KeySearch pārskats (kāpēc tā ir laba un lētāka alternatīva Ahrefs)

Šis ir mans pārskats par KeySearch – SEO rīku, kas ir daudz lētāka alternatīva Ahrefs un Moz SEO programmatūrai.


Kā interneta tirgotāji, mēs vienmēr meklējam šo vienu SEO rīku, kas var mainīt.

Tas ir viens rīks, kas mūs šķirs un dos mums priekšrocības konkurences priekšā.

Ahrefs ir viens no šiem instrumentiem. Tas ir viens no labākajiem (ja ne labākais) SEO rīki tur ārā.

Lai gan tas ietver desmitiem funkciju, sākot no atslēgvārdu izpētes, backlink analīzes līdz atslēgvārdu ranga izsekošanai.

Ahrefs nav piemērots tādiem emuāru autoriem kā tu un es.

Kāpēc?

Tā kā tā cenu noteikšana drīz var sākt samazināties mūsu peļņā.

Atšķirībā no mārketinga aģentūras vai liela uzņēmuma, tādi emuāru autori kā jūs un man nav katru dienu jāizmanto SEO rīks.

Tā vietā mums ir jākoncentrējas uz lieliska satura izdošanu un auditorijas veidošanu.

Kaut arī SEO ir liela loma emuāra veidošanā, tas tomēr nav kaut kas tāds, ko jūs kā emuāru autors (vai vienpusējs pārstāvis) varētu pavadīt daudz laika, ja tikai sākat darbu.

Maksāt 99 USD mēnesī par vietni Ahrefs.com vienkārši nav tā vērts.

Tāpēc dažus mēnešus atpakaļ es devos atrast alternatīva Ahrefam tas ir tikpat labi kā (ja ne labāk kā) Ahrefs.

Lai es uzskatītu instrumentu par Ahrefs alternatīvu, tai bija jābūt lētai Ahrefs alternatīvai ar tik daudz iespējām kā (ja ne vairāk kā) Ahrefs.

Veicot meklēšanu, es saskāros ar desmitiem SEO rīku un programmatūras. Daži bija labi, bet citi pat nav pieminēšanas vērti.

Šis bija laiks, kad es saskāros Taustiņu meklēšana

keysearch pārskats par lētu ahrefs alternatīvu

KeySearch tagad ir SEO rīks, kuru izmantoju visās savās vietnēs.

Šeit es dalīšos ar jums labajos un sliktajos KeySearch un kā tas izturas pret lieliem milžiem, piemēram, Ahrefs (bet arī SEMrush, Majestic un Moz).

Kas ir KeySearch?

Keysearch ir all-in-one SEO rīks, kas nāk ar atslēgvārdu, SERP un konkurentu izpēti un analīzi, atslēgvārdu ranga pārbaudi, backlink analīzi un ielādē vairāk.

KeySearch palīdzēs jums atklāt slēptos dārgakmeņu atslēgvārdus, kurus ir viegli klasificēt, vienlaikus nodrošinot arī visus nepieciešamos rīkus, lai izspiegotu konkurentus un izsekotu jūsu SEO centieniem..

KeySearch cenu noteikšana

KeySearch piedāvā daudz lētākus plānus nekā Ahrefs. Viņu plāni sākas plkst tikai USD 17 mēnesī savukārt Ahrefs plāni sākas no USD 99 mēnesī.

Šobrīd jūs varat izmantot šo KeySearch kupona kodu un saņemt 20% atlaidi no Keysearch pirkuma.

KeySearch ir daudz lētāka alternatīva Ahrefs. Sākot no tikai USD 17 mēnesī, jūs saņemat 200 meklēšanas un analīzes kredītus dienā.

Šim rīkam ir desmitiem funkciju, piemēram:

 • Atslēgvārdu izpēte
 • Atpakaļsaites analīze
 • Atslēgvārds & SERP grūtību pārbaudītājs
 • Atslēgvārdu ranga izsekošana
 • YouTube atslēgvārdu izpēte
 • Konkurences analīze
 • Backlink meklētājs
 • Chrome / Firefox papildinājums
 • API piekļuve
 • Ziņošana par balto etiķeti
 • un daudz vairāk

Mēs apskatīsim katru no šīm funkcijām šādās sadaļās:

Atslēgvārdu izpēte

KeySearch piedāvā iesācējiem draudzīgu saskarni atslēgvārdu izpētei. Tas ne tikai ļauj atrast labākos atslēgvārdus, uz kuriem mērķēt (izmantojot atslēgvārdu izpētes rīku).

Tas arī ļauj ātri pārbaudīt to atslēgvārdu grūtības, uz kuriem jūs cerat mērķēt (izmantojot ātro sarežģītības rīku):

Atslēgvārdu izpētes rīks

KeySearch Atslēgvārdu izpētes rīks

atslēgvārdu izpēte KeySearch piedāvātais rīks ļauj izmērīt atslēgvārda grūtības un redzēt, kurš ranžē pirmajā lapā.

Šis rīks ļauj jums pārbaudīt, vai jums vajadzētu atlasīt atslēgvārdu, pamatojoties uz to grūtības pakāpe. Tas var ietaupīt tonnu laika un naudas satura rakstīšanai.

Viena lieta, kas man ļoti patīk par šo rīku, ir tā, ka tā tiek parādīta visas svarīgās detaļas pirms atslēgvārda noteikšanas vienā vienkāršā lodziņā jums jāapsver atslēgvārds:

KeySearch atslēgas vārda sarežģītība

Šis rīks piedāvā arī simtiem atslēgvārdu ieteikumi lai jūs varētu apsvērt:

KeySearch Atslēgvārdu ieteikumi

Šie atslēgvārdu ieteikumi tiek parādīti kopā ar abiem apjoms un grūtības. Noklikšķinot uz kāda no ieteikumos parādītajiem atslēgvārdiem, varēsit redzēt pilnīgu atslēgvārda analīzi.

Vēl viena lieta, kas man ļoti patīk un kas man šķiet noderīga, ir šis rīks Meklēšanas rezultātu tabula:

KeySearch SEO rīks

Tabulā redzams a visu svarīgo SEO metriku saturoša matrica jums jāapsver vietņu vērtējums pirmajā lapā.

Tas dod ātru pārskatu par to, kurš un kuru pozīciju vērtē pēc kāda atslēgvārda.

Viena lieta, kas man nepatīk šajā tabulā, ir tā nerāda jums virsrakstu no lapām, kurās tiek vērtēts atslēgvārds.

Tomēr tas jums norāda, ja lapas nosaukumā ir ietverts atslēgvārds, bet nepasaka, kāds ir faktiskais nosaukums.

Lai pārbaudītu lapas nosaukumu, jums būs vai nu jāmeklē atslēgvārds Google, vai arī jāapmeklē lapas URL.

Šis rīks parāda arī meklētājprogrammas ieteikumss, kas tiek parādīti meklēšanas rezultātu lapu beigās:

keysearch meklētājprogrammu ieteikumi

Tas palīdz jums noteikt atslēgvārdi, kurus cilvēki izmanto, lai meklētu līdzīgas lietas. Neignorējiet šos ieteikumus. Šie ir gari atslēgvārdi, kas jums jāiekļauj savā saturā.

Šis rīks arī ļauj jums eksportēt CSV vai PDF fails, kurā ir informācija par atslēgvārdu, piemēram, tā meklēšanas apjoms, grūtības un visas vietnes ranžēta pirmajā lapā.

Tas ļauj jums iegūt atslēgvārdu datus un ieteikumus no Google Adwords atslēgvārdu plānotājs, YouTube Suggest, Bing Suggest, KeySearch datu bāze un daudzi citi:

KeySearch datu avoti

Ātrs grūtību pārbaudītāja rīks

KeySearch grūtības pārbaudītājs

Šis rīks ir a milzīgs laika taupītājs. Tā vietā, lai pārbaudītu atslēgvārda grūtības un viena atslēgvārda apjoms vienlaikus, varat izmantot šo rīku, lai vienlaikus pārbaudītu sarežģītos līdz 50 atslēgvārdiem.

Tas arī ļauj eksportēt atslēgvārdus kopā ar to meklēšanas apjomu un citu informāciju uz CSV failu.

Saites analīze

KeySearch backlink analīze

Backlink pārbaudītāja rīks ir viens no jebkura SEO rīka vissvarīgākās daļas. KeySearch backlink analīzes rīks ir aprīkots ar daudzām lieliskām funkcijām.

Tas ļauj jums pārbaudiet atpakaļsaišu uz visu domēnu vai tikai uz konkrētu lapu.

Šis rīks piedāvā metriku ar nosaukumu Domēna stiprums kas palīdzēs jums spriest par vietnes kvalitāti. Šis ir labs rādītājs, ko pārbaudīt, meklējot kvalitatīvas vietnes, kurās viesus ievietot vai saņemt saiti no:
KeySearch domēna stipruma pārbaudītājs

Tas arī ļauj jums redzēt pārskatu par saišu veidošanas tendencēm pēdējos 12 mēnešos pārbaudītajā domēnā vai lapā. Tas palīdz noteikt, cik grūti būs pārspēt domēnu vai lapu.

Jūs varat viegli filtrēt atpakaļsaišu pamatojoties uz vairākiem rādītājiem, piemēram, saišu skaitu, domēna stiprumu, saites avotu un saites veidu (dofollow vai nofollow):

KeySearch backlink filtrs

Šis rīks ļauj jums apskatīt 50, 100, 250, 1000 vai visas atpakaļsaišas vienlaikus. Tas arī ļauj jums eksportēt atpakaļsaišu jebkuras vietnes vai lapas.

Viena lieta, kas man nepatīk attiecībā uz šo eksporta funkcionalitāti, ir tā, ka visas atpakaļsaišas tiks eksportētas tikai tad, ja izvēlēsities parādīt visas atpakaļsaišu saites pārlūkprogrammā.

Tas ne tikai prasa daudz atmiņas, bet arī var izraisīt jūsu pārlūkprogrammas darbības pārtraukšanu.

Jebkuras lapas vai vietnes atpakaļsaišu saites tiek parādītas tabulā kopā ar metriku un detalizētu informāciju, piemēram, Enkura teksts, domēna stiprums (KeySearch pielāgotā metrika), ienākošo saišu skaits un vai saite ir vai nav sekojoša:

KeySearch atpakaļsaišu rīks

Youtube pētījumi

KeySearch Youtube Research

Ja esat YouTuber, jums patiks šis rīks. Tas ļauj jums atrodiet labākos atslēgvārdus, uz kuriem mērķēt un katra konkrētā atslēgvārda konkurences apjoms.

Šis rīks izskatās tāpat kā atslēgvārdu analīzes rīks. Tas tiek piegādāts kopā ar tabulu tāpat kā to, ko piedāvā Atslēgvārdu analīzes rīks.

Tabulā ir parādīti videoklipu vietrāži URL, kā arī svarīga metrika, piemēram Video vecums, skatījumi, patīk, nepatīk, komentāri un to, vai atslēgvārds atrodas nosaukumā un aprakstā.

Tāpat kā atslēgvārdu analīzes rīks, vienīgais, kas man nepatīk, ir tas, ka tabulā blakus URL nav parādīts arī lapas nosaukums..

Jums būs vai nu manuāli jāmeklē atslēgvārds Google, vai arī šajā gadījumā jāatver katrs video, lai pārbaudītu tā nosaukumu.

Šis rīks piedāvā atslēgvārdu ieteikums lodziņā, kas līdzīgs atslēgvārdu analīzes rīka ailē labajā pusē ar vairākiem atslēgvārdiem, kurus jūs varētu vēlēties apsvērt.

Tāpat kā Atslēgvārdu pētniecības rīks, tas ir ātrs grūts pārbaudītājs pieejams arī vietnē YouTube. Tas ļauj jums pārbaudīt grūtības un citu līdz 50 atslēgvārdu metriku vienlaikus:

KeySearch Youtube grūtību pārbaudītājs

Atslēgvārdu ranga izsekotāju rīks

KeySearch Key Rank Monitor

Atslēgvārdu ranga izsekošana ir pārsteidzošs KeySearch rīks, kas palīdz jums pārbaudīt, vai jūsu SEO centieni darbojas vai nē. Tas ļauj jums izsekot pozīcijai, kuru jūsu vietne vērtē pēc atslēgvārda.

Tas ir patiešām noderīgi, izmēģinot jaunu saišu veidošanas kampaņu. Izmantojot šo rīku, jūs varat viegli noteikt, kura SEO taktika darbojas un nedarbojas jūsu vietnē un nozarē.

Jūs varat iestatīt e-pasta paziņojumi lai jūs saņemat e-pastu no rīka, tiklīdz mainās jūsu meklētājprogrammu vērtējums attiecīgajam atslēgvārdam.

Kad rīkam esat pievienojis atslēgvārdu, tas ģenerē visu iepriekšējo ranžēšanas pozīciju diagrammu kopš dienas, kad pievienojāt atslēgvārdu:

KeySearch atslēgvārdu klasifikācija

Šis rīks ir lieliski piemērots, ja veicat klienta SEO darbu. Jūs varat viegli nosūtīt klientiem ziņojumus par to, vai jūsu SEO centieni darbojās vai nē.

Atšķirībā no citiem rangu izsekošanas rīkiem, kurus esmu izmantojis iepriekš, šī rīka saskarne ir nedaudz atšķirīga un mazliet sarežģīta, lai to saprastu. Kad jūs sapratīsit, kā tas darbojas, jums nebūs problēmu to izmantot.

Pārlūka pievienošana

Pārlūka papildinājums ļauj jums to izdarīt analizējiet atslēgvārda grūtības tieši no sava pārlūka.

Kad esat instalējis pārlūka paplašinājums, jūs varat redzēt atslēgvārdu grūtības un meklēšanas rezultātu matricas tabulu ar visu svarīgo metriku par lapām, kas parādās meklēšanas rezultātos.

Tas var ietaupīt daudz laika. Dažreiz, izmantojot Google, jūs paklupt uz atslēgvārdiem savā nišā.

Tā vietā, lai pieteiktos savā KeySearch kontā, jūs varat redzēt atslēgvārda grūtības un svarīgu metriku par meklēšanas rezultātiem, neizejot no lapas.

Viena lieta, kas, manuprāt, būtu noderīga, ja paplašinājumā tiktu parādīts arī atslēgvārda meklēšanas apjoms.

KeySearch apskats: spriedums

Taustiņu meklēšana ir lieliski piemērots tādiem kā es, kas meklē lētāku Ahrefs alternatīvu.

Tam ir desmitiem funkciju. Lai arī tas, iespējams, nepiedāvā tik daudz funkciju kā Ahrefs, tas nav rīks, kuru vajadzētu aizmirst.

Neatkarīgi no tā, vai jūs tikko sākat darbu vai vadāt visu mārketinga aģentūru, šis rīks palīdzēs sasniegt lieliskus rezultātus.

Ja jūs neesat aģentūra vai uzņēmums, tādi rīki kā Ahrefs neatbilst rēķinam. Ja jūs tikko sākat darbu, jūs, iespējams, nekad pat nesaņemsit laiku izmēģināt lielāko daļu Ahrefs piedāvāto iespēju.

Lielākoties SEO programmatūras izmantošana, ko jūs pat to bieži neizmantojat, būs vienkārši naudas izšķiešana.

KeySearch nav tikai lētāka Ahrefs versija, tas piedāvā visu, kas jums būs nepieciešams emuāru veidošanas ceļojumā. Tas palīdzēs analizēt konkurenci un atrast atslēgvārdus, kurus ir viegli klasificēt.

Lai gan es neteiktu, ka KeySearch ir labāka alternatīva Ahrefs, tā tomēr ir alternatīva, kas palīdzēs sasniegt lieliskus rezultātus, izmantojot SEO jūsu biznesam.

Vai man pietrūka funkcijas šajā KeySearch pārskatā? Vai jums ir bijusi laba (vai slikta) pieredze, izmantojot KeySearch?

Ja tas tā ir, informējiet mani komentāros zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map