Parimad veebimajutusprogrammide sidusprogrammid

Veebimajutus on üks kõige rohkem tulusad sidusettevõtte turundusnišid seal väljas. Siin on minu nimekiri parimatest, kus saate teenida komisjonitasuna kuni 7000 dollarit iga teie viidatud veebimajutuse kliendi jaoks.


Kui keegi ütleks, et nad teenivad magamise ajal tuhandeid dollareid, mida sa neile ütleksid? Tõenäoliselt jätaksite nõude võltsiks, nimetaksite nad hulluks ja liiguksite edasi, arvates, et pole võimalik nii palju (või üldse) teenida, kui pole tegelikult “tööl”.

Aga kuidas nad seda teenivad? Vastus on lihtne – sidusettevõtte turundus.

Parim veebimajutuse ja WordPressi sidusprogrammide hostimine 2020. aastal:

VeebimajutajaKomisjonRegistreerumise linkÜlevaade
Vedel veeb150–7000 dollaritVedelveebi sidusprogramm
Kinsta50–500 dollaritKinsta sidusprogramm
WP mootor200 dollarit+WP mootori sidusprogramm
Pilves50–200 dollaritPilveteede sidusprogramm
A2 majutamine85–140 dollaritA2 majutamise sidusprogramm
SiteGround50–125 dollarit+SiteGround sidusprogramm
iPage105–150 dollaritiPage’i sidusprogramm
Hostjuht50–125 dollaritHostGatori sidusprogramm
Sinine vaim65 dollarit+Bluehost’i sidusprogramm

Tuhanded veebisaitide omanikud ja ajaveebid on leidnud viisi, kuidas end passiivse sissetulekuga säilitada. Kuidas? Veebimajutusettevõtteid reklaamides. Kas teadsite, et Bluehost maksis komisjonitasudena välja 5 miljonit dollarit tütarettevõtetesse eelmisel aastal!

Peaksin mainima, et see veebisait teenib sidusettevõtte turundusest tulu. Kuna pole saladus, et teenin sellel veebisaidil raha sidusettevõtte turunduse kaudu, peamiselt nende veebihostide kaudu, mida olen aastate jooksul veebiarendajana kasutanud.

Parimate veebimajutusteenuste sidusprogrammide valimisel peate olema ettevaatlik. Ärge vali ainult seda, mis maksab kõige kõrgemat vahendustasu; Valige see, mis on usaldusväärne, kasutajasõbralik ja oma kvaliteedi poolest tuntud.

Aga kõige olulisem reegel peaksite alati proovima järgida, see on järgmine:

Sidusettevõttena peaksite soovitama ainult teile tuttavaid veebihoste – ja soovitada ainult selliseid veebimajutajaid, mida olete varem kasutanud ja mis on aidanud teil midagi saavutada.

Kui te pole toote suhtes kindel ja te ei tunne, et see aitab inimesi, siis ei tohiks te seda reklaamida.

Kui te pole toodet tõeliselt tundnud, olete seda edukalt enda jaoks kasutanud ja suudate seda oma publiku jaoks tõestada, ei saa te oodata, et teised võtaksid teie jaoks lihtsalt sõna – Pat Flynn saidilt SmartPassiveIncome

Ta teab, millest räägib, kuna teenib Bluehost’i reklaamimisega iga kuu umbes 30 000 dollarit.

Sest kui reklaamite madala kvaliteediga toodet, kajastub see teile halvasti. Võite kaotada publiku, kelle ehitamiseks nii kõvasti tööd tegite. Valige sidusprogrammid hoolikalt ja saate sellega rohkem teenida.

Parimad veebimajutusprogrammi sidusettevõtte turundusprogrammid

parimad veebimajutusprogrammide sidusprogrammid

Olen siin loetlenud ja vaadanud läbi teie parimate veebimajutusteenuste sidusprogrammide liitumise. Need on valitud väljamaksete, usaldusväärsuse ja kvaliteedi alusel.

Vaatame neid lähemalt!

1. Vedelveebi sidusprogramm

vedel veebipõhine sidusprogramm

Vedel veeb on lisatasuhaldusega hostimisruumi liider. Nad pakuvad mitmesuguseid teenuseid alates “klassikalistest” pühendatud serveritest ja VPS-i hostimisest ning Pilve-pühendatud serveritest ja VPS-ist kuni täielikult hallatavate WooCommerce’i ja WordPressi hostimiseni.

Nende hallatavad WooCommerce ja WordPress-hostimine on kiired, usaldusväärsed ja turvalised. Vedelveebis hostitavatel saitidel on kiireim kiirus 10 PHP töötajaga, tasuta saidi migratsioon, tasuta SSL-sertifikaadid ja ilma ületatud tasude, liikluse piirangute või mõõdetud lehevaatamisteta.

LiquidWebi hallatavad WooCommerce ja WordPressi hostimine on komplektis tasuta Beaver Builderi lehe loomise pistikprogrammiga, kõigi ikooniliste WP pistikprogrammidega, Jilt hüljatud ostukorvi, Affiliate WP ja Glew Analytics.

Nende sidusprogramm on tööstuse parimate seas. Sidusettevõtjatele makstakse 150% kuukuludest minimaalse CPA-ga 150 dollarit (teenite ka ettemakstud plaanide korral 50% boonust).

Kindlasti tasub klientide suunamine LiquidWebi. Siin on CPA vahemike jaotus:

 • Hallatud WordPress: 150–2000 dollarit registreerumise kohta
 • Hallatud WooCommerce: 150–3000 dollarit registreerumise kohta
 • VPS-i majutamine: 150–300 dollarit registreerumise kohta
 • Pühendatud hostimine: 150–7000 dollarit registreerumise kohta
 • Pilvemajutus: 150–5000 dollarit registreerumise kohta

LiquidWebi siduspartnerina pakuvad nad teile mitmeid suurepäraseid stiimuleid, mis aitavad teil suunata kliente nende juurde:

 • Isikupärastatud komisjonitasud
 • Ainult kupongikoodid
 • Ühismärgiga sihtlehed
 • Eksklusiivne müük ja pakkumised
 • Tasuta kingitused klientidele (näiteks WP101 koolituse liikmemaksud)

See teeb Liquid Web’i sidusprogrammi üheks parimaks. See on suurepärane veebimajutaja, mida teie nimetatud kliendid armastavad, ja teile antakse nende registreerimise eest helde preemia.

Väljamakse on 150–7000 dollarit müügi kohta

2. Kinsta sidusprogramm

kinsta sidusprogramm

Kinsta on täielikult hallatav WordPressi hostimisteenuse pakkuja, mille pilveservereid toetab Google Cloud Platform. Kinsta võõrustatavad saidid laadivad välkkiirelt, on turvalised ja koos kõigi uusimate tehnikatega, näiteks SSL, PHP7, HTTP / 2 CDN, lavastuspiirkonnad ja palju muud.

Nende sidusprogramm on üks parimaid, kui mitte parimaid hostimise valdkonnas. Iga müüdava müügi korral saate seda teha teenige kuni 500 dollarit + saate 10% igakuiseid korduvaid eluaegseid vahendustasusid.

Siin on mõned põhjused, miks Kinsta sidusprogramm on äris üks paremaid:

 • Teeni 50–500 dollarit iga kliendi jaoks teie soovitus (vastavalt teie viidatud paketi tüübile)
  • Stardiplaan (50 dollarit vahendustasu)
  • Pro-kava (100 dollarit vahendustasu)
  • Äriplaanid (150 dollarit vahendustasu)
  • Ettevõtlusplaanid (500 dollarit komisjonitasu)
 • 60 päeva pikk jälgimisküpsis, ja töötasu makstakse 60-päevase konversiooniakna järgi
 • 10% igakuised korduvad komisjonitasud teie nimetatud kliendi eluea jooksul
 • Kinsta omad kloppimise määr on alla 5%, mis tähendab püsivaid korduvaid komisjonitasusid
 • Igakuised väljamaksed teie PayPali kontole
 • Reaalajas jälgimine kus näete sidusettevõtte andmeid reaalajas, samuti lehevaatamisi, tellimusi ja põhjalikke plaani üksikasju
 • Tohutu reklaambännerite ja logode raamatukogu ning juhendid ja ressursid sidusettevõtetele.

Kõik need põhjused muudavad Kinsta sidusprogrammi üheks parimaks. See on fantastiline veebimajutaja ja koos nende rahuldustpakkuva sidusprogrammiga teeb sellest etteantud edu retsepti. Soovitan tungivalt minna ja vaadata nende programmi ning hakata teenima sidusettevõtte tulu.

Väljamakse on 50–500 dollarit müügi kohta

3. WP mootori sidusprogramm

WP Mootori veebimajutuse sidusprogramm

Kui kirjutate enamasti WordPressi teemadest ja pistikprogrammidest, võiks WP Engine olla teie jaoks parim valik.

WP Mootoril on üks kõrgeima tasuvusega sidusprogramme, mis pakub järgmist minimaalselt 200 dollarit müügi kohta. Teile makstakse makse iga kuu 20. päeval ja makse saamiseks peate looma ShareASale’i konto.

Sidusettevõttena saate tavalist 200 dollarit vahendustasu iga müügi eest või 100% esimese kuu tuludest (sõltuvalt sellest, millist plaani teie lugeja ostab) – olenevalt sellest, kumb on suurem. See on üks armas asi, kas pole??

WP mootor on domeeni üks juhtivaid veebimajutusplatvorme; neid reklaamides võite olla kindel madalates pöördumismäärades. Võite ka kindel olla, et soovitate oma vaatajaskonnale kvaliteetset toodet.

Vaatame mõnda põhjust, miks WP Mootori sidusprogramm on ettevõtte parimate seas:

 • Kopsakad komisjonid: Programm pakub igal müügil vähemalt 200 dollarit. Vaevalt, et mõni teine ​​programm läheneb sellele numbrile. Boonuspunkt? Kui teie klient valib hinnalise paketi, saate 100% tema esimese kuu tuludest.
 • Täiendav boonus rohkemate viidete korral: Programm on loodud selleks, et stimuleerida sidusettevõtet suurendama müüki. Kui teil on laiem haare ja saate suunata hostimisteenuse veebisaidile rohkem kui viis külastajat, võite arvestada sellega, et teenite rohkem kui 200 dollarit müügi kohta. Iga viie müügi eest, mida hõlbustate, saate lisaks 100 dollarit. 10 müügi eest saate 250 dollarit. Kui 60 teie soovitusest teisendab, saate ilmatu vahendustasu 1500 dollarit, mis teeb kokku 15 475 dollarit!
 • Madalad pöördemäärad: Inimesed, kes valivad WP Engine’i hostimisteenuse, on tavaliselt pühendunud WordPressi kasutajad, kes otsivad täpsemat hostimisplatvormi. Ja WP Engine ei reeda. Seetõttu on tagasipööramismäärad palju madalamad kui teiste programmide puhul, mis tähendab, et hoiate suuremat osa väljamaksetest.
 • Komisjon tütarettevõtetelt: WP Engine’i teenimisvõimalused on veelgi suuremad, kuna see annab teile vahendustasu iga tütarettevõtte tehtud müügi eest. Iga tütarettevõtte tehtud konversiooni eest teenite 50 dollarit.
 • Kopeeri & Kleepige reklaammaterjalid: WP Engine pakub oma tütarettevõtetele suurepäraseid ribareklaame ja malle, mida saab reklaamisisu kasutamiseks kasutada. See vähendab oluliselt teie jõupingutusi, suurendades samal ajal konversioonide arvu, kuna WP Engine viib regulaarselt A / B testimist nende ribareklaamidel. Samuti korraldab see perioodilisi müügiedenduspakkumisi, mida saate kasutada oma viidete arvu suurendamiseks.
 • Pikem küpsise kestus: Üldiselt aeguvad enamiku sidusprogrammide puhul küpsised 30 päeva jooksul. WP Engine lubab siiski 180-päevast perioodi. See tähendab, et kui teie veebisaidi külastaja on klõpsanud teie sidusettevõtte lingil ja ostab WP Engineilt hostimiskava igal ajal 180 päeva jooksul, saate te sellekohase komisjonitasu.

Kõik need tegurid muudavad WP Mootori sidusprogrammi üheks parimaks võimaluseks. Ainus puudus on see, et vähem inimesi kipub sellele registreeruma, kuna selle hostimiskavad on pisut kallimad. Peate vastavalt sihtrühmale sihtima.

Väljamakse on 200 USD + müügi kohta

4. Pilveteede sidusprogramm

Cloudwaysi veebimajutuse sidusprogramm

Pilves on hallatav veebimajutaja, mis võimaldab teil kiiresti veebisaite juurutada pilveserveritesse nagu DigitalOcean, AWS, Vultr, Linode ja palju muud.

Nii et kui te ajaveebite WordPressi arendamise, teemade ja pistikprogrammide kohta, võiks Cloudways olla teie jaoks suurepärane valik.

Cloudways on üks kõige enam tasustavaid sidusprogramme, mis pakub komisjonitasusid kuni 200 USD müügi kohta.

Äsja uuendasid nad oma sidusprogrammi, et pakkuda sidusettevõttele paremaid ja paindlikumaid komisjonistruktuure. On kolm erinevat komisjonistruktuuri, mis aitavad teil teenida nii, nagu soovite:

 • Plaat (jõudluspõhine) – teenige 50–125 dollarit müügi kohta
 • Hübriidne (jõudlus + korduvpõhine) – teenige registreerumisega 30 dollarit + 7% kogu teenustasu
 • Kohandatud (toimivusel põhinev) – teenige kuni 200 USD müügi kohta

Vaatame mõnda põhjust, miks on Cloudwaysi sidusprogramm ettevõtte üks paremaid:

 • Helde ja paindlik komisjonistruktuur: Mida paremini esinete, seda kõrgemad on komisjonitasud. Võite valida tulemuspõhise komisjonitasu struktuuri vahel või kui kaldute passiivsesse sissetulekusse, on hübriidtasu mudel suurepärane, kui olete pikemas perspektiivis.
 • Pühendunud sidusettevõtte juhid: Saate spetsiaalse sidusettevõtte halduri, kes aitab teil läbida sidusettevõtte pilve hostimise kõik sammud. Ta vastab kõigile teie küsimustele ja annab teile juurdepääsu ekspertide juhistele.
 • Õppematerjalid : Saate juurdepääsu mitmesugustele ressurssidele, sealhulgas meie sissetulevatele meilidele ja juhenditele, igakuistele infolehtedele, ajaveebidele ja võrdlusartiklitele.
 • Reaalajas jälgimine: Cloudwaysi sidusettevõtte juhtpaneel sisaldab jälgimisküpsiseid, mis jälgivad iga külastajat ja suunamist, et te ei kaotaks ühe komisjonitasu jälgimist.
 • Toimivuse aruandlus: Pääsete oma sidusettevõtte paneelis juurde üksikasjalikele toimivusaruannetele, et hinnata kampaaniate turundustegevust ja optimeerida strateegiaid paremate tulemuste saamiseks.

Cloudways pakub kõrgjõudlusega ja turvalisusega pilvemajutust nii WordPressi kui ka muudele kui WordPressi veebisaitidele. Kõik need põhjused muudavad Cloudwaysi üheks parimaks hostingu sidusprogrammiks, mille konverteerimise määr on kõrgeim.

Teeni kuni 200 dollarit saatekirja kohta

5. A2 majutamise sidusprogramm

A2 Hosting veebimajutuse sidusprogramm

A2 majutamine on tuntud nimi veebimajutusteenuste valdkonnas, pakkudes lahendusi WordPressi hostimiseks.

Sidusettevõtte A2 Hosting pakutav vahendustasu algab 85 dollarist ja ulatub kuni 140 dollarini. Summa suureneb konversioonide arvu põhjal pärast stimuleeritud boonusstruktuuri. Makse tehakse PayPali kaudu iga kuu 15. päeval. Samuti pakutakse registreerimisboonusena 10 dollarit.

Makse vabastamiseks peate puudutama 100-dollarist võrdlusalust. Kui te ei teeni 100 dollarit kuus, vabastatakse makse järgmisel kuul (või kui künnis on saavutatud).

Vaatame mõnda A2 Hosting sidusprogrammi funktsioone ja mõistame, miks see on üks parimatest saadaolevatest programmidest.

 • Suured väljamaksed: Pakkudes igal müügil 85 dollarit, on A2 Hosting pakutav vahendustasu suurem kui paljudes teistes sidusprogrammides. Veelgi enam, kui teie konversioonide arv suureneb, suureneb ka komisjonitasu. Konversioonide vahel vahemikus 11 kuni 20 saate vahendustasu 100 dollarit müügi kohta. Konversioonide vahel vahemikus 21–30 suureneb väljamakse 120 dollarini müügi kohta. Lõpuks, kui konversioonid ületavad 31, saate 140 dollarit müügi kohta.
 • Kahetasandiline boonus: Nagu WP Engine, annab ka A2 Hosting teile võimaluse teenida iga kord, kui teie tütarettevõtted muudavad. Iga A2 Hostingist ostava tütarettevõtte esitatud pöördumise eest saate 5 dollarit.
 • Präänikupoliitika: A2-hostimine lubab 90 päeva enne küpsise aegumist. See tähendab, et kui teie saatekiri sooritab ostu igal ajal kolme kuu jooksul pärast soovituse lingi klõpsamist, on teil õigus oma komisjonitasule.
 • Suurepärane juhtpaneel: A2 Hosting pakub oma sidusprogrammi raames oma sidusettevõtetele kõikehõlmavat juhtpaneeli – iDevAffiiliates. Sidusettevõtted saavad tarkvara kasutada oma müügi statistika kogumiseks. Samuti võivad nad leida ribareklaame ja muud reklaammaterjali. Tarkvaral on ka videod ja juhendid, kuidas suunata tütarettevõtteid paremate konversioonide poole.

Sidusettevõtte A2 Hosting sidusprogramm on ennast tõestanud juhtiva programmina blogijatele, kes soovivad raha teenida. A2-hostimine pakub mitut hostimiskava, põhiplaan algab 3,92 dollarist kuus. See lihtsustab publiku portaali meelitamist.

Alates 85 dollarist kuni 140 dollarini müügi kohta

6. SiteGround sidusprogramm

SiteGround veebimajutuse sidusprogramm

Olles olnud selles valdkonnas juba üle kümne aasta, SiteGround on teinud oma kaubamärgi üheks parimaks veebimajutusplatvormiks seal. Sellel on tähtkuju, mis muudab selle sidusprogrammi blogijate jaoks kõige populaarsemaks valikuks.

SiteGround on sõltumatu, kasutajasõbralik hostimisplatvorm, mis pakub suurepärast kvaliteeti. Saidiprogramm SiteGround on loodud mahu tasustamiseks, minimaalse vahendustasuga 50 USD müügi kohta. Sõltuvalt teisendatud soovituste arvust võib see ulatuda korraliku 125 dollarini.

Vaatame mõnda funktsiooni, mis muudavad sidusprogrammi SiteGround parimaks valikuks.

 • Tulemuspõhine komisjoni struktuur: Programm pakub vahendustasu 50 dollarit iga müügi eest, mis toimub teie soovituse kaudu. See määr tõuseb koos konversioonide arvuga. Kui saate kuni 5 müügi eest 50 dollarit, teenib 6 kuni 10 konversiooni 75 dollarit. Konversioonide vahel vahemikus 11 kuni 20 on lubatud 100-dollariline vahendustasu müügi kohta ja kui ületate 20 konversiooni, on teil õigus heldele komisjonitasule, mille suuruseks on 125 dollarit saatekirja kohta.
 • Minimaalset müüki pole: Sidusprogrammi SiteGround üks parimaid omadusi on see, et komisjoni vahendustasu saamiseks ei pea te jõudma kindlat summat. Isegi kui teete vaid ühe müügi kuus, vabastatakse teie vahendustasu.
 • Nädala maksed: Erinevalt tavalisest igakuisest maksesüsteemist teeb SiteGround iganädalasi makseid. See meeldib väikestele blogijatele, kes otsivad regulaarsemat raha juurdevoolu. Komisjonitasu vabastatakse 30 päeva pärast esimest müüki.
 • Tugev sidusettevõtte tugi: Lisaks sidusettevõtetele reklaamimiseks mõeldud läbimõeldud ja kohandatud ribareklaamide pakkumisele annab see neile juurdepääsu ka sidusettevõtte juhile, kelle poole võib pöörduda abi saamiseks.

SiteGround on üks tuntumaid nimesid tööstuses; Seetõttu võite olla kindel kõrgetes konversioonides ja madalates tagasipööramistes

Tulemuspõhised komisjonitasud vahemikus 50–125 dollarit+

7. iPage’i sidusprogramm

iPage'i veebimajutuse sidusprogramm

iPage on hostimisteenuse domeenis tuntud nimi, pakkudes erinevaid plaane, mis sobivad üksikute veebisaitide omanike ja ettevõtjate vajadustega. See on selles valdkonnas tegutsenud alates 1998. aastast ja kuulub hiiglaslikku Endurance International Groupi (EIG).

IPage’i sidusprogramm maksab üks parimaid tariife tööstuses, komisjonitasud algavad kindlasummalises summas 105 dollarit. See pakub erinevaid hostimiskavade osas erinevaid hindu, alates 105 dollarist jagatud ja VPS-i kontode puhul kuni 150 dollarini pühendatud hostimisplaani korral.

Makse töötlemiseks kulub 15–30 päeva. Võite valida, kas teile makstakse tšeki, PayPali või krediidi abil (kui olete iPage’i kasutaja).

Vaatame mõnda iPage’i hostimise sidusprogrammi eripära. Mis teeb sellest sidusettevõtete jaoks atraktiivse valiku?

 • Juhtiv komisjonitasu: Sidusettevõttena on teil võimalus teenida müügilt kuni 150 dollarit vahendustasu. See on sidusprogrammi poolt üks suuremaid väljamakseid. Isegi baasintress 105 dollarit on kõrgem kui enamikul tavapärastest vahendustasudest ja teenimisele ei ole seatud ülempiiri.
 • Juurdepääs reklaammaterjalidele: iPage võimaldab oma tütarettevõtetele juurdepääsu mitmesugustele reklaammaterjalidele, nagu näiteks reklaamibännerid, tekstilinkid ja muu, mida nad saavad kasutada oma veebisaidil iPage’i hostimisteenuste reklaamimiseks. Samuti pakub see teile oma viitenumbri, mida saate oma reklaamis kasutada.
 • Suuremad teisendused: iPage pakub mõnda tööstuse kõige odavamat hostimiskava. See tähendab, et see hõlbustab teie pöördumiste kõrgemat konversioonimäära.
 • Geograafiline iseseisvus: Võite asuda kõikjal maailmas ja saada iPage’i sidusettevõtteks. Makse tehakse siiski ainult USA dollarites.

iPage pakub oma tütarettevõtetele ka tugevat ressursikeskust, mida nad saavad kasutada oma konversioonide suurendamiseks. Kuna see on osa EIG-ist, on iPage usaldusväärne ja laialdaselt usaldusväärne hostimisteenus.

Alates 105 dollarist kuni 150 dollarini müügi kohta

8. HostGatori sidusprogramm

HostGatori veebimajutuse sidusprogramm

Veel üks Endurance International Groupi liige, HostGator on üks pikaajalisemaid hostimisteenuseid tööstuses. Sellel on miljonid kasutajad üle kogu maailma.

HostGatori sidusprogramm on üks populaarsemaid sidusprogramme. Sellel on ka tulemuspõhine komisjonistruktuur, mis teenib suurt hulka konversioone; põhitasu algab 50 dollarist.

Pakkudes VPS-i hostimise, WordPress-i hostimise, pilvemajutuse ja spetsiaalse konto hostimise plaane, kasutab HostGator oma sidusprogrammi käitamiseks rakendust Impact Radius. Vaatleme selle funktsioone sügavamalt.

 • Kuni 125 dollarit komisjonitasu: HostGatori sidusprogrammiga saate teenida kõrget vahendustasu – 125 dollarit müügi kohta. See järgib mahupõhist ülesehitust, kus teenite 50 dollarit kuni 5 konversiooni, 75 dollarit 6 kuni 10 konversiooni, 100 dollarit 11 kuni 20 pöördumise ja 125 dollarit üle 20-le viite eest.
 • Maksetingimused: Teile makstakse igakuiselt ja müüki kontrollitakse kaks kuud pärast selle toimumist. Makse tehakse nädal pärast müügi kontrollimist. Vahendustasu vabastamiseks peate teenima vähemalt 100 dollarit, kuid ülempiiri pole.
 • Sidusettevõtte tugisüsteem: HostGator pakub tütarettevõtetele palju juhiseid. See pakub ka mitmesuguseid ribareklaame ja muid materjale. Lõpuks saate konsulteerida spetsialistidega, kui soovite oma konversioonimäärasid tõsta.

Kuna HostGatori plaanid on tuntud ja väga populaarsed, saate selle teenuseid hõlpsalt reklaamida ja selle tulemusel rohkem teenida. See sidusprogramm on kindlasti üks mainekaimaid tööstuses.

Tulemuspõhised komisjonitasud vahemikus 50–125 dollarit

9. Bluehost’i sidusprogramm

Bluehost veebimajutuse sidusprogramm

Sinine vaim on ka EIG liige, mis muudab selle sarnaseks teiste selles loendis olevate hostimissaitidega.

Bluehost on veebimajutusplatvorm, mis on kuulus oma kvaliteetsete ja odavate pakkumiste poolest; Seetõttu on tema sidusprogrammil sissetulekut teenivate blogijate seas tugevus.

Bluehost järgib ühtlast komisjonitasu, pakkudes 65 dollarit müügi kohta. Sõltuvalt tehtud pöördumiste arvust võib komisjonitasu ulatuda kuni 120 dollarini.

Vaadake allpool mõnda Bluehost sidusettevõtte programmi ainulaadset pakkumist:

 • Komisjoni premeerimine: Kui suudate suurendada müügimahtu, võite teenida suuri rahasummasid. Baashinnaga 65 dollarit müügi kohta on teil õigus kõrgemale määrale, kui turustate nende plaane hästi ja juhite nende portaali suurel hulgal viiteid..
 • Maksetingimused: Kui registreerute sidusprogrammiga Bluehost, saate oma vahendustasu 45 päeva pärast sobiliku ostu kuu lõppu. Makset töödeldakse kuu 16. ja viimase päeva vahel. Makse vabastamiseks peate olema teeninud vähemalt 100 dollarit; teil peaks olema PayPali konto.
 • Ülim jälgimine: Bluehostil on üks keerukamaid jälgimistarkvarasid; mitte ükski teie viidatud müük ei lähe krediteerimata. Selle tehnoloogiliselt täiustatud jälgimissüsteem muudab selle stabiilseks ja töökindlaks sidusprogrammiks.
 • Juhendamine ja tugi: Bluehost sidusprogrammiga liitumine annab teile juurdepääsu arvukatele ressurssidele, et oma konversioonimäära suurendada. Samuti pakub see tütarettevõtetele tutvumisribade ja reklaamilinkidega nende tutvumiseks. Lõpuks on kirjastajatel juurdepääs ekspertide meeskonnale, kes juhendab teid komisjoni vahendusel rohkem raha teenima.
 • Veel teisendusi, madalaid pöördumisi: Bluehost on veebimajutuse domeenis väljakujunenud kaubamärk ja seda kasutavad miljonid kliendid juba igal pool. See tähendab, et sidusettevõttel on lihtsam oma hostimisteenuseid tavakülastajatele suunata. Kuna kasutajaskond aktsepteerib hostimisteenust, saate suurendada konversioonide arvu ja hoida tagurdamise määrad madalad.

Bluehost pakub oma kasutajatele mitmesuguseid plaane. Ja kuna selle püsiv teenindus on laialt hinnatud, saate seda hõlpsalt reklaamida. Veebimajutusettevõttena ei saa Bluehost sidusprogrammiga valesti minna.

Teeni iga registreerumise eest 65 dollarit +

Mis on sidusettevõtte turundus?

Sidusettevõtte turundus on mõiste, kus sidusettevõttena soovitate oma veebisaidil kolmanda osapoole toodet. Kui keegi ostab selle toote teie lingi kaudu, saate vahendustasu. Lihtne, kas pole??

kuidas veebimajutusteenuste sidusettevõtte turundus töötab?

See on praegu üks parimaid viise passiivse sissetuleku teenimiseks, eriti kui teil on juba ajaveeb, mis meelitab kohale korraliku arvu külastajaid.

Kas haldate ajaveebi, mis keskendub veebimajutusele, WordPressi teemadele, ajaveebimisele või mõnele digitaalse turundusega seotud teemale? Kui teete seda, on järgmine samm liitumine veebimajutuse sidusprogrammiga. See on parim viis potentsiaalselt olulise passiivse sissetuleku teenimiseks.

Miks on veebimajutus sidusettevõtte turundus tulus??

Lihtsamalt öeldes aitab sidusettevõtte turundus teil raha teenida. Paljud blogijad on saanud oma eeliste jaoks kasutada suunamislinke. Veebimajutuse sidusprogrammid paistavad silma, kuna need on ühed kõrgema tasumusega sidusprogrammid turul.

Kõik, mida peate tegema (lihtsamalt öeldes kui seda tean, ma tean), peate kirjutama ühe postituse veebimajutusplatvormi ülevaatamiseks ja võite teenida tohutut vahendustasu (sõltuvalt sellest, millist publikut teid köidab).

Paljud blogijad, kes käsitlevad selliseid teemasid nagu veebimajutus, ajaveebid, Interneti-turundus ja tehnoloogia, saavad teenida eriti hästi. Nad teevad seda oma veebisaidil reklaamides veebimajutusteenuseid.

Kuid nagu ma ütlesin selle postituse alguses ja ma ei saa piisavalt rõhutada, kui oluline see on:

Sidusettevõtte turundajana peaksite soovitama ainult teile tuttavaid veebihoste ja soovitama ainult selliseid veebimajutajaid, mida olete varem kasutanud ja mis on aidanud teil midagi saavutada.

Kui te pole veebimajutuses kindel ja te ei usu, et see inimesi aitab, siis ei tohiks te seda reklaamida.

Kuidas see töötab?

Veebimajutusteenuse reklaamimiseks oma ajaveebis on mitu viisi. Esiteks võite kirjutada postituse, kus vaadatakse läbi selle teenused. Lõpetage blogipostitus lingiga veebimajutusteenusele.

Teiseks saate oma veebisaidil kuvada ribareklaame. Peaaegu kõik sidusprogrammid pakuvad teile oma kaubamärgi ribareklaame ja muud reklaammaterjali. Saate neid kasutada oma veebisaidil või manustada nende lingi oma saidi jalusesse või päisesse. Võite kasutada ka sooduskupongikoode, et julgustada oma külastajaid valima hostimisteenus.

Iga kord, kui külastaja teie veebisaidi üle vaatab, klõpsab soovituse linki ja otsustab hostimisveebisaidi teenuse ostmise, saate komisjonitasu. See komisjonitasu võib olla vahemikus 50–1000 dollarit, sõltuvalt sellest, millisesse veebimajutuse sidusprogrammi te kuulute ja milline on tema komisjonitasu struktuur.

Kellele see on?

Veebimajutuse sidusprogrammid on mõeldud eeskätt blogijatele, kes kirjutavad sarnastel teemadel nagu SEO, veebisaitide ja ajaveebide loomine ning veebi valdamine. Isegi üldised veebisaitide omanikud võivad olla veebimajutusettevõtted ja reklaamida oma eelistatud hostimisteenust.

Kui soovite, et teie publik saaks mõjutada teie soovitusi, on esimene samm suurendada nende usaldust. Võite alustada oma blogis asjatundliku sisu loomisega.

Kui olete selle teinud, pole neid väga keeruline suunata konkreetsele veebimajutusplatvormile. Näiteks võite hõlpsalt lisada jaluse, mille pealkiri on „Hosted by SiteGround”, ja suunama külastajaid SiteGroundi veebisaidile.

Kui olete juba tuttav tavapärase sidusettevõtte turundusega ja ajaveebi ka nendel teemadel, siis proovige veebimajutuse sidusprogramme!

Lõppsõnad

Veebimajutuse sidusettevõtte turundus toimib märkimisväärselt hästi blogijate jaoks, pakkudes pidevalt suurepärast sisu. Konversioonide arv, mida saate teha, sõltub suuresti teie ajaveebi või veebisaidi otsingumootori paremusjärjestusest, mistõttu on sisu nii oluline.

Selle valimine pole ajaveebide pidajate jaoks väga keeruline ülesanne. Tegelikult peaksite nende populaarsete hostimisteenuste olemasolust juba teadma. Kuid valides, mida soovite reklaamida, pidage meeles kõiki tegureid. See ei tähenda ainult kõrge komisjonitasu teenimist, vaid ka teie sisu seaduslikkuse hoidmist.

Kõik sidusprogrammid, mida arutasime, on olnud pikka aega olemas; nad annavad blogijatele suurepärase võimaluse suurema passiivse sissetuleku teenimiseks. Näiteks kuulus blogija Pat Flynn kasutab Bluehostit ja teenib soovituste kaudu kopsakat vahendustasu.

Kui olete blogija ja soovite liituda veebimajutuse sidusprogrammiga, võtke julgelt ühendust ja andke meile teada, milline programm teie jaoks kõige paremini töötas!

Kas ma olen märganud midagi olulist, mis tuleks teie arvates siia lisada? Siis tahaksin seda kõike kuulda allolevates kommentaarides!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map