Recenzia KeySearch (Prečo je dobrá a lacnejšia alternatíva k Ahrefom)

Toto je moja recenzia KeySearch, nástroja SEO, ktorý je oveľa lacnejšou alternatívou softvéru Ahrefs a Moz SEO.


Ako internetoví obchodníci stále hľadáme jeden nástroj SEO, ktorý môže zmeniť.

To je jeden nástroj, ktorý nás odlišuje a dáva nám náskok pred konkurenciou.

Ahrefs je jedným z týchto nástrojov. Je to jeden z najlepších (ak nie najlepší) SEO nástroje tam vonku.

Aj keď prichádza s desiatkami funkcií od výskumu kľúčových slov, analýzy spätných odkazov po sledovanie kľúčových slov.

Ahrefs nie je vhodný pre blogerov, ako ste vy a ja.

prečo?

Pretože jej ceny sa môžu čoskoro začať znižovať na naše zisky.

Na rozdiel od marketingovej agentúry alebo veľkej spoločnosti blogeri ako vy a ja nemusíme každý deň používať nástroj SEO.

Namiesto toho sa musíme sústrediť na zverejňovanie skvelého obsahu a budovanie publika.

Aj keď SEO zohráva pri vytváraní blogu veľkú úlohu, nie je to však niečo, na čo by ste ako bloger (alebo solopreneur) mohli stráviť veľa času, ak práve začínate..

Platba 99 dolárov mesačne za web Ahrefs.com to jednoducho nestojí.

Preto som sa pred niekoľkými mesiacmi rozhodol nájsť alternatíva k Ahrefovi to je rovnako dobré ako (ak nie lepšie ako) Ahrefovci.

Aby som považoval nástroj za alternatívu Ahrefovcov, muselo to byť lacné alternatívne riešenie Ahrefov s toľkými vlastnosťami, aké sú (ak nie viac) Ahrefy.

Pri hľadaní som narazil na desiatky nástrojov a softvéru SEO. Niektoré boli dobré a iné sa oplatí spomenúť.

To bol čas, keď som sa stretol KeySearch

keysearch preskúmanie lacnej alternatívy ahrefs

KeySearch je teraz nástrojom SEO, ktorý používam pre všetky svoje stránky.

Tu sa s vami podelím o dobré a zlé KeySearch a o tom, ako sa hromadí proti veľkým obrom ako Ahrefs (ale tiež SEMrush, Majestic a Moz)..

Čo je KeySearch?

Keysearch je nástroj SEO typu všetko v jednom, ktorý sa dodáva s výskumom a analýzou kľúčových slov, SERP a konkurencie, kontrolou poradia kľúčových slov, analýzou spätného odkazu a načíta viac.

KeySearch vám pomôže odhaliť kľúčové slová skrytých drahokamov, ktoré sa dajú ľahko hodnotiť, a zároveň vám poskytne všetky nástroje, ktoré potrebujete, aby ste mohli špehovať svojich konkurentov a sledovať vaše úsilie v oblasti SEO.

Ceny za vyhľadávanie kľúčov

KeySearch ponúka oveľa lacnejšie plány ako Ahrefs. Ich plány začínajú na iba 17 dolárov mesačne zatiaľ čo Ahrefove plány začínajú na $ 99 / mesiac.

Práve teraz môžete použiť tento kupónový kód KeySearch a získajte zľavu 20% na nákup Keysearch.

KeySearch je oveľa lacnejšou alternatívou k Ahrefom. Už od 17 dolárov mesačne získate 200 kreditov za vyhľadávanie a analýzu za deň.

Tento nástroj sa dodáva s desiatkami funkcií, ako napríklad:

 • Kľúčové slovo Research
 • Analýza spätného odkazu
 • kľúčové & Kontrola obtiažnosti SERP
 • Sledovanie poradia kľúčových slov
 • Prieskum kľúčových slov YouTube
 • Analýza konkurencie
 • Vyhľadávač spätných odkazov
 • Doplnok Chrome / Firefox
 • Prístup k API
 • Reporting White-Label
 • a oveľa viac

V nasledujúcich častiach prejdeme každou z týchto funkcií:

Kľúčové slovo Research

KeySearch ponúka rozhranie pre výskum kľúčových slov vhodné pre začiatočníkov. Umožňuje vám nielen nájsť najlepšie kľúčové slová, na ktoré je potrebné zacieliť (pomocou nástroja na výskum kľúčových slov)..

Umožňuje vám tiež rýchlo skontrolovať obtiažnosť všetkých kľúčových slov, na ktoré sa tešíte, na ktoré môžete zacieliť (pomocou nástroja rýchla ťažkosť):

Nástroj pre výskum kľúčových slov

Nástroj na vyhľadávanie kľúčových slov KeySearch

výskum kľúčových slov nástroj, ktorý ponúka KeySearch, vám umožňuje merať obtiažnosť kľúčového slova a zistiť, kto sa hodnotí na prvej stránke.

Tento nástroj vám umožňuje skontrolovať, či by ste mali zacieľovať na kľúčové slovo podľa toho, či nie úroveň obtiažnosti. To vám môže ušetriť veľa času a peňazí za písanie obsahu.

Jedna vec, ktorá sa mi na tomto nástroji veľmi páči, je, že sa zobrazuje všetky dôležité podrobnosti musíte kľúčové slovo zvážiť skôr, ako ho zacieľujete do jedného jednoduchého políčka:

Kľúčové slovo - ťažkosti s vyhľadávaním kľúčových slov

Tento nástroj tiež ponúka stovky návrhy kľúčových slov aby ste zvážili:

Návrhy kľúčových slov pre vyhľadávanie podľa kľúčových slov

Tieto návrhy kľúčových slov sa zobrazujú spolu s ich objem a ťažkosti. Ak kliknete na ktorékoľvek z kľúčových slov zobrazených v návrhoch, zobrazí sa vám kompletná analýza kľúčového slova.

Ďalšou vecou, ​​ktorá sa mi naozaj páči a je pre mňa užitočná, sú tieto nástroje Tabuľka výsledkov vyhľadávania:

SEO vyhľadávací nástroj KeySearch

V tabuľke sa zobrazuje a matica obsahujúca všetky dôležité metriky SEO musíte zvážiť umiestnenie stránok na prvej stránke.

Získate rýchly prehľad o tom, kto hodnotí kľúčové slovo a na ktorej pozícii.

Jedna vec, ktorá sa mi na tejto tabuľke nepáči, je, že Nezobrazuje vám názov stránok hodnotiacich kľúčové slovo.

Povie vám však, či stránka obsahuje kľúčové slovo v názve, ale nehovorí, aký je skutočný názov.

Ak chcete skontrolovať názov stránky, budete musieť hľadať kľúčové slovo na stránkach Google alebo navštíviť webovú adresu stránky.

Tento nástroj zobrazí aj návrh vyhľadávacieho nástrojas, ktoré sa zobrazujú na konci stránok s výsledkami vyhľadávania:

návrhy vyhľadávača kľúčov

To vám pomôže identifikovať kľúčové slová, ktoré ľudia používajú na vyhľadávanie podobných vecí. Neignorujte tieto návrhy. Toto sú kľúčové slová s dlhým chvostom, ktoré by ste mali zahrnúť do svojho obsahu.

Tento nástroj vám tiež umožňuje exportujte súbor CSV alebo PDF súbor obsahujúci podrobnosti o kľúčovom slove, ako je objem vyhľadávania, náročnosť a poradie všetkých stránok na prvej stránke.

Umožňuje vám získať údaje a návrhy kľúčových slov Plánovač kľúčových slov Google AdWords, návrh YouTube, návrh Bing, databáza vyhľadávania kľúčov a veľa ďalších:

Zdroje dát KeySearch

Nástroj na rýchlu kontrolu problémov

KeySearch Obtiažnosť Kontrola

Tento nástroj je obrovský šetrič času. Namiesto kontroly obtiažnosť a objem kľúčových slov pre jedno kľúčové slovo súčasne, tento nástroj môžete použiť na zostavenie kontroly až 50 kľúčových slov naraz.

Umožňuje vám tiež exportovať kľúčové slová spolu s ich objemom vyhľadávania a ďalšími podrobnosťami do súboru CSV.

Analýza odkazov

Analýza spätného odkazu KeySearch

Nástroj na kontrolu spätného odkazu je jedným z nástrojov najdôležitejšie časti akéhokoľvek nástroja SEO. Nástroj na analýzu spätného odkazu spoločnosti KeySearch prichádza s množstvom skvelých funkcií.

To vám umožní skontrolujte spätné odkazy na celú doménu alebo iba na konkrétnu stránku.

Tento nástroj ponúka metriku s názvom Sila domény to vám pomôže posúdiť kvalitu webových stránok. Toto je dobrá metrika na kontrolu pri hľadaní kvalitných webových stránok, na ktoré hosť pošle príspevok alebo na ktoré získate odkaz:
Kontrola sily domény KeySearch

Umožňuje vám tiež zobraziť prehľad trendu vytvárania odkazov za posledných 12 mesiacov pre doménu alebo stránku, ktorú kontrolujete. Pomáha to zistiť, aké ťažké bude prekonať doménu alebo stránku.

Môžeš ľahko filtrovať spätné odkazy na základe viacerých metrík, napríklad počtu odkazov, sily domény, zdroja odkazu a typu odkazu (dofollow alebo nofollow):

Filter spätného odkazu KeySearch

Tento nástroj umožňuje zobraziť 50, 100, 250, 1000 alebo všetky spätné odkazy naraz. To tiež umožňuje export spätných odkazov ktorejkoľvek danej webovej stránky alebo stránky.

Jednou z vecí, ktoré sa mi pri tejto funkcii exportu nepáčia, je to, že exportuje všetky spätné odkazy, iba ak sa v prehliadači rozhodnete zobraziť všetky spätné odkazy..

Nie je to len náročné na pamäť, ale môže to tiež spôsobiť, že váš prehliadač prestane fungovať.

Spätné odkazy na ľubovoľnú danú stránku alebo webovú stránku sa zobrazujú v tabuľke spolu s metrikami a podrobnosťami, ako napríklad Anchor Text, sila domény (vlastná metrika KeySearch), počet prichádzajúcich odkazov a či je odkaz dofollow:

Nástroj na spätné odkazy KeySearch

Prieskum YouTube

KeySearch Youtube Research

Ak ste YouTuber, budete milovať tento nástroj. To vám umožní nájsť najlepšie kľúčové slová, na ktoré je potrebné zacieliť a rozsah konkurencie pre dané kľúčové slovo.

Tento nástroj vyzerá rovnako ako nástroj na analýzu kľúčových slov. Prichádza s tabuľkou rovnako ako tabuľka, ktorú ponúka Nástroj na analýzu kľúčových slov.

V tabuľke sú zobrazené adresy URL videí spolu s dôležitými metrikami, ako sú Video vek, počet zobrazení, záľuby, záľuby, nepáči sa, komentáre a či je kľúčové slovo v názve a popise.

Rovnako ako nástroj na analýzu kľúčových slov sa mi nepáči len to, že v tabuľke sa vedľa adresy URL nezobrazuje názov stránky..

Budete musieť buď manuálne vyhľadať kľúčové slovo na Googli, alebo v tomto prípade otvoriť každé video a skontrolovať jeho názov.

Tento nástroj ponúka návrh kľúčového slova pole podobné políčku Nástroja na analýzu kľúčových slov vpravo s viacerými kľúčovými slovami, ktoré by ste mohli zvážiť.

Rovnako ako v prípade nástroja na výskum kľúčových slov, existuje rýchly zložitá dáma k dispozícii aj pre YouTube. Umožňuje vám skontrolovať náročnosť a ďalšie metriky až 50 kľúčových slov naraz:

KeySearch Youtube checker

Nástroj na sledovanie poradia kľúčových slov

KeySearch Key Rank Monitor

Sledovanie poradia kľúčových slov je úžasný nástroj od spoločnosti KeySearch, ktorý vám pomôže skontrolovať, či vaše úsilie v oblasti SEO funguje. Umožňuje vám sledovať pozíciu, ktorú váš web hodnotí podľa kľúčového slova.

Toto je skutočne užitočné, keď vyskúšate novú kampaň zameranú na vytváranie odkazov. Pomocou tohto nástroja môžete ľahko zistiť, ktoré taktiky SEO fungujú a ktoré nefungujú pre váš web a váš priemysel.

Môžete nastaviť e-mailové upozornenia aby ste dostali e-mail z nástroja, akonáhle dôjde k zmene poradia vyhľadávacieho nástroja pre dané kľúčové slovo.

Po pridaní kľúčového slova do nástroja sa vygeneruje graf všetkých predchádzajúcich pozícií v rebríčku od dátumu pridania kľúčového slova:

Hodnotenie kľúčových slov podľa kľúčového slova

Tento nástroj je vynikajúci, ak vykonávate prácu SEO klienta. Klientom môžete ľahko posielať správy o tom, či vaše úsilie v oblasti SEO fungovalo alebo nie.

Na rozdiel od iných nástrojov na sledovanie hodností, ktoré som používal v minulosti, rozhranie tohto nástroja je trochu iné a trochu zložité na pochopenie. Keď pochopíte, ako to funguje, nebudete mať problém s jeho používaním.

Doplnok prehliadača

Doplnok prehliadača vám to umožňuje analyzovať ťažkosti s kľúčovými slovami priamo z vášho prehliadača.

Po inštalácii rozšírenie prehliadača, môžete vidieť ťažkosti s kľúčovými slovami a tabuľku Matice výsledkov vyhľadávania so všetkými dôležitými metrikami o stránkach, ktoré sa zobrazujú vo výsledkoch vyhľadávania.

To vám môže ušetriť veľa času. Sú chvíle, keď narazíte na kľúčové slová vo svojom výklenku prostredníctvom spoločnosti Google.

Namiesto prihlásenia sa do účtu KeySearch môžete vidieť ťažkosti s kľúčovými slovami a dôležité metriky výsledkov vyhľadávania bez opustenia stránky.

Jedna vec, ktorá by podľa môjho názoru bola užitočná, je, ak by rozšírenie tiež zobrazovalo objem vyhľadávania pre kľúčové slovo.

Recenzia KeySearch: Verdikt

KeySearch je ideálny pre tých, ako som ja, ktorí hľadajú lacnejšiu alternatívu Ahrefovcov.

Je dodávaný s desiatkami funkcií. Aj keď nemusí ponúka toľko funkcií ako Ahrefov, nie je to nástroj, ktorý by ste mali zanedbávať.

Či už práve začínate alebo prevádzkujete celú marketingovú agentúru, tento nástroj vám pomôže dosiahnuť skvelé výsledky.

Ak nie ste agentúrou alebo spoločnosťou, nástroje ako Ahrefs sa nehodia do zákona. Ak práve začínate, pravdepodobne nikdy nedostanete čas vyskúšať väčšinu funkcií, ktoré ponúka Ahrefs.

Z väčšej časti bude to len strata peňazí za používanie softvéru SEO, ktorý často nepoužívate.

KeySearch nie je len lacnejšia verzia Ahrefov, ponúka všetko, čo potrebujete na svojej blogovacej ceste. Pomôže vám to analyzovať konkurenciu a nájsť kľúčové slová, ktoré sa dajú ľahko hodnotiť.

Aj keď by som nepovedal, že KeySearch je lepšou alternatívou k Ahrefom, je to však alternatíva, ktorá vám pomôže dosiahnuť skvelé výsledky v oblasti SEO pre vaše podnikanie..

Zmeškali ste pri tejto kontrole funkcie KeySearch nejakú funkciu? Už ste mali dobrý (alebo zlý) zážitok s používaním KeySearch?

Ak je to tak, dajte mi vedieť v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map