Kaip įdiegti ir sukonfigūruoti „Yoast SEO“: idealūs ir rekomenduojami nustatymai

Srautas yra bet kurio internetinio verslo gyvybiškai svarbi dalis. Kuo daugiau srauto turite, tuo daugiau pajamų gausite. Nors yra daugybė skirtingų būdų pritraukti srautą į jūsų svetainę, SEO yra efektyviausias. Ši instrukcija parodo jums (naudojant geriausius ir rekomenduojamus nustatymus).


Jei jūsų „WordPress“ svetainė yra optimizuota naudojant Mielių SEO, kiekvieną dieną galite nemokamai priimti tūkstančius tikslinių lankytojų, pasiruošusių nusipirkti tai, ką parduodate.

kaip įdiegti ir sukonfigūruoti yoo seo - rekomenduojami parametrai

Prieš pasinerdami į greitai apžvelkime, kodėl SEO yra tokia svarbi.

Kiekvienas rinkodaros ir verslo savininkas svajoja gauti tokį nemokamų lankytojų skaičių iš natūralios paieškos.

Bet štai susitarimas:

Nuvykti ten yra sunku, be to, tai reikalauja daug SEO darbo. Jūs turite tvarkyti tiek puslapio, tiek ne puslapio SEO.

Daugybė žmonių nepaiso to svarbos geras puslapio SEO. Bet patikėk manimi, ji tokia pat svarbi kaip ir ne puslapio SEO taktika, tokia kaip nuorodų kūrimas.

Puslapio SEO padeda „Google“ žinoti, koks yra jūsų turinys ir raktiniai žodžiai, į kuriuos bandote nukreipti.

Dabar, puslapyje esantis SEO skamba paprastai paviršiaus, bet yra daug kas, kas vyksta užkulisiuose.

Tai nėra taip paprasta, kaip prie pavadinimo pridėti kelis raktinius žodžius ir keliolika kartų tuos pačius raktinius žodžius pabarstyti turinyje.

Būtent tai dauguma žmonių mano, kad puslapio SEO yra. Bet čia yra daug daugiau. Daugiau nei jūs tikriausiai galite susitvarkyti patys.

Nors „WordPress“ „out-of-the-box“ yra optimizuotas tokioms paieškos sistemoms kaip „Google“, vis tiek joje trūksta daugybės funkcijų, kurių reikia norint visiškai optimizuoti savo svetainę paieškos varikliams..

Pvz., „WordPress“ nesiūlo integruoto būdo redaguoti jūsų įrašų ir puslapių meta aprašą.

Štai kur Yoast SEO įskiepis skirtas „WordPress“ ateina į pagalbą.

„Yoast“ yra nemokamas „WordPress“ papildinys kuri tvarko visą techninę puslapio SEO dalį, todėl galite sutelkti dėmesį į tai, kas jums geriausia, ir sukurkite puikų turinį.

Šiame Mielos SEO pamoka, Aš jums paaiškinsiu, kaip atlikti paprastą „WordPress SEO by Yoast“ įskiepio diegimo ir nustatymo procesą.

Manęs dažnai klausia, kokie yra geriausi ir rekomenduojami „Yoast“ nustatymai. Tai yra tikslus procesas ir konfigūracijos parametrai, kuriuos naudoju kiekvienoje svetainėje, kurią sukuriu. Taigi, jei esate pasiruošę, pasinerkite į.

Contents

Kas yra Yoast SEO

yoast seo WordPress įskiepis

„Yoast SEO“ yra nemokamas „WordPress“ papildinys sukūrė Joost De Valk, kuris padeda jums optimizuoti savo svetainę paieškos sistemoms, nerašydami vienos kodo eilutės.

Įskiepis turi daugiau nei 5 mln. Įdiegimų, įvertinimus penkių žvaigždučių įvertinimais ir tvarko viską, pradedant nuo jūsų svetainės metaduomenų generavimo, XML svetainės schemos, bandelių ir baigiant peradresavimų valdymu.

Trumpai tariant, „Yoast“ daro SEO paprastą ir visiems tinkantį.

Tai ne tik padeda optimizuoti savo svetainę tokioms paieškos sistemoms kaip „Google“, bet ir padeda pagerinti jūsų svetainės turinio kokybę.

Yoast SEO yra pilnas sprendimas. Ir be „Yoast SEO“ turėsite įdiegti daugiau nei tuziną papildinių, kad visiškai optimizuotumėte savo svetainę paieškos sistemoms..

„Yoast“ SEO įskiepio diegimas

Įskiepio įdiegimas yra labai lengvas procesas ir neužtrunka daugiau nei minutės.

Pirmiausia prisijunkite prie „WordPress“ svetainės informacijos suvestinės. Dabar eikite į papildinius -> Pridėti naują:

Pridėti naują papildinį

Dabar naudokite paieškos laukelį ir ieškokite „Yoast SEO“:

Ieškoti Yoast SEO

Spustelėkite diegimo mygtuką ant pirmojo rezultato, kad pradėtumėte diegimo procesą:

įdiegti yoast SEO įskiepį

Įdiegę papildinį spustelėkite mygtuką Suaktyvinti, kad įjungtumėte papildinį:

suaktyvinti „yoo SEO“ įskiepį

Viskas.

Ką tik įdiegėte „Yoast SEO“ papildinį savo „WordPress“ svetainėje. Valio!

Dabar, kai jūs jį įdiegėte savo svetainėje, galime pradėti jį nustatyti.

Tolesniuose skyriuose išsamiai aprašysiu kiekvieną SEO papildinio dalį.

„Yoast SEO“ informacijos suvestinė

Įdiegę papildinį, „WordPress“ administratoriaus šoninėje juostoje pamatysite naują meniu punktą:

mielių seo meniu

Norėdami pradėti sąrankos procesą, spustelėkite administratoriaus šoninėje juostoje esantį SEO meniu elementą. Tai nuves jus į „Yoast SEO“ informacijos suvestinę:

yoast seo plugin prietaisų skydelis

„Yoast SEO“ papildinio informacijos suvestinės puslapyje pamatysite du laukelius:

pranešimai apie raugą

Pirmasis skirtas įspėti apie bet kokias SEO problemas. Jei papildinys aptinka jūsų svetainės SEO problemų, jis bus rodomas šiame laukelyje.

Antrasis langelis skirtas pranešimams. Šie pranešimai padės geriau sukonfigūruoti papildinį.

Pagrindinė Yoast SEO įskiepio konfigūracija

Kad galėčiau pasinerti į išplėstinius šio papildinio parametrus, turime sukonfigūruoti pagrindines parinktis. Šioje vadovėlio dalyje aš nurodysiu jus per visus „Yoast SEO“ prietaisų skydelio skirtukus.

Prietaisų skydelyje yra 3 skirtukai:

„yoast plugin“ skirtukai

„Yoast Features“ skirtukas

Šiame skirtuke yra 8 funkcijos (kurias galite įjungti / išjungti):

„yoga Features“ skirtukas

 1. SEO analizė: SEO analizėje pateikiami pasiūlymai, kaip patobulinti jūsų teksto SEO.
 2. Skaitomumo analizė: Skaitomumo analizėje pateikiami pasiūlymai, kaip pagerinti jūsų teksto struktūrą ir stilių. Jūs norėsite tai tęsti. Tai labai padeda bandant pagerinti turinio kokybę.
 3. Kertinis akmuo: Pagrindinio turinio funkcija leidžia pažymėti ir filtruoti kertinį akmenį savo svetainėje. Jei norite pažymėti ir filtruoti kertinio akmens turinį (plačiau apie tai vėlesniame skyriuje), turėsite palikti šią parinktį įgalintą
 4. Teksto nuorodų skaitiklis: „Yoast SEO“ turi suskaičiuoti visas viešas nuorodas į jūsų svetainę, kad galėtų pasiūlyti geresnių raktinių žodžių tvirtinimo tekstų pasiūlymų.
 5. XML svetainės schemos: Įgalinkite XML svetainių schemas, kurias sukuria Yoast SEO (daugiau apie XML svetainių schemas rasite žemiau).
 6. Ryte integracija: „Ryte“ kas savaitę tikrins, ar jūsų svetainę vis dar indeksuoja paieškos sistemos, ir „Yoast SEO“ praneš jums, kai to nėra..
 7. Administratoriaus juostos meniu: Prideda meniu prie administravimo juostos naudingais saitais į „Yoast SEO“ parametrus ir raktinių žodžių tyrimo įrankius.
 8. Sauga: jokių papildomų nustatymų autoriams: Išplėstinė „Yoast SEO“ meta laukelio dalis leidžia vartotojui pašalinti įrašus iš paieškos rezultatų arba pakeisti kanoninius. Tai yra dalykai, kurių galbūt nenorėtumėte daryti jokiems autoriams. Štai kodėl pagal nutylėjimą tai gali padaryti tik redaktoriai ir administratoriai. Nustačius „Išjungta“, visi vartotojai gali pakeisti šiuos nustatymus.

Spustelėję klaustuką, gausite daugiau informacijos apie funkciją. Jei esate SEO pradininkas, rekomenduoju palikti visas šias parinktis įjungtas.

„Yoast Webmaster Tools“

„yoast“ žiniatinklio valdytojo įrankių skirtukas

Šis skirtukas padeda lengvai patikrinti savo nuosavybės teises į „Google“ ir kitus paieškos variklio žiniatinklio valdytojo įrankius. Ši funkcija jūsų pagrindiniame puslapyje pridės patvirtinimo metažymą. Vykdykite nuorodas į įvairius žiniatinklio valdytojo įrankius ir ieškokite nurodymų dėl metažymos patvirtinimo metodo, kad gautumėte patvirtinimo kodą.

Kas yra žiniatinklio valdytojo įrankiai?

Visi pagrindiniai paieškos varikliai svetainių savininkams siūlo nemokamus įrankius, kad jie galėtų ieškoti savo svetainės paieškos duomenų. Pagalvokite apie tai kaip apie „Google Analytics“, bet ne apie paiešką.

Vėliau aprašysiu, kaip patikrinti jūsų svetainę naudojant šį skirtuką. Jei jau patvirtinote savo svetainę naudodamiesi žiniatinklio valdytojo įrankiais, šią informaciją galite palikti tuščią. Tikrinimas yra tik vienkartinis procesas.

Konfigūravimo vedlio naudojimas (pasirenkama)

Mielių konfigūravimo vedlys yra lengviausias būdas sukonfigūruoti papildinį. Kai naudojate konfigūravimo vedlį, jums užduodama paprastų klausimų, kurie automatiškai sukonfigūruoja papildinį jums, rinkinį.

Tai nėra pats geriausias būdas sukonfigūruoti papildinį, nes neleidžia pakeisti visų nustatymų, tačiau tai yra lengviausias būdas. Taigi, jei jums neįdomu purvinti rankas, tai yra išeitis.

Norėdami naudoti konfigūravimo vedlį, „SEO“ meniu pasirinkite „WordPress“ prietaisų skydelio administratoriaus šoninėje juostoje. Dabar eikite į skirtuką Bendra ir spustelėkite mygtuką „Atidaryti konfigūravimo vedlį“:

mielių konfigūravimo vedlys

Pasveikinimo ekranas

Dabar pamatysite konfigūravimo vedlio pasveikinimo ekraną. Spustelėkite purpurinį konfigūravimo mygtuką, kad paleistumėte konfigūravimo vedlį:

mielių vedlys

2 žingsnis

Dabar pasirinkite Gamyba kaip aplinką, nes tai yra tiesioginė svetainė:

mielių nustatymai

3 žingsnis

Dabar, atlikdami 3 veiksmą, turėsite pasirinkti svetainės tipą.

Pasirinkite svetainę, kuri geriausiai tinka jūsų svetainei. Tai padės „Yoast SEO“ geriau sukonfigūruoti jūsų svetainės tipo parametrus:

3 žingsnio nustatymai

4 žingsnis

4 žingsnyje pasirinkite, ar jūsų svetainė yra susijusi su įmone, ar asmeniu.

Jei naudojate asmeninę svetainę, pasirinkite Asmuo. Po to įveskite savo arba įmonės pavadinimą ir spustelėkite kitą mygtuką:

4 žingsnio nustatymai

5 žingsnis

Dabar 5 veiksme nurodyti socialiniai profiliai yra neprivalomi, todėl galite juos palikti tuščius, jei nenorite susieti savo socialinių profilių su savo tinklaraščiu:

mielių socialiniai profiliai

6 žingsnis

Atlikdami 6 veiksmą, viskas, ką jums reikia padaryti, yra pasirinkti įrašų, kuriuos norite matyti „Google“ (o ne vartotojams), rūšis. Norėsite, kad įrašai ir puslapiai būtų matomi..

Medijos įrašo tipo matomumą nustatykite paslėptu, nebent žinote, ką darote:

yoast post matomumas

7 žingsnis

Dabar šiame žingsnyje pasirinkite Taip, tik jei jūsų svetainėje yra keli autoriai. Jei tai asmeninė svetainė, kaip atsakymą pasirinkite Ne:

mielių autoriai

8 veiksmas (neprivaloma)

Jei jus domina „Yoast SEO“ prijungimas prie „Google Search Console“, spustelėkite mygtuką Gauti „Google“ autorizacijos kodą:

yoast google paieškos pultas

Kai tai padarysite, atsidarys iššokantis popierius, kuriame bus prašoma jūsų leidimo leisti „Yoast SEO“ pasiekti jūsų „Search Console“ duomenis.

Kai leisite leidimus, pamatysite įvesties laukelį su kodu, nukopijuokite jį ir įklijuokite į laukelį, esantį po dideliu purpuriniu autorizacijos mygtuku, ir spustelėkite Autentifikuoti.

9 žingsnis

Dabar tereikia įvesti savo svetainės pavadinimą ir pasirinkti pavadinimo skyriklį. Pasirinktas pavadinimų skyriklis bus naudojamas pagal numatytuosius nustatymus:

mielių pavadinimų skyrikliai

12 žingsnis

10 ir 11 veiksmai yra neprivalomi. Tiesiog praleiskite juos ir paspauskite mygtuką Uždaryti, atlikdami 12 veiksmą, kad uždarytumėte konfigūravimo vedlį:

mielių seo įskiepis

Žiniatinklio valdytojo įrankių patvirtinimas naudojant „Google Search Console“

Kai prisiregistruojate naudoti „Google Search Console“, jūsų paprašoma patvirtinti savo svetainės nuosavybės teises. Tikrinti savo svetainę gali būti sudėtinga užduotis, jei nesate žiniatinklio kūrėjas.

Tačiau naudodamiesi „Yoast SEO“ tai galite padaryti per kelias sekundes.

Štai kaip tai padaryti:

Kai prisiregistruojate naudoti „Google Search Console“ ir įtraukiate savo pirmąją svetainę, pamatysite šį ekraną:

mielių seo patikrinimas

Dabar pasirinkite HTML žymėjimo metodą, kad pamatytumėte HTML patvirtinimo kodą.

Pamatyto HTML kodo tekstas kabutėse po „content =“ yra jūsų patvirtinimo kodas:

yoast html etikečių patikrinimas

Žemiau pateiktame HTML kodo pavyzdyje parodyta paryškinta dalis:

JŪSŲ_KODAS“/>

Nukopijuokite patvirtinimo kodą. Mums to reikės kitame žingsnyje.

Dabar, norėdami baigti patvirtinimo procesą, eikite į „Yoast SEO“ informacijos suvestinę savo svetainėje ir pasirinkite „Webmaster Tools“ skirtuką:

„yoast“ žiniatinklio valdytojo įrankių skirtukas

Dabar įklijuokite patvirtinimo kodą įvesties laukelyje šalia nuorodos „Google Search Console:“ ir spustelėkite Įrašyti pakeitimus.

Kai kodas bus išsaugotas, spustelėkite patvirtinimo mygtuką „Google Search Console“ patvirtinimo puslapyje:

yoast gsc patikrinimas

Jei matote klaidą, kad „Google“ negali patikrinti, ar kodas yra jūsų svetainėje, bandykite dar kartą po kelių sekundžių. Kartais pakeitimai gali užtrukti keletą minučių.

Puslapių antraščių ir meta aprašų konfigūravimas

Pati „WordPress“ nesiūlo daug funkcijų, kai reikia redaguoti jūsų puslapių ir įrašų pavadinimus ir metažymas.

„Yoast SEO“ suteikia daug galimybių valdyti visų jūsų svetainės puslapių pavadinimus ir meta.

Šiame skyriuje paaiškinsiu, kaip konfigūruoti visos svetainės pavadinimo ir metažymų nustatymus.

Šie nustatymai veiks kaip numatytieji nustatymai ir galėsite juos nepaisyti iš įrašo / puslapio rengyklės.

Norėdami sukonfigūruoti visos svetainės pavadinimo ir metažymų nustatymus, eikite į Mielių SEO > Paieškos išvaizda.

Paieškos išvaizdos nustatymų konfigūracijos puslapyje pamatysite 7 skirtingus skirtukus:

„yoga“ paieškos išvaizdos skirtukas

Tolesniuose poskirsniuose aš apžvelgsiu visus šiuos skirtukus.

Svetainės pavadinimo nustatymai

Pirmajame „Išvaizdos išvaizdos“ nustatymų skirtuke „Bendra“ yra tik 3 parinktys:

mielių puslapio pavadinimo nustatymai

Pirmoji parinktis leidžia papildiniui perrašyti jūsų temos pavadinimo žymas. Turėtumėte įjungti šią parinktį tik tuo atveju, jei jūsų paprašys „Yoast SEO“.

Jei „Yoast SEO“ nustato problemą su „Tema“ pavadinimo žyma, ji paprašys jus ją įjungti.

Antroji parinktis leidžia pasirinkti numatytąjį pavadinimo skyriklį. Pasirinktas separatorius bus naudojamas pagal numatytuosius nustatymus, nebent jūs jo nepaisysite įrašų / puslapio redaktoriuje.

Pirmasis variantas – brūkšnys, kurį aš rekomenduoju ir naudoju.

Redaguoti pagrindinio puslapio pavadinimą

Antrame „Išvaizdos“ nustatymų skirtuke „Pagrindinis puslapis“ yra du įvesties langeliai:

yoga home seo nustatymai

Pirmasis leidžia pasirinkti pagrindinio puslapio pavadinimo šabloną. Jei nežinote, kaip veikia pavadinimo šablonas „Yoast SEO“, rekomenduočiau palikti jį kaip numatytąją parinktį.

Antrasis leidžia pasirinkti pagrindinio svetainės meta aprašą. Kai žmonės paieškos rezultatuose matys jūsų svetainės pagrindinį puslapį, jie matys šį aprašymą.

Žinių grafikas

Šie duomenys jūsų svetainėje rodomi kaip metaduomenys. Jis numatytas „Google“ žinių diagramoje. Galite būti arba įmonė, arba asmuo.

Rekomenduojami įrašų tipų nustatymai

Dabar antrasis „Išvaizdos“ nustatymų skirtukas „Turinio tipai“ leidžia konfigūruoti numatytuosius visų žinučių tipų jūsų svetainėje nustatymus..

Šiame skirtuke galite pasirinkti numatytąjį pavadinimo šabloną, meta aprašymo šabloną ir kitus meta parametrus. Atminkite, kad visada galite nepaisyti šių nustatymų iš įrašo / puslapio rengyklės.

Šiame skirtuke matysite tris skyrius:

yoast post tipo nustatymai

Visi šie tipai turi tas pačias penkias parinktis. Čia yra mūsų rekomenduojami nustatymai:

 1. Pavadinimo šablonas: Pavadinimo šablonas užtikrina, kad jums nereikės rašyti pradedant nuo nulio. Jei nežinote, ką darote, turėtumėte tai palikti numatytajam.
 2. Meta aprašymo šablonas: Tai tas pats, kaip pavadinimo šablonas. Meta aprašymo ir pavadinimo rašymas užima daug laiko. Jei dauguma jūsų įrašų pavadinimų ar meta aprašymų yra panašūs, galite nustatyti numatytąjį visų įrašų šabloną. Kol kas galite palikti jį tuščią.
 3. Meta robotai: Tai yra svarbus pasirinkimas. Kaip parametrą galite pasirinkti rodyklę arba „noindex“. Kai nustatysite jį kaip „noindex“, paieškos varikliai šio puslapio neindeksuos ir jo nerodys paieškos rezultatuose. Rekomenduoju nustatyti žinutes ir puslapius indeksuoti, o laikmenas – „noindex“. Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ sukuria atskirą puslapį visoms laikmenoms (vaizdams, vaizdo įrašams ir kt.), Kurias įkeliate į savo svetainę. Jei nustatysite, kad laikmena būtų indeksuojama, „Google“ indeksuoja visus jūsų medijos puslapius. Taigi, jei nežinote, ką darote, nustatykite laikmeną į „noindex“.
 4. Data fragmento peržiūroje: Jei jūsų žinutėse nurodoma paskelbimo data, kai kuriais atvejais „Google“ gali paskelbti paskelbimo datą po pavadinimu paieškos rezultatuose. „Yoast SEO“ siūlo modeliavimą (vadinamą „Meta Box“), kaip atrodys jūsų įrašų ir puslapių fragmentai paieškos rezultatuose. Ši parinktis rodo modelio paskelbimo datą žemiau pavadinimo. Ši parinktis tikrai nedaro didelio skirtumo. Aš rekomenduoju jums nustatyti jį paslėpti.
 5. Mielių SEO meta dėžutė: Tai yra viena naudingiausių „Yoast SEO“ funkcijų. Papildinyje pateikiamas langas, pavadintas „Yoast SEO Meta Box“, esančiu žemiau pranešimų ir puslapių redagavimo priemonėje. Šiame Meta laukelyje pateikiamas jūsų įrašo paieškos variklio fragmento modeliavimas ir siūlomos dešimtys galimybių pagerinti jūsų turinį ir puslapio SEO. Jei norite mėgautis visais „Yoast SEO“ pranašumais, rekomenduoju nustatyti „Show“ visų tipų žinutėms.

Rekomenduojami taksonomijos nustatymai

Dabar ketvirtajame „Išvaizdos“ nustatymų skirtuke „Taksonomijos“ galite sukonfigūruoti numatytuosius kategorijų, žymų ir įrašo formato pavadinimo ir meta parametrus:

„yoast“ kategorijų žymų nustatymai

Aš rekomenduoju nustatyti „Meta Robots“ parinktį „noindex“ kategorijoms ir žymoms. Kadangi šie archyvai gali sukelti pasikartojančio turinio jūsų svetainėje.

Taip pat rekomenduoju išjungti archyvus, kurių formato formatavimas grindžiamas formatu:

yoast post formato nustatymai

Yoast SEO naudos pavadinimo šabloną ir meta aprašymo šabloną puslapiuose Kategorijos ir Žymos. Meta aprašymo šabloną galite palikti tuščią, nes mes neleidžiame paieškos sistemoms indeksuoti šių dviejų puslapių.

Rekomenduojami archyvų nustatymai

„Išvaizdos išvaizdos“ nustatymų skirtuke „Archyvai“ yra tik keturios parinktys.

Rekomenduoju neleisti autorių archyvų, jei turite tik vieną autorių:

neleisti autorių archyvų

Jei jūsų tinklaraštyje yra keli autoriai ir nusprendėte įjungti autorių archyvus, įsitikinkite, kad „Meta Robots“ nustatymą nustatėte į „noindex“ taip, kaip tai padarėte naudodami kategorijas ir žymas:

yoast noindex autoriai

Tai užtikrins, kad „Google“ neindeksuos jūsų autorių puslapių, dėl kurių turinys gali būti dubliuotas.

Dabar, „Date Archives“, rekomenduoju juos išjungti, nes dėl to paieškos varikliai gali matyti tuos puslapius kaip pasikartojantį turinį:

yoast išjungti archyvus

Jei dėl kokių nors priežasčių norite įjungti datų archyvus, kaip ir autorių archyvai, įsitikinkite, kad nustatėte meta parametrus į „noindex“, kad išvengtumėte savo svetainės dubliavimo.

Aš rekomenduoju palikti paskutines dvi parinktis, „Paieškos puslapiai“ ir „404 puslapių pavadinimo šablonas“, numatytąjį nustatymą:

„yoast 404“ šablonas

Rekomenduojami visos svetainės meta parametrai

visos vietos meta parametrai

Dabar „Site Wide“ meta nustatymų skirtuko lape rekomenduoju nustatyti indeksavimo poaplankių pogrupius, nes norime, kad paieškos varikliai indeksuotų įgalintų archyvų pogrupius..

Svarbu: Nenustatykite to į „noindex“, net jei visi archyvai, įskaitant žymas ir kategorijas, yra išjungti. Nes kai tai padarysite, „Yoast SEO“ taip pat nustatys pagrindinio jūsų tinklaraščio archyvo antrinius puslapius „noindex“.

Puslapio apačioje pamatysite parinktį pavadinimu „Naudoti meta raktinių žodžių žymas?“ Aš rekomenduoju išjungti šią parinktį, nes jie daugiau nebenaudojami.

„Yoast Search Console“

Šiame skyriuje bus parodytos tikrinimo klaidos (404 klaidos / neveikiantys jūsų svetainės puslapiai), kad galėtumėte jas nukreipti į tinkamą svetainės puslapį.

mielių paieškos pultas

Turite pridėti savo svetainę prie „Google Search Console“, kad galėtumėte prisijungti ir nuskaityti tikrinimo problemas. Štai straipsnis, kaip prisijungti prie „Google Search Console“.

Įgalinama socialinė medija

Dabar, kai jau apžvelgsiu paieškos išvaizdos nustatymus, paaiškinsiu, kaip nustatyti socialinės žiniasklaidos nustatymus. Socialinių nustatymų puslapis yra administratoriaus šoninės juostos SEO meniu.

Socialinių nustatymų puslapyje yra penki skirtukai:

jūsų socialinių tinklų aplinka

Sąskaitos

mielių socialinės sąskaitos

Šiame skirtuke esantys socialinės žiniasklaidos profiliai leidžia paieškos varikliams žinoti, kurie socialiniai profiliai yra susieti su jūsų svetaine.

Užpildykite visus savo įmonės socialinės žiniasklaidos profilio URL. Jei naudojate asmeninę svetainę, susiekite su savo asmeniniais URL.

Facebook

yoast facebook nustatymai

„Facebook“ skirtuke galite nustatyti savo svetainės „Open Graph“ meta duomenis.

Tokie socialiniai tinklai kaip „Facebook“ naudoja „Open Graph“ meta duomenis, kad geriau suprastų, apie ką jūsų turinys. Aš rekomenduoju palikti tai įjungtą.

„Yoast SEO“ leidžia pasirinkti numatytąjį vaizdą puslapiams, kuriuose nėra vaizdų. Tai vaizdas, kuris bus rodomas, kai kas nors bendrins nuorodą.

Visada galite nepaisyti šio nustatymo laukelyje Skelbimo / puslapio redagavimo priemonės Yoast SEO meta.

Šio skirtuko „Facebook“ įžvalgų ir administratorių skiltis skirta patyrusiems vartotojams ir aš rekomenduoju dabar ją praleisti.

„Twitter“

yoast twitter nustatymai

„Twitter“ rodo nuorodas kaip korteles, kai jos yra dalijamos platformoje. Šis skirtukas leidžia konfigūruoti numatytuosius „Twitter“ kortelės meta duomenų parametrus.

Aš rekomenduoju palikti tai įjungtą.

Antroji šio skirtuko parinktis yra numatytasis kortelės tipas. Jei norite, kad „Twitter“ jūsų saito kortelėje būtų rodomas panašus vaizdas, tada pasirinkite suvestinę su dideliu atvaizdu.

„Pinterest“

yoast pinterest nustatymai

Šis skirtukas padeda patvirtinti savo svetainę naudojant „Pinterest“.

Norėdami patvirtinti savo svetainę naudodami „Pinterest“, vykdykite šią mokymo programą „Pinterest“ ir įveskite šio patvirtinimo kodą šio skirtuko lauke.

„Google“+

yoast google plus nustatymai

Jei šiame skirtuke įvesite „Google Plus“ puslapio URL ir pridėsite nuorodą į savo „Google Plus“ puslapio svetainę, „Google“ galės žinoti, kad šie du dalykai yra susiję vienas su kitu.

XML svetainės schema su Yoast SEO

XML svetainių schemos padeda paieškos varikliams geriau suprasti jūsų svetainę. Turėdami XML svetainės schemą savo svetainėje įsitikinsite, kad paieškos varikliai gali rasti ir aptikti jūsų turinį.

„Yoast SEO“ leidžia išties lengvai generuoti XML svetainių schemas.

Viduje konors Informacijos suvestinė, esanti skirtuko Ypatybės lape pamatysite parinktį, leidžiančią įjungti / išjungti svetainės schemos funkciją. Rekomenduoju neleisti to įjungti, nebent norite naudoti kitą papildinį XML svetainių schemoms generuoti:

yoast xml svetainių schemos

Duonos riekių ir RSS tiekimo parametrų konfigūravimas (išplėstinis)

Dabar sukonfigūruosime „Yoast SEO“ išplėstinius nustatymus.

Bandelės (pasirinktinai)

Jei savo straipsnių viršuje norite rodyti naršymo juosta, norėsite įgalinti šį nustatymą.

mielių džiūvėsėlių nustatymai

Į Paieškos išvaizda > Duonos trupiniai, pamatysite šias parinktis:

mielių džiūvėsėliai

Čia yra duonos džiūvėsėliams rekomenduojami parametrai:

 • Atskirtas tarp džiūvėsėlių: Tai simbolis arba tekstas, kuris bus naudojamas atskirai nuo džiūvėsėlių. Palikite jį pagal nutylėjimą.
 • Inkaro tekstas namams: Aš rekomenduoju tai palikti numatytajam, „Pagrindinis“. Bet jei norite, nedvejodami keiskite tai savo tinklaraščio vardu ar dar kuo nors.
 • Duonos traumos kelio priešdėlis: Tai tekstas, kuris bus priešdėlis prieš naršymą naršymo juostoje. Rekomenduoju palikti tuščią.
 • Priešdėlis archyvo džiūvėsėliams: Norėsite naudoti priešdėlį archyvinio puslapio bandelėms. Aš rekomenduoju palikti jį kaip numatytąjį.
 • Prefiksas paieškos puslapio džiūvėsėliuose: Leidžia pridėti priešdėlį prie Paieškos puslapio duonos.
 • Duonos kepalėlis 404 puslapiui: Tai juosta, kuri bus rodoma 404 klaidų puslapiuose.
 • Rodyti tinklaraščio puslapį (pasirinktinai): Šį nustatymą matysite tik tuo atveju, jei naudojate pasirinktinį namų ir tinklaraščio puslapį. Aš rekomenduoju įjungti šį nustatymą.
 • Paryškintas paskutinis puslapis: Aš rekomenduoju tai nustatyti kaip įprastą.

Dabar, artimiausiame puslapio gale, jūsų bus paprašyta pasirinkti taksonomiją, kuri bus rodoma pranešimų džiūvėsėliuose. Aš rekomenduoju jums pasirinkti kategoriją kaip taksonomiją, nebent jūs žinote, ką darote.

Pastaba: Duonos riekės palaikomos ne visose temose. Gali reikėti rankiniu būdu pridėti kodą, kuris įgalina duonos riekę. Perskaitykite šį straipsnį instrukcijomis.

RSS

yoast rss kanalų nustatymai

RSS skirtuko parinktys leidžia įterpti turinį prieš ir po kiekvieno pranešimo sklaidos kanale. Tai gana techninė priemonė ir aš nerekomenduoju jums pakeisti šių nustatymų, nebent jūs tikrai žinote, ką darote.

Masinio redaktoriaus naudojimas & Kiti įrankiai

„Yoast SEO“ yra keletas labai galingų įmontuotų SEO įrankių:

mielių urmu redaktorius

Yoast SEO siūlo šias tris įmontuotas priemones SEO > Įrankiai administratoriaus šoninėje juostoje:

Importas ir eksportas

Šis įrankis padeda importuoti ir eksportuoti „Yoast SEO“ nustatymus. Tai taip pat leidžia importuoti nustatymus iš kitų SEO įskiepių.

mielių importo eksportas

Failų rengyklė

Failų rengyklė leidžia atlikti pakeitimus ir redaguoti turinį robots.txt ir .htaccess faile. Tai taip pat leidžia jums sukurti robots.txt failą, jei jo dar neturite.

yoast failų redaktorius

Masinis redaktorius

Šis įrankis padeda masiškai redaguoti puslapio pavadinimą ir kelių įrašų bei puslapių aprašą vienu metu. Užuot perėję visus įrašus po vieną, galite naudoti šį įrankį.

masiniai mielių įrankiai

„Yoast“ priedai („Go Premium“)

Nors „Yoast“ SEO galima nemokamai, yra „premium“ versija, siūlanti dar daugiau funkcijų ir palaikymą.

mielių seo priemoka

„Yoast SEO Premium“ yra 89 USD per metus. Jei nuspręsite atnaujinti „Yoast SEO Premium“, tai yra viena iš daugelio papildomų funkcijų, kurias gausite:

Peradresavimo tvarkyklė

„yoga premium“ SEO peradresavimai

Peradresavimo tvarkyklė yra patogus įrankis, padedantis sukurti peradresavimus savo svetainėje.

Yra daugybė atvejų, kai reikės sukurti peradresavimą. Pvz., Gali tekti peradresuoti seną ar sugadintą puslapį į naują.

Keli fokusavimo raktiniai žodžiai

„yoast premium“ raktiniai žodžiai

Nemokama „Yoast SEO“ versija leidžia pasirinkti tik vieną „Focus“ raktinį žodį. Bet naudodami „premium“ versiją, galite pasirinkti kelis „Focus Keywords“.

Tai leis padidinti jūsų turinio taikymo galimybes pagal kelis raktinius žodžius.

Socialinės peržiūros

„yoast premium“ peržiūros

„Yoast SEO“ rodomas meta laukelis tiesiai po įrašo redagavimo priemone. Šiame meta laukelyje pavaizduota, kaip jūsų puslapis gali atrodyti paieškos rezultatuose.

Kaip ir šis paieškos rezultato fragmento modeliavimas, „Yoast SEO premium“ suteikia galimybę pamatyti, kaip jūsų įrašai gali atrodyti pasidalinus „Facebook“ ir „Twitter“, modeliavimas..

Turinio ir tinklalapio optimizavimas SEO naudojant „Yoast“

Peržiūros langas, pasirodęs tiesiai po įrašo redagavimo priemone, padeda pagerinti jūsų turinio ir „OnPage SEO“ skaitomumą.

Tai yra viena iš geriausių Yoast SEO funkcijų.

Čia pateikiamos paprastos instrukcijos, padėsiančios geriau optimizuoti turinį skaitytojams ir paieškos varikliams.

yoast seo meta dėžutė

Kaip matote aukščiau esančiame ekrano kopijoje, yra du skirtukai, skirtukas Skaitomumas ir Raktažodžių analizės skirtukas.

Ištirsiu abu žemiau pateiktus poskyrius.

Turinio skaitomumo gerinimas naudojant Yoast

mielių skaitomumo analizė

„Yoast SEO Meta Box“ skaitomumo analizės skirtukas padės pagerinti jūsų turinio skaitomumą.

Kiekvieną kartą pakeisdami savo turinį, „Yoast“ iš naujo analizuos įrašą ir pateiks skaitymo patobulinimo pasiūlymus. Tai taip pat suteiks jūsų straipsniui skaitomumo balą. Rezultatas bus rodomas kaip šviesa skaitomumo skirtuke.

Jei lemputė yra žalia, tada jūsų straipsnis yra geras, bet jei ji yra raudona, tada turite su ja dirbti.

Kai bandysite pagerinti savo turinio skaitomumą, nesistenkite būti perfekcionistas. Net jei jūsų rezultatas yra geras (oranžinis), jūs padarėte puikų darbą.

Svarbiau nei puikus skaitomumo balas yra tai, ar iš tikrųjų skelbiate savo turinį. Ir jei prieš skelbdami įrašą mėginsite būti perfekcionistas, niekada negalėsite žengti paskutinio žingsnio – iš tikrųjų paskelbti įrašą.

Raktinių žodžių analizė naudojant SEO (pagrindiniai raktiniai žodžiai)

mielių raktinių žodžių analizė

Yoast SEO raktinių žodžių analizatorius yra viena iš geriausių jo savybių.

Tai padeda pagerinti jūsų straipsnio taikymo pagal tinkamus raktinius žodžius tikimybę.

Jei norite naudoti raktinių žodžių analizatorių, viskas, ką turite padaryti, tai įveskite raktinį žodį skirtuko „Raktažodžių analizė“ skirtuko „Focus Key“ laukelyje:

pagrindiniai raktiniai žodžiai

Kai tai padarysite, „Yoast“ pradės rodyti paprastus pasiūlymus, kurie padės patobulinti „OnPage“ SEO:

rauginių žodžių pasiūlymai

Dabar dar kartą, kaip ir skaitomumo balas, nebandykite būti perfekcionistas. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų pranešimas „OnPage SEO“ atžvilgiu yra geras (oranžinis).

Išvada

Tikiuosi, kad šis straipsnis padėjo jums įdiegti ir nustatyti „Yoast SEO WordPress“ papildinį jūsų svetainėje. Tai yra tikslus procesas, kurį naudoju nustatydamas šį papildinį savo svetainėse.

Jei šis straipsnis jums padėjo, palikite komentarą ir praneškite, ką manote.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map