Algajate juhend uuesti turundamiseks

Kui keegi lahkub teie veebisaidilt midagi ostmata, kaotate raha. Isegi kui suunate oma blogisse liiklust tasuta SEO liikluse kaudu, kaotate aega ja ressursse, mis kulutasite selle tasuta liikluse hankimiseks. Kuid see ei pea olema nii.


Kuna on olemas viis, kuidas igalt teie veebisaiti külastavalt inimeselt ROI välja pigistada.

Seda maagilist meetodit suurema ROI saavutamiseks nimetatakse Ümbersuunamine.

algajad suunavad retargeerimise

Mis on retargeerimine?

Kui inimene külastab teie veebisaiti ja lahkub teie e-posti nimekirja tellimata ega midagi ostmata, on tõenäoline, et inimene ei tule kunagi teie veebisaidile tagasi.

Kui 1000 inimest lahkub teie veebisaidilt iga kuu midagi ette võtmata, kaotate vähemalt 1000 dollarit, kui nende külastajate omandamine maksab külastaja jaoks 1 dollarit külastaja kohta.

Ümbersuunamine on olnud juba pikka aega, kuid enamik ettevõtteid ei kasuta seda. See võib aidata teil abonentide arvu kahekordistada, rohkem müüa ja olemasolevatele klientidele rohkem kraami müüa.

See on parim viis pigistage oma külastajatelt välja kõige rohkem ROI-d. See võimaldab teil kaubamärgi ikka ja jälle oma väljavaadete ja klientide ette seada.

See Retargeri graafika selgitab seda kõige paremini:

mis on retargeerimine

Ehkki graafiline pilt räägib ainult potentsiaalsete klientide muutmisest klientideks, saate mitmete asjade jaoks kasutada ümbersuunamist:

 • Klubi müümine või ristmüük.
 • Muutke ühekordsed kliendid korduvateks ostjateks.
 • Jõudke klientideni, kes e-kirjadele ei vasta.
 • Oma sisu reklaamimisel veenduge, et teie kaubamärk püsiks klientide tähelepanu all.
 • Jõudke klientideni nende teiste seadmetega.

Teie ümbersuunamiskampaania eesmärk võib olla erinev. Võite korraldada samal ajal palju erinevaid eri sihtimisega kampaaniaid, millel on erinevad eesmärgid. Kuid peamine eesmärk on alati investeeringutasuvuse suurendamine saate iga külastaja kulutamisel kulutatud dollari pealt.

Uuesti turundamine vs uuesti turundamine?

Nüüd võisite juba mõistet uuesti turundamine kuulda, nii et mis see on erinevus uuesti turundamise ja uuesti sihtimise vahel?

uuesti turundamine vs retargeerimine

Mõlemat terminit kasutatakse sageli vaheldumisi, kuid uuesti turundamine on strateegia, mille eesmärk on klientide uuesti kaasamine e-turunduse, sotsiaalmeedia ja võrguühenduseta toimingute kaudu.

Ümbersuunamine on uuesti turundamise „taktika” ja keskendub tavaliselt tasulistele teksti- ja displeireklaamidele.

Kuidas ümbermärgistamine töötab?

Uuesti ümbermärgistamine võib tunduda tõesti keeruline protsess, kui olete sellega uus. Kuid selle pärast pole vaja muretseda. See ei nõua miljoni dollari eelarvet ega keerukat tarkvara ja tööriistu. Ja teil ei kuluta aastaid, et õppida, kuidas suurema läbimüügi saamiseks uuesti sihtimist kasutada.

See on lihtne protsess tasuliste reklaamide kuvamine inimestele, kes on juba teie veebisaiti külastanud või varem teie käest midagi ostnud.

Inimeste tagasitõmbamiseks on kaks võimalust:

1. Andmete kogumine retargeeriva piksli abil

Iga reklaamiplatvorm, millel on võimalus kasutajaid uuesti turundada, pakub viisi andmete kogumiseks, kasutades lihtsat tehnoloogiat, mida nimetatakse ümbersihtimiseks mõeldud piksliks.

Retargeeriv piksel on lihtsalt ühe- või kaherealine JavaScripti kood, mille paigutate oma veebisaidile, mis aitab reklaamiplatvormil kasutajat ära tunda. Kui platvorm on kasutaja ära tundnud, salvestavad nad oma andmed teie konto ümbersihtimise loendisse.

Kõlab segane?

facebooki piksel

Siin on näide Facebook Pixeli toimimisest:

Panite oma veebisaidi lehtedele väikese JavaScripti koodi. See skript laaditakse iga kord, kui keegi teie veebisaiti külastab. Seejärel ühendatakse see skript Facebooki serveritega. Serverid proovivad kasutajat ära tunda IP-aadressi ja küpsiste kaudu.

Kui teie veebisaiti külastanud isikul on Facebooki konto ja ta on samal ajal Facebooki sisse logitud, lisab Facebook selle kasutaja teie ümberjaotamise loendisse. Hiljem saate selle kasutaja uuesti turundada Facebooki reklaamiplatvormi kaudu. Mida rohkem inimesi külastab, seda suuremaks muutub teie ümbersihtimise loend.

Nende külastajate hulka kuuluvad inimesed, kes külastavad teie veebisaiti ka muudelt reklaamiplatvormidelt. See võimaldab teil uuesti turundada kasutajaid, kes on teie reklaame näinud või klõpsanud teiste reklaamiplatvormide kaudu.

Kui teil ei ole veel oma veebisaidile installitud retargeerivat pikslit, installige see kohe.

2. Sihtige platvormil olevaid kliente oma klientide nimekirjaga

Kui teil on juba klientide nimekiri, saate nende e-posti aadresside loendi üles laadida Facebooki. Kui olete seda teinud, proovib Facebook sobitada Facebooki kontosid nende e-posti aadressidega, et leida oma kliente, kes on Facebookis.

facebooki kohandatud vaatajaskonnad

See on suurepärane viis oma klientide müümiseks või ristmüügiks. Ja mitte ainult, et teielt juba ostnud inimeste ümbersuunamisloendi koostamine aitab teil müüa samadele inimestele rohkem tooteid ja teenuseid.

Alati on lihtsam müüa samadele inimestele rohkem kraami, kui on leida rohkem potentsiaalseid kliente ja muuta need klientideks.

Reklaamide uuesti sihtimise abil saate oma olemasolevatele klientidele rohkem oma tooteid reklaamida.

Siit leiate suurepärase näite Facebooki klientide loendil põhinevast reklaami uuesti sihtimisest:

facebooki retargeerimise näide

Ülaltoodud eesmärk on ajakohastamine DigitalMarketer. Need on suunatud liikluses osalenud inimestele & Konversioonide tippkohtumine 2014. Nende sõnumivahetus palub selgelt konverentsil osaleda juba olemasolevaid kliente, kes on varem konverentsil osalenud.

DigitalMarketer loobub oma vanadest osavõtjatest igal aastal.

Parimad uuesti turustamise platvormid

Siin on ülevaade kolmest populaarseimast retargeerimisplatvormist: Google AdWords, AdRoll ja Facebook.

Google AdWords Retargeting

Google teenindab iga päev miljardeid otsingutulemite lehti. Saate oma reklaame kuvada nende otsingutulemuste peal. Kuid kas teate, et AdWords võimaldab teil näidata reklaame ka miljonites kolmandate osapoolte veebisaitidel, mis on nende võrgu osa?

google AdWordsi uuesti turundamine

Google AdWordsi abil saate oma külastajaid, potentsiaalseid kliente ja olemasolevaid kliente veebis uuesti turundada. Enamik veebisaite, mis külastavad miljoneid külastajaid, on osa Google’i reklaamivõrgustikust. Saate sihtida inimesi, kes külastavad kõiki neid miljoneid veebisaite.

Isegi kui teie sihtturg on Facebooki kasutamiseks liiga puhas või liiga vana, saate neid sihtida veebis veebisaitidel, mida nad regulaarselt loevad või külastavad.

Mitte ainult seda, vaid saate ka pärast teie veebisaidi külastamist kliente, kes otsivad teie konkurente, uuesti turundada, nagu seda teeb SendinBlue:

google adwords retargeting näide

Google’i reklaamivõrgustik on teadaolevalt võimeline jõudma üle 90% Interneti-kasutajatest kogu maailmas. See on peaaegu igaüks, kes kasutab Internetti.

Proovige Google’i reklaamivõrgustikku, kui soovite oma veebisaidi külastajaid ja kliente uuesti turundada kogu veebis, mitte ainult ühel platvormil nagu Facebook.

AdRoll Retargeting

AdRoll võimaldab teil AI kasutamise abil potentsiaalseid kliente paremini sihtida. Need võimaldavad teil tehisintellekti abil kuvada õigele inimesele õigel ajal õige sõnumi. Nende AI aitab optimeerida turustamist mitme kanali kaudu, sealhulgas Facebook, Instagram, Gmail ja paljud teised platvormid.

Kui otsite ühetaolist lahendust reklaamide loomiseks, mis töötavad ilma liiga paljude katsete ja tõrgeteta, on AdRoll see viis.

See nende veebisaidi graafik selgitab kõige paremini, kuidas nende platvorm tegelikult töötab:

adroll

Selle asemel, et piirata otsingu- või displeireklaame, võimaldavad need teil oma reklaame potentsiaalsetele klientidele kuvada kõikjal, kus nad Internetis käivad..

Need võimaldavad teil sihtida kliente, kasutades mõlemat Staatilised ja dünaamilised reklaamid. Kui haldate e-kaubanduse saiti või müüte rohkem kui mõnda toodet, meeldivad teile dünaamilised reklaamid. Need võimaldavad teil kuvada reklaame, mis on seotud tootega, mida teie klient just vaatas või võiks teile huvitada.

Näiteks kui teie veebisaidi kasutaja vaatas teie müüdavaid kellasid, on mõistlik näidata neile selliseid kellasid reklaamivaid reklaame, mitte kingi või ehteid. Dünaamiliste reklaamide abil saate näidata täpset toodet, mis teie klienti huvitab.

AdRoll teatas, et nende kliendid teenivad igal aastal üle 240 miljardi dollari. Nad omistavad oma klientide tulemustele platvormi võimaluse optimeerida ja kohandada pakutavaid reklaame vastavalt sellele, mis võib kasutaja varasema käitumise põhjal huvi tunda.

AdRolli abil saate automaatselt sihtida kõiki inimesi, kes kogu maailmas kasutavad õigeid sõnumeid, ükskõik millises seadmes, mida nad kasutavad, olgu see siis sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefon.

Facebooki ümbermärgistamine

Facebook on suurim sotsiaalmeedia platvorm, kus on kasutajaid, sealhulgas teismelisi kuni 80-aastasi. Kui soovite oma kliente uuesti turundada Facebookis, peate esmalt installima nende veebisaidile nende Retargeting Pixeli. Teise võimalusena võite üles laadida ka oma klientide nimekirja, keda soovite sihtida.

Facebook ühendab teie klientide e-kirjad Facebooki kontodega. Kõik teie kliendid, kellel on Facebook, lisatakse teie edasijõudnute loendisse. Kui nad on teie retargeerimise loendisse lisatud, ei piirdu te ainult nende uuesti reklaamimisega Facebookis. Saate neid uuesti turundada kõigil veebisaitidel ja platvormidel, mis on Facebooki reklaamivõrgu osa, sealhulgas Instagram, Instant Artiklid ja suur arv veebisaite.

facebooki reklaamide näide

Facebook võimaldab teil oma külastajad ümber suunata kõigil nende platvormidel. Nii et esmalt võiksite ühe kliendi uuesti turundada Facebooki uudistevoo reklaami kaudu ja seejärel kuvada järelreklaami tema Instagrami voogus. Saadaolevate platvormide hulka kuuluvad Messenger, Instagram ja isegi WhatsApp.

Parim osa Facebookis reklaamimisel on see, et teil on näiliselt piiramatu arv väljavaateid, kuhu võite jõuda. Rohkem kui 1,3 miljardit aktiivset kasutajat aitab Facebook teil jõuda kõigi oma klientideni kogu maailmas.

Mõned suurepärased uuesti turundamise juhtumianalüüsid, mis näitavad meile, kuidas seda õigesti teha

Kui olete elevil oma esimese retargeerimise kampaania käivitamisest, nagu peaksite, peaksite esmalt saama inspiratsiooni inimestelt, kes teevad retargeerimise ajal juba suurepärast tööd. Järgmised juhtumianalüüsid annavad teile ettekujutuse sellest, mida saaksite oma valdkonnas oma olukorras ära teha.

Bebê pood sai 98% muudatusi

 • Tööstus: Imikute tooted
 • Platvorm: Google AdWords
 • Tulemus: Ümberarvestuskursi tõus 98%

Bebê Store suutis konversioonimäära suurendada 98%, kasutades AdWordsi tööriista Konversioonide optimeerija. See tööriist on osa AdWordsi platvormist, mida saate pärast reklaamide esitamist tasuta kasutada.

Bebê pood, nagu nimigi ütleb, müüb imikutele mõeldud tooteid, sealhulgas jalutuskärusid, mänguasju ja muidugi mähkmeid.

Nad kasutavad dünaamilist uuesti turundamist, et kuvada toodete karussell, mis on seotud toodetega, mida nende külastajad võivad juba kontrollida:

bebe juhtumianalüüs

Konversioonide optimeerija uurib teie klientide käitumist ja kuvab neile reklaame, kui nad on ostuvalmis.

Ameerika patrioot vähendas nende soetamiskulusid 33%

 • Tööstus: Kajutite rent
 • Platvorm: AdRoll
 • Tulemus: Omandamiskulude vähendamine 33%

American Patriot suutis nende omandamise kulusid vähendada 33% võrra, muutes Google Adsilt AdRoll.

Ehkki nad said Google Ads-ist näitamisi, ei saanud nad AdRolli juhtumiuuringus mainitud American Patrioti esindajana ühtegi konversiooni:

“Enne AdRolli kasutasime Google’i ümbersuunamist ja kuigi me saime kindlasti näitamisi, ei saanud me palju konversioone.”

AdRollile üleminek vähendas nende soetusmaksumust vaid 10 dollarini kliendi kohta, mis varem oli 15 dollarit kliendi kohta. AdRoll kasutab AI-d, et sihtida ja kuvada kõikidele seadmetele paremale kliendile õige sõnum.

Valveotsija suurenenud keskmine tellimuste väärtus 13%

 • Tööstus: Eelnevalt omanduses olevad luksuskellad
 • Platvorm: Google AdWords
 • Tulemus: Vähendage omandamiskulusid 34%

Vaateotsija suutis oma reklaamikulude osas saavutada 1300% investeeringutasuvust ja vähendada nende omandamise kulusid 34%, suunates ümber sihtimise inimesed 20 erinevasse rühma, kes näitasid üles ostu-tahtmist.

valvuri juhtumianalüüs

Kõigi sihtimise asemel vähendas Watchfinder sihtimist ainult inimestele, kes on juba nende veebisaiti külastanud ja näidanud üles huvi oma toote ostmise vastu.

Nende edu tulenes asjaolust, et olemasolevale kliendile on väga lihtne müüa rohkem asju kui müüa kellelegi, kes pole teie kaubamärgiga tuttav.

Myfixi tsüklid saavutasid oma reklaamikuludelt üle 1500% investeeringutasuvuse

 • Tööstus: Jalgrattad
 • Platvorm: Facebook
 • Tulemus: 6,38% CTR ja 1500% ROAS

Myfix Cycles on Torontos asuv jalgrattakauplus. Nad kasutasid ajakohastatud Facebooki reklaame jalgrataste müümiseks, mis maksavad keskmiselt üle 300 dollari. Toodet, mille hind ületab 100 dollarit, pole lihtne müüa. Müügitsükkel muutub suuremaks ja toote hinna tõustes on vaja rohkem interaktsioone.

Nad hakkasid uuesti sihtima inimesi, kes lisasid jalgratta ostukorvi, kuid ei sooritanud ostuprotsessi kunagi lõpule. Nad suutsid oma reklaamide puhul saavutada muljetavaldava 6,38% keskmise klikkimise määra ja teenisid iga kulutatud dollari eest 15 dollarit. Nad müüsid 3 043 dollarit, kulutades Facebooki reklaamides vaid 199 dollarit. See on reklaamikulude tootlus 1500%:

myfix tsüklite juhtumianalüüs

See juhtumianalüüs tõestab, et ümbersuunamisest saab kasu isegi siis, kui teie eelarve on nii väike kui 200 dollarit.

WordStream saavutas keskmise külastuse kestuse 300% kasvu

 • Tööstus: Veebiturundusteenused
 • Platvorm: Google AdWords
 • Tulemus: Suurendage tagasisõidukülastajate arvu 65%

WordStream suutis suurendada tagasipöördunud külastajaid 65% ja keskmist külastuse kestust 300%.

Juhtumiuuringu kohaselt võttis WordStream iga kuu vastu tuhandeid külastajaid, kuid ükski neist külastajatest ei teadnud, mida nad tegid või müüsid. Ehkki nad võtsid otsingumootoritest vastu sadu tuhandeid külastajaid, ei saanud nad oma sisust mingit müüki.

See kestis seni, kuni nad hakkasid oma veebisaidi külastajaid sihtima Facebooki reklaamidega. Nad olid suunatud veebisaidikülastajate kolmele erinevale segmendile, sealhulgas nende kodulehte külastanud inimesed, inimesed, kes kasutasid oma tasuta tööriista, ja inimesed, kes lugesid nende ajaveebi. Nad suutsid ümbersuunamisreklaame kasutades oma konversioonimäära 51% võrra tõsta.

Key Takeaways

Kui te ei suuna oma kliente edasi, siis kaotate raha rusikaga.

Kui suunate ümber inimesed, kes on juba midagi sinult ostnud, saate oma kliendi elukestvat väärtust suurendada, müües olemasolevatele ostjatele rohkem tooteid.

Samuti saab kasu teie veebisaiti külastavate inimeste ümbersuunamisest. Kui keegi külastab teie veebisaiti ja näitab tootelehte külastades toote vastu huvi, saate selle inimese selle käitumise põhjal uuesti turundada ja näidata talle toote, mida nad huvitasid, reklaami.

Ümbersuunamine võib teid aidata suurendada oma müüki ja teenige igalt külastajalt rohkem raha kes külastab teie veebisaiti ja iga inimene, kes teie käest ostab.

Kui te pole kunagi varem reklaamide retargeerimist proovinud, peaksite seda tegema alustage Facebooki reklaamimisega. Nende platvorm on kõige lihtsam õppida ja töötab ka siis, kui teil on väike eelarve kellega koos töötada.

Teisest küljest, kui teil on tüdinud klientide käsitsi reklaamiplatvormidele sihtimisest, peaksite registreeruma AdRoll. Nemad oma reklaamide optimeerimine ja kohandamine teie jaoks et jõuda oma sihtklientideni õigete sõnumite abil, mis aitavad müügi lõpetada.

Kui teil pole ideid selle kohta, kust alustada, tutvuge ülaltoodud juhtumianalüüsidega, et leida inspiratsiooni selle kohta, kust alustada ja kuidas suunata inimesi maksimaalse investeeringutasuvuse saavutamiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map