Przegląd KeySearch (Dlaczego to dobra i tańsza alternatywa dla Ahrefs)

Oto moja opinia na temat KeySearch, narzędzia SEO, które jest znacznie tańszą alternatywą dla oprogramowania Ahrefs i Moz SEO.


Jako marketerzy internetowi zawsze szukamy tego jednego narzędzia SEO, które może coś zmienić.

To jedno narzędzie, które nas wyróżni i da przewagę nad konkurencją.

Ahrefs jest jednym z tych narzędzi. Jest to jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) Narzędzia SEO tam.

Chociaż zawiera dziesiątki funkcji od badania słów kluczowych, analizy linków zwrotnych do śledzenia pozycji słów kluczowych.

Ahrefs nie nadaje się dla blogerów takich jak ty i ja.

Dlaczego?

Ponieważ jego ceny mogą wkrótce zacząć wpływać na nasze zyski.

W przeciwieństwie do agencji marketingowej lub dużej firmy blogerzy tacy jak ty i ja nie muszą codziennie korzystać z narzędzia SEO.

Zamiast tego musimy skupić się na publikowaniu świetnych treści i budowaniu odbiorców.

Chociaż SEO odgrywa dużą rolę w tworzeniu bloga, nie jest to jednak coś, na co jako blogger (lub solopreneur) możesz poświęcić dużo czasu, jeśli dopiero zaczynasz..

Płacenie 99 USD miesięcznie za Ahrefs.com po prostu nie jest tego warte.

Właśnie dlatego kilka miesięcy temu postanowiłem znaleźć alternatywa dla Ahrefsa to jest tak dobre jak (jeśli nie lepsze niż) Ahrefs.

Aby uznać narzędzie za alternatywę Ahrefs, musiała to być tania alternatywa Ahref z tyloma funkcjami, ile (jeśli nie więcej niż) Ahrefs.

Podczas wyszukiwania natknąłem się na dziesiątki narzędzi i oprogramowania SEO. Niektóre były dobre, a inne nawet nie są warte wspomnienia.

To był czas, kiedy natknąłem się KeySearch

keysearch przejrzyj tanią alternatywę ahrefs

KeySearch to teraz narzędzie SEO, którego używam do wszystkich moich witryn.

Tutaj podzielę się z tobą dobrem i złem KeySearch oraz tym, jak kumuluje się z wielkimi gigantami, takimi jak Ahrefs (ale także SEMrush, Majestic i Moz).

Co to jest KeySearch?

Keysearch to wszechstronne narzędzie SEO, które obejmuje badania słów kluczowych, SERP i konkurentów, sprawdzanie pozycji słów kluczowych, analizę linków zwrotnych oraz wiele innych.

KeySearch pomoże Ci odkryć słowa kluczowe z ukrytymi klejnotami, które są łatwe do pozycjonowania, a także zapewni Ci wszystkie narzędzia potrzebne do szpiegowania konkurentów i śledzenia działań SEO.

Ceny KeySearch

KeySearch oferuje znacznie tańsze plany niż Ahrefs. Ich plany zaczynają się od tylko 17 USD / miesiąc podczas gdy plany Ahrefsa zaczynają się od 99 USD / miesiąc.

W tej chwili możesz użyć tego kodu kuponu KeySearch i uzyskać 20% zniżki na zakup Keysearch.

KeySearch to znacznie tańsza alternatywa dla Ahrefsa. Już od 17 USD miesięcznie zyskujesz 200 dziennych kredytów na wyszukiwanie i analizy.

To narzędzie zawiera dziesiątki funkcji, takich jak:

 • Badanie słów kluczowych
 • Analiza linków zwrotnych
 • Słowo kluczowe & Kontroler trudności SERP
 • Śledzenie pozycji słów kluczowych
 • Badanie słów kluczowych w YouTube
 • Analiza konkurencji
 • Wyszukiwarka linków zwrotnych
 • Dodatek do Chrome / Firefox
 • Dostęp API
 • Raportowanie białej etykiety
 • i wiele więcej

Omówimy każdą z tych funkcji w następujących sekcjach:

Badanie słów kluczowych

KeySearch oferuje przyjazny dla początkujących interfejs do badania słów kluczowych. Pozwala nie tylko znaleźć najlepsze słowa kluczowe, na które można kierować reklamy (za pomocą Narzędzia do badania słów kluczowych).

Pozwala również szybko sprawdzić trudność słów kluczowych, na które chcesz kierować (za pomocą narzędzia szybkiego poziomu trudności):

Narzędzie do badania słów kluczowych

KeySearch Keyword Research Tool

The badania słów kluczowych Narzędzie oferowane przez KeySearch pozwala zmierzyć trudność słowa kluczowego i zobaczyć, kto zajmuje pozycję na pierwszej stronie.

To narzędzie pozwala sprawdzić, czy należy kierować na słowo kluczowe na jego podstawie poziom trudności. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy na pisanie treści.

Jedną z rzeczy, które bardzo lubię w tym narzędziu, jest to, że się wyświetla wszystkie ważne szczegóły musisz zastanowić się nad słowem kluczowym, zanim wybierzesz go w jednym prostym polu:

KeySearch Trudność słowa kluczowego

To narzędzie oferuje również setki propozycje słów kluczowych do rozważenia:

KeySearch Propozycje słów kluczowych

Te sugestie słów kluczowych są wyświetlane razem z nimi objętość i trudność. Jeśli klikniesz dowolne słowo kluczowe wyświetlone w sugestiach, zobaczysz pełną analizę tego słowa kluczowego.

Kolejną rzeczą, która bardzo mi się podoba i jest dla mnie pomocna, jest to narzędzie Tabela wyników wyszukiwania:

Narzędzie SEO KeySearch

Tabela pokazuje matryca zawierająca wszystkie ważne wskaźniki SEO musisz wziąć pod uwagę ranking witryn na pierwszej stronie.

To daje szybki przegląd tego, kto jest w rankingu dla słowa kluczowego i na jakiej pozycji.

Jedną z rzeczy, których nie lubię w tym stole, jest to nie pokazuje tytułu rankingu stron dla słowa kluczowego.

Informuje jednak, czy strona zawiera słowo kluczowe w tytule, ale nie podaje rzeczywistego tytułu.

Aby sprawdzić tytuł strony, musisz wyszukać słowo kluczowe w Google lub odwiedzić adres URL strony.

To narzędzie wyświetla również sugestia wyszukiwarkis wyświetlane na końcu stron wyników wyszukiwania:

propozycje wyszukiwarek kluczy

Pomaga to zidentyfikować słowa kluczowe, których ludzie używają do wyszukiwania podobnych rzeczy. Nie ignoruj ​​tych sugestii. Są to słowa kluczowe z długim ogonem, które należy uwzględnić w treści.

To narzędzie pozwala również eksportować CSV lub PDF plik zawierający szczegółowe informacje na temat słowa kluczowego, takie jak liczba wyszukiwań, trudność i wszystkie strony w rankingu na pierwszej stronie.

Pozwala uzyskać dane słów kluczowych i sugestie od Planer słów kluczowych Google Adwords, YouTube Suggest, Bing Suggest, KeySearch Database i wiele innych:

Źródła danych KeySearch

Narzędzie szybkiego sprawdzania trudności

KeySearch Difficulty Checker

To narzędzie to ogromna oszczędność czasu. Zamiast sprawdzać trudność i objętość słowa kluczowego dla jednego słowa kluczowego naraz, możesz użyć tego narzędzia, aby sprawdzić trudność do 50 słów kluczowych jednocześnie.

Pozwala także na eksport słów kluczowych wraz z liczbą operacji wyszukiwania i innymi szczegółami do pliku CSV.

Analiza linków

Analiza linków zwrotnych KeySearch

Narzędzie do sprawdzania linków zwrotnych jest jednym z najważniejsze części każdego narzędzia SEO. Narzędzie analizy linków zwrotnych KeySearch zawiera wiele wspaniałych funkcji.

To pozwala sprawdź linki zwrotne do całej domeny lub tylko określonej strony.

To narzędzie oferuje metrykę o nazwie Siła domeny które pomogą Ci ocenić jakość witryny. Jest to dobra miara, którą można sprawdzić, szukając wysokiej jakości witryn do publikowania postów lub uzyskania linku:
KeySearch Domain Strenght Checker

Pozwala także zobaczyć przegląd trendu tworzenia linków w ciągu ostatnich 12 miesięcy dla domeny lub strony, którą sprawdzasz. Pomaga to określić, jak trudno będzie przewyższyć domenę lub stronę.

Możesz łatwo filtrować linki zwrotne na podstawie wielu wskaźników, takich jak liczba linków, siła domeny, źródło linku i typ linku (dofollow lub nofollow):

Filtr linku zwrotnego KeySearch

To narzędzie pozwala wyświetlić 50, 100, 250, 1000 lub wszystkie linki zwrotne jednocześnie. To także pozwala eksportować linki zwrotne dowolnej witryny lub strony.

Jedną z rzeczy, których nie lubię w tej funkcji eksportu, jest to, że eksportuje ona wszystkie linki zwrotne tylko wtedy, gdy zdecydujesz się wyświetlić wszystkie linki zwrotne w przeglądarce.

To nie tylko wymaga dużej ilości pamięci, ale może również spowodować, że przeglądarka przestanie działać.

Linki wsteczne dowolnej strony lub witryny są wyświetlane w tabeli wraz z danymi i szczegółami, takimi jak Tekst kotwicy, siła domeny (niestandardowe dane KeySearch), liczba linków przychodzących i czy link jest dofollow:

KeySearch Backlinks Tool

Badania w YouTube

KeySearch Youtube Research

Jeśli jesteś YouTuberem, pokochasz to narzędzie. To pozwala znajdź najlepsze słowa kluczowe do kierowania oraz ilość konkurencji dla dowolnego słowa kluczowego.

To narzędzie wygląda podobnie do narzędzia analizy słów kluczowych. Jest wyposażony w stolik taki jak ten oferowany przez Narzędzie analizy słów kluczowych.

Tabela zawiera adresy URL filmów wraz z ważnymi danymi, takimi jak Wiek filmu, wyświetlenia, polubienia, nielubienia, komentarze i czy słowo kluczowe jest w tytule i opisie.

Podobnie jak w narzędziu do analizy słów kluczowych, jedyne, co mi się nie podoba to to, że w tabeli nie wyświetla się tytuł strony obok adresu URL.

Będziesz musiał ręcznie wyszukać słowo kluczowe w Google lub w tym przypadku otworzyć każdy film, aby sprawdzić jego tytuł.

To narzędzie oferuje sugestia słowa kluczowego pole podobne do tego w narzędziu analizy słów kluczowych po prawej stronie z wieloma słowami kluczowymi, które warto rozważyć.

Podobnie jak w narzędziu do badania słów kluczowych, jest szybki trudny kontroler dostępne również na YouTube. Pozwala sprawdzić trudność i inne parametry do 50 słów kluczowych jednocześnie:

KeySearch YouTube Checker trudności

Narzędzie do śledzenia pozycji słów kluczowych

KeySearch Słowo kluczowe Monitor pozycji

Śledzenie pozycji słów kluczowych to niesamowite narzędzie od KeySearch, które pomaga sprawdzić, czy Twoje działania SEO działają. Pozwala śledzić pozycję witryny w rankingu pod kątem słowa kluczowego.

Jest to bardzo przydatne, gdy próbujesz nowej kampanii budowania linków. Za pomocą tego narzędzia możesz łatwo zidentyfikować, które taktyki SEO działają, a nie dla Twojej witryny i branży.

Możesz skonfigurować powiadomienia e-mailowe dzięki czemu otrzymasz wiadomość e-mail z narzędzia, gdy tylko nastąpi zmiana rankingu Twojej wyszukiwarki dla danego słowa kluczowego.

Po dodaniu słowa kluczowego do narzędzia generuje wykres wszystkich poprzednich pozycji w rankingu od dnia dodania słowa kluczowego:

Rankingi słów kluczowych KeySearch

To narzędzie jest świetne, jeśli wykonujesz pracę SEO klienta. Możesz łatwo wysyłać klientom raporty o tym, czy Twoje wysiłki związane z SEO działały.

W przeciwieństwie do innych narzędzi do śledzenia pozycji, z których korzystałem w przeszłości, interfejs tego narzędzia jest nieco inny i nieco skomplikowany do zrozumienia. Gdy zrozumiesz, jak to działa, nie będziesz miał problemu z jego użyciem.

Dodatek do przeglądarki

Dodatek do przeglądarki pozwala na to analizuj trudność słów kluczowych bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Po zainstalowaniu rozszerzenie przeglądarki, możesz zobaczyć trudność słowa kluczowego i tabelę macierzy wyników wyszukiwania ze wszystkimi ważnymi danymi na temat stron wyświetlanych w wynikach wyszukiwania.

Pozwala to zaoszczędzić dużo czasu. Są chwile, kiedy natrafiasz na słowa kluczowe w swojej niszy za pośrednictwem Google.

Zamiast logować się na swoje konto KeySearch, możesz zobaczyć trudność słowa kluczowego i ważne dane dotyczące wyników wyszukiwania bez opuszczania strony.

Jedną rzeczą, która moim zdaniem byłaby pomocna, jest to, że rozszerzenie wyświetlało także liczbę operacji wyszukiwania słowa kluczowego.

Przegląd KeySearch: werdykt

KeySearch jest idealny dla tych, którzy szukają tańszej alternatywy Ahrefs.

Ma wiele funkcji. Chociaż może nie oferować tak wielu funkcji jak Ahrefs, nie jest to narzędzie, którego powinieneś zaniedbywać.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy prowadzisz całą agencję marketingową, to narzędzie pomoże Ci osiągnąć świetne wyniki.

Jeśli nie jesteś agencją ani firmą, narzędzia takie jak Ahrefs nie pasują do rachunku. Jeśli dopiero zaczynasz, prawdopodobnie nigdy nie będziesz mieć czasu, aby wypróbować większość funkcji oferowanych przez Ahrefs.

W przeważającej części korzystanie z oprogramowania SEO, którego nie używasz tak często, będzie stratą pieniędzy.

KeySearch to nie tylko tańsza wersja Ahrefs, ale oferuje wszystko, czego potrzebujesz podczas podróży na blogu. Pomoże Ci to przeanalizować konkurencję i znaleźć słowa kluczowe, które można łatwo sklasyfikować.

Chociaż nie powiedziałbym, że KeySearch jest lepszą alternatywą dla Ahrefs, jest to jednak alternatywa, która pomoże Ci osiągnąć doskonałe wyniki dzięki SEO dla Twojej firmy.

Czy przegapiłem funkcję w tej recenzji KeySearch? Czy miałeś dobre (lub złe) doświadczenia przy użyciu KeySearch?

W takim przypadku daj mi znać w komentarzach poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map