Mangoolide SEO tööriistade ülevaade

Kas soovite SEO-mängus edasi jõuda? Uurige välja, mida teie konkurendid teevad ja milliseid lingid nad saavad? Kas teate, milliseid märksõnu teie jaoks kasutate ja mille jaoks optimeerida? Siin on minu ülevaade: KWFinder, SERPChecker, SERPWatcher, LinkMiner & Saidiprofiil


Premium-tarkvara, mida varem reserveeriti suurtele ettevõtetele, tuhandete dollaritega tagavara.

Enamik blogijaid ei suuda isegi mõelda, et kulutaks nendele tööriistadele rohkem kui 100 dollarit kuus.

Ehkki kallid tööriistad pakuvad palju funktsioone, pole need mitte ainult taskukohased, kuid enamik nende funktsioone ei sobi blogijatele ja väikeettevõtetele.

Olen kasutanud taskukohast tööriistakomplekti nimega Mangoolid juba üle kahe aasta.

Selles kõikehõlmavas ülevaates jagan teiega nii häid kui halbu külgi 5-ühes SEO tööriistakast see on Mangools.

Mis on Mangools

Nagu ma ütlesin, on Mangools SEO tööriistade komplekt.

Erinevalt Ahrefsist, Mozist ja SEMrushist on Mangools SEO tarkvara blogijatele ja väikeettevõtetele taskukohane.

(Ahrefs, Moz ja SEMrush plaanivad kõik algust 99 dollarist kuus)

Aga Mangoolsi plaanid algavad ainult 30 dollarist kuus ja erinevalt teistest kallitest SEO tööriistadest saate kõik esmaklassilised funktsioonid isegi kõige põhilisema plaaniga.

Enamik kalleid SEO tööriistu piirab nende funktsioonide arvu, millele saate põhiplaanides juurde pääseda. Nende põhiplaanid on pigem tööriista proovilepanek.

Mangools seevastu pakub teile kõiki funktsioone isegi kõige odavama paketi korral.

Mangools ei ole üks SEO tööriist, vaid kogu viiest SEO tööriistast koosnev komplekt.

mangools seo tööriistade ülevaade

Mangoolsi SEO tööriistade paketiga registreerudes saate juurdepääsu 5 SEO tööriistale:

 •  on märksõnade uurimise tööriist, mis aitab teil leida oma saidi ja sisu jaoks parimad märksõnad. See pakub sadu soovitusi iga märksõnaotsinguga.
 •  on otsingumootori tulemuste (SERP) analüüsitööriist, mis võimaldab teil näha, millised saidid järjestavad teie sihtmärksõnu mitmetes kohtades üle maailma. See võimaldab teil kontrollida ka mobiilide paremusjärjestust.
 •  on märksõna asetuse jälgimise tööriist, mis võimaldab teil otsingutulemustes märksõnade paremusjärjestusel silma peal hoida.
 •  on lingi analüüsimise tööriist, mis võimaldab teil analüüsida konkurentide lingiprofiili ja leida linkide loomise võimalusi.
 •  on veebisaitide analüüsimise tööriist, mis aitab teil saada konkurentide veebisaitidelt linnulennult pilti.

Mangools on kõik-ühes SEO tarkvara, mida vajate, kui soovite SEO-mängus edu saavutada.

1. KWFinder (märksõna uurimine & Võistlusriist)

kwfinderi märksõna uurimisvahend

 • Veebisait: Https://kwfinder.com
 • Mis on KWFinder?: See on SEO märksõna uurimistööriist
 • Mitu märksõna otsimist 24 tunni jooksul: 100 kuni 1200
 • Mitu märksõnasoovitust otsingu kohta: 200 kuni 700

KWFinder aitab teil leida oma veebisaidi ja sisu jaoks parimaid võimalikke märksõnu. See pakub rohkem võimalusi kui ükski teine ​​märksõna tööriist.

Kui kasutate endiselt märksõnade uurimiseks Google’i märksõnade plaanijat, hävitab teid KWFinder nagu ma olin siis, kui ma seda esimest korda kasutama hakkasin.

KWFinder pakub iga märksõna kohta palju olulisi üksikasju, sealhulgas Suundumused, otsingumaht, kliki hind ja märksõnade keerukus.

Ja erinevalt enamikust märksõna uurimise tööriistadest pakub see kolme tüüpi märksõnu, soovitusi, automaattäitmist ja küsimusi:

kwfinderi otsinguriba

 Soovituste valik pakub teile märksõnasoovitusi nagu iga teine ​​tööriist. Sisestage lihtsalt märksõna ja saate sadu märksõnasoovitusi ja sihtmärksõna variatsioone:

märksõna soovitused

 Automaatse täitmise võimalus pakub teile Google’i otsingutest automaatselt täidetavaid andmeid. Google Autocomplete’i soovitused aitavad teil leida märksõnu, mida inimesed midagi otsides tegelikult kasutavad:

automaatne täitmine

 Küsimuste võimalus soovitab teie sihtmärksõnaga seotud küsimusi, mida inimesed küsivad. Need küsimused aitavad teil oma sisu paremini täpsustada ja pakuvad teile ka sisustrateegia juhiseid:

küsimused

Selle asemel, et kirjutada artiklit ja seejärel sinna märksõnu toppida, peaksite kõigepealt uurima, milliseid küsimusi inimesed küsivad, ja seejärel kirjutama nende küsimuste ümber sisu. See on palju loomulikum viis pika sisuga märksõnade kaasamiseks oma sisusse.

Parim külg KWFinderi kohta on see, et näete olulisi üksikasju sihtmärksõna kohta, milliseid veebisaite märksõna järgi järjestatakse, ja igakülgset iga märksõna soovitust:

märksõna teave

Veel üks funktsioon, mis eristab KWFinderit teistest turul olevatest märksõna tööriistadest, on Tulemuste filter:

tulemuste filter

See võimaldab teil filtreerida märksõnasoovitused minimaalse ja maksimaalse otsingumahu, CPC, PPC, sõnade arvu jms põhjal. Lühidalt – see aitab teil eristada võitjad kaotajatest, ilma et peaksite vaeva nägema sadade sarnaste märksõnadega:

märksõna filtreerimine

KWFinder on tohutu uuendus tasuta märksõna tööriistade seast ja see on parim Google’i märksõnade plaanija alternatiiv.

Proovi:

See KWFinderi ülevaade hõlmab peaaegu kõike, kuid lisateabe saamiseks minge aadressile https://mangools.com/blog/kwfinder-guide/

2. SERPChecker (Google SERP analüüsi tööriist)

serpchecker seo tööriist

 • Veebisait: Https://serpchecker.com
 • Mis on SERPChecker: See on Google SERPi analüüsitööriist
 • Mitu SERP-i otsingut 24 tunni jooksul: 100 kuni 1200

Kui otsite Google’is märksõna, näete tulemusi selle põhjal, mida algoritm arvab soovite. Tulemused, mida teised inimesed sama tulemuse kohta näevad, võivad olla täiesti erinevad. See kehtib märksõnade kohta, mida proovite järjestada.

SERPChecker on tööriist, mis aitab teil näha, mida enamik märksõna otsivatest inimestest näeb.

Enne kui saate alustada märksõna järjestamist, peate teadma märksõna konkurentsi. See tööriist aitab teil mitte ainult näha, kui paljud inimesed teie märksõna jaoks paremusjärjestust määravad, vaid ka teile öelda, kui keeruline võib selle jaoks järjestada:

google SERP analüüs

Iga sisestatud märksõna kohta näete raskusastmeid, mis põhinevad mõõdikutel, nagu linkide keskmine arv ja domeeni autoriteet. Mitte ainult seda, vaid saate näha ka SEO mõõdikuid Domeeni autoriteet, lehe autoriteet, CF, TF ja soovituslikud domeenid teie sihtmärksõna iga lehekülje järjekoha jaoks.

See annab teile ettekujutuse sellest, mitu linki peate oma märksõna jaoks järjestama. Mulle meeldib vaadata viitevaldkondade arvu, mis esimesel viiel tulemusel on. Märksõna järjestamiseks on vaja vähemalt minu saidile viitavate domeenide arvu keskmist.

Pro näpunäide: Lehele / saidile viitavate domeenide arv on palju olulisem kui lingide arv. Google’ile meeldivad lehed, mis saavad palju linke paljudest erinevatest veebisaitidest.

Parim osa SERPCheckeri kohta on üksikasjade arv, mida saate iga märksõna kohta, mida otsite. See tööriist ütleb teile, kas on olemas teadmiste kast / esile tõstetud katkend kuvatakse otsingutulemite lehe või lugude kasti ülaosas:

google esiletoodud katkendid

See näitab ka teile klikkide protsenti, mida otsingutulemid võivad saada. See ütleb teile, mitu klikki võite saada, kui reastaksite selles kohas:

klikkide hinnang

SERPCheckeri abil saate valida, kuidas otsingutulemid välja näeksid mitte ainult teie riigis, vaid ka teistes riikides. Võite ka vaadata otsingutulemusi, mida kuvatakse mobiilseadmetes:

otsing

Samuti saate vaadata eelvaadet selle kohta, kuidas otsingutulemid teie valitud riigis ja seadmetüübis välja näeksid:

serpi eelvaate tööriist

Kuna Mangoolsil on kaasas märk, saate hõlpsalt mõne klõpsuga analüüsida iga otsingutulemuse lingid.

Ja see pole veel kõik, mida selle tööriista abil saate teha.

Samuti saate võrrelda oma saidi paremusjärjestust teiste saitidega, mis järjestavad otsingutulemite lehel:

saitide võrdlus

Kui olete oma saidi URL-i võrdluskasti sisestanud, näete, kuhu teie sait on paigutatud, võrreldes selle lehe teiste saitidega:

saitide võistlus

Võite näha ka Parimate lugude lahter, inimesed küsivad ka kasti ja muid üksikasju, nagu neid kuvatakse kogu maailmas:

Google'i populaarsemate lugude kast, ka inimesed küsivad

Samuti saate valida, milliseid mõõdikuid soovite iga tulemuse jaoks näha:

seo mõõdikute seaded

Mõõdikuid, mille hulgast saate valida, on kümneid.

SERPChecker on parim! Ma ei ürita kunagi märksõna järjestada, enne kui selle tööriista alt üles otsin.

Proovi:

See SERPCheckeri ülevaade hõlmab peaaegu kõike, kuid lisateavet leiate aadressilt https://mangools.com/blog/serpchecker-guide/

3. SERPWatcher (märksõna asetuse jälgimise tööriist)

serpwatcher märksõna asetuse jälgimise tööriist

 • Veebisait: Https://serpwatcher.com
 • Mis on SERPWatcher?: Märksõna asetuse jälgimise tööriist
 • Mitu jälgitavat märksõna: 200 kuni 1500
 • Mitu jälgitavat domeeni: Piiramatu
 • Mitu märksõna asetuse värskendust: Iga päev

SEO-na peate teadma, kui kõrgel kohal olete oma märksõna jaoks. Kui te muudatusi ei mõõda, ei saa te kunagi teada, mida peate oma protsessis muutma või parendama.

Kui keskendute ainult ühe märksõna järjestamisele, saate seda oma brauseris hõlpsalt iga päev otsida. Mis juhtub, kui proovite valida tosina märksõna järgi?

Kuidas saate jälgida, kus olete ja kui kaugele olete jõudnud?

See on koht, kus SERPWatcher tuleb appi.

Nagu nimigi ütleb, võimaldab see teil jälgida silma peal, kuidas teie saidil läheb märksõnade jaoks, mille proovimiseks soovite.

Tööriista armatuurlaual saate hõlpsalt linnulennult ülevaate, kuidas teie saitidel läheb:

SERP

Kuigi on oluline teada, kas teie jõupingutused tasuvad end ära, on sama oluline olla teadlik ka siis, kui teie sait langeb sihtmärksõna korral kahele või teisele kohale. Kui olete oma saidi jälgijasse lisanud, näete kõigi märksõnade jaoks, mille jaoks soovite proovida, kus see asub:

serpwatcheri armatuurlaud

See tööriist oleks väärt isegi siis, kui olete saanud ainult selle märksõnade loendi, mida proovite järjestada ja kus olete tulemustes.

Kuid see pole veel kõik, mida selle tööriistaga saate.

Külgribalt saate tõesti hämmastavaid üksikasju saidi toimimise kohta. See annab teile enamat kui lihtsalt aimu, kuidas teie saidil läheb
otsingutulemid. See ütleb teile täpselt, mida peate töötama.

Näiteks näete oma saidil aja jooksul toimunud muutusi Dominantsusindeks, Mangoolsi välja töötatud mõõdik, mis näitab teile teie saidi orgaanilise liikluse osakaalu praeguste märksõnade alusel.

turgu valitseva seisundi indeks

Samuti näete suurimaid muudatusi, mis teie otsingumootori paremusjärjestuses on toimunud:

märksõna järjekoha muutused

See annab teile kiire ettekujutuse sellest, milliseid märksõnu te kasutate ja milliste märksõnade jaoks te kiiresti auastmeid saate. Kui ma tean märksõnu, millele positsioone teen, hakkan nende kallal rohkem vaeva nägema. Hoog aitab mul palju kiiremini tippu jõuda.

Jälgitavate märksõnade järjestamise positsioonide põhjal saate vaadata ka seda, kui palju klikke võite saada:

hinnangulised saidikülastused

See tööriist annab teile ka kiire ülevaate kõigist teie märksõnadest:

märksõna positsiooni voog

See tööriist näitab teile ka märksõna positsiooni jaotuste diagrammi:

märksõna positsiooni jaotus

See diagramm on suurepärane viis teile teada saada, kui tugev on teie veebisait otsimootorite silmis. Mida rohelisem on teie graafik, seda parem.

SERPWatcher on minu samm märksõnade jälgimise tööriista jaoks, mis annab mulle kõige kriitilisemad andmed kõik ühel ekraanil

See SERPWatcheri ülevaade hõlmab peaaegu kõike, kuid lisateabe saamiseks minge aadressile https://mangools.com/blog/serpwatcher-guide/

4. LinkMiner (tagasilingi analüüsi tööriist)

linkmineri tagasilingi analüüsi tööriist

 • Veebisait: Https://linkminer.com
 • Mis on LinkMiner: See on lingide analüüsi tööriist
 • Mitu tagasilinki ridu 24 tunni jooksul: 2000 kuni 15000

Mu konkurentide lingide ümberpööramine on minu lemmik SEO strateegia. See annab mulle lihtsa tegevuskava, mida saan järgida otsingumootori suurema liikluse tagamiseks.

Koos LinkMiner, leiate mitte ainult oma konkurentidega linkivaid lehti, vaid võite leida ka linke, mille nad on kaotanud.

Kui lisate URL-i LinkMinerisse, näete kõiki linke, mille see leht on veebist saanud:

tagasilingi otsing

Samuti näete kõiki juurdomeeni lingid, klõpsates paremas ülanurgas oleval lingil Muuda juure:

juurdomeen

Iga analüüsitava domeeni ja lehe korral näete kõiki peamisi mõõdikuid Usaldusvoog, tsiteerimise voog ja soovituslikud domeenid kõik ühes kohas:

lingi mõõdikud

Parim osa Link Mineri kohta on see, et saate linke filtreerida linkitüüpide (nt Blog, Q) alusel&A ja foorum:

lingifilter

See tööriist võimaldab teil filtreerida ka lingid selliste mõõdikute alusel nagu lingi tugevus, tsiteerimise voog, Alexa asetus jne:

linkmineri filtreerimine

Pro näpunäide: Enamikul teie konkurentide linkidest pole otsimootorite silmis suurt väärtust. Filtri abil saate filtreerida lingid lingi tugevuse või tsiteerimise voo põhjal, mis on mõõdikud, mis ütlevad lehe lehe volituse kohta.

Näete ka külgribal renderdatud lehti ja lingil klõpsamisel, kus link sellel lehel asub:

lehe eelvaade

Samuti näete linke, mille konkurendid on kaotanud. See annab teile võimaluse pöörduda kadunud linkide veebisaitide omanike poole ja küsida linki oma saidile.

Selle tööriista abil saate kadunud linke leida:

kaotasid ja said lingid

Kui soovite linke lähemalt analüüsida, saate need eksportida CSV-le, et neid Excelis või Google’i arvutustabelites vaadata:

eksporti lingid csv xls-i

LinkMineri abil pean vaid oma konkurentide lingid välja selgitama ja seejärel jõudma linkimise veebisaidile, et saada see oma saidile.

Proovi:

See LinkMineri ülevaade selgitab põhitõdesid ja lisateavet leiate aadressilt https://mangools.com/blog/linkminer-guide/

5. SiteProfiler (veebisaidi analüüsi tööriist)

siteprofileri veebianalüüsi tööriist

 • Veebisait: Https://siteprofiler.com
 • Mis on SiteProfiler: See on veebisaidi analüüsi tööriist
 • Mitu saidi otsingut 24 tunni jooksul: 20 kuni 150

Koos Saidiprofiil, saate kiire profiili oma konkurentide saitidel ja muidugi ka oma saitidel.

Ühes kohas näete kõiki olulisi domeeni autoriteedi mõõdikuid, nagu domeeni volitus, lehe volitus, tsiteerimisvoog ja usaldusvoog.

veebisaidi analüüsi tööriist

Samuti saate üksikasjalikke graafikuid Alexa Rank, IP-d ja Facebooki aktsiate kohta:

veebisaidi ülevaade

See tööriist näitab ka kogu tagasilinkide graafikut:

lingide graafik
uus ja kustutatud tagasilinkide graafik

Selle tööriista parim osa on kast Ankuritekstid. See näitab teile täpselt, millist ankruteksti teie konkurendid kasutavad. See võimaldab teil ankruteksti strateegiseerida.

Kui soovite paremusjärjestust kui konkurent, ei vaja te mitte ainult nii palju lingid kui konkurent, vaid vajate ka sarnaseid ankuritekste:

tagasilingi ankruteksti analüüs

Selle tööriista abil saate teada, mis tüüpi ankurtekst on teie nišis tavaline:

ankru teksti levitamine

On väga oluline teada, millist tüüpi ankruteksti teie konkurendid kasutavad, ja see tööriist muudab teie saidi jaoks parima ankuriteksti leidmise väga lihtsaks..

Samuti näete konkurentide parima sisu kiiret vaadet, mis on järjestatud Facebooki aktsiate ja viitavate domeenide järgi:

top sisu analüüs

Konkurentide kohta saate ka muid üksikasju, näiteks lingi tüübi jaotust, Dofollowi lingide suhet ja aktiivsete lingide suhet:

tagasilinki tüüpi jaotus

SiteProfiler annab mulle kõik ekraanil kuvatavad olulised SEO mõõdikud ja ülevaate veebisaidi kohta.

Lisateavet saidiProfileri kohta leiate aadressilt https://mangools.com/blog/siteprofiler-guide/

Boonus: tasuta Chrome / Firefoxi brauseri SEO laiendus

tasuta kroomitud ja Firefoxi brauseri seo laiendus

Mangools pakub a tasuta brauserilaiend nii Google Chrome’ile kui Firefoxile. Laiend näitab teile peaaegu kõiki üksikasju, mida tööriistade lehe / veebisaidi kohta saate.

Kui olete laienduse installinud, ei pea te konkurentide uurimiseks uuesti ja uuesti Mangoolsi saiti avama. Saate seda teha otse lehel, klõpsates brauseri laiendusnupul.

Selle laienduse parim osa on kontekstimenüü, mille saate paremklõpsamisel.

Märksõna kopeerimise ja seejärel Mangools KWFinderi avamise asemel võite lihtsalt valida lehe lehel oleva märksõna, paremklõpsata ja klõpsata KWFinderi lingil:

veebibrauseri seo laiend

Võite ka linki hiire parema nupuga klõpsata ja vaadata linke Mangoolsis selle analüüsimiseks:

paremklõps

Lisateabe saamiseks ja tasuta SEO-brauseri laienduse allalaadimiseks minge aadressile https://mangools.com/seo-extension

Mangoolide plaanid & Hinnakujundus

Mangools pakub kolme tellimiskava:

mangoli plaanid ja hinnakujundus

Põhiplaan sobib suurepäraselt alles alustavatele algajatele. Mina isiklikult kasutan ja soovitan Lisatasu plaan sest see maksab ainult natuke rohkem ja lisab tööriistadele palju rohkem kasutuskrediiti.

Mangoololi hinnakujundus mulle meeldib, et see on nii väga taskukohane võrreldes teiste SEO tööriistadega. Enamik SEO tööriistu ei paku Mangoolidega võrreldes oma põhiplaanides peaaegu midagi.

Erinevalt teistest SEO tööriistadest ei piira mangolid teie juurdepääsu nende tööriistadele. Enamik SEO tööriistu pakub põhiplaanides piiratud funktsionaalsust. Nende põhiplaanid on Mangoolidega võrreldes proovilepanek.

Lihtsalt 30 dollarit kuus, saate 5 SEO tööriista, mis aitavad teil oma nišše domineerida. Isegi põhiplaanil saate juurdepääsu kõigile tööriistadele ja Mangoolsi pakutavaid funktsioone on rohkem kui väikeettevõtte või ajaveebina vajate..

Erinevus Mangoolsil pakutavate kolme plaani vahel on järgmine: saadavate krediitide arv iga tööriista kasutamiseks. Märksõnade otsimiseks, SERP-de otsimiseks, saitide analüüsimiseks jne on vaja iga tööriista jaoks krediiti. Krediiti lähtestatakse iga 24 tunni järel.

Kui alles alustate, saate rohkem krediite, kui vaja, isegi põhiplaani korral.

Kui te ei saa otsustada, millist plaani minna, siis siin on mõned nõuanded.

 • Algaja või väike sait? Minge koos Põhiplaan. See pakub vähemalt 100 päeva krediiti enamiku tööriistade jaoks, mida on rohkem kui väikese saidi jaoks vaja läheb.
 • Professionaalne blogija või sidusettevõtte turustaja? Kui olete sidusettevõtte turundaja või blogija, kes tugineb liikluse jaoks SEO-le, peate alustama Lisatasu plaan.
 • Vabakutseline SEO või agentuur: hankige Agentuuri plaan. See aitab teil analüüsida kõiki oma kliente ja nende konkurente.

Mis tahes muu SEO tööriista puhul ütleksin, et $ 30 on algajatele pisut kallis, aga kui saate 5 SEO tööriista hinnaga, kes saab seda kalliks nimetada.

Mangoolide plussid & Miinused

Erinevalt enamikust SEO tööriistadest on Mangools tööriistakomplekt. Ühe hinnaga saate 5 SEO tööriista.

 • Pakub rohkem märksõnauuringute võimalusi kui muud tööriistad. KWFinder on Google Keyword Planneri tohutu uuendus.
 • SiteProfiler pakub teile konkurentide saitidel üksikasjalikku profiili.
 • Väga taskukohane hind, võrreldes teiste SEO tööriistadega nagu Ahrefs ja SEMRush.
 • Pakub paremusjärjestust, mis aitab teil kõiki oma veebisaidi sihtmärksõnu automaatselt jälgida. Te ei pea sihtmärksõnu ükshaaval lisama.

Ehkki Mangools pakub kõike, mida vajate niši domineerimiseks, on mõned asjad, mida suurematel SEO hiiglastel võib olla pakkuda.

 • Mangools pakub küll agentuuriplaani, kuid see ei paku teie klientidele armatuurlauda, ​​nagu teised SEO tööriistad pakuvad. Kui teil pole agentuuri, ei pea te selle pärast muretsema.
 • Mangools on turul suhteliselt uuem tegija. Nende linkide andmebaasid pole nii suured kui Ahrefs ja Majestic.

Korduma kippuvad küsimused

Mis on Mangools?
Mangools on SEO tarkvara, mis on komplekteeritud viie võimsa ja kasutajasõbraliku SEO tööriistaga: KWFinder (märksõna uurimistööriist), SERPChecker (SERP analüüsi tööriist), SERPWatcher (märksõna asetuse jälgimise tööriist), LinkMiner (tagasilingi analüüsi tööriist) ja SiteProfiler (SEO). veebisaidi analüüsi tööriist).

Mis on KWFinder??
KWFinder on üks Mangoolide populaarseimaid SEO tööriistu. KWFinder on võimas märksõnade uurimise tööriist, mis annab teile iga otsitava märksõna kohta palju olulisi üksikasju, sealhulgas Google Trends, Google’i otsingumaht, Google AdWordsi klõpsutariif ja märksõna keerukus. Erinevalt enamikust muudest märksõnauurimisriistadest pakub see kolme tüüpi otsinguid: märksõna järgi otsimine, domeeni järgi otsimine ja automaatse täitmise otsing või küsimused.

Kas Mangools on tasuta?
Ükski Mangools pole tasuta, kuid seal on tasuta 10-päevane prooviversioon. Mangoolsi põhiplaan algab 29,90 dollarist kuus, kui seda makstakse igal aastal ette. Mangool 5-ühes SEO tarkvara on palju odavam kui Ahrefs, SEMrush, Moz ja Majestic.

Mangoolid vs Ahrefs?
Ahrefs on suurepärane tööriist, ärge saage minust valesti aru, aga see pole ka odav. Mangoolide abil maksate vähem kui poole hinnast, võrreldes Ahrefidega, ja saate peaaegu kõik Ahrefsi funktsioonid.

Mangoolide SEO ülevaade: kokkuvõte

Kui te ei ole SEO fanaatik, kes kummardab Google’i ja vabastab ankurdatavate tekstide vahekorrast, on see tööriist kaasas kõigega, mida vajate.

Mangoolide SEO tööriistad sobivad suurepäraselt blogijatele ja väikeettevõtetele. See pakub väga lihtsat armatuurlauda ja puhast kasutajaliidest, mis muudab selle kasutamise hõlpsaks. Isegi kui te pole kunagi SEO tööriista varem kasutanud, saate seda kasutada nagu professionaalne SEO vaid mõne minutiga.

Ükskõik, kas olete SEO ekspert või algaja, vajate seda tööriista, kui soovite oma veebisaidiga otsimootorites oma nišše domineerida.

Mis kõige parem, Mangools on märkimisväärselt odavam kui tänapäeval pakutav muu SEO tarkvara nagu Ahrefs, Moz, SEMrush ja Majestic.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map