Mangools SEO rīku apskats

Vai vēlaties iegūt priekšu SEO spēlē? Uzziniet, ko dara jūsu konkurenti un kādas atpakaļsaites viņi iegūst? Vai zināt, kādus atslēgvārdus jūs vērtējat un kādus optimizēt? Šeit ir mans pārskats par: KWFinder, SERPChecker, SERPWatcher, LinkMiner & Vietnes profils


Premium SEO programmatūra, ko agrāk rezervēja lieliem uzņēmumiem, ar tūkstošiem dolāru rezerves.

Lielākā daļa emuāru veidotāju pat nedomā par šiem līdzekļiem mēnesī tērēt vairāk par 100 USD.

Lai arī dārgi rīki nodrošina daudz funkcionalitātes, tie ir ne tikai nepieejami, bet lielākā daļa to funkciju nav piemērotas emuāru autoriem un maziem uzņēmumiem.

Es izmantoju pieejamu rīku komplektu, ko sauc par Mangooli nu jau vairāk nekā divus gadus.

Šajā pārskatā, kas aprakstīts visiem, es dalīšos ar jums labajā un sliktajā pusē Piecu vienā SEO rīkkopa tas ir Mangools.

Kas ir Mangools

Tāpat kā es teicu, Mangools ir SEO rīku komplekts.

Atšķirībā no Ahrefs, Moz un SEMrush, Mangools SEO programmatūra ir pieejama emuāru autoriem un maziem uzņēmumiem.

(Ahrefs, Moz un SEMrush plāni visi sākas ar USD 99 mēnesī)

Bet Mangools plāni sākas tikai ar USD 30 mēnesī un atšķirībā no citiem dārgiem SEO rīkiem jūs iegūsit visas premium funkcijas pat visvienkāršākajā plānā.

Lielākā daļa dārgo SEO rīku ierobežo to funkciju skaitu, kurām jūs piekļūstat pamatplānos. Viņu pamatplāni drīzāk atgādina instrumenta izmēģināšanu.

Turpretī Mangools piedāvā visas funkcijas pat vislētākajā plānā.

Mangools nav viens SEO rīks, bet gan viss piecu SEO rīku komplekts.

mangools SEO rīku apskats

Reģistrējoties Mangools SEO rīku paketē, jūs piekļūstat 5 SEO rīkiem:

 •  ir atslēgvārdu izpētes rīks, kas palīdz atrast labākos atslēgvārdus savai vietnei un saturam. Tas piedāvā simtiem ieteikumu ar katru atslēgvārdu meklēšanu.
 •  ir meklētājprogrammu rezultātu (SERP) analīzes rīks, kas ļauj jums redzēt, kuras vietnes dažādās jūsu vietās klasificē jūsu mērķa atslēgvārdus vairākās vietās visā pasaulē. Tas arī ļauj jums pārbaudīt mobilo ierīču klasifikāciju.
 •  ir atslēgvārdu ranga izsekošanas rīks, kas ļauj jums sekot līdzi meklēšanas rezultātu atslēgvārdu klasifikācijai.
 •  ir backlink analīzes rīks, kas ļauj analizēt konkurentu backlink profilu un atrast saišu veidošanas iespējas.
 •  ir vietņu analīzes rīks, kas palīdz iegūt konkurentu vietņu skatījumu no putna lidojuma.

Mangools ir visaptveroša SEO programmatūra, kas jums nepieciešama, ja vēlaties gūt panākumus SEO spēlē.

1. KWFinder (Atslēgvārdu izpēte & Sacensību rīks)

kwfinder atslēgvārdu izpētes rīks

 • Vietne: Https://kwfinder.com
 • Kas ir KWFinder?: Tas ir SEO atslēgvārdu izpētes rīks
 • Cik atslēgvārdu meklēšana notiek 24 stundās: No 100 līdz 1200
 • Cik atslēgvārdu ieteikumu tiek meklēti: No 200 līdz 700

KWFinder palīdz jums atrast labākos iespējamos atslēgvārdus savai vietnei un saturam. Tas piedāvā vairāk iespēju nekā jebkurš cits atslēgvārdu rīks.

Ja jūs joprojām izmantojat Google atslēgvārdu plānotāju atslēgvārdu izpētē, KWFinder jūs iznīcinās tāpat kā es, kad es to pirmo reizi sāku lietot.

KWFinder piedāvā daudz svarīgu informāciju par katru atslēgvārdu, ieskaitot Tendences, meklēšanas apjoms, maksa par klikšķi un atslēgvārda sarežģītība.

Un atšķirībā no vairuma atslēgvārdu izpētes rīku, tajā tiek piedāvāti trīs atslēgvārdu veidi, Ieteikumi, Automātiskā aizpildīšana un Jautājumi:

kwfinder meklēšanas josla

 Ieteikumu iespēja piedāvā jums atslēgvārdu ieteikumus tāpat kā jebkurš cits rīks. Vienkārši ievadiet atslēgvārdu, un jūs saņemsit simtiem atslēgvārdu ieteikumu un mērķa atslēgvārda variantu:

atslēgvārdu ieteikumi

 Automātiskās pabeigšanas opcija piedāvā jums automātiskās aizpildīšanas datus no Google meklējumiem. Google automātiskās pabeigšanas ieteikumi palīdz jums atrast atslēgvārdus, kurus cilvēki faktiski izmanto, meklējot kaut ko:

automātiski pabeigt

 Jautājumi piedāvā jautājumus, kurus cilvēki uzdod, kas saistīti ar jūsu mērķa atslēgvārdu. Šie jautājumi var jums palīdzēt uzlabot satura uzlabošanu, kā arī var piedāvāt jums norādījumus satura stratēģijā:

jautājumi

Tā vietā, lai rakstītu rakstu un pēc tam ieliktu tajā atslēgvārdus, jums vispirms vajadzētu izpētīt, kādus jautājumus cilvēki uzdod, un pēc tam rakstīt saturu ap šiem jautājumiem. Tas ir daudz dabiskāks veids, kā savā saturā iekļaut garus atslēgvārdus.

Labākā daļa par KWFinder ir tā, ka jūs varat redzēt svarīgu informāciju par mērķa atslēgvārdu, vietnēm, kas ranžē pēc atslēgvārda, un katru atsevišķo atslēgvārdu ieteikumu sānos:

informācija par atslēgvārdiem

Vēl viena funkcija, kas atšķir KWFinder no citiem tirgū esošajiem atslēgvārdu rīkiem, ir Rezultātu filtrs:

rezultātu filtrs

Tas ļauj filtrēt atslēgvārdu ieteikumus, pamatojoties uz minimālo un maksimālo meklēšanas apjomu, MPK, PPC, vārdu skaitu utt. Īsāk sakot, tas palīdz jums nodalīt uzvarētājus no zaudētājiem, nemanot cītīgi pārlūkot simtiem līdzīgu atslēgvārdu:

atslēgvārdu filtrēšana

KWFinder ir milzīgs jauninājums no bezmaksas atslēgvārdu rīkiem, kas ir pieejams, un šī ir labākā Google atslēgvārdu plānotāja alternatīva.

Izmēģini:

Šis KWFinder pārskats aptver gandrīz visu, bet, lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni https://mangools.com/blog/kwfinder-guide/

2. SERPChecker (Google SERP analīzes rīks)

serpchecker SEO rīks

 • Vietne: Https://serpchecker.com
 • Kas ir SERPChecker: Tas ir Google SERP analīzes rīks
 • Cik SERP uzmeklē 24 stundas: No 100 līdz 1200

Kad meklējat atslēgvārdu Google, jūs redzat rezultātus, pamatojoties uz to, ko algoritms domā, jūs vēlētos. Rezultāti, ko citi cilvēki redz par to pašu rezultātu, var būt pilnīgi atšķirīgi. Tas attiecas uz atslēgvārdiem, kurus mēģināt novērtēt.

SERPChecker ir rīks, kas palīdz jums redzēt, ko redzēs lielākā daļa cilvēku, kuri meklē atslēgvārdu.

Lai varētu sākt strādāt pie atslēgvārda ranžēšanas, jums jāzina atslēgvārda konkurence. Šis rīks palīdz jums ne tikai redzēt, cik daudz cilvēku ranžē jūsu mērķa atslēgvārdu, bet arī norāda, cik grūti varētu būt tam rangs:

google SERP analīze

Par katru ievadīto atslēgvārdu redzēsit grūtības pakāpi, kuras pamatā ir tāda metrika kā vidējais saišu skaits un domēna autoritāte. Ne tikai tas, bet arī jūs varat redzēt tādu SEO metriku kā Domēna autoritāte, lapas autorizācija, CF, TF un novirzošie domēni par katru mērķa atslēgvārda rangu.

Tas dod priekšstatu par to, cik daudz saišu jums varētu būt nepieciešams, lai sarindotu savu mērķa atslēgvārdu. Man patīk aplūkot novirzošo domēnu skaitu, kādi ir pirmajos piecos rezultātos. Lai novērtētu atslēgvārdu, man ir nepieciešams vismaz vidējais daudzums, kas novirza domēnus uz manu vietni.

Pro padoms: Domēnu skaitam, kas novirza uz lapu / vietni, ir daudz lielāka nozīme nekā atpakaļsaišu skaitam. Google patīk lapas, kurās tiek iegūtas daudz saišu no daudzām dažādām vietnēm.

Labākā daļa par SERPChecker ir detalizētās informācijas skaits par katru meklēto atslēgvārdu. Šis rīks jums norāda, vai ir zināšanu lodziņš / piedāvātais fragments tiek parādīts meklēšanas rezultātu lapas augšpusē vai stāstu lodziņā:

google piedāvātie fragmenti

Tas parāda arī to klikšķu procentuālo daudzumu, kurus meklēšanas rezultāti varētu iegūt. Tajā ir norādīts, cik daudz klikšķu jūs varētu saņemt, ja jūs šajā vietā ierindotu:

klikšķu aprēķins

Izmantojot SERPChecker, jūs varat izvēlēties, lai redzētu, kādi meklēšanas rezultāti izskatās ne tikai jūsu valstī, bet arī citās valstīs. Varat arī izvēlēties redzēt meklēšanas rezultātus, kas tiks parādīti mobilajās ierīcēs:

Meklēt

Varat arī pārbaudīt priekšskatījumu tam, kā meklēšanas rezultāti izskatīsies atlasītajā valstī un ierīces tipā:

serp priekšskatījuma rīks

Tā kā Mangools ir komplektā ar, jūs varat ar dažiem klikšķiem viegli analizēt katra meklēšanas rezultāta atpakaļsaišu.

Un tas nav viss, ko varat darīt ar šo rīku.

Varat arī salīdzināt savas vietnes rangu ar citām vietnēm, kuru vērtējums ir meklēšanas rezultātu lapā:

vietņu salīdzinājums

Kad salīdzināšanas lodziņā esat ievadījis vietnes URL, varat redzēt, kur atrodas jūsu vietne, salīdzinot ar citām vietnes lapām:

vietņu konkurss

Varat arī redzēt Ailē Top Stories, cilvēki arī jautā lodziņu un citu informāciju, kāda tā tiek parādīta vietās visā pasaulē:

Lodziņš Google populārākie stāsti, lodziņš Cilvēki arī jautā

Varat arī izvēlēties, kādu metriku vēlaties redzēt katram rezultātam:

SEO metrikas iestatījumi

Jūs varat izvēlēties desmitiem metriku.

SERPChecker ir labākais! Es nekad nemēģinu ierindot atslēgvārdu, pirms tam to meklēju, izmantojot šo rīku.

Izmēģini:

Šis SERPChecker pārskats aptver gandrīz visu, bet, lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni https://mangools.com/blog/serpchecker-guide/

3. SERPWatcher (Atslēgvārdu ranga izsekošanas rīks)

serpwatcher atslēgvārdu ranga izsekošanas rīks

 • Vietne: Https://serpwatcher.com
 • Kas ir SERPWatcher?: Atslēgvārdu ranga izsekošanas rīks
 • Cik izsekoto atslēgvārdu: No 200 līdz 1500
 • Cik izsekoto domēnu: Neierobežots
 • Cik atslēgvārdu ranga atjauninājumu: Katru dienu

Kā SEO jums jāzina, cik augstu jūs vērtējat savu mērķa atslēgvārdu. Ja nemērīsit izmaiņas, jūs nekad neuzzināsit, kas jums jāmaina vai jāuzlabo šajā procesā.

Ja jūs koncentrējaties tikai uz viena atslēgvārda ranžēšanu, tad katru dienu to varat viegli meklēt pārlūkprogrammā. Bet kas notiek, ja jūs mēģināt sarindot duci atslēgvārdu?

Kā jūs sekosit tam, kur atrodaties un cik tālu esat nonācis?

Šajā vietā SERPWatcher nāk uz glābšanu.

Kā norāda nosaukums, tas ļauj jums sekot līdzi tam, kā jūsu vietnei veicas attiecībā uz atslēgvārdiem, kurus mēģināt novērtēt.

Rīka informācijas panelī varat viegli iegūt putna lidojuma skatījumu uz to, kā darbojas jūsu vietnes:

SERP

Lai gan ir svarīgi zināt, vai jūsu pūles atmaksājas, ir vienlīdz svarīgi būt informētiem par to, kad jūsu vietne pēc mērķa atslēgvārda nonāk otrajā vai otrajā vietā. Kad vietne ir pievienota izsekotājam, jūs varat redzēt, kur tā atrodas visiem atslēgvārdiem, kuriem mēģināt piešķirt rangu:

serpwatcher informācijas panelis

Šis rīks būtu vērts pat tad, ja viss, ko ieguvāt, bija šis atslēgvārdu saraksts, kuram jūs cenšaties sarindot un kur atrodaties rezultātos.

Bet tas nav viss, kas jums ar šo rīku.

Sānjoslā tiek parādīta patiešām pārsteidzoša informācija par jūsu vietnes darbību. Tas sniedz jums vairāk nekā tikai priekšstatu par to, kā darbojas jūsu vietne
meklēšanas rezultāti. Tas precīzi norāda, kas jums jādara.

Piemēram, jūs savā vietnē varat redzēt izmaiņas laika gaitā Dominācijas indekss, Mangools izstrādātu metriku, kas norāda jūsu vietnes dabiskās datplūsmas daļu, pamatojoties uz pašreizējiem atslēgvārdiem, kurus vērtējat.

dominance indekss

Jūs redzēsit arī lielākās izmaiņas, kas notikušas jūsu meklētājprogrammu klasifikācijā:

atslēgvārdu ranga izmaiņas

Tas dod jums ātru priekšstatu par to, kādus atslēgvārdus jūs izmantojat, un kādus atslēgvārdus jūs ātri iegūstat. Tiklīdz es zinu atslēgas vārdus, par kuriem ieguvu pozīcijas, es sākšu pie tiem strādāt grūtāk. Šis impulss palīdz man daudz ātrāk nokļūt virsotnē.

Varat arī redzēt, cik daudz klikšķu jūs varētu saņemt, pamatojoties uz jūsu izsekoto atslēgvārdu ranžēšanas pozīcijām:

paredzamais vietnes apmeklējums

Šis rīks sniedz arī ātru visu jūsu atslēgvārdu pārskatu:

atslēgvārda pozīcijas plūsma

Šis rīks parāda arī atslēgvārda pozīcijas sadalījuma diagrammu:

atslēgvārdu pozīcijas sadalījums

Šī diagramma ir lielisks veids, kā uzzināt, cik spēcīga jūsu vietne ir meklētājprogrammu acīs. Jo zaļāks ir jūsu grafiks.

SERPWatcher ir mans pāreja uz atslēgvārdu ranga izsekošanas rīku, kas sniedz man viskritiskākos datus vienā ekrānā

Šis SERPWatcher pārskats aptver gandrīz visu, bet, lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni https://mangools.com/blog/serpwatcher-guide/.

4. LinkMiner (backlink analīzes rīks)

linkminer backlink analīzes rīks

 • Vietne: Https://linkminer.com
 • Kas ir LinkMiner: Tas ir backlink analīzes rīks
 • Cik atpakaļsaišu rindu 24 stundās: No 2000 līdz 15000

Mana konkurentu atpakaļsaišu inženierija ir mana iecienītākā SEO stratēģija. Tas dod man vienkāršu ceļvedi, kuru varu ievērot, lai garantētu lielāku meklētājprogrammu trafiku.

Ar LinkMiner, jūs varat atrast ne tikai tās lapas, kurās ir saites uz jūsu konkurentiem, bet arī saites, kuras viņi ir zaudējuši.

Ievietojot URL LinkMiner, jūs varat redzēt visas saites, kuras šī lapa ir ieguvusi no tīmekļa:

atpakaļsaišu meklēšana

Visas saknes domēna saites arī var redzēt, augšējā labajā stūrī noklikšķinot uz saites Mainīt uz sakni:

saknes domēns

Katrā analizētajā domēnā un lapā varat redzēt visu galveno metriku, piemēram Uzticības plūsma, atsauces plūsma un novirzošie domēni visi vienā vietā:

backlink metrika

Labākā daļa par Link Miner ir tā, ka saites var filtrēt, pamatojoties uz saišu veidiem, piemēram, Blog, Q&A un forums:

atpakaļsaišu filtrs

Šis rīks arī ļauj filtrēt atpakaļsaišu, pamatojoties uz tādiem rādītājiem kā Saites stiprums, Citēšanas plūsma, Alexa Rank uc:

Linkminer filtrēšana

Pro padoms: Lielākajai daļai jūsu konkurentu saišu nav lielas vērtības meklētājprogrammu acīs. Izmantojot filtru, jūs varat filtrēt atpakaļsaišu, pamatojoties uz saites stiprumu vai atsauces plūsmu, kas ir metrika, kas norāda lapas autoritāti..

Varat arī redzēt sānjoslā atveidotās lapas un to, kur saite atrodas lapā, ja noklikšķināt uz saites:

lapas priekšskatījums

Varat arī redzēt saites, kuras jūsu konkurenti ir zaudējuši. Tas dod jums iespēju sazināties ar zaudēto saišu vietņu īpašniekiem un lūgt saiti uz jūsu vietni.

Varat arī izmantot šo rīku, lai atrastu zaudētās saites:

zaudēja un ieguva atpakaļsaišu

Ja vēlaties sīkāk analizēt saites, varat eksportēt saites uz CSV, lai skatītu tās Excel vai Google izklājlapās:

eksportēt atpakaļsaišu uz csv xls

Izmantojot LinkMiner, viss, kas man jādara, ir noskaidrot manu konkurentu atpakaļsaišu saites un pēc tam sazināties ar vietni, kas savieno, lai to iegūtu manā vietnē.

Izmēģini:

Šis LinkMiner pārskats izskaidro pamatus un, lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni https://mangools.com/blog/linkminer-guide/

5. SiteProfiler (vietnes analīzes rīks)

vietņu analīzes rīks siteprofiler

 • Vietne: Https://siteprofiler.com
 • Kas ir SiteProfiler: Tas ir vietnes analīzes rīks
 • Cik daudz vietņu meklēšana notiek 24 stundās: No 20 līdz 150

Ar Vietnes profils, jūs varat iegūt ātru profilu konkurentu vietnēs un, protams, savās vietnēs.

Vienā vietā varat redzēt visus svarīgos domēna autoritātes rādītājus, piemēram, domēna autorizācija, lapas autorizācija, atsauces plūsma un uzticamības plūsma:

vietnes analīzes rīks

Jūs arī iegūstat detalizētus grafikus par Alexa Rank, atsauces IP un Facebook akcijām:

ieskats vietnēs

Šis rīks parāda arī kopējo atpakaļsaišu grafiku:

atpakaļsaišu grafiks
jauns un izdzēsts atpakaļsaišu grafiks

Labākā šī rīka sastāvdaļa ir rūtiņa Enkura teksti. Tas precīzi parāda, kādu enkura tekstu izmanto jūsu konkurenti. Tas ļauj stratēģizēt enkura tekstu.

Ja vēlaties pakāpties augstāk par konkurentu, jums ir nepieciešams ne tikai tik daudz atpakaļsaišu, cik konkurentam, bet arī nepieciešami līdzīgi enkura teksti:

backlink enkura teksta analīze

Izmantojot šo rīku, varat uzzināt, kāda veida enkura teksts ir izplatīts jūsu nišā:

enkura teksta izplatīšana

Ir ļoti svarīgi zināt, kāda veida enkura tekstu izmanto jūsu konkurenti, un šis rīks ļauj ļoti viegli atrast vislabāko enkura tekstu jūsu vietnei..

Varat arī redzēt ātru konkurentu top skatījumu, kas sakārtots pēc Facebook akcijām un novirzošajiem domēniem:

top satura analīze

Varat arī iegūt citu informāciju par konkurentiem, piemēram, saišu veida izplatīšana, Dofollow saišu attiecība un aktīvo saišu attiecība:

backlink tipa izplatīšana

VietneProfiler sniedz man visu svarīgo SEO metriku un ieskatu par vietni vienā ekrānā.

Lai iegūtu papildinformāciju par SiteProfiler, apmeklējiet vietni https://mangools.com/blog/siteprofiler-guide/

Bonuss: bezmaksas pārlūka Chrome / Firefox pārlūka SEO paplašinājums

bezmaksas hroma un Firefox pārlūka seo paplašinājums

Mangools piedāvā: bezmaksas pārlūka paplašinājums gan pārlūkam Google Chrome, gan Firefox. Paplašinājumā tiek parādīta gandrīz visa informācija, ko rīkos iegūstat par lapu / vietni.

Kad esat instalējis paplašinājumu, jums nevajadzēs atkal un atkal atvērt Mangools vietni, lai veiktu konkurentu izpēti. To var izdarīt tieši lapā, pārlūkprogrammā noklikšķinot uz paplašināšanas pogas.

Labākā šī paplašinājuma daļa ir konteksta izvēlne, kuru iegūstat, kad ar peles labo pogu noklikšķiniet.

Tā vietā, lai kopētu atslēgvārdu un pēc tam atvērtu Mangools KWFinder, lapā vienkārši atlasiet atslēgvārdu, ar peles labo pogu noklikšķiniet un noklikšķiniet uz KWFinder saites:

tīmekļa pārlūka SEO paplašinājums

Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz saites un redzēt saites, lai to analizētu Mangools:

labo klikšķi

Lai iegūtu papildinformāciju un lejupielādētu bezmaksas SEO pārlūka paplašinājumu, dodieties uz vietni https://mangools.com/seo-extension

Mangools plāni & Cenu noteikšana

Mangools piedāvā trīs abonēšanas plānus:

mangools plāni un cenas

Pamatplāns ir lieliski piemērots iesācējiem, kuri vēl tikai sāk. Es personīgi izmantoju un iesaku Piemaksu plāns jo tas maksā tikai nedaudz vairāk un prasa daudz vairāk rīku lietošanas kredītu.

Man patīk Mangools cenas, ka tas tā ir ļoti pieņemamām cenām salīdzinot ar citiem SEO rīkiem. Lielākā daļa SEO rīku, salīdzinot ar Mangools, pamata plānos piedāvā gandrīz neko.

Mangools, atšķirībā no citiem SEO rīkiem, neierobežo piekļuvi viņu rīkiem. Lielākā daļa SEO rīku piedāvā ierobežotu funkcionalitāti pamatplānos. Viņu pamatplāni jūtas kā izmēģinājumi, salīdzinot ar Mangools.

Vienkārši Mēnesī 30 USD, jūs saņemat 5 SEO rīkus, kas var palīdzēt jums dominēt jūsu nišā. Pat pamatplānā jūs piekļūstat visiem rīkiem, un Mangools piedāvātās iespējas ir vairāk nekā jums kādreiz būs nepieciešams kā mazam biznesam vai emuāru veidotājam..

Atšķirība starp trim Mangools piedāvātajiem plāniem ir šāda: saņemto kredītpunktu skaits izmantot katru rīku. Jums ir nepieciešami kredīti katram rīkam, lai meklētu atslēgvārdus, meklētu SERP, analizētu vietnes utt. Šie kredīti tiek atiestatīti ik pēc 24 stundām.

Ja jūs tikko sākat darbu, jūs iegūsit vairāk kredītu nekā jums nepieciešams pat pamatplānā.

Ja nevarat izlemt, kuru plānu turpināt, sniegsim dažus padomus:

 • Iesācējs vai maza vietne? Iet ar Pamatplāns. Tas vismaz piedāvā 100 dienas kredīti lielākajai daļai rīku, kas ir vairāk nekā jums nepieciešams mazai vietnei.
 • Profesionāls emuāru autors vai filiāļu tirgotājs? Ja esat saistīts tirgotājs vai emuāru autors, kurš trafikā paļaujas uz SEO, jums jāsāk ar Piemaksu plāns.
 • Ārštata SEO vai aģentūra: iegūstiet Aģentūras plāns. Tas palīdzēs analizēt visus jūsu klientus un viņu konkurentus.

Jebkuram citam SEO rīkam es teiktu, ka iesācējiem 30 USD ir nedaudz dārgi, bet, kad saņemat 5 SEO rīkus par cenu, kas to var saukt par dārgu.

Mangools plusi & Mīnusi

Atšķirībā no vairuma SEO rīku, Mangools ir rīku komplekts. Jūs saņemat 5 SEO rīkus par cenu vienu.

 • Piedāvā vairāk atslēgvārdu izpētes iespēju nekā citi rīki. KWFinder ir milzīgs jauninājums no Google atslēgvārdu plānotāja.
 • VietneProfiler piedāvā detalizētu profilu jūsu konkurentu vietnēs.
 • Ļoti pieņemama cena, salīdzinot ar citiem SEO rīkiem, piemēram, Ahrefs un SEMRush.
 • Piedāvā ranga izsekotāju, lai palīdzētu automātiski izsekot visiem jūsu vietnes mērķa atslēgvārdiem. Mērķa atslēgvārdi nav jāpievieno pa vienam.

Lai arī Mangools piedāvā visu nepieciešamo, lai dominētu nišā, ir dažas lietas, kuras varētu piedāvāt lielāki SEO giganti..

 • Mangools piedāvā aģentūras plānu, bet tas jūsu klientiem nepiedāvā informācijas paneli, kā to dara citi SEO rīki. Jums nav jāuztraucas par šo, ja jums nav aģentūras.
 • Mangools ir salīdzinoši jaunāks tirgus dalībnieks. Viņu saišu datu bāzes nav tik lielas kā Ahrefs un Majestic.

Bieži uzdotie jautājumi

Kas ir Mangools?
Mangools ir SEO programmatūra, kas ir komplektā ar pieciem jaudīgiem un lietotājiem draudzīgiem SEO rīkiem: KWFinder (atslēgvārdu izpētes rīks), SERPChecker (SERP analīzes rīks), SERPWatcher (atslēgvārdu ranga uzskaites rīks), LinkMiner (backlink analīzes rīks) un SiteProfiler (SEO). vietnes analīzes rīks).

Kas ir KWFinder??
KWFinder ir viens no Mangools populārākajiem SEO rīkiem. KWFinder ir spēcīgs atslēgvārdu izpētes rīks, kas sniedz jums daudz svarīgas informācijas par katru meklēto atslēgvārdu, ieskaitot Google Trends, Google meklēšanas apjomu, Google AdWords maksu par klikšķi un Atslēgvārda sarežģītība. Atšķirībā no vairuma citu atslēgvārdu izpētes rīku, tas piedāvā trīs veidu meklēšanu: meklēšana pēc atslēgvārda, meklēšana pēc domēna un meklēšana pēc automātiskās pabeigšanas vai jautājumi.

Vai Mangools ir bez maksas?
Neviens Mangools nav bezmaksas, taču ir pieejams bezmaksas 10 dienu izmēģinājums. Mangools pamatplāns sākas no USD 29,90 mēnesī, ja to avansā maksā katru gadu. Mangools 5-in-SEO SEO programmatūra ir daudz lētāka nekā Ahrefs, SEMrush, Moz un Majestic.

Mangooli vs Ahrefs?
Ahrefs ir lielisks rīks, nekļūdieties man, bet tas nav lēts. Izmantojot Mangools, jūs maksājat mazāk nekā pusi no cenas, salīdzinot ar Ahrefs, un jūs saņemat gandrīz visas Ahrefs piedāvātās iespējas.

Mangools SEO pārskats: kopsavilkums

Ja jūs neesat SEO fanātiķis, kurš pielūdz Google un atbrīvo no enkura teksta attiecībām, šim rīkam ir viss nepieciešamais.

Mangools SEO rīki ir lieliski piemēroti emuāru autoriem un maziem uzņēmumiem. Tas piedāvā ļoti vienkāršu informācijas paneli un tīru lietotāja interfeisu, kas padara to ērti lietojamu. Pat ja jūs nekad iepriekš neesat izmantojis SEO rīku, to varēsit izmantot kā profesionālu SEO tikai dažās minūtēs.

Neatkarīgi no tā, vai esat SEO eksperts vai iesācējs, jums ir nepieciešams šis rīks, ja vēlaties savā vietnē dominēt savā nišā meklētājprogrammās..

Vislabākais ir tas, ka Mangools ir ievērojami lētāks nekā cita mūsdienu tirgū esošā SEO programmatūra, piemēram, Ahrefs, Moz, SEMrush un Majestic.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map