 15 dollarist kuus (14-päevane tasuta prooviversioon)
 • Veebisait: https://buffer.com/

Puhver on üks vanimaid ja populaarseimaid sotsiaalmeedia plaanimise tööriistu. Need on olnud juba pikka aega ja pakuvad lihtsustamiseks kümneid funktsioone sotsiaalmeedia ajakava ja sisu loomine.

Kui te alles alustate tegevust, soovitan tungivalt kasutada Bufferit plaanid on väga taskukohased ja tööriist on üks lihtsamini õpitavaid / kasutatavaid.

Lisaks ainult sotsiaalmeedia ajakavale saate juurdepääsu ka puhverlahusele brauseri laiendus mis võimaldab teil ajastada postituse sotsiaalmeedias lugemata lehelt lahkumata.

Näiteks kui soovite sirvida huvitavat artiklit, mida soovite lugeda, saate selle ajastada, klõpsates lihtsalt puhverserveri laiendi ikoonil.

Üks asi, mis mulle Bufferi juures ei meeldi, on see, et see võimaldab stardiplaanis ajastada ainult kuni 100 postitust korraga. Enamik muid selle loendi tööriistu võimaldab ajastada piiramatu arvu postitusi korraga.

Puhverplaanid:
Puhvri käivitusplaan võimaldab ajastada kuni 100 sotsiaalmeedia profiili korraga 100 postitust 15 dollarit kuus.

Miks puhver on Hootsuite’ile hea alternatiiv:
Kui olete alles alustanud, on puhver Hootsuite’ile palju parem alternatiiv, sest 15 dollari eest kuus saate ajastada kuni 100 postitust kuni 8 sotsiaalmeedia profiilile.

7. Sotsiaalaruanne

Sotsiaalne aruanne

 • Plaanid alates 49 dollarist kuus (30-päevane tasuta prooviversioon)
 • Veebisait: https://www.socialreport.com/

Sotsiaalne aruanne on lihtne sotsiaalmeedia ja kaasamiste haldamise tööriist, mis on tuhandeid ettevõtteid kogu maailmas. See võimaldab teil ajastada kõigi suuremate sotsiaalmeediaplatvormide, sealhulgas Facebooki, Twitteri, Instagrami, YouTube’i ja LinkedIn’i postitusi.

Sotsiaalaruanne annab teile ja teie meeskonnale ka võime hallake kõiki oma vestlustega (kommentaare ja sõnumeid) oma jälgijatega ühes kohas. Samuti pakub see kümneid mõõdikuid ja analüütilisi funktsioone, et anda teile ettekujutus teie sisu toimimisest sotsiaalmeedia saitidel.

Sotsiaalse aruande plaanid:
Sotsiaalaruande stardiplaani kulud 49 dollarit kuus ning võimaldab piiramatute postituste ajastamist kuni 25 profiilile.

Miks on Social Report hea alternatiiv Hootsuite’ile:
Sotsiaalaruanne pakub palju täiustatud analüütilisi ja haldusfunktsioone, mis Hootsuite’il puuduvad. See annab teile ka võimaluse profiilide eraldamiseks projekti nimeruumide põhjal.

Hootsuite alternatiivid: kokkuvõte

Mis on parimad konkureerivad saidid nagu Hootsuite?

Kui alles alustate ja soovite raha säästa, soovitan minna kummagi juurde Puhver või SocialPilot. Puhver võimaldab ajastada kuni 8 profiili jaoks 100 postitust ainult 15 dollari eest kuus.

SocialPilot seevastu maksab 30 dollarit kuus ja võimaldab hallata 25 profiili ning võimaldab teil ajastada piiramatu arvu postitusi. Kui teil on raha käes, siis on parim puhver puhver.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map