Chcete uspět ve hře SEO? Zjistěte, co vaši konkurenti dělají a jaké zpětné odkazy získávají? Víte, za jaká klíčová slova hodláte a jak optimalizovat? Zde je moje recenze: KWFinder, SERPChecker, SERPWatcher, LinkMiner & SiteProfiler


Prémiový software SEO byl dříve vyhrazen pro velké společnosti, které měly ušetřit tisíce dolarů.

Většina bloggerů ani nemůže myslet na utrácení dalších 100 $ měsíčně za tyto nástroje.

Ačkoli drahé nástroje poskytují mnoho funkcí, nejsou nejen cenově dostupné, ale většina jejich funkcí není vhodná pro blogery a malé firmy..

Používal jsem dostupnou sadu nástrojů s názvem Mangools více než dva roky.

V této prozkoumatelné recenzi se s vámi podělím o dobré a špatné 5-v-1 SEO toolbox to je Mangools.

Co je to Mangools

Jak jsem řekl, Mangools je sada nástrojů SEO.

Na rozdíl od společností Ahrefs, Moz a SEMrush je SEO software Mangools cenově dostupný pro blogery a malé firmy.

(Ahrefs, Moz a SEMrush plány začínají na $ 99 / měsíc)

Ale Mangools plány začínají na pouhých 30 dolarů za měsíc a na rozdíl od jiných drahých nástrojů SEO získáte všechny prémiové funkce i v nejzákladnějším plánu.

Většina drahých nástrojů SEO omezuje počet funkcí, ke kterým získáte přístup v základních plánech. Jejich základní plány jsou spíš zkouškou nástroje.

Mangools, na druhé straně, nabízí všechny funkce i na nejlevnější plán.

Mangools není jeden nástroj SEO, ale celá sada pěti nástrojů SEO.

mangools seo tools review

Když se zaregistrujete pomocí balíčku nástrojů SEO Mangools, získáte přístup k 5 nástrojům SEO:

 •  je nástroj pro výzkum klíčových slov, který vám pomůže najít nejlepší klíčová slova pro váš web a váš obsah. Nabízí stovky návrhů s každým vyhledáváním klíčových slov.
 •  je nástroj pro analýzu výsledků vyhledávače (SERP), který umožňuje zjistit, jaké weby hodnotí vaše cílová klíčová slova na více místech po celém světě. Také vám umožňuje kontrolovat mobilní hodnocení.
 •  je nástroj pro sledování hodnocení klíčových slov, který vám umožňuje sledovat klíčová slova ve výsledcích vyhledávání.
 •  je nástroj pro analýzu zpětného odkazu, který vám umožní analyzovat profil zpětného odkazu vašich konkurentů a najít příležitosti pro vytváření odkazů.
 •  je nástroj pro analýzu webových stránek, který vám pomůže získat z ptačí perspektivy vaše webové stránky konkurentů.

Mangools je komplexní SEO software, který potřebujete, pokud chcete uspět ve hře SEO.

1. KWFinder (výzkum klíčových slov & Konkurenční nástroj)

Nástroj pro výzkum klíčových slov kwfinder

 • webová stránka: Https://kwfinder.com
 • Co je KWFinder: Jedná se o nástroj pro vyhledávání klíčových slov SEO
 • Kolik vyhledávání klíčových slov za 24 hodin: 100 až 1200
 • Kolik návrhů klíčových slov na vyhledávání: 200 až 700

KWFinder vám pomůže najít nejlepší možná klíčová slova pro váš web a váš obsah. Nabízí více možností než jakýkoli jiný nástroj pro návrh klíčových slov.

Pokud stále používáte Plánovač klíčových slov Google pro výzkum klíčových slov, bude vás KWFinder odhodit, jako jsem byl, když jsem ho poprvé začal používat..

KWFinder nabízí mnoho důležitých podrobností pro každé klíčové slovo včetně Trendy, objem vyhledávání, cena za kliknutí a obtížnost klíčových slov.

A na rozdíl od většiny nástrojů pro výzkum klíčových slov nabízí tři typy klíčových slov, návrhy, automatické doplňování a dotazy:

vyhledávací lišta kwfinder

 Možnost návrhů nabízí návrhy klíčových slov jako jakýkoli jiný nástroj. Jednoduše zadejte klíčové slovo a získáte stovky návrhů klíčových slov a variací cílového klíčového slova:

návrhy klíčových slov

 Možnost automatického doplňování nabízí údaje automatického doplňování z vyhledávání Google. Návrhy automatického doplňování Google vám pomohou najít klíčová slova, která lidé při hledání něčeho skutečně používají:

automatické doplňování

 Možnost otázek navrhuje otázky, které lidé kladou v souvislosti s vaším cílovým klíčovým slovem. Tyto otázky vám pomohou lépe upřesnit váš obsah a mohou vám také poskytnout vodítko ve vaší obsahové strategii:

otázky

Místo psaní článku a doplnění klíčových slov do něj byste měli začít zkoumáním otázek, které lidé kladou, a pak kolem těchto otázek napsat obsah. Je to mnohem přirozenější způsob, jak do svého obsahu začlenit klíčová slova s ​​dlouhým ocasem.

Nejlepší část o KWFinder je, že můžete vidět důležité podrobnosti o cílovém klíčovém slově, o tom, jaké weby hodnotí klíčové slovo a každé jednotlivé návrhové slovo na straně:

informace o klíčových slovech

Další funkcí, která odlišuje KWFinder od ostatních klíčových slov na trhu, je Filtr výsledků:

výsledky filtru

Umožňuje filtrovat návrhy klíčových slov na základě minimálního a maximálního objemu vyhledávání, CPC, PPC, počtu slov atd. Stručně řečeno, pomáhá vám oddělit vítěze od poražených, aniž by museli pečlivě procházet stovky podobných klíčových slov:

filtrování klíčových slov

KWFinder je obrovský upgrade z bezplatných nástrojů pro návrh klíčových slov a je to nejlepší alternativa pro Plánovač klíčových slov Google.

Vyzkoušej to:

Tato recenze KWFinder zahrnuje téměř vše, ale další informace naleznete na adrese https://mangools.com/blog/kwfinder-guide/

2. SERPChecker (Google SERP Analysis Tool)

nástroj serpchecker seo

 • webová stránka: Https://serpchecker.com
 • Co je SERPChecker: Jedná se o analytický nástroj Google SERP
 • Kolik vyhledávání SERP za 24 hodin: 100 až 1200

Při vyhledávání klíčového slova na Googlu uvidíte výsledky na základě toho, co si algoritmus myslí, že byste chtěli. Výsledky, které ostatní uvidí pro stejný výsledek, se mohou úplně lišit. To platí pro klíčová slova, která se snažíte hodnotit.

SERPChecker je nástroj, který vám pomůže zjistit, co uvidí většina lidí, kteří hledají klíčové slovo.

Než začnete pracovat na hodnocení klíčového slova, musíte znát soutěž o dané klíčové slovo. Tento nástroj vám pomůže nejen zjistit, kolik lidí hodnotí vaše cílové klíčové slovo, ale také vám řekne, jak obtížné může být hodnocení pro toto klíčové slovo:

google SERP analýza

U každého zadaného klíčového slova uvidíte skóre obtížnosti založené na metrikách, jako je průměrný počet odkazů a oprávnění domény. Nejen to, ale také uvidíte metriky SEO jako Oprávnění domény, Oprávnění stránky, CF, TF a doporučující domény pro každé hodnocení stránky pro vaše cílové klíčové slovo.

To vám dá představu o tom, kolik odkazů budete možná potřebovat pro své cílové klíčové slovo. Rád se podívám na počet doporučujících domén, které má prvních pět výsledků. Potřebuji alespoň průměr z tohoto počtu odkazujících domén na můj web, abych se mohl postavit za klíčové slovo.

Profesionální tip: Počet odkazujících domén na stránku / web záleží mnohem více než počet zpětných odkazů. Google má rád stránky, které získají spoustu odkazů z mnoha různých webů.

Nejlepší částí programu SERPChecker je počet podrobností, které získáte pro každé vyhledané klíčové slovo. Tento nástroj vám řekne, zda existuje pole znalostí / doporučený úryvek zobrazí se v horní části stránky s výsledky vyhledávání nebo v poli příběhů:

úryvky Google

Ukazuje také procento kliknutí, které mohou výsledky vyhledávání získat. Říká vám, kolik kliknutí byste mohli získat, kdybyste byli na tomto místě hodnoceni:

odhad kliknutí

S SERPChecker si můžete vybrat, jak budou vypadat výsledky vyhledávání nejen ve vaší zemi, ale také v jiných zemích. Můžete se také rozhodnout zobrazit výsledky vyhledávání, které se zobrazí na mobilních zařízeních:

Vyhledávání

Můžete také zkontrolovat náhled toho, jak by výsledky vyhledávání vypadaly ve vybrané zemi a typu zařízení:

nástroj pro náhled serp

Protože Mangools přichází s, můžete snadno analyzovat zpětné odkazy každého výsledku vyhledávání pomocí několika kliknutí.

A to není vše, co s tímto nástrojem můžete dělat.

Můžete také porovnat hodnocení svých stránek s ostatními weby, které jsou hodnoceny na stránce s výsledky vyhledávání:

srovnání webu

Jakmile do porovnávacího pole zadáte adresu URL svého webu, uvidíte, kde se váš web ve srovnání s ostatními weby na stránce hromadí:

soutěž na webu

Můžete také vidět Nejlepší příběhy, lidé se také ptají box a další podrobnosti, jak jsou zobrazeny na místech po celém světě:

Box Google Top Stories, People Ask Ask Box

Můžete si také vybrat, jaké metriky chcete pro každý výsledek zobrazit:

seo metrika nastavení

Můžete si vybrat z desítek metrik.

SERPChecker je nejlepší! Nikdy se nesnažím zařadit klíčové slovo, než jsem ho vyhledal pomocí tohoto nástroje.

Vyzkoušej to:

Tato recenze SERPChecker zahrnuje téměř všechno, ale pro více informací přejděte na https://mangools.com/blog/serpchecker-guide/

3. SERPWatcher (nástroj pro sledování pořadí klíčových slov)

nástroj pro sledování pořadí serpwatcher

 • webová stránka: Https://serpwatcher.com
 • Co je SERPWatcher: Nástroj pro sledování hodnocení klíčových slov
 • Kolik sledovaných klíčových slov: 200 až 1500
 • Kolik sledovaných domén: Neomezeno
 • Kolik aktualizace pořadí klíčových slov: Denně

Jako SEO musíte vědět, jak vysoko jste za své cílové klíčové slovo. Pokud neměříte změny, nikdy nezjistíte, co ve svém procesu potřebujete změnit nebo zlepšit.

Pokud se zaměřujete pouze na hodnocení jednoho klíčového slova, můžete jej snadno každý den vyhledat v prohlížeči. Ale co se stane, když se pokoušíte hodnotit tucet klíčových slov?

Jak budete sledovat, kde jste a jak daleko jste se dostali?

To je kde SERPWatcher přijde na záchranu.

Jak název napovídá, umožňuje vám sledovat, jak vaše stránky dělají pro klíčová slova, která se snažíte hodnotit.

Na ovládacím panelu nástroje můžete snadno získat ptačí pohled na to, jak se vaše stránky daří:

SERP

Přestože je důležité vědět, zda se vaše úsilí vyplácí, je stejně důležité vědět, kdy vaše stránky spadají do cílového klíčového slova. Jakmile svůj web přidáte do měřiče, uvidíte, kde je pro všechna klíčová slova, která se snažíte ohodnotit:

přístrojová deska serpwatcher

Tento nástroj by měl cenu mít, i kdyby vše, co jste dostali, byl seznam klíčových slov, která se snažíte zařadit a kde jste ve výsledcích.

Ale to není všechno, co získáte s tímto nástrojem.

Na postranním panelu najdete několik opravdu úžasných podrobností o tom, jak vaše stránky fungují. To vám poskytne více než jen představu o tom, jak vaše stránky vedou
výsledky vyhledávání. Říká vám přesně, na čem musíte pracovat.

Například můžete vidět změny v průběhu času na vašich stránkách Index dominance, metrika vyvinutá společností Mangools, která vám řekne podíl organického provozu na vašem webu na základě aktuálních klíčových slov, která hodnotíte.

index dominance

Uvidíte také největší změny, které se odehrály v žebříčku vašeho vyhledávače:

změny pořadí klíčových slov

Díky tomu získáte rychlou představu o tom, na která klíčová slova se rychle zaměřujete a která klíčová slova rychle získáváte. Jakmile znám klíčová slova, pro která získávám pozice, začnu na nich tvrději pracovat. Dynamika mi pomáhá dostat se na vrchol mnohem rychleji.

Můžete také zjistit, kolik kliknutí můžete získat na základě pozice v hodnocení klíčových slov, která sledujete:

odhadované návštěvy webu

Tento nástroj také poskytuje rychlý přehled o všech klíčových slovech:

tok pozic klíčových slov

Tento nástroj vám také zobrazí tabulku rozložení pozic klíčových slov:

rozdělení pozice klíčového slova

Tento graf je skvělý způsob, jak zjistit, jak silný je váš web v očích vyhledávačů. Zelenější graf vypadá lépe.

SERPWatcher je můj nástroj pro sledování hodnocení klíčových slov, který mi poskytuje nejdůležitější data na jedné obrazovce

Tato recenze SERPWatcher zahrnuje téměř vše, ale další informace naleznete na adrese https://mangools.com/blog/serpwatcher-guide/

4. LinkMiner (nástroj pro analýzu zpětného odkazu)

nástroj pro analýzu zpětného odkazu linkminer

 • webová stránka: Https://linkminer.com
 • Co je LinkMiner: Je to nástroj pro analýzu zpětného odkazu
 • Kolik řádků zpětného odkazu za 24 hodin: 2000 až 15000

Reverzní inženýrství zpětných odkazů mých konkurentů je moje oblíbená strategie SEO. Poskytuje mi jednoduchý plán, který mohu sledovat, abych zajistil vyšší provoz vyhledávače.

S LinkMiner, najdete nejen stránky, které odkazují na vaše konkurenty, ale také odkazy, které ztratili.

Když do LinkMiner vložíte adresu URL, uvidíte všechny odkazy, které tato stránka získala z celého webu:

zpětné vyhledávání

Všechny zpětné odkazy na kořenovou doménu můžete také zobrazit kliknutím na odkaz Změnit na kořenový adresář v pravém horním rohu:

kořenová doména

U každé domény a stránky, kterou analyzujete, můžete vidět všechny klíčové metriky jako Tok důvěryhodnosti, citace a odkazující domény vše na jednom místě:

metriky zpětného odkazu

Nejlepší část o Link Miner je, že můžete filtrovat odkazy na základě typů odkazů, jako je Blog, Q&A a Fórum:

zpětný filtr

Tento nástroj také umožňuje filtrovat zpětné odkazy na základě metrik, jako je síla odkazu, tok citací, Alexa Rank, atd .:

filtrování linkminerů

Profesionální tip: Většina odkazů vašich konkurentů nemá v očích vyhledávačů příliš velkou hodnotu. Pomocí filtru můžete filtrovat zpětné odkazy na základě toku síly nebo citace toku, což jsou metriky, které sdělují oprávnění stránky..

Můžete také vidět stránky vykreslené na postranním panelu a kde kliknete na odkaz na stránce:

náhled stránky

Můžete také vidět odkazy, které vaši konkurenti ztratili. To vám dává příležitost oslovit majitele webových stránek ztracených odkazů a požádat o odkaz na váš web.

Pomocí tohoto nástroje můžete také vyhledat odkazy, které jste ztratili:

ztratil a získal zpětné odkazy

Chcete-li odkazy dále analyzovat, můžete je exportovat do formátu CSV a zobrazit je v Excelu nebo Tabulkách Google:

export zpětných odkazů do CSV xls

S LinkMiner vše, co musím udělat, je zjistit zpětné odkazy svého konkurenta a poté se dostat na odkazující web, abych se dostal na můj web..

Vyzkoušej to:

Tato recenze LinkMiner vysvětluje základy a další informace naleznete na adrese https://mangools.com/blog/linkminer-guide/

5. SiteProfiler (nástroj pro analýzu webových stránek)

nástroj pro analýzu webových stránek siteprofiler

 • webová stránka: Https://siteprofiler.com
 • Co je to SiteProfiler: Je to nástroj pro analýzu webových stránek
 • Kolik vyhledávání stránek za 24 hodin: 20 až 150

S SiteProfiler, můžete získat rychlý profil na stránkách svých konkurentů a samozřejmě na svých vlastních stránkách.

Na jednom místě můžete vidět všechny důležité metriky oprávnění domény, jako je Autorita domény, Autorita stránky, Tok citace a Tok důvěryhodnosti:

nástroj pro analýzu webových stránek

Můžete také získat podrobné grafy Alexa Rank, Doporučující IP a Facebook podíly:

statistiky webových stránek

Tento nástroj také zobrazuje graf Total Backlinks:

graf zpětných odkazů
nový a smazaný graf zpětných odkazů

Nejlepší součástí tohoto nástroje je pole Anchor Texts. Ukazuje vám přesně, jaký text ukotvení používají vaši konkurenti. To vám umožní strategizovat text ukotvení.

Pokud se chcete umístit na vyšší pozici než konkurent, potřebujete nejen tolik zpětných odkazů jako váš konkurent, ale také potřebujete podobné kotevní texty:

analýza kotevního textu zpětného odkazu

Pomocí tohoto nástroje můžete zjistit, jaký typ kotevního textu je ve vašem výklenku běžný:

ukotvení distribuce textu

Je velmi důležité vědět, jaký typ kotevního textu používají vaši konkurenti, a tento nástroj usnadňuje nalezení nejlepšího kotevního textu pro váš web..

Můžete také vidět rychlý pohled na hlavní obsah vašich konkurentů seřazený podle podílů na Facebooku a doporučujících domén:

analýza top obsahu

Můžete také získat další podrobnosti o svých konkurentech, jako je distribuce typů odkazů, poměr Dofollow Links Ratio a Active Active Ratio:

distribuce typu zpětného odkazu

SiteProfiler mi poskytuje všechny důležité SEO metriky a poznatky o webové stránce na jedné obrazovce.

Další informace o SiteProfiler naleznete na https://mangools.com/blog/siteprofiler-guide/

Bonus: SEO rozšíření prohlížeče Chrome / Firefox zdarma

zdarma Chrome a Firefox Firefox seo rozšíření

Mangools nabízí bezplatné rozšíření prohlížeče pro Google Chrome i Firefox. Rozšíření zobrazuje téměř všechny podrobnosti, které získáte o stránce / webu v nástrojích.

Po instalaci rozšíření již nemusíte znovu otevírat web Mangools, abyste mohli zkoumat své konkurenty. Můžete to udělat přímo na stránce kliknutím na tlačítko rozšíření v prohlížeči.

Nejlepší částí této rozšíření je místní nabídka, která se zobrazí po kliknutí pravým tlačítkem.

Místo zkopírování klíčového slova a otevření Mangools KWFinder můžete jednoduše vybrat klíčové slovo na stránce, kliknout pravým tlačítkem a kliknout na odkaz KWFinder:

rozšíření webového prohlížeče

Můžete také kliknout pravým tlačítkem myši na odkaz a zobrazit odkazy na jeho analýzu v Mangools:

klikněte pravým tlačítkem myši

Další informace a stažení bezplatného rozšíření prohlížeče SEO naleznete na adrese https://mangools.com/seo-extension

Mangools plány & Ceny

Mangools nabízí tři plány předplatného:

mangools plány a ceny

Základní plán je skvělé pro začátečníky, kteří právě začínají. Já osobně používám a doporučuji Prémiový plán protože to stojí jen trochu víc a přináší mnohem více kreditů za použití nástrojů.

Co se mi líbí o cenách Mangools, je to, že je velmi cenově dostupné ve srovnání s jinými nástroji SEO. Většina nástrojů SEO nabízí ve svých základních plánech téměř nic ve srovnání s Mangools.

Mangools, na rozdíl od jiných nástrojů SEO, neomezují přístup k jejich nástrojům. Většina nástrojů SEO nabízí v základních plánech omezenou funkčnost. Jejich základní plány se ve srovnání s Mangooly cítí jako pokus.

Za pouhých 30 $ měsíčně, získáte 5 nástrojů SEO, které vám pomohou ovládnout vaše místo. I v základním plánu získáte přístup ke všem nástrojům a funkce, které nabízí Mangools, jsou více, než kdy budete potřebovat jako malá firma nebo blogger..

Rozdíl mezi třemi plány, které Mangools nabízí, je počet kreditů, které získáte používat každý nástroj. Pro každý nástroj potřebujete kredity pro vyhledávání klíčových slov, vyhledávání SERP, analýzu webů atd. Tyto kredity se resetují každých 24 hodin.

Pokud právě začínáte, získáte více kreditů, než kolik potřebujete, dokonce i na základní plán.

Pokud se nemůžete rozhodnout, pro jaký plán se chystáte, zde je několik rad:

 • Začátečník nebo malý web? Jděte s Základní plán. Nabízí alespoň 100 kreditů denně pro většinu nástrojů, které jsou pro malý web více, než potřebujete.
 • Profesionální blogger nebo přidružený obchodník? Pokud jste přidruženým obchodníkem nebo blogerem, který se spoléhá na SEO pro provoz, musíte začít s Prémiový plán.
 • Nezávislý SEO nebo agentura: Získejte Plán agentury. Pomůže vám analyzovat všechny vaše klienty a jejich konkurenty.

Pro jakýkoli jiný nástroj SEO bych řekl, že 30 $ je pro začátečníky trochu drahý, ale když získáte 5 nástrojů SEO za cenu toho, kdo jej může nazvat drahý.

Mangools Pros & Nevýhody

Na rozdíl od většiny nástrojů SEO je Mangools sadou nástrojů. Získáte 5 nástrojů SEO za cenu jednoho.

 • Nabízí více možností výzkumu klíčových slov než jiné nástroje. KWFinder je obrovský upgrade z Plánovače klíčových slov Google.
 • SiteProfiler vám nabízí podrobný profil na stránkách vašich konkurentů.
 • Velmi přijatelná cena ve srovnání s jinými nástroji SEO, jako jsou Ahrefs a SEMRush.
 • Nabízí nástroj pro sledování pozice, který vám pomůže automaticky sledovat všechna cílová klíčová slova na vašem webu. Nemusíte přidávat cílová klíčová slova postupně.

Přestože Mangools nabízí vše, co potřebujete k tomu, abyste ovládli výklenek, existuje několik věcí, které by mohli nabídnout větší SEO giganti..

 • Společnost Mangools nabízí plán agentury, ale nenabízí svým klientům řídicí panel, jako jiné nástroje SEO. Pokud nemáte agenturu, nemusíte se o to starat.
 • Mangools je relativně novějším hráčem na trhu. Jejich databáze odkazů nejsou tak velké jako Ahrefs a Majestic.

Často kladené otázky

Co je to Mangools?
Mangools je software SEO, který je dodáván s pěti výkonnými a uživatelsky přívětivými nástroji SEO: KWFinder (nástroj pro výzkum klíčových slov), SERPChecker (nástroj pro analýzu klíčových slov SERP), SERPWatcher (nástroj pro sledování hodnocení klíčových slov), LinkMiner (nástroj pro analýzu zpětného odkazu) a SiteProfiler (SEO) nástroj pro analýzu webových stránek).

Co je KWFinder?
KWFinder je jedním z nejoblíbenějších nástrojů SEOools. KWFinder je výkonný nástroj pro výzkum klíčových slov, který poskytuje mnoho důležitých podrobností pro každé vyhledávané klíčové slovo, včetně Trendů Google, Objemu vyhledávání Google, Náklady na Google AdWords za kliknutí a Obtížnost klíčových slov. Na rozdíl od většiny ostatních nástrojů pro výzkum klíčových slov nabízí tři typy vyhledávání: vyhledávání podle klíčových slov, vyhledávání podle domény a vyhledávání pomocí automatického doplňování nebo dotazů.

Je Mangools zdarma?
Žádný Mangools není zdarma, ale je k dispozici 10denní zkušební verze zdarma. Základní plán Mangools začíná od 29,90 dolaru měsíčně, je-li vyplácen předem předem. SEO software Mangools 5-v-1 je mnohem levnější než Ahrefs, SEMrush, Moz a Majestic.

Mangools vs Ahrefs?
Ahrefs je vynikající nástroj, nechápejte mě špatně, ale není to levné. S Mangools platíte méně než polovinu ceny ve srovnání s Ahrefy a získáte téměř všechny funkce, které Ahrefs mají.

Recenze SEO Mangools: Shrnutí

Pokud nejste fanatikem SEO, který uctívá Google a zneklidňuje kotevní poměr textu, přichází tento nástroj se vším, co budete potřebovat.

Mangools SEO nástroje jsou skvělé pro blogery a malé firmy. Nabízí velmi jednoduchý řídicí panel a čisté uživatelské rozhraní, které usnadňuje použití. I když jste nikdy nepoužili nástroj SEO, budete moci použít jako profesionální SEO za pouhých pár minut.

Ať už jste odborník na SEO nebo nováček, tento nástroj potřebujete, pokud chcete ovládat své místo ve vyhledávačích pomocí svého webu..

Nejlepší ze všeho je, že Mangools je výrazně levnější než ostatní SEO software na dnešním trhu, jako jsou Ahrefs, Moz, SEMrush a Majestic..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me