Mangools SEO Nástroje Recenzie

Chcete sa presadiť v SEO hre? Zistite, čo robia vaši konkurenti a aké spätné odkazy dostávajú? Vedeli ste, pre ktoré kľúčové slová hľadáte a ktoré chcete optimalizovať? Tu je moja recenzia: KWFinder, SERPChecker, SERPWatcher, LinkMiner & SiteProfiler


Prémiový softvér SEO bol kedysi vyhradený pre veľké spoločnosti, ktoré majú k dispozícii tisíce dolárov.

Väčšina blogerov nedokáže ani len minúť viac ako 100 dolárov za tieto nástroje.

Hoci drahé nástroje poskytujú veľa funkcií, nie sú iba nedostupné, ale väčšina ich funkcií nie je vhodná pre blogerov a malé firmy..

Používam cenovo dostupnú súpravu nástrojov s názvom Mangools viac ako dva roky.

V tomto podrobnom hodnotení sa s vami podelím o dobré a zlé hodnotenie 5-v-1 SEO toolbox to je Mangools.

Čo je to Mangools

Ako som povedal, Mangools je sada nástrojov SEO.

Na rozdiel od spoločností Ahrefs, Moz a SEMrush je softvér SEO pre Mangools cenovo dostupný pre blogerov a malé podniky.

(Ahrefs, Moz a SEMrush plány začínajú na $ 99 / mesiac)

ale Mangools plány začínajú na iba 30 dolárov mesačne a na rozdiel od iných drahých nástrojov SEO získate všetky prvotriedne funkcie aj v najzákladnejšom pláne.

Väčšina drahých nástrojov SEO obmedzuje počet funkcií, ku ktorým získate prístup v základných plánoch. Ich základné plány sú skôr skúškou tohto nástroja.

Mangools, na druhej strane, ponúka všetky funkcie aj na najlacnejšom pláne.

Mangools nie je jedným nástrojom SEO, ale celým súborom piatich nástrojov SEO.

mangools seo tools review

Ak sa zaregistrujete pomocou balíka nástrojov spoločnosti Mangools SEO, získate prístup k 5 nástrojom SEO:

 •  je nástroj na výskum kľúčových slov, ktorý vám pomôže nájsť najlepšie kľúčové slová pre váš web a váš obsah. Pri každom vyhľadávaní kľúčových slov ponúka stovky návrhov.
 •  je nástroj na analýzu výsledkov vyhľadávacieho nástroja (SERP), ktorý vám umožňuje zistiť, ktoré stránky hodnotia vaše cieľové kľúčové slová na viacerých miestach po celom svete. Umožňuje vám tiež skontrolovať mobilné hodnotenie.
 •  je nástroj na sledovanie poradia kľúčových slov, ktorý vám umožňuje sledovať vaše kľúčové slová vo výsledkoch vyhľadávania.
 •  je nástroj na analýzu spätného odkazu, ktorý vám umožní analyzovať profil spätného odkazu vašich konkurentov a nájsť príležitosti na vytvorenie prepojení.
 •  je nástroj na analýzu webových stránok, ktorý vám pomôže získať prehľad o webových stránkach vašich konkurentov z vtáčej perspektívy.

Mangools je softvér SEO typu všetko v jednom, ktorý potrebujete, ak chcete uspieť v hre SEO.

1. KWFinder (výskum kľúčových slov & Nástroj hospodárskej súťaže)

Nástroj na výskum kľúčových slov kwfinder

 • webové stránky: https://kwfinder.com
 • Čo je KWFinder: Je to nástroj na výskum kľúčových slov SEO
 • Koľko vyhľadávaní kľúčových slov za 24 hodín: 100 až 1200
 • Koľko návrhov kľúčových slov na vyhľadávanie: 200 až 700

KWFinder vám pomôže nájsť najlepšie možné kľúčové slová pre váš web a váš obsah. Ponúka viac možností ako ktorýkoľvek iný nástroj pre kľúčové slová.

Ak stále používate Plánovač kľúčových slov spoločnosti Google na výskum kľúčových slov, spoločnosť KWFinder vás bude fúknuť, akoby som bol pri jeho prvom použití..

KWFinder ponúka veľa dôležitých podrobností pre každé kľúčové slovo vrátane Trendy, objem vyhľadávania, cena za kliknutie a ťažkosti s kľúčovými slovami.

Na rozdiel od väčšiny nástrojov na výskum kľúčových slov ponúka tri typy kľúčových slov, návrhy, automatické dopĺňanie a otázky:

vyhľadávací panel kwfinder

 možnosť návrhy ponúka návrhy kľúčových slov ako ktorýkoľvek iný nástroj. Stačí zadať kľúčové slovo a získate stovky návrhov a variácií kľúčového slova:

návrhy kľúčových slov

 možnosť automatického dokončovania ponúka údaje automatického dopĺňania z vyhľadávaní Google. Návrhy služby Automatické dopĺňanie Google vám pomôžu nájsť kľúčové slová, ktoré ľudia skutočne používajú pri hľadaní niečoho:

automatické dokončovanie

 možnosť otázky navrhuje otázky, ktoré ľudia kladú v súvislosti s vaším cieľovým kľúčovým slovom. Tieto otázky vám môžu pomôcť lepšie spresniť váš obsah a môžu vám tiež poskytnúť usmernenie v obsahovej stratégii:

otázky

Namiesto písania článku a následného napĺňania kľúčových slov v ňom by ste mali začať skúmaním otázok, ktoré ľudia kladú, a potom písať obsah okolo týchto otázok. Je to oveľa prirodzenejší spôsob, ako do vášho obsahu začleniť kľúčové slová s dlhým koncom.

Najlepšia časť o KWFinder je, že môžete vidieť dôležité informácie o cieľovom kľúčovom slove, o tom, aké webové stránky hodnotia dané kľúčové slovo a o každom jednotlivom návrhu kľúčového slova na strane:

informácie o kľúčových slovách

Ďalšou vlastnosťou, ktorá odlišuje KWFinder od iných nástrojov pre kľúčové slová na trhu, je Filter výsledkov:

filter výsledkov

Umožňuje vám filtrovať návrhy kľúčových slov na základe minimálneho a maximálneho objemu vyhľadávania, CZK, PPC, počtu slov atď. Stručne povedané, pomáha vám oddeliť víťazov od porazených bez starostlivého prechodu stovkami podobných kľúčových slov:

filtrovanie kľúčových slov

KWFinder je obrovský upgrade z bezplatných nástrojov pre kľúčové slová a je to najlepšia alternatíva Plánovača kľúčových slov Google.

Vyskúšaj to:

Táto recenzia KWFinder pokrýva takmer všetko, ale ďalšie informácie nájdete na https://mangools.com/blog/kwfinder-guide/

2. SERPChecker (nástroj na analýzu Google SERP)

nástroj na vytváranie hadov serpchecker

 • webové stránky: https://serpchecker.com
 • Čo je SERPChecker: Je to analytický nástroj Google SERP
 • Koľko vyhľadávaní SERP za 24 hodín: 100 až 1200

Pri vyhľadávaní kľúčového slova na stránkach Google sa zobrazia výsledky na základe toho, čo si algoritmus myslí, že by ste chceli. Výsledky, ktoré ostatní vidia pre rovnaký výsledok, sa môžu úplne líšiť. To platí pre kľúčové slová, ktoré sa snažíte hodnotiť.

SERPChecker je nástroj, ktorý vám pomôže zistiť, čo uvidí väčšina ľudí hľadajúcich kľúčové slovo.

Skôr ako začnete pracovať na hodnotení kľúčového slova, musíte poznať konkurenciu pre dané kľúčové slovo. Tento nástroj vám pomôže nielen zistiť, koľko ľudí hodnotí vaše cieľové kľúčové slovo, ale tiež vám povie, aké ťažké môže byť jeho hodnotenie:

google SERP analýza

Pre každé zadané kľúčové slovo sa zobrazuje skóre obtiažnosti založené na metrikách, ako je priemerný počet odkazov a oprávnenie domény. Nielen to, ale tiež uvidíte metriky SEO ako Autorita domény, autorita stránky, CF, TF a sprostredkujúce domény pre každé hodnotenie stránky pre vaše cieľové kľúčové slovo.

Získate tak predstavu o tom, koľko odkazov by ste mohli potrebovať pre svoje cieľové kľúčové slovo. Rád sa pozriem na počet sprostredkujúcich domén, ktoré má prvých päť výsledkov. Aby som mohol hodnotiť kľúčové slovo, potrebujem aspoň priemer z tohto počtu sprostredkujúcich domén na mojich stránkach.

Tip pre profesionálov: Počet odkazujúcich domén na stránku / web je oveľa dôležitejší ako počet spätných odkazov. Google má rád stránky, ktoré získajú veľa odkazov z mnohých rôznych webových stránok.

Najlepšia časť programu SERPChecker je počet podrobností, ktoré získate pre každé kľúčové slovo, ktoré vyhľadáte. Tento nástroj vám povie, či existuje Znalostný box / úryvok s funkciou zobrazené v hornej časti stránky s výsledkami vyhľadávania alebo v poli príbehov:

úryvky od spoločnosti Google

Ukazuje tiež percento kliknutí, ktoré môžu výsledky vyhľadávania dosiahnuť. Ukazuje vám, koľko kliknutí môžete získať, ak ste sa umiestnili na tomto mieste:

odhad kliknutí

S SERPChecker si môžete zvoliť, ako budú vyzerať výsledky vyhľadávania nielen vo vašej krajine, ale aj v iných krajinách. Môžete tiež zvoliť zobrazenie výsledkov vyhľadávania, ktoré sa zobrazia na mobilných zariadeniach:

Vyhľadávanie

Môžete tiež skontrolovať ukážku toho, ako by výsledky vyhľadávania vyzerali vo vybratej krajine a type zariadenia:

nástroj na zobrazenie serp

Pretože program Mangools prichádza s písmenom, môžete ľahko analyzovať spätné odkazy každého výsledku vyhľadávania pomocou niekoľkých kliknutí.

A to nie je všetko, čo môžete s týmto nástrojom urobiť.

Hodnotenie svojich stránok môžete tiež porovnať s ostatnými webmi, ktoré sú hodnotené na stránke s výsledkami vyhľadávania:

porovnanie stránok

Keď do porovnávacieho poľa zadáte webovú adresu svojich webových stránok, môžete zistiť, kde sa v porovnaní s ostatnými webovými stránkami na stránke hromadí.

súťaž na webe

Môžete tiež vidieť Horné príbehy, ľudia sa tiež pýtajú box a ďalšie podrobnosti, ako sú zobrazené na miestach po celom svete:

Box Google Top Stories, People Ask Ask Box

Môžete si tiež vybrať, ktoré metriky chcete zobraziť pre každý výsledok:

seo metrické nastavenia

Môžete si vybrať z desiatok metrík.

SERPChecker je najlepší! Nikdy sa nesnažím hodnotiť kľúčové slovo skôr, ako ho vyhľadám pomocou tohto nástroja.

Vyskúšaj to:

Táto recenzia programu SERPChecker pokrýva takmer všetko, ale ďalšie informácie nájdete na adrese https://mangools.com/blog/serpchecker-guide/.

3. SERPWatcher (nástroj na sledovanie poradia kľúčových slov)

nástroj na sledovanie poradia kľúčových slov serpwatchera

 • webové stránky: https://serpwatcher.com
 • Čo je SERPWatcher: Nástroj na sledovanie poradia kľúčových slov
 • Koľko sledovaných kľúčových slov: 200 až 1500
 • Koľko sledovaných domén: Neobmedzený
 • Koľko aktualizácií poradia kľúčových slov: Denne

Ako SEO musíte vedieť, ako vysoko ste v hodnotení cieľového kľúčového slova. Ak nemeriate zmeny, nikdy nenájdete, čo je potrebné v procese zmeniť alebo vylepšiť.

Ak sa zameriavate iba na hodnotenie jedného kľúčového slova, môžete ho každý deň ľahko vyhľadať v prehliadači. Čo sa však stane, keď sa snažíte hodnotiť tucet kľúčových slov?

Ako budete sledovať, kde ste a ako ďaleko ste sa dostali?

Toto je kde SERPWatcher prichádza na záchranu.

Ako už názov napovedá, umožňuje vám sledovať, ako vaše stránky robia pre kľúčové slová, ktoré sa snažíte hodnotiť.

Na prístrojovej doske nástroja môžete ľahko získať prehľad o tom, ako sa vaše stránky darí:

SERP

Aj keď je dôležité vedieť, či sa vaše úsilie oplatí, je rovnako dôležité vedieť, kedy vaše stránky spadajú do cieľového kľúčového slova. Po pridaní vašich stránok do sledovača môžete zistiť, kde sa nachádzajú všetky kľúčové slová, ktoré sa snažíte hodnotiť:

prístrojová doska serpwatcher

Tento nástroj by sa oplatil mať, aj keby ste dostali len tento zoznam kľúčových slov, ktoré sa snažíte hodnotiť a kde ste vo výsledkoch..

Ale to nie je všetko, čo získate pomocou tohto nástroja.

Na bočnom paneli nájdete niekoľko skutočne úžasných podrobností o tom, ako sa vaše stránky darí. Takto získate viac ako len predstavu o tom, ako sa vaše stránky darí
výsledky vyhľadávania. Presne vám povie, na čom musíte pracovať.

Napríklad môžete vidieť zmeny v priebehu času na svojich stránkach Index dominancie, metrika vyvinutá spoločnosťou Mangools, ktorá vám na základe aktuálnych kľúčových slov, ktoré hodnotíte, informuje o organickom podiele vašej stránky.

index dominancie

Uvidíte tiež najväčšie zmeny, ktoré sa udiali vo vašom hodnotení vyhľadávačov:

zmeny poradia kľúčových slov

Získate tak rýchlu predstavu o tom, na ktoré kľúčové slová sa rýchlo zameriavate a na ktoré kľúčové slová sa rýchlo zaraďujete. Akonáhle poznám kľúčové slová, pre ktoré získavam pozície, začnem s nimi pracovať ťažšie. Dynamika mi pomáha dostať sa na vrchol oveľa rýchlejšie.

Môžete tiež zistiť, koľko kliknutí by ste mohli získať na základe pozícií v hodnotení kľúčových slov, ktoré sledujete:

odhadované návštevy stránok

Tento nástroj vám tiež poskytuje rýchly prehľad o všetkých vašich kľúčových slovách:

tok pozícií kľúčových slov

Tento nástroj vám tiež zobrazí graf rozdelenia pozícií kľúčových slov:

rozdelenie pozícií kľúčových slov

Tento graf je skvelý spôsob, ako zistiť, aká silná je vaša webová stránka v očiach vyhľadávacích nástrojov. Zelenší graf vyzerá lepšie.

SERPWatcher je môj nástroj na sledovanie poradia kľúčových slov, ktorý mi poskytuje najdôležitejšie údaje na jednej obrazovke

Táto recenzia SERPWatcher pokrýva takmer všetko, ale ďalšie informácie nájdete na https://mangools.com/blog/serpwatcher-guide/

4. LinkMiner (nástroj na analýzu spätného odkazu)

nástroj na analýzu spätného odkazu linkminer

 • webové stránky: https://linkminer.com
 • Čo je LinkMiner: Je to nástroj na analýzu spätného odkazu
 • Koľko riadkov so spätným odkazom za 24 hodín: 2000 až 15000

Spätné odkazy spätných väzieb mojich konkurentov sú mojou obľúbenou stratégiou SEO. Poskytuje mi jednoduchý plán, ktorý môžem sledovať, aby som zaručil vyššiu návštevnosť vyhľadávacieho nástroja.

s LinkMiner, nájdete nielen stránky, ktoré odkazujú na vašich konkurentov, ale nájdete aj odkazy, ktoré stratili.

Keď do LinkMiner vložíte adresu URL, uvidíte všetky odkazy, ktoré táto stránka získala z celého webu:

spätné vyhľadávanie

Všetky spätné odkazy na koreňovú doménu môžete tiež zobraziť kliknutím na odkaz Zmeniť na koreňový adresár v pravom hornom rohu:

koreňová doména

Pre každú doménu a stránku, ktorú analyzujete, sa zobrazujú všetky kľúčové metriky ako Tok dôvery, tok citácií a sprostredkovanie domén všetko na jednom mieste:

metriky spätného odkazu

Najlepšie na Link Miner je to, že môžete filtrovať odkazy na základe typov odkazov ako Blog, Q&A a fórum:

spätný filter

Tento nástroj tiež umožňuje filtrovať spätné odkazy na základe metrík, ako sú sila spojenia, tok citácií, hodnotenie Alexa atď.:

filtrovanie odkazov

Tip pre profesionálov: Väčšina odkazov vašich konkurentov nemá v očiach vyhľadávacích nástrojov veľkú hodnotu. Pomocou tohto filtra môžete filtrovať spätné odkazy na základe sily odkazu alebo toku citácie, čo sú metriky, ktoré informujú o oprávnení stránky..

Stránky zobrazené na bočnom paneli sa tiež zobrazujú a kliknutím na odkaz sa na stránke nachádza odkaz na stránke:

ukážka stránky

Môžete tiež vidieť odkazy, ktoré vaši konkurenti stratili. Poskytuje vám príležitosť osloviť vlastníkov stratených odkazov a požiadať o odkaz na vaše stránky.

Tento nástroj môžete tiež použiť na vyhľadanie odkazov, ktoré ste stratili:

stratené a získané spätné odkazy

Ak chcete odkazy ďalej analyzovať, môžete ich exportovať do formátu CSV a zobraziť ich v Exceloch alebo Tabuľkách Google:

export spätných odkazov do CSV xls

S LinkMiner všetko, čo musím urobiť, je zistiť spätné odkazy môjho konkurenta a potom osloviť odkazujúci web a dostať sa na môj web..

Vyskúšaj to:

Táto recenzia LinkMiner vysvetľuje základy a ďalšie informácie nájdete na adrese https://mangools.com/blog/linkminer-guide/

5. SiteProfiler (nástroj na analýzu webových stránok)

nástroj na analýzu webových stránok siteprofiler

 • webové stránky: https://siteprofiler.com
 • Čo je to SiteProfiler: Je to nástroj na analýzu webových stránok
 • Koľko vyhľadávaní na webe za 24 hodín: 20 až 150

s SiteProfiler, môžete získať rýchly profil na webových stránkach svojich konkurentov a samozrejme na svojich vlastných stránkach.

Na jednom mieste môžete vidieť všetky dôležité metriky autorizácie domény, ako napríklad Autorita domény, Autorizácia stránky, Tok citácií a Tok dôveryhodnosti:

nástroj na analýzu webových stránok

Získate tiež podrobné grafy Alexa Rank, sprostredkujúcich IP a zdieľaní Facebooku:

štatistiky webových stránok

Tento nástroj tiež zobrazuje graf Total Backlinks:

graf spätných odkazov
nový a odstránený graf spätných odkazov

Najlepšia časť tohto nástroja je rámček Anchor Texts. Ukazuje vám presne to, čo kotviaci text používajú vaši konkurenti. To vám umožňuje strategizovať text ukotvenia.

Ak sa chcete umiestniť na vyššej pozícii ako konkurencia, potrebujete nielen toľko spätných odkazov ako váš konkurent, ale tiež potrebujete podobné kotevné texty:

analýza ukotvenia zadného odkazu

Pomocou tohto nástroja môžete zistiť, aký typ textu kotvy je vo vašom výklenku bežný:

distribúcia kotviaceho textu

Je veľmi dôležité vedieť, aký typ textu ukotvenia používajú vaši konkurenti, a tento nástroj umožňuje veľmi ľahko nájsť najlepší text ukotvenia pre váš web..

Môžete tiež vidieť rýchly pohľad na najlepší obsah vašich konkurentov zoradený podľa akcií Facebooku a odporúčajúcich domén:

analýza najvyššieho obsahu

Môžete tiež získať ďalšie informácie o svojich konkurentoch, ako sú Distribúcia typu odkazu, Dofollow Links Ratio a Active Active Ratio Ratio:

distribúcia typu spätného odkazu

SiteProfiler mi poskytuje všetky dôležité SEO metriky a informácie o webovej stránke na jednej obrazovke.

Viac informácií o službe SiteProfiler nájdete na adrese https://mangools.com/blog/siteprofiler-guide/.

Bonus: Bezplatné rozšírenie prehliadača Chrome a Firefox

bezplatné rozšírenie prehliadača Chrome a prehliadača Firefox Firefox

Mangools ponúka a bezplatné rozšírenie prehliadača pre prehliadač Google Chrome aj Firefox. Rozšírenie zobrazuje takmer všetky podrobnosti, ktoré získate o stránke / webe v nástrojoch.

Po nainštalovaní rozšírenia už nemusíte znova otvárať web Mangools, aby ste mohli skúmať svojich konkurentov. Môžete to urobiť priamo na stránke kliknutím na tlačidlo rozšírenia v prehliadači.

Najlepšia časť tohto rozšírenia je kontextová ponuka, ktorá sa zobrazí po kliknutí pravým tlačidlom myši.

Namiesto skopírovania kľúčového slova a otvorenia Mangools KWFinder môžete jednoducho vybrať kľúčové slovo na stránke, kliknúť pravým tlačidlom myši a kliknúť na odkaz KWFinder:

webové rozšírenie seo rozšírenie

Môžete tiež kliknúť pravým tlačidlom myši na odkaz a zobraziť odkazy na jeho analýzu v Mangools:

kliknite pravým tlačidlom myši

Viac informácií a stiahnutie bezplatného rozšírenia prehliadača SEO nájdete na adrese https://mangools.com/seo-extension

Mangools plány & stanovenie ceny

Spoločnosť Mangools ponúka tri predplatné:

mangools plány a ceny

Základný plán je skvelý pre začiatočníkov, ktorí práve začínajú. Ja osobne používam a odporúčam Prémiový plán pretože to stojí len trochu viac a prináša oveľa viac kreditov za používanie nástrojov.

Čo sa mi na tvorbe cien Mangools páči, je to, že je veľmi cenovo dostupné v porovnaní s inými nástrojmi SEO. Väčšina nástrojov SEO ponúka takmer nič na svojich základných plánoch v porovnaní s Mangools.

Mangools, na rozdiel od iných nástrojov SEO, neobmedzujú prístup k ich nástrojom. Väčšina nástrojov SEO ponúka obmedzenú funkčnosť základných plánov. Ich základné plány sa v porovnaní s Mangools cítia ako pokus.

Len za to 30 dolárov mesačne, získate 5 nástrojov SEO, ktoré vám pomôžu ovládnuť vaše miesto. Dokonca aj v základnom pláne získate prístup ku všetkým nástrojom a funkcie ponúkané spoločnosťou Mangools sú viac ako kedykoľvek predtým ako malá firma alebo blogger..

Rozdiel medzi tromi plánmi, ktoré Mangools ponúka, je počet kreditov, ktoré získate používať každý nástroj. Za každý nástroj potrebujete kredity na vyhľadávanie kľúčových slov, vyhľadávanie SERP, analýzu stránok atď. Tieto kredity sa obnovujú každých 24 hodín.

Ak práve začínate, získate viac kreditov, ako potrebujete na základnom pláne.

Ak sa nemôžete rozhodnúť, pre ktorý plán sa chystáte, tu je niekoľko rád:

 • Začiatočník alebo malý web? Choďte s Základný plán. Ponúka aspoň 100 kreditov denne pre väčšinu nástrojov, ktoré sú pre malú stránku viac ako potrebujete.
 • Profesionálny blogger alebo pridružený obchodník? Ak ste pridružený marketingový pracovník alebo bloger, ktorý sa spolieha na SEO na prevádzku, musíte začať s Prémiový plán.
 • Na voľnej nohe SEO alebo agentúra: Získajte Plán agentúry. Pomôže vám to analyzovať všetkých vašich klientov a ich konkurentov.

Pre akýkoľvek iný nástroj SEO by som povedal, že 30 dolárov je pre začiatočníkov trochu drahšie, ale keď získate 5 nástrojov SEO za cenu toho, kto ho môže nazvať drahý.

Mangools Pros & Zápory

Na rozdiel od väčšiny nástrojov SEO je program Mangools súborom nástrojov. Získate 5 nástrojov SEO za cenu jedného.

 • Ponúka viac možností výskumu kľúčových slov ako iné nástroje. KWFinder je obrovská inovácia z Plánovača kľúčových slov Google.
 • SiteProfiler vám ponúka podrobný profil na stránkach vašich konkurentov.
 • Veľmi prijateľná cena v porovnaní s inými nástrojmi SEO, ako sú Ahrefs a SEMRush.
 • Ponúka nástroj na sledovanie poradia, ktorý vám pomôže automaticky sledovať všetky cieľové kľúčové slová na vašom webe. Zacielené kľúčové slová nemusíte pridávať postupne.

Hoci Mangools ponúka všetko, čo potrebujete na to, aby ste ovládli výklenok, existuje niekoľko vecí, ktoré by mohli ponúknuť väčší SEO giganti..

 • Spoločnosť Mangools síce ponúka plán agentúry, ale svojim klientom neponúka dashboard, ako to robia iné nástroje SEO. Ak nemáte agentúru, nemusíte sa obávať tohto.
 • Mangools je relatívne novším hráčom na trhu. Ich databázy odkazov nie sú také veľké ako Ahrefs a Majestic.

Často kladené otázky

Čo je to Mangools?
Mangools je softvér SEO, ktorý je dodávaný s piatimi výkonnými a užívateľsky prívetivými nástrojmi SEO: KWFinder (nástroj na výskum kľúčových slov), SERPChecker (nástroj na analýzu kľúčových slov SERP), SERPWatcher (nástroj na sledovanie poradia kľúčových slov), LinkMiner (nástroj na analýzu spätného odkazu) a SiteProfiler (SEO) nástroj na analýzu webových stránok).

Čo je KWFinder?
KWFinder je jedným z najpopulárnejších nástrojov SEO pre Mangools. KWFinder je výkonný nástroj na výskum kľúčových slov, ktorý vám poskytuje veľa dôležitých podrobností pre každé hľadané kľúčové slovo, vrátane Trendov Google, Objemu vyhľadávania Google, Náklady na službu Google AdWords za kliknutie a Náročnosť s kľúčovými slovami. Na rozdiel od väčšiny ostatných nástrojov na výskum kľúčových slov ponúka tri typy vyhľadávaní: vyhľadávanie podľa kľúčového slova, vyhľadávanie podľa domény a vyhľadávanie pomocou automatického dopĺňania alebo otázok.

Je Mangools zadarmo?
Žiadne Mangools nie sú zadarmo, ale existuje bezplatná 10-dňová skúšobná verzia. Základný plán spoločnosti Mangools začína od 29,90 dolárov mesačne, keď sa platí vopred vopred. Softvér Mangools 5-v-1 SEO je omnoho lacnejší ako softvér Ahrefs, SEMrush, Moz a Majestic..

Mangools vs Ahrefs?
Ahrefs je vynikajúci nástroj, nechápte ma zle, ale nie je to lacné. S Mangools platíte menej ako polovicu ceny v porovnaní s Ahrefs a získate takmer všetky vlastnosti, ktoré Ahrefs majú.

Recenzie spoločnosti Mangools SEO: Zhrnutie

Ak nie ste fanatikom SEO, ktorý uctieva spoločnosť Google a znepokojuje sa nad pomerom ukotvenia textu, tento nástroj sa dodáva so všetkým, čo potrebujete.

Mangools SEO nástroje sú skvelé pre blogerov a malé firmy. Ponúka veľmi jednoduchý dashboard a čisté užívateľské rozhranie, ktoré uľahčuje použitie. Aj keď ste nikdy predtým nepoužívali nástroj SEO, budete môcť používať ako profesionálny SEO iba za pár minút.

Či už ste odborníkom na SEO alebo začiatočníkom, tento nástroj potrebujete, ak chcete na svojom webe ovládať svoje miesto vo vyhľadávačoch..

Najlepšie zo všetkého je, že Mangools je podstatne lacnejší ako iný softvér SEO na dnešnom trhu, ako sú Ahrefs, Moz, SEMrush a Majestic..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map