41 näidet kuulsate kaubamärkide poolt kasutatavast kasvu häkkimise tehnikast

Siinkohal olen kokku pannud, kuidas kuulsad kaubamärgid ja pärismaailma ettevõtted on oma kasvu poole püüdnud ?


kasvu häkkimise tehnikad ja näited

Aga esmalt …

Contents

Mis on kasvu häkkimine?

Kasvu häkkimine on fraas, mille 2010. aastal lõi Sean Ellis. Ellis oli Silicon Valleys tegutsev mees, kes aitas ettevõtetel oma kasutajaskonda laiendada. Ta ütles, et:

Kasvuhäkker on inimene, kelle tõeline põhjaosa on kasv – Sean Ellis

Kasvuhäkker on keegi, kes on turundaja ja kodeerija hübriid, keegi, kelle eesmärk on genereerida tohutut kasvu / järgimist (st. „kasv”) – kiire ja sageli väikese eelarvega (st häkker)

Kasvuhäkker keskendub sageli traditsiooniliste turundusmeetodite odavamatele alternatiividele ja töötab enamasti väikestes alustavates ettevõtetes, kellel puuduvad ressursid, et konkureerida väljakujunenud ettevõtetega.

Vaadake seda suurepärast ressursside loendit ja kureeritud tööriistade loendit.

Samuti peate tutvuma selle 5+ kasvustrateegia kontrollnimekirja kogumiga, millel on mallid, näpunäited ja näited. Siit saate teada, kuidas kujundada kõrgetasemelisi eesmärke, määratleda kõige olulisemad sisendid ja isegi kuidas kasvukatseid nende eesmärkide saavutamiseks läbi viia.

3 kuulsat kasvuhacks

 • Tagasi, kui Facebook alustas oma eesmärgiga omandada 12 kuu jooksul 200 miljonit kasutajat. Üks kuulus kasvuhakk selle saavutamiseks oli manustatavate märkide ja vidinate kinkimine, mida kasutajad saidid oma veebisaitidele postitada ja ajaveebidesse, mis seadsid inimesed tagasi nende Facebooki lehele. Ainuüksi see häkk viis miljonite registreerumisteni.
 • LinkedIn kasvas 2 miljonilt 200 miljonile kasutajale, rakendades kasvu häkkimise tehnikat, mis võimaldas kasutajatel luua oma avaliku profiili. See oli LinkedIni hiilgav samm, kuna see kindlustas, et kasutajaprofiile kuvatakse Google’i otsingutulemustes orgaaniliselt ja see aitas LinkedIni kaubamärki ja kasutajaskonda laiendada.
 • Youtube hakkas videote jagamise platvormina ja kasvas sellest kasvu häkkimise tehnikast Google’i järel maailmas suuruselt teiseks otsingumootoriks. Kui külastate YouTube’i videot vaatama, saate manustuskoodi, mis võimaldab teil videot jagada oma ajaveebis, veebisaidil või suhtlusvõrgustikus. See muudab kasutajate jaoks videote üleslaadimise ja kogu maailmale jagamise äärmiselt lihtsaks.

Nüüd hüppame konkreetsetesse kasvuhäkkidesse …

Näited kasvu häkkimise tehnikatest ja strateegiatest

Omandamise kasvu häkkerid (tasuta turundus)

 1. Quora liikluse häkk

Kasutage funktsiooni SEMrush + Quora, et parandada oma orgaanilise otsingu paremusjärjestust Google’is, toimides järgmiselt.

 1. SEMrushis > Domeenianalüüs > Orgaanilised uuringud > otsige quora.com
 2. Klikkige valikul Täpsemad filtrid ja filtreerige märksõnu, mis sisaldavad teie märksõna, positsioone alla 10 ja mahtu üle 100
 3. Minge Quora juurde ja kirjutage sellele küsimusele parim vastus
Ettevõtted, kes seda tegid:

Geckoboard

Loe rohkem:

 1. Juhtvormi demo häkk

Vaba pliimagneti (sihtlehe, juhtumianalüüsi, video jne) sihtlehel või valimisvormil lisage vormi lõppu üks lisaväli „Jah / Ei”, kus on kirjas: „Kas soovite meie tarkvara demo ? ” nii et saate broneerida demosid inimestega, kes on juba huvitatud teie tarkvara nägemisest.

Ettevõtted, kes seda tegid:

KISSmetrics, põrkevahetus

Loe rohkem:

http://grow.kissmetrics.com/webinar-171

 1. Täiustatud “Powered By” häkk

Kasutage taktikat „powered by”. Osa neist külastajatest klõpsab sellel ja jõuavad teie kodulehele, kus mõned taotlevad demo. On tõestatud, et see viib viirustegurini k > 0,4, mis tähendab, et iga 10 omandatud kasutaja loob 4 lisakasutajat. Rohkemate konversioonide jaoks optimeerimiseks kasutage dünaamilist märksõna sisestamist sellel sihtlehel, kuhu inimesed teie ettevõtte veebisaidile suunanud ettevõtte nimega saadate.

Ettevõtted, kes seda tegid:

Intercom, Wistia, Qualaroo

Loe rohkem:

https://blog.aircall.io/the-saas-guide-to-leveraging-the-powered-by-tactic/

 1. Gmaili vähesuse kasvu häkk

Kui Google 2004. aastal Gmaili käivitas, kasutasid kõik kas Hotmaili või Yahoo-d. Google muutis oma alakoerte probleemi eeliseks. Piiratud serveriruumi olemasolul tegi Google vähesuse tõttu vooruse ära. Kui see käivitati, tehti seda ainult kutse teel, alustades umbes 1000 mõjutajast, kes suutsid sõpru suunata. See tekitas mulje, et Gmaili sisse logides saite osa eksklusiivsest klubist.

Ettevõtted, kes seda tegid:

Gmail

Loe rohkem:

http://time.com/43263/gmail-10th-anniversary/

 1. ABM-i häkker 100

Kasutage seda lihtsat kontopõhist turundusmeetodit, et tuvastada oma unistuste 100 klienti (või mis iganes numbrit), teada saada, millisesse kolledžisse iga ettevõtte otsustaja läks, saatke talle oma kolledžist pesapalli müts koos isikliku märkusega, kuidas teie ettevõte saab neid aidata.

Ettevõtted, kes seda tegid:

Kast

 1. Kaasveebinaari häkk

Võtke ühendust oma ruumi mõjutajatega, kellel on suur vaatajaskond, ja korraldage nendega hariv kaasveebiseminar. Veebiseminaril müümise asemel tehke 100% harivat veebiseminari ja veebiseminari lõpus küsitlus, et inimesed saaksid valida, kas neid huvitab teie tarkvara tutvustus.

Ettevõtted, kes seda tegid:

Hubpot, Unbounce, Uberflip

Loe rohkem:

https://www.eofire.com/podcast/nathanlatka/

 1. OKCuрidi andmeturunduse häkk

Online-tutvumine on mitme miljardi dollari suurune majandusharu ja OkCupid on blogipostituste loomiseks kasutanud enda ettevõtte siseseid andmeid ja see on aidanud neil saada kohtingutööstuses võimsaks. OKCupidi kolossaalsest andmestikust on saanud turunduse kuldmiin. OkCupidi ajaveebipostitused on tavaliselt üles ehitatud nende endi andmete uurimisele ja need on pakendatud clickbaiti pealkirjade ja vastuoluliste teemadega. Saate kasutada andmeid, et aidata jutuvestmisel empiiriliselt põhjendatud suundumusi, tähelepanekuid ja analüüsi teie tööstuses.

Ettevõtted, kes seda tegid:

OkCupid

 1. Minimaalne viirusliku toote häkk

Ehitage see 1-2 päeva jooksul midagi’sentimentaalse toote sobivuse testimiseks ja teie põhitoote käivitamiseks e-kirjade loendi koostamiseks on teie tegelikust tootest viiruslikum. Veenduge, et teie viirustoode oleks oma põhitootega tihedalt joondatud ja keskenduge kasutajate arvule, et saaksite maksimeerida viirustoote muundumist põhitooteks.

Ettevõtted, kes seda tegid:

Rahulik

Loe rohkem:

 1. Rakenduste turuplatsi häkk

Kui teil on integratsioon suure SaaS-i ettevõttega, võite proovida oma rakendust nende turul kuvada (nt: Salesforce App Exchange, G Suite Marketplace, Xero App Marketplace).

Ettevõtted, kes seda tegid:

Pipedrive, Insightly, ProsperWorks

Loe rohkem:

https://auth0.com/blog/how-to-get-from-0-to-10000-customers-with-b2b-app-marketplaces/

 1. Nutikas SEO häkk

Vaadake oma AdWordsi sisestusprotsessis kõige suuremaid märksõnu ja looge seejärel SEO strateegia, et saada need märksõnad orgaanilises järjekorras. Või kui te seda ei tee’t käivitage AdWordsi pilk Google’i otsingukonsooli otsingupäringute aruandesse, et näha, millised märksõnad teie veebisaidile klõpsasid, kuid asuvad 2. lehel ja vajavad 1. lehele hoogu juurde.

Ettevõtted, kes seda tegid:

Optimaalselt, kang, simPRO

Loe rohkem:

http://searchengineland.com/how-to-leverage-ppc-to-discover-high-converting-keywords-for-seo-131862

 1. Nutika SEO integratsiooni häkker

Looge leht, mis räägib teie integreerimisest teiste tarkvarapartneritega, nii et kui keegi otsib teie tarkvaraga lahendatud integratsioonipartnerite tarkvara konkreetset kasutusjuhtu, ilmub teie veebisait.

Ettevõtted, kes seda tegid:

Zapier, Xero, Klipfolio

Loe rohkem:

https://zapier.com/zapbook/slack/trello/

 1. 3000 Wordi sisuturunduse häkk

Kirjutage 3000+ sõnasõnalist ajaveebiartiklit, mis käsitlevad konkreetset teemat üksikasjalikult. Artiklis kirjeldage tööstuse mõjutajate tsitaate ja linkige teiste usaldusväärsete ajaveebide uurimustega, seejärel saatke neile meilisõnum, et anda teile teada, et olete neid oma artiklis reklaaminud, et edendada sotsiaalset jagamist.

Ettevõtted, kes seda tegid:

Puhver, Moz, Shopify

Loe rohkem:

https://www.quicksprout.com/2017/01/04/a-step-by-step-guide-to-produc-a-3000-word-article-on-any-topic/

https://visioneerit.com/7-tips-can-growth-hack-social-media-presence-today/

 1. Küsitluse reageerimise häkk

Saatke välja küsitlus oma meililisti ja pakkuge vastajatele võimalust koogikesi võita. Kümne tosina koogivormi saamiseks vali uuringust juhuslikult 10 osalejat. On tõestatud, et inimesed saavad pigem kümmekond koogikest kui iPadi.

Ettevõtted, kes seda tegid:

RJMetrics

Loe rohkem:

https://thinkgrowth.org/the-greatest-marketing-growth-hack-of-all-time-hint-cupcakes-784ccaa3f78

 1. Kõrgelt kvalifitseeritud juhthakatis

Enne tarkvara prooviversiooni või demo andmist (kui see pole saatekiri) veenduge, et kõik, kes teie tarkvara ostavad, peaksid selle protsessi läbi tegema. TOFU: lehtri ülaosa sisu (nt: aruanne, valge paber, pühkimisfail jne), MOFU: lehtri keskel olev sisutükk (veebiseminar, video jne), BOFU: alumine -lehtri sisu (juhtumianalüüsid, demo, strateegiakutse jne).

Ettevõtted, kes seda tegid:

HubSpot

Loe rohkem:

https://rocketshipgrowth.com/the-most-scalable-channel-for-large-highly-qualified-saas-leads-hint-its-not-facebook-4c6fe110a6e7

 1. Sisu uuesti postitamise häkk

Järgige neid 5 sammu.

 1. 1. samm: saatke oma artikliga e-kiri loendisse (mis tahes ajal on teie varasema e-posti statistika põhjal suurim avatud pakkumise määr).
 2. 2. samm: jagage artiklit sotsiaalmeedia kontode kohta kohe, kui e-posti kampaania on saadetud.
 3. 3. samm: otsige oma ettevõtte jaoks asjakohaseid kanaleid ja saatke sinna linke (nt foorumid, FB-rühmad, vaikivad rühmad).
 4. 4. samm: oodake paar päeva, et saada analüütilisi andmeid (statistika, jagamine ja kommentaarid).
 5. 5. samm: saatke teie sisuteemat kajastavate suurte väljaandjate e-kirju või säutsu redigeerijaid ekraanipildiga veojõu kohta (nt. “Minu postituse osakaal on 50%, ekraanipilt lisatud, uuesti postitada?”).
Ettevõtted, kes seda tegid:

Uber, HubSpot, KISSmetrics

Loe rohkem:

https://rocketshipgrowth.com/how-to-promote-b2b-saas-content-eab660ee2407

 1. PR-tagasilöögi häkk

Kas teil on halb PR? Kas teid süüdistatakse röövimises? Looge spetsiaalne veebisait, kus tutvustate lugu, tutvustate fakte ja näitate sotsiaalseid tõendeid, et tõestada oma loo versiooni ja teisendada vihkajad klientideks.

Ettevõtted, kes seda tegid:

Freshdesk

Loe rohkem:

http://ripoffornot.org/

 1. Twitteri hüpete protsess

Möödas on päevad, mil võiksite kirjutada lühikese 500-sõnalise ajaveebi postituse mingist teemast ja oodata, et seda leiavad veebist sajad, kui mitte tuhanded külastajad. Need “avaldamise ja palvetamise” päevad on juba ammu möödas. Täna võtab märkamiseks rohkem vaeva. Sisenema “Twitteri hüppaja meetod”. See on protsess, mis aitab teie värskelt avaldatud artikleid toimetada sadadele sihtrühmale suunatud lugejatele.

 1. 1. samm: kirjutage üks 10x / badass artikkel teemal, mida teate hästi
 2. 2. samm: tuvastage inimesed, kes on sotsiaalmeedias jaganud sarnaseid artikleid
 3. 3. samm: jagage oma artiklit nende inimestega
Ettevõtted, kes seda tegid:

Junto

Loe rohkem:

OSTMISEGA KASVU HAKKID (MAKSEV TURUSTAMINE)

 1. Madala eelarvega reklaamimise häkk

Retargeerige uuesti inimesi, kes on näinud teie SaaS-i toote müügilehte ja kes ei saanud tasuta prooviversiooni / demo / ostsid JA kes on teatud fännilehtede kasutajad (nt: teie suurim konkurent). Selle kihilise sihtimisega on teie vaatajaskond väga väike, mis võimaldab teil kulutada vähem kui 10 dollarit eelarvet päevas, luua reklaami, mis kõneleb konkreetselt teie sihtrühmast, et saaksite suurendada oma klikkimise määra ja kiirendada konversioonide kiirenemist, mis omakorda vähendab teie reklaami kulusid.

Ettevõtted, kes seda tegid:

SamCart

Loe rohkem:

http://www.digitalmarketer.com/buying-website-traffic/

 1. Sissetulev retargeerimise häkk

Teisendage suurem osa oma sissetulevast liiklusest müügivihjeteks, retargeerides need nendes 8 reklaamivõrgus: GDN, Facebook, Gmail, YouTube, Instagram, Twitter, Taboola, Yahoo Gemini ja AOL ONE.

Ettevõtted, kes seda tegid:

Optimaalselt

Loe rohkem:

https://rocketshipgrowth.com/how-the-worlds-biggest-saas-companies-leverage-inbound-to-dominate-a-market-cae780d38bcd

 1. AdWordsi SaaS-i häkk

Sihtige funktsioonipõhiseid, tööstusspetsiifilisi ja suure konversiooniga konkurentide märksõnu. Suunake inimesed otse funktsioonipõhistele ja valdkondlikele sihtlehtedele üleskutsega oma tarkvara tutvustusprojektile, et inimesed müügi ajal telefoni saaksite.

Ettevõtted, kes seda tegid:

NetSuite, Zoho, Freshdesk

Loe rohkem:

https://rocketshipgrowth.com/how-we-outcompete-ebay-on-google-adwords-without-a-big-ad-budget-885e22d4e619

 1. PPC hüperkasvu häkk

Esitage Google’i reklaamid sihtlehele tasuta prooviperioodiks registreerumise või demokõne jaoks. 1-10% konverteerib. Teiste 90% + ümbersuunamiseks tuleb neid FB juhtreklaamidega pehmema müügi abil (nagu näiteks valge paber) kasutada. Alates nende müügivihjetest turunduse automatiseerimise kampaaniasse (näiteks e-posti minikursus) ja lükake neid prooviversiooni alustamiseks või müügiosakonnale demonstratsiooni broneerimiseks.

Ettevõtted, kes seda tegid:

Tilguti, SurveyMonkey, Pardot

 1. Pikslivahetuse häkk

Leidke teine ​​ettevõte, kes müüb samale sihtkliendile nagu teie (kuid ei konkureeri) ja pakkuge neile partnerit, paigutades oma veebisaidile nende retargeeriva piksli, samal ajal kui nad paigutavad teie retargeeriva piksli oma veebisaidile, kasutades sellist tööriista nagu Perfect Audience Ühendage. Kasutage ümberreklaamivaid reklaame kogu Facebookis, et juhtida TOFU pliimagnetiga uusi ja kuluefektiivseid jooni oma lehtri tippu.

Ettevõtted, kes seda tegid:

Uus reliikvia, SendGrid, Runscope

Loe rohkem:

http://marketingland.com/perfect-audience-launches-partner-retargeting-network-directly-target-others-others-sites-visitors-83518

 1. AdWordsi konkurentide häkk

Kui teie ruumis on mõni suur konkurent, mida paljud inimesed otsivad, kuid teie SaaS pakub paremat hinna ja kvaliteedi suhet, paremaid funktsioone või paremat mainet, saate sihtida nende bränditingimusi. Edukaks tegemiseks ilma turunduseelarvet raiskamata tuleb kõigepealt selgitada välja oma unikaalne erinevus (st. Hinna ja kvaliteedi suhe, omadused, maine). Teiseks, sihtige märksõnu, mis põhinevad teie USP-l (st: omadused = [mailchimp], hinna ja kvaliteedi suhe = [mailchimp hinnastamine], maine = [mailchimp ülevaade]). Kolmandaks looge võrdlustabeliga sihtleht, mis näitab, kui parem olete oma piirkonnas konkurendist parem, nii et teie reklaam on asjakohasem ja seda esitatakse.

Ettevõtted, kes seda tegid:

Sisetelefonid, kiirraamatud, Wrike

Loe rohkem:

https://www.intercom.com/customer-support/zendesk-alternative

 1. Facebooki algoritmi prooviversiooni registreerimise häkk

Pange FB konversioonide jälgimise piksel lehele, kuhu inimesed pärast teie tarkvara prooviversioonile registreerumist maanduvad, looge vaatamiskontrolli vaatajaskond konversioonide jälgimise piksli tabanud inimeste põhjal ja looge FB kampaania eesmärgiga „Veebisaidi konversioonid” oma välimusega vaatajaskonna liikluse saatmine tasuta proovipakkumisega lehele. Facebook kasutab oma algoritmi, et sihtida inimesi, kes on kõige sarnasemad inimestega, kes on juba teie saidil registreerunud ja teisenenud.

Ettevõtted, kes seda tegid:

InVision, Puumaja, Asana

 1. Facebooki TOFU häkk

Kasutage FB pliireklaame, et juhtida inimesi pliimagneti juurde (nt: konkreetsete vertikaalide juhtumianalüüsid, valge paber jne). Te suurendate konversioonide arvu, sest kui keegi klõpsab teie reklaamil, avaneb vorm, kus inimese FB kontaktteave asustatakse automaatselt. Seejärel kasutage turunduse automatiseerimise e-kirju, et turgutada oma tarkvara demo taotlemist.

Ettevõtted, kes seda tegid:

Infusionsoft, Salesforce, InsightSquared

 1. Hacki uuesti turundamise juhtumianalüüs

Veebisaidi külastajate ümberpaigutamine juhtumianalüüsi lehele (nt. Vaadake, kuidas Zendeski ühise turukorralduse pakkuja Bob kasutas meid XYZ-i valmistamiseks) koos juhtumiuuringu lõpus demonstratsiooni kutsumisega tegutseda (välistage oma tasuliste kasutajate loend, nii et te ära raiska reklaamieelarvet). Rühmitage veebisaidi külastajad, kes näevad juhtumianalüüsi, unikaalseks vaatajaskonnaks ja kuvage neile siis reklaame uuele juhtumiuuringule, nii et teie kõige huvitavamad väljavaated näevad värskeid uusi juhtumianalüüse teie seatud järjekorras.

Ettevõtted, kes seda tegid:

simPRO

Loe rohkem:

http://www.jonloomer.com/2016/05/10/facebook-website-custom-audience-enhancements/

 1. Kohandatud huvipubliku vaatajaskonna häkk

Looge sihtrühm nende inimeste hulgast, kes on külastanud teie määratletud veebisaite (teie konkurendid, ajaveebid, tööstuse väljaanded jne), ja sihtige neid siis Google’i displeireklaamidega. Keegi, kes näeb displeireklaami, pole teie tootest tingimata veel huvitatud, nii et pakkuge sisu, mis on teie arvates väärtuslik ja abiks teie väljavaadetele usalduse ja kaubamärgi tuntuse suurendamiseks (nt veebiseminar, valge paber jne).

Ettevõtted, kes seda tegid:

Zendesk, Intuit, Emma

Loe rohkem:

https://support.google.com/adwords/answer/2497941?hl=et-AU

 1. Gmaili konkurentide häkk

Kuvage Gmaili reklaame inimestele, kes saavad teie konkurentide e-kirju. Kõige täpsema sihtimise saavutamiseks sihtige konkurentide domeene domeenipaigutuste abil.

Ettevõtted, kes seda tegid:

DigitalOcean

 1. Tasulise tehnika pinu häkk

Kasutage juhtnimekirja tööriista, näiteks BuiltWith, et luua otsuste tegijate nimekiri ideaalsetes sihtettevõtetes, mis kasutavad teie konkurentide tarkvara. Laadige üles otsustajate e-posti aadressid kohandatud vaatajaskonda, kus saate reklaame esitada. Seejärel looge sellest kohandatud vaatajaskonnast sarnane vaatajaskond, et sihtida teie reklaame veelgi kvalifitseeritumatele potentsiaalsetele klientidele (alustage 1% -liselt sarnase vaatajaskonnaga, siis suurendage, kui tulemusi näete).

Ettevõtted, kes seda tegid:

Ehitatud, Datanyze

 1. YouTube’i reklaamide häkk

Kasutage YouTube’i voosiseseid reklaame, et sihtida konkreetseid teie turul olevaid YouTube’i kanaleid ja makske ainult siis, kui keegi jälgib 30 sekundit.

Ettevõtted, kes seda tegid:

Soovinumber, müügipersonal

Loe rohkem:

http://www.digitalmarketer.com/youtube-ad-types/

 1. Omamaiste reklaamide häkkimine

Vaadake Google Analyticsis oma konversioonide aruannet, et tuvastada oma ajaveebi sisu URL-id, kus on kõige rohkem
viia konversioonid. Reklaamige oma reklaamivõrkudes, nagu Taboola, Outbrain või Twitter, oma kõige paremini konverteerivat ajaveebi sisu.

Ettevõtted, kes seda tegid:

Netflix

Loe rohkem:

https://blog.hubspot.com/agency/native-ads-201

MONETISEERIMISKASVU HAKKUD

 1. Kõneposti isikupärastamise häkk

Kui keegi valib mõne teie juhtmagneti, koguge oma mobiiltelefoni number ja kasutage seejärel Slybroadcastit isikliku sõnumi salvestamiseks, mis saadetakse nende kõneposti.

 1. Prooviversiooni häkk

Saatke see seitsmesõnaline e-kiri oma prooviversioonide olulisele osale, kes ei teisenenud selle e-posti koopia abil tasulisteks klientideks: „{{Name}}, kas otsite ikka veel {{product}}?” Seejärel valmistuge e-kirjadele vastamise tihedaks päevaks. Kombineerige see vastupandamatu pakkumise häkkimisega, saates neile lühikese järelmeetme, pakkudes allahindlust või laiendatud prooviversiooni (eriti kui pärast seda on toodetes muudatusi tehtud), et neid tagasi saada.

 1. Rongisisesed uuesti suunamise häkked

Kui keegi on registreerunud tasuta prooviversiooniks, siis jäljendage teda reklaamidega, mis lähevad lehele tasuta veebiseminari või tasuta kõne saamiseks koos teie kliendi edumeeskonnaga, et veenduda, et neil on ettevõttes kõik püsti pandud, et pärast prooviversiooni lõppu valmistuda.

Ettevõtted, kes seda tegid:

Heyo

Loe rohkem:

https://rocketshipgrowth.com/how-to-increase-free-trials-to-paid-customers-with-onboarding-retargeting-5e8cc05e3756

 1. Pardal oleva optimeerimise häkk

Tagasiulatuge läbi edukate klientide, kes kasutavad teie toodet, ja vaadake läbi, mida nad on teinud esimese 7–14 päeva jooksul. Proovige leida kolm esimest tavalist asja, mida need inimesed tegid, ja lisage see toote kasutaja skooriks. Need on tegevused, mida soovite viia. Optimeerige oma pardaleminekut ja rakendusesisest sõnumsidet, et juhtida inimesi nende kolme asja tegemisele.

Ettevõtted, kes seda tegid:

HubSpot

Loe rohkem:

https://www.saastock.com/blog/view/the-data-driven-marketing-playbook-with-hubspot-gocardless-and-idio

 1. Vastupandamatu pakkumise häkk

Kui teie tarkvara väärtus räägib iseenesest, lisage turunduse automatiseerimisse e-kiri stiimuliga teie toodet osta või demonstreerida (nt: vaadake, kuidas meie tarkvara töötab, ja saate 25-dollarise Amazoni kinkekaardi). See võib tunduda rämps, kuid paljud suured B2B SaaS-i ettevõtted kasutavad seda kvalifitseeritud demoside genereerimiseks, kuna see võib viia inimesed teie eelisjärjekorras olevate numbrite numbri nr 101 numbrile 3.

Ettevõtted, kes seda tegid:

LeadPages, Bizible

Loe rohkem:

http://www.bizible.com/blog/4-b2b-saas-growth-hacks-that-helped-bizible-raise-8m

VASTUVÕTLUSKASVU HETKED

 1. Klientide tagasiside häkker

Pärast seda, kui inimene on registreerunud ja on täitnud kõik rakendusesisese sisseehitatud tööriista näpunäited, saatke talle rakendusesisene õnnitlus
teatis ja e-kiri, mis pakub meile kleebiste saatmise. Kasutajat koguva tüüpvormi e-posti lingil’postiaadress. Andke inimestele allosas kaks valikulist vastusevälja: 1) Mis viis teid teie rakenduse juurde? Millist probleemi otsisite lahendama? 2) Mida saaksime teha paremini? Kas teil on mõni funktsioon / toode, mis meil puudu on? Kasutage Zapieri, et saata vastused nendelt kahelt väljalt tootetahvlile. Kasutage tootetahvlit funktsioonide taotluste koondamiseks ja järjestamiseks kasutajarühmade prioriteedi järgi ja selle järgi, kuidas funktsioon sobib teie toote laiema visiooniga.

Ettevõtted, kes seda tegid:

CloudApp

Loe rohkem:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. Toote taasaktiveerimise häkk

Saatke see e-kiri automaatselt kasutajatele, kellel on varjupaik’t kasutanud teie toodet 30 päeva: “Mõtlesin, et kas saaksite endale aega anda, kui annaksite mulle teada, mida te tootest arvasite, ja kas teil on ideid, mida saaksime paremaks muuta? Vastutasuks ma’olete edasi läinud ja lisanud ühe kuu proplaani oma kontole tasuta.

Ettevõtted, kes seda tegid:

CloudApp

Loe rohkem:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. Kleepuva toote häkk

Looge oma toote iga tellimistaseme jaoks kolme e-posti seeria koos CTA-ga, et lubada / läbi vaadata need selle hinnakujundustasandi kõige olulisemad funktsioonid (nt: e-post nr 1 > Oodake 1 päev > E-post nr 2 > Oota 2 päeva > E-post nr 3 > Kampaania lõpp). Seejärel alustage teist kolme e-posti kampaaniat, et lubada / vaadata neid läbi teie toote järgmise kõige olulisema funktsiooni, et saaksite luua kleepuvaid kasutajaid, kellel on vähem tõenäoline.

Ettevõtted, kes seda tegid:

CoSchedule

Loe rohkem:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. Isikupärastatud raporti häkk

Automatiseerige isikupärastatud igakuise mõõdikute aruande saatmine, mis sisaldab kokkuvõtet sellest, mida teie klient on teie tootega kuu jooksul saavutanud. Kasutage kliendiandmete tööriista (nt segment), et oma kasutusandmed oma tootest sisestada andmeturunduse automatiseerimise tööriista, näiteks Customer.io. Seadistage andmete käivitajad, kasutades loogikat „if / else”, et anda oma klientidele praktilisi soovitusi selle kohta, mida nad saavad parendada.

Ettevõtted, kes seda tegid:

AdRoll

Loe rohkem:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. Toote mängimise häkk

Kui klient jõuab teie rakenduses konkreetse verstapostini, saadage talle preemia, nõuanded järgmisele tasemele pääsemiseks ja tegevusele kutsuda üles täiendama. Näiteks Sumo meililisti tarkvara jaoks:

 1. 1 e-posti tellija = Sumo-kleebis (pluss näpunäiteid 100 e-posti tellija saamiseks)
 2. 100 e-posti tellijat = Sumo T-särk (pluss näpunäiteid 1000 e-posti tellija saamiseks)
 3. 1000 e-posti tellijat = päikeseprillid Sumo (pluss näpunäiteid 10000 e-posti tellija saamiseks)
 4. 10000 e-posti tellijat = Sumo Hat (pluss näpunäiteid 100 000 e-posti tellija saamiseks)
 5. 100000 e-posti tellijat = Sumo Taco lõunasöök
Ettevõtted, kes seda tegid:

AdRoll

Loe rohkem:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. NPS Churn Busteri häkk

Saatke üks päev pärast tasuta prooviversiooni lõppu kõigile kasutajatele e-kiri. Kasutage e-kirjas NPS-i uuringut, mis küsib teie kasutajalt, kui tõenäoline on, et nad soovitavad teie tarkvara sõbrale või kolleegile skaalal 0 kuni 10. Kui NPS-i tulemus on <6 tänage neid aususe eest ja küsige tagasisidet, kui on 6–8 pakkumist nende tasuta prooviperioodi pikendamiseks, kui see on nii >8 pakuvad neile versiooniuuendust.

Ettevõtted, kes seda tegid:

Mainida

Loe rohkem:

Okei …

Nüüd on teil olemas hunnik toimivaid “kuidas teha” kasvuhäkkimise tehnikaid, mida saate kopeerida & kleepige ja alustage oma alustamiseks tööd.

Edu!

Tänud ja tänu: Spreadshare.co-le ja Rocketship Agency-le selle postituse inspiratsiooni ja andmeallika pakkumise eest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map