Recenze KeySearch (Proč je to dobrá a levnější alternativa k Ahrefům)

Toto je moje recenze KeySearch, SEO nástroje, který je mnohem levnější alternativou k Ahrefs a Moz SEO softwaru.


Jako internetoví obchodníci vždy hledáme jeden nástroj SEO, který může změnit.

To je jeden nástroj, který nás odlišuje a dává nám náskok před konkurencí.

Ahrefové je jedním z těchto nástrojů. Je to jeden z nejlepších (pokud ne nejlepší) SEO nástroje tam venku.

Ačkoli přichází s desítkami funkcí od výzkumu klíčových slov, analýzy zpětného odkazu po sledování klíčových slov.

Ahrefs není vhodný pro blogery, jako jste ty a já.

Proč?

Protože její ceny se mohou brzy začít snižovat na naše zisky.

Na rozdíl od marketingové agentury nebo velké společnosti, bloggerové jako vy a já nemusíme používat nástroj SEO každý den.

Místo toho se musíme soustředit na vydávání skvělého obsahu a budování publika.

I když SEO hraje velkou roli při pěstování blogu, není to však něco, na co byste jako blogger (nebo solopreneur) mohli strávit spoustu času, pokud právě začínáte..

Platba 99 $ měsíčně za Ahrefs.com prostě nestojí za to.

To je důvod, proč jsem se před několika měsíci rozhodl najít alternativa k Ahrefům to je stejně dobré jako (ne-li lepší než) Ahrefs.

Abych mohl považovat nástroj za alternativu Ahrefů, musela to být levná alternativa Ahrefů s tolika funkcemi jako (pokud ne více než) Ahrefs.

Při hledání jsem narazil na desítky nástrojů a softwaru SEO. Některé byly dobré a jiné se ani nestojí za zmínku.

To byl čas, kdy jsem narazil KeySearch

keysearch přezkoumává levnou alternativu ahrefs

KeySearch je nyní nástroj SEO, který používám pro všechny své weby.

Zde se s vámi podělím o to dobré a co špatné z KeySearch a jak se hromadí proti velkým gigantům, jako jsou Ahrefové (ale také SEMrush, Majestic a Moz).

Co je KeySearch?

Keysearch je all-in-one SEO nástroj, který je dodáván s výzkumem a analýzou klíčových slov, SERP a konkurence, kontrolou pořadí klíčových slov, analýzou zpětného odkazu a načte více.

KeySearch vám pomůže odhalit klíčová slova skrytých drahokamů, která lze snadno hodnotit, a zároveň vám poskytne všechny nástroje, které potřebujete, abyste vyzkoušeli své konkurenty a sledovali vaše úsilí v oblasti SEO.

Ceny vyhledávání klíčů

KeySearch nabízí mnohem levnější plány než Ahrefs. Jejich plány začínají na jen 17 $ / měsíc zatímco Ahrefovy plány začínají na 99 $ / měsíc.

Právě teď můžete použít tento kupónový kód KeySearch a získejte 20% slevu na nákup Keysearch.

KeySearch je mnohem levnější alternativou k Ahrefům. Od pouhých 17 $ měsíčně získáte 200 kreditů za vyhledávání a analýzu denně.

Tento nástroj je dodáván s desítkami funkcí, jako jsou:

 • Klíčové slovo výzkum
 • Analýza zpětného odkazu
 • Klíčové slovo & Kontrola obtížnosti SERP
 • Sledování klíčových slov
 • Výzkum klíčových slov na YouTube
 • Analýza konkurence
 • Vyhledávač zpětných odkazů
 • Doplněk Chrome / Firefox
 • Přístup API
 • White-Label Reporting
 • a mnohem víc

V následujících sekcích projdeme každou z těchto funkcí:

Klíčové slovo výzkum

KeySearch nabízí rozhraní pro výzkum klíčových slov pro začátečníky. Umožňuje vám nejen najít nejlepší klíčová slova, na která je třeba cílit (pomocí nástroje pro výzkum klíčových slov)..

Rovněž vám umožňuje rychle zkontrolovat obtížnost klíčových slov, na která se těšíte (s pomocí nástroje Rychlá obtížnost):

Nástroj pro výzkum klíčových slov

Nástroj pro vyhledávání klíčových slov KeySearch

výzkum klíčových slov nástroj, který nabízí KeySearch, vám umožní měřit obtížnost klíčového slova a zjistit, kdo je na první stránce v pořadí.

Tento nástroj vám umožní zkontrolovat, zda byste měli zacílit na klíčové slovo na jeho základě úroveň obtížnosti. To vám může ušetřit spoustu času a peněz za psaní obsahu.

Jedna věc, která se mi na tomto nástroji líbí, je, že se zobrazuje všechny důležité detaily je třeba zvážit klíčové slovo, než na něj zacílíte v jednom jednoduchém poli:

KeySearch Obtížnost klíčových slov

Tento nástroj také nabízí stovky návrhy klíčových slov abyste zvážili:

Návrhy klíčových slov pro vyhledávání klíčových slov

Tyto návrhy klíčových slov se zobrazují společně s jejich objem a obtížnost. Pokud kliknete na některé z klíčových slov zobrazených v návrzích, zobrazí se vám kompletní analýza klíčového slova.

Další věc, která se mi opravdu líbí a je pro mě užitečná, je tento nástroj Tabulka výsledků vyhledávání:

SEO nástroj KeySearch

Tabulka vám ukazuje matice obsahující všechny důležité metriky SEO musíte zvážit pořadí stránek na první stránce.

Díky tomu získáte rychlý přehled o tom, kdo hodnotí klíčové slovo a na jaké pozici.

Jedna věc, která se mi na této tabulce nelíbí, je, že Nezobrazuje vám název stránek hodnotících klíčové slovo.

Říká vám však, zda stránka obsahuje klíčové slovo v názvu, ale neřekne vám, jaký je skutečný název.

Chcete-li zkontrolovat název stránky, budete muset hledat klíčové slovo na Googlu nebo navštívit adresu URL stránky.

Tento nástroj také zobrazí návrh vyhledávačes, které se zobrazují na konci stránek s výsledky vyhledávání:

návrhy vyhledávačů pro vyhledávání klíčů

To vám pomůže identifikovat klíčová slova, která lidé používají k hledání podobných věcí. Neignorujte tyto návrhy. Toto jsou klíčová slova s ​​dlouhým ocasem, která byste měli zahrnout do svého obsahu.

Tento nástroj také umožňuje exportovat soubor CSV nebo PDF soubor obsahující podrobnosti o klíčovém slově, jako je jeho objem vyhledávání, obtížnost a všechny weby v pořadí na první stránce.

To vám umožní získat klíčová slova a návrhy Plánovač klíčových slov Google Adwords, návrh YouTube, návrh Bing, databáze KeySearch a mnoho dalších:

Zdroje dat KeySearch

Nástroj pro rychlou kontrolu obtížnosti

KeySearch Obtížnost Kontrola

Tento nástroj je obrovský spořič času. Místo kontroly obtížnost a objem klíčových slov pro jedno klíčové slovo najednou, můžete pomocí tohoto nástroje sestavit a zkontrolovat obtížné až 50 klíčových slov najednou.

Umožňuje také exportovat klíčová slova spolu s jejich objemem vyhledávání a dalšími podrobnostmi do souboru CSV.

Analýza odkazů

Analýza zpětného odkazu KeySearch

Nástroj pro kontrolu zpětného odkazu je jedním z nejdůležitější části jakéhokoli nástroje SEO. Nástroj pro analýzu zpětného odkazu KeySearch přichází s mnoha skvělými funkcemi.

To vám umožní zkontrolujte zpětné odkazy na celou doménu nebo pouze na konkrétní stránku.

Tento nástroj nabízí metriku nazvanou Síla domény to vám pomůže posoudit kvalitu webových stránek. Toto je dobrá metrika při kontrole kvalitních webů, na které hostující příspěvek pošle odkaz, nebo z odkazu:
Kontrola síly domény KeySearch

Umožňuje také zobrazit přehled trendu vytváření odkazů za posledních 12 měsíců pro doménu nebo stránku, kterou kontrolujete. To pomáhá určit, jak obtížné bude překonat doménu nebo stránku.

Můžeš snadno filtrovat zpětné odkazy na základě více metrik, jako je počet odkazů, síla domény, zdroj odkazů a typ odkazu (dofollow nebo nofollow):

Filtr zpětného odkazu KeySearch

Tento nástroj umožňuje zobrazit 50, 100, 250, 1000 nebo všechny zpětné odkazy najednou. To také umožňuje exportovat zpětné odkazy jakéhokoli daného webu nebo stránky.

Jedna věc, která se mi na této exportní funkci nelíbí, je to, že exportuje všechny zpětné odkazy, pouze pokud se rozhodnete zobrazit všechny zpětné odkazy v prohlížeči..

Není to jen náročné na paměť, ale také to může způsobit, že váš prohlížeč přestane fungovat.

Zpětné odkazy na jakékoli dané stránce nebo webu jsou zobrazeny v tabulce spolu s metrikami a podrobnostmi, jako jsou Ukotvit text, sílu domény (vlastní metrika KeySearch), počet příchozích odkazů a zda je odkaz dofollow:

Nástroj pro zpětné odkazy KeySearch

Youtube výzkum

KeySearch Youtube Research

Pokud jste YouTuber, budete milovat tento nástroj. To vám umožní najít nejlepší klíčová slova k cílení a výši konkurence pro dané klíčové slovo.

Tento nástroj vypadá stejně jako nástroj pro analýzu klíčových slov. Přichází s tabulkou stejně jako ta, kterou nabízí Nástroj pro analýzu klíčových slov.

V tabulce jsou uvedeny adresy URL videí spolu s důležitými metrikami, jako je Video Age, Views, Likes, Dislikes, Comments a zda je klíčové slovo v názvu a popisu.

Stejně jako nástroj pro analýzu klíčových slov se mi nelíbí jen to, že tabulka nezobrazuje vedle adresy URL název stránky..

Budete muset buď ručně vyhledat klíčové slovo na Googlu, nebo v tomto případě otevřít každé video a zkontrolovat jejich název.

Tento nástroj nabízí návrh klíčových slov pole podobné jako u Nástroje pro analýzu klíčových slov napravo s více klíčovými slovy, která byste mohli zvážit.

Stejně jako Nástroj pro výzkum klíčových slov je rychlý obtížná dáma k dispozici i pro YouTube. To vám umožní zkontrolovat obtížnost a další metriky až 50 klíčových slov najednou:

KeySearch Youtube checker

Nástroj pro hodnocení klíčových slov

KeySearch Key Rank Monitor

Sledování klíčových slov je úžasný nástroj od společnosti KeySearch, který vám pomůže zkontrolovat, zda vaše úsilí v oblasti SEO funguje. To vám umožní sledovat pozici vašich webových stránek v hodnocení klíčového slova.

To je opravdu užitečné, když vyzkoušíte novou kampaň zaměřenou na vytváření odkazů. Pomocí tohoto nástroje můžete snadno zjistit, které SEO taktiky fungují a nefungují pro váš web a vaše odvětví.

Můžete nastavit e-mailová oznámení takže z nástroje obdržíte e-mail, jakmile dojde ke změně hodnocení vyhledávače pro dané klíčové slovo.

Jakmile do nástroje přidáte klíčové slovo, vygeneruje se graf všech předchozích pozic v žebříčku od data přidání klíčového slova:

Hodnocení klíčových slov podle klíčových slov

Tento nástroj je skvělý, pokud děláte práci SEO klienta. Můžete snadno posílat klientům zprávy o tom, zda vaše SEO úsilí fungovalo.

Na rozdíl od jiných nástrojů pro sledování pozice, které jsem používal v minulosti, je rozhraní tohoto nástroje trochu jiné a trochu složité na to, abychom mu porozuměli. Jakmile pochopíte, jak to funguje, nebudete mít problém s jeho používáním.

Doplněk prohlížeče

Doplněk prohlížeče umožňuje analyzovat obtížnost klíčových slov přímo z vašeho prohlížeče.

Po instalaci rozšíření prohlížeče, můžete vidět obtížnost klíčových slov a tabulku Matice výsledků vyhledávání se všemi důležitými metrikami o stránkách, které se zobrazují ve výsledcích vyhledávání.

To vám může ušetřit spoustu času. Jsou chvíle, kdy narazíte na klíčová slova ve svém výklenku prostřednictvím Googlu.

Namísto přihlášení do účtu KeySearch můžete zobrazit obtížnost klíčových slov a důležité metriky výsledků vyhledávání, aniž byste opustili stránku.

Jedna věc, která by podle mě byla užitečná, je, kdyby rozšíření také zobrazovalo objem vyhledávání klíčového slova.

Recenze KeySearch: Verdikt

KeySearch je ideální pro ty, jako jsem já, hledající levnější alternativu Ahrefů.

Je dodáván s desítkami funkcí. I když nemusí nabídnout tolik funkcí jako Ahrefs, není to nástroj, který byste měli zanedbávat.

Ať už právě začínáte nebo provozujete celou marketingovou agenturu, tento nástroj vám pomůže dosáhnout skvělých výsledků.

Pokud nejste agentura nebo společnost, nástroje jako Ahrefs se nehodí do zákona. Pokud právě začínáte, pravděpodobně nikdy nedostanete čas vyzkoušet většinu funkcí, které nabízí Ahrefs.

Z větší části to bude jen ztráta peněz za používání softwaru SEO, který dokonce ani často nepoužíváte.

KeySearch není jen levnější verze Ahrefů, nabízí vše, co budete potřebovat na své cestě za blogováním. Pomůže vám analyzovat konkurenci a najít klíčová slova, která lze snadno hodnotit.

I když bych neřekl, že KeySearch je lepší alternativou k Ahrefům, je to však alternativa, která vám pomůže dosáhnout skvělých výsledků se SEO pro vaše podnikání..

Chybí mi v této recenzi funkce KeySearch nějaká funkce? Už jste měli dobrý (nebo špatný) zážitek s používáním KeySearch?

Pokud tomu tak je, dejte mi vědět v komentářích níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map