7 parimat ExpressVPN-i alternatiivi

Teie Interneti-teenuse pakkuja näeb teie Interneti-liiklust ja tõenäoliselt logib teie sirvimisajalugu. Sellepärast on teil vaja liiklust krüptitud tunnelis rüseluseks VPN-teenust, nagu ExpressVPN. Siin on minu praegune kollektsioon.


Kui otsite Google’is midagi, teab teie Interneti-teenuse pakkuja täpselt, mida te Google’ist ja mis asukohast otsite. Teie Interneti-tegevust vaatab alati keskmine mees. A virtuaalne privaatvõrk (VPN) krüpteerib teie Interneti-liikluse ja varjab ja kaitseb teie Interneti-identiteeti.

Parimad ExpressVPN-i alternatiivid 2020. aastal:

 • Parim üldine: omab kõike, mida healt VPN-ist soovite, sealhulgas privaatsust, turvalisust, kiirust ning tohutut arvu asukohti ja servereid.
 • Teise koha saavutanud, üldarvestuses parim: on USA-s asuv VPN-i ettevõte, mis rõhutab kiirust, turvalisust ja privaatsust – rohkete ühendustega madala hinnaga

Mis on ExpressVPN

expressvpn alternatiivid

ExpressVPN pakub peaaegu kõiki valdkondi. Nende VPN-võrk on kiire, turvaline ja see blokeerib Netflixi ning toetab torrente.

ExpressVPN on VPN-teenus, mis võimaldab teil anonüümselt Internetis surfata. Kui kasutate VPN-i, ei saa keegi teie asukohta ega teie võrgutegevusi jälgida. Isegi mitte teie teenusepakkuja ega oma riigi valitsus.

ExpressVPN eelised

ExpressVPN pakub lihtsat VPN-teenust, mis aitab teil kõiki oma seadmeid turvaliselt kaitsta ja Internetti anonüümselt sirvida, ilma et keegi sellest teaks. Nad pakuvad rakendusi kõigi seadmete ja platvormide jaoks, sealhulgas nutitelerid, Android, iOS, PlayStation ja isegi teie Interneti-ruuteri seade..

Peamised omadused on järgmised:

 • Ranged põhimõtted „ei logita”.
 • 160 VPN-serveri asukohta 94 riigis üle kogu maailma.
 • Sisseehitatud kiiruskatse funktsioon.
 • Klassi parim 256-bitine AES-krüptimine.
 • Anonüümsete IP-, Kill-Switch-, Netflix- ja P2P-serverite ühilduvus.
 • IP-aadressi maskeerimine.
 • Kasutage 3 tellimusega seadet.

Kas ExpressVPN on usaldusväärne? Kui turvalisus on üks teie peamisi probleeme, võite olla kindel, et ExpressVPN võtab turvalisust tõsiselt. Enamik kasutajaid vajab ainult vaikimisi (ja kõige turvalisemat) “OpenVPN”, ExpressVPN toetab ka SSTP, L2Tp / IPsec ja PPTP protokolle.

VPN-teenuse kasutamisel pääsete hõlpsalt juurde veebisaitidele, mis on teie riigis või Interneti-teenuse pakkuja blokeeritud.

ExpressVPN on kohutav VPN-teenus, kuid peaksite teadma, et seal on konkureerivaid saite nagu ExpressVPN. Siin on nimekiri parimatest ExpressVPN-i alternatiividest praegu:

1. NordVPN

nordvpn

 • Ametlik veebisait: www.nordvpn.com
 • Üle 5000 VPN-serveri kogu maailmas paljudes erinevates riikides.
 • Internetist leiate kõige odavamad hinnad.

Miks kasutada ExpressVPN asemel NordVPN-i?

Seal pole’t paljud Internetis asuvad VPN-teenuse pakkujad, kes suudavad NordVPN-i ületada’hinnakujundus. Enamiku VPN-teenuste, sealhulgas ExpressVPN-i eest võetakse aastaplaani eest 100 dollarit.

Kuid koos NordVPN-iga saate 3-aastast teenust vaid 100 dollari eest.

Neil on tuhandeid servereid kogu maailmas ja need võimaldavad teil valida ükskõik millise riigi, mille kaudu soovite ühenduse luua. NordVPN on minu arvates ExpressVPN-i jaoks parim alternatiiv.

Miks kasutada NordVPNi asemel ExpressVPN-i?

ExpressVPN-l on rohkem asukohti, mida valida kui NordVPN-i. Nende rakendused hõlmavad kõiki teie seadmeid ja platvorme, sealhulgas nutitelereid, PlayStationit, Androidi ja iOS-i.

2. BulletVPN

bulletvpn

 • Ametlik veebisait: www.bulletvpn.com
 • Null logimiseeskirjad.
 • VPN-serverite globaalne võrk võimaldab teil valida riigi, kust soovite Internetti pääseda.

Miks kasutada ExpressVPN asemel BulletVPN?

BulletVPN pakub null logimiseeskirju. See tähendab, et nad ei tee’ei logi ühtegi oma tegevust nende serveritesse. See suurendab teie privaatsust ega jäta jälgi.

Miks kasutada BulletVPN asemel ExpressVPN-i?

Kui kasutate Interneti sirvimiseks mitut seadet, on ExpressVPN parim valik. Nad pakuvad rakendusi kõigile seadmetele ja platvormidele, sealhulgas PlayStation, Android, iOS, Mac ja Smart TV.

3. IPVanish

ipvanish

 • Ametlik veebisait: www.ipvanish.com
 • 40 000+ jagatud IP-aadressi kogu maailmas.
 • Null liikluslogisid.

Miks kasutada ExpressVPN asemel IPVanishi?

IPVanishi on kajastatud paljudel populaarsetel saitidel, näiteks CNN, NBC News, Mashable, TechRadar ja PCMag.com.

Kui soovite VPN-teenust, mis ei salvesta teie serverite liikluse logisid, minge koos IPVanishiga. Nende null-liikluslogi poliitikaga võite olla kindel, et ühtegi teie veebitegevust ei logita.

Miks kasutada IPVanishi asemel ExpressVPN-i?

ExpressVPN-i on natuke lihtsam kasutada kui IPVanishi. Kui kasutate palju seadmeid ja soovite lihtsat rakendust, on ExpressVPN parim viis.

4. VyprVPN

vyprvpn

 • Ametlik veebisait: www.vyprvpn.com
 • Redditi süsteemiadministraatorite soovitatud ja kasutatavad.
 • Pole logipoliitikat.

Miks kasutada ExpressVPN asemel VyprVPN?

VyprVPN-i rakendused on saadaval praktiliselt kõigi platvormide ja seadmete jaoks, sealhulgas Linuxi, Windowsi, iOS-i, Androidi, Maci ja isegi teie ruuterite jaoks. Nende sisselogimisreeglid võimaldavad teil sirvida Internetti, jätmata maha jälgi.

Miks kasutada VyprVPN asemel ExpressVPN-i?

ExpressVPN-i on natuke lihtsam õppida, kuid see maksab palju rohkem kui VyprVPN. Nad pakuvad teile juurdepääsu enam kui 3000 VPN-serveri võrgule kogu maailmas. See tähendab, et saate Interneti-ühenduse luua praktiliselt igast riigist, mida soovite.

5. CyberGhost

küberhost vpn

 • Ametlik veebisait: www.cyberghost.com
 • BestVPN.com auhinna võitja.
 • Null logimiseeskirjad.

Miks kasutada ExpressVPN asemel CyberGhostit?

CyberGhost pakub väga lihtsat ja hõlpsasti kasutatavat liidest, mis muudab teenuse isegi algajatele hõlpsaks. Nad pakuvad rakendusi kõigile teie seadmetele, sealhulgas Android, iPhone, Windows ja Mac. Nende teenuse keskmine hinnang on TrustPilotil 9,4.

Miks kasutada CyberGhosti asemel ExpressVPN-i?

ExpressVPN pakub rakendusi, mis võivad hõlmata teie privaatsust kõigis teie kasutatavates seadmetes. Nad pakuvad rakendusi enam kui tosinale erinevale platvormile ja seadmele, sealhulgas Android, iOS, Mac, Windows, Chromebook, Kindle Fire, Xbox, Playstation, Apple TV ja paljudele teistele seadmetele.

6. Mullvad

mullvad

 • Ametlik veebisait: www.mullvad.net
 • Arendajatele ja tarkvarainimestele loodud VPN-teenus.
 • Tegevuslogisid pole üldse.

Miks kasutada ExpressVPN asemel Mullvad?

Mullvad on täiustatud VPN-teenus inimestele, kes teavad, mida nad teevad ja tahavad olla Internetis Ghost. Mullvad seda ei tee’t ei küsi meilt ega mingit isiklikku teavet.

Selle asemel saate konto numbri ja kasutate seda konto numbrit Mullvadiga ühenduse loomiseks ja teenuse eest maksmiseks. Nad julgustavad maksma sularahas või Bitcoinis, et hoida teie isikut privaatsena.

Miks kasutada Mullvadi asemel ExpressVPN-i?

Kui te ei arenda’t edasijõudnud kasutajana, siis eemalduge Mullvadist. See’on loodud kasutajatele, kes teavad, mida nad teevad. ExpressVPN on palju parem valik, kui soovite kõigi oma seadmete jaoks ühe klõpsuga seadistada.

7. Privaatne Interneti-juurdepääs (PIA)

privaatvõrguühendus (pia)

 • Ametlik veebisait: www.privateinternetaccess.com
 • Üks vanimaid ja usaldusväärseimaid VPN-teenuseid.
 • Usaldavad sellised suured kaubamärgid nagu MSN Money, Wired, Gizmodo ja Yahoo!.

Miks kasutada ExpressVPN asemel privaatset Interneti-ühendust

Privaatset Interneti-juurdepääsu on kajastatud veebiajakirjades nagu PCMag, Tom’s Juhend ja Cnet. Need võimaldavad teil VPN-teenust kasutada korraga 10 seadmes. Need võimaldavad teil valida ka mitu VPN-i lüüsi.

Miks kasutada eraviisilise Interneti-juurdepääsu asemel ExpressVPN-i?

Erinevalt privaatsest Interneti-juurdepääsust on ExpressVPN korporatsioon, mis asub Briti Neitsisaartel. See tähendab, et nad ei tee’t pole andmete järgimise eeskirju, mida järgida.

Parimad ExpressVPN-i alternatiivid: kokkuvõte

Kui soovite ExpressVPN-i jaoks odavamat alternatiivi, siis minge koos NordVPN-iga. See on parim alternatiiv ExpressVPN-le turul. Nende 3-aastane plaan maksab vähem kui ExpressVPN’s 1-aastane plaan.

Kui soovite täielikku privaatsust, siis minge koos Mullvad. Ettevaatust!’s täiustatud platvorm ja ei sobi algajatele, nii et ärge tehke seda’registreeruge, kui teil pole arvutitega hästi.

Nad ei tee’Ärge küsige isiklikke andmeid, et hoida teid veebis täiesti anonüümsena ja lubada makseid Bitcoini vormis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map