Огляд KeySearch (чому це хороша та дешевша альтернатива Ahrefs)

Це мій огляд KeySearch, інструменту SEO, який є значно дешевшою альтернативою програмному забезпеченню Ahrefs та Moz SEO.


Як інтернет-маркетологи, ми завжди шукаємо той інструмент SEO, який може змінити ситуацію.

Цей єдиний інструмент, який виділить нас і дасть перевагу конкуренції.

Арефс є одним із таких інструментів. Це одна з найкращих (якщо не найкраща) Інструменти SEO там.

Хоча він поставляється з десятками функцій від дослідження ключових слів, аналізу зворотних посилань до відстеження рангів ключових слів.

Ahrefs не підходить для таких блогерів, як ти і я.

Чому??

Тому що його ціноутворення незабаром може почати врізатись у наші прибутки.

На відміну від маркетингового агентства або великої компанії, блогерам, як ви, і мені не потрібно використовувати інструмент SEO щодня.

Натомість нам потрібно зосередитись на створенні чудового контенту та на створенні аудиторії.

Хоча SEO відіграє велику роль у зростанні блогу, проте це не те, на що ви, як блогер (або солопренер), можете витратити багато часу, якщо ви тільки починаєте.

Платити 99 доларів на місяць за Ahrefs.com просто не варто.

Ось чому кілька місяців тому я вирішив знайти собі альтернатива Арефсу це так добре, як (якщо не краще) Арефів.

Для мене, щоб вважати інструмент альтернативою Ареффа, він повинен був бути дешевою альтернативою Ареффа з такою ж кількістю функцій, як (якщо не більше) Ahrefs.

У своєму пошуку я натрапив на десятки інструментів та програмного забезпечення SEO. Деякі були добрі, а інші навіть не варто згадувати.

Це був час, коли я натрапив Пошук ключів

огляд ключових пошуків дешевої альтернативи ахрефам

KeySearch тепер є інструментом SEO, який я використовую для всіх своїх сайтів.

Тут я поділюся з вами добрим і поганим KeySearch і яким чином він протиставляється великим гігантам, таким як Арефс (але також SEMrush, Majestic і Moz).

Що таке KeySearch?

Keysearch – це все-в-одному інструмент SEO, який постачається з ключовими словами, SERP та дослідженнями конкурентів та ключовими словами, перевірка рейтингу ключових слів, аналіз зворотних посилань плюс багато іншого.

KeySearch допоможе вам розкрити приховані ключові слова дорогоцінного каміння, які легко класифікувати, а також надасть усі інструменти, необхідні для шпигування ваших конкурентів та відстеження ваших зусиль з SEO..

Ціни за допомогою KeySearch

KeySearch пропонує значно дешевші плани, ніж Арефс. Їх плани починаються з початку всього $ 17 / місяць тоді як плани Арефса починаються від 99 доларів на місяць.

Зараз ви можете використовувати цей код купона KeySearch і отримати 20% знижки на покупку Keysearch.

KeySearch – набагато дешевша альтернатива Ahrefs. Всього за 17 доларів на місяць ви отримуєте 200 щоденних кредитів на пошук та аналіз.

Цей інструмент має десятки функцій, таких як:

 • Дослідження ключових слів
 • Аналіз зворотної лінії
 • Ключове слово & Перевірка складності SERP
 • Відстеження рейтингу ключових слів
 • Дослідження ключових слів YouTube
 • Аналіз конкуренції
 • Шукач зворотних посилань
 • Chrome / Firefox Addon
 • Доступ до API
 • Звіт про білу етикетку
 • і набагато більше

Ми переглянемо кожну з цих функцій у наступних розділах:

Дослідження ключових слів

KeySearch пропонує зручний для початківців інтерфейс для дослідження ключових слів. Це не тільки дозволяє знайти найкращі ключові слова для націлювання (за допомогою інструменту дослідження ключових слів).

Це також дозволяє швидко перевірити складність будь-яких ключових слів, на які ви з нетерпінням чекаєте націлювання (за допомогою інструменту швидкої складності):

Інструмент дослідження ключових слів

Інструмент дослідження ключових слів KeySearch

The дослідження ключових слів інструмент KeySearch дозволяє оцінити складність ключового слова та побачити, хто займає рейтинг на першій сторінці.

Цей інструмент дозволяє перевірити, чи слід орієнтуватися на ключове слово на його основі рівень складності. Це може заощадити багато часу і грошей на написанні контенту.

Одне, що мені дуже подобається в цьому інструменті, це те, що він відображає всі важливі деталі вам потрібно розглянути ключове слово, перш ніж націлити його в одному простому полі:

Складність ключового слова

Цей інструмент також пропонує сотні пропозиції щодо ключових слів Вам слід врахувати:

Пропозиції щодо ключових слів KeySearch

Ці пропозиції щодо ключових слів відображаються з обома своїми обсяг і складність. Якщо натиснути будь-яке з ключових слів, що відображаються в пропозиціях, ви зможете побачити повний аналіз ключового слова.

Ще одна річ, яка мені дуже подобається і вважаю корисною, це інструмент Таблиця результатів пошуку:

Інструмент SEO KeySearch

У таблиці показано: a матриця, що містить усі важливі показники SEO вам потрібно розглянути питання про рейтинг сайтів на першій сторінці.

Це дає швидкий огляд того, хто займає рейтинг за яким ключовим словом та на якій посаді.

Єдине, що мені не подобається в цій таблиці, це те, що це не показує вам заголовок сторінок, що займають рейтинг за ключовим словом.

Однак це означає, що на сторінці міститься ключове слово в заголовку, але не вказано, що таке власне заголовок.

Щоб перевірити заголовок сторінки, вам доведеться або шукати ключове слово в Google, або відвідати URL-адресу сторінки.

Цей інструмент також відображає пропозиція пошукової системиs, які відображаються в кінці сторінок результатів пошуку:

пропозиції пошукових пошукових систем

Це допоможе вам визначити ключові слова, які люди використовують для пошуку подібних речей. Не ігноруйте ці пропозиції. Це ключові слова з довгим хвостом, які слід включити у свій вміст.

Цей інструмент також дозволяє вам експортувати CSV або PDF файл, що містить детальну інформацію про ключове слово, наприклад його обсяг пошуку, складність та рейтинг усіх сайтів на першій сторінці.

Це дозволяє отримувати дані та пропозиції ключових слів Планувальник ключових слів Google Adwords, YouTube Запропонувати, Bing Suggest, База даних KeySearch та багато інших:

Джерела даних KeySearch

Швидкий інструмент перевірки складності

Перевірка складності пошуку KeySearch

Цей інструмент є величезна економія часу. Замість перевірки складність і обсяг ключових слів для одного ключового слова одночасно, Ви можете використовувати цей інструмент для складання-перевірки складності до 50 ключових слів одночасно.

Він також дозволяє експортувати ключові слова разом з їх обсягом пошуку та іншими деталями у файл CSV.

Аналіз зв’язку

Аналіз зворотних посилань KeySearch

Інструмент перевірки зворотної лінії зв’язку є одним із найважливіші частини будь-якого інструменту SEO. Інструмент аналізу зворотних посилань KeySearch має безліч чудових функцій.

Це дозволяє вам перевірити зворотні посилання на весь домен або просто на певну сторінку.

Цей інструмент пропонує показник, який називається Сила домену що допоможе вам судити про якість веб-сайту. Це хороший показник, щоб перевірити, шукаючи якісні веб-сайти, щоб розмістити гостьові повідомлення або отримати посилання:
Перевірка міцності домену KeySearch

Це також дозволяє переглянути огляд тенденцій побудови посилань за останні 12 місяців для домену чи сторінки, яку ви перевіряєте. Це допомагає визначити, наскільки складно буде випередити домен чи сторінку.

Ти можеш легко фільтрувати зворотні посилання на основі декількох показників, таких як кількість посилань, потужність домену, джерело посилання та тип посилання (dofollow або nofollow):

Фільтр зворотної посилання KeySearch

Цей інструмент дозволяє переглядати 50, 100, 250, 1000 або всі зворотні посилання одночасно. Це також дозволяє вам експортувати зворотні посилання будь-якого веб-сайту чи сторінки.

Одне, що мені не подобається щодо цієї функції експорту, це те, що вона експортуватиме всі зворотні посилання, лише якщо ви вирішите відобразити всі зворотні посилання у вашому браузері..

Це не тільки об’єм пам’яті, але може також призвести до припинення роботи браузера.

Зворотні посилання будь-якої сторінки чи веб-сайту відображаються в таблиці разом із показниками та деталями, такими як Текст прив’язки, сила домену (спеціальна метрика KeySearch), кількість вхідних посилань і чи є посилання dofollow:

Інструмент зворотних посилань KeySearch

Дослідження Youtube

KeySearch Youtube Research

Якщо ви ютубер, вам сподобається цей інструмент. Це дозволяє вам знайти найкращі ключові слова для націлювання і кількість конкуренції за будь-яке ключове слово.

Цей інструмент виглядає як інструмент аналізу ключових слів. Він поставляється зі Столом так само, як пропонується компанією Інструмент аналізу ключових слів.

У таблиці відображаються URL-адреси відео, а також важливі показники, такі як Вік відео, перегляди, подобається, не подобається, коментарі і чи є ключове слово в заголовку та описі.

Як і інструмент аналізу ключових слів, єдине, що мені не подобається, це те, що в таблиці не відображається заголовок сторінки поряд із URL-адресою.

Вам доведеться або вручну шукати ключове слово в Google, або в цьому випадку відкривати кожне відео, щоб перевірити їх назву.

Цей інструмент пропонує: пропозиція ключових слів поле подібне до інструменту аналізу ключових слів праворуч із кількома ключовими словами, які ви хочете розглянути.

Як і інструмент дослідження ключових слів, є швидкий важка перевірка доступний і для YouTube. Це дозволяє перевірити складність та інші показники до 50 ключових слів одночасно:

Перевірка складності Youtube KeySearch

Інструмент відстеження ключових слів

Монітор рейтингу ключових слів KeySearch

Відстеження рейтингу ключових слів це дивовижний інструмент від KeySearch, який допомагає вам перевірити, чи працюють ваші SEO роботи. Це дозволяє відстежувати позицію вашого веб-сайту за ключовим словом.

Це дуже корисно при спробі нової кампанії зі створення посилань. За допомогою цього інструменту ви можете легко визначити, яка тактика SEO працює, а яка не працює для вашого веб-сайту та вашої галузі.

Ви можете налаштувати сповіщення електронною поштою так що ви отримаєте електронний лист від цього інструменту, як тільки зміниться позиція вашої пошукової системи за певним ключовим словом.

Після додавання ключового слова до інструменту він створює графік усіх попередніх позицій рейтингу з дня додавання ключового слова:

Рейтинг ключових слів KeySearch

Цей інструмент чудовий, якщо ви робите роботу з клієнтом SEO. Ви можете легко надсилати своїм клієнтам звіти про те, чи спрацювали ваші зусилля з SEO.

На відміну від інших інструментів відстеження рангів, які я використовував у минулому, інтерфейс цього інструменту трохи інший і трохи складний для розуміння. Як тільки ви зрозумієте, як це працює, у вас не буде проблем із його використанням.

Додатковий браузер

Додаток браузера дозволяє це зробити проаналізуйте Складність ключових слів прямо з вашого браузера.

Після встановлення розширення для браузера, ви можете побачити складність ключових слів і таблицю матриць результатів пошуку з усіма важливими показниками щодо сторінок, що відображаються в результатах пошуку.

Це може заощадити багато часу. Бувають випадки, коли ви натикаєтесь на ключові слова у своїй ніші через Google.

Замість того, щоб увійти у свій обліковий запис KeySearch, ви можете побачити складність ключових слів і важливі показники щодо результатів пошуку, не виходячи зі сторінки.

Я думаю, що було б корисно, якщо розширення також відображало обсяг пошуку за ключовим словом.

Огляд KeySearch: вирок

Пошук ключів ідеально підходить для таких, як я, які шукають більш дешеву альтернативу Ahrefs.

Він оснащений десятками функцій. Хоча він може не мати стільки функцій, як Ahrefs, це не інструмент, яким слід нехтувати.

Незалежно від того, починаєте ви чи керуєте цілим маркетинговим агентством, цей інструмент допоможе вам досягти чудових результатів.

Якщо ви не агентство чи компанія, такі інструменти, як Ahrefs, не підходять до рахунку. Якщо ви тільки починаєте, ви, мабуть, ніколи навіть не знайдете часу, щоб спробувати більшість функцій, пропонованих Ahrefs.

Здебільшого це буде марною витратою грошей на використання програмного забезпечення SEO, яке ви навіть не використовуєте так часто.

KeySearch – це не просто дешевша версія Ahrefs, вона пропонує все, що вам знадобиться у вашій подорожі до блогів. Це допоможе вам проаналізувати конкуренцію та знайти ключові слова, за якими легко класифікувати.

Хоча я б не сказав, що KeySearch є кращою альтернативою Ahrefs, однак це альтернатива, яка допоможе вам досягти чудових результатів за допомогою SEO для вашого бізнесу..

Я пропустив функцію в цьому огляді KeySearch? Чи мали ви добрий (чи поганий) досвід використання KeySearch?

Якщо це так, дайте мені знати в коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map