7 parimat Google Drive’i alternatiivi

Pilvesalvestussaidid, nagu Google Drive, võimaldavad failide varundamist ja neile juurde pääsemist kõikjal ning dokumentide, arvutustabelite, esitluste, küsitluste loomist ja haldamist. Google Drive on suurepärane ja tasuta, aga kui tahad parem sünkroonimine ja privaatsus siis on paremaid seal väljas.


Pilvesalvestus on muutnud viise, kuidas maailm andmeid kogub. See on muutunud peamiseks andmesalvestusmeetodiks: unustage ruumid, kus on arhiivikapid täis, seal lihtsalt istudes, võttes ruumi, aega ja tööjõudu, et seda läbi sõeluda.

Parimad Google Drive’i alternatiivid 2020. aastal:

 • Parim üldine:. See on minu lemmik pilvesalvestuse pakkuja, kuna Sync.com on taskukohane, hõlpsasti kasutatav, suurepärase turvalisuse ja funktsioonidega. Sünkrooni krüptitud salvestusplatvorm ja rakendused tagavad, et ainult teie pääsete pilvedes olevatele andmetele juurde.
 • Teise koha saavutanud, üldarvestuses parim:. Teise koha saavutamine on tänu odavale hinnale pCloud ja ma armastan ühekordse hinnaga elukestvat tellimust. pCloudi krüpto pakub kliendipoolset krüptimist, mis krüpteerib teie failid mis tahes seadmes ja muudab need teistele nähtamatuks..
 • Parim tasuta alternatiiv Google Drive’ile: kaasas 2 GB salvestusruumiga ja on alati tasuta. Dropbox kasutab edastatavate andmete kaitsmiseks SSL / TLS-i. SSL / TSL loob turvalise tunneli, mida kaitseb 128-bitine või kõrgem Advanced Encryption Standard (AES) krüptimine.

Mis on pilvesalvestus?

Kui pilveettevõtte pakutavatesse serveritesse on salvestatud mälupilv või failid, dokumendid, pildid jne, ei võta tohutu hulga teabe salvestamine enam nii palju energiat ja ruumi, kui vanasti pilvele eelnenud päevadel..

Pilvesalvestust peetakse ka turvalisemaks kui enamikku tavapärastest salvestusvõimalustest. See pakub viivitamatut juurdepääsu kõigele, mida vajate, kaitstuna kõigi teiste eest, kes võiksid sõrme teie andmeid varjata.

Enamik ettevõtteid (ja mõned valitsused) salvestavad oma andmed pilve. Pilveplatvormid on ka muude andmete, sealhulgas isiklike mälestuste või fotode salvestusruumid.

On ütlematagi selge, et soovite valida parima võimaliku pilveteenuse pakkuja ning parim teguri määramisel on olulised sellised tegurid nagu turvalisus ja privaatsus.

Pilvesalvestuse eelised

Pilvesalvestus on lihtne: faile on lihtne üles laadida ning faile alla laadida või jagada. Vaja on ainult Interneti-ühendust.

Enamik pilveteenuse pakkujaid pakub tasuta võimalust teatud GB andmemahuga tasuta: suurem salvestusvajadus tähendab, et peate selle eest maksma.

Pilvesalvestus tagab failide (ja kõige muu, mida saab veebis töötlemata veebiandmetesse lisada) lihtsa ja turvalise salvestamise.

Lihtsalt, seetõttu on pilve talletamine parem.

Kuid kas teie praegune pilveteenuse pakkuja on teie vajadustele sobiv?

Mis on Google Drive??

Google Drive on pilvesalvestusvõimalus, mille saate oma Google’i või Gmaili kontoga kokku. See on tasuta, kui te ei vali ühe nende tasulistest plaanidest mälumahu suurendamiseks.

google drive

 • Esimene 15 GB salvestusruum on täiesti tasuta
 • Pakub võrguühenduseta vaatamist ja muutmist Google’i kontoritööriistade abil (dokumendid, arvutustabelid, slaidid jne)
 • Väga kasutajasõbralik ja platvormideülene tugi
 • 2-faktoriline autentimine ja faili versioonimine

Kuna see on komplekteeritud koos Google’i kontoga, on see muutunud väga populaarseks võimaluseks, mida paljud inimesed eelistavad just sellepärast, et see asub seal.

Kas teie või teie ettevõte kasutab Google Drive’i?

Kui vastus on jaatav, võib olla aeg kaaluda mõnda alternatiivi. Kuigi Google Drive on tasuta, mugav ja kaasas Google’i dokumentide, arvutustabelite, esitluste ja muude käepäraste redigeerimistööriistadega, on miinuseid, mis panevad inimesi kaaluma vahetamist.

Miks Google Drive’ist vahetada??

Privaatsusprobleemid ja võimatu olukord “Olen oma Google’i kontolt igaveseks lahti olnud” on pannud paljud inimesed muutma pilvevõimalusi, näiteks Sync.com, Dropbox või Box.

Milline neist on parim Google Drive’i alternatiiv?

Sync.com on päris vahva. Muidugi peate selle ise otsustama.

Siin on pilk Google Drive’i parimatele pilvesalvestusvõimalustele.

1. Sync.com

sync.com

Mis on Sync.com?

Sync.com on tõusmas üheks tugevamaks konkurendiks pilvesalvestusplatvormidele nagu Google Drive või Dropbox. See on kestnud paar aastat ja on osutunud üheks kiiremaks ja kindlamaks kohaks, kus saate andmeid veebis salvestada: Nende funktsioonide ja suurepärase klienditeeninduse kombinatsioon on teinud Sync.comist pilvesalvestusplatvormi võimsa hoone, mis on suurepärane äri- või isiklikuks kasutamiseks.

Põhijooned

 • Suurem mäluruum kui ühelgi teisel pilveteenuse pakkujal. Odavamad plaanid võimaldavad kogumahtu 2 TB, samas kui ettevõtetele mõeldud plaanid pakuvad 10 TB – ja see on kasutaja kohta teie peamisesse pilve.
 • Andmete üleslaadimine ja neile juurde pääseb allalaaditava andmekliendi või brauseri kaudu, ehkki andmeklienti soovitatakse kiiremaks üleslaadimiseks.
 • Andmete automaatse sünkroonimise võimalus tagamaks, et teie seadmed on alati varundatud.
 • Sünkrooni krüptitud salvestusplatvorm ja rakendused tagavad, et ainult teie pääsete pilvedes olevatele andmetele juurde.

Plussid

 • Üleslaadimiskiirus on ühtlane ja kiire: see on üks olulisemaid tegureid, eriti äripõhise pilvplatvormi puhul.
 • Andmetele on hõlpsasti juurde pääseda kõikjalt, ilma viivitusteta.
 • Klienditugi vastab küsimustele kiiresti: rahvusvaheline andmesalvestus eeldab, et klienditugi on alati olemas ja kui kasutajal on mingeid probleeme või küsimusi, saavad nad alati kiiresti tagasi..

Miinused

 • Dropboxi või Google Drive’i harjunud kasutajad peavad võib-olla esmakordselt Sync.com-i liideses navigeerimiseks võtma juhendaja.
 • LInuxile pole allalaaditavat klienditugi.

Miks kasutada Google Drive’i asemel Sync.com

Kuigi Google Drive’i võib nimetada vaikeväärtuseks, on Sync.com mälumahu, funktsionaalsuse ja tehnilise toe osas maailmad üksteisest erinevad. Kas olete kunagi proovinud kiiret vastust saada enamikust teistest pilveettevõtetest? Enamik neist paneb teid ootama, samal ajal kui Sync.com suhtleb klientidega korralikul ajal – eriti kui teil on probleeme.

Pole põhjust jääda kinni Google Drive’i pakutavast piiratud funktsionaalsusest, kui saate selle funktsiooni ja ruumi kõige paremini kasutada Sync.com-iga.

2. Dropbox

dropbox

Mis on Dropbox?

Dropbox on tavaliselt üks esimesi alternatiive, mille kasutajad jõuavad pilveteenuse pakkujat otsides. Nad on juba pikka aega tegutsenud ja enamik inimesi tunneb juba oma piiratud “tasuta” salvestusmahupaketti: mõni võib-olla vahetas selle asemel isegi mõnda oma tasulist plaani. Dropbox.com on eriti võimas, kui soovite laadida üles liikvel olles ja sünkroonida kõik seadmed koos.

Põhijooned

 • Tasuta, isiklikud ja äriplaanid sõltuvalt sellest, kui palju andmeid soovite salvestada.
 • Rakenduse, allalaaditava töölaua kliendi või brauseri kaudu üleslaadimine ja andmetele juurdepääs.
 • Tavaliste dokumendi- ja meediumifailide lihtsa redigeerimise ja vaatamise võime.

Plussid

 • Töötab kiiresti ja hästi, sõltumata sellest, kas kasutate suurema osa üleslaadimiseks arvutit või nutitelefoni.
 • Faile on lihtne korraldada, neid saab vaid mõne hiireklõpsuga pilves otsida ja pilves ringi liikuda.
 • Vaba plaan on paljude inimeste jaoks vaikimisi valik ja on suurepärane alternatiiv kõigile, kellel pole veel palju andmeid, pilve külge kleepida.

Miinused

 • Jagamise lingid võivad jätta kogu teie pilve kausta haavatavaks kõigile, kellel on link, kui soovite vaid ühte faili jagada.
 • Mis tahes ühenduvusprobleemide korral unustage pilve sujuv üles- või allalaadimine.
 • Hädaolukordade jaoks puudub enamikul teie pilvest võrguühenduseta juurdepääs.

Miks kasutada Google Drive’i asemel Dropboxi?

Kui olete Google Drive’iga harjunud, tunneb Dropbox enamiku kasutajate jaoks unistuse. Funktsionaalsus on parem ja kuigi Dropboxil puudub väljamõeldud „Google Docs” -redaktor, mille leiate draivist, korvab selle võime vaadata faile brauseris, rakenduses või töölauakliendis..

3. pCloud

pcloud

Mis on pCloud?

pCloud on üks uuemaid pilveteenuse pakkujaid, mis on jõustunud alles viimase 10 aasta jooksul. PCloudi kasutajate suur kasv peaks olema selge märk sellest, et pCloudiga osutus parem funktsionaalsus – ja kõigile, kes seda kontrollivad, peaks muljet avaldama lihtsamini navigeeritav liides.

Põhijooned

 • Sisseehitatud meediumipleierid ja dokumentide vaatajad võimaldavad teil faile otse oma pilvest avada, vaadata ja voogesitada, olenemata sellest, kus te olete: Inimestele, kes soovivad oma lemmikfilme ja mälestusi kohe käeulatuses, on see suurepärane.
 • Failide automaatne üleslaadimine seadmete vahel ja otse pilve.
 • Valikuline sünkroonimine võimaldab teil valida kindla arvutikausta ja sünkroonida ainult seda, mis seal on: Suurepärane kõigile, kes ei soovi kogu oma teavet automaatselt pilve.
 • pCloud viib oma pCloud Crypto abil turvalisuse kõrgemale tasemele. See võimaldab teil enne säilitamiseks saatmist fail krüptida arvutis või mobiilis. Selle avamiseks peate kasutama genereeritud võtit nimega CryptoPass.

Plussid

 • Nende tasuta pakett pakub tasuta 10 GB salvestusruumi, lisaks on raskemad paketid saadaval kõigile, kes vajavad sellest rohkem ära.
 • Nad pakuvad elukestvat plaani, mis pakub maksmist üks kord ja juurdepääsu ülejäänud elule terviklikule pilvele.
 • Üleslaadimine ja automaatne sünkroonimine on üsna lihtne protsess kõigile, kes soovivad oma veebiasjadele täielikku kontrolli (ja kohest juurdepääsu).

Miinused

 • pCloudi pilvesalvestusvõimalused võivad suurtel ettevõtetel puududa: paljud vajavad palju rohkem kui 2 TB, maksimaalset pakutavat summat.
 • Nende hinnakujundus võib olla kallis, kui te ei vali eluaegseid plaane, mis võib olla kordumatu hind, kui olete lihtsalt isiklik kasutaja.

Miks kasutada Google Drive’i asemel pCloud??

Google Drive on nende pilvesalvestuse jaoks seni olnud suure tulekahju all. Turvalisuse ja privaatsusega seotud probleemid on üks peamisi kaebusi: teiste hulgas on klienditoe puudumine, tõenäosus lukustada ennast oma Drive’ist, kui kaotate oma seadmetele juurdepääsu, ja reaalse salvestusruumi puudumine isegi nende tasuliste plaanide korral. pCloud on enamus kasutajatest Google Drive’i puudutavatest probleemidest ja pakub paremat platvormi, mida on lihtsam kasutada.

4. Kast

box.com

Mis on kast?

Paljud kasutajad ei pruukinud Box.comist varem kuulda, kuid see on suurepärane pilvesalvestusvõimalus isiklikele kasutajatele, kes saavad kasutada turvalist veebisalvestust. Nad pakuvad tasuta plaane ja tasulisi alternatiive, kusjuures mõlemad on ettevõtte või isiku andmete turvalisuse tagamiseks piisavalt võimsad – ja piisavalt hõlbus viis selle teabe üleslaadimiseks ja sellele juurde pääsemiseks..

Põhijooned

 • Tasuta plaanid, mis pakuvad teile mitu GB väärtuses veebimahtu, ja tasulised paketid, mis suurendavad selle määra väiksema ettevõtte jaoks piisavalt.
 • Võimalus klõpsates faile üles ja alla laadida brauserisisesest pilvest.
 • Piiratud juurdepääs failisätetele, mis võimaldavad, kes ja millal teatud faile näeb.

Plussid

 • Box.com pakub turvalist pilve, mis pakub häkkerikindlat garantiid, ja üht vähestest pilvedest, mis seda teeb.
 • Kiire üleslaadimine enamikust maailma paikadest.
 • Võimalus piirata, kuidas inimesed faile näevad.
 • Iga fail on krüpteeritud AES 256-bitise krüptimisega, kasutades erinevates kohtades.

Miinused

 • Puudub nutikas redigeerimisriist ega faili eelvaate funktsioon. Seal on lihtsalt failinimed ja võimalus neil allalaadimiseks klõpsata: see pole ühegi pilveteenuse pakkuja jaoks tark.
 • Suurema kui 250 MB failide üleslaadimisel on automaatne piir, kui teil on mõni tasuta plaan. Mis mõtet sellel on??
 • Box tunneb end palju arenenumana kui ta vajab, isegi nendele kasutajatele, kes nimetavad end edasijõudnuteks.

Miks kasutada Google Drive’i asemel Boxi??

Kui olete Google Drive’ist pettunud ja otsite ainult isiklikku pilve või ruumi, et jagada mõnda fotot ja videot pereliikmetega, on Box suurepärane võimalus vaadata – ehkki on veel paremaid (nt Sync.com ), mis pakub teile rohkem.

Boxiga seotud funktsionaalsusprobleemid (näiteks faili eelvaate puudumine) tähendavad, et on hea põhjus vaadata selle asemel Sync.com.

5. Tagaklaas

tagala

Mis on Backblaze?

Backblaze on veel üks uuemaid pilveteenuse pakkujaid, mis on tegutsenud vaid viimase kümne aasta jooksul. Neil on õnnestunud Google Drive’i jaoks olla üks tugevamaid konkurente just nende pakutavate mälumahtude osas (ja nende võrdlev GB-hind, kui peaksite kalkulaatori haarama ja aru saama, kes teile tõesti rohkem väärtust annab).

Põhijooned

 • Kohene üleslaadimine mobiiltelefonist, brauserist või nende allalaaditavast rakendusest.
 • Võimalus mitmeks plaaniks, kusjuures tasulised plaanid annavad mitme TB vaba ruumi (ja hinna eest rohkem kui teised pilveteenuse pakkujad). Piiramatu salvestusruum on saadaval neile, kes pole kindlad, kui palju andmeid tuleb edastada.
 • Faili taastamise võimalus nende asjade jaoks, mille võite kogemata kustutada ja soovite hiljem pilve tagasi pöörduda.

Plussid

 • Piiramatu failisalvestuse võimalus seda vajavatele kasutajatele.
 • Kiire ja lihtne üleslaadimisprotsess hõlpsalt navigeeritava liidese abil.
 • Turvalisus: need tagavad, et teie andmeid ei varastata, müüa ega kontrollida keegi, kellel pilveomanik pole selleks volitusi andnud.

Miinused

 • Faili taastamine võib võtta natuke aega.
 • Automaatne faili .zip-funktsioon andmete tihendamiseks tähendab, et võite hallata helifailide kvaliteeti.
 • Kasutajate jaoks, kellel pole pisut rohkemat arvutikogemust, on navigeerimine raskem.

Miks kasutada Google Drive’i asemel Backblaze’i??

Piiramatu salvestusruumi lisamisega eelistavad kõik, kellel on vaja korraga salvestada tohutul hulgal andmeid, Backblaze’i tavalisele Google Drive’ile – eriti kui olete ületanud Google’i pakutavat mahtu, kuid teil on üleslaadimiseks rohkem faile oma pilve.

6. SpiderOak

ämblikuvõrk

Mis on SpiderOak?

SpiderOak on vähem tuntud pilveteenuse pakkuja, kuid see ei tähenda, et nad seaksid ohtu kiiruse, ruumi või turvalisuse – ja see võib olla suurepärane alternatiiv kõigile, kes soovivad Google Drive’i turvalisemasse ruumi pääseda.

Põhijooned

 • Tasuta plaan koos 2 GB salvestusruumiga.
 • Otsene Linuxi tugi nende töölauakliendile ja muud võimalused Windowsi või Maci kasutajatele.
 • Üleslaadimine otse rakenduse kaudu koos failide eelvaatega.

Plussid

 • Veebikogusse üleslaadimisel või sellele juurdepääsu saamiseks on järjepidevalt kiire kiirus.
 • Lihtne kasutada, isegi kõigile, kes pole harjunud pilve üleslaadimisplatvormidega.
 • Mitmed üleslaadimisplatvormid, sõbralikud Maci, personaalarvutite, Linuxi või mobiiltelefonide jaoks.

Miinused

 • Tõsiselt puudub see, mida see tasuta salvestusruumi pakub.
 • Tasulised valikud on kallimad, kui nad vajavad: Muud pakkujad, näiteks Sync.com, pakuvad paremat võrdluspakkumist.

Miks kasutada Google Drive’i asemel SpiderOakit??

Kui teie pettumused Google Drive’is hõlmavad klienditoe puudumist ning hilinemise üles- või allalaadimist, võiks SpiderOak olla suurepärane valik – kuid ainult siis, kui teil pole palju andmeid talletamiseks ja ärge unustage puudust korralike lisandmoodulite „vaatamiseks” nende rakenduses. Taastamisvaliku lisamine korvab selle.

7. Microsoft OneDrive

microsoft onedrive

Mis on Microsoft OneDrive?

Kui kasutate arvutit, kus töötab Windows, olete varem näinud OneDrive’i võimalust kuskil arvutis; võisite isegi kuulda, et see varundab faile OneDrive’i ja avastasite oma tee pilve, mõeldes, miks.

OneDrive on Microsofti vastus pilvele ja osutub üsna võimsaks tööriistaks nii ettevõtetele kui ka isiklikele kasutajatele.

Põhijooned

 • Sujuv ja kiire failide üleslaadimine rakendusest, kliendist või otse brauserist.
 • Automaatne viirusetõrje ja nuhkvara kontrollib kõigi üleslaaditud ja jagatud failide olemasolu.
 • Tasuta ja tasulised plaanid, mis pakuvad kasutajatele 10 GB võimalikku pilvesalvestust ja rohkem.

Plussid

 • Üleslaadimise ja allalaadimise kiirus OneDrive’i abil on enam kui piisav nii isiklikuks kui ka äri jaoks.
 • Failide (või ainult konkreetsete kaustade) automaatne sünkroonimine muudab selle imelihtsaks.
 • OneDrive lubab korralikku turvalisust ja just seda saate.

Miinused

 • Microsofti loodud OneDrive on täielikult eemaldatud Linuxi toe igasugusest vormist.
 • Tasuta valikud on väga piiravad ning ka kogenud kasutajad või ettevõtted ei leia OneDrive’i piisavalt rahuldavaks alternatiiviks.
 • Uute kasutajate tundmaõppimine pettumust valmistav ja enamik inimesi on selleks ajaks, kui nad sellest aru saavad, loobunud.

Miks kasutada Google Drive’i asemel OneDrive’i??

OneDrive on võimas ja suurepärane alternatiiv Google Drive’ile igal valitud päeval. Seda on lihtne kasutada, ohutu ja kiire – ja see on kõik asjad, mille Google Drive umbes kümme aastat tagasi lõpetas. Isegi Dropboxi kasutajad võivad selle asemel kaaluda OneDrive’i – funktsionaalsuse osas näib Sync.com siiski võitavat.

Korduma kippuvad küsimused

Millised on Google Drive’i plussid??

Google Drive on tasuta, sünkroonimist, jagamist ja koostööd on lihtne kasutada ning see on saadaval koos Google’i dokumentide, arvutustabelite, slaidide, jooniste, uuringute, vormide ja muuga.

Mis on Google Drive’i miinused??

Aeglane sünkroonimine ning aeglane üles- ja allalaadimiskiirus. Privaatsus on muret tekitanud, kuna Google Drive on ühendatud USA riikliku julgeolekuagentuuri projektiga PRISM.

Millised on parimad Google Drive’i alternatiivid?

Google Drive’i kõige paremini tasustatud alternatiivid on Sync.com ja pCloud.com. Parim tasuta alternatiiv on Dropbox.

Parimad Google Drive’i alternatiivid: kokkuvõte: mis on parim?

parimad Google Drive'i alternatiivid

Võib kindlalt öelda, et pilveteenuse pakkujal on piisavalt võimalusi, mis võivad teie pea keerutama panna, kui on aeg valida üks teie või teie ettevõtte jaoks. Pilvesalvestus on muutunud odavamaks, kiiremaks ja paremaks – ja nüüd on tööstuses domineerivaid ettevõtteid rohkem kui kolm pilve-megaliiti.

Enamikust muudest pilveteenuse pakkujatest on Sync.com ka üks turvalisemaid: siiani pole neid kunagi häkkinud ega näinud, et nende kasutajaandmeid oleks kahjustatud – ja seda teevad paljud teised pilveteenuse pakkujad (isegi suurimad) ei saa väita.

Sync.com oli ka funktsionaalsuse, kiiruse ja kasutusmugavuse poolest kõrgeim nii edasijõudnutele kui ka algajatele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map