KeySearchi ülevaade (miks see on hea ja odavam alternatiiv Ahrefsile)

See on minu ülevaade KeySearchist, SEO tööriistast, mis on palju odavam alternatiiv Ahrefsi ja Moz SEO tarkvarale.


Interneti-turundajatena otsime alati seda SEO tööriista, mis saaks midagi muuta.

See on üks vahend, mis eristab meid ja annab konkurentsis eelise.

Ahrefs on üks neist tööriistadest. See on üks parimaid (kui mitte kõige parem) SEO tööriistad seal väljas.

Kuigi tegemist on kümnete funktsioonidega alates märksõnauuringutest, lingide analüüsist kuni märksõna asetuse jälgimiseni.

Ahrefs ei sobi blogijatele nagu sina ja mina.

Miks?

Sest selle hinnakujundus võib varsti hakata meie kasumit vähendama.

Erinevalt turundusagentuurist või suurettevõttest peavad blogijad nagu sina ja mina ei pea SEO-tööriista iga päev kasutama.

Selle asemel peame keskenduma suurepärase sisu avaldamisele ja vaatajaskonna loomisele.

Ehkki SEO mängib ajaveebi kasvatamisel suurt rolli, ei saa see siiski midagi sellist, millele saaksite oma blogijana (või üksinda) kulutada palju aega, kui alles alustate.

Kuus 99 dollarit kuus Ahrefs.com-i eest maksta pole lihtsalt seda väärt.

Seetõttu otsustasin paar kuud tagasi leida alternatiiv Ahrefsile see on sama hea kui (kui mitte parem kui) Ahrefs.

Selleks, et pidada tööriista Ahrefs-alternatiiviks, pidi see olema odav Ahrefs-alternatiiv, millel on nii palju funktsioone kui (kui mitte rohkem kui) Ahrefs.

Oma otsingus puutusin kokku kümnete SEO tööriistade ja tarkvaraga. Mõned olid head ja teised pole isegi mainimist väärt.

Sel ajal puutusin kokku KeySearch

võtmeotsingu ülevaade odavast ahrefi alternatiivist

KeySearch on nüüd SEO tööriist, mida kasutan kõigi oma saitide jaoks.

Siinkohal jagan teiega KeySearchi häid ja halbu külgi ning seda, kuidas see puutub kokku selliste suurte hiiglastega nagu Ahrefs (aga ka SEMrush, Majestic ja Moz).

Mis on KeySearch?

Keysearch on kõik-ühes SEO-tööriist, mis sisaldab märksõna, SERP ja konkurentide uurimist ja analüüsi, märksõna asetuse kontrollimist, lingi analüüsi ja lisaks veel koormusi.

KeySearch aitab teil leida peidetud kalliskivide märksõnu, mida on lihtne järjestada, pakkudes samal ajal ka kõiki vajalikke tööriistu konkurentide nuhkimiseks ja SEO jõupingutuste jälgimiseks.

KeySearchi hinnakujundus

KeySearch pakub palju odavamaid plaane kui Ahrefs. Nende plaanid algavad kell vaid 17 dollarit kuus kui Ahrefsi plaanid algavad 99 dollarist kuus.

Praegu saate seda KeySearchi kuponkikoodi kasutada ja saada 20% soodustust Keysearchi ostust.

KeySearch on Ahrefsile palju odavam alternatiiv. Alles 17 dollarist kuus saate 200 igapäevast otsingu- ja analüüsikrediiti.

Sellel tööriistal on kümneid funktsioone, näiteks:

 • Märksõna uurimine
 • Tagasiühenduse analüüs
 • Märksõna & SERP raskuste kontrollija
 • Märksõna asetuse jälgimine
 • YouTube’i märksõna uurimine
 • Konkurentsi analüüs
 • Tagasi linkide leidja
 • Chrome’i / Firefoxi addon
 • API juurdepääs
 • Valge sildiga aruandlus
 • ja palju muud

Vaatame kõiki neid funktsioone järgmistes jaotistes:

Märksõna uurimine

KeySearch pakub märksõnade uurimiseks algajasõbralikku liidest. See võimaldab teil mitte ainult leida parimaid märksõnu, mida sihtida (märksõnade uurimise tööriista abil).

See võimaldab teil kiiresti kontrollida ka kõigi märksõnade raskusi, mida ootate sihtimiseks (kiirete tööriistade abil):

Märksõnade uurimise tööriist

KeySearchi märksõna uurimistööriist

märksõna uurimine , mida pakub KeySearch, võimaldab teil mõõta märksõna raskust ja näha, kes esimesel lehel edetabelis on.

See tööriist võimaldab teil kontrollida, kas peaksite märksõna sihtima selle alusel raskusaste. See võib säästa palju aega ja raha sisu kirjutamisel.

Üks asi, mis mulle selle tööriista juures väga meeldib, on see, et see kuvatakse kõik olulised üksikasjad peate enne märksõna võtmist ühte lihtsasse kasti mõtlema märksõna kohta:

KeySearchi märksõna keerukus

See tööriist pakub ka sadu märksõna soovitused et saaksite kaaluda:

KeySearchi märksõnasoovitused

Need märksõnasoovitused kuvatakse koos mõlemaga maht ja raskus. Kui klõpsate mõnel soovituses kuvataval märksõnal, näete märksõna täielikku analüüsi.

Veel üks asi, mis mulle väga meeldib ja mis mulle kasulik on, on see tööriist Otsingutulemite tabel:

KeySearchi SEO tööriist

Tabelis on näha a maatriks, mis sisaldab kõiki olulisi SEO mõõdikuid peate arvestama esimesel lehel asuvate saitide paremusjärjestusega.

See annab teile kiire ülevaate sellest, kes millise märksõna jaoks ja millises positsioonis aset leiab.

Üks, mis mulle selle tabeli puhul ei meeldi, on see ei näita teile pealkirja märksõna paremusjärjestusest.

See annab teile teada, kui leht sisaldab pealkirjas märksõna, kuid ei ütle teile, mis on pealkiri.

Lehe pealkirja kontrollimiseks peate Google’is otsima märksõna või külastama lehe URL-i.

See tööriist kuvab ka otsingumootori soovituss, mis kuvatakse otsingutulemite lehtede lõpus:

võtmeotsingu otsingumootori ettepanekud

See aitab teil tuvastada märksõnad, mida inimesed kasutavad sarnaste asjade otsimiseks. Ärge ignoreerige neid soovitusi. Need on pika saba märksõnad, mida peaksite oma sisusse lisama.

See tööriist võimaldab teil ka seda teha eksportige CSV või PDF-fail fail, mis sisaldab märksõna üksikasju, näiteks selle otsingumaht, raskusaste ja kõik esimesel lehel olevad saidid.

See võimaldab teil saada märksõna andmeid ja soovitusi Google Adwords märksõnade plaanija, YouTube Suggest, Bing Suggest, KeySearchi andmebaas ja paljud teised:

KeySearchi andmeallikad

Kiire raskuste kontrollimise tööriist

KeySearchi raskuskontroll

See tööriist on a tohutu aja kokkuhoid. Selle asemel, et kontrollida märksõna raskus ja maht ühe märksõna kohta korraga, saate selle tööriista abil kontrollida kuni 50 märksõna korraga keerulisi.

See võimaldab ka märksõnu koos nende otsingumahu ja muude üksikasjadega CSV-faili eksportida.

Lingi analüüs

KeySearchi tagasilingi analüüs

Tagasi lingi kontrollimise tööriist on üks järgmistest mis tahes SEO-tööriista kõige olulisemad osad. KeySearchi lingianalüüsi tööriist sisaldab palju suurepäraseid funktsioone.

See võimaldab teil kontrollige lingid kogu domeenile või lihtsalt konkreetsele lehele.

See tööriist pakub mõõdikut nimega Domeeni tugevus et aidata teil hinnata veebisaidi kvaliteeti. See on hea mõõdik, mida saab kontrollida, kui otsite kvaliteetseid veebisaite, kuhu külalist postitada või linki hankida:
KeySearchi domeeni tugevuse kontrollija

See võimaldab teil näha ka ülevaadet kontrollitava domeeni või lehe viimase 12 kuu linkide loomise trendidest. See aitab tuvastada, kui keeruline on domeeni või lehte edestada.

Sa saad filtreerida lingid hõlpsalt põhineb mitmel mõõdikul, näiteks linkide arv, domeeni tugevus, lingi allikas ja lingi tüüp (dofollow või nofollow):

KeySearchi lingifilter

See tööriist võimaldab teil vaadata 50, 100, 250, 1000 või kõiki lingid korraga. See võimaldab ka teil seda teha eksportige lingid mis tahes antud veebisaidil või lehel.

Üks asi, mis mulle selle ekspordifunktsiooni juures ei meeldi, on see, et see eksportib kõik lingid ainult siis, kui otsustate brauseris kuvada kõik lingid.

See ei ole ainult mälumahukas, vaid võib teie brauseri töö katkestada.

Iga antud lehe või veebisaidi lingid kuvatakse tabelis koos mõõdikute ja üksikasjadega, näiteks Ankru tekst, domeeni tugevus (KeySearchi kohandatud mõõdik), sissetulevate linkide arv ja kas link on dofollow või mitte:

KeySearchi lingide tööriist

Youtube’i uuringud

KeySearchi Youtube'i uuringud

Kui olete YouTuber, armastate seda tööriista. See võimaldab teil seda teha leidke parimad märksõnad, mida sihtida ja mis tahes märksõna konkurentsi maht.

See tööriist näeb välja täpselt nagu märksõna analüüsi tööriist. Kaasas tabel, nagu seda pakutakse Märksõnade analüüsi tööriist.

Tabelis kuvatakse videote URL-id koos oluliste mõõdikutega, näiteks Video vanus, vaated, meeldimised, mittemeeldimised, kommentaarid ja kas märksõna on pealkirjas ja kirjelduses või mitte.

Nii nagu märksõnaanalüüsi tööriist, ei meeldi mulle ainult see, et tabelis ei kuvata URL-i kõrval lehe pealkirja.

Peate kas Google’is märksõna käsitsi otsima või sel juhul avama iga video, et kontrollida nende pealkirja.

See tööriist pakub a märksõna soovitus paremal asuva märksõna analüüsi tööriistaga sarnane kast koos mitme märksõnaga, mida võiksite kaaluda.

Nii nagu märksõnade uurimise tööriist, on ka kiire raske kontrollija saadaval ka YouTube’is. See võimaldab teil kontrollida kuni 50 märksõna raskust ja muid mõõdikuid korraga:

KeySearch Youtube'i raskuste kontrollija

Märksõnareitingu jälgimisriist

KeySearchi märksõna asetuse jälgija

Märksõna asetuse jälgimine on KeySearchi hämmastav tööriist, mis aitab teil kontrollida, kas teie SEO jõupingutused töötavad või mitte. See võimaldab teil jälgida oma veebisaidi positsiooni märksõna järgi.

See on tõesti kasulik, kui proovite uut linkide loomise kampaaniat. Selle tööriista abil saate hõlpsalt tuvastada, milline SEO taktika töötab ja mis ei tööta teie veebisaidi ja tööstuse jaoks.

Saate seadistada meiliteatised nii et saate tööriistalt meilisõnumi kohe, kui teie märksõna otsingumootori paremusjärjestus on muutunud.

Kui olete tööriistale märksõna lisanud, genereerib see graafiku kõigist eelmistest järjestatud positsioonidest alates märksõna lisamise päevast:

KeySearchi märksõna pingeread

See tööriist on suurepärane, kui teete kliendi SEO tööd. Saate hõlpsalt saata oma klientidele aruandeid selle kohta, kas teie SEO jõupingutused toimisid või mitte.

Erinevalt teistest edetabeli jälgimise tööriistadest, mida olen varem kasutanud, on selle tööriista liides pisut erinev ja natuke keeruline. Kui olete aru saanud, kuidas see töötab, pole teil selle kasutamisel probleeme.

Brauseri lisandmoodul

Brauseri lisandmoodul võimaldab teil seda teha analüüsige märksõna keerukust otse oma brauserist.

Kui olete installinud brauseri laiendus, näete märksõna raskust ja otsingutulemite maatriksi tabelit koos kõigi oluliste mõõdikutega otsingutulemustes kuvatavate lehtede kohta.

See võib säästa palju aega. On aegu, kui komistate Google’i kaudu oma niši märksõnadele.

Oma KeySearchi kontole sisselogimise asemel näete märksõnaga seotud raskusi ja otsingutulemuste olulisi mõõdikuid ilma lehelt lahkumata.

Üks asi, mis minu arvates oleks abiks, on see, kui laiend kuvab ka märksõna otsingumahu.

KeySearchi ülevaade: kohtuotsus

KeySearch sobib suurepäraselt minusugustele, kes otsivad odavamat alternatiivi Ahrefs.

Kaasas kümneid funktsioone. Ehkki see ei pruugi pakkuda nii palju funktsioone kui Ahrefs, pole see tööriist, mida peaksite unarusse jätma.

Ükskõik, kas alustate alles tegevust või juhite tervet turundusagentuuri, aitab see tööriist saavutada suurepäraseid tulemusi.

Kui te ei ole agentuur või ettevõte, ei sobi sellised tööriistad nagu Ahrefs. Kui alles alustate, ei saa te kunagi isegi aega proovida enamikku Ahrefsi pakutavatest funktsioonidest.

Enamasti on SEO tarkvara kasutamine, mida te isegi ei kasuta, sageli raha raiskamine.

KeySearch pole lihtsalt Ahrefsi odavam versioon, see pakub kõike, mida oma ajaveebireisil vaja läheb. See aitab teil analüüsida konkurentsi ja leida märksõnu, mida on lihtne järjestada.

Ehkki ma ei ütleks, et KeySearch on parem alternatiiv Ahrefsile, aitab see siiski alternatiivi, mis aitab teil saavutada suurepäraseid tulemusi SEO-ga oma ettevõtte jaoks.

Kas ma jätsin selle KeySearchi arvustuse funktsiooni vahele? Kas teil on olnud KeySearchi kasutamisel head (või halvad) kogemused?

Kui see on nii, siis andke mulle sellest kommentaarides teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map