Mangools SEO Araçları İnceleme

SEO oyununda öne geçmek ister misiniz? Rakiplerinizin neler yaptığını ve hangi geri dönüşleri aldıklarını öğrenin? Hangi anahtar kelimeleri sıraladığınızı ve optimizasyon yaptığınızı biliyor musunuz? İşte benim yorum: KWFinder, SERPChecker, SERPWatcher, LinkMiner & SiteProfiler


Premium SEO yazılımı eskiden binlerce dolarlık büyük şirketler için ayrılmıştı.

Blogcuların çoğu bu araçlara ayda 100 ABD Doları harcamayı bile düşünemiyor.

Pahalı araçlar çok fazla işlevsellik sağlasa da, sadece uygun değildir, özelliklerinin çoğu blogcular ve küçük işletmeler için uygun değildir.

Uygun fiyatlı bir araç takımı kullanıyorum Mangools iki yıldan fazladır.

Bu anlatım incelemesinde, sizinle iyi ve kötü 5’i 1 arada SEO araç kutusu bu Mangooller.

Mangool nedir

Dediğim gibi Mangools bir SEO araçları paketi.

Ahrefs, Moz ve SEMrush’ın aksine, Mangools SEO yazılımı blogcular ve küçük işletmeler için uygun fiyatlı.

(Ahrefs, Moz ve SEMrush planları aylık 99 $ ‘dan başlar)

Fakat Mangool planları aylık sadece 30 $ ‘dan başlıyor ve diğer pahalı SEO araçlarının aksine, en temel planda bile tüm premium özellikleri elde edersiniz.

Pahalı SEO araçlarının çoğu, temel planlarda erişebileceğiniz özelliklerin sayısını sınırlar. Temel planları daha çok aracın denemesi gibidir.

Diğer taraftan, Mangooller, en ucuz planda bile tüm özellikleri sunar.

Mangools bir SEO aracı değil, beş SEO aracı.

mangools seo araçları incelemesi

Mangools SEO araçları paketine kaydolduğunuzda 5 SEO aracına erişebilirsiniz:

 •  siteniz ve içeriğiniz için en iyi anahtar kelimeleri bulmanıza yardımcı olan bir anahtar kelime araştırma aracıdır. Her anahtar kelime aramasında yüzlerce öneri sunar.
 •  dünyanın çeşitli yerlerindeki hedef anahtar kelimeleriniz için hangi sitelerin sıralandığını görmenizi sağlayan bir arama motoru sonuçları (SERP) analiz aracıdır. Ayrıca mobil sıralamaları kontrol etmenizi sağlar.
 •  arama sonuçlarındaki anahtar kelimeler için sıralamanıza göz atmanızı sağlayan bir anahtar kelime sıralaması izleme aracıdır.
 •  rakiplerinizin backlink profilini analiz etmenizi ve link oluşturma fırsatlarını bulmanızı sağlayan bir backlink analiz aracıdır.
 •  rakiplerinizin web sitelerine kuşbakışı bakmanıza yardımcı olan bir web sitesi analiz aracıdır.

Mangools, SEO oyununda başarılı olmak istiyorsanız ihtiyacınız olan hepsi bir arada SEO yazılımıdır.

1. KWFinder (Anahtar Kelime Araştırma) & Yarışma Aracı)

kwfinder anahtar kelime araştırma aracı

 • İnternet sitesi: https://kwfinder.com
 • KWFinder nedir: Bu bir SEO anahtar kelime araştırma aracı
 • 24 saatte kaç anahtar kelime araması: 100 ila 1200
 • Arama başına kaç anahtar kelime önerisi: 200 ila 700

KWFinder web siteniz ve içeriğiniz için mümkün olan en iyi anahtar kelimeleri bulmanıza yardımcı olur. Diğer anahtar kelime araçlarından daha fazla seçenek sunar.

Anahtar kelime araştırması için hala Google’ın Anahtar Kelime Planlayıcısını kullanıyorsanız, ilk kullanmaya başladığım gibi KWFinder tarafından uçurulursunuz.

KWFinder, her bir anahtar kelime için, Eğilimler, Arama Hacmi, Tıklama Başına Maliyet ve Anahtar Kelime Zorluğu.

Çoğu anahtar kelime araştırma aracının aksine, üç tür anahtar kelime sunar: Öneriler, Otomatik Tamamlama ve Sorular:

kwfinder arama çubuğu

 Öneriler seçeneği size başka herhangi bir araç gibi anahtar kelime önerileri sunar. Bir anahtar kelime girin ve yüzlerce anahtar kelime önerisi ve hedef anahtar kelimenizin varyasyonlarını elde edin:

anahtar kelime önerileri

 Otomatik tamamlama seçeneği size Google aramalarındaki otomatik tamamlama verilerini sunar. Google Otomatik Tamamlama önerileri, kullanıcıların bir şey ararken gerçekten kullandıkları anahtar kelimeleri bulmanıza yardımcı olur:

Otomatik tamamlama

 Sorular seçeneği kullanıcıların hedef anahtar kelimenizle ilgili sorduğu sorular önerir. Bu sorular içeriğinizi daha iyi hassaslaştırmanıza yardımcı olabilir ve ayrıca içerik stratejinizde size rehberlik edebilir:

sorular

Bir makale yazmak ve daha sonra içine anahtar kelimeler doldurmak yerine, insanların hangi soruları sorduğunu araştırmalı ve daha sonra bu soruların etrafına içerik yazmalısınız. Uzun kuyruklu anahtar kelimeleri içeriğinize dahil etmenin çok daha doğal bir yoludur.

KWFinder ile ilgili en iyi bölüm, hedef anahtar kelime, anahtar kelime için hangi web sitelerinin sıralandığı ve yandaki her bir anahtar kelime önerisi hakkında önemli ayrıntıları görebilmenizdir:

anahtar kelime bilgisi

KWFinder’ı piyasadaki diğer anahtar kelime araçlarından ayıran diğer bir özellik Sonuç Filtresi:

sonuç filtresi

Anahtar kelime önerilerini minimum ve maksimum Arama Hacmi, TBM, PPC, kelime sayısı vb. Temel alarak filtrelemenize olanak tanır. Kısacası, kazananları yüzlerce benzer anahtar kelimeden özenle geçmeden kaybedenlerden ayırmanıza yardımcı olur:

anahtar kelime filtreleme

KWFinder, ücretsiz anahtar kelime araçlarından büyük bir yükseltme ve bu en iyi Google Anahtar Kelime Planlayıcısı alternatifi.

Denemek:

Bu KWFinder incelemesi neredeyse her şeyi kapsıyor ancak daha fazla bilgi için https://mangools.com/blog/kwfinder-guide/ adresine gidin.

2. SERPChecker (Google SERP Analiz Aracı)

serpchecker seo aracı

 • İnternet sitesi: https://serpchecker.com
 • SERPChecker nedir: Bu bir Google SERP analiz aracı
 • 24 saatte kaç SERP araması: 100 ila 1200

Google’da bir anahtar kelime aradığınızda, algoritmanın ne düşündüğüne bağlı olarak sonuçlar görürsünüz. Diğer insanların aynı sonuç için gördükleri sonuçlar tamamen farklı olabilir. Bu, sıralamaya çalıştığınız anahtar kelimeler için geçerlidir.

SERPChecker bir anahtar kelime arayan kullanıcıların çoğunun ne göreceğini görmenize yardımcı olan bir araçtır.

Bir anahtar kelime için sıralama üzerinde çalışmaya başlamadan önce, anahtar kelimenin rekabetini bilmeniz gerekir. Bu araç, yalnızca hedef anahtar kelimeniz için kaç kişinin sıralandığını görmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bunun için sıralamanın ne kadar zor olabileceğini de gösterir:

google SERP analizi

Girdiğiniz her anahtar kelime için, ortalama bağlantı sayısı ve alan adı otoritesi gibi metriklere dayalı bir zorluk puanı göreceksiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda SEO metriklerini de Alan Adı Otoritesi, Sayfa Otoritesi, CF, TF ve Yönlendiren Alanlar hedef anahtar kelimeniz için her sayfa sıralaması için.

Bu, hedef anahtar kelimeniz için kaç bağlantı sıralamanız gerekebileceği hakkında bir fikir verir. İlk beş sonucun sahip olduğu yönlendiren alanların sayısına bakmayı seviyorum. Anahtar kelime için sıralamam için en azından siteme yönlendiren alanların bu miktarının ortalamasına ihtiyacım var.

Profesyonel İpucu: Bir sayfaya / siteye yönlendiren alan sayısı, geri bağlantı sayısından çok daha önemlidir. Google, birçok farklı web sitesinden çok sayıda bağlantı alan sayfaları sever.

SERPChecker ile ilgili en iyi bölüm, aradığınız her anahtar kelime için elde ettiğiniz ayrıntı sayısıdır. Bu araç, bilgi kutusu / öne çıkan snippet arama sonuçları sayfasının veya bir hikaye kutusunun üstünde görüntülenir:

google özellikli snippet'ler

Ayrıca, arama sonuçlarının alabileceği tıklama yüzdesini de gösterir. Bu yerde sıralama yapıyorsanız kaç tıklama alabileceğinizi gösterir:

tıklama tahmini

SERPChecker ile, arama sonuçlarının yalnızca ülkenizde değil, diğer ülkelerde de nasıl görüneceğini seçebilirsiniz. Ayrıca, mobil cihazlarda görüntülenecek arama sonuçlarını görmeyi de seçebilirsiniz:

arama

Seçtiğiniz ülkede ve cihaz türünde arama sonuçlarının nasıl görüneceğinin önizlemesini de kontrol edebilirsiniz:

serp önizleme aracı

Mangools bir ile geldiğinden, her bir arama sonucunun geri bağlantılarını birkaç tıklamayla kolayca analiz edebilirsiniz.

Ve bu araçla yapabileceğiniz tek şey bu değil.

Sitenizin sıralamasını, arama sonuçları sayfasında sıralanan diğer sitelerle de karşılaştırabilirsiniz:

site karşılaştırması

Karşılaştırma kutusuna site URL’nizi girdikten sonra, sitenizin sayfadaki diğer sitelerle karşılaştırıldığında nerede biriktiğini görebilirsiniz:

site rekabeti

Ayrıca şunu da görebilirsiniz: En Çok Okunan Haberler kutusu, İnsanlar Ayrıca Soruyor kutu ve diğer ayrıntılar dünyanın farklı yerlerinde gösterildiği gibi:

Google En Çok Okunan Haberler kutusu, Kişiler Ayrıca Soruyor Kutusu

Ayrıca, her bir sonuç için hangi metrikleri görmek istediğinizi de seçebilirsiniz:

seo metrik ayarları

Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce metrik var.

SERPChecker en iyisi! Bir anahtar kelimeyi bu araca bakmadan önce sıralamaya çalışmam.

Denemek:

Bu SERPChecker incelemesi hemen hemen her şeyi kapsar, ancak daha fazla bilgi için https://mangools.com/blog/serpchecker-guide/ adresine gidin.

3. SERPWatcher (Anahtar Kelime Sıralaması İzleme Aracı)

serpwatcher anahtar kelime sıralaması izleme aracı

 • İnternet sitesi: https://serpwatcher.com
 • SERPWatcher nedir: Anahtar kelime sıralaması izleme aracı
 • İzlenen kaç anahtar kelime: 200 ila 1500
 • İzlenen kaç alan: Sınırsız
 • Kaç anahtar kelime sıralaması güncellemesi: Günlük

Bir SEO olarak, hedef anahtar kelimeniz için sıralamada ne kadar yüksek olduğunuzu bilmeniz gerekir. Değişiklikleri ölçmezseniz, işleminizde neyi değiştirmeniz veya iyileştirmeniz gerektiğini asla öğrenemezsiniz.

Yalnızca bir anahtar kelime için sıralamaya odaklanıyorsanız, bunu her gün tarayıcınızda kolayca arayabilirsiniz. Ancak bir düzine anahtar kelimeyi sıralamaya çalıştığınızda ne olur??

Nerede olduğunuzu ve ne kadar ilerlediğinizi nasıl takip edeceksiniz??

Burası SERPWatcher kurtarmaya geliyor.

Adından da anlaşılacağı gibi, sitenizin sıralamaya çalıştığınız anahtar kelimeler için nasıl çalıştığına bir göz atmanızı sağlar.

Aracın kontrol panelinde, sitelerinizin nasıl çalıştığına dair kuşbakışı bir görünüm elde edebilirsiniz:

SERP

Çabalarınızın işe yarayıp yaramadığını bilmek önemli olsa da, sitenizin bir hedef anahtar kelime için ne zaman ikinci veya ikinci sırada olduğunu bilmek de aynı derecede önemlidir. Sitenizi izleyiciye ekledikten sonra, sıralamaya çalıştığınız tüm anahtar kelimelerin nerede olduğunu görebilirsiniz:

serpwatcher kontrol paneli

Sahip olduğunuz tek şey, sıralamaya çalıştığınız anahtar kelimelerin listesi ve sonuçlarda nerede olsanız bile, sahip olmaya değer.

Ancak bu araçla elde ettiğiniz tek şey bu değil.

Kenar çubuğunda, sitenizin nasıl çalıştığına dair gerçekten şaşırtıcı ayrıntılar elde edersiniz. Bu, sitenizin nasıl bir performans sergilediğinden daha fazlasını size sunar
arama sonuçları. Size tam olarak ne üzerinde çalışmanız gerektiğini söyler.

Örneğin, zaman içinde değişiklikleri sitenizde görebilirsiniz. Hakimiyet Endeksi, Mangools tarafından geliştirilen ve sıraladığınız mevcut anahtar kelimelere göre sitenizin organik trafik payını bildiren bir metrik.

hakimiyet endeksi

Ayrıca, arama motoru sıralamalarınızda meydana gelen en büyük değişiklikleri de görebilirsiniz:

anahtar kelime sıralaması değişiklikleri

Bu, hangi anahtar kelimeler için düştüğünüz ve hangi anahtar kelimeler için hızlı bir şekilde derecelendirdiğiniz hakkında hızlı bir fikir verir. Bir kere pozisyon aldığım anahtar kelimeleri öğrendikten sonra, onlar üzerinde daha çok çalışmaya başlarım. Momentum daha hızlı zirveye çıkmama yardımcı oluyor.

İzlediğiniz anahtar kelimeler için sıralama konumlarınıza bağlı olarak ne kadar tıklama alabileceğinizi de görebilirsiniz:

tahmini site ziyaretleri

Bu araç ayrıca tüm anahtar kelimelerinize hızlı bir genel bakış sunar:

anahtar kelime konum akışı

Bu araç ayrıca size bir anahtar kelime konumu dağıtım grafiği gösterir:

anahtar kelime konum dağılımı

Bu grafik, web sitenizin arama motorları gözünde ne kadar güçlü olduğunu bilmek için harika bir yoldur. Grafiğiniz daha yeşil olduğunda daha iyi görünür.

SERPWatcher, bana tek bir ekranda en kritik verileri sağlayan anahtar kelime sıralaması izleme aracına gitmem

Bu SERPWatcher incelemesi neredeyse her şeyi kapsar, ancak daha fazla bilgi için https://mangools.com/blog/serpwatcher-guide/ adresine gidin.

4. LinkMiner (Backlink Analiz Aracı)

linkminer backlink analiz aracı

 • İnternet sitesi: https://linkminer.com
 • LinkMiner nedir: Bu bir backlink analiz aracı
 • 24 saatte kaç tane backlink satırı var: 2000 ila 15000

Rakiplerimin geri bağlantılarını tersine mühendislik benim en sevdiğim SEO stratejisidir. Bana daha yüksek Arama Motoru trafiğini garanti etmek için takip edebileceğim basit bir yol haritası veriyor.

İle LinkMiner, yalnızca rakiplerinize bağlantı veren sayfaları değil, kaybettikleri bağlantıları da bulabilirsiniz.

LinkMiner’a bir URL koyduğunuzda, sayfanın web’den aldığı tüm bağlantıları görebilirsiniz:

backlink araması

Sağ üst köşedeki Köke Değiştir bağlantısını tıklayarak kök etki alanına tüm geri bağlantıları da görebilirsiniz:

kök etki alanı

Analiz ettiğiniz her alan adı ve sayfa için aşağıdakiler gibi tüm önemli metrikleri görebilirsiniz: Güven Akışı, Atıf Akışı ve Yönlendiren Etki Alanları hepsi bir yerde:

backlink metrikleri

Bağlantı Madencisi ile ilgili en iyi bölüm, Blog, Q gibi bağlantı türlerine göre bağlantılara filtre uygulayabilmenizdir.&A ve Forum:

geri bağlantı filtresi

Bu araç aynı zamanda Geri Bağlantıları Bağlantı Gücü, Alıntı Akışı, Alexa Sıralaması vb. Metriklere göre filtrelemenize olanak tanır.

linkminer filtreleme

Profesyonel İpucu: Rakiplerinizin bağlantılarının çoğunun arama motorlarının gözünde fazla bir değeri yoktur. Filtre ile, bir sayfanın sayfa yetkisini gösteren metrikler olan Bağlantı Gücü veya Alıntı akışına dayalı olarak geri bağlantıları filtreleyebilirsiniz.

Ayrıca kenar çubuğunda oluşturulan sayfaları ve bağlantıyı tıklarsanız bağlantının sayfada bulunduğu yerleri de görebilirsiniz:

sayfa önizlemesi

Rakiplerinizin kaybettiği bağlantıları da görebilirsiniz. Bu size kayıp bağlantıların web sitesi sahiplerine ulaşmak ve sitenize bir bağlantı istemek için bir fırsat verir.

Bu aracı, kaybettiğiniz bağlantıları bulmak için de kullanabilirsiniz:

kaybetti ve geri döndü

Bağlantıları daha ayrıntılı analiz etmek isterseniz, Excel veya Google E-Tablolar’da görüntülemek için bağlantıları CSV’ye dışa aktarabilirsiniz:

geri bağlantıları csv xls dosyasına aktar

LinkMiner ile tek yapmam gereken rakibimin geri bağlantılarını bulmak ve daha sonra siteme bir tane almak için bağlantı web sitesine ulaşmak.

Denemek:

Bu LinkMiner incelemesi temel bilgileri açıklar ve daha fazla bilgi için https://mangools.com/blog/linkminer-guide/ adresine gidin.

5. SiteProfiler (Web Sitesi Analiz Aracı)

siteprofiler web sitesi analiz aracı

 • İnternet sitesi: https://siteprofiler.com
 • SiteProfiler nedir: Bir web sitesi analiz aracı
 • 24 saatte kaç site araması: 20 ila 150

İle SiteProfiler, rakiplerinizin sitelerinde ve elbette kendi sitelerinizde hızlı bir profil edinebilirsiniz.

Alan Adı Yetkilisi, Sayfa Yetkilisi, Atıf Akışı ve Güven Akışı gibi tüm önemli alan adı otoritesi metriklerini tek bir yerde görebilirsiniz:

web sitesi analiz aracı

Alexa Rank, Yönlendiren IP’ler ve Facebook Paylaşımları hakkında ayrıntılı grafikler de alırsınız:

web sitesi bilgileri

Bu araç aynı zamanda Toplam Geri Bağlantılar grafiğini gösterir:

geri bağlantılar grafiği
yeni ve silinmiş geri bağlantılar grafiği

Bu aracın en iyi kısmı Bağlantı Metinleri kutusudur. Rakiplerinizin hangi bağlantı metnini kullandığını tam olarak gösterir. Bu, bağlantı metninizi stratejilendirmenize olanak tanır.

Bir rakipten daha üst sıralarda yer almak istiyorsanız, sadece rakibiniz kadar geri bağlantıya değil, aynı zamanda benzer bağlantı metinlerine de ihtiyacınız vardır:

backlink çapa metin analizi

Bu araçla, nişinizde hangi tür bağlantı metninin yaygın olduğunu öğrenebilirsiniz:

bağlantı metni dağıtımı

Rakiplerinizin ne tür bağlantı metni kullandığını bilmek çok önemlidir ve bu araç siteniz için en iyi bağlantı metnini bulmayı çok kolaylaştırır.

Ayrıca, Facebook paylaşımlarına ve Yönlendirme alanlarına göre sıralanmış olarak rakiplerinizin en iyi içeriklerinin hızlı bir görünümünü görebilirsiniz:

en iyi içerik analizi

Rakipleriniz hakkında Bağlantı Türü Dağıtımı, Dofollow Bağlantıları Oranı ve Aktif Bağlantılar Oranı gibi diğer ayrıntıları da alabilirsiniz:

backlink tip dağılımı

SiteProfiler bana bir web sitesi hakkında tüm önemli SEO metriklerini ve öngörülerini tek bir ekranda veriyor.

SiteProfiler hakkında daha fazla bilgi için https://mangools.com/blog/siteprofiler-guide/ adresine gidin.

Bonus: Ücretsiz Chrome / Firefox Tarayıcı SEO Uzantısı

ücretsiz krom ve firefox tarayıcı seo uzantısı

Mangools bir teklifler hem Google Chrome hem de Firefox için ücretsiz tarayıcı uzantısı. Uzantı, araçlardaki bir sayfa / web sitesi hakkında aldığınız neredeyse tüm ayrıntıları gösterir.

Uzantıyı yükledikten sonra, rakipleriniz hakkında araştırma yapmak için Mangools sitesini tekrar tekrar açmanız gerekmez. Tarayıcınızdaki uzantı düğmesini tıklayarak bunu doğrudan sayfada yapabilirsiniz.

Bu uzantının en iyi kısmı, sağ tıkladığınızda aldığınız bağlam menüsüdür.

Bir anahtar kelimeyi kopyalayıp ardından Mangools KWFinder açmak yerine, sayfadaki anahtar kelimeyi seçebilir, sağ tıklayıp KWFinder bağlantısını tıklayabilirsiniz:

web tarayıcısı seo uzantısı

Ayrıca bir bağlantıyı sağ tıklatıp Mangools’ta Analiz etmek için bağlantıları görebilirsiniz:

sağ tık

Daha fazla bilgi ve ücretsiz SEO tarayıcı uzantısını indirmek için https://mangools.com/seo-extension adresine gidin.

Mangool Planları & Fiyatlandırma

Mangools üç abonelik planı sunar:

mangool planları ve fiyatlandırma

Temel plan yeni başlayanlar için harika. Şahsen kullanıyorum ve tavsiye ediyorum Premium plan çünkü sadece biraz daha pahalı ve araçlar için çok daha fazla kullanım kredisi geliyor.

Mangoollerin fiyatlandırması hakkında sevdiğim şey, Çok uygun diğer SEO araçlarına kıyasla. Çoğu SEO aracı, Mangools ile karşılaştırıldığında temel planlarında hiçbir şey sunmaz.

Mangooller, diğer SEO araçlarının aksine, araçlarına erişiminizi sınırlamaz. Çoğu SEO aracı temel planlarda sınırlı işlevsellik sunar. Temel planları Mangoollere kıyasla deneme gibi geliyor.

Sadece Aylık 30 $, niş hakim hakim yardımcı olabilecek 5 SEO araçları olsun. Temel planda bile, tüm araçlara erişebilir ve Mangools’un sunduğu özellikler, küçük bir işletme veya blogcu olarak ihtiyaç duyduğunuzdan daha fazladır.

Mangools’un sunduğu üç plan arasındaki fark, aldığınız kredi sayısı her aracı kullanmak için. Anahtar kelimeler aramak, SERP’leri aramak, siteleri analiz etmek vb. İçin her araç için krediye ihtiyacınız vardır. Bu krediler 24 saatte bir sıfırlanır.

Yeni başlıyorsanız, temel planda bile ihtiyacınız olandan daha fazla kredi alırsınız.

Hangi planı seçeceğinize karar veremiyorsanız, bazı öneriler:

 • Başlangıç ​​veya Küçük Site? İle git Temel plan. En azından 100 günlük kredi küçük bir site için ihtiyacınız olan araçların çoğu için.
 • Profesyonel Blog Yazarı veya Satış Ortağı Pazarlamacısı mısınız? Trafik için SEO’ya güvenen bir satış ortağı pazarlamacısı veya blogcuysanız, Premium plan.
 • Freelance SEO veya Ajans: Ajans planı. Tüm müşterilerinizi ve rakiplerini analiz etmenize yardımcı olacaktır.

Başka bir SEO aracı için, 30 $ ‘ın yeni başlayanlar için biraz pahalı olduğunu söyleyebilirim, ancak pahalı diyebilecek birinin fiyatı için 5 SEO aracı aldığınızda.

Mangool Artıları & Eksileri

Çoğu SEO aracının aksine, Mangools bir araç takımıdır. Bir fiyat için 5 SEO araçları olsun.

 • Diğer araçlardan daha fazla anahtar kelime araştırma seçeneği sunar. KWFinder, Google Anahtar Kelime Planlayıcı’dan büyük bir yükseltmedir.
 • SiteProfiler size rakiplerinizin sitelerinde ayrıntılı bir profil sunar.
 • Ahrefs ve SEMRush gibi diğer SEO araçlarına kıyasla çok uygun fiyat.
 • Web sitenizin tüm hedef anahtar kelimelerini otomatik olarak izlemenize yardımcı olacak bir sıra izleyici sunar. Hedef anahtar kelimelerinizi tek tek eklemenize gerek yoktur.

Mangools, bir nişe hakim olmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunsa da, daha büyük SEO devlerinin sunabileceği birkaç şey var.

 • Mangools bir ajans planı sunuyor, ancak diğer SEO araçlarının yaptığı gibi müşterileriniz için bir gösterge tablosu sunmuyor. Bir ajans yönetmiyorsanız bu konuda endişelenmenize gerek yok.
 • Mangooller piyasada nispeten daha yeni bir oyuncu. Bağlantı veritabanları Ahrefs ve Majestic kadar büyük değil.

Sıkça Sorulan Sorular

Mangool nedir?
Mangools, beş güçlü ve kullanıcı dostu SEO aracıyla birlikte gelen bir SEO yazılımıdır: KWFinder (anahtar kelime araştırma aracı), SERPChecker (SERP analiz aracı), SERPWatcher (anahtar kelime sırası izleme aracı), LinkMiner (backlink analiz aracı) ve SiteProfiler (SEO web sitesi analiz aracı).

KWFinder nedir?
KWFinder, Mangools’un en popüler SEO araçlarından biridir. KWFinder, Google Arama Trendleri, Google Arama Hacmi, Google AdWords Tıklama Başına Maliyet ve Anahtar Kelime Zorluğu dahil olmak üzere, aradığınız her anahtar kelime için size çok önemli ayrıntılar sağlayan güçlü bir anahtar kelime araştırma aracıdır. Diğer anahtar kelime araştırma araçlarının aksine, üç tür arama sunar: Anahtar kelimeye göre arama, Alan adına göre arama ve Otomatik tamamlamaya veya sorulara göre arama.

Mangools ücretsiz mi?
Hiçbir Mangools ücretsiz değil, ancak 10 günlük ücretsiz deneme var. Mangoollerin temel planı, yıllık peşin ödenen aylık 29,90 $ ‘dan başlar. Mangools 5’i 1 arada SEO yazılımı Ahrefs, SEMrush, Moz ve Majestic’ten çok daha ucuzdur.

Mangools vs Ahrefs?
Ahrefs mükemmel bir araçtır, beni yanlış anlamayın, ama ucuz değil. Mangooller ile Ahrefs’e kıyasla yarı fiyatından daha az ödersiniz ve Ahreflerin sahip olduğu neredeyse tüm özelliklere sahip olursunuz.

Mangools SEO incelemesi: Özet

Google’a ibadet eden ve bağlantı metni oranları konusunda endişelenen bir SEO hayranı değilseniz, bu araç ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir.

Mangool SEO araçları blogcular ve küçük işletmeler için mükemmeldir. Çok basit bir kontrol paneli ve kullanımı kolaylaştıran temiz bir kullanıcı arayüzü sunar. Daha önce hiç bir SEO aracı kullanmamış olsanız bile, sadece birkaç dakika içinde profesyonel bir SEO gibi kullanabileceksiniz..

Bir SEO uzmanı veya acemi olun, web sitenizle arama motorlarında nişinizi domine etmek istiyorsanız bu araca ihtiyacınız vardır..

Hepsinden iyisi, Mangools bugün Ahrefs, Moz, SEMrush ve Majestic gibi piyasadaki diğer SEO yazılımlarından çok daha ucuzdur.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map