7 parimat grammatika alternatiivi

Grammatika on üks populaarseimad grammatika- ja kirjutamisanalüüsi tööriistad internetis. See on Microsofti sisseehitatud Microsoft Wordi ja veebibrauserite (nt Google Chrome) sisseehitatud õigekirjakontrolli tohutu uuendus. Kuid seal on hunnik tõeliselt häid. Siin on parimate kollektsioon.


Ehkki grammatika aitab teil grammatikavigu parandada ja kirjutamisstiili parendada, ei pruugi see olla teie jaoks parim valik. Seal on ka muid tööriistu, mida peate enne grammatika all-ini minekut kontrollima.

Tundide uurimistöö kokkuhoidmiseks oleme koostanud mõned neist parimad alternatiivid grammatikale seal on turul.

Parimad grammatilised alternatiivid 2020. aastal:

 • Parim üldine: on palju enamat kui lihtsalt grammatikakontroll. See on kirjutamisnõustaja, kes analüüsib teie kirjutamisstiili ja pakub soovitusi selle parendamiseks.
 • Teise koha saavutanud, parim üldiselt: on kõik-ühes hõlpsasti kasutatav grammatikakontrolli, kirjavahemärkide ja õigekirjakontrolli tööriist, mis tuvastab ja parandab automaatselt valesti kasutatud sõnad ja grammatikavead.
 • Parim SEO alternatiiv grammatikale: on SEO-de, turundajate ja copywriterite kirjutamisassistent. See teeb seda, mida grammatika teeb, kuid pakub ka tekstianalüüsi ja sisu optimeerimist SEO probleemide tuvastamiseks, et saaksite need parandada ja parema paremusjärjestuse luua.

Mis on grammatika?

parimad grammatilised alternatiivid

Grammatika on tasuta tööriist mis kontrollib teie kirjutamist grammatikavead, kirjavigas ja pakkumisi ettepanekud oma kirjutamisstiili parendamise kohta. See aitab teil vigu vältida enne, kui vajutad oma järgmise meilisõnumi saatmisnupule.

Enne saatmisnupu vajutamist pole enam sada korda korrektuurseid e-kirju. Grammatika teeb seda teie eest ja teeb seda palju paremini kui teie opsüsteemi ja brauseri pakutavad vaikimisi õigekirjakontrollid.

Grammatika omadused

Grammatika on saadaval kõigi platvormide jaoks, kus võite kirjutada. See on saadaval laiendina selliste veebibrauserite jaoks nagu Google Chrome ja Firefox. See on saadaval ka iseseisva töölauarakendusena Maci ja Windowsi jaoks. See pole mitte ainult, vaid ka Android-i ja iOS-i jaoks mõeldud rakendus, mis võib teie vaikeklaviatuuri asendada grammatikaga.

grammatikarakendused

Grammatiliselt kontrollib üle 200 grammatiliste vigade, mida võite oma tekstis teha. Samuti pakub see soovitusi oma kirjutamisstiili parendamiseks, et see sobiks edastatava hääletooniga.

Premium-versiooniga saate veel 250 grammatikakontrolli, täpsemat plagiaadi tuvastamist ja sõnavara täiustamise soovitusi.

grammatika tunnused

Grammatika plussid ja miinused

Grammatika on saadaval tasuta kõigi oma seadmete jaoks ja hõlpsalt grammatilisi vigu. Kuid kui soovite parimat, mida see tööriist pakub, peate oma rahakoti välja võtma.

Pro versioon of Grammarly testib teie teksti palju rohkemate grammatiliste vigade vastu ja kontrollib teie teksti isegi plagiaatluse osas.

Ehkki Pro-versioon võib aidata teil oma kirjatükke korrektuurida, maksab see 139 dollarit aastas või 59 dollarit kvartalis või võite minna kõige kallimatest plaanidest, kuuplaan, mis maksab 29 dollarit kuus.

Kui alustate alles alustamist või eelarved on väikesed, pole Grammarly pro versioon teile parim lahendus.

Parimad grammatika alternatiivid

ProWritingAid

ProWritingAid

ProWritingAid kasutavad tuhanded professionaalsed kirjanikud, toimetajad ja üliõpilased kogu maailmas. See on palju enamat kui lihtsalt grammatikakontroll. See analüüsib teie kirjutamisstiili ja pakub ettepanekud seda parandada.

See toimib ka nagu a kirjutamise mentor aidates teil oma kirjutamist iga kord täiustada. See töötab kõigis teie lemmik kirjutamisrakendustes ja veebisaitidel, sealhulgas Google Docs, Microsoft Outlook, Open Office jne.

Funktsioonid

 • Rakendused ja laiendused on saadaval kõigi teie brauserite jaoks, sealhulgas Google Chrome ja Firefox.
 • Töötab selliste rakendustega nagu Microsoft Outlook, Microsoft Word, Google Docs, Scrivener ja Open Office.
 • Ühte tööriista pakitud grammatikakontroll, stiiliredaktor ja kirjutamismentor.

Miks kasutada grammatika asemel ProWritingAidi?

Kui soovite enamat kui lihtsalt grammatikakontrolli, peaksite proovima ProWritingAidi. See analüüsib teie kirjutamist ja pakub teile soovitusi oma kirjutamise parendamiseks ning tegutseb kirjutamisnõustajana, et aidata teil oma kirjutamisstiili parendada.

Ingveri tarkvara

ingveri tarkvara

Ingveri tarkvara on üks parim grammatikakontroll tööriistad Internetis. See on brauserilaiendina saadaval Chrome’i, Firefoxi ja Safari jaoks. See on saadaval ka iOS-i ja Androidi jaoks, nii et saate kirjutada vigadeta kõigisse teie kasutatavatesse seadmetesse.

Ingver brauseri laiendus töötab peaaegu kõigil veebisaitidel, kaasa arvatud nendel, mida te kõige sagedamini kasutate, näiteks Twitter ja Facebook või Slack ja Zendesk, kui haldate ettevõtet

Funktsioonid

 • Rakendused on saadaval Androidi ja iOS-i seadmetele.
 • Brauserilaiendid töötavad kõigil veebisaitidel, sealhulgas ka sellistel populaarsetel nagu Facebook ja Twitter.
 • Analüüsib teie kirjutamist ja pakub soovitusi oma kirjutamisstiili parendamiseks.

Miks kasutada Grammarly asemel ingverit?

Ingver töötab rohkematel veebisaitidel kui Grammarly. See töötab väga hästi selliste ärirakendustega nagu Zendesk, Slack ja teised.

Copywriteed

Copywriteed

Erinevalt teistest selle loendi tööriistadest, Copywriteed on loodud ainus eesmärk SEO-optimeeritud sisu loomine. See analüüsib teie sisu ja pakub soovitusi selle parendamiseks nii inimestele kui ka otsingumootoritele. See kontrollib teie teksti nii grammatikavigade kui ka kirjavigade osas. Samuti pakub see soovitusi oma kirjutamisstiili parendamiseks.

Seda kasutavad tuhanded reklaamikirjutajad, turundajad ja toimetajad, kes soovivad oma publikule parimat võimalikku sisu luua.

Parim osa selle tööriista kohta on see, et see analüüsib teie konkurendi sisu ja pakub ettepanekuid teie otsingumootoritele optimeerimise parandamiseks. Komplekti kuulub ka kümneid sisseehitatud ülesande malle, mis aitavad teil oma kirjutamist hõlpsalt allhanke korras kirjutada vabakutselistele kirjutajatele. Samuti kontrollib see teie teksti plagiaadi osas.

Mitte ainult, vaid see analüüsib ka teie sisu märksõna tiheduse osas, et teid aidata vältige Google’i algoritmilisi karistusi. See võimaldab teil tuvastada märksõna täidiseid ja parandada märksõna sihtimise suhteid. Samuti annab see teie sisule loetavuse skoori ja pakub soovitusi selle parendamiseks.

Funktsioonid

 • See aitab teil luua sisu, mida armastavad nii inimesed kui ka otsingumootorid.
 • Üks lihtsamaid viise oma sisu optimeerimiseks otsimootoritele ilma kvaliteeti kaotamata.
 • See pakub soovitusi grammatika- ja kirjavigade parandamiseks. Samuti pakub see soovitusi oma kirjutamisstiili parendamiseks.

Miks kasutada grammatika asemel Copywritelyt?

Copywritely tehakse SEO-dele ja sisuturundajatele, kes soovivad toota parima kvaliteediga sisu, mis võib olla otsingumootorites kõrgel kohal ja mida lugejad armastavad.

Hemingway redigeerija (lauaarvuti rakendus)

Hemingway toimetaja

Hemingway toimetaja, erinevalt teistest selles loendis olevatest tööriistadest on kirjutamisanalüüsi tööriist, mis aitab teil oma kirjutamist paremaks muuta. Ehkki see ei paku grammatikakontrolli, analüüsib ta teie teksti ja pakub teile sadu ettepanekuid selle parendamiseks.

Hemingway redaktor on Windowsi ja Mac OSX jaoks mõeldud töölauarakendus ja see maksab 19,99 dollarit.

Hemingway’s kirjutamine ei tähenda ainult muuda oma kirjutamine loetavamaks aga ka parandage oma kirjutamisstiili iga kord, kui seda kasutada. See ütleb teile, millal teie kirjutamist on raske lugeda või millal peaksite sõnad parema alternatiiviga asendama. Parim osa selle tööriista kohta on see, mis annab teie sisule loetavuse.

Funktsioonid

 • Kirjutamisvahend, mida kasutavad paljud professionaalsed blogijad ja kirjanikud.
 • See aitab teil oma kirjutamist analüüsida ja pakub soovitusi selle loetavamaks muutmiseks.
 • Kasutage seda tööriista koos teiste grammatikakontrolli tööriistadega, näiteks grammatika, et sellest maksimaalselt kasu saada.

Miks kasutada grammatika asemel Hemingway redigeerijat?

Hemingway toimetaja ei ole grammatikakontroll ega õigekirjakontroll. See on kirjutusvahend, mis aitab teil oma kirjutamisstiili parendada ning muuta see kõigile loetavamaks ja kättesaadavamaks. Kui seda kasutatakse koos grammatika või mõne muu grammatikakontrolli tööriistaga, aitab see teil parandada oma kirjutamisstiili ja muuta see loetavamaks.

WhiteSmoke

WhiteSmoke

WhiteSmoke on üks vanimaid ja vanimaid populaarne grammatika kontrollimine tööriistad Internetis. WhiteSmoke on palju enamat kui lihtsalt õigekirjakontroll. See on korrektor mis aitab teil parandada kõike alates lihtsatest grammatilistest vigadest kuni stiilivigadeni. WhiteSmoke’i kasutavad sellised populaarsed kaubamärgid nagu Dictionary.com, Pearson, McGill ja Toronto ülikool.

Funktsioonid

 • Üks vanimaid ja usaldusväärseimaid grammatikakontrolle Internetis.
 • See aitab teil parandada grammatikavigu ja pakub soovitusi kirjutamisstiili parendamiseks.
 • Saadaval nii laua- kui ka mobiilseadmete jaoks, nii et saate kõigis seadmetes vigadeta kirjutada.

Miks kasutada grammatika asemel WhiteSmoke’i?

WhiteSmoke on esmaklassiline korrektuuritööriist, mis kasutab uusimaid loomuliku keele tehnoloogiaid, et aidata teil paremini kirjutada ja isegi parandada.

PaperRater

PaperRater

PaperRater on veebitööriist, mis kontrollib teie kirjutamist Grammatika- ja kirjavead, ja plagiaat. See on saadaval ainult veebitööriistadena, seega pole vaja töölauarakendust alla laadida ega brauserilaiendit installida. Rakenduse tasuta versioon võimaldab kontrollida kuni 5 lehte ühe esituse kohta.

Lisatasu tellimus võimaldab aga kontrollida kuni 20 lehekülge ühe esituse kohta.

Funktsioonid

 • Tasuta tööriist, mis kontrollib teie kirjutamist grammatikavigade ja kirjavigade osas.
 • Võimaldab kontrollida teksti plagiaatluse osas.
 • See pakub soovitusi, mis aitavad teil kirjutamist parendada, ja annab teie kirjutamisele hinde.

Miks kasutada grammatika asemel PaperRater?

PaperRater on tasuta kuni 50 esitamist kuus. See analüüsib teie kirjutist ja annab sellele hinde. Samuti pakub see soovitusi, mis aitavad teil parandada oma kirjutamisstiili.

LanguageTool

LanguageTool

LanguageTool on korrektuuritarkvara, mis pakub soovitusi grammatiliste ja kirjavigade parandamiseks teie tekstis. See on saadaval nii Google Chrome’i kui ka Firefoxi brauserilaiendina.

See on üks parimad tööriistad korrektuuri osas. See aitab teil parandada grammatilisi vigu ja parandada oma kirjutamisstiili. Selle tööriista esmaklassiline versioon kontrollib teie teksti 2500 erineva vea suhtes ja pakub soovitusi oma kirjutamise parendamiseks.

Parim osa selle tööriista kohta on see, et see töötab palju erinevaid keeli sealhulgas inglise, saksa, prantsuse, hollandi jne. See kontrollib teie kirjalikult vigu kõigis toetatud keeltes.

Funktsioonid

 • Töötab paljudes teistes keeltes, mitte ainult inglise keeles.
 • Kontrollib, kas teie tekstis on rohkem kui 2500 viga.
 • See aitab teil parandada grammatika- ja kirjavigu, aga ka parandada oma kirjutamisstiili.

Miks kasutada grammatika asemel LanguageTooli?

Grammatika toetab ainult inglise keelt. LanguageTool pakub tuge paljudele muudele keeltele peale inglise, sealhulgas saksa, prantsuse, rumeenia ja hollandi keel.

Järeldus

Niisiis, kas grammatikast on midagi kasu? Sa betcha! Grammatika y on üks paremini arenenud ja hõlpsasti kasutatavaid kirjutamisabimehi grammatika-, kirja- ja kirjavahemärkide vigade kõrvaldamiseks.

Kõik selles loendis olevad tööriistad pakkuda tasuta versiooni enne testi ostmist. Enne kui valite endale meelepärase valiku, soovitan testida vähemalt ühte või kahte selles loendis olevat varianti. Enamik neist tööriistadest pakub soovitusi, mis aitavad teil oma kirjutamisstiili parendada.

Kui teie tähelepanu on suunatud teie kirjutamisstiili parendamisele, siis soovitan sellega minna Hemingway toimetaja. See on saadaval nii veebi kui ka iseseisva töölauarakendusena. See ei paku grammatikakontrolli, seetõttu soovitame teil seda kasutada koos grammatikakontrolli tööriistaga, näiteks grammatika või ingver.

Kui soovite tööriista, mis aitab teil parandada oma kirjutamisstiili ja kontrollib ka teie teksti vigade osas, soovitan sellega minna ProWritingAid. See aitab teil oma kirjutamist täiustada ja kontrollib ka vigade olemasolu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map